я в захваті скільки у Кирила інформації в голові, і так цікаво слухати, ніби з другом гуляєш по Києву. Дуже дякую вам, найкращий контент на просторах українського ютубу
@@STEPANETS/ правильний меседж взяли до власної Праці. Дійсно,не відоме місто Київ із занедбаним житлом. Для чого приховувати безвідповідальних керівників в місті...? Додавайте розуму до будівельників,- нехай відбудовують дахи і вікна для 《німецьких》 домівок...
Дякую Степанцю - моя родина вже майже два роки межкае в Києві (ВПО з Маріуполя) і я особисто багато узнав про Києв. Завдяки цім відео полюбив це місто. Щиро дякую друже!!!
Дякую за цікаву екскурсію. Дуже жаль що всі наші влади не є українськими і руйнують історичну архітектуру. Будиночки в селищі Аварійному дуже милі з особливою атмосферністю. Якби їх покрасити і відремонтувати то були б чудові будиночки і збережена історія.
Один в один будиночки нашого Маріуполя, в якому я жила. Наш був 1949 року,поруч від 1948 по 1952 років . Це те що було вказано під дахом. А далі через дорогу , вже були сталінки і рік вказаний 1954.Тепер вже нічого не залишилося💔..А могли ще стояти 100 років. Наші не були аварійними.
@@STEPANETS дуже хочеться додому! Київ гарний, але в Маріуполі якийсь магніт,мабуть заритий, розумію що місто ,таким як раніше вже ніколи не буде, але тягне туди,не відпускає ні на мить..
Ви робите велику справу.Дякую Вам.Так дуже шкода,що двохповерхові будиночки руйнуютья,а можно нашій Державі видбудувать як пам'ять ,про спогади,а у людей їх багато.
У 9 класі були ці заняття на УПК, як підготовка до ПТУ для тих, хто виявив би бажання піти по технічній спеціальності навчатися. Давалася можливість спробувати себе у професіях, які були затребувані на підприємствах міста. Мені запам’яталося складання мікросхем, робота з облицювання кахельною плиткою)) як сучасні майстер-класи
Дякую, Кирило! Дуже цікаво було дивитись, тим паче, що я поряд з Аварійним, прожила більше сорока років... Тут виросли мої діти, а свекруха працювала на ДШК... Коли почали ходити чутки, що ці будиночки будуть зносити, ми з чоловіком одного зимового ранку пішли туди і кожного ракурсу, сфотографували усі будинки... Є цілий альбом... Так, усе вірно : з розповідей батьків чоловіка і сусідів- старожилів, ці будиночки, дійсно, будували полонені німці... Ще раз, дякую за цікаві розповіді/ фільми про невідомі, для багатьох киян, місця... Дякую за Ваш талант, за те, що зберігаєте історію міста... Бажаю Вам творчого натхнення і успіхів!
Дякую за відео. Переїхав жити в Київ у 2007 р., на вул. Братиславська. І ці жовті, для мене дивно-красиві, не звичні будинки, відразу викликали багато питань. Лише раз один з моїх товаришів сказав - та, це їх ще полонені німці будували. І тільки зараз я отримав ось таку класну екскурсію. Ще раз дякую. Підписка і вподобайка від мене!!!
Кожного разу, проїжджаючи мимо Аварійного, милуюся простою та до душі теплою архітектурою будиночків. І сподіваюся, що все ж таки, локально залишиться хоча би частина цих будиночків... Дякую за чудовий екскурс в історію нашого древнього міста та його мешканців, постійних та тимчасових
На скільки заворожує і чути і бачити! Що кожного разу подякувати за вашу працю,а потім. Дякую, дякую, дякую....за вмі перегляди ! А їх багато і вони всі супер. ДЯКУЮ
Щиро дякую за цікаве відео!!!❤❤❤15 хвилина ось такі самі будинки є у Дніпрі моєму початок вул Калинова напроти тц Млин і їх теж точно будували німці!моя мама жила тут с 1964 року і багато її друзів поряд в них!будинки і досі живі і район хороший, їх навіть до нашої війни влітку 2021 реконструювали і зробили ремонт під'їздів!)
Дякую вам за вашу тяжку та нелегку працю. Це дуже велика праця , і я хотів би щоб цю історію , саме у вашому форматі , викладали в школах... Р.S. Дякую що відповідаєте своїм прихильникам ❤.
На вулиці Івана Кудрі 12 є також 2 будиночка які будували німці, але вони в гарному стані збереглись, тому що збудовані були для военого руководства. Коли ми там жили і прийшлося міняти каналізаційні труби...вони були із фарфора(порцеляни). В ті часи це було дивовижно. Уся територія 2 будинків була огороджена і між будинками був фонтан з 2 бесідками(альтанками).
Дякую за екскурс в історію Києва. Кияни знають, що німці будували соцмісто і завжди подобались ці затишні будинки, які зараз хочуть знести і побудувати "монстри". Наш дім на Пушкінський теж будували німці, як мені казала бабуся.
