Така людська сутність, ми завжди прагнемо кращого і виноград не виняток. Ніколи не буде ідеального сорту винограду, так як і ідеальної людини. Тож потрібно старатися робити правильний вибір,а потім підлаштовуватися під певні сорто-форми на своїх виноградниках. Дякую за ролик. Здоров'я, гарних врожаїв та перемоги.
Вітаю. З десяти названих є сім, окрім атоса, мрії фермера і любимого. Але самий найсмачніший це конвалія (ландиш) . В моїх умовах все з ним добре, єдине цього року підмерз ( вночі вітром розкрило агроволокно, а вранці приморозок) постраждав врожай на 60 /. Безперечно на ріст, забарвлення, запилення, визрівання та смак впливають багато факторів від погодних умов, складу ґрунту, агротехніки та інше. Основну перевагу для вирощування винограду на мою думку надаю легким, піщаним ґрунтам. Як приклад, куштував декілька різних форм з виноградника з важким ґрунтом (чернозем з глиною) ягідки різних форм на смак майже не відрізняються, а така гф як к-ш велес, взагалі мала не притаманний цій формі смак, не мускат, а присмак котячої сечі. Як початківець, на столових зупиняюсь, далі американці. Люди питають кишмиші, а у мене тільки велес, кісточки якого тріщать як пісок, решта майже такі самі. Коштовно, особливо новинки, а що вдієш, колись відіб'ється. Як і в бджільництві всім бажаю вдалої переземівлі і гарних врожаїв. Миру і перемоги!
Дякую. Улюблена рубрика😅 Памʼятаю як років 5-7 тому майже в усіх виноградарів в цій рубриці звучали такі форми які зараз викорчовують (наприклад Супер Екстра, Каталонія, Велес…) вже і Цимус перестають називати… Уявляю як важко новачкам вибрати😊 Для мене з вашого списку несподіванкою була Мрія Фермера. Зацікавило. А в моєму винограднику є така форма як Презент, про неї майже ні в кого не чути а я від неї ніколи відмовлюсь. Ще раз дякую.
Зараз пішла така мода - викидати старі перевірені сорти з відомими недоліками і садити щось "напівперевірене", де недоліки вилізуть пізніше))))) Це я говорю не про новинки, а просто про нерозкручені сорти. Я бачу, що частина продавців лози просувають таку тему. Типу викиньте своє перевірене і посадіть якогось "котика в мішку", де ягоди візуально схожі)) Не буду називати, хто по такій схемі працює, але це правда. Це такий спосіб "лагідного маркетингу", коли вам впарюють не новинки за 1500 гривень, але щось таке сіреньке за 150 гривень чубук, чого у вас точно нема. Ну тому що на продажі лози Байконура не заробиш, на новинки не у всіх є гроші, то вони починають нахвалювати щось нерозпіарене і продавати чубуки в 3-4 рази дорожче. Але що скажеш - в кожному бізнесі свої схеми. (наприклад, того самого Цимуса в мене нема, але я знаю, що по "продажності" це нормальний виноград - кому саме для продажу треба, і по вирощуванню теж нормальний, як я бачу в других людей, але при цьому репутацію Цимуса практично знищили! для того, щоб продавалась друга лоза і люди не засиджувались з своїми старими сортами)
Я як дачник в третьому поколінні чомусь пробував багато від яблук до бджіл а вот виноград спонтанно в голову прийшла ідея тільки в23 році Весною24 посадив 4 і осінню ще 2 І цимус і пьострий і клубнічний і золотий мускат і ще якийсь розовий мускат і Ютал Подивлюсь як буде рости маю всю практично хімію і майже всі добрива Але розумію одне якщо буде капризне то піде в утиль Любов і фанатизм це різні речі Маю бажання поєднати тінь , врожай і естетику дачного двору в одному
Чекав таке відео. Завжди цікаво, які форми підтвердили свій рівень плюс що люди думають. Вікторе, а які у вас найкращі виногради для відкритого грунту самі ранні і самі пізні??? Що саме раннє і саме пізнє стабільно дозріває без теплиці і не тріщить?
@@ViktorVitomskiy Так, можете зробити огляд всіх (з деталями по мінусах і плюсах), якщо є така можливість. У других виноградарів є подібні відео, але то зовсім інші регіони і умови. А я питав саме про найраніші (і найпізніші) терміни дозрівання. У сенсі, що з цього готове саме перше? Навряд всі одночасно дозрівають.
