kas on varem hümni mängitud?! ma ei teadnudki enne seda, kui "probleem" tekkis :D :D :D ausalt öeldes, ma olen 20 aastat hakkama saanud sellega, et pole aasatvahetusel hümni kuulnud ja siiamaani täitsa rahul ja tunnen ennast täitsa eestlasena, kas minuga on midagi valesti? :D :D :D :D
Jumal tänatud, et sa eksisteerid Märt. Ingliskeelne youtube on täis inimesi kes absoluutseid idiootsusi kritiseerivad aga tore, et on keegi kes ka kodumaiseid debiilikuid ette võtab.
Aa muide loe Hõbemäe artiklit, see veel lõbusam. A muide rahvuse osas eksid. Rahvus sõltub identiteedist, mitte kodakondsusest. Ära sunni eestivenelast olema eestlane, sest tal eesti pass. Ära sunni ingerlast olema venelane, sest tal on Venemaa pass.
Masendav oli täna raadiot kuulata/lehti lugeda kõik pasundasid sellest et hümn jäi ära. Minuarust oleks see olnud just väga imelik,et sellisel ajal seda mängitakse. Hümn sobib rohkem tõesti kas või presidendi vastuvõtule aga mitte läbipeole! Mulle meeldis rohkem,et laulis lihast ja luust inimene,mitte mingi makk... Muusikat saab lasta kas youtubest või raadiost ja kaasa laulda,aga kui sulle esineb selline Rahvuslik inimene nagu Ivo Linna,siis mina oleksin küll õnnelik! :) Tõesti ei mingi probleem on tehtud probleemiks :)
Lepime kokku, et meil on targad otsustajad? Nojah, nende otsuse tagajärjeks on reaktsioon, mis Teid masendab. Homme on veidi teisiti - siis ei tea, kummal pool trelle olla.
"Kaks naist ja laps võivad ka olla perekond, üksikema ja laps võib ka olla perekond. Käi perse ja kao mätta alla, sa pole mingi autoriteet, Helme" Hea argument. Mulle meeldib, et siin on palju tõestusi ja asju. Põhimõtteliselt on kaasus suletud. Aga küsimus jääb: kas kaks meest ja laps polegi perekond???? :OO
Aitäh. Hümni võin laulda kas või une pealt. Mina ei näinud probleemi selles, et hümni ei mängitud. Ivo Linna "Eestlane olen ja eestlaseks jään" on isegi rohkem Eesti hümn kui hümn ise. Pelgalt minu arvamus. Inimesed on lihtsalt nii rumalad. Igatahes selle aasta esimene video, mis ka hea oli!
Mis nii viga on tark olla, kui inimesed on lihtsalt rumalad? Hümn on osa riigist ning viimast pole võimalik ükskõiksusega pidada. Paraku seda ükskõiksust levitavad kommunistid, et Teid, mind ja teisi orjastada.
Olen alati tahtnud sõna sekka öelda kuid pole seda teha julgenud sest pole "neti hero"😏😣 aga see selleks. Su videod on ALATII sisukad ja toredad. Jah tubli, jätka samas vaimus.💕💕
Märt kurdab, et liiga palju kriitikat oli hümni ärajäämise pärast., kuid läheb ise ka liiga pikale oma jutuga. 3 minutit kuulasin, siis aitas. Aastavahetusel arvasin, kui Ivo Linna lavale tuli, et hakkab hümni laulma. OK - laulis ühe teise laulu. Ma ei märganud, et mingid paugud selle laulu kuulamist oleksid seganud.
Enamus inimesi isegi ei tea et hümni mängitakse ja nüüd kui ei lastud siis see paisutatakse suuremaks kui Jupiter. Ma olen nõus Märdiga,et las kuulavad ise Eesti hümni söögi alla ja söögi peale ja MIKS on üldse Eesti hümn aastavahetusel vajalik
ua-cam.com/video/db5f-A-vSyw/v-deo.html ma ei tea, soomlastel polnud mingisugust probleemi ja meil selline poleemika. niikuinii eestlane ei tea millal on armas ja millal kallis ja laulab ikka karmas
Kui mitte midagi muud siis vähemalt on see märk sellest, et Eesti elu on lõpuks jõudnud lääne tasemele. Kus inimestel endal enam probleeme pole nii, et kulutatakse kogu oma energia pesudo probleemidele.