то не союзники, дядько то є спонсори за нашу кров, не вірту нікому, україна має свій шлях!!!! Слава козацькому роду, слава загиблим бійям і моїм товаришам
@@АН-24 а що вони сказали не так? Хіба оті "наші найбільші адвокати у Європі", поляки, не стромили нам ніж у спину блокуваннями кордону? І ще стромлять, і не раз, як це було в історії
@@Wargfox Ну оці поляки які блокували кордон тоце булине ВСІ поляки а лише перевізники вантажів а точніше комерсанти володаріфірм перевізників, а якщо іще ТОЧНІШЕ то лише 30% цих самих перевізників. 70% перевізників НЕ підтримали це блокування. Вже давно встановлено що це була операція спецслужб РФ і доречі як не прикро вдала. Кажете що зрадили нас ......... А МОЖЛИВО НАШИМОФІЦІЙАЛАМ ВАРТУВАЛО ДУМАТИ ЩО ГОВОРИТИ?! А то вирішили чомусь що нам всі винні, повинні і зобов'язані!!! Можна було бще вважати щось подібне якби наш недоумок президент ПРИЯМАВ МІРИ І ПОЧАВ ГОТУВАТИСЯ ДО ВІЙНИ коли йому ВСІ розвідки світу разом і з нашою говорили що буде напад. А вону чудо що відповідало? А відповідало що "ваша розвідка звичайно сильна і має великі можливості, але ви далеко ами тут і бачимо що заяви про підготовку нападу це помилка" Бачив він ....... ссука пів року під кордоном збирають армії в кілька сот тисяч а воно меле щ це ПОМИЛКА. І ДОРОГИ БУДУЄ ПО ЯКИХ ПОТІМ ПІШЛИ РОСІЙСЬКІ ТАНКИ. Ніх...я не робили, ніх...я не купували зброї а тепер ти говориш що нам ніж в спину всунули. В чому це виражаєця, в тому що самі не готувалися а коли почалося почали кричати що нам всі винні. І Польщі яка давала зброї в числі тих хто допомагав найбільше почали якісь притензії висувати, тут в любогго терпіння закінчиться. А наші "БЄЖЄНЦИ" ........ моя мама в той час їздили волонтером за кордон привозила допомогу, каже це просто піз...єц, полякі в шоці, вони приносять з дому все що необхідно, речі, продукти, гігієну і бачить як приїжають наші українціна таких машинах классу люкс і беруть цю допомогу ТЕЖ ЯЩИКАМИ, або один поляк розповідав мамі як бачив коли від'їжавщо підїхала машина з українцем з дружиною і почав завантажувати тіпа НУЖДАЇЦЯ. Все б нічого, але той ХОХОЛ по другому не назву його вже живе 7 років через забор зтим поляком який розповідав, живе в часному будинку який КУПИВ. І це не поодинокі випадкі в десяткі і сотні подібного відбувалося. То що ви чекали після цього?! Я до останніх днів всім казав щоЗеленського можна не поважати, але треба поважати його посаду, хоч я і був проти нього але з поваги до посади президентая іколи його не принижвав, необзивав, але після того як ВОНО без причини в період війни у не найкращий період ЗНЯВ ГОЛОВНОКОМАНДУЮЧОГО, то я кажущо дкмаю Зеленський це ДЕБІЛ. І ніхто небуде тратити мільярди долларів на допомогу державі в якій від президента не зрозуміло чого чекати!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Дякую, дуже цікаво. Забули згадати про паспортний стіл. Потім його перенесли у нову багатоповерхівку... А магазин "Темп" був біля Дарницької залізничної лікарні по вулиці Сімферопольська . Також і РВК Дніпровського району був на Аварійному.
Мої бабуся та дідусь працювали на Хімволокні з відкриття, 1937, і розповідали що Аварійний має назву таку через близькість до заводів і тому тут жили працівники, яких швидко викликали при аварійних ситуаціях. А підтоплення на Микильській слобідці бували часто.
Поряд з Хімволокном полонені будували корпуси ДШК і будували Аварійний. Були три заводи-Хімволокно (мій батько все життя там пропрацював) ДШК -(моя мама все життя там працювала) і 1000-й (завод хімікатів) там працювала моя бабуся. Спогади дитинства-два рази на день запахи сірководню з 1000.
Працівники 512 - го комбінату селилися між Попудренка і Краківською, а від гастроному до Червоноткацької - працівники 1000-го заводу. Потім це стало Хімволокном і заводом Хімікатів.
Дякую Кирилу за чудову екскурсію. Дуже скоро такі місця, як аварійний назавжди зникнуть. Нажаль нашу владу не цікавить історія і збереження для нащадків таких унікальних місць де все нагадує про повоєнні 50-ті роки. Залишається соцмісто, але там інша архітектура, інше відчуття часу.
Щира подяка за це відео!!! Чудово пам‘ятаю і Берембей і Темп. Так, саме Темпом було названо цей магазин на розі Червоноткацькоі та Мініна. Там була вперше запроваджена система самообслуговування, яка протрималася досить нетривалий час. Крадіжки були досить суттєвими і все повернули як було раніше - прилавки, продавчині та черги до кожного відділу. Дуже вдячна за Вашу любов до нашого рідного міста! Страшенно ностальгую і мрію якнайшвидше повернутися ДОДОМУ з вимушеного вигнання! Від щирого серця бажаю ПЕРЕМОГИ нам усім!!! ❤❤❤ А особисто Вам наснаги!!! ❤❤❤
Як раз над Темпом на третьому поверсі жив мій *корєш* Коля Дубровін *Сем*. Коли було ліньки ходити за горілкою, спускали авоську на мотузці з грошима ,щоб нам купили, добре що всі знайомі там постійно *тусувалися*.