@@arst_arst Якщо Вам не важко то можете подивитись відео на моєму каналі за цей сезон.Я такі огляди робив.Всі ці ролики об*єднати в одне кіно мені важко.
Дякую за відео! Отримані від Вас саджанці добре прижились,гарно визріли.Надіюсь наступного року отримати сигнальний урожай. Бажаю Вам Веселих Свят і мирного неба над головою.Все буде Україна!
Доброго мирного дня! Вважаю, що кожен сам має підібрати свої улюблені та безпроблемні сорти, залежно від грунту та регіону. Живу від вас за 100 км,але Рембо у мене тріщав, поки не стала обробляти брексілом кальцію і кальцинітом. А от для Торнадо і Казки і це не допомогло. А в мого Полуничного вже 4 роки зав'язь сиплеться, як і достиглі ягоди( нетранспортабельний зовсім), їмо самі, бо смачний. Виростила молодий саджанець, посаджу навесні в іншому місці. Не пишіиь, що це через оідіум, я обробляю по схемах В. Маєра, завжди з ним раджусь , виноград майже не хворіє, бо на інших 15 сортах таких проблем немає.
Доброго дня, в Україні є два клони полуничного про це багато хто говорить, можливо вам попав гірший клон, якщо є місце рекомендую посадити ще декілька від інших виноградарів. Бо у мене теж проблема грони як у Юпітера, буду шукати інший клон
@@arst_arst Казку простригала в минулому році на 30%, а в цьому на 50%. Прийшли кількаденні дощі і пішов тріск на 30-40% грони. Вирізала годинами і сушила на родзинки. Набридло, більше не хочу. В моїх умовах зовсім нема тріску в Катюші, Красави, к- ша Століття, Роміни, Сюзанни , Полуничного. В інших тріск поодинокий, буду тримати, поки дочекаюсь врожаю на Зіроньці, Диньці, Супернику, Альбіні, Ланцелотові, Імператриці, к- ші Рататуй
Дякую, пане Вікторе, за чергове цікаве відео. За гф Слава Україні можу також зауважити, що її плодоніжка схильна до перегинання, тому я підкладав пінопласт, або можна підв'язувати, як робите це Ви. Успіхів!!!🍇
Саме я і тим початківцем який повірив нашим виноградарям - продавцям які рекламували на своїх каналах нові сорти і пігнався за "супер новинками" , знаючи що місця під столові сорти в мене є обмаль (прийшлося зрізати три вишні) . Так серед тих новинок тільки один сорт ви назвали - це "полуничний" , а ось квазар , абажур , купідон , мінор , червона троянда , вдалий на жаль були мабуть тільки гарно прорекламованими продавцями бо так і не має про них хороших відгуків
А у вас як вони себе показують? Чи тільки недавно посадили і рано оцінювати? Бо Абажур чи Мінор і зараз дехто рекламує гарно. З приводу Полуничного теж 50 на 50. Бо Полуничний буває добрий, а буває незрозуміло що. Добре якщо вам дістався нормальний.
@@arst_arst В цьому році щойно посадив столові сорти , а технічні маю вже кілька років . Найкращий приріст за перший рік дав Купідон і Квазар , по два рукави на кожному виросли до шести метрів , а ось Абажур , Червона Троянда , Вдалий по одному рукаву в 2,5 метра . Так , це не урожай . Так як цей виноградник закладений фактично на подвірю то я його не вкривав , а у два чи три слої завязав лози агроволокном , більш як переконаний що все буде ок .
Вітаю пане Віктор!Дякую за цікаві відео.Крім Атоса ,маю всі ті сорти і гф, що Ви назвали .Прохання до Вас-якщо маєте виноград Сицилія і Джовані,то розкажіть детальніше про них.Сицилію хвалив Дорошенко В. Три роки вирощую,навіть сигналки не було на обох кущах.
Я живу рядом Івано-франківська обл.Грунти важка червона глина.Думаю Вальок не буде душитись і тріскати,а при зміні клімату планую і не укривати(пам'ятаю ще -33)
Рембо плодоносить 3 роки, перші 2 горошив і тріщав, лише на 3-й показав себе нормально. Тому місця в 10-і не заслуговує. Поруч теж 3 роки плодоносить Цимус - він точно має там бути, як і Торнадо та Зоренька. Лівія показала себе дуже не стійкою до хвороб, плюс тріск - теж її місце під питанням.
