Мені 14 і я з задоволенням дивлюсь ваші блоги, а саме ті, які пов'язані з Українською сучасною і не тільки архітектурою і урбаністикою. Я також хочу стати архітектором й урбаністом, щоб розвивати нашу державу.
@ Нагибатор-3000 - Мені дуже сподобався ваш пост. Я ще в підлітковому віці теж марив архітектурою і читав усе, що було доступне у ті далекі роки про архітектуру Греції, готику, барокко. І вчився на відмінно, особливо захоплюючись геометрією. Любив малювати. І от уявіть собі мій жах, коли я прийшов подавати документи для вступу на ф-т архітектури, а в прийомній комісії мої документи не приймають. Офіційна відмова була висловлена так: - Де ваші художні роботи? У вас є картини маслом, акварелі? Ми приймаємо тільки таких, які вміють професійно малювати! - Я малюю, але таких, як ви сказали, професійних робіт у мене немає. З математики я відмінник, люблю геометрію, а креслення (був колись таки це предмет у шкільній програмі) - мій улюблений предмет. - Ні, ви нам не підходите. Отак зруйнували мою мрію ті кляті партійці, що просували, як виявилось, своїх нєдорослєй... Але любов до архітектури і скульптури залишилась на все життя. Шкодую, що я не народився десь у Канаді, США, чи Франції. Там слона балету будуть вчити, головне - щоб платив! А твоя професійна реалізація - ось що є твоєю особистою відповідальністю.
@@bristonknight9315 Если честно не знаю о чем ты говоришь. В какой универ ты поступать хотел? я при поступлении сдавал творческий конкурс и все. Никаких рисунков у меня не требовали. Закончил бакалавра кнуба.
Ютуб вже другий раз видаляє коментар через посилання, тому, якщо комусь цікаво - можете прочитати маленьку статтю на "Хмарачосі" про вплив благоустрою на температуру в місті
@@RmVr классно, що цим цікавляться, я б залиши покликання на відео, яке може відповісти на деякі питання, але ютуб його видалить) тому, якщо цікаво, знайдіть в ютубі канал Аркадія Гершмана та подивіться його передостаннє відео
У харківському Unit-і раніше був великий виставочний павільйон, де зазвичай проходили виставки котів, лімузинів, весільних суконь і т.д. До речі, студенти-програмісти ХПІ (я входжу в їх кількість; фото на аватарці із Unit Kharkiv 🙃) зараз навчаються у навчальній зоні на території Unit Kharkiv
а, не додивився до кінця, таки він. Ну і добре, бо той радмір завжди видавався пароплавом, який заплив у пустелю і там і застряг 😅 До речі, помітив, що нагороду отримувала архітекторка, яка займалася розробкою Саржиного яру (десь тут поруч на каналі окреме відео)
Щиро віримо в реалізацію нашого проекту "Променад Парк" - це майбутнє, яке стане прекрасним місцем відпочинку і візитівкою нашого міста Рівне! Дякуємо за визнання і за підтримку!
Дякую за цікаве відео! Архітектурно всі представлені у номінаціях об'єкти і переможці виглядають достойно! Приємно, що в Україні є такий високий рівень! Шкода, що Двірцева площа та Меморіал Небесної Сотні у Львові не подавалися на конкурс. Заслуговують на призові місця
Юліан, дякую за ваш блог! Окремо подяка від рівнян за віру у променад, це мрія кожного жителя нашого міста :) Чекаємо блог з Рівного, проте ситуація дійсно сумна
дуже цікавий список! Про багато об'єктів за межами Києва навіть ніколи не чув. Погоджуюсь з перемогою "Файна Таун" в житловій архітектурі, але здивований що поруч немає ЖК "Республіка", який дуже схожий за ідеєю і якістю реалізації. Ну і можу порадіти за Рівне і побажати реалізації проєкта-переможця
Дуже вдячний за відео та відгуки щодо робіт на конкурсі. Пане Юліане, маю невелике прохання-пропозицію: оскільки конкурс заявлений як Urban (про міське середовище), то наполягаю на наступний рік НЕ приймати проекти створення приватних середовищ у так званих "закритих дворах та територіях" різних ЖК, тому що такі загороджені території існують окремо від середовища міста (вулиць, парків, тощо) та створюють ще більше проблем для усього міста та його жителів. Прошу підписників, які розділяють таку позицію, підняти в ТОП цей коментар.
цитата із ЗМІ (БЖ): "..З 2015 по 2019 рік в Києві побудували лише 18% неогороджених ЖК, всі інші мають або паркани, або є закритими від авто. Таке житло приваблює киян відчуттям безпеки та відокремленості, хоча і не гарантує цього. Проблемою в Києві є те, що парканами огороджують цілі квартали, через що іншим містянам складно пройти до метро чи отримати доступ до набережної. " "...Паркани та огорожі створюють розрив міського простору. Така тенденція впливає і на міжлюдські взаємини. Новобудови закритого типу відокремлюють та фрагментують спільноти." "Сегрегацію містян через закритість територій підтверджують дослідження. Подібні проєкти посилюють розділення в суспільстві “ми проти них” і дискримінують деякі групи відносно доступу до благ і ресурсів у місті. "
@@Mike-ukr Ну, так не мішайте докупи! Звикайте жити в місті в житловій зоні із шлагбаумами та хвіртками на замках для "своїх"! І обходьте кілометрами всі ці закриті території-гето (анклави) в місті. А якщо надумаєте перелізти на "не вашу" територію, то вас вип..ть приватна охорона, за приватні кошти найнята, копняками під зад.
