S. Szel / T. Szel, Daewoo Tico, mistrz DLR, w-mistrz ARPZZ, II w-mistrz RSPS, sezon 2016

• Опубліковано 30 вер 2024
  • To była piękna przygoda, pełna pasji, emocji, smaku. Moja przygoda w roli zawodnika dobiegła jednak końca. Za nami obfity sezon, bowiem startowaliśmy w trzech cyklach. W każdym z nich zdobyliśmy miejsce na podium. Z dużą przewagą punktową wywalczyliśmy mistrza w Dolnośląskiej Lidze Rajdowej, wicemistrza w Amatorskim Rajdowym Pucharze Ziemi Zachodniej (mistrza w tym cyklu niestety tak naprawdę oddaliśmy nie startując w ostatniej eliminacji - wygrywając wszystkie poprzednie rundy…) oraz II wicemistrza Rajdowego Samochodowego Pucharu Sudetów, gdzie w walce o mistrza wykręciliśmy daszka, ale na pocieszenie zostało trzecie miejsce na pudle. Trzy cykle, trzy miejsca na podium. Smakuje.
    Dziękuję za wsparcie, współpracę, rywalizację i pomoc.
    Poniżej mała zbitka ciekawszych akcji z sezonu 2016. Zapraszamy na nasz pokład.