Дівчата, ви класні. Читав цей роман Кінга. Якщо чесно, пройшов повз всі ті біблейські алюзії. Зосереджувався і кайфував від того, як автор чітко і правдоподібно прописує психологічні портрети різних героїв. Кінг мабуть тому і популярний настільки, бо читаючи його, ну точняк зустрінеш риси поведінки, які маєш сам чи знаєш людей з такими, як у його героїв чи героїнь, чеснотами чи тарганами. Дякую за цікаві розмови. Полюбив у вашій компанії, проводити вечори.
Наступним читаємо роман норвезької письменниці Ґюдрун Скреттінґ «Три чоловіки для Вільми». Зустрінемось тут о 18.00 20-го лютого ❤️ Не вийте на місяць, а читайте з нами 😘 Підтримайте нас лайком, коментарем та тут: mono 5375 4115 0604 6296 patreon www.patreon.com/palaye Емма - instagram.com/emmocean Яна - instagram.com/yanabrenzey
Дякуючи вам відкрила для себе Кінга. Дуже вдячна вам за це обговорення. Дуже багато тем відкрилися з нової для мене сторони. Слухати вас одне задоволення❤
Найперший роман Стіва перекладений українською мовою блискучим перекладачем Володимиром Митрофановим ще у далекому 1988-му році. Хороший роман, не найкращий, але в топ 10 входить. Дякую за амбасадор Кінга!!!
Гарна ідея про Книжковий клуб. У мене, особливо раніше, коли не було Інтернету часто виникало бажання дізнатися, а що думають інші читачі стосовно тієї чи іншої прочитаної мною книжки. До речі, саме по деяких творах Кінга ( на кшталт «Велика прогулянка», «Лють») у мене виникало сильне бажання почути від інших, а «що це було» на іх погляд і як вони «це» зрозуміло. Бо Кінг, дійсно, не стільки про жахи, скільки про психологію людей. А «Мертва зона» спала мені на думку одразу, як свого часу почула, що Трамп балотується в президенту. З нашою країною у мене асоціацій не виникало. Але зараз, оце «хліба та видовищ» для юрби, або «скрутити дулю» панівному класу обираючи блазня, це, мабуть, таки і про нас також.
Дякую, що ви є такі! Читав "зону" років десять назад. Оригінальний твір. Той випадок, коли хочеться стерти пам'ять і поглинути ще раз в історію. Фільм з Крістофером(молодим) Уокеном теж огонь. Пізніше пакетовані сосіди випустили серіал "Хіромант", злизаний з Кінгового шедевру. Хто не дивився, подумає,що самі доперли. Ви цікаві, милі для очей, вас приємно дивитися і слухати. Квітніть далі)
Хворію, малюю картину і вже яку годину поспіль слухаю обговорення книжкового клубу. Насолоджуюсь вашими відео, бо дуже люблю читати (того ж Кінга всього прочитала залпом ще декілька років тому, залишився тільки найновіший з романів - «Казка»), а обговорити насправді й ні з ким. Навіть знайомі, які читають книги, роблять це тільки для того, аби згаяти час. Тому дана рубрика на каналі «Палає» для мене справжня віддушина. Ви робите дійсно корисні та потрібні речі. Щиро дякую за це ❤
Тому я коли вибираю книжки не читаю взагалі анотації, або про що сюжет, щоб взагалі дивуватися навіть від імен, або середовища. Передивився всі випуски, тепер дивлюсь всі етери. 😊
Чудовий формат, рівневі дівчата і якісні думки. Дуже не вистачало чогось подібного. Цікаво. Спасибі за відкриття Кінга, все не наважувалася його почитати
О, дякую за гарний випуск! Згадався фільм по книзі Кінга "Буря сторіччя" теж з етичною ділемою, чи варто опиратися злу, чи можливо краще прийняти його умови, в надії подальшого спокою.
У відео цю тему не піднімали але мене зачепила тема стосунків Джонні і Сари. Їх єдина зустріч вдома у Сари і кінець коли вона прийшла на кладовище до Джонні. Та її крик "за що". Дуже зворушливо.