Oled vist üks esimesi inimesi, kes avalikult julgeb öelda sama arvamuse, mis on minul sellest asjast, anyways väga hea video vaatamiseks kui ka meelelahutuseks!
Kindlasti ei näe ma selles probleemi, et hümni ei olnud. See “Eestlane olen ja eestlaseks jään” ei sobinud ehk kõige paremini. See olukord on tekitatud just sellistest probleemi tekitajatest nagu on videos on mainitud. Kui inimesed oleksid tahtnud laulda siis keegi poleks keelanud. Head uut aastat!!
Tahaks öelda seda ,et Facebookiga peaks olema sama lugu nagu autojuhi lubadega saad üle 60 ,siis peaks vaatama hakkama kas tohib seda kasutada veel või mitte.
Märdi iva oli vast see, et kõigepealt tutvu infoga ja siis alles hinda. Isegi kui eeldad/loodad head. Muidu on su suhtumine selline ekreiidilaadne, et juba tõrvik käes, aga ei tea veel, et läheb jääkarupoegade küttimiseks..
Oh jumal, milleks on vaja uuelaastal Eesti hümmi laulda? Ja ma ei saa aru inimestest kes uuelaastal teleka ees istusid, ETV-d vaatasid ning Eesti hümmi ootasid.
Arvestades, mis laul kajas, siis lasid solvujad küll endale korralikult jalga. Siuke mulje jääb nagu Despacitot oleks otse laval lives esitatud... #pseudoprobleemidikkaelus2018
Terve uue youtube kanali koos sisuga saaks üles ehitada puhtalt sinu klippidele vastulausete esitamisele. P.S. Naljakas vaadata, kuidas sa teatud lauseid loed ning siis punnitad kasvõi silmad kolbast välja, et öeldust aru saada, aga see ebaõnnestub ning selle tõttu järgneb veider, roppustel kantud triaad - the channel :D
Paraku mina arvan, et seaduseid ei ole ilus rikkuda, eriti president ja tema meeskond. Eesti on õigusriik ning õigusnormid peavad lähtuma põhiseadusest (kaasa arvatud ringhäälingu seadused). Paistab, et ma näen siin päris palju inimesi, kes õigustavad seaduste rikkumisi. Hümn on tõesti ringhäälingu seaduses kirjas. Ma vaatasin spetsiaalselt need seadused üle.
7 років тому+3
Millist seadust siis nüüd rikuti tegelikult? Mismoodi seda seadust rikuti?
Tavaliselt ma vaatan video lõpuni ära enne kui miidagi komenteerin või panen meeldimise või mitte meeldimise aga antud juhul oli see minu jaoks lihtsalt võimatu (minu jaoks). inimene kelle iga teine sõna on mingi mõnitus iga teine või peaaegu iga lause on puhas sõim jne peale 6.23. ei suutnud mina sellist video enam vaadata. selge, et see inimene ei ole just eriti .... pole nagu sõnugi ausalt videos mainiti algul et lasti laulu eestlane olen ja eestlaseks jään. selle video autor on kindlasti üks sellistest "eestlastest" kelle pärast minul on häbi ja paha olla eestlane. mis veelgi enam vaatasin inimese kontot korra lugesin videode pealkirju ning paha hakkab ja ta on avaliku elu tegelane lihtsalt jube. tõesti jube eriti veel kuna on umbes 10 inimest kellest ma arvan on valdav osa eestlasi kellele selline jama, sõim, mõnitamine meeldib. just sellised eestlased on need kelle pärast on teistel häbi ja kes tahavad kuulda hümni aastavahetusel et meeldetuletada meie rahvuslikkust ning erinevalt selle video autorist kes ilmselgelt ei mõista mis on hümn või austus üleüldiselt tunda uhkus ja au oma rahva ja riigi üle.
