Old Soldier Baya... Wln Ome Max Nijman Zei Mij Ooit Dat Surinaamse Muzikanten Onder Gewaardeerd Worden. Omdat Zij Geen BeroepsMuzikanten Kunnen Zijn. Naast Je MuziekCarriere Moet Je Een Baan Hebben Om Te Overleven. Deze Caraibisch Icoon Vertoont Alleen Maar Zijn Stem Als Nalatenschap. Helaas. Mooi Intervieuw
Als kleine jongen genoot ik al van deze Sranang mang zijn muziek en tot nu toe leeft zijn muziek net als dat van Max Nijman.de zangers/zangeressen van nu mogen een voorbeeld nemen aan de oude generatie,die hadden vaak positieve boodschappen in hun teksten.de goede niet nagesproken hoor !!
Leuk dat je bent komen bemoeien op de Bemoei Brigade.Yu lobi a tori disi?
Wordt gratis abonnee!
Grantangi!
Ik vind hem nog altijd de beste zanger van al de Surinaamse bands die er (tot nu) zijn geweest. Ode en grote lof aan deze meneer !
We Nepalese🇳🇵 well understand your Surinami Hindustani language. Love from Kathmandu
Waw ik luister altijd naar zijn liederen
Old Soldier Baya... Wln Ome Max Nijman Zei Mij Ooit Dat Surinaamse
Muzikanten Onder Gewaardeerd Worden. Omdat Zij Geen BeroepsMuzikanten Kunnen Zijn. Naast Je MuziekCarriere Moet Je Een Baan Hebben Om Te Overleven. Deze Caraibisch Icoon Vertoont Alleen Maar Zijn Stem Als Nalatenschap. Helaas. Mooi Intervieuw
Ik heb altijd genoten van deze mooie stem ❤❤❤
Geweldig ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
weer top-interview, en thanksss, @Bemoei Brigade!
From Kathmandu Nepal
Soso lobi ✊🏽👑Imro Lioe A Njie ❤️🙏🏽🥰
Mijn oom Imro Lioe Anjie🤗
Deze man heeft een warme stem
Als kleine jongen genoot ik al van deze Sranang mang zijn muziek en tot nu toe leeft zijn muziek net als dat van Max Nijman.de zangers/zangeressen van nu mogen een voorbeeld nemen aan de oude generatie,die hadden vaak positieve boodschappen in hun teksten.de goede niet nagesproken hoor !!
NOG EENTJE🌸..🙏
Hele mooie stem❤
IMRO HEB ALTIJD VAN JOU MUZIEK GEHOUDEN, EN OOK PERSOONLIJK VAN JOU. OM JE WARME SPEM.
Goede zanger ,mooi warme stem ,dank u meneer umro ,hj kwam afe toe bj ons thuis .
😊@@clairwolff7836