Дуже, дуже чекала цей випуск. Досі живу поруч і звичайно, що цікаво дізнатися історію, а не тільки балачки сусідів з дитинства. Якби зараз мати можливість людей року 1930народження порозпитувати про район, але їх вже немає, а дитиною мене це не дуже цікавило. Кирило, дякую Вам величезне, що в таких подробицях показуєте нам. Я б не наважилася зайти в той будинок, хоча дуже цікаво було побачити в середині розташування квартир. А також була здивована, що людей переселили в будинок поруч. Я вважаю, що повезло так повезло. Але декому ще й не подобається. Одну мою знайому на Позняки переселили і вони були щасливі.
Дякую Вам за перегляд й доповнення) Сам дуже чекав на цей випуск, тому він трішки завалився на початку через недбалість технічного супроводу) Я теж здивувався, що переселяють ніби так близько, бо чув особисто про Троєщину від людей 😫
Дякую за фільм. На Куринівці по вул. Петропавлівській ще є декілька будинків. Сама мешкала в одному з них до 2008 року. Повністю з дерева, середина і зовні дранка, поверх - штукатурка, опалення було пічне. Двоповерховий, за розповідями старожилів, будувався німцями як адміністративна будівля для заводу. Пізніше перебудували зсередини під квартири, через "ж...п" провели воду і каналізацію. Але дерево на спині було чистюсеньке, ніби учора зрубане. Зараз цей будинок знесли. Але поруч ще лишився схожий. ❤❤❤
На вул.Освіти в Солом"янському районі теж житлові будинки будували полонені німці в 1946 році. Високі стелі, по 2 балкона, 2 комори(1 маленька,друга здоровецька), відокремлені побутова та житлова зони ...Навіть на сьогодення дуже комфортне да добротне житло та приємне зовні, гарна цегляна кладка з фігурними елементами.
Дуже вдячний Вам за відео і за Вашу роботу! Ви робите справді пізнавальний контент, який з часом буде окремою історією. Особливо раджу Ваш канал молоді. Набагато корисніше за перегляд вогник-вогник і т.п. контенту. Іще раз дякую! Ніколи не зупиняйтесь, адже Ви робите справді вагомий внесок в історію України!
На районі Дврз теж німецькі будиночки ще залишилися ,між інститутом хіміі вниз до 42 школи там теж між висотками ще є двоповерхові німецькі будиночки .😊
Дякую за відео. Ще є дома на старій Дарниці , які теж будували німці , я якраз жила в такому ,він вже з цегли,стан наче більш менш , якщо порівнювати з цими. Ці дома на вулиці Севастопольська, що недалеко від Дарницького ЖД.
ганьба владі міста Києва за таке відношення до історії міста. Мільйони гривень розкрадаються та дерибаняться а щоб відремонтувати ці будиночки то грошей і совісті не вистачає
Киівська влада , навпаки , чекає , не дочекається коли будинки с.Аварійне дійдуть до аварійного стану щоб продати землю під ними під забудову багатоповерхівками !
Дуже багато друзів проживало там. Вже під кінець 70-х і початку 80-х там все сипалось і розвалювалось. Гнилі труби, дерев*яні перекриття. Я сам сумую за цими будиночками, бо там народився в 1957 р. і жив до 1963 р. Ремонтувати їх економічно невигідно. Шкурка вичинки не варта, повірте.
Там де були витверезник і баня був невеличкий овочевий магазин. У мене там мій знайомив працював вантажником, часто ночував у витверезнику поряд з роботою.
Ми жили поруч з цим містечком, на вулиці Пожарського. Часто гуляли серед цих чудових будиночків. Гастроном ми називали "Зеленим",бо дім був зеленого кольору. Живемо зараз в іншому місці, але іноді відвідуєм цей район и дуже сумуємо через його руйнування.
57 я виросла там і не якіх розбірок там не було, навчалась шк194, жила на попудренко 36-а біля нас був воеткомат на лебедева 19, проваджали в арію нам давали цукерки було чудове дитинство) строили шалаши, робили секретики, гоняли на веліках))) ці будинки знаю з детиства, бігали в магазин берембей)
Я народився поруч з Аварійним і закінчив 129 школу. Пам'ятаю як з мамою, десь у 91 чі 92 році заходили у той "Зелений" гастроном, і там батареї були обшиті такими дерев'яними рейочкамі, які утворювали грати. І люди на них часто клали свої сумки і пересипали здачу у гаманці, і деякі монетки падали за ці грати, і рука дорослої людини не могла туди пролізти. А я, побачивши розсипи "скарбів", своєю дитячою ручкою все вигріб)) У мене була повна кишеня важких монет. Але мама розчарувала мене, сказавши що за них нічого не купиш, бо вже з'явились купони...)
@@YuraBotanick мене бабуся посилала до м'ясника з авоською. В авосьці лежала газета. Я мав зайти ззаду, сказати якісь слова і передати авоську з газетою. Назад отримував шмат м'яса . Розраховувався. Ніколи не розумів сенсу газети. Один раз зазирнув в газету. Там лежали 3 карбованці. Це було для м'ясника. А без цього - іди зпереду і бери самі кістки з прилавку.