Пане Вікторе, у деяких північних регіонах є така мода - відкривати виноград весною рано і вкривати його на землі плівкою чи агроволокном (в тепличці маленькій). Це роблять для того, щоб вегетація стартувала раніше і виноград отримав "розгон", поки не прийде стабільне тепло. Коли кущів мало, то люди так заморочуються. Скажіть, такі дії мають сенс і чи дають вони результат? Люди кажуть, що все працює, що виноград стартує раніше і може отримати 2-3 тижні переваги після того, як весну проведе в "тепличці". А крім того, ті теплички дають змогу пережити заморозки. Чи пробували ви робити щось подібне і що про це думаєте? Дякую.
@@Мая_О Так,я так робив і сенс має,якщо Ви будете ,,танцювати,, біля тих кущів під час приморозків.Одного разу в мене пагони вже були по 20 см. і прийшлось їх ховати і замотувати від приморозку.Деякі поломились,але врожай був і був раніше на два тижні.
@@ViktorVitomskiy Вибачте, а чому ви кажете, що треба "танцювати" біля кущів? Тож по ідеї лози собі лежать на землі у тепличці (під дугами) і все. Чи не все так просто? Чи у вас на час того заморозку вони вже були не під накриттям, а на першому дроті?? Чи ви їх і накривали вже на дроті?
Працюю з переселенкою з Херсону Жінка має 12 сортів винограду Каже Аркадія якщо захворіє то вилікували її вже майже не можливо і це її єдиний мінус І в наших західних кліматах вона каже навіть би її тут і не садила Але смак неперевершений то є правда
В мене немає ніяких "гібридних форм", доморощених "селекціонерів", які лише шкодять виноградарству, бо то є сміття. Довіряю лише РАЙОНОВАНИМ сортам в Україні, Молдові та інших європецських країн, проходять багаторічне випробування в різних умовах.
Так, і шо в мене залишається з Вашої десятки? Байконур, Лівія, Красунчик, Слава Україні! Згоден з Аркадією, але нема. А от Атос і Рембо не прижилися, бо горошаться, до інших придивлюся.
Скоро в них не буде потреби, клімат стає теплим, я не встиг вкрити виноград восени і минулих вихідних температура в Хмельницькому була -15, на днях перевірив - все гаразд, навіть Аркадія та Сюзанна на перголі.
@@ВіталійПритуляк-д4ж мороз -15 це не показник. Кожен виноград витримує до -20. Всю зиму можуть бути плюсові температур, а в лютому як заморозить до -30, от тоді і побачимо чи вистоїть виноград в таких умовах.
Прикольно що в цей список не потрапили наприклад - Вальок, Гурман ранній, Мускат медовий, Прима України , Подарунок Нєсвєтая, Червона троянда чи Фламія - напевно вони просто не смачні 😉?
Прикольно, що ви думаєте, що в усіх однакові набори сортів на виноградниках, однакові смаки, однакові топи, сорти однаково себе показують та ін. Не говорячи про те, що смак - не завжди головне, бо кожен вирощує для своїх завдань (продаж, збут) і НЕ завжди форми обирають по критерію "смак".
Дякую за гарну роботу. Пане Вікторе вас пріємно слухати. Слава ЗСУ
Така людська сутність, ми завжди прагнемо кращого і виноград не виняток. Ніколи не буде ідеального сорту винограду, так як і ідеальної людини. Тож потрібно старатися робити правильний вибір,а потім підлаштовуватися під певні сорто-форми на своїх виноградниках. Дякую за ролик. Здоров'я, гарних врожаїв та перемоги.
@@КрасносілківськийвиноградникМи Дякую! Навзаєм!
Ви бильше Галичина ніж Волинь,щоб ви були десь пид Ковель Чи дубровица а так майже Галицыя
@@Иван-к4ч1р Ви не праві,Кременець споконвіку Волинь.
Слава Україні і нашим Захисникам, Київщина, приємно Вас чути і бачити , виноград відпочиває , а нам роботи хватає здоров'я та перемоги 🎉🎉🎉
Щиро дякую вам за відео 👍, цікаво
Слава Україні!!!
Героям Слава!!!