@@premoderator5233 кажу ж, різниця в тому що коли двір закритий для машин через нього можна спокійно пройти, там просто шлагбаум є на проїжджій частині; а коли він закритий для людей це те що ви описуєте
@@Mike-ukr Уточнюю: відмовляти в участі на Urban-конкурсах об_єктам на приватних територіях, на приватних земельних ділянках! Як такі. що суперечать поняттю "міське середовище". А створити окремий (!) конкурс для приватних об_єктів (закрита зона чи зона з обмеженим доступом).
Дуже цікавий і класний випуск! Побільше такого зразка відео, тоді краще розвивається відчуття, що є дійсно якісне і варте уваги і наслідування саме в Україні. Браво, Юліане!
Даже сподобався 'сміливий проект бізнес-центру в історичній частині Львова' . Не хмарочос і вписується добре у навколишню забудову. ГЕП архітектс молодці
6:42 був у вівторок та середу у Дніпрі. Бачив вулицю Короленка саме пізно вночі. Ліхтарики світяться, дуже гарно. Правда фонтан не працював. Але це занадто коротка вуличка, яка не рятує стан вулиць Дніпра взагалі. Це дуже точковий тактичний урбанізм. Хочеться бачити такими повністю вулиці, а не відрізки.
дякую за цікаве відео. зайшов на той сайт подивитись всі об'єкти, що були представлені на конкурсі, і просто відвисає щелепа від тієї красоти. то неймовірно)
Подяка за відео! Проект для Рівного крутий, сподобався більше, ніж урбаністика під Тетріс Хол, хоч і там непогано. Заслужене перше місце. Для людей в рекреації важливіше отримувати повний релакс, не тільки спостерігати видовищні задумки. Було б добре для міста, якби його реалізували - інша якість життя для мешканців.
Як харків'янин на усі 100% погоджуюся з вашою думкою що до нового ресторану у парку ім. Т.Г. Шевченка, мало того після проведеної реконструкції до існуючих 3-4 ресторанів та кафе додалися ще декілька, такими темпами замість парку буде food-court. Але кого це турбує, усі задоволені, як то кажуть "Ничего личного, просто бизнес". А що до IT-фабрики Unit Factory дуже радий, здавалось як можно реанімувати пост-модерністичне лайно розташоване у найбільшому житлововому масиві України (Салтівка).
про дитячі садки і школи погоджуюсь на всі 100%. Очі слізяться, коли дивишся на ті квадратні коробки з пластиковими вікнами, ядовито червоно\зеленими дахами і розмальованими стінами. Як було би круто, щоб був один, або декілька розроблених крутих проектів для таких типів будівництва в Україні. Взяти б хоча цей, що у ролику. Наскільки було б крутезно. Бо на цю похабщину неможливо дивитися.
В нас в старій дореволюційній казармі відкрили приватну школу Years. Як на мене, чудовий приклад реновації. І ніхто не кричить, що схоже на тюрму. А от комунальні заклади треба обов'язково в яскраві кольори розфарбувати. А в селі під Луцьку садочок точно такий як ви описали - білий з тваринками. Так туди самого преЗедента привозили, щоб похвалитися. ПиСи. Обережно з Харковом. Такого потоко лайна від ображених жителів важко буде витримати. Особливо, якщо насмілитесь сонцеликого образити.
На картинках і ілюстраціях житлові комплекси, а тим більше громадські локації виглядають зазвичай пристойно і креативно, а в реальності все досить сумно. Цікаво було б показати як виглядають вже реалізовані проекти вживу і порівняти їх з комп'ютерною картинкою проектів.
На цьому конкурсі варто попрацювати з номінаціями. Змішують реалізовані та нереалізовані проекти. Також беруть участь проекти які вже брали участь у інших конкурсах. Минулого року після конкурсу на Дорошенка всі почали масово подавати ті самі проекти на UUA, хоч бери і роби окрему категорію "Кращий ескіз готелю на Дорошенка по версії UUA". Також варто розділити проекти в Україні та проекти українських архітекторів в інших країнах. Проектів така кількість, що складно уявити - як журі справляється з оцінкою та переглядом? Хоча розумію що у деяких номінаціях деколи і трійку призерів не набереш.
Було б цікаво почути ваші ідеї і міжнародний досвід про забори в місті. Не тільки про сучасні ЖК а й про забори навколо шкіл та садочків. Дякую. Було дуже цікаво.
Особливо вболіваю за проєкт променад-парку у Рівному, а також за проєкт Павільйону Музею Революції Гідності у Києві! Сподіваюся, влни будуть нвйближчим чамлм реалізовані!
