Добрий вечір, щиро дякуємо і вам за коментар - так, звісно використовуйте :) Та кажіть хай студенти побільше Підписуються на наш канал ;) , щоб ми робили більше україномовного технічного контенту. Я в буділельній сфері вже 12-ть років тому поганого не раджу і для студентів буде корисно вчитись нового :)
Сварка, з дуже великою вірогідністю, може перепалювати і руйнувати мідь, тому якість з'єднання там під питанням, треба використовувати спеціальний режим зварювання графітовим стрижнем (електродом), мабуть вже краще буде пайка. Щодо клемників WAGO, то треба зауважити, що їх монтаж повинен передбачати ревізію і доступ до з'єднання, бо із часом нажимний контакт може слабнути, так як сам виробник про це говорить, тобто в коробці під штукатуркою у стіні вже його не сховаєш на десятиліття, але це дуже зручний інструмент на етапі тимчасового монтажу і пошуку несправностей електричних кіл. Особисто для мене обтиск гільзою є на першому місці. Треба, доречі, поміряти перехідний опір кожного із з'єднань міліомметром, щоб робити для себе якісь висновки і вибір. Дякую за огляд
Привіт 🙂 Це досить старанеке відео, але все сказане і до тепер є актуальним (тай ще багато часу суть буде та сама). Зварювати можна лише монолітні провідники (це більше пов‘язано з самою технологією зварювання металів). Бо те що є однорідним елементом легше зватити ніж те що має багато «волосинок». Багатожильні провідники, рекомендуємо спаювати (місце спайки промити спиртом, щоб не окислювалось від флюсу з часом).
Хотілось би перепитати про припій... Можливо Ви вкажете температурні рамки, бо тугоплавкий це поняття доволі велике. Так, майстру звісно зрозуміло, але людям що зайшли вперше та навіть не мали справи з пайкою і не навчались на на курсах Радіоелектроніки РЕ/ТО, геть не втямлять що куди... Хоча навіть закінчивши навчання, також немає нормального поняття, бо тугоплавким обзивають від 500 до 900+ по цельсію, під час практики зустрічалося. Хоча пів години гріти щоб похеривши на доль секунди, крапля застигне в мить.
Доброї ночі. 1) По припою - купляємо в себе у Львові в однієї пані на Радіоринку. Припій змотаний в кільця і самі не знаємо який він є по стандарту - але добрий і постійно в неї купляємо. АЛЕ важливо, щоб сам припій був товстий бо тонкі спіральки швидко плавляться і ніц не паяють товстих електричних провідників. 2) Паяльник використовуємо для електричних провідників лише - 100 Вт. потужністю (менш потужні нормально не прогрівають). 3) По флюсу використовуємо - рідкий F3. Якось так 🙄 Звертайтесь якщо що 😉
)))))))))))))))))) Во, вот это распредкоробка и я понимаю. )))))))) ua-cam.com/video/MqytV7daQG4/v-deo.html То, о чём я говорил, у меня от таких коробок нервный тик начинается. ))) Это мрак какой-то. )))
Ну ладно, просишь комент - напишу. )) Тем более, что здесь этого ещё никто не сделал. )) Сразу хочу сказать, что твою квалификацию я вообще не оспариваю, ибо я совсем не электрик и не мне судить о твоих профессиональных знаниях в этом деле. Но. )) Всегда есть "но", особенно от комментаторов ютубувоских, да?)) Некая претензия у меня есть не к твоим знаниям, а к твоей логике.)) Ну вот смотри, я увидел название "З'єднання проводів в розподільчій коробці ?" и думаю, да что же там такого может быть непонятного?)) Захожу смотреть и что я вижу?)) А ничего я не вижу. )) Никакой распределительной коробки я не вижу. ))) Я вижу проводки... )) Я вижу рассказ о том, как можно соединить провода, а не как соединять проводка в распредкоробке. Чувствуешь разницу?) Ну просто если взять самую просту распредкоробку, то там да, соединяешь этими скрутками и всё. Но, во-первых, это хобот, это неудобно, это мешанина из проводов. И даже в таком случае я ожидал увидеть рассказ о том, как мы вот заводим сюда в коробку наши 220 от щитовой или от счётчика, а тут мы вот это так, а это так и вот это уже пошло у нас на люстру, а это на розетку... ))) Понимаешь?)) И второе, есть и другой тип распредкоробок, тебе ли этого не знать?)) С колодками и клемами внутри, где не нужно скручивать провода между собой, тем более припаивать и приваривать. Они красиво фиксируются в клемах на винтах и разводка получается чистенькой, аккуратной, нет мешанины и всё понятно и в любой момент доступно для добавления нового или переделывания старого, достаточно одной отвёртки. )) И лично я такие сам себе и поставил у себя на даче и красиво всё себе сделал. И я подумал, что может быть ты здесь о таких коробках рассказываешь, потому что там 4 колодки и они не соединены между собой (по крайней мере у меня так) и если нужно удвоить количество клем под фазу или ноль, то просто ставится перемычка. И я подумал, что что-то подобное будет показано и в этом видео. )) Но увы и ах, в видео, в названии которого присутствует распределительная коробка, в самом видео этой самой распределительной коробки нет и следа. )) Может стоить подправить название?)) Например, на что-то вроде "какие бывают соединения электропроводов"?)) А про коробку ещё доснять, уже про коробку?)) Как-то так. )) Сори за много буковок. ))
Конструктивна критика - це добре 👏 Правду кажете !!! 👌 Це старе відео - одне з перших. Колись воно по іншому називалось, вже і не згадаю як… А потім вирішили перейменувати - тому і говориться про коробку, а коробки нема 😔 Перепрошую за путанину, так получилось.