Україна Переможець 💛💙💞
Дуже гарна десятка!!! Чекаєм на десятку технічних сортів!!!👏👏👏
Дякую за Вашу громадянську, людську позицію! 🇺🇦 Здоров"я та успіхів на Вашій улюбленій ниві! Слава Україні!
@@ВладимирЛевченко-э3х Героям слава! Навзаєм!
Дякую вам за ваш досвід)🫶 Я думаю, що найголовніше, це саме досвід у своїх умовах і саме любов до тієї справи, якою займаєшся:).. і бажання;)..
Вітаю. З десяти названих є сім, окрім атоса, мрії фермера і любимого. Але самий найсмачніший це конвалія (ландиш) . В моїх умовах все з ним добре, єдине цього року підмерз ( вночі вітром розкрило агроволокно, а вранці приморозок) постраждав врожай на 60 /.
Безперечно на ріст, забарвлення, запилення, визрівання та смак впливають багато факторів від погодних умов, складу ґрунту, агротехніки та інше. Основну перевагу для вирощування винограду на мою думку надаю легким, піщаним ґрунтам. Як приклад, куштував декілька різних форм з виноградника з важким ґрунтом (чернозем з глиною) ягідки різних форм на смак майже не відрізняються, а така гф як к-ш велес, взагалі мала не притаманний цій формі смак, не мускат, а присмак котячої сечі.
Як початківець, на столових зупиняюсь, далі американці. Люди питають кишмиші, а у мене тільки велес, кісточки якого тріщать як пісок, решта майже такі самі. Коштовно, особливо новинки, а що вдієш, колись відіб'ється. Як і в бджільництві всім бажаю вдалої переземівлі і гарних врожаїв. Миру і перемоги!
@@АлександрКашпур-э2м Дякую! Навзаєм!
Дякую. Улюблена рубрика😅
Памʼятаю як років 5-7 тому майже в усіх виноградарів в цій рубриці звучали такі форми які зараз викорчовують (наприклад Супер Екстра, Каталонія, Велес…) вже і Цимус перестають називати…
Уявляю як важко новачкам вибрати😊
Для мене з вашого списку несподіванкою була Мрія Фермера. Зацікавило.
А в моєму винограднику є така форма як Презент, про неї майже ні в кого не чути а я від неї ніколи відмовлюсь.
Ще раз дякую.
Зараз пішла така мода - викидати старі перевірені сорти з відомими недоліками і садити щось "напівперевірене", де недоліки вилізуть пізніше))))) Це я говорю не про новинки, а просто про нерозкручені сорти. Я бачу, що частина продавців лози просувають таку тему. Типу викиньте своє перевірене і посадіть якогось "котика в мішку", де ягоди візуально схожі)) Не буду називати, хто по такій схемі працює, але це правда. Це такий спосіб "лагідного маркетингу", коли вам впарюють не новинки за 1500 гривень, але щось таке сіреньке за 150 гривень чубук, чого у вас точно нема. Ну тому що на продажі лози Байконура не заробиш, на новинки не у всіх є гроші, то вони починають нахвалювати щось нерозпіарене і продавати чубуки в 3-4 рази дорожче. Але що скажеш - в кожному бізнесі свої схеми. (наприклад, того самого Цимуса в мене нема, але я знаю, що по "продажності" це нормальний виноград - кому саме для продажу треба, і по вирощуванню теж нормальний, як я бачу в других людей, але при цьому репутацію Цимуса практично знищили! для того, щоб продавалась друга лоза і люди не засиджувались з своїми старими сортами)
Я як дачник в третьому поколінні чомусь пробував багато від яблук до бджіл а вот виноград спонтанно в голову прийшла ідея тільки в23 році
Весною24 посадив 4 і осінню ще 2
І цимус і пьострий і клубнічний і золотий мускат і ще якийсь розовий мускат і Ютал
Подивлюсь як буде рости маю всю практично хімію і майже всі добрива
Але розумію одне якщо буде капризне то піде в утиль
Любов і фанатизм це різні речі
Маю бажання поєднати тінь , врожай і естетику дачного двору в одному
Гарна десятка👍🏻
Дякую за інформацію.
Дякую за цікаве відео! Зробіть, будь ласка, огляд найкращих, на Ваш погляд, мускатних сортів і ГФ.