13:54 - IT-фабрика Unit Factory в Харкові Це проєкт перебудови ПВЦ "Радмір-Експохол" (вул. Ак. Павлова, 271). Його не так давно перебудували. Мабуть, існуючий центр не виправдав фінансові сподівання власників))
Сам не архітектор, але було дуже цікаво подивитися. 11:33 - помарка в "ІснуБчі будівлі" Про "Арсенал" дійсно вартісно. Мені дуже сподобалось, як я кілька років тому прийшов туди і відчув "щось пішло не так" 22:34 - ось це прямо "Вау"! Проект церкви дуже сподобався 28:12 - чому ж, мені сподобалось 28:44 - "Я був вельми здивований", - я теж. Я не з Харкова. Ресторани в парках, як на мене, це добре, тому що є де посидіти. Але зовнішній вигляд даної будівлі мені здається надто громіздким.
Відверто ІТ Фабрика і ресторан у Харкові здивували своїми перемогамив номінаціях. Сайт конкурсу теж розчарував відсутністю можливості подивитись проекти, або я погано шукаю :) хотів подивитись інших претендентів і не зміг.
Гадаю, бцло би краще, аби наступного року в номінаціях не змішувалися реалізовані та нереалізовані проєкти. А також проєкти в Україні та проєкти укр. архітекторів для реалізації за кордоном. Тауож для пене було дещо дивним, що проєкт Тетріс холу виграв як урбаністичний. Тобто проєут дуже гарний, питань навіть нема. Але мені так виглядає, що в такій номінації мають бути громадські простори - вулиці, площі, алеї, парки, сервери, меморіали тощо. Не приватна територія ЖК, навіть якщо вона урбаністично чудово зроблена
Кожен об'єкт тут просто неймовірний, все ще не йметься віри що таке дійсно проектується, будується в наших містах. Найближчі доступні мені міста це Надвірна і Станіславів, де кожен клятий куточок це сум, журба, бентега й смуток. Порівнювати цей суцільний пост-совковий несмак з показаним на екрані просто неможливо
Вул.Короленка в Дніпрі в принципі норм але є 2 але "противозачаточніе лавочки"влітку ти на них смажешся, взимку примерзаєш, у нас зовсім небагато часу коли на таких лавках сидіти комфортно, і друге але коли йде дощ ти по цій вулиці пливеш, все в одному рівні там тече ріка
Дякую за відео! Хотіла б вас послухати в Одесі, в рамках Архітектурних сезонів, та , на жаль, захід дещо приватний, у звичайних містян, що цікавляться, не має можливості бути слухачем.
Об'єкти дійсно круті! Цікавить декілька моментів: 1. Чому жюрі не визначило переможців в номінаціях з 11 по 15? Не було достойних об'єктів? 2. Можливо варто номінації поділити на муніципальні проекти (які реалізують міста за бюджетні кошти) і комерційні? Порівнювати об'єкти в яких вартість будівництва, якість матеріалів і т.д. не зовсім правильно. Об'єкти, які реалізують муніципалітети часто обмежуються фінансовими можливостями та впливом "міцних господарників" на проект і до початку реалізації його можуть просто "порізати", а серйозний забудовник реалізуючи житло буде зацікавлений в хорошій архітектурі та середовищі навколо будинку тому, що це піднімає привабливість житла або комерції
15:23 - так, стоп, я ж тут був тільки 10 років тому назад. А, ось що.... - ідеї IT-фабрика Unit Factory прямо інспіровані інтер'єрами чотирьох офісних локацій з двох останніх ігор Deus Ex. Навіть ті ж написи на модулях. Палітру кольорів тільки змінили.
Як взагалі можна оцінювати реалізовані і нереалізовані проекти у одній номінації. Це приблизно як на олімпіаді нагороджувати людину, яка пробігла 100 метрів за 9 секунд і яка знає як пробігти.
Unit factory в Харкові розташован в Радмір Експохол, він наскільки знаю побудован не так давно, може років 20. Там був виставковий зал, проводилися коропоративи
Сумно було бачити, що призове місце отримав проєкт дитячого будинку (тобто інтернату). Такі проєкти навіть до номінації потрапляти не мають. Архітектурно там питань нема. Але це шкідливий для суспільства проєкт, що йде всупереч із захистом прав дітей. Інша річ, якщо це був би соціальний проєкт протилежної спрямованості, наприклад, центру надання соціальних послуг для дітей і сімей (що спрямовані навпаки на упередження потрапляння дітей до інтернатів). Адже вирішувати питання покращення умов для дітей через покращення проєктів інтернатів - це все одно що вирішувати в містах проблему заторів через розширення доріг та створення нових технологічних транспортних розв'язок... Гарно допомагає? Суспільство не має вкладати кошти у покращення привабливості інтернатної системи. Ці заклади треба, навпаки, за міжнародним досвідом, поступово закривати і трансформувати в соціальні чи медичні заклади. Вкладати треба в розвиток доступних на місцях соціальних, медичних, реабілітаційних послуг та відповідні обладнані центри, підготовку фахівців, батьків-втхователів, розробку індивідуальних планів для кожної дитини залежно від її ситуації щодо можливості повернення в її сім'ю, або усиновлення чи опіки, чи до прийомної родини та інших сімейних форм виховання. Ніякі стіни не замінять дитині батьківські любов і тепло...