7 років тому+1
Oota.... Aga kui sul on häbi olla eestlane, siis miks sa eesti hümni tahad kuulata!? Ja üldse - tore rünnak otse mu karakterile. Selle asemel, et video ära vaadata ja ideest/mõttest rääkida?
positiivne on see et komentaar on sul vähemalt adekvaatne mitte puhas sõim ja mõnitamine nagu video. PS ma ei ole su videot lõpuni vaadanud ja ei kavatse ka kuid olen üpris kindel et ega seal midagi ei muutu peale 6.23 me. Teiseks on mul nagu ma ütlesin häbi olla eestlane just selliste inimeste pärast nagu sina kes arvavad, et hümn on mingi suvaline laul, kes teevad videosid mille iga teine sõna ja lause on mõnitamine või sõim (kui täpsemalt tahad arusaada loe esimest komentaari muide parandan ennast kirjutasin 10 aga ei lisanud lõppu tuhat). See, et mul 10 tuhande inimese pärast häbi on ei tähenda, et ma oma rahvusest ei hooli. Sa väitsid ise Martin Helme kohta midagi sarnast "ära pea ennast nii tähtsaks" (võipolla sõnastus natuke vale aga sa said mõttest aru ma eeldan). Teiseks on palju inimesi kellele nende rahvus midagi tähendab (sina neist ei paista üks olevat) ja need inimesed tahavad tunda ja tajuda oma riiki, rahvust oma ajalugu sellistel hetkedel ja on ainult loomulik ja õige, et seda nende riik neile võimaldab. Võipolla sina tähistad aastavahetust kodus diivanil lättiõlut juues või kuskil pidutsedes paljud aga tähistavad seda kodus perega olles minnes korra õue lastes rakette ja minnes tagasi tuppa ning kogunedes perega laua ümber. just neile inimestele on hümn tähtis ning minul nende inimeste pärast ei ole häbi kohe kindlasti mitte. Küll aga mingite joodikudest tühikargajate pärast. ning ma arvan et ma tegin oma esimese komentaari algul kohe selgeks miks mu komentaar oli just sinu vastu suunatud mitte niivõrd video sisu. Ma lihtsalt ei suutnud vaadata seda video lõpuni kuna see oli nii ebameeldiv (nagu ma ka mainisin ei vaadanud ma seda lõpuni) ja kui sa arvad, et sulle on liiga tehtud siis arvestades su käitumist videos peaksid sa küll nii kõva laps olema, et see ära kannatada. Arvestades mis sa seal teiste kohta räägid kohe kindlasti ei tohiks sul probleeme olla.
jah ma kirjutan vigadega ei vaidle üldse vastu (olen düsgraaf ja lisaks kirjutan ka muudes kohtades palju vigu peale hääliku pikkuse ja tugevuse). kuid esiteks kas sa said aru mis mu komentaaride mõtte oli ? jah said see on su komentaarist näha. seega kas kõik mis sa suudad minu kritiseerimiseks teha ongi välja tuua fakt mis antud hetkel ei puutu teemasse kui nii siis soovitn soojalt ära enam komenteeri mitte, et ma tige oleks aga sul ei ole midagi asjaliku ju lihtsalt öelda. see on sama et mine debatile Neil Degrasse Tyson ja debati teema on relatiivsus teooria ja kõik mis sina suudad talle öelda on, et ta on must, see on mõttetu sa teed end lolliks ja raiskad kompetentse inimese aega ühesõnaga järgmine kord jää teemase ja kritiseeri seda mitte oma opponenti. kui sulle tundus et minu ja sinu komentaarid on sarnased selle kohapealt, et ka mina komenteerisin Märti ja tema käitumist siis probleem on selles, et antud hetkel ongi teemaks Märdi käitumine videodes, mitte minu kirjavead ma kirjutasin, et ma ei suuda kuulata liht labast laimu ja et see pole kvaliteetne info. Teiseks selle lumehelbekese kohapealt on sedasi, et jah kui sa sunnid mind istuma ja mõttetut sõimu kuulama 19 minutit