Купила "мертву зону" кінга, але поки не читала) цікаво буде послухати ваш розбір після прочитання. Ще й не хотілося б натрапити на спойлери. Тому дякую за вашу роботу) відео додала в очікувані
Кінг - ван лав. "Низькі люди в жовтих плащах" і "Доктор Сон" - мої улюблені. Дякую за відео) П. С. Не думаю, що варто вбивати Гітлера. Можливо я дуже наївна, але мені здається, що після кожної подібної трагедії, причиною яких стали такі жорстокі політики, людство стає добрішим і мудрішим. Можливо такі особистості - це просто квінтесенція проблем суспільства, і їх поява - частина нашого еволюційного розвитку. "Гітлерпропозиція" - слово дня. П. П. С. Люцифер - теж янгол.
@@palaye грім це звук, ми не можемо фізично його відвести. Коли в університеті навчалась на інженера, то студенти через загальну звичку називати блискавкозахист громовідводом мали багато проблем і додаткових запитань під час захисту курсових робіт на проєктування електричних підстанцій, а однією з задач був розрахунок блискавкозахисту. Після цього, коли чую використання громовідвід, тригер спрацьовує, бо відповідно до фізики процесу це нісенітниця
Дуже класний огляд. Якраз для таких лінивців як я які не мають часу читати але з задоволенням слухаю коли розказують про книжки. І так, Стівен Кінг крутий. Мене дуже вразила зелена миля і втеча із шоушенка.
Нарешті дочитала "Мертву зону". Єдина книга з дому та перша прочитана книга з 24 лютого. І мені здається, що розв'язка зі Стілсоном про те, що ніхто з нас не може змінити майбутнє іншого. Стілсон робить це сам, коли замість того, аби стати героєм, який рятується під час нападу божевільного, сам божеволіє від страху, хапає дитину та стає порожньою пляшкою з-під вина, доля якої - бути підсвічником. Дякую за думку про те, що загибель Гітлера в 1932-му не змінила би історії, бо мільйони вже стали фашистами і просто обрали для себе фашиста. Зараз ця думка стала ще більш зрозумілою та, на жаль, актуальною.
Взялася читати "Мертву зону", тому з вашого етеру подивилася лише трошки початок, хвилин десять. Тепер читатиму далі. А щодо дітей у романах Кінга, мені здається, що у "Ріта Гейворт та втеча з Шоушенка" їх точно немає. Й до речі про спойлери в анотаціях, тут в перекладі головний спойлер, якого в оригіналі немає: "Rita Hayworth and Shawshank Redemption" :) Як вам таке?
Також люблю Кінга. Не то щоб як глибокого письменника, як їх нав'язують нам стереотипно. А як дивовижного оповідача, слова якого не відволікають на форму, а занурюють у історію. А люблю чомусь найбільше "Дівчинка, яка любила Тома Гордона"
Марія Олександрівна Вілінська, за першим чоловіком - Маркович, за другим чоловіком - Лобач-Жученко; 10 (22) грудня 1833, маєток Єкатерининське Єлецького повіту Орловської губернії, тепер Липецька область РФ - 28 липня (10 серпня) 1907, Нальчик, Росія) - українська письменниця, перекладачка, видавниця російського походження 💙💛👍👍👍
Дівчатка! Слухаю вас знедавна. Висловлюю подяку. Напишу дуже крамольну думку: ми потрапили в пастку, яку самі собі поставили. Майже всі книжки, в яких є психологічні ігри, саме про це. Ще раз дякую.
Доречі дійсно Стівен Кінг крутий, я в дитинстві прочитала книгу Талісман (у мене вона російською мовою під назвою Столкновение миров), але вона мене захопила неймовірно
Вразила Кладовище домашніх тварин. Фільм не дивились, тому що всі сприймали як жахи. А для мене це про біль втрати найдорожчого, дитини. Емоції батька, який йде вночі на кладовище, щоб викопати свого мертвого сина… І ще помітила, що у Кінга шанобливе ставлення до жінок.
Приклад дилеми: на великій швидкості авто з автопілотом стає перед вибором збити дитину, або направити автомобіль в стіну, тим самим вбити водія. З точки зору суспільства життя дитини має більшу цінність, але саме водій власник авто і можливо для нього його життя цінніше, і суспільство не має права вказувати як і кому програмувати свою власність.. чи має? Тут виникає дилема другого порядку: а кто саме має приймати рішення як програмувати авто, суспільство або власник? Ця дилема цікава тим що вона не гипотетична, а реальна, і незабаром вона стане і перед нашим суспільством також.
Роздуми про те, що Гітлер - це продукт тогочасного суспільства, приводять до думки, що П*тін - це така сама відповідь на запит від російських громадян, й, на жаль, не станеться так, що з його усуненням від влади з будь-яких причин, кардинально зміниться відношення нашій східних сусідів до нас.