Стосовно Харкова..Це Радмир Експохол..Новобудова часів Незалежності..Багатофункціональний комплекс з виставкоми майданчиками,цікаве рішення стосовно інтерьеру..Зовні це жахіття..Може с часом дійдуть руки і до зовнішнього виду...Спочатку,мені як Харківянину незрозуміла локація...Думаю реновація це більш до історичних будівель..В нас багато промислових територій..занедбаних....До речі Дроздовська пропозиція реновації кондитерської фабрики Крамського на Конторській цікава ,на мій погляд.
Стосовно переможця в номінації Комерційна забудова..Ресторан в саду Шевченка...Дуже спірно...Якщо б це була історична будівля,з ліпниною...питання немає.Стосовно контрасту історичної та нової це непогано...Але це новобудова в саду Шеввченка,дуже довго стояла занедбана..Питання землі...це період Кернесансу...
а що ви не розумієте? архітектор створює певний об'єкт, візуалізує його. за це нагороду і дають. а втілення -- це зовсім інше питання, яке може вирішуватись роками
ті металеві "штукенції" вздовж пішохідної зони - спірні, я не прихильник такого в рідному місті. Багато крутих ідей, радує що урбаністика в Україні має гарні персективи
14:38 Єдине що мені тут не сподобалось це нестача особистого простору для людей, які будуть працювати за комп'ютерами на першому поверсі. Бо дійсно, один одному заважатимуть, як на мене тут треба було поставити якісь перегородки чи щось типу того.
Цікаво що ви скажете про київський комплекс Рибальський, у тому вигляді як його реалізували. Ви показали дуже круті рендери, котрі нажаль були реалізовані на ~15%. Як киянин я очікував що той квартал стане найкращим в місті, але але(
Проект реновації заводу "Арсенал" сподобався. А ось сам факт ліквідації оборонного заводу - ні. А ось Тетріс-холл - людяшник-хмарочос с незвичним оформленням, не більше.
Юліане, вам не здається, що цей Тетріс хол виглядає як типова брюселізація? коли гуляєш по тому кварталу навколо, то він ну як здрасьтє виринає з під землі в небо )))
> За таку архітектуру не соромно Не соромно - це десь 2/5? А де відео архітектури "яка середненька" (краща від цих), та "яка хороша", і "якою пишаємось" і "недосяжна фантастика"?
Безумовно, чимало крутих робіт, але надто багато нереалізованих планів і дійсно нагородження та освітлення тематики могло б дати поштовх до втілення їх у життя.
Мені 14 і я з задоволенням дивлюсь ваші блоги, а саме ті, які пов'язані з Українською сучасною і не тільки архітектурою і урбаністикою. Я також хочу стати архітектором й урбаністом, щоб розвивати нашу державу.
Харош!
прочитав такі ніби розумні слова, а потім нік...)))хаха
Молодець. Здорові думки, друже. Але нікнейм. Жах якийсь )
@ Нагибатор-3000 - Мені дуже сподобався ваш пост. Я ще в підлітковому віці теж марив архітектурою і читав усе, що було доступне у ті далекі роки про архітектуру Греції, готику, барокко. І вчився на відмінно, особливо захоплюючись геометрією. Любив малювати.
І от уявіть собі мій жах, коли я прийшов подавати документи для вступу на ф-т архітектури, а в прийомній комісії мої документи не приймають. Офіційна відмова була висловлена так: - Де ваші художні роботи? У вас є картини маслом, акварелі? Ми приймаємо тільки таких, які вміють професійно малювати!
- Я малюю, але таких, як ви сказали, професійних робіт у мене немає. З математики я відмінник, люблю геометрію, а креслення (був колись таки це предмет у шкільній програмі) - мій улюблений предмет.
- Ні, ви нам не підходите.
Отак зруйнували мою мрію ті кляті партійці, що просували, як виявилось, своїх нєдорослєй...
Але любов до архітектури і скульптури залишилась на все життя. Шкодую, що я не народився десь у Канаді, США, чи Франції. Там слона балету будуть вчити, головне - щоб платив! А твоя професійна реалізація - ось що є твоєю особистою відповідальністю.
@@bristonknight9315 Если честно не знаю о чем ты говоришь. В какой универ ты поступать хотел? я при поступлении сдавал творческий конкурс и все. Никаких рисунков у меня не требовали. Закончил бакалавра кнуба.
Дякую за відео, Юліане! У зв'язку з аномальною спекою, думаю, що буде цікава тема регулювання температури в місті (перш за все мікроклімату). Дякую!
Ютуб вже другий раз видаляє коментар через посилання, тому, якщо комусь цікаво - можете прочитати маленьку статтю на "Хмарачосі" про вплив благоустрою на температуру в місті
Люто підтримую, гадаю навіть поїздку до Харкова можна для цього відкласти)
@@RmVr классно, що цим цікавляться, я б залиши покликання на відео, яке може відповісти на деякі питання, але ютуб його видалить) тому, якщо цікаво, знайдіть в ютубі канал Аркадія Гершмана та подивіться його передостаннє відео
Чудовий влог чудові архітектори. Дякую Вам
У харківському Unit-і раніше був великий виставочний павільйон, де зазвичай проходили виставки котів, лімузинів, весільних суконь і т.д.
