Nu de mult am descoperit videoclipurile dumneavoastră și sunt foarte incantata de rețetele dumneavoastră și bineînțeles povestirile spuse de dumneavoastră.Sa va de-a Dumnezeu sănătate și să va binecuvinteze toată familia.
Bună seara !Felicitari mulțumim frumos pentru tot ce faceți .Debea aștept să vad filmarea de la Gara Arad nu am mai fost de când eram mică si mergeam la bunici la Felnac !
O realizare EXCELENTA Bunica ! Multumim 💖 V-am urmarit prezentarea cu drag ca de fiecare data! Va iubim pe toti! Doamne Ajuta! O saptamana usoara, Binecuvantata la toti🤗❤
Buna seara doamna Rodica,Angi,Dacian și Natalia.Wuau!!! Foarte frumos cremesul _ tort cum bine la numit Dacian.Iar de gust cred cu tărie că e minunat de gustos!Va urez pofta buna și o seara frumoasa și binecuvântată de Bunul Dumnezeu!!! AMIN!!!
2 роки тому
Foarte bun a fost A 2 a zi sa terminat Domnul Isus sa va binecuvinteze
Va urmaresc cu multa admiratie si cu mare drag😘 Sunt nascuta si am trait la Lugoj pana la 22 de ani. Traiesc in Austalua de 35 ani si mi-am pierdut mama de 15 ani. Imi amintesc atatea bunatati pe care le gatiti d-voastra asemanator cum mama mea gatea. De Paste voi pregati, dodos si minunata crempita cu fructe de padure. Am o nepotica de un an si nu mananca dulciuri dar budica din crempita gandeam ca o sa poata gusta si ingerasul meu, cei doi baieti prefera dobosul. Va multumesc frumos pentru postari.
Buna seara , oameni frumoși ! Va mulțumesc mult pentru rețetele minunate și nu în ultimul rând , pentru starea de bine pe care o transmiteți ! În vremurile întunecate se vad atât de bine oamenii luminoși ! Va îmbrățișez , Dumnezeu sa va ocrotească ! ❤️
Draga D Rodica mă bucur că vă sint de folos...mulțumesc pentru cremes...arăta minunat...Dacian tu trebuie să iți schimbi meseria ești tare dragut cind explici. Sunteți minunați dragilor...pupici de la Augsburg.
APRECIEZ munca in direct ce o depuneti Realizarile ce le faceti...se pot numii Bio =natural Pentru ca puneti suflet si daruire in tot ce postati Imi place mult ideea de a prezenta retetele si orasul frumos, cu tot ce cuprinde Multa sanatate va doresc si voie buna
Bunica vă iubesc,tot ce ne prezentați este minunat.Va doresc întregii familii multă sănătate și fericire!Aveți copii frumoși, Dumnezeu să vă ocrotească! ❤️❤️❤️❤️
Buna dimineata va urmaresc din spania la fel este vremea sint pe Nord aproape de victoria ma uit la cremes ca trebuie sa fac si eu o portie va doresc o zi minunata cu bucurie si sanatate bunul Dumnezeu sa va binecuvinteze pe toata familia va pup Ildiko
Sunteți minunați ați făcut un vremea special cu un gust divin dați lecții la cofetari 😂 dacă vedeți mesajul m -ar interesa ce frișcă folosiți m-aș bucura dacă mi-ați spune că.am incercat mai multe feluri de frișcă dar nu am fost încântată la gust vă îmbrățișez cu toată dragostea fiți binecuvântați de Domnul și spor la cat mai multe postări 🤗🤗🤗
2 роки тому
Vă mulțumesc Mama folosește frișcă Megele Se bate repede Domnul Isus Hristos sa vă binecuvânteze ♥️
@ mulțumesc mult sunteți cei mai tari de pe UA-cam sunteți populari și nu regizați nimic deaceea vă iubesc pacea l Domnului să rămână în casa voastră 🙏
Buna seara ce bine arata minunat .Doamne cu cît drag mă uit la dumneavoastră și la Mirela și la Anca la Angi îmi sunteți dragi .O familie minunata .Dumnezeu sa va binecuvinteze toată familia cu sănătate și bucurii 🙏❤️🤗
Draga Angi, incercati sa gasiti la marketurile mai mici, de cartier foi de cremsnit " Alpin:, sunt produse la Sebes(Alba), sunt cele mai reusite din comert.
Super. Dar sa nu mai aruncati cojile de ou le uscati si le dati prin risnita si apoi praful de ou il puneti la flori si chiar la legume cite o lingura.