Бабуся розповідала, що 5ти- поверховий будинок на Нивках, де народився мій батько, будували полонені німці. Це дрбротна "сталінка", з великими кімнатами, кухнею і високими стелями🙂
Дякую за змістовну, цікаву екскурсію 🙏 Проходили повз ці будинки і одразу виникали питання… хто їх побудував, як ці будинки з німецьким відтінком архітектури тут опинилися? І ось відповідь🪄! Щиро дякую за вашу працю, за те що цікаво відкриваєте нашу українську історію🙏
А то я просив той темат , Дякую . Ще коли їздив на працю з Борщагівки першим трамваєм до кінцевої завжди роздивлявся барельєфи на старих домах теж цікавий темат
я в захваті скільки у Кирила інформації в голові, і так цікаво слухати, ніби з другом гуляєш по Києву. Дуже дякую вам, найкращий контент на просторах українського ютубу
Дякую за добрі слова 😍😍😇😇😇
Дійсно цікаво..талант😊
@@STEPANETS/ правильний меседж взяли до власної Праці. Дійсно,не відоме місто Київ із занедбаним житлом. Для чого приховувати безвідповідальних керівників в місті...?
Додавайте розуму до будівельників,- нехай відбудовують дахи і вікна для 《німецьких》
домівок...
Місцевість має шарм, завжди нею зачаровувалась.
Дякую за роботу❤
Чудовий фільм. Моя мама носила німцям хліб. Їй було 15-16 років. Я там проживала. Памятаю гастроном та галантерею. Дуже дякую.
😍😍
Вы знаете беренбей) @@STEPANETS
В Запоріжжі є такі будинки і іх будували полонені німці.
Були ще полонені румуни, венгри які були в коаліціі з німцями.
В Дн¡пр¡ так¡ сам¡ будинки,багато....
Беренбей? - галантерея)
Дякую Степанцю - моя родина вже майже два роки межкае в Києві (ВПО з Маріуполя) і я особисто багато узнав про Києв. Завдяки цім відео полюбив це місто. Щиро дякую друже!!!
Велика подяка Кирилу , що робить для нас киян, і Вам подяка, що цікавитеся нашим містом і полюбили його 🙏
Дякую за роботу!
Дякуємо вам. Добру справу робите. Не знаю, за що вас сварять, тільки подяка і повага.
Підтримую ❤
Дякую Вам! А людям деяким, щоб
Сварити не потрібно ніяких приводів 😅
Дякую за цікаву екскурсію. Дуже жаль що всі наші влади не є українськими і руйнують історичну архітектуру. Будиночки в селищі Аварійному дуже милі з особливою атмосферністю. Якби їх покрасити і відремонтувати то були б чудові будиночки і збережена історія.
То чому ж мешканці цих будинків не опікуються своїми будинками?
Чудова екскурсія-дякую вам ,що просвітили-бажаю спокою ,натхнення,та перемоги.
Один в один будиночки нашого Маріуполя, в якому я жила. Наш був 1949 року,поруч від 1948 по 1952 років . Це те що було вказано під дахом. А далі через дорогу , вже були сталінки і рік вказаний 1954.Тепер вже нічого не залишилося💔..А могли ще стояти 100 років. Наші не були аварійними.
Так, я в січні 2022 якраз був в Маріуполі й бачив такі самі. Дуже шкода 😢😢
Хотілось повернутися навесні
@@STEPANETS дуже хочеться додому! Київ гарний, але в Маріуполі якийсь магніт,мабуть заритий, розумію що місто ,таким як раніше вже ніколи не буде, але тягне туди,не відпускає ні на мить..
@@ОленаМаріупольська плачу читаючи ваш коментарій 💔
ви повернетесь до свого міста. це буде інший. але ВАШ Маріуполь 💙💛
Живу тут зараз, цікаво було побачити свою машину на стоянці))) дякую за історичний екскурс.
Ви робите велику справу.Дякую Вам.Так дуже шкода,що двохповерхові будиночки руйнуютья,а можно нашій Державі видбудувать як пам'ять ,про спогади,а у людей їх багато.
ДЛя цього потрібно обирати українську владу , а не заїжджих гастролерів.
Побачив будівлю УПК, в 95-96 році ходили по п'ятницям, отримували першу професію. Був такий проект в школах Троєщини. Степанцям респект!
А що таке УПК? Дякуємо ❤️❤️
УПК это учебно производственные комбинаты
@@STEPANETSЗнаходиться УПК за адресою вулиця Краківська, 18
Я з ДВРЗ і на УПК я ходила в 1991-1993 роках, а мій брат ходив туди ще в 1981-1983 роках.
У 9 класі були ці заняття на УПК, як підготовка до ПТУ для тих, хто виявив би бажання піти по технічній спеціальності навчатися. Давалася можливість спробувати себе у професіях, які були затребувані на підприємствах міста. Мені запам’яталося складання мікросхем, робота з облицювання кахельною плиткою)) як сучасні майстер-класи
Дякую, Кирило! Дуже цікаво було дивитись, тим паче, що я поряд з Аварійним, прожила більше сорока років... Тут виросли мої діти, а свекруха працювала на ДШК... Коли почали ходити чутки, що ці будиночки будуть зносити, ми з чоловіком одного зимового ранку пішли туди і кожного ракурсу, сфотографували усі будинки... Є цілий альбом... Так, усе вірно : з розповідей батьків чоловіка і сусідів- старожилів, ці будиночки, дійсно, будували полонені німці... Ще раз, дякую за цікаві розповіді/ фільми про невідомі, для багатьох киян, місця... Дякую за Ваш талант, за те, що зберігаєте історію міста... Бажаю Вам творчого натхнення і успіхів!