До речі, студенти-програмісти ХПІ (я входжу в їх кількість; фото на аватарці із Unit Kharkiv 🙃) зараз навчаються у навчальній зоні на території Unit Kharkiv
тобто Радмір Експо повністю перебудували?
а, не додивився до кінця, таки він. Ну і добре, бо той радмір завжди видавався пароплавом, який заплив у пустелю і там і застряг 😅 До речі, помітив, що нагороду отримувала архітекторка, яка займалася розробкою Саржиного яру (десь тут поруч на каналі окреме відео)
дуже потужні вражаючі об'єкти, Україна має чим пишатись!
Щиро віримо в реалізацію нашого проекту "Променад Парк" - це майбутнє, яке стане прекрасним місцем відпочинку і візитівкою нашого міста Рівне! Дякуємо за визнання і за підтримку!
Дякую за те, що звертаєте увагу не лише на архітектуру, але й на етичність/екологічну доцільність об'єктів. Ресторан в парку - сумнівна краса.
Багата наша земля на таланти. Радію за авторів цих чудесних обєктів.Браво!
Дуже класний проект набережної в Рівному. Будемо вірити, що його реалізують )
Дякую за цікаве відео! Архітектурно всі представлені у номінаціях об'єкти і переможці виглядають достойно! Приємно, що в Україні є такий високий рівень!
Шкода, що Двірцева площа та Меморіал Небесної Сотні у Львові не подавалися на конкурс. Заслуговують на призові місця
Перше відео яке я дивлюсь у Вас! Дуже цікаво, привіт з Харкова, вподобайка)
Юліан, дякую за ваш блог!
Окремо подяка від рівнян за віру у променад, це мрія кожного жителя нашого міста :)
Чекаємо блог з Рівного, проте ситуація дійсно сумна
Якщо в Рівному реалізують цей проект, то мені стане шкода чого я не народився в цьому місті😂😂😂 дійсно круто виглядає!
@@ІринаФеренчак так і зроблю😉 Головне щоб реалізували)
дуже цікавий список! Про багато об'єктів за межами Києва навіть ніколи не чув.
Погоджуюсь з перемогою "Файна Таун" в житловій архітектурі, але здивований що поруч немає ЖК "Республіка", який дуже схожий за ідеєю і якістю реалізації.
Ну і можу порадіти за Рівне і побажати реалізації проєкта-переможця
Супер цікаве відео!!! Більше таких.
Згодна з тим, що набережна в Рівному- чудовий проект.
Дуже вдячний за відео та відгуки щодо робіт на конкурсі.
Пане Юліане, маю невелике прохання-пропозицію: оскільки конкурс заявлений як Urban (про міське середовище), то наполягаю на наступний рік НЕ приймати проекти створення приватних середовищ у так званих "закритих дворах та територіях" різних ЖК, тому що такі загороджені території існують окремо від середовища міста (вулиць, парків, тощо) та створюють ще більше проблем для усього міста та його жителів.
Прошу підписників, які розділяють таку позицію, підняти в ТОП цей коментар.
цитата із ЗМІ (БЖ):
"..З 2015 по 2019 рік в Києві побудували лише 18% неогороджених ЖК, всі інші мають або паркани, або є закритими від авто. Таке житло приваблює киян відчуттям безпеки та відокремленості, хоча і не гарантує цього. Проблемою в Києві є те, що парканами огороджують цілі квартали, через що іншим містянам складно пройти до метро чи отримати доступ до набережної. "
"...Паркани та огорожі створюють розрив міського простору. Така тенденція впливає і на міжлюдські взаємини. Новобудови закритого типу відокремлюють та фрагментують спільноти."
"Сегрегацію містян через закритість територій підтверджують дослідження. Подібні проєкти посилюють розділення в суспільстві “ми проти них” і дискримінують деякі групи відносно доступу до благ і ресурсів у місті. "
@@premoderator5233 закритість від авто і закритість від людей мішати докупи це так собі
@@Mike-ukr Ну, так не мішайте докупи! Звикайте жити в місті в житловій зоні із шлагбаумами та хвіртками на замках для "своїх"! І обходьте кілометрами всі ці закриті території-гето (анклави) в місті. А якщо надумаєте перелізти на "не вашу" територію, то вас вип..ть приватна охорона, за приватні кошти найнята, копняками під зад.
@@premoderator5233 кажу ж, різниця в тому що коли двір закритий для машин через нього можна спокійно пройти, там просто шлагбаум є на проїжджій частині; а коли він закритий для людей це те що ви описуєте
@@Mike-ukr Уточнюю: відмовляти в участі на Urban-конкурсах об_єктам на приватних територіях, на приватних земельних ділянках! Як такі. що суперечать поняттю "міське середовище". А створити окремий (!) конкурс для приватних об_єктів (закрита зона чи зона з обмеженим доступом).