Tin minte o amintire o calatorie din Arad cu trenul acum 30 de ani am primit 2 iezi de la bunici si numai cu trenul putea m să calatorim si sa nu ne dea jos din tren Tata le a dat rachiu să bea iezii si asa cuminti au dormit in saci am calatorit cu trenul supraetajat cu iezi in saci pană la Sibiu !
2 роки тому+2
😂😂😂 Ce buna idee a avut Tata dumneavoastra Frumoasa amintire
Ce trebuie neaparat foi făcute în casa?ca sunt gustoase si cele din comert.iar foile de la "boromir",nota zece.si eu le folosesc. Dumnezeu sa va binecuvinteze.
Cremesul a reusit super ,va spun ca ați putea sa va deschideti o mica cofetarie ,doamna Rodica sa faca prajituri ,doamna Angi sa vinda si domnul Dacian sa fie manager .Abia astept sa filmati gara tatal meu a fost impegat de miscare aveam permise la clasa 1 si in fiecare an ne ducea la mare cu vagonul de dormit.Va multumesc.
Va apreciez si va urmaresc ( sincer nu pentru retete :)) ci pt ca ma incanta relatia speciala pe care o aveti in familie :) sincer rar mi sa intamplat sa vad asa o armonie (soacra -nora )
Bunica exemple pentru multe mămici cu prichindei care poftesc aceasta prăjitură,și nu numai pot lua exemple și cei mai invîrsta că eu de exemplu vă doresc numai bine Prăjitură e delicios arata bine cu drag ♥️♥️♥️
Spalati- va cu Parusan pt căderea părului este foarte bun și mie după Covid îmi cădea parul foarte mult și la sfatul unei prietene farmaciste mă spăl numai cu Parusan de 1 an și nu mai îmi cade nici un fir va doresc sănătate multă
Am mare bucurie sa adaug ceva nou la tot ce prezentati ; cuprindeti exact familie, intamplari deci; super
Multumim
Sărut măna pentru urarile de bine ! Foarte reușită prăjitura ,Dacian ne ai făcut poftă . Sărbători binecuvântate !
Dumnezeu sa va binecuvinteze 😘
Foarte buna arata,multumim de reteta ,Domnul sa va binecuviteze, trmiteti-mi si mie o bucatica in America
Şi eu, şi eu vreau
Arată minunat, si Dacian ce frumos ne ai explicat ce gust bun are, sa avem poftă mai mare! 😅Mulțumim pt. Reteta 😘
Lol
Mulțumesc
Să știți că am 😂
Felicitari!O idee buna!Va Multumesc!❤️Pacea Domnului Iisus!🌹🌸🌺🦋
Pacea Domnului Isus
Nu de mult am descoperit videoclipurile dumneavoastră și sunt foarte incantata de rețetele dumneavoastră și bineînțeles povestirile spuse de dumneavoastră.Sa va de-a Dumnezeu sănătate și să va binecuvinteze toată familia.
Amin și pe dumneavoastră
Mîini de aur și binecuvîntate aveți. Minunății faceți. Felicitări!!!
Mulțumesc mult
Domnul Isus sa va binecuvânteze
Bună seara !Felicitari mulțumim frumos pentru tot ce faceți .Debea aștept să vad filmarea de la Gara Arad nu am mai fost de când eram mică si mergeam la bunici la Felnac !
Super, poftă bună...sunteți minunați dragilor.
Dumnezeu să vă binecuvânteze cu pacea lui.
Sărbători binecuvântate vă doresc din toată inima. ❤❤❤
Amin
La fel va dorim
Interesantă combinație la cremeș. Îmi place floarea galbenă a lui Angi.
Seară plăcută vă doresc.☺️
Buna seara,oameni dragi mie! Frumoasa prajitura. Felicitari bunico...e super! Multa sanatate si Dumnezeu sa va ocroteasca!
Amin Și pe dumneavoastră
O realizare EXCELENTA Bunica ! Multumim 💖 V-am urmarit prezentarea cu drag ca de fiecare data! Va iubim pe toti! Doamne Ajuta! O saptamana usoara, Binecuvantata la toti🤗❤
Amin
La fel va doresc
Buna seara doamna Rodica,Angi,Dacian și Natalia.Wuau!!! Foarte frumos cremesul _ tort cum bine la numit Dacian.Iar de gust cred cu tărie că e minunat de gustos!Va urez pofta buna și o seara frumoasa și binecuvântată de Bunul Dumnezeu!!! AMIN!!!
Foarte bun a fost
A 2 a zi sa terminat
Domnul Isus sa va binecuvinteze
Sunteti deosebiti, va urmaresc din Austria. Multa sanatate si toti ce va doriti.