siis loolulikult ei sure ma ära seda tehes lihtsalt see on lihtsalt vastik ja mõttetu. samas on see selline väga halva kvaliteediga huumor ja provokatsioon mis mõjub inimestele halvasti. selline käitumine ei tohiks pakkuda kellelegi nalja ega meeldimist kuulata kuidas keegi sind (ta räägib palju sina vormis) 19 minutit sõimab ja see, et see kellelegi meeldib näitab, et inimese mõistus ei ole korras. tulemuseks ongi madala mõtlemisvõimega ja vähese argumenteerimis võimega inimesed nagu sina (ma ei tahaks antud hetkel sind rünnata proovi mitte solvuda lihtsalt mainin fakti una sa ei ole vastupidist tõestanud) antud juhul sest selle asemel, et kuulda adekvaatseid debatte ja analüüsida infot te naudite lihtsat mõttetut sõimu ja ropendamist. sellised inimesed nagu sina ongi selle mõttetu halva provokatsiooni ja huumori tulemused seepärast ma leiangi, et avaliku ühiskonna tegelanee nagu Märt ei tohiks nii madala kvaliteediga meediat ülesse laadida kuna see rikkub inimesi kes seda meediat tarbivad. Ps kordan üle, et ma ei tahtnud sind otseselt rünnata siin lihsalt antud hetkel olid sa ideaalne näide miks sellist meediat ei tohiks tarbida.
kas on varem hümni mängitud?! ma ei teadnudki enne seda, kui "probleem" tekkis :D :D :D ausalt öeldes, ma olen 20 aastat hakkama saanud sellega, et pole aasatvahetusel hümni kuulnud ja siiamaani täitsa rahul ja tunnen ennast täitsa eestlasena, kas minuga on midagi valesti? :D :D :D :D
Ma arvan, et "probleem" seisneb Eesti juubeliaasta alguses. Aga nii suurt draamat teha sellest, et hümni ei lauldud on lihtsalt naeruväärne.
Jumal tänatud, et sa eksisteerid Märt. Ingliskeelne youtube on täis inimesi kes absoluutseid idiootsusi kritiseerivad aga tore, et on keegi kes ka kodumaiseid debiilikuid ette võtab.
Haha miks su kass ukse otsas on?😂😀
kass katsetab uut Space X maandumis platvormi.....mis sulle tundub mis sea seal teab ?
Aa muide loe Hõbemäe artiklit, see veel lõbusam.
A muide rahvuse osas eksid. Rahvus sõltub identiteedist, mitte kodakondsusest. Ära sunni eestivenelast olema eestlane, sest tal eesti pass. Ära sunni ingerlast olema venelane, sest tal on Venemaa pass.
Haha, päris hea :D Aga nii ongi ju.
jeee
👍👍👍👍😎
Masendav oli täna raadiot kuulata/lehti lugeda kõik pasundasid sellest et hümn jäi ära. Minuarust oleks see olnud just väga imelik,et sellisel ajal seda mängitakse. Hümn sobib rohkem tõesti kas või presidendi vastuvõtule aga mitte läbipeole!
Mulle meeldis rohkem,et laulis lihast ja luust inimene,mitte mingi makk... Muusikat saab lasta kas youtubest või raadiost ja kaasa laulda,aga kui sulle esineb selline Rahvuslik inimene nagu Ivo Linna,siis mina oleksin küll õnnelik! :)
Tõesti ei mingi probleem on tehtud probleemiks :)
Lepime kokku, et meil on targad otsustajad? Nojah, nende otsuse tagajärjeks on reaktsioon, mis Teid masendab. Homme on veidi teisiti - siis ei tea, kummal pool trelle olla.
?
Mida tähendab see viimane osa lausest? :O
Mõistan, et Teid masendab see, kui eestlased ei lase oma riiki lammutada?
100% nõus, hea video Märt! Vähem ropendamist :)
Pooldan sotsiaaldemokraate aga kas see on normaalne kui ma mõne nende punktiga ei nõustu?
Võiksid rääkida ärapanija EKRE laulust ka ;) aga ilmselgelt väga super video, pole sõnu
MIDA KASS SEAL TEEB?!?!?!?!?! Ta peab haarama traditsioonide sabast ning naasema maale.