Маємо чим пишатись,дякую за блог!
Дуже цікавий і класний випуск! Побільше такого зразка відео, тоді краще розвивається відчуття, що є дійсно якісне і варте уваги і наслідування саме в Україні. Браво, Юліане!
Дякую за роботу. Приємно бачити всі реалізовані проекти.
Прекрасний випуск!
Даже сподобався 'сміливий проект бізнес-центру в історичній частині Львова' . Не хмарочос і вписується добре у навколишню забудову. ГЕП архітектс молодці
клас
6:42 був у вівторок та середу у Дніпрі. Бачив вулицю Короленка саме пізно вночі. Ліхтарики світяться, дуже гарно. Правда фонтан не працював. Але це занадто коротка вуличка, яка не рятує стан вулиць Дніпра взагалі. Це дуже точковий тактичний урбанізм. Хочеться бачити такими повністю вулиці, а не відрізки.
Величезне дякую за промоцію урбаністики в Україні!
Дякую Юліане за Вашу працю.
дякую за цікаве відео. зайшов на той сайт подивитись всі об'єкти, що були представлені на конкурсі, і просто відвисає щелепа від тієї красоти. то неймовірно)
Дякуєм за прекрасний квест затишними закапелками архітектури!!! Це як ковток свіжого повітря)
Вподобайка в підтримку каналу!!! Дякую!!! Браво 👏👏👏
Подяка за відео! Проект для Рівного крутий, сподобався більше, ніж урбаністика під Тетріс Хол, хоч і там непогано. Заслужене перше місце. Для людей в рекреації важливіше отримувати повний релакс, не тільки спостерігати видовищні задумки. Було б добре для міста, якби його реалізували - інша якість життя для мешканців.
Як харків'янин на усі 100% погоджуюся з вашою думкою що до нового ресторану у парку ім. Т.Г. Шевченка, мало того після проведеної реконструкції до існуючих 3-4 ресторанів та кафе додалися ще декілька, такими темпами замість парку буде food-court. Але кого це турбує, усі задоволені, як то кажуть "Ничего личного, просто бизнес". А що до IT-фабрики Unit Factory дуже радий, здавалось як можно реанімувати пост-модерністичне лайно розташоване у найбільшому житлововому масиві України (Салтівка).
проект бізнес центру на Герцена шикарний! ідеально вписується в середовище
Ура! Наконец-то в Украине появляется хорошая архитектура!
про дитячі садки і школи погоджуюсь на всі 100%. Очі слізяться, коли дивишся на ті квадратні коробки з пластиковими вікнами, ядовито червоно\зеленими дахами і розмальованими стінами. Як було би круто, щоб був один, або декілька розроблених крутих проектів для таких типів будівництва в Україні. Взяти б хоча цей, що у ролику. Наскільки було б крутезно. Бо на цю похабщину неможливо дивитися.
В нас в старій дореволюційній казармі відкрили приватну школу Years. Як на мене, чудовий приклад реновації. І ніхто не кричить, що схоже на тюрму.
А от комунальні заклади треба обов'язково в яскраві кольори розфарбувати.
А в селі під Луцьку садочок точно такий як ви описали - білий з тваринками. Так туди самого преЗедента привозили, щоб похвалитися.
ПиСи. Обережно з Харковом. Такого потоко лайна від ображених жителів важко буде витримати. Особливо, якщо насмілитесь сонцеликого образити.
На картинках і ілюстраціях житлові комплекси, а тим більше громадські локації виглядають зазвичай пристойно і креативно, а в реальності все досить сумно. Цікаво було б показати як виглядають вже реалізовані проекти вживу і порівняти їх з комп'ютерною картинкою проектів.
На цьому конкурсі варто попрацювати з номінаціями. Змішують реалізовані та нереалізовані проекти. Також беруть участь проекти які вже брали участь у інших конкурсах. Минулого року після конкурсу на Дорошенка всі почали масово подавати ті самі проекти на UUA, хоч бери і роби окрему категорію "Кращий ескіз готелю на Дорошенка по версії UUA". Також варто розділити проекти в Україні та проекти українських архітекторів в інших країнах. Проектів така кількість, що складно уявити - як журі справляється з оцінкою та переглядом? Хоча розумію що у деяких номінаціях деколи і трійку призерів не набереш.
Повага автору влогу, що не боїться критикувати.
Чудовий блог про класні проекти)
Було б цікаво почути ваші ідеї і міжнародний досвід про забори в місті. Не тільки про сучасні ЖК а й про забори навколо шкіл та садочків. Дякую. Було дуже цікаво.
дякую.
Очень интересно, спасибо за выпуск.
Все победители достойные!
Було цікаво, дякую за відео
Чекаємо у Харкові!
Особливо вболіваю за проєкт променад-парку у Рівному, а також за проєкт Павільйону Музею Революції Гідності у Києві! Сподіваюся, влни будуть нвйближчим чамлм реалізовані!
Валєра, я офігів... Unit Factory - оце я розумію галєра!
Дуже цікаво, дякую
Дуже цікаво!
13:54 - IT-фабрика Unit Factory в Харкові
Це проєкт перебудови ПВЦ "Радмір-Експохол" (вул. Ак. Павлова, 271).
