Студенти&Викладачі: хто і як використовує ШІ в освіті? I OnlineLawSchool I Романа Радейко

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 26 кві 2024
  • Чи готові ви до майбутнього вищої освіти? Генеративний штучний інтелект (GenAI) стрімко завойовує аудиторії та змінює правила гри. Дослідження Tyton Partners показує шокуючі результати: з березня по вересень 2023 року використання GenAI серед студентів зросло з 27% до 49%!
    Але чи все так однозначно? Студенти в захваті від потенціалу GenAI покращити їхнє навчання, тоді як викладачі стають більш скептичними. Та попри розбіжності, всі погоджуються - GenAI стане універсальним інструментом для підготовки до майбутньої кар'єри.
    Від переказу текстів до генерації навчальних матеріалів - студенти знаходять безліч способів використання GenAI. Викладачі ж намагаються не відставати і почали застосовувати ШІ для оцінювання робіт та створення захопливих занять.
    Та чи готові ми до етичних викликів, які несе GenAI? Питання конфіденційності, упередженості алгоритмів та рівного доступу до технологій вже на порозі. Саме тому університети почали формувати політики щодо використання GenAI, хоча поки зосереджені лише на академічній доброчесності.
    CEO OnlineLawSchool Радейко Роман розберає результати дослідження Tyton Partners, розповідає про переваги та ризики використання GenAI студентами та викладачами. Також вказує як ефективно інтегрувати ШІ в навчальний процес та підготувати молодь до майбутнього.
    🔔 Не забудьте підписатися на канал для отримання останніх аналітичних відео про штучний інтелект та його вплив на суспільство.
    🌐 Ми в соціальних мережах:
    Facebook: bit.ly/3skV8Zk 📘
    Telegram: @OnlineLawNews bit.ly/3HthOgp 📲
    Instagram: @onlinelawschoolua bit.ly/34aNs49 📸
    #onlinelawschool - це #курсидляюристів 🎓 з усіх галузей права і практик. 💼
  • Наука та технологія

КОМЕНТАРІ •