В каждом городе и городке по-любому есть квартал домов из 90-ых. Вот и у меня в родном Купянске на Слобожанщине был таковой. Мы его называли "Поле чудес" или улица Роз. Стоят дома на высоком белебне. Я тогда малой был, мимо проходили и восхищались. вот сейчас, по прошествии 20 лет мимо ходим и удивляемся. Какое позорище и безвкусица, успели хапнуть и выстроить и сейчас не знают что с этим боХатством делать. Полное отражение того времени и настроений в обществе. Отличную работу делаете, Юлиан и команда! Спасибо! :)
Цікаво) пам‘ятаю ці часи. Все навколо сіре, блатна романтика, на іномарці ти себе почував як Бог, а за 5 $ можна було замовити половину страв з меню в ресторані «Супутник». Дикі часи були… лайк за відео і окремий респект архітекторам які вижили в ті роки!
тепер ті всі -"цегла дешева, газ дешевий, будуй 3 поверхи з басейном" живуть зиму в літній кухні) і не можуть нікому продати свої "хороми", які більші за деякі школи)
Перший влог, який я подивилась на Вашому каналі, був про хрущовський період розбудови Львова. Передивлююсь час від часу із превеликим задоволенням, та й як і інші Ваші влоги. Проте, дуже чекаю на огляд такого коханого мною міста Трускавця, ті вілли початку 20-го століття справді вартують Вашої уваги та експертної оцінки...
Як на мене то приклади приватних будинків були в цьому ролику з епохи 2000-х. Я зростав в 90-х і бачив в будівництві приватного сектора таке: проста світло-коричнева цегла, без утеплень або біла селікатна цегла. Якщо штукатурили фасад то "шубою" бетонною, зазвичай взагалі не штукатурили. Вікна деревяні, покрашені в білий колір, багатші красили вікна в темнокоричневу фарбу і штапік білим вимальовували, ще багатші лакували вікна. Покрівля ще всюди була з шиферу а паркани збиті з деревяних дошок, ворота зварені із сталевих листів. Переломним був етап 1999-2001 року тоді дійсно появилися більш сучасні і матеріали і рішення в архітектурі.
Клааас, нарешті відео про Львів, ще й тема цікава) Вивчаю Львів разом з вами ще від 10к ваших підписників, вступив на магістратуру навіть туди, настільки зацікавили)
Живу в Киеве в 2021м году и будущее "прекрасно". Вокруг прямоугольники высотой 24 этажа. Они растут один за одним, растут вместе с детьми, которые воспитывают свой вкус глядя на эти безликие, огромные прямоугольники. Такая примета времени, такие мы. И тут дело не в критике, просто в моём мире, на улицах где я бываю регулярно, происходят пугающие перемены. И пугают они, в первую очередь тем, что ТАКОЕ кто-то смог построить у всех на глазах. Есть и хорошая архитектура, очень люблю театр на Подоле, но это капля в глубоком море. Спасибо за ваш канал, Юлиан.
Во-во! В інстаргамі купа людей фоткаються в запаркованих дворах на фоні тих гігантських 30-ти поверхових жахіть, в надземних переходах фоткаються на фона 8-ми смугових проспектів, і для них це виглядає круто! Мегаполіс! Як в Америці! Дуже сумно, що іншого вони не бачили...бідний ми народ..
@@I_love_magpies_and_pigeons Одно дело фотографировать объекты, другое дело жить среди них. Можно очень красиво сфотографировать автомобильную развязку и в ней будет много искренней, брутально-бетонной эстетики. Другое дело жить рядом с ней. Я не считаю нас бедным народом, просто мы живём в эпоху законодательного хаоса и за это уже расплачиваемся мы, и будут расплачиваться наши дети.
Не "шо", а "що". Не виключно, а винятково. Як для львів'янина неприйнятно. Дуже хочеться чути не просто грамотну укр. мову, а красиву, аристократичну укр. мову. Київ.
Дуже вірно підмічено, архітектура 90х - це відображення тої складної епохи. Дуже цікавий випуск, дякую. P.S. Можливо, через 30 років архітектори будуть із жахом дивитися на кортенівську сталь)
Глянув із задоволенням- чудовий випуск+ранкова кава. Цікаво, що я досі спостерігаю у приватній забудові відголоски 90-х - 00-х, включно із арочками і ковкою.
Удивительное было время! И интересное, мне кажется. Новые технологии появлялись каждый день, все, кто хотел, учились. Архитекторы быстро поумнели, а вот заказчики еще долго окультуривались. Слава богу, строили не много, на градсоветах в Киеве проходили 1-3 проекта в неделю.