@@sergiootamas2775 Попробую зробити
Чекав таке відео. Завжди цікаво, які форми підтвердили свій рівень плюс що люди думають. Вікторе, а які у вас найкращі виногради для відкритого грунту самі ранні і самі пізні??? Що саме раннє і саме пізнє стабільно дозріває без теплиці і не тріщить?
@@arst_arst Ну ось ці сорти в підходять для Вашої відповіді,але треба зробити огляд мабуть всіх своїх сортів,але це буде велике кіно?!
@@ViktorVitomskiy Так, можете зробити огляд всіх (з деталями по мінусах і плюсах), якщо є така можливість. У других виноградарів є подібні відео, але то зовсім інші регіони і умови. А я питав саме про найраніші (і найпізніші) терміни дозрівання. У сенсі, що з цього готове саме перше? Навряд всі одночасно дозрівають.
@@arst_arst Якщо Вам не важко то можете подивитись відео на моєму каналі за цей сезон.Я такі огляди робив.Всі ці ролики об*єднати в одне кіно мені важко.
Дякую за гарний огляд, удачі Вам!
@@LeonidGaponenko-l1l Навзаєм!
Дякую за відео! Отримані від Вас саджанці добре прижились,гарно визріли.Надіюсь наступного року отримати сигнальний урожай. Бажаю Вам Веселих Свят і мирного неба над головою.Все буде Україна!
@@ВасильБарський-т7т Дякую! Навзаєм!
Вітаю.Підтримую ваш вибір,тільки Мрію фермера і Любимий міняю на Диньку і Хелену,бо двох перших не маю.
Доброго мирного дня! Вважаю, що кожен сам має підібрати свої улюблені та безпроблемні сорти, залежно від грунту та регіону. Живу від вас за 100 км,але Рембо у мене тріщав, поки не стала обробляти брексілом кальцію і кальцинітом. А от для Торнадо і Казки і це не допомогло. А в мого Полуничного вже 4 роки зав'язь сиплеться, як і достиглі ягоди( нетранспортабельний зовсім), їмо самі, бо смачний. Виростила молодий саджанець, посаджу навесні в іншому місці. Не пишіиь, що це через оідіум, я обробляю по схемах В. Маєра, завжди з ним раджусь , виноград майже не хворіє, бо на інших 15 сортах таких проблем немає.
Доброго дня, в Україні є два клони полуничного про це багато хто говорить, можливо вам попав гірший клон, якщо є місце рекомендую посадити ще декілька від інших виноградарів. Бо у мене теж проблема грони як у Юпітера, буду шукати інший клон
У вас Казка сильно тріщить? Чи прорізаєте ви її? І які б сорти чи форми ви порадили для заходу України, з якими у вас не буває проблем?
@@arst_arst Казку простригала в минулому році на 30%, а в цьому на 50%. Прийшли кількаденні дощі і пішов тріск на 30-40% грони. Вирізала годинами і сушила на родзинки. Набридло, більше не хочу. В моїх умовах зовсім нема тріску в Катюші, Красави, к- ша Століття, Роміни, Сюзанни , Полуничного. В інших тріск поодинокий, буду тримати, поки дочекаюсь врожаю на Зіроньці, Диньці, Супернику, Альбіні, Ланцелотові, Імператриці, к- ші Рататуй
Дякую, пане Вікторе, за чергове цікаве відео. За гф Слава Україні можу також зауважити, що її плодоніжка схильна до перегинання, тому я підкладав пінопласт, або можна підв'язувати, як робите це Ви. Успіхів!!!🍇
@@serg_shud Навзаєм!
Саме я і тим початківцем який повірив нашим виноградарям - продавцям які рекламували на своїх каналах нові сорти і пігнався за "супер новинками" , знаючи що місця під столові сорти в мене є обмаль (прийшлося зрізати три вишні) . Так серед тих новинок тільки один сорт ви назвали - це "полуничний" , а ось квазар , абажур , купідон , мінор , червона троянда , вдалий на жаль були мабуть тільки гарно прорекламованими продавцями бо так і не має про них хороших відгуків
Що не так з формою мінор?
А у вас як вони себе показують? Чи тільки недавно посадили і рано оцінювати? Бо Абажур чи Мінор і зараз дехто рекламує гарно. З приводу Полуничного теж 50 на 50. Бо Полуничний буває добрий, а буває незрозуміло що. Добре якщо вам дістався нормальний.