У шкільні роки в бібліотеці мені попалась якась невдала версія роману Кінга з жахливим російським перекладом і залишила клеймо на авторі на багато років. Але після 20 пощастило познайомитися з ним у зовсім інакшому форматі, з того часу люблю Кінга глибоко і безповоротно. Фантастика і жахи - взагалі не перший план. Для мене це, насамперед, психологічний трилер, метафора на потворність і дивовижність реальності та людської психології. Топос дітей у текстах Кінга мій улюблений, через нього він ілюструє причинно-наслідкові зв'язки і важливість контексту. Серед улюбленого - збірка "Чотири після півночі".
страшенно люблю Кінга🙂 перерахувала свою поличку) на жаль лише 21 книжка, плюс серія Темна вежа...а прочитала щонайменьше вдвічі більше) а ще ж і багато нового не читала🙈)) мої улюблені: Необхідні речі, Роза Марена (або Маренова троянда), Труп (або Тіло), і ще обожнюю оповідання "Короткая дорога миссис Тодд" (Mrs. Todd's Shortcut) на жаль не знайшла її українською😐
Саме закінчила перечитувати Мертву зону і подивилась ефір по "гарячих слідах". У мене старе видання російською, і по ходу воно не повне. Там немає епізодів з поясненнями історії хвороби Віри Сміт і про продавця громоотводів теж немає(( А ще хотіла згадати про книгу Кінга, в якій немає дітей. Це моя улюблена Роза Марена. Там є немовля, а в самому кінці просто згадується, що у головної героїні є діти. Але основний сюжет вони не рухають. І я так чекаю екранізації цього роману, але нажаль ніхто не береться ((
Теж боюсь читати Кінга. Навколо так багато психологічних драм на всіх шарах. Моя основна емоція щодо вашого каналу - дуже хочу таких подруг) Може б вам і телеграм-канал зробити? Я б підписалась) Рада появі такого книжкового клубу! Один з улюблених сегментів UA-cam це буктьюб, але підібрати блогера до душі це проблема. Пробувала і російськомовних і англо- і польсько-... але якщо до душі та ще й українською - 💣. Не встидно й у ФБ поділитись)))
Ви казали про Набокова, як про улюбленого автора, а в мене моральна ділема, що заважає познайомитися з його творчістю, бо він написав на повному серйозі книжку, де романтизував розбещення неповнолітніх ("Лоліта"). Цікаво як ви ставитися до цього твору, чи виникають в вас також подібні почуття стосовно його творчості
Про «на повному серйозі» - навряд. Більшість авторитетних літературних критикинь схиляються до думки, що Набоков однозначно вказував у творі на те, що це педофілія, а не кохання. У кожному разі, говорячи про любов до Набокова, Еммі з багатьох причин не йдеться про любов до Лоліти.
У него еще в "Камере обскура" про юную девушку, которую взрослые дядьки"любили". Да, там тоже спорно по поводу его отношения к этому. Может и осуждает, но мы через свой обычно травматичный опыт на все смотрим и, возможно, поэтому, не видим ту мораль, что он заложил. Но пишет красиво, гад. Кстати, даже в экранизации "Лолиты", той самой, наиболее известной, показано, что девочка хотела сбежать от него, что это было насилие, а не любовь никакая. И я тоже не могла понять, что к чему, пока не дошло до момента, как она звонила из телефонной будки, ища возможность его сдать (уже не помню всего точно). Но, что меня поразило, очень-очень многие, чьи комментарии я находила, увидели там именно "чувства" и взаимность даже. Наверное, это романтизация насилия в нашем обществе сказывается на восприятии. (Я из Беларуси, поэтому по-русски).
11.22.63 А якже хлопчик, заради якого головний герой повертався у минуле раніше, щоб його врятувати? І в цьому ж творі є відповідь на вибір чи «вбити Гітлера».
Найкраще про дилему "вагонетки" мені здається сказано тут ua-cam.com/video/-Qa6jmR_p0o/v-deo.html Трохи зачепила імперативність судження, бо дилема на те й дилема, що єдиного рішення немає і не може бути.