Ковочка і річковий камінь - це й зараз популярно. Менше але попуярно. Обробити цоколь кафе чи історичного будинку декоративним каменем, подарувати місту примітивну ковану скульптуру.
Проєкт з вежечками у Брюховичах розробляла фірма, в якій я працював в 2005 році (зараз точно такого б не робив) Замовники прийшли з журналом, де був зображений цей "казковий будиночок"
Я не застав 90ті в свідомому віці. Зараз це доволі смішно дивитись на архітектуру 90х. Той самий назручний момент переходу від комунізму та диктатури до ринкової економіки і свободи слова 😅
Звісно в селах та металочерепиця виглядає може й смішно зараз, але це якісно виділяє села західної України від сіл Лівобережжя. Там найбільша "крутизна", яку можна побачити - це силікатна цегла і найновіші хати - то 80-ті роки. При чому архітектура проста: куди не зайдеш, хоч в хату 60-х років, хоч 80-х, хоч в сім'ї 3 члени сім'ї, хоч 6 - планування і кількість кімнат однакова. Далі почалося вимирання і ніхто не будувався в селах, лише в містечках та райцентрах. Тому хай навіть наївна архітерктура "по-багатому" в селах Львівщини, Франківщини говорить про те, що село ще живе, там люди хочуть жити й народжувати, бо на Полтавщині, Чернігівщині такого вже нема... На жаль((
Ці вежі - це таке втілення дитячих мрій тих, хто начитався казок про замки. Мені теж подобаються замки, але жити в такому не хотіла б, бо епоха тої архітектури минула і вона може існувати суто як згадка про минулі часи. Але знаю людей, які в такому живуть і це виглядає як життя в музеї.
Хотілося б почути у наступних випусках більше про об'єкти громадської забудови , доповідачі вибрані саме ті що тримали руку на пульсі архітектури в той період, дякую
Люди жили під важким радянським гнітом. З одного боку помпезні державні будинки, а з іншого - маленькі квартири з висотою стелі 230 см. А ще нерадянські серіали і бажання жити, "як там". Приватні будинки на два поверхи були поза законом. Тому й почали якомога більше показувати бажання свободи: подолати попередні обмеження. Звідси й гігантоманія, необдуманість тощо.
Пане Юліане, паркан - це межа власності, а не лише захист. У нас не було приватної власності, тому так хотілося показати, що ми вже не один незрозумілий "колгосп".
Цікаво спостерігати, що зараз приватні будинки будують значно стриманіші в об’ємах та формах. Газ дорогий, хто то все буде опалювати, матеріали дорогі :)
Відео динамічне і цікаве! Вставки зі спеціалістами урізноманітнюють контент. АЛЕ на початку відео мене, немов африканська бджола, укусила одна сумна звістка: пан Чаплінський на мить погарячкував і промовив слово: "не переключайтесь", хоча останнім часом завжди звучало тепле ласкаве "не перемикайтесь". Але ще раз, відео бомба!
Цей гарний будинок - з польського проекту, з журнала. У мене на початку 2000х теж був замовник, який захотів такий будинок під Франківськом. Правда, в польських проектах з журналів теж є помилки, особливо по сходах, кількості сходинок, і т.д. Ну і орієнтація на різних ділянках різна, треба було підкореговувати. Часто замовники хотіли проекти по чеським журналам, це вже пізніше, або в стилі мінімалізму.
@@wydawnyctwourbino де саме живете у Львові?цікава позиція у харків'ян,не люблячи столицю і місто Львів,активно заселяєте ці міста,де цей фанатизм до міста Харків,чому ви не живете там!якщо воно таке прекрасне,а переїхали в поганий Львів!?
@@Happy-Gappy я поважаю думку кожної людини!!!коли ця людина не ображає моє місто і людей які в ньому живуть,харків'яни просто не навидять Зах.України,якщо ми бандерівці і фашисти для чого сюди їхати?що не так написано?тут не про думку цієї особи,ця особа тонко намікає що у нас тут у Львові все гавно а у них Америка,чому таки висновки!!!знаю багато харків'ян,і наблюдаю в багатьох блогах як вони моє місто поливають брудом,лиш через це що наше місто колиска всього Українського,їм це як кістка в горлі.Якщо так любите рускій мір шуруйте в москву ніхто не тримає,чого сюди пертись????
Давно задумуюсь над тим, якими ж примітивними були погляди людей на будівництво, після розвалу союзу, особливо будівництво котеджів. У 18 столітті, люди не маючи ні журналів, ні інтернетів, ні електронних приладів, будували в 10-ки разів стильніше і грамотніше.