Aime Piirsalu aga kuhu jäi Eesti lipp, rukkilill, must leib ja suitsu pääsuke?Imestan et Martin Helme enekat ei teinud selle maailma lõppu peale
Kuulan seda ja mu mõtted !!!
Jumal tänatud Märt olemas oled :)
#teammärt 🔥
"Kaks naist ja laps võivad ka olla perekond, üksikema ja laps võib ka olla perekond. Käi perse ja kao mätta alla, sa pole mingi autoriteet, Helme" Hea argument. Mulle meeldib, et siin on palju tõestusi ja asju. Põhimõtteliselt on kaasus suletud. Aga küsimus jääb: kas kaks meest ja laps polegi perekond???? :OO
Ma ei tea kuskohas ma elanud olen kogu oma elu aga ma pole eales kuulnud ega tulnudki selle peale, et uue aasta saabudes peaks mängima hümni.. :D
See video on parim isegi 4 minutit vaatamist olen ma juba naerukates
Aitäh. Hümni võin laulda kas või une pealt. Mina ei näinud probleemi selles, et hümni ei mängitud. Ivo Linna "Eestlane olen ja eestlaseks jään" on isegi rohkem Eesti hümn kui hümn ise. Pelgalt minu arvamus. Inimesed on lihtsalt nii rumalad.
Igatahes selle aasta esimene video, mis ka hea oli!
Mis nii viga on tark olla, kui inimesed on lihtsalt rumalad? Hümn on osa riigist ning viimast pole võimalik ükskõiksusega pidada. Paraku seda ükskõiksust levitavad kommunistid, et Teid, mind ja teisi orjastada.
Eesti hümni on mängidud 27a. mida tegi Mart Helme enne seda kui eesti hümni ??
Traditsioonidest pole kuulnud?
Olen.
Olen alati tahtnud sõna sekka öelda kuid pole seda teha julgenud sest pole "neti hero"😏😣 aga see selleks. Su videod on ALATII sisukad ja toredad. Jah tubli, jätka samas vaimus.💕💕
Sul on niii armas kass 😻😻😻😻
Lemmik video sinult, eriti hea oli see kommentaaride ette lugemise osa.
Super Märt, super. 😂 11:45
#Eestihümmdraama
Kuld
v2ga hea video! Aga mulle meeldib see et vabakal seda laulu laulsid küll enamu inimesed kaasa ja keegi ei karjunud ka kus hümn on vms.
Õige jutt Märt!Hea video!JÄTKA SAMAS VAIMUS☺
Õige jutt Märt ole mõnus! Eestlust ei ole enam on toompija jameie...
8:49
Ja nii ongi!
Märt kurdab, et liiga palju kriitikat oli hümni ärajäämise pärast., kuid läheb ise ka liiga pikale oma jutuga. 3 minutit kuulasin, siis aitas. Aastavahetusel arvasin, kui Ivo Linna lavale tuli, et hakkab hümni laulma. OK - laulis ühe teise laulu. Ma ei märganud, et mingid paugud selle laulu kuulamist oleksid seganud.
17:54 Aa, okei ma siis lähen röövin panka, et politseinikutele tööd anda. Pole tänu väärt.
eki.ee/dict/ekss/index.cgi?Q=utreerima
Kõige parem selle asja juures on see et tegelikult kedagi see hümn ei huvita.. Eestlaste loogika olematust asjast probleem teha..Ps:sa oled tasemel💪
Enamus inimesi isegi ei tea et hümni mängitakse ja nüüd kui ei lastud siis see paisutatakse suuremaks kui Jupiter.
Ma olen nõus Märdiga,et las kuulavad ise Eesti hümni söögi alla ja söögi peale ja MIKS on üldse Eesti hümn aastavahetusel vajalik
ua-cam.com/video/db5f-A-vSyw/v-deo.html ma ei tea, soomlastel polnud mingisugust probleemi ja meil selline poleemika. niikuinii eestlane ei tea millal on armas ja millal kallis ja laulab ikka karmas
Kui mitte midagi muud siis vähemalt on see märk sellest, et Eesti elu on lõpuks jõudnud lääne tasemele. Kus inimestel endal enam probleeme pole nii, et kulutatakse kogu oma energia pesudo probleemidele.