Спочатку хочу сказати що коли людина стає перед дилемою - трагедія вже сталася, і максимальні зусилля, час и ресурси треба витрачати на запобігання дилемам, а не на філософську жвачку їх вирішення. Я згоден що одна людина не має право вирішувати кому жити а кому ні(хоча щодня на українських дорогах гине 15+людей, і майже в кожному випадку це результат чийогось рішення, не кажучи про лікарів і ковідних хворих в умовах дефіциту кисню). Але з розвитком технологій автопілотів суспільство повинно прийти до консенсусу і законодавчо вирішити як програмувати автопілот в умовах дилеми. Кожне суспільство може по різному дивитись на такі речі, як наприклад на смертну кару, але відповідальність за рішення повинно бути на суспільстві. Ми не можемо просто закрити очі, тому що ваше рішення нічого не робити - це також рішення.
Ви так влучно помітили! Завжди треба занурюватись в глибину проблеми. Щоб розв'язати дилему, а радше, щоб вона просто зникла - треба розв'язати джерело, з якого та лема виникає.
Якою ж актуальною дискусія про "просте" і "правильне" стає зараз, під час активної фази війни. І як же вона розбивається об реальність, коли наче б то більше 20 років народ "обирає" правильне, а воно так само приводить до катастрофи, як і просте.
Дуже люблю Кінга, для мене він більше не про жахи, а про психологізм глибокий.
Погоджуюсь, а король жаху - Дін Кунц.
Дівчата, ви класні.
Читав цей роман Кінга. Якщо чесно, пройшов повз всі ті біблейські алюзії. Зосереджувався і кайфував від того, як автор чітко і правдоподібно прописує психологічні портрети різних героїв.
Кінг мабуть тому і популярний настільки, бо читаючи його, ну точняк зустрінеш риси поведінки, які маєш сам чи знаєш людей з такими, як у його героїв чи героїнь, чеснотами чи тарганами.
Дякую за цікаві розмови. Полюбив у вашій компанії, проводити вечори.
Йой, как я могла пропустить этот выпуск? Эмма, Яна, вы шикарны!
Наступним читаємо роман норвезької письменниці Ґюдрун Скреттінґ «Три чоловіки для Вільми». Зустрінемось тут о 18.00 20-го лютого ❤️ Не вийте на місяць, а читайте з нами 😘
Підтримайте нас лайком, коментарем та тут:
mono 5375 4115 0604 6296
patreon www.patreon.com/palaye
Емма - instagram.com/emmocean
Яна - instagram.com/yanabrenzey
Кого варто читати спочатку: Кінга, або "Я бачу, вас цікавить пітьма" Павлюка?
Щоб не склалося враження повторюваності.
Дякуючи вам відкрила для себе Кінга. Дуже вдячна вам за це обговорення. Дуже багато тем відкрилися з нової для мене сторони. Слухати вас одне задоволення❤
Найперший роман Стіва перекладений українською мовою блискучим перекладачем Володимиром Митрофановим ще у далекому 1988-му році. Хороший роман, не найкращий, але в топ 10 входить.
Дякую за амбасадор Кінга!!!
Кінг часто доносить те, що найстрашніша істота то є людина. Люблю Кінга. Зараз читаю у нього 11/22/63
Дякую, дівчата! Дивлюся випуск 8 місяців повномасштабного вторгнення! Нагадали, що до війни я любила Кінга! Треба повертатися до його творів!
Гарна ідея про Книжковий клуб. У мене, особливо раніше, коли не було Інтернету часто виникало бажання дізнатися, а що думають інші читачі стосовно тієї чи іншої прочитаної мною книжки. До речі, саме по деяких творах Кінга ( на кшталт «Велика прогулянка», «Лють») у мене виникало сильне бажання почути від інших, а «що це було» на іх погляд і як вони «це» зрозуміло. Бо Кінг, дійсно, не стільки про жахи, скільки про психологію людей. А «Мертва зона» спала мені на думку одразу, як свого часу почула, що Трамп балотується в президенту. З нашою країною у мене асоціацій не виникало. Але зараз, оце «хліба та видовищ» для юрби, або «скрутити дулю» панівному класу обираючи блазня, це, мабуть, таки і про нас також.
Дякую, що ви є такі! Читав "зону" років десять назад. Оригінальний твір. Той випадок, коли хочеться стерти пам'ять і поглинути ще раз в історію. Фільм з Крістофером(молодим) Уокеном теж огонь. Пізніше пакетовані сосіди випустили серіал "Хіромант", злизаний з Кінгового шедевру. Хто не дивився, подумає,що самі доперли.