У вас спотворений погляд на часи розвалу союзу і 18ст. Що було насправді: 1. Після розвалу союзу не було нічого: ні поглядів, ні будматеріалів, ні будівельників, ні грошей, а сов.архітектори здебільшого проектували ферми/корівники/свинарники/хрущобки/панельні спальні райони і т.д. 2. у 90-х не було інтернетів, журналів і т.д., а були чеські кульмани, як верх мрії архітектора/проектувальника. Навіть моб.тел. не було. Були пейджери. 3. У 18 столітті те, що було стильніше і грамотніше, будувалось кваліфікованими архітекторами/будівельниками, а не пастухами овець. Пастухи ж овець будували стайні, котрі були не такими стильними.
Робив сам невеликий єкономічний теплий будинок, для відпочинку.Розрахунок був такий,більще сонячної площі землі більше єкологічного врожаю.Палац не потрібен, бо газ вічно по 72коп.не буде, а сусіди тепер великі кімнати заповють соломою або дровами.Єкономіка--- раціональне використання часу, тепла, їжі і т.д.
Не можу погодитись з фразою про відсутність архітектурних стилів сільські хати радянського часу. Національний музей народної архітектури та побуту України відділ "соціалістичне село".
Доброго дня. Я зі Львову , мене дуже цікавить вулиця Федорова , а точніше ціла площа , яка чомусь вкрай покинута , обгороджена та стоять смітники. Розкажіть історію цієї площі і чому так є , чого того ще ніхто не купив ?
Короїд це якийсь кошмар.. Можно будь який шедевр старовини ним покрити і все-хата в Карпатах. З іншого боку деяка архітектура 90х це постмодернізм, гротеск і знущання, що є добре. Зараз клепають просто коробки, а тоді кітч.
Жила в приватному секторі який забудовувався в 90ті, такий собі район не здійснених мрій. Були закинуті будинки, власники яких (по пліткам) або сидять в Росії, або виїхали в Ізраїль.
Хороші приклади архітектури з 90х - БЦ у Києві на площі Толстого і забудова на Подолі, бізнес-центр Цитадель-2 у Дніпрі, міжнародний бізнес-центр у Донецьку.
Це дивне відчуття розглядати архітектуру 90х з історичної точки зору, але же незабаром доведеться дивись на сталінки, як колись люди дивилися на модернові будівлі поч.ХХ ст. Чи дійде черга но цього вінегрету 90х, чи воно раніше розвалиться через низьку якість будівництва? 🤷🏼♀️
Будинок з невеличкою пропорційною вежею я бачив в журналі з проектами для садибної забудови , на Львівщині їх чимало збудовано з тими чи іншими відхиленнями
В каждом городе и городке по-любому есть квартал домов из 90-ых. Вот и у меня в родном Купянске на Слобожанщине был таковой. Мы его называли "Поле чудес" или улица Роз. Стоят дома на высоком белебне. Я тогда малой был, мимо проходили и восхищались. вот сейчас, по прошествии 20 лет мимо ходим и удивляемся. Какое позорище и безвкусица, успели хапнуть и выстроить и сейчас не знают что с этим боХатством делать. Полное отражение того времени и настроений в обществе.
Отличную работу делаете, Юлиан и команда! Спасибо! :)
Юліану за дуже потрібну просвітницьку подвижницьку працю!
...велика дяка..😌
Дякую!
Цікаво) пам‘ятаю ці часи. Все навколо сіре, блатна романтика, на іномарці ти себе почував як Бог, а за 5 $ можна було замовити половину страв з меню в ресторані «Супутник». Дикі часи були… лайк за відео і окремий респект архітекторам які вижили в ті роки!
тепер ті всі -"цегла дешева, газ дешевий, будуй 3 поверхи з басейном" живуть зиму в літній кухні) і не можуть нікому продати свої "хороми", які більші за деякі школи)
Як же ж мені подобаються ці проводки з дрона, над квартальною забудовою міста! Отримую шалене задоволення.
Дякую)
Перший влог, який я подивилась на Вашому каналі, був про хрущовський період розбудови Львова. Передивлююсь час від часу із превеликим задоволенням, та й як і інші Ваші влоги. Проте, дуже чекаю на огляд такого коханого мною міста Трускавця, ті вілли початку 20-го століття справді вартують Вашої уваги та експертної оцінки...