Дякую за відео. Переїхав жити в Київ у 2007 р., на вул. Братиславська. І ці жовті, для мене дивно-красиві, не звичні будинки, відразу викликали багато питань. Лише раз один з моїх товаришів сказав - та, це їх ще полонені німці будували. І тільки зараз я отримав ось таку класну екскурсію. Ще раз дякую. Підписка і вподобайка від мене!!!
Ви розкриваєте Київ та околиці з нових, невідомих загалу, сторін. Дякую, що зберігаєте історію ❤️
дякую❤❤❤❤
Кожного разу, проїжджаючи мимо Аварійного, милуюся простою та до душі теплою архітектурою будиночків. І сподіваюся, що все ж таки, локально залишиться хоча би частина цих будиночків... Дякую за чудовий екскурс в історію нашого древнього міста та його мешканців, постійних та тимчасових
Дякую,СТЕПАНЕЦБ,за неймовірну подачу!!!
Дуже атмосферний райончик, полюбляю там гуляти, там багато ще всього є цікавого
На скільки заворожує і чути і бачити!
Що кожного разу подякувати за вашу працю,а потім.
Дякую, дякую, дякую....за вмі перегляди ! А їх багато і вони всі супер.
ДЯКУЮ
Щиро дякую за цікаве відео!!!❤❤❤15 хвилина ось такі самі будинки є у Дніпрі моєму початок вул Калинова напроти тц Млин і їх теж точно будували німці!моя мама жила тут с 1964 року і багато її друзів поряд в них!будинки і досі живі і район хороший, їх навіть до нашої війни влітку 2021 реконструювали і зробили ремонт під'їздів!)
Дякую вам за вашу тяжку та нелегку працю.
Це дуже велика праця , і я хотів би щоб цю історію , саме у вашому форматі , викладали в школах...
Р.S. Дякую що відповідаєте своїм прихильникам ❤.
доречі в цьому «штабі» є дуже толкове бомбосховище, грамотно зроблене, люди за ним доглядають, там чисто і затишно
На вулиці Івана Кудрі 12 є також 2 будиночка які будували німці, але вони в гарному стані збереглись, тому що збудовані були для военого руководства. Коли ми там жили і прийшлося міняти каналізаційні труби...вони були із фарфора(порцеляни). В ті часи це було дивовижно. Уся територія 2 будинків була огороджена і між будинками був фонтан з 2 бесідками(альтанками).
😮ух ти. Цікаво.
мої улюблені, щоразу милуюся. А навколо все заростає скляними гігантськими членами
Сусіди) Завжди було цікаво почути щось про них, з дитинства той закритий двір с фонтанчиком овіяний дитячими легендами)
На вул Щусева збереглися будинки,як
Будували полонен н1мци
Такі будиночки ще збереглися неподалік, в мікрорайоні ДВРЗ, вулиця Алма-Атинська, Марганецька. Нам теж розповідали, що то полонені німці будували.
Так точно
Так, але архітектура в них трішки інша) то Добровольського проєкти, автора Хрещатика
Дякую за екскурс в історію Києва. Кияни знають, що німці будували соцмісто і завжди подобались ці затишні будинки, які зараз хочуть знести і побудувати "монстри". Наш дім на Пушкінський теж будували німці, як мені казала бабуся.
Кирило дякую вам за вашу чудову працю неймовірно цікаво слухати вашу розповідь❤❤❤
Щира подяка за вашу працю!!! 🔝🔝🔝
Величезна подяка українським захисникам, нашим волонтерам! Величезна подяка нашим союзникам за допомогу!
Кідали а не союзники 😂
то не союзники, дядько то є спонсори за нашу кров, не вірту нікому, україна має свій шлях!!!!
Слава козацькому роду, слава загиблим бійям і моїм товаришам
Звiстно, героям слава! Но зачем флудить не по теме и нарушать правила Ютуб- чата? Спаму- бой! Нет диванным патриотам!
@@АН-24 а що вони сказали не так? Хіба оті "наші найбільші адвокати у Європі", поляки, не стромили нам ніж у спину блокуваннями кордону? І ще стромлять, і не раз, як це було в історії
@@Wargfox Ну оці поляки які блокували кордон тоце булине ВСІ поляки а лише перевізники вантажів а точніше комерсанти володаріфірм перевізників, а якщо іще ТОЧНІШЕ то лише 30% цих самих перевізників. 70% перевізників НЕ підтримали це блокування. Вже давно встановлено що це була операція спецслужб РФ і доречі як не прикро вдала.