Ви цікаві, милі для очей, вас приємно дивитися і слухати. Квітніть далі)
Хворію, малюю картину і вже яку годину поспіль слухаю обговорення книжкового клубу. Насолоджуюсь вашими відео, бо дуже люблю читати (того ж Кінга всього прочитала залпом ще декілька років тому, залишився тільки найновіший з романів - «Казка»), а обговорити насправді й ні з ким. Навіть знайомі, які читають книги, роблять це тільки для того, аби згаяти час. Тому дана рубрика на каналі «Палає» для мене справжня віддушина. Ви робите дійсно корисні та потрібні речі. Щиро дякую за це ❤
Хтось ще дивився серіал по цій книзі?) Мені зайшов) Дякую за контент!
Дивлюся у жовтні, 8 місяців після етеру, бо ваші книжкові клуби дуже круті🔥🔥🔥
Обожнюю Кінга) перечитала майже все)))
Найкраще, що в Кінга , найстрашніший монстр -це людина)))
Оооо, так. Нічого не треба вигадувати, зло всередині!
Тому я коли вибираю книжки не читаю взагалі анотації, або про що сюжет, щоб взагалі дивуватися навіть від імен, або середовища. Передивився всі випуски, тепер дивлюсь всі етери. 😊
Кінг - один з моїх улюблених письменників. Перечитала дуже багато. Дівчата, люблю вас дивитися:)
Дуже приємно знати що ви дівчата зацінили улюбленого письменника мого дитинства та юності 🤗
Дякую за випуск ! Слава Україні !
Дуже вам раджу Володаря перснів.
Дуууже смачний етер, мені прям зайшло
Не читала цієї книги,але із задоволенням подивилась цей стрім.тепер почитаю)
Чудовий формат, рівневі дівчата і якісні думки. Дуже не вистачало чогось подібного. Цікаво. Спасибі за відкриття Кінга, все не наважувалася його почитати
Дякую, слухала вже під час війни.
Виявилося актуально та передбачливо.
Так може робити тільки мудра людина.
Дуже цікаво розповідаєте 👌
Дякую, з мене вподобайка і комент.
Колись читала цей твір. Дуже сподобався.
О, дякую за гарний випуск! Згадався фільм по книзі Кінга "Буря сторіччя" теж з етичною ділемою, чи варто опиратися злу, чи можливо краще прийняти його умови, в надії подальшого спокою.
Дівчата ви солідна конкуренція для Тані Микитенко 😁😁 Дякую
Не думаю , що вони конкуренція . Вони інші . Мені особисто подобається , що в дівчат коротші , але не менш змістовні відео .
Мертва зона , ця книга була багато років моєю улюбленою книгою ❤ книга про подвиг .
Просто прекрасний книжковий клуб, радий, що на ХПЗП почув про ваш канал😅
У відео цю тему не піднімали але мене зачепила тема стосунків Джонні і Сари. Їх єдина зустріч вдома у Сари і кінець коли вона прийшла на кладовище до Джонні. Та її крик "за що". Дуже зворушливо.
Було цікаво послухати 👍🏻
Купила "мертву зону" кінга, але поки не читала) цікаво буде послухати ваш розбір після прочитання. Ще й не хотілося б натрапити на спойлери. Тому дякую за вашу роботу) відео додала в очікувані
Кінг - ван лав. "Низькі люди в жовтих плащах" і "Доктор Сон" - мої улюблені.
Дякую за відео)
П. С.
Не думаю, що варто вбивати Гітлера. Можливо я дуже наївна, але мені здається, що після кожної подібної трагедії, причиною яких стали такі жорстокі політики, людство стає добрішим і мудрішим. Можливо такі особистості - це просто квінтесенція проблем суспільства, і їх поява - частина нашого еволюційного розвитку.
"Гітлерпропозиція" - слово дня.
П. П. С. Люцифер - теж янгол.
Читайте Темну Вежу. Стівен Кінг в якомусь інтерв'ю казав що це його магнум опус, але люди не хочуть її читати через великий об'єм.
Думаю, що пожежі у барах пов'язані з боротьбою Кінга з алкоголізмом.
Дуже класний формат, дякую за цікаве обговорення.
Пристрою "громовідвід" не існує, є блискавкозахист😉
Він існує щонайменше у книжці Кінга і саме так названий перекладачем 🔥
@@palaye грім це звук, ми не можемо фізично його відвести.
Коли в університеті навчалась на інженера, то студенти через загальну звичку називати блискавкозахист громовідводом мали багато проблем і додаткових запитань під час захисту курсових робіт на проєктування електричних підстанцій, а однією з задач був розрахунок блискавкозахисту.