В посиланні вище, ідеальний варіант розключення. В житті буває трохи все по іншому 😒 Проектів нема - щоб дешевше було, від того і навпихається кабелів в ту коробку, а потім по ситуації і вирішується що з ними робити 😁
Напишіть коментар, для просування каналу - дякую :)
Дякую за відео, використаю для студентів 👍
Добрий вечір, щиро дякуємо і вам за коментар - так, звісно використовуйте :)
Та кажіть хай студенти побільше Підписуються на наш канал ;) , щоб ми робили більше україномовного технічного контенту.
Я в буділельній сфері вже 12-ть років тому поганого не раджу і для студентів буде корисно вчитись нового :)
Дякую Вам за роботу. Дуже корисно для моїх студентів
Дяка, за пояснення.
І вам щиро дякуємо за коментар 🤗
Дякую!
Дуже дякую!
Щиро дякуємо за ваш хороший коментар :)
Сварка, з дуже великою вірогідністю, може перепалювати і руйнувати мідь, тому якість з'єднання там під питанням, треба використовувати спеціальний режим зварювання графітовим стрижнем (електродом), мабуть вже краще буде пайка.
Щодо клемників WAGO, то треба зауважити, що їх монтаж повинен передбачати ревізію і доступ до з'єднання, бо із часом нажимний контакт може слабнути, так як сам виробник про це говорить, тобто в коробці під штукатуркою у стіні вже його не сховаєш на десятиліття, але це дуже зручний інструмент на етапі тимчасового монтажу і пошуку несправностей електричних кіл.
Особисто для мене обтиск гільзою є на першому місці.
Треба, доречі, поміряти перехідний опір кожного із з'єднань міліомметром, щоб робити для себе якісь висновки і вибір.
Дякую за огляд
Інформативно
Привіт, Андрій.
Дякуємо за ваш коментар, це дуже важливо для розвитку каналу.
Чи маєте досвід зварювання скрутки із багатожильних мідних проводів? Взагалі, цікаве відео. Дякую)
Привіт 🙂
Це досить старанеке відео, але все сказане і до тепер є актуальним (тай ще багато часу суть буде та сама).
Зварювати можна лише монолітні провідники (це більше пов‘язано з самою технологією зварювання металів). Бо те що є однорідним елементом легше зватити ніж те що має багато «волосинок».
Багатожильні провідники, рекомендуємо спаювати (місце спайки промити спиртом, щоб не окислювалось від флюсу з часом).
@@tadex_lviv Щиро дякую за відповідь)
@user-xk9ec8si1z В наа маленький канал, тому всіх коментарі бачимо та всім стараємось відповісти.
Звертайтесь, якщо що 😉
Коментар для алгоритму
Щиро дякуємо, В‘ячеслав.
За ваш коментар для алгоритму та розвитку нашого ютуб каналу.
Ми стараємось по мірі можливостей створювати новий контент.
Скажіть будь ласка який кабель довше прослужить багатожильний чи моножила звісно при однаковому січенні. Дякую.
Моножила краща по проходженню струму та прослужить - довше.
Хотілось би перепитати про припій...