Дякую, врахую)
це реально фільм! дуже дякую за якісну роботу в таку спеку, тому хто монтував відео - окремий респект
Дякую від всієї команди)
Як на мене то приклади приватних будинків були в цьому ролику з епохи 2000-х. Я зростав в 90-х і бачив в будівництві приватного сектора таке: проста світло-коричнева цегла, без утеплень або біла селікатна цегла. Якщо штукатурили фасад то "шубою" бетонною, зазвичай взагалі не штукатурили. Вікна деревяні, покрашені в білий колір, багатші красили вікна в темнокоричневу фарбу і штапік білим вимальовували, ще багатші лакували вікна. Покрівля ще всюди була з шиферу а паркани збиті з деревяних дошок, ворота зварені із сталевих листів. Переломним був етап 1999-2001 року тоді дійсно появилися більш сучасні і матеріали і рішення в архітектурі.
Шикарний і дуже показовий випуск! Дякую за Вашу роботу!
Дякую)
Клааас, нарешті відео про Львів, ще й тема цікава) Вивчаю Львів разом з вами ще від 10к ваших підписників, вступив на магістратуру навіть туди, настільки зацікавили)
Дякую вам за прихильність до каналу) Цінно!
CHAPLINSKY VLOG ❤️
Cool. Interesting look back at the wild 90s. Thanks.
Дякую за активність)
Живу в Киеве в 2021м году и будущее "прекрасно". Вокруг прямоугольники высотой 24 этажа. Они растут один за одним, растут вместе с детьми, которые воспитывают свой вкус глядя на эти безликие, огромные прямоугольники. Такая примета времени, такие мы. И тут дело не в критике, просто в моём мире, на улицах где я бываю регулярно, происходят пугающие перемены. И пугают они, в первую очередь тем, что ТАКОЕ кто-то смог построить у всех на глазах. Есть и хорошая архитектура, очень люблю театр на Подоле, но это капля в глубоком море. Спасибо за ваш канал, Юлиан.
Во-во! В інстаргамі купа людей фоткаються в запаркованих дворах на фоні тих гігантських 30-ти поверхових жахіть, в надземних переходах фоткаються на фона 8-ми смугових проспектів, і для них це виглядає круто! Мегаполіс! Як в Америці! Дуже сумно, що іншого вони не бачили...бідний ми народ..
@@I_love_magpies_and_pigeons Одно дело фотографировать объекты, другое дело жить среди них. Можно очень красиво сфотографировать автомобильную развязку и в ней будет много искренней, брутально-бетонной эстетики. Другое дело жить рядом с ней. Я не считаю нас бедным народом, просто мы живём в эпоху законодательного хаоса и за это уже расплачиваемся мы, и будут расплачиваться наши дети.
Давно чекав на випуск про таке, пишу коментар в підтримку каналу
якби ви ще думку висловили для підтримки дискусії, то ціни вам не було б
Дякую вам!
Добре. Цей період теж потрібно висвічувати, дякую.
Дуже цікаво, то є вже також історія. Дякую, Юліане)))
Дякую, поширюйте)
Нарешті! Я чекав на серію 1990-2010.
В таких відео хочеться більше прикладів і деталей
Дякую) Буде про нульові, 2010 і сучасну архітектуру)
Дуже якісний контент. Дякую за роботу, Юліане!
Дякую)
100% " треба як в сусіда, але краще, побагаче, вище"
Не "шо", а "що". Не виключно, а винятково. Як для львів'янина неприйнятно. Дуже хочеться чути не просто грамотну укр. мову, а красиву, аристократичну укр. мову. Київ.
дуже добре продуманий і організований блог. Дякуєм
Дякую за перегляд. Поширюйте)
Дуже вірно підмічено, архітектура 90х - це відображення тої складної епохи.
Дуже цікавий випуск, дякую.
P.S. Можливо, через 30 років архітектори будуть із жахом дивитися на кортенівську сталь)
Глянув із задоволенням- чудовий випуск+ранкова кава.
Цікаво, що я досі спостерігаю у приватній забудові відголоски 90-х - 00-х, включно із арочками і ковкою.
Мушу вас поправити пане "ковочкою"😆. Такі речі Я називаю Циганським Барокко, або Царізм.
Дякую вам за коментар)
Удивительное было время! И интересное, мне кажется. Новые технологии появлялись каждый день, все, кто хотел, учились. Архитекторы быстро поумнели, а вот заказчики еще долго окультуривались. Слава богу, строили не много, на градсоветах в Киеве проходили 1-3 проекта в неделю.
Дякую за чудове вiдео, Юлiан! Взагалi цiкава серiя!
Дякую, очікуйте на новий випуск)
Ковочка і річковий камінь - це й зараз популярно. Менше але попуярно. Обробити цоколь кафе чи історичного будинку декоративним каменем, подарувати місту примітивну ковану скульптуру.
чудове відео, чекаю наступного випуску :)
Дякую вам!