Oled vist üks esimesi inimesi, kes avalikult julgeb öelda sama arvamuse, mis on minul sellest asjast, anyways väga hea video vaatamiseks kui ka meelelahutuseks!
"Eestlane mai left natt" : D
soundofsensimilla "sittagi sa ei ole raisk"
aga pissigi? : D
31.12.18 kell 23:57 pange see video käima, siis kuulete Eesti hümni aastavahetusel :D
Mida siin rotivabariigis ikka hümnitada. Jooge Läti viina ja olge vait : ))
õige
Su huumor on lihtsalt tasemel. Puhas kuld!
Ei teadnudki, et sellest mingi suur "probleem" tekkis, kahju küll et ära jäi, aga elu läheb ju ikkagi edasi.
Eestlane olen eestlaseks jään vene keele õpetaja mind ei muuta
Ei tea
www.postimees.ee/4372101/postimehe-videolugu-isikuvastane-vihakone-levib-eestis-seaduslikult Ei ole küll teemaga seotud, aga viska pilk peale.
Hahah Märt, leidsin channeli kus sa mängid minecrafti kellegagi:)
Kindlasti ei näe ma selles probleemi, et hümni ei olnud. See “Eestlane olen ja eestlaseks jään” ei sobinud ehk kõige paremini. See olukord on tekitatud just sellistest probleemi tekitajatest nagu on videos on mainitud. Kui inimesed oleksid tahtnud laulda siis keegi poleks keelanud. Head uut aastat!!
Tahaks öelda seda ,et Facebookiga peaks olema sama lugu nagu autojuhi lubadega saad üle 60 ,siis peaks vaatama hakkama kas tohib seda kasutada veel või mitte.
Järjekordne hea video Märdilt. Panin like enne video vaatamist sest tean , et tuleb hea video.
Mingi osa minus loodab, et sa mõtled video vältel ümber.
Märt Koik Ei. Sa teed ju häid videoid.
Märdi iva oli vast see, et kõigepealt tutvu infoga ja siis alles hinda. Isegi kui eeldad/loodad head.
Muidu on su suhtumine selline ekreiidilaadne, et juba tõrvik käes, aga ei tea veel, et läheb jääkarupoegade küttimiseks..
MIDA VIITU
Oh jumal, milleks on vaja uuelaastal Eesti hümmi laulda? Ja ma ei saa aru inimestest kes uuelaastal teleka ees istusid, ETV-d vaatasid ning Eesti hümmi ootasid.
Kuidas Warrol edeneb? :D
6:17 on peamine hahaha
Tatt
Palun tee suletud uste taga videoooo!!!!!!
Hhahahhhaaha
Arvestades, mis laul kajas, siis lasid solvujad küll endale korralikult jalga. Siuke mulje jääb nagu Despacitot oleks otse laval lives esitatud... #pseudoprobleemidikkaelus2018
Sinu vidod meeldivad mulle ja tee edasi sama moodi
Sellest kuidas hümni ärajätmine tekitas mitmeid küsimusi Riigikogus: :D ua-cam.com/video/icwkIc6_f6Q/v-deo.html
delfil on üks artikkel juures
Väga hea video. Uskumatu et sellisest asjast probleem tehti.
Sul on täiesti õige märt
Austus riigi vastu on selle nimi. Türa kui sulle ei kõlba siis mine venemaale.
Ma nüüd päris täpselt ei saa aru, kust see "mitte austamine" välja tuli.
Aga see vist polnudki su kommi eesmärk tho...
Kuula ja mõtle kui veel suudad.
m.ua-cam.com/video/Owr5_SxUrQY/v-deo.html
Terve uue youtube kanali koos sisuga saaks üles ehitada puhtalt sinu klippidele vastulausete esitamisele.