Кажете що зрадили нас ......... А МОЖЛИВО НАШИМОФІЦІЙАЛАМ ВАРТУВАЛО ДУМАТИ ЩО ГОВОРИТИ?! А то вирішили чомусь що нам всі винні, повинні і зобов'язані!!! Можна було бще вважати щось подібне якби наш недоумок президент ПРИЯМАВ МІРИ І ПОЧАВ ГОТУВАТИСЯ ДО ВІЙНИ коли йому ВСІ розвідки світу разом і з нашою говорили що буде напад. А вону чудо що відповідало? А відповідало що "ваша розвідка звичайно сильна і має великі можливості, але ви далеко ами тут і бачимо що заяви про підготовку нападу це помилка" Бачив він ....... ссука пів року під кордоном збирають армії в кілька сот тисяч а воно меле щ це ПОМИЛКА. І ДОРОГИ БУДУЄ ПО ЯКИХ ПОТІМ ПІШЛИ РОСІЙСЬКІ ТАНКИ. Ніх...я не робили, ніх...я не купували зброї а тепер ти говориш що нам ніж в спину всунули. В чому це виражаєця, в тому що самі не готувалися а коли почалося почали кричати що нам всі винні. І Польщі яка давала зброї в числі тих хто допомагав найбільше почали якісь притензії висувати, тут в любогго терпіння закінчиться. А наші "БЄЖЄНЦИ" ........ моя мама в той час їздили волонтером за кордон привозила допомогу, каже це просто піз...єц, полякі в шоці, вони приносять з дому все що необхідно, речі, продукти, гігієну і бачить як приїжають наші українціна таких машинах классу люкс і беруть цю допомогу ТЕЖ ЯЩИКАМИ, або один поляк розповідав мамі як бачив коли від'їжавщо підїхала машина з українцем з дружиною і почав завантажувати тіпа НУЖДАЇЦЯ. Все б нічого, але той ХОХОЛ по другому не назву його вже живе 7 років через забор зтим поляком який розповідав, живе в часному будинку який КУПИВ. І це не поодинокі випадкі в десяткі і сотні подібного відбувалося. То що ви чекали після цього?!
Я до останніх днів всім казав щоЗеленського можна не поважати, але треба поважати його посаду, хоч я і був проти нього але з поваги до посади президентая іколи його не принижвав, необзивав, але після того як ВОНО без причини в період війни у не найкращий період ЗНЯВ ГОЛОВНОКОМАНДУЮЧОГО, то я кажущо дкмаю Зеленський це ДЕБІЛ. І ніхто небуде тратити мільярди долларів на допомогу державі в якій від президента не зрозуміло чого чекати!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Дякую Вам за працю...та за цікаву інформацію.❤❤❤Дякую.
Дякую, дуже цікаво. Забули згадати про паспортний стіл. Потім його перенесли у нову багатоповерхівку... А магазин "Темп" був біля Дарницької залізничної лікарні по вулиці Сімферопольська . Також і РВК Дніпровського району був на Аварійному.
Мої бабуся та дідусь працювали на Хімволокні з відкриття, 1937, і розповідали що Аварійний має назву таку через близькість до заводів і тому тут жили працівники, яких швидко викликали при аварійних ситуаціях. А підтоплення на Микильській слобідці бували часто.
Поряд з Хімволокном полонені будували корпуси ДШК і будували Аварійний. Були три заводи-Хімволокно (мій батько все життя там пропрацював) ДШК -(моя мама все життя там працювала) і 1000-й (завод хімікатів) там працювала моя бабуся. Спогади дитинства-два рази на день запахи сірководню з 1000.
Працівники 512 - го комбінату селилися між Попудренка і Краківською, а від гастроному до Червоноткацької - працівники 1000-го заводу.
Потім це стало Хімволокном і заводом Хімікатів.
Дякую ща вашу роботу!
Все як завжди цікаво й по справі!
Дійсно про "війни районів" в площині Києва буде дууууже цікаво. Цієї інформації майже немає
Приємно бачити знову,Оленку!❤Дякую, подобається ваша праця.
Бажаю авторам наснаги та терпіння для таких чудових відео!!! 🎉
Дякую, чудовий фільм
Дуже школа цей район ,пані Любі здоров'я
Дякую Кирилу за чудову екскурсію. Дуже скоро такі місця, як аварійний назавжди зникнуть. Нажаль нашу владу не цікавить історія і збереження для нащадків таких унікальних місць де все нагадує про повоєнні 50-ті роки. Залишається соцмісто, але там інша архітектура, інше відчуття часу.
Щира подяка за це відео!!! Чудово пам‘ятаю і Берембей і Темп. Так, саме Темпом було названо цей магазин на розі Червоноткацькоі та Мініна. Там була вперше запроваджена система самообслуговування, яка протрималася досить нетривалий час. Крадіжки були досить суттєвими і все повернули як було раніше - прилавки, продавчині та черги до кожного відділу. Дуже вдячна за Вашу любов до нашого рідного міста! Страшенно ностальгую і мрію якнайшвидше повернутися ДОДОМУ з вимушеного вигнання! Від щирого серця бажаю ПЕРЕМОГИ нам усім!!! ❤❤❤ А особисто Вам наснаги!!! ❤❤❤
Як раз над Темпом на третьому поверсі жив мій *корєш* Коля Дубровін *Сем*. Коли було ліньки ходити за горілкою, спускали авоську на мотузці з грошима ,щоб нам купили, добре що всі знайомі там постійно *тусувалися*.
Дякую за відео,в Києві прожила більше 40 років.Скільки разів проїзжала біля цих будинків і тільки сьогодні узнала їх історію.Цікаво.