Multumim
Domnul Isus sa va binecuvinteze
Domnul sa va binecuvinteze! Aveți mâini de aur!🙏🥰
Amin si pe dumneavoastră
Va urmaresc cu multa admiratie si cu mare drag😘
Sunt nascuta si am trait la Lugoj pana la 22 de ani. Traiesc in Austalua de 35 ani si mi-am pierdut mama de 15 ani. Imi amintesc atatea bunatati pe care le gatiti d-voastra asemanator cum mama mea gatea.
De Paste voi pregati, dodos si minunata crempita cu fructe de padure. Am o nepotica de un an si nu mananca dulciuri dar budica din crempita gandeam ca o sa poata gusta si ingerasul meu, cei doi baieti prefera dobosul.
Va multumesc frumos pentru postari.
Domnul Isus sa va binecuvinteze pe toți
Va pup
Vă urmăresc cu mult drag și pe zi ce trece, vă simt ca familia mea.Va îmbrățișez cu drag!❤️
Domnul Isus sa va binecuvânteze
Buna seara , oameni frumoși ! Va mulțumesc mult pentru rețetele minunate și nu în ultimul rând , pentru starea de bine pe care o transmiteți ! În vremurile întunecate se vad atât de bine oamenii luminoși ! Va îmbrățișez , Dumnezeu sa va ocrotească ! ❤️
Amin și pe dumneavoastră
Domnul sa va binecuvinteze cu retete asa bune.Puteti sa cumparati din Lidl foile sant mari si sant bune.
Mulțumesc
Aoleu,bunicuto!acesta e din priviri comestibil.iar gustul trebuie sa fie si el nemaipomenit
Super! Prajitura mea preferata! Multumim mult! 🙂
Și noi va mulțumim
Draga D Rodica mă bucur că vă sint de folos...mulțumesc pentru cremes...arăta minunat...Dacian tu trebuie să iți schimbi meseria ești tare dragut cind explici.
Sunteți minunați dragilor...pupici de la Augsburg.
Domnul Isus sa vă binecuvânteze ♥️
Vă urmăresc cu mult drag și vreau sa va spun ca in Bucuresti gasiti cele mai groaznice prajituri. Asa ca voi incerca prajitura dvs.
F f frumos și rapid Dzeu sa va binecuvinteze cu multa sănătate la toată familia și un paste fericit la toată familia va pup și va îmbrățișez
Amin.
La fel va doresc
Felicitari sînteti o artista arată minunat!!🙏🙏🙏
Doamna sunteți minunata sunteți o bucatareasa de nota 10 cu felicitări și cred ca asa cremes nu face nici o cofetari asa gustos
Mulțumesc
Foarte bine arata Domnul să vă binecuvânteze
Amin și pe dumneavoastra
Să fiți sănătasă bunica.Eu cumpăr foi etaj de la Carfur și le coc eu.Și eu voi face de Paști. Felicitări pt.tot ce faceți.
Mulțumesc
wow BUNICA sinteti minunati !Dumnezeu sa va binecuvinteze !!!ILEANA DIN CANADA
Amin și pe dumneavoastră
APRECIEZ munca in direct ce o depuneti
Realizarile ce le faceti...se pot numii
Bio =natural
Pentru ca puneti suflet si daruire in tot ce postati
Imi place mult ideea de a prezenta retetele si orasul frumos, cu tot ce cuprinde
Multa sanatate va doresc si voie buna
La fel va doresc
Multumesc
Doamna Rodica sunteți minunată!!!Îmi place sinceritatea dumneavoastră !
Mulțumesc
Multă energie pozitivă transmiteți! Sunteți o familie tare faină.
Mulțumim pentru tot!
Cu placere
Dumnezeu sa fie cu voi!Va urmaresc cu drag!Pacea Domnului❤❤❤
Amin si cu dumneavoastra
Bunica arata super și îl fac și eu că nu am mai făcut demult și ne-ați făcut poftă să fiți sănătoși binecuvântări de la tatăl ceresc !
La fel va dorim
Reusita prajitura !Arata minunat. Dumnezeu sa va binecuvinteze!Sinteti o familie minunata.
Mulțumesc
Buna seara familie frumoasă foarte bine arată prăjitura Dumnezeu să vă binecuvinteze cu multă sănătate și numai bucurii și fericire 😘😘😘🍀
Amin și pe dumneavoastra
Foarte bine arată Domnul Isus să vă binecuvânteze
Amin
Și pe dumneavoastra
Ce flori frumoase
Bună seara. Bravo bunica 10 cu felicitări pentru prăjitură. O seară plăcută vă doresc 😘😘🍀🍀❤💐💐💐
Va Multumesc
Va multumim , foarte bun! Sa fiti binecuvantati .