P.S. Naljakas vaadata, kuidas sa teatud lauseid loed ning siis punnitad kasvõi silmad kolbast välja, et öeldust aru saada, aga see ebaõnnestub ning selle tõttu järgneb veider, roppustel kantud triaad - the channel :D
Jeee Märt sa said 10 tuhat subi ja see video on tõesti väga õige. Miks inimesed väikestest asjadest suure probleemi teevad!!
mulle meeldib see kurk seal taustal
Paraku mina arvan, et seaduseid ei ole ilus rikkuda, eriti president ja tema meeskond. Eesti on õigusriik ning õigusnormid peavad lähtuma põhiseadusest (kaasa arvatud ringhäälingu seadused). Paistab, et ma näen siin päris palju inimesi, kes õigustavad seaduste rikkumisi. Hümn on tõesti ringhäälingu seaduses kirjas. Ma vaatasin spetsiaalselt need seadused üle.
Millist seadust siis nüüd rikuti tegelikult?
Mismoodi seda seadust rikuti?
Tavaliselt ma vaatan video lõpuni ära enne kui miidagi komenteerin või panen meeldimise või mitte meeldimise aga antud juhul oli see minu jaoks lihtsalt võimatu (minu jaoks). inimene kelle iga teine sõna on mingi mõnitus iga teine või peaaegu iga lause on puhas sõim jne peale 6.23. ei suutnud mina sellist video enam vaadata. selge, et see inimene ei ole just eriti .... pole nagu sõnugi ausalt videos mainiti algul et lasti laulu eestlane olen ja eestlaseks jään. selle video autor on kindlasti üks sellistest "eestlastest" kelle pärast minul on häbi ja paha olla eestlane. mis veelgi enam vaatasin inimese kontot korra lugesin videode pealkirju ning paha hakkab ja ta on avaliku elu tegelane lihtsalt jube. tõesti jube eriti veel kuna on umbes 10 inimest kellest ma arvan on valdav osa eestlasi kellele selline jama, sõim, mõnitamine meeldib. just sellised eestlased on need kelle pärast on teistel häbi ja kes tahavad kuulda hümni aastavahetusel et meeldetuletada meie rahvuslikkust ning erinevalt selle video autorist kes ilmselgelt ei mõista mis on hümn või austus üleüldiselt tunda uhkus ja au oma rahva ja riigi üle.
Oota.... Aga kui sul on häbi olla eestlane, siis miks sa eesti hümni tahad kuulata!?
Ja üldse - tore rünnak otse mu karakterile. Selle asemel, et video ära vaadata ja ideest/mõttest rääkida?
positiivne on see et komentaar on sul vähemalt adekvaatne mitte puhas sõim ja mõnitamine nagu video. PS ma ei ole su videot lõpuni vaadanud ja ei kavatse ka kuid olen üpris kindel et ega seal midagi ei muutu peale 6.23 me. Teiseks on mul nagu ma ütlesin häbi olla eestlane just selliste inimeste pärast nagu sina kes arvavad, et hümn on mingi suvaline laul, kes teevad videosid mille iga teine sõna ja lause on mõnitamine või sõim (kui täpsemalt tahad arusaada loe esimest komentaari muide parandan ennast kirjutasin 10 aga ei lisanud lõppu tuhat). See, et mul 10 tuhande inimese pärast häbi on ei tähenda, et ma oma rahvusest ei hooli. Sa väitsid ise Martin Helme kohta midagi sarnast "ära pea ennast nii tähtsaks" (võipolla sõnastus natuke vale aga sa said mõttest aru ma eeldan). Teiseks on palju inimesi kellele nende rahvus midagi tähendab (sina neist ei paista üks olevat) ja need inimesed tahavad tunda ja tajuda oma riiki, rahvust oma ajalugu sellistel hetkedel ja on ainult loomulik ja õige, et seda nende riik neile võimaldab. Võipolla sina tähistad aastavahetust kodus diivanil lättiõlut juues või kuskil pidutsedes paljud aga tähistavad seda kodus perega olles minnes korra õue lastes rakette ja minnes tagasi tuppa ning kogunedes perega laua ümber. just neile inimestele on hümn tähtis ning minul nende inimeste pärast ei ole häbi kohe kindlasti mitte. Küll aga mingite joodikudest tühikargajate pärast. ning ma arvan et ma tegin oma esimese komentaari algul kohe selgeks miks mu komentaar oli just sinu vastu suunatud mitte niivõrd video sisu. Ma lihtsalt ei suutnud vaadata seda video lõpuni kuna see oli nii ebameeldiv (nagu ma ka mainisin ei vaadanud ma seda lõpuni) ja kui sa arvad, et sulle on liiga tehtud siis arvestades su käitumist videos peaksid sa küll nii kõva laps olema, et see ära kannatada. Arvestades mis sa seal teiste kohta räägid kohe kindlasti ei tohiks sul probleeme olla.