Маю Полуничний, не в захваті.Грони невеличкі, грам по 200.ягода мілка. Мабуть якийсь клон вийшов неякісний. Дам ще рік.
@@arst_arst В цьому році щойно посадив столові сорти , а технічні маю вже кілька років . Найкращий приріст за перший рік дав Купідон і Квазар , по два рукави на кожному виросли до шести метрів , а ось Абажур , Червона Троянда , Вдалий по одному рукаву в 2,5 метра . Так , це не урожай . Так як цей виноградник закладений фактично на подвірю то я його не вкривав , а у два чи три слої завязав лози агроволокном , більш як переконаний що все буде ок .
Вітаю пане Віктор!Дякую за цікаві відео.Крім Атоса ,маю всі ті сорти і гф, що Ви назвали .Прохання до Вас-якщо маєте виноград Сицилія і Джовані,то розкажіть детальніше про них.Сицилію хвалив Дорошенко В. Три роки вирощую,навіть сигналки не було на обох кущах.
Сицилія тріщить немилосердно
@@ІринаЯворська-н1п Не маю таких форм.
Дякую
Я живу рядом Івано-франківська обл.Грунти важка червона глина.Думаю Вальок не буде душитись і тріскати,а при зміні клімату планую і не укривати(пам'ятаю ще -33)
Вітаю! На ютубі багато розказують про клон полуничного. Чи знаєте щось про нього?
@@миколагорніч-ф2и Також чув про це,але своїм полуничним задоволений
Рембо плодоносить 3 роки, перші 2 горошив і тріщав, лише на 3-й показав себе нормально. Тому місця в 10-і не заслуговує. Поруч теж 3 роки плодоносить Цимус - він точно має там бути, як і Торнадо та Зоренька. Лівія показала себе дуже не стійкою до хвороб, плюс тріск - теж її місце під питанням.
👍 підписка з Шумська !!!
Дякую!
Пане Вікторе, у деяких північних регіонах є така мода - відкривати виноград весною рано і вкривати його на землі плівкою чи агроволокном (в тепличці маленькій). Це роблять для того, щоб вегетація стартувала раніше і виноград отримав "розгон", поки не прийде стабільне тепло. Коли кущів мало, то люди так заморочуються. Скажіть, такі дії мають сенс і чи дають вони результат? Люди кажуть, що все працює, що виноград стартує раніше і може отримати 2-3 тижні переваги після того, як весну проведе в "тепличці". А крім того, ті теплички дають змогу пережити заморозки. Чи пробували ви робити щось подібне і що про це думаєте? Дякую.
@@Мая_О Так,я так робив і сенс має,якщо Ви будете ,,танцювати,, біля тих кущів під час приморозків.Одного разу в мене пагони вже були по 20 см. і прийшлось їх ховати і замотувати від приморозку.Деякі поломились,але врожай був і був раніше на два тижні.
@@ViktorVitomskiy Вибачте, а чому ви кажете, що треба "танцювати" біля кущів? Тож по ідеї лози собі лежать на землі у тепличці (під дугами) і все. Чи не все так просто? Чи у вас на час того заморозку вони вже були не під накриттям, а на першому дроті?? Чи ви їх і накривали вже на дроті?
@@Мая_О Так,були на першому дроті
Працюю з переселенкою з Херсону
Жінка має 12 сортів винограду
Каже Аркадія якщо захворіє то вилікували її вже майже не можливо і це її єдиний мінус
І в наших західних кліматах вона каже навіть би її тут і не садила
Але смак неперевершений то є правда
А я Аркадією повністю задоволений.
В мене немає ніяких "гібридних форм", доморощених "селекціонерів", які лише шкодять виноградарству, бо то є сміття. Довіряю лише РАЙОНОВАНИМ сортам в Україні, Молдові та інших європецських країн, проходять багаторічне випробування в різних умовах.
👋🤝👍
Так, форм та сортів безліч, як і уподобань. Для мене цього року відкриттям були Безподобний, Сніжок, Шансон та Данилко.
Шансон у вас закладає багато урожаю?
@arst_arst Ще не знаю, перші сигналки, та грона і ягода сподобалися.
А який у вас грунт ?