Після цього, коли чую використання громовідвід, тригер спрацьовує, бо відповідно до фізики процесу це нісенітниця
Оооо оставлю на ночь перед сном. Девчонки молодцы. Побольше подписчиков вам🤞🏻👌🏻🙏🏻🥰
Дякуємо! ❤️🔥
Дуже хотілося б послухати ваші думки стосовно книг Долорес Клейборн та Роза Марена Стівена Кінга 🙂
Дуже класний огляд. Якраз для таких лінивців як я які не мають часу читати але з задоволенням слухаю коли розказують про книжки. І так, Стівен Кінг крутий. Мене дуже вразила зелена миля і втеча із шоушенка.
Дякуємо, що з нами!
Thank you
Обожнюю Кінга, у мене вже багатенько теж назбиралось♥️
Читав, коли підлітком👍👏
ооо!!! я теж звернула увагу, щодо схожості з президентом. теж був момент аля "президент з народу".
Коли ви вже читали Куджо,то рекомендую Мізері.Там,до речі,немає дитини в ролі головного героя)
Дякую, ви молодці. Теж читав "Мертву зону", сподобалось.
Лиш одне уточнення: smith - це коваль або слюсар, carpenter - столяр або тесля.
Мій улюблений твір вже років 15
Нарешті дочитала "Мертву зону". Єдина книга з дому та перша прочитана книга з 24 лютого. І мені здається, що розв'язка зі Стілсоном про те, що ніхто з нас не може змінити майбутнє іншого. Стілсон робить це сам, коли замість того, аби стати героєм, який рятується під час нападу божевільного, сам божеволіє від страху, хапає дитину та стає порожньою пляшкою з-під вина, доля якої - бути підсвічником.
Дякую за думку про те, що загибель Гітлера в 1932-му не змінила би історії, бо мільйони вже стали фашистами і просто обрали для себе фашиста. Зараз ця думка стала ще більш зрозумілою та, на жаль, актуальною.
Взялася читати "Мертву зону", тому з вашого етеру подивилася лише трошки початок, хвилин десять. Тепер читатиму далі. А щодо дітей у романах Кінга, мені здається, що у "Ріта Гейворт та втеча з Шоушенка" їх точно немає. Й до речі про спойлери в анотаціях, тут в перекладі головний спойлер, якого в оригіналі немає: "Rita Hayworth and Shawshank Redemption" :) Як вам таке?
Про "вийди отцюда разбійник ти" - прям тонко
На прев'юшці такі серйозні дівчата, ніби це політичне ток-шоу)
Послухав з задоволенням.
Також люблю Кінга. Не то щоб як глибокого письменника, як їх нав'язують нам стереотипно. А як дивовижного оповідача, слова якого не відволікають на форму, а занурюють у історію. А люблю чомусь найбільше "Дівчинка, яка любила Тома Гордона"
Марія Олександрівна Вілінська, за першим чоловіком - Маркович, за другим чоловіком - Лобач-Жученко; 10 (22) грудня 1833, маєток Єкатерининське Єлецького повіту Орловської губернії, тепер Липецька область РФ - 28 липня (10 серпня) 1907, Нальчик, Росія) - українська письменниця, перекладачка, видавниця російського походження 💙💛👍👍👍
Дівчатка! Слухаю вас знедавна. Висловлюю подяку. Напишу дуже крамольну думку: ми потрапили в пастку, яку самі собі поставили. Майже всі книжки, в яких є психологічні ігри, саме про це. Ще раз дякую.
Передвиборка Грега Стілсона - в мене перед очима постійно стояв Зеленський...
Доречі дійсно Стівен Кінг крутий, я в дитинстві прочитала книгу Талісман (у мене вона російською мовою під назвою Столкновение миров), але вона мене захопила неймовірно
Вразила Кладовище домашніх тварин. Фільм не дивились, тому що всі сприймали як жахи. А для мене це про біль втрати найдорожчого, дитини. Емоції батька, який йде вночі на кладовище, щоб викопати свого мертвого сина… І ще помітила, що у Кінга шанобливе ставлення до жінок.