Його не так давно перебудували. Мабуть, існуючий центр не виправдав фінансові сподівання власників))
Сам не архітектор, але було дуже цікаво подивитися.
11:33 - помарка в "ІснуБчі будівлі"
Про "Арсенал" дійсно вартісно. Мені дуже сподобалось, як я кілька років тому прийшов туди і відчув "щось пішло не так"
22:34 - ось це прямо "Вау"! Проект церкви дуже сподобався
28:12 - чому ж, мені сподобалось
28:44 - "Я був вельми здивований", - я теж. Я не з Харкова. Ресторани в парках, як на мене, це добре, тому що є де посидіти. Але зовнішній вигляд даної будівлі мені здається надто громіздким.
Дякую за вiдео, бажаю успiхiв у рoботi. Хотiв би шоб ви зробили огляд проэктiв вiд будiвникiв Авантаж в Харковi
Дякую за відео
о, новий ракурс!
вподобайка ще до перегляду
Все работы очень крутые. Желаю всем проектам из номинации "нереализованные" в следующий раз подаваться на "реализованные".
Було б цікаво глянути відео про конкурс на вул. Щурата у Львові і роздивитись інші роботи)
Відверто ІТ Фабрика і ресторан у Харкові здивували своїми перемогамив номінаціях. Сайт конкурсу теж розчарував відсутністю можливості подивитись проекти, або я погано шукаю :) хотів подивитись інших претендентів і не зміг.
в Барселоні бачив дууууже схожу пішохідну зону, як ця, що у Дніпрі
круто, дякую!
Гадаю, бцло би краще, аби наступного року в номінаціях не змішувалися реалізовані та нереалізовані проєкти. А також проєкти в Україні та проєкти укр. архітекторів для реалізації за кордоном.
Тауож для пене було дещо дивним, що проєкт Тетріс холу виграв як урбаністичний. Тобто проєут дуже гарний, питань навіть нема. Але мені так виглядає, що в такій номінації мають бути громадські простори - вулиці, площі, алеї, парки, сервери, меморіали тощо. Не приватна територія ЖК, навіть якщо вона урбаністично чудово зроблена
Кожен об'єкт тут просто неймовірний, все ще не йметься віри що таке дійсно проектується, будується в наших містах. Найближчі доступні мені міста це Надвірна і Станіславів, де кожен клятий куточок це сум, журба, бентега й смуток. Порівнювати цей суцільний пост-совковий несмак з показаним на екрані просто неможливо
подобається такий формат
Коментар не менше п'яти слів🤗
Проект у Рівному має бути втіленним.
Вул.Короленка в Дніпрі в принципі норм але є 2 але "противозачаточніе лавочки"влітку ти на них смажешся, взимку примерзаєш, у нас зовсім небагато часу коли на таких лавках сидіти комфортно, і друге але коли йде дощ ти по цій вулиці пливеш, все в одному рівні там тече ріка
Браво!
Дякую за відео! Хотіла б вас послухати в Одесі, в рамках Архітектурних сезонів, та , на жаль, захід дещо приватний, у звичайних містян, що цікавляться, не має можливості бути слухачем.
Об'єкти дійсно круті!
Цікавить декілька моментів:
1. Чому жюрі не визначило переможців в номінаціях з 11 по 15? Не було достойних об'єктів?
2. Можливо варто номінації поділити на муніципальні проекти (які реалізують міста за бюджетні кошти) і комерційні? Порівнювати об'єкти в яких вартість будівництва, якість матеріалів і т.д. не зовсім правильно. Об'єкти, які реалізують муніципалітети часто обмежуються фінансовими можливостями та впливом "міцних господарників" на проект і до початку реалізації його можуть просто "порізати", а серйозний забудовник реалізуючи житло буде зацікавлений в хорошій архітектурі та середовищі навколо будинку тому, що це піднімає привабливість житла або комерції
15:23 - так, стоп, я ж тут був тільки 10 років тому назад. А, ось що.... - ідеї IT-фабрика Unit Factory прямо інспіровані інтер'єрами чотирьох офісних локацій з двох останніх ігор Deus Ex. Навіть ті ж написи на модулях. Палітру кольорів тільки змінили.
Автори вгадали тренд:)
Як взагалі можна оцінювати реалізовані і нереалізовані проекти у одній номінації. Це приблизно як на олімпіаді нагороджувати людину, яка пробігла 100 метрів за 9 секунд і яка знає як пробігти.
Unit factory в Харкові розташован в Радмір Експохол, він наскільки знаю побудован не так давно, може років 20. Там був виставковий зал, проводилися коропоративи
ЖК Рибальський, дуже хочу огляд від Вас. Вавриш думаю не відмовиться)
Сумно було бачити, що призове місце отримав проєкт дитячого будинку (тобто інтернату). Такі проєкти навіть до номінації потрапляти не мають. Архітектурно там питань нема. Але це шкідливий для суспільства проєкт, що йде всупереч із захистом прав дітей.