Дуже, дуже чекала цей випуск. Досі живу поруч і звичайно, що цікаво дізнатися історію, а не тільки балачки сусідів з дитинства. Якби зараз мати можливість людей року 1930народження порозпитувати про район, але їх вже немає, а дитиною мене це не дуже цікавило. Кирило, дякую Вам величезне, що в таких подробицях показуєте нам. Я б не наважилася зайти в той будинок, хоча дуже цікаво було побачити в середині розташування квартир. А також була здивована, що людей переселили в будинок поруч. Я вважаю, що повезло так повезло. Але декому ще й не подобається. Одну мою знайому на Позняки переселили і вони були щасливі.
Дякую Вам за перегляд й доповнення)
Сам дуже чекав на цей випуск, тому він трішки завалився на початку через недбалість технічного супроводу)
Я теж здивувався, що переселяють ніби так близько, бо чув особисто про Троєщину від людей 😫
Район , в якому пройшла моя юність і молодість ❤
Я теж народився у 1957 р.і провів там дитинство і молодість, ходив в яслі і дит. садочок навпроти 16 від. міліції, потім закінчив 129 с.ш.
Дякую за фільм. На Куринівці по вул. Петропавлівській ще є декілька будинків. Сама мешкала в одному з них до 2008 року. Повністю з дерева, середина і зовні дранка, поверх - штукатурка, опалення було пічне. Двоповерховий, за розповідями старожилів, будувався німцями як адміністративна будівля для заводу. Пізніше перебудували зсередини під квартири, через "ж...п" провели воду і каналізацію. Але дерево на спині було чистюсеньке, ніби учора зрубане. Зараз цей будинок знесли. Але поруч ще лишився схожий. ❤❤❤
Випадково попав на ваш канал ! Дякую за працю вашу!
Дякую ! Ццікаво слухати історію міста.
Дуже цікаво, дякую! Контрастне місце.
На вул.Освіти в Солом"янському районі теж житлові будинки будували полонені німці в 1946 році. Високі стелі, по 2 балкона, 2 комори(1 маленька,друга здоровецька), відокремлені побутова та житлова зони ...Навіть на сьогодення дуже комфортне да добротне житло та приємне зовні, гарна цегляна кладка з фігурними елементами.
О так ❤️❤️
Степанець дякуємо.
Кияни,з Куріньовкі❤.
14.04.24.
Дуже цікаво. На вулиці Російській, Волго-Донскій теж багато будинків які строїли німці. Це біля парку партізанскої слави. Дякую за відео)
живемо поруч, дуже цікаво було побачити ці будочки зсередини! дякую!
Це дійсно унікальний контент, що в теперішні дні на ютубі - велика рідкість. Дякую
Дуже вдячний Вам за відео і за Вашу роботу! Ви робите справді пізнавальний контент, який з часом буде окремою історією. Особливо раджу Ваш канал молоді. Набагато корисніше за перегляд вогник-вогник і т.п. контенту.
Іще раз дякую! Ніколи не зупиняйтесь, адже Ви робите справді вагомий внесок в історію України!
На районі Дврз теж німецькі будиночки ще залишилися ,між інститутом хіміі вниз до 42 школи там теж між висотками ще є двоповерхові німецькі будиночки .😊
Ой, дякую🙌 Як ти і обіцяв показати про ці дома) Всім приємного перегляду)
За посиланням перейшов, комент от лишаю), вподобайку поставив. Дякую за творчість
🇺🇦🇺🇦🇺🇦СЛАВА УКРАЇНІ СЛАВА БОГУ СЛАВА ЗСУ🇺🇦🇺🇦🇺🇦СУПЕР ВІДОСИКИ,ДИВЛЮСЯ ЗАВЖДИ З ЗАДОВОЛЕННЯМ,ПРОЦВІТАННЯ ВАМ І ВАШОМУ КАНАЛУ,МИРНОГО НЕБА🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Степанець, дякую за грунтовну роботу і цікаве відео. Наснаги в твоєму захопленні
Дякую за відео. Ще є дома на старій Дарниці , які теж будували німці , я якраз жила в такому ,він вже з цегли,стан наче більш менш , якщо порівнювати з цими. Ці дома на вулиці Севастопольська, що недалеко від Дарницького ЖД.
ганьба владі міста Києва за таке відношення до історії міста. Мільйони гривень розкрадаються та дерибаняться а щоб відремонтувати ці будиночки то грошей і совісті не вистачає
На жаль 😢😢
Киівська влада , навпаки , чекає , не дочекається коли будинки с.Аварійне дійдуть до аварійного стану щоб продати землю під ними під забудову багатоповерхівками !
@@VadymKolesnikov Не чекає а сприяє руйнації та знищенню пам'яток і дерибану майна громади
@@VadymKolesnikovСаме так. Вони заважають, бо там можна чєловєйніков набудувати і нарубити бабла, нажаль((
Дуже багато друзів проживало там. Вже під кінець 70-х і початку 80-х там все сипалось і розвалювалось. Гнилі труби, дерев*яні перекриття. Я сам сумую за цими будиночками, бо там народився в 1957 р. і жив до 1963 р. Ремонтувати їх економічно невигідно. Шкурка вичинки не варта, повірте.
Дякую за Вашу роботу, дуже чекаємо нових випусків!