jah ma kirjutan vigadega ei vaidle üldse vastu (olen düsgraaf ja lisaks kirjutan ka muudes kohtades palju vigu peale hääliku pikkuse ja tugevuse). kuid esiteks kas sa said aru mis mu komentaaride mõtte oli ? jah said see on su komentaarist näha. seega kas kõik mis sa suudad minu kritiseerimiseks teha ongi välja tuua fakt mis antud hetkel ei puutu teemasse kui nii siis soovitn soojalt ära enam komenteeri mitte, et ma tige oleks aga sul ei ole midagi asjaliku ju lihtsalt öelda. see on sama et mine debatile Neil Degrasse Tyson ja debati teema on relatiivsus teooria ja kõik mis sina suudad talle öelda on, et ta on must, see on mõttetu sa teed end lolliks ja raiskad kompetentse inimese aega ühesõnaga järgmine kord jää teemase ja kritiseeri seda mitte oma opponenti. kui sulle tundus et minu ja sinu komentaarid on sarnased selle kohapealt, et ka mina komenteerisin Märti ja tema käitumist siis probleem on selles, et antud hetkel ongi teemaks Märdi käitumine videodes, mitte minu kirjavead ma kirjutasin, et ma ei suuda kuulata liht labast laimu ja et see pole kvaliteetne info.
Teiseks selle lumehelbekese kohapealt on sedasi, et jah kui sa sunnid mind istuma ja mõttetut sõimu kuulama 19 minutit siis loolulikult ei sure ma ära seda tehes lihtsalt see on lihtsalt vastik ja mõttetu. samas on see selline väga halva kvaliteediga huumor ja provokatsioon mis mõjub inimestele halvasti. selline käitumine ei tohiks pakkuda kellelegi nalja ega meeldimist kuulata kuidas keegi sind (ta räägib palju sina vormis) 19 minutit sõimab ja see, et see kellelegi meeldib näitab, et inimese mõistus ei ole korras. tulemuseks ongi madala mõtlemisvõimega ja vähese argumenteerimis võimega inimesed nagu sina (ma ei tahaks antud hetkel sind rünnata proovi mitte solvuda lihtsalt mainin fakti una sa ei ole vastupidist tõestanud) antud juhul sest selle asemel, et kuulda adekvaatseid debatte ja analüüsida infot te naudite lihtsat mõttetut sõimu ja ropendamist. sellised inimesed nagu sina ongi selle mõttetu halva provokatsiooni ja huumori tulemused seepärast ma leiangi, et avaliku ühiskonna tegelanee nagu Märt ei tohiks nii madala kvaliteediga meediat ülesse laadida kuna see rikkub inimesi kes seda meediat tarbivad. Ps kordan üle, et ma ei tahtnud sind otseselt rünnata siin lihsalt antud hetkel olid sa ideaalne näide miks sellist meediat ei tohiks tarbida.
kolp33 Mind lihtsalt häirivad kirjavead rohkem kui ropendamine ja sõimamine.
Vahepeal pole vaadanud, kust sa selle kassi voodi said, mis ukse külge käib?
+1
perearsti poole soovitan pöörduda, tema siis suunab edasi...
Tea, kas Teid saab pidada eestlaseks? Kuidas Teil täna tunne on? Või.. äkki läheb ise mööda?
Kas sa ajuhälvega "arvamusliider" oled ise oma sarnasust Gollumiga täheldanud ?
Olen. Me oleme mõlemad su ema nägu.
Märt ei saa lihtsalt asjadest aru.
Väga informatiivne postitus. Tänan!
hahahaha
8:49