Amin și dumneavoastra
Pace sora Domnul Isus sa va binecuvînteze arată bine cremesu dumneavoastră și bun
Amin Și pe dumneavoastră
Multumim Doamna Frumoasa...
Imi place ca sunteti tare inventiva
Inspiratia cu fructele de padure 😊
Multumesc
Frumos!pofta buna
Mulțumim mult 😘
Brava Bunica! Ce idee bună! Mulțumim frumos pentru rețetă! 🤗😘🌹🌹🌹
Cu plăcere
Va dorescmulta sănătate chiar tot ce faceți este bun și a doresc tot binele din lume super
Mulțumesc mult
Domnul Isus sa vă binecuvânteze ♥️
Bunica vă iubesc,tot ce ne prezentați este minunat.Va doresc întregii familii multă sănătate și fericire!Aveți copii frumoși, Dumnezeu să vă ocrotească! ❤️❤️❤️❤️
Amin și pe dumneavoastră
Buna dimineata va urmaresc din spania la fel este vremea sint pe Nord aproape de victoria ma uit la cremes ca trebuie sa fac si eu o portie va doresc o zi minunata cu bucurie si sanatate bunul Dumnezeu sa va binecuvinteze pe toata familia va pup Ildiko
Amin
Și pe dumneavoastră
Bravo ,buni am scris-o și pe asta ,rețeta de cremă super.o să o fac de paște.
Super
Mă bucur
Sunteți minunați ați făcut un vremea special cu un gust divin dați lecții la cofetari 😂 dacă vedeți mesajul m -ar interesa ce frișcă folosiți m-aș bucura dacă mi-ați spune că.am incercat mai multe feluri de frișcă dar nu am fost încântată la gust vă îmbrățișez cu toată dragostea fiți binecuvântați de Domnul și spor la cat mai multe postări 🤗🤗🤗
Vă mulțumesc
Mama folosește frișcă Megele
Se bate repede
Domnul Isus Hristos sa vă binecuvânteze ♥️
@ mulțumesc mult sunteți cei mai tari de pe UA-cam sunteți populari și nu regizați nimic deaceea vă iubesc pacea l Domnului să rămână în casa voastră 🙏
Bună ziua și vă mulțumesc pentru rețetele care le transmiteți . Domnul să vă binecuvânteze cu sănătatea pe întreaga familie sunteți minunați 🌹🌹🌹😘
Amin și pe dumneavoastra
Buna seara ce bine arata minunat .Doamne cu cît drag mă uit la dumneavoastră și la Mirela și la Anca la Angi îmi sunteți dragi .O familie minunata .Dumnezeu sa va binecuvinteze toată familia cu sănătate și bucurii 🙏❤️🤗
Şi la bunicuța şi la mami a lui Ange
Multumim mult
La fel va dorim
Cremșnitul.arata.super.Si.cred.ca.este.si.foarte.gustos.Felicitari.doamna.Rodica.
Mulțumesc
Buna ziua..arata foarte bine..FELICITARI BUNICA...
Mulțumesc
Super! 👏💐
Angi e foarte frumoasa floarea ta.... santeti o familie minunata bunul Dumnezeu sa va dea multa sanatate ❤️😘
La fel va dorim
Vă dea sănătate amin 🙏🙏🙏
Draga Angi, incercati sa gasiti la marketurile mai mici, de cartier foi de cremsnit " Alpin:, sunt produse la Sebes(Alba), sunt cele mai reusite din comert.
O să căutăm
Mulțumesc
Buni,arata foarte bine ,totul e curat și sănătos pofta bună ,sunteți minunați
Multumesc
Felicitari! 🤗🤗❤️🙏🙏🙏🙏🙏
Sărut mâna,bunica!Va pup pe toți, familie frumoasă! 😘😘😘🤗🤗
Domnul Isus sa vă binecuvânteze ♥️
Wow. .. Ce fain arată cremesu...💕💞👍
Multumesc
Felicitări pt prăjitură. Vă rog frumos să imi spune ți cum se numește mixter-ul și câți litri are bolul? Vă mulțumesc frumos!
Kennwood
Chef Elite 1200 w
Bolul nu scrie câți litri are dar cred eu că vreo 5
Vă mulțumesc frumos, Paste Fericit!
Super. Dar sa nu mai aruncati cojile de ou le uscati si le dati prin risnita si apoi praful de ou il puneti la flori si chiar la legume cite o lingura.
Sora mea îl dădea la cîni după ce le făceam praf, conține mult calciu
Va urmarim cu mult drag din Australia Domnul sa va binecuvinteze
Amin și pe dumneavoastră
Foarte curat si tare dràgutà bunica
Mulțumim. Pentru. Rețeta.