скільки я чекав огляд цього району....)
Цікавий фільм про історію нашого міста. Дякую за чудову роботу. Важлива справа зафіксувати історію і сучасність в кіберпросторі. Слава Україні!
Интересный эфир! Благодарю!
Дякую за роботу, було дуже цікаво
Супер, дякую за це відео. Недавно проходила поруч фонтану і подумала про Вас, щоб Ви показали про ці будинки. Супер! Ви круті!
Надзвичайно цікаво, народилась і живу в Києві все життя, про Аварійне почула вперше
Дякую за повернення в дитинство! В сімдесятих батьки водили мене в дитсадок заводу ДШК. З Чернігівської (Комсомольсьсоі), повз баню і витверезник.
Там де були витверезник і баня був невеличкий овочевий магазин. У мене там мій знайомив працював вантажником, часто ночував у витверезнику поряд з роботою.
Дякую за матеріал! Я обожнюю Київ, хоч і не корінний...
Захоплююсь творчістью Степанця)) Так, хотілось би почути про розборки на районах))Це дуже цікаве утворення суб культури.
Ми жили поруч з цим містечком, на вулиці Пожарського. Часто гуляли серед цих чудових будиночків. Гастроном ми називали "Зеленим",бо дім був зеленого кольору. Живемо зараз в іншому місці, але іноді відвідуєм цей район и дуже сумуємо через його руйнування.
У Вас класні відео, чекаю з нетерпінням на нові!
Вам подяка! Дуже цікаво.
Щира подяка за цікаве відео! Темп знаходився на Печерську біля Печерського мосту.
Степанець красава ! Люблю дивитись твої відоси!! Слава Україні! !! Героям слава !!
я вивчаю все разом з вами дякую вам ви круті дуже цікаво продовжуйте
Круто! Знаю цей район..😊
57 я виросла там і не якіх розбірок там не було, навчалась шк194, жила на попудренко 36-а біля нас був воеткомат на лебедева 19, проваджали в арію нам давали цукерки було чудове дитинство) строили шалаши, робили секретики, гоняли на веліках))) ці будинки знаю з детиства, бігали в магазин берембей)
Дуже добре, дякую
Чудове відео! Дякую, Кириле. До речі в районі Севастопольської площі також є кілька вулиць з будинками, що будували німці після Другої світової війни.
Мені покійний батько розповідав про ці будиночки та про німців які їх будували . Дякую за історію😊
Коментар з семи слів у підтримку дуже цікавого каналу) А також хочу послухати про "Розборки"))
Щиро дякую вам за фільм я думаю що частину тих що міцні треба залишити та реанімувати і реставрувати ! ДЯКУЮ 😊👍❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Коментар у підтримку Вашої справи. Завжди дуже цікаві розповіді. Дякую вам!
Я народився поруч з Аварійним і закінчив 129 школу. Пам'ятаю як з мамою, десь у 91 чі 92 році заходили у той "Зелений" гастроном, і там батареї були обшиті такими дерев'яними рейочкамі, які утворювали грати. І люди на них часто клали свої сумки і пересипали здачу у гаманці, і деякі монетки падали за ці грати, і рука дорослої людини не могла туди пролізти. А я, побачивши розсипи "скарбів", своєю дитячою ручкою все вигріб)) У мене була повна кишеня важких монет. Але мама розчарувала мене, сказавши що за них нічого не купиш, бо вже з'явились купони...)
Дякую за спогади! ❤️
@@YuraBotanick мене бабуся посилала до м'ясника з авоською. В авосьці лежала газета. Я мав зайти ззаду, сказати якісь слова і передати авоську з газетою. Назад отримував шмат м'яса . Розраховувався.
Ніколи не розумів сенсу газети. Один раз зазирнув в газету. Там лежали 3 карбованці. Це було для м'ясника.
А без цього - іди зпереду і бери самі кістки з прилавку.
Дякую, дуже цікаво було. Шкода дивитись на таких людей як той чоловік п'яний, яке жахлива доля.
Бабуся розповідала, що 5ти- поверховий будинок на Нивках, де народився мій батько, будували полонені німці. Це дрбротна "сталінка", з великими кімнатами, кухнею і високими стелями🙂
Дякую за цікавий випуск.
Інформативно. Дякую. Цікаво.
Дуже дякую ❤
Дуже дякую за пророблену роботу
Дуже Вам вдячна
Дякую за змістовну, цікаву екскурсію 🙏 Проходили повз ці будинки і одразу виникали питання… хто їх побудував, як ці будинки з німецьким відтінком архітектури тут опинилися? І ось відповідь🪄! Щиро дякую за вашу працю, за те що цікаво відкриваєте нашу українську історію🙏
Дякую вам, Кирило і Олена! Вже понад двадцять років живу у Соцмістечку❤
А то я просив той темат , Дякую . Ще коли їздив на працю з Борщагівки першим трамваєм до кінцевої завжди роздивлявся барельєфи на старих домах теж цікавий темат
Дякую, хоч я і не з Києва, але всерівно дуже цікаво!
Дякую за відео. Шкільні роки пройшли в цьому районі :)
Чудовий фільм.
Дякую, чудовий фільм😀
Комент за для підтримки цього відео,цього каналу і цієї важливої справи,дякую)
Дякую Вам дуже цікаве відео