Цікаво! Не читала Кінга 🙈 Дивлюсь, що почну 😁
chuti i vidno
Ой, прикольно. Книжковий клуб
До речі, може не в таких масштабах, щоб прям спойлер на спойлері, але анотації до Відьмаків від КСД мені теж не зайшли😕
Приклад дилеми: на великій швидкості авто з автопілотом стає перед вибором збити дитину, або направити автомобіль в стіну, тим самим вбити водія. З точки зору суспільства життя дитини має більшу цінність, але саме водій власник авто і можливо для нього його життя цінніше, і суспільство не має права вказувати як і кому програмувати свою власність.. чи має? Тут виникає дилема другого порядку: а кто саме має приймати рішення як програмувати авто, суспільство або власник?
Ця дилема цікава тим що вона не гипотетична, а реальна, і незабаром вона стане і перед нашим суспільством також.
так, це одна із найвідоміших дилем під час програмування безпілотних авто. і якби вона мала однозначне вирішення, то не була б дилемою.
Роздуми про те, що Гітлер - це продукт тогочасного суспільства, приводять до думки, що П*тін - це така сама відповідь на запит від російських громадян, й, на жаль, не станеться так, що з його усуненням від влади з будь-яких причин, кардинально зміниться відношення нашій східних сусідів до нас.
Ангєл с запєнівшиміся губамі - який же я підбитий, раз думаю про оті інтерв'ю з Аваковим і Юльою Дембєль😱😱😱
У шкільні роки в бібліотеці мені попалась якась невдала версія роману Кінга з жахливим російським перекладом і залишила клеймо на авторі на багато років. Але після 20 пощастило познайомитися з ним у зовсім інакшому форматі, з того часу люблю Кінга глибоко і безповоротно. Фантастика і жахи - взагалі не перший план. Для мене це, насамперед, психологічний трилер, метафора на потворність і дивовижність реальності та людської психології. Топос дітей у текстах Кінга мій улюблений, через нього він ілюструє причинно-наслідкові зв'язки і важливість контексту. Серед улюбленого - збірка "Чотири після півночі".
«Глибоко і безповоротно» - добре сказано. Саме так ми почуваємось, коли йдеться про Кінга❤️
Я "Мертву зону" проковтнула за декілька днів, просто не могла відірватись
страшенно люблю Кінга🙂 перерахувала свою поличку) на жаль лише 21 книжка, плюс серія Темна вежа...а прочитала щонайменьше вдвічі більше) а ще ж і багато нового не читала🙈))
мої улюблені: Необхідні речі, Роза Марена (або Маренова троянда), Труп (або Тіло), і ще обожнюю оповідання "Короткая дорога миссис Тодд" (Mrs. Todd's Shortcut) на жаль не знайшла її українською😐
Добре ставлюся до Кінга , і періодично читаю його книги, але нажаль цей роман, я не зрозуміла зовсім ( не моє ... нажаль
Надіюсь це буде постійний формат, ви дуже цікаво розповідаєте.
Саме закінчила перечитувати Мертву зону і подивилась ефір по "гарячих слідах". У мене старе видання російською, і по ходу воно не повне. Там немає епізодів з поясненнями історії хвороби Віри Сміт і про продавця громоотводів теж немає((
А ще хотіла згадати про книгу Кінга, в якій немає дітей. Це моя улюблена Роза Марена. Там є немовля, а в самому кінці просто згадується, що у головної героїні є діти. Але основний сюжет вони не рухають. І я так чекаю екранізації цього роману, але нажаль ніхто не береться ((
💙💛
Теж боюсь читати Кінга. Навколо так багато психологічних драм на всіх шарах.
Моя основна емоція щодо вашого каналу - дуже хочу таких подруг) Може б вам і телеграм-канал зробити? Я б підписалась)
Рада появі такого книжкового клубу! Один з улюблених сегментів UA-cam це буктьюб, але підібрати блогера до душі це проблема. Пробувала і російськомовних і англо- і польсько-... але якщо до душі та ще й українською - 💣. Не встидно й у ФБ поділитись)))
Ой, не знала, що деякі вважають Кінга поверхневим
46:54 Кінг змальовував антагоніста з конкретного популіста 30-х років. Нажаль я не можу зараз пригадати, як його звати
вітання добавте будь ласка випуск за Ґюдрун Скреттінґ у розділ Вовчиці ✨✨✨
Дочитала "Мертву зону", і вже 3 дні ходжу і думаю чи змогла би я закатрупити путіна. Така вот дилема)
Яка ваша думка щодо дискусії щодо книги Ярослава Грицака "Подолати минуле..." (Грицак чи В'ятрович?)