Інша річ, якщо це був би соціальний проєкт протилежної спрямованості, наприклад, центру надання соціальних послуг для дітей і сімей (що спрямовані навпаки на упередження потрапляння дітей до інтернатів).
Адже вирішувати питання покращення умов для дітей через покращення проєктів інтернатів - це все одно що вирішувати в містах проблему заторів через розширення доріг та створення нових технологічних транспортних розв'язок... Гарно допомагає? Суспільство не має вкладати кошти у покращення привабливості інтернатної системи. Ці заклади треба, навпаки, за міжнародним досвідом, поступово закривати і трансформувати в соціальні чи медичні заклади. Вкладати треба в розвиток доступних на місцях соціальних, медичних, реабілітаційних послуг та відповідні обладнані центри, підготовку фахівців, батьків-втхователів, розробку індивідуальних планів для кожної дитини залежно від її ситуації щодо можливості повернення в її сім'ю, або усиновлення чи опіки, чи до прийомної родини та інших сімейних форм виховання. Ніякі стіни не замінять дитині батьківські любов і тепло...
Стосовно Харкова..Це Радмир Експохол..Новобудова часів Незалежності..Багатофункціональний комплекс з виставкоми майданчиками,цікаве рішення стосовно інтерьеру..Зовні це жахіття..Може с часом дійдуть руки і до зовнішнього виду...Спочатку,мені як Харківянину незрозуміла локація...Думаю реновація це більш до історичних будівель..В нас багато промислових територій..занедбаних....До речі Дроздовська пропозиція реновації кондитерської фабрики Крамського на Конторській цікава ,на мій погляд.
Одразу лайк і комент не менше 5 слів.
11:00 Вітаю!!!!
👏👏👏
Стосовно переможця в номінації Комерційна забудова..Ресторан в саду Шевченка...Дуже спірно...Якщо б це була історична будівля,з ліпниною...питання немає.Стосовно контрасту історичної та нової це непогано...Але це новобудова в саду Шеввченка,дуже довго стояла занедбана..Питання землі...це період Кернесансу...
Один, два, три, чотири, п'ять, шість!
Парк в Рівному маст хев
А Україна таки може в Урбаністику!
Юніт сіті в Харкові є цікавим об'єктом, проте, перше місце, на мою домку, не заслуговує, хіба що не було інших претендентів.
Я правильно понял, что премии дают за НЕреализованные проекты? Это гениально.
а що ви не розумієте? архітектор створює певний об'єкт, візуалізує його. за це нагороду і дають. а втілення -- це зовсім інше питання, яке може вирішуватись роками
ті металеві "штукенції" вздовж пішохідної зони - спірні, я не прихильник такого в рідному місті. Багато крутих ідей, радує що урбаністика в Україні має гарні персективи
Я так розумію основна проблема адаптації старих приміщень це енергоефективність. Цікаво як Unit Factory планує опалювати стільки об'єму
👍❤
Коментар неменше п’яти слів. Ось так.
14:38 Єдине що мені тут не сподобалось це нестача особистого простору для людей, які будуть працювати за комп'ютерами на першому поверсі. Бо дійсно, один одному заважатимуть, як на мене тут треба було поставити якісь перегородки чи щось типу того.
Проект церкви навіть підходить для протестантської церкви. Цікаво вартість специфікації по будівництву, на скільки це бюджетне рішення.
Вулиця Короленка - це звісно круто, але я надаю перевагу вулиці Яворницького в Дніпрі.
Цікаво що ви скажете про київський комплекс Рибальський, у тому вигляді як його реалізували. Ви показали дуже круті рендери, котрі нажаль були реалізовані на ~15%. Як киянин я очікував що той квартал стане найкращим в місті, але але(
покажіть проекти які виграли конкурс і вже збудовані
Проект реновації заводу "Арсенал" сподобався. А ось сам факт ліквідації оборонного заводу - ні.
А ось Тетріс-холл - людяшник-хмарочос с незвичним оформленням, не більше.
27:08 це ж шикардос! Звісно всякі псевдо-захисники історичного середовища би рвали сраку за збереження цісарських мафів, які там виросли
Юліане, вам не здається, що цей Тетріс хол виглядає як типова брюселізація? коли гуляєш по тому кварталу навколо, то він ну як здрасьтє виринає з під землі в небо )))
не зря купил в файне квартиру ...))
> За таку архітектуру не соромно
Не соромно - це десь 2/5?
А де відео архітектури "яка середненька" (краща від цих), та "яка хороша", і "якою пишаємось" і "недосяжна фантастика"?
Безумовно, чимало крутих робіт, але надто багато нереалізованих планів і дійсно нагородження та освітлення тематики могло б дати поштовх до втілення їх у життя.
Unit city в Харькове сделали в здании 2000-х годов
мені дуже сподобався проект церкви, дуже шкода, що не буде реалізован цей проект.
я думаю,що це було б перлиною в місті Львові
29:44, здається це належить Гайсинській, колишній цивільній дружині Кернеса
На вул. Грушевського, 4б в Києві планують звести будову на всі гроші. Пан Чаплинський, цікаво ваша оцінка
@ Mil P - Де можна побачити, чи прочитати про цей проєкт? Дякую...💐