Cu plăcere
Tin minte o amintire o calatorie din Arad cu trenul acum 30 de ani am primit 2 iezi de la bunici si numai cu trenul putea m să calatorim si sa nu ne dea jos din tren Tata le a dat rachiu să bea iezii si asa cuminti au dormit in saci am calatorit cu trenul supraetajat cu iezi in saci pană la Sibiu !
😂😂😂
Ce buna idee a avut Tata dumneavoastra
Frumoasa amintire
SUPER! 🌹
Super ! 👍🙏❤️
Foarte delicioase si gustoase
Mulțumesc
Cremeşu ăsta-i de un milion
Lei sau euro ?
😁😁😁
Dolari, s-au euro, s-au euro s-au dolari
Lol
Super bine arata
Ce trebuie neaparat foi făcute în casa?ca sunt gustoase si cele din comert.iar foile de la "boromir",nota zece.si eu le folosesc. Dumnezeu sa va binecuvinteze.
Amin Și pe dumneavoastră
Bunica te rog sa Imi spui de foile pentru Cremes! Cum sunt facute sau daca sunt din foetaj!
Sunt din foietaj
Si sunt gata cumpărate
Nu lea făcut mama
Sinteti minunati va urmaresc cu mare placere, iar acela se chiama pos sau sacapos
Mulțumim
Bunică dragă vă invidiez ați m-ai slăbit vă invidiez, ori cum vă stă f.bine , să fiți sănătoși Doamne ajută
Doamne ajuta
Mulțumesc
Cremesul a reusit super ,va spun ca ați putea sa va deschideti o mica cofetarie ,doamna Rodica sa faca prajituri ,doamna Angi sa vinda si domnul Dacian sa fie manager .Abia astept sa filmati gara tatal meu a fost impegat de miscare aveam permise la clasa 1 si in fiecare an ne ducea la mare cu vagonul de dormit.Va multumesc.
I agree cu cofetăria aş fi patronul cel mai mare
Mulțumesc mult
Am filmat gara astăzi
Crema asta pot sa o pun la tort aștept să-mi spuneți, mulțumesc că vreau să fac de Paște
Da se poate numai bine
Sa fiți sănătoși 🤗
Și dumneavoastră
Da asa este de la tiroida cade parul, Eu iau tratament si degeaba , mi a cazut foarte mult !
Bune ,e prăjitură mea preferată
Foarte frumos 😘
Mulțumesc
Va apreciez si va urmaresc ( sincer nu pentru retete :)) ci pt ca ma incanta relatia speciala pe care o aveti in familie :) sincer rar mi sa intamplat sa vad asa o armonie (soacra -nora )
Domnul Isus sa vă binecuvânteze ♥️
Si pe dumneavoastra
👍👍👍
Firma "boromir",este super.
Bunica exemple pentru multe mămici cu prichindei care poftesc aceasta prăjitură,și nu numai pot lua exemple și cei mai invîrsta că eu de exemplu vă doresc numai bine
Prăjitură e delicios arata bine cu drag ♥️♥️♥️
Va mulțumim
❤❤❤💯
❤️❤️❤️😘
La noi in state , foile sunt crude, nu gasim coapte!
Bunica unde va ti racit aveti grija de dumneavoastra ❤🥰😘❤
Multumesc
Sant expirate din magazin produsele,trebuie sa ne uitam pe etichete
Să fiți sănătoși și voioși. As vrea să vă întreb cât costă un ou de la țărani? Să aveți spor la gătit.
1 leu costa
La fel va dorim
Vă iubesc și va doresc tot binele din lume Sărbători pascale fericite.
Noi vă mulțumim pt toate filmările
Cu plăcere
Și mie mi-a căzut parul de la covid la greu !
Offf
Cele mai bune foi de cremes
Spalati- va cu Parusan pt căderea părului este foarte bun și mie după Covid îmi cădea parul foarte mult și la sfatul unei prietene farmaciste mă spăl numai cu Parusan de 1 an și nu mai îmi cade nici un fir va doresc sănătate multă
Mulțumesc
Ca săți fie mai ușor de umplut poșu ,se pune poșul gol în tro cană mai înaltă,și se pune crema în el,este mai ușor de umplut.
Frișca la dorna e naturală,dar dacă ți frcă că nu se bate bine,pune 1 plic de întăritor de frișcă,nai probleme.🤲👏Cremeșu a ieșit super.
Multumesc
Cremes special
Salutare din Spaña
Salutam dinArad
👍❤❤❤😘