@@zloi_ukr3178 Суглинок
Добрий день не залишилось у вас чубуків байконура хотів би придбати
Вітаю! Ще є. 0634382486
Слава Україні! Пане Вікторе. Ви свою "десятку" всю укриваєте на зиму, чи є якийсь сорт (сорти), який не укриваєте?
@@РоманЯнушевич-н3уГероям слава ! З цієї 10-ки Полуничний не вкриваю.
Дякую Вам, хотілось-би почути від Вас про десятку технарей, і я знаю що у Вас е Элегія, привіт з Харкова.
@@МарияСоловей-л9к Попробую зняти таке відео.Елегія є і про ню я вже знімав.
Слава Україні досить швидко вибилась в лідери 👍🇺🇦
У Вас є сорт винограду "Ельдорадо" може знаєте у кого він є???
Немаю.Можливо є вКашича -він його ,,тато,,
@ViktorVitomskiy можете його контакти скинути.... ,а бо як з ним можна зв'язатися...
@@СвятікЖмерик Подивіться в Зубалевича видиво про Кашича,там є телефон.
@@СвятікЖмерик т.068-293-70-99 Кашича
Доброго здоров'я. До відома: Лівія Загорулька, це не гібридна форма, а сорт.
@@anatolykharchenko1305 Дякую!
Я думаю якби Ви мали подарунок несвятая він би попав в ту десятку, він же мускатний
@@sergio423. Можливо,але його немаю
повністью з вами згідний окрім любимого бо його в мене немає.
Зніміть відео про неукривні форми
@@МихайлоЯстремський-с2т Гаразд
Якщо любимий у десятці то яке ж місце віддали Вальку.
@@valeriygordienko5809 Валька видалив з своєї ділянки
Лівія з 2011 року внесена в Держреєстр як СОРТ!!!
Дякую!
Добрий день, гарна десятка!!
Може маєте живці на обмін в мене багато плодових груш яблук слив??? Будоб непогано обмінятись зайвими..
Так, і шо в мене залишається з Вашої десятки?
Байконур, Лівія, Красунчик, Слава Україні!
Згоден з Аркадією, але нема.
А от Атос і Рембо не прижилися, бо горошаться, до інших придивлюся.
Мені здається майбутнє за неукривними формами.😊
Скоро в них не буде потреби, клімат стає теплим, я не встиг вкрити виноград восени і минулих вихідних температура в Хмельницькому була -15, на днях перевірив - все гаразд, навіть Аркадія та Сюзанна на перголі.
Заморозки весняни бильше небеспечны за зиму
@@ВіталійПритуляк-д4ж мороз -15 це не показник. Кожен виноград витримує до -20. Всю зиму можуть бути плюсові температур, а в лютому як заморозить до -30, от тоді і побачимо чи вистоїть виноград в таких умовах.
Аркадія має мінус 22 витримати@@ВіталійПритуляк-д4ж
Прикольно що в цей список не потрапили наприклад - Вальок, Гурман ранній, Мускат медовий, Прима України , Подарунок Нєсвєтая, Червона троянда чи Фламія - напевно вони просто не смачні 😉?
@@Народ-України Всі смачні! Видиво про найсмачніші сорти попробую зробити
Прикольно, що ви думаєте, що в усіх однакові набори сортів на виноградниках, однакові смаки, однакові топи, сорти однаково себе показують та ін. Не говорячи про те, що смак - не завжди головне, бо кожен вирощує для своїх завдань (продаж, збут) і НЕ завжди форми обирають по критерію "смак".
@@arst_arst ну да , Гурман ранній , Прима України , Подарунок Нєсвєтая , Ландиш це не топи серед виноградів .
Слабые топы у вас.у меня абсолютно другие формы в топе
@@toliusnesterenko7051 Розкажіть і покажіть свої ТОР 10
Те, що у вас інші форми в топі, не означає, що у пана Віктора слабкі форми. Я ж, наприклад, вирощую тільки сорти.
@yaroslav9489 я написал за себя а у вас могут быть свои топы я же не против.
@@toliusnesterenko7051 Так хоч напишіть свою десятку,може в мене і також є такі
Доброго вечора, привіт з Волині. Всі теперішні "надійні-перевірені" форми були новинками! Як вам варіант Славу Україні замінити на Приму України?
Прими ще не маю,так що важко порівняти.
Прима смачніша за Слава України на мій погляд але грона меньші обидві форми дуже достойні, це як кого ти більше любиш тата чи маму.