Ще не встигли прочитати, але плануємо😉
@@palaye я якраз купила, ціна кусається але Епідтримка мені в поміч😉
Ви казали про Набокова, як про улюбленого автора, а в мене моральна ділема, що заважає познайомитися з його творчістю, бо він написав на повному серйозі книжку, де романтизував розбещення неповнолітніх ("Лоліта"). Цікаво як ви ставитися до цього твору, чи виникають в вас також подібні почуття стосовно його творчості
Про «на повному серйозі» - навряд. Більшість авторитетних літературних критикинь схиляються до думки, що Набоков однозначно вказував у творі на те, що це педофілія, а не кохання. У кожному разі, говорячи про любов до Набокова, Еммі з багатьох причин не йдеться про любов до Лоліти.
@@palaye дякую, що пояснили. Не чула стосовно того, що він з негативного боку висвітлював цю проблему
У него еще в "Камере обскура" про юную девушку, которую взрослые дядьки"любили". Да, там тоже спорно по поводу его отношения к этому. Может и осуждает, но мы через свой обычно травматичный опыт на все смотрим и, возможно, поэтому, не видим ту мораль, что он заложил. Но пишет красиво, гад.
Кстати, даже в экранизации "Лолиты", той самой, наиболее известной, показано, что девочка хотела сбежать от него, что это было насилие, а не любовь никакая. И я тоже не могла понять, что к чему, пока не дошло до момента, как она звонила из телефонной будки, ища возможность его сдать (уже не помню всего точно). Но, что меня поразило, очень-очень многие, чьи комментарии я находила, увидели там именно "чувства" и взаимность даже. Наверное, это романтизация насилия в нашем обществе сказывается на восприятии.
(Я из Беларуси, поэтому по-русски).
" Роза Марена" без героїв дітей, той же "11.22.63".
11.22.63 А якже хлопчик, заради якого головний герой повертався у минуле раніше, щоб його врятувати? І в цьому ж творі є відповідь на вибір чи «вбити Гітлера».
В Мізері дітей немає)
Hey ! А ви в оригіналі читаєте King ? Ви англ володієте обоє ?
Ви колись говорили про якийсь застосунок, в якому можна узяти книжку в оренду на тиждень. Підкажіть, будь ласка, його назву.
Librarius
Найкраще про дилему "вагонетки" мені здається сказано тут ua-cam.com/video/-Qa6jmR_p0o/v-deo.html Трохи зачепила імперативність судження, бо дилема на те й дилема, що єдиного рішення немає і не може бути.
У минулих видео за Еммою на полиці здається була п'ята частина Гаррі Поттера, ви її прибрали?))
туман читав у дитинстві 🤭 при чому, у мене була версія зшита з вирізок із журналу. а, і мертву зону.
Візьміть будь ласка в книжковий клуб книжку Стівена Кінга - 11/22/63
Це як розмови про усунення Путіна. Куди тоді дівати колективного Путіна і запит на самодєржавство
Цікавий факт засновником мармонів був Джозеф Сміт…
Спочатку хочу сказати що коли людина стає перед дилемою - трагедія вже сталася, і максимальні зусилля, час и ресурси треба витрачати на запобігання дилемам, а не на філософську жвачку їх вирішення. Я згоден що одна людина не має право вирішувати кому жити а кому ні(хоча щодня на українських дорогах гине 15+людей, і майже в кожному випадку це результат чийогось рішення, не кажучи про лікарів і ковідних хворих в умовах дефіциту кисню). Але з розвитком технологій автопілотів суспільство повинно прийти до консенсусу і законодавчо вирішити як програмувати автопілот в умовах дилеми. Кожне суспільство може по різному дивитись на такі речі, як наприклад на смертну кару, але відповідальність за рішення повинно бути на суспільстві. Ми не можемо просто закрити очі, тому що ваше рішення нічого не робити - це також рішення.
Ви так влучно помітили! Завжди треба занурюватись в глибину проблеми. Щоб розв'язати дилему, а радше, щоб вона просто зникла - треба розв'язати джерело, з якого та лема виникає.
Дивлюсь ваші роздуми про вбивство Гітлера і розумію, що мої думки про те, що смерть путіна нічого не вирішить теж в цій самій площині...
Сама жахаюча його історія для мене це про вдову письменника Ліззі
Якою ж актуальною дискусія про "просте" і "правильне" стає зараз, під час активної фази війни. І як же вона розбивається об реальність, коли наче б то більше 20 років народ "обирає" правильне, а воно так само приводить до катастрофи, як і просте.
я вже подумав що сексуальної кицьки з мокрою завивкою не буде..