Можливо Ви вкажете температурні рамки, бо тугоплавкий це поняття доволі велике. Так, майстру звісно зрозуміло, але людям що зайшли вперше та навіть не мали справи з пайкою і не навчались на на курсах Радіоелектроніки РЕ/ТО, геть не втямлять що куди... Хоча навіть закінчивши навчання, також немає нормального поняття, бо тугоплавким обзивають від 500 до 900+ по цельсію, під час практики зустрічалося.
Хоча пів години гріти щоб похеривши на доль секунди, крапля застигне в мить.
Доброї ночі.
1) По припою - купляємо в себе у Львові в однієї пані на Радіоринку. Припій змотаний в кільця і самі не знаємо який він є по стандарту - але добрий і постійно в неї купляємо.
АЛЕ важливо, щоб сам припій був товстий бо тонкі спіральки швидко плавляться і ніц не паяють товстих електричних провідників.
2) Паяльник використовуємо для електричних провідників лише - 100 Вт. потужністю (менш потужні нормально не прогрівають).
3) По флюсу використовуємо - рідкий F3.
Якось так 🙄
Звертайтесь якщо що 😉
))))))))))))))))))
Во, вот это распредкоробка и я понимаю. ))))))))
ua-cam.com/video/MqytV7daQG4/v-deo.html
То, о чём я говорил, у меня от таких коробок нервный тик начинается. )))
Это мрак какой-то. )))
На 13:43 )))))
Ну ладно, просишь комент - напишу. )) Тем более, что здесь этого ещё никто не сделал. ))
Сразу хочу сказать, что твою квалификацию я вообще не оспариваю, ибо я совсем не электрик и не мне судить о твоих профессиональных знаниях в этом деле. Но. )) Всегда есть "но", особенно от комментаторов ютубувоских, да?)) Некая претензия у меня есть не к твоим знаниям, а к твоей логике.)) Ну вот смотри, я увидел название "З'єднання проводів в розподільчій коробці ?" и думаю, да что же там такого может быть непонятного?)) Захожу смотреть и что я вижу?)) А ничего я не вижу. )) Никакой распределительной коробки я не вижу. ))) Я вижу проводки... )) Я вижу рассказ о том, как можно соединить провода, а не как соединять проводка в распредкоробке. Чувствуешь разницу?) Ну просто если взять самую просту распредкоробку, то там да, соединяешь этими скрутками и всё. Но, во-первых, это хобот, это неудобно, это мешанина из проводов. И даже в таком случае я ожидал увидеть рассказ о том, как мы вот заводим сюда в коробку наши 220 от щитовой или от счётчика, а тут мы вот это так, а это так и вот это уже пошло у нас на люстру, а это на розетку... ))) Понимаешь?))
И второе, есть и другой тип распредкоробок, тебе ли этого не знать?)) С колодками и клемами внутри, где не нужно скручивать провода между собой, тем более припаивать и приваривать. Они красиво фиксируются в клемах на винтах и разводка получается чистенькой, аккуратной, нет мешанины и всё понятно и в любой момент доступно для добавления нового или переделывания старого, достаточно одной отвёртки. )) И лично я такие сам себе и поставил у себя на даче и красиво всё себе сделал. И я подумал, что может быть ты здесь о таких коробках рассказываешь, потому что там 4 колодки и они не соединены между собой (по крайней мере у меня так) и если нужно удвоить количество клем под фазу или ноль, то просто ставится перемычка. И я подумал, что что-то подобное будет показано и в этом видео. ))
Но увы и ах, в видео, в названии которого присутствует распределительная коробка, в самом видео этой самой распределительной коробки нет и следа. ))
Может стоить подправить название?)) Например, на что-то вроде "какие бывают соединения электропроводов"?)) А про коробку ещё доснять, уже про коробку?))
Как-то так. )) Сори за много буковок. ))
Конструктивна критика - це добре 👏
Правду кажете !!! 👌
Це старе відео - одне з перших.
Колись воно по іншому називалось, вже і не згадаю як…
А потім вирішили перейменувати - тому і говориться про коробку, а коробки нема 😔
Перепрошую за путанину, так получилось.
И вот такие, всякого рода, коробки
ua-cam.com/video/ijtRLctQbfU/v-deo.html
В посиланні вище, ідеальний варіант розключення. В житті буває трохи все по іншому 😒
Проектів нема - щоб дешевше було, від того і навпихається кабелів в ту коробку, а потім по ситуації і вирішується що з ними робити 😁