Проєкт з вежечками у Брюховичах розробляла фірма, в якій я працював в 2005 році (зараз точно такого б не робив) Замовники прийшли з журналом, де був зображений цей "казковий будиночок"
Не найгірший будиночок насправді
Як завжди - цікавезно! Дуже люблю цю серію про архітектуру різної доби ❤️
Дякую)
Ніби побувала на лекції в університеті. Дуже дякую за такий цікавий випуск!!
Дякую і вам за підтримку каналу, прошу поширювати.
Ваш музичний супровід- чудовий! Просто клас
Юліане, велике дякую за продовження архітектурного історичного екскурсу! Ця серія випусків одна з найбільш улюблених. Дякую Вам, дуже цікаво!
Дякую)
Надзвичайно цікавий блог,дякую
Дякую вам)
Я не застав 90ті в свідомому віці. Зараз це доволі смішно дивитись на архітектуру 90х. Той самий назручний момент переходу від комунізму та диктатури до ринкової економіки і свободи слова 😅
👏 супер 👏 дякую!
Дякую за відео! Дуже цікаво і пізнавально.
Дякую, якщо є можливість - поширюйте)
Звісно в селах та металочерепиця виглядає може й смішно зараз, але це якісно виділяє села західної України від сіл Лівобережжя. Там найбільша "крутизна", яку можна побачити - це силікатна цегла і найновіші хати - то 80-ті роки. При чому архітектура проста: куди не зайдеш, хоч в хату 60-х років, хоч 80-х, хоч в сім'ї 3 члени сім'ї, хоч 6 - планування і кількість кімнат однакова. Далі почалося вимирання і ніхто не будувався в селах, лише в містечках та райцентрах.
Тому хай навіть наївна архітерктура "по-багатому" в селах Львівщини, Франківщини говорить про те, що село ще живе, там люди хочуть жити й народжувати, бо на Полтавщині, Чернігівщині такого вже нема... На жаль((
Коли буде випуск з вашими роботами ?))
Ці вежі - це таке втілення дитячих мрій тих, хто начитався казок про замки. Мені теж подобаються замки, але жити в такому не хотіла б, бо епоха тої архітектури минула і вона може існувати суто як згадка про минулі часи. Але знаю людей, які в такому живуть і це виглядає як життя в музеї.
Цікаво взнати про паралель, як будували в 90х,2000х,2010х в Європі. Там теж свій розвиток йшов, з яким ми перетнулись тільки зараз.
Хороша робота! Чекаємо на Двірцеву та вул. Пекарську.
Дякую)
Хотілося б почути у наступних випусках більше про об'єкти громадської забудови , доповідачі вибрані саме ті що тримали руку на пульсі архітектури в той період, дякую
Дякую за ідею)
Супер! Дуже чекав відео про історію архітектури!=)
Незабаром буде ще одне)
Підтримую коментарем
Надзвичайно цікиве відео!
Дякую, прошу поширювати)
Вподобайка в підтримку каналу!!! Дякую!!! Браво 👏👏👏
Дякую вам!
Люди жили під важким радянським гнітом. З одного боку помпезні державні будинки, а з іншого - маленькі квартири з висотою стелі 230 см. А ще нерадянські серіали і бажання жити, "як там". Приватні будинки на два поверхи були поза законом. Тому й почали якомога більше показувати бажання свободи: подолати попередні обмеження. Звідси й гігантоманія, необдуманість тощо.
Пане Юліане, паркан - це межа власності, а не лише захист. У нас не було приватної власності, тому так хотілося показати, що ми вже не один незрозумілий "колгосп".
паркани - то наша культурна ідентичність. В ідеалі ще колюча проволока зверху
До відбивання межі достатньо паркану по пояс))) а тут про безпеку
Чудове відео, як і завжди) але не забувайте за «не перемикайтесь». Дякую за вашу працю!
Дякую, гаразд)
Гарно зайшло відео) дякую!
Оооо, як довго я чекав на цей випуск))) дякую!)
Дякую, поширюйте)
Дякую за відео! Чекаємо на продовження
Вже незабаром буде)
Давно чекав на подібне, шикарний випуск!
Дякую вам, радий)
15:45 Це точно будинки з 90х? Виглядають ніби будовані декілька років назад.
Дякую! Як завжди, на висоті! )
Дякую)
Цікаво спостерігати, що зараз приватні будинки будують значно стриманіші в об’ємах та формах. Газ дорогий, хто то все буде опалювати, матеріали дорогі :)
дякую Вам. гарне повернення в минуле
Дякую)
Відео динамічне і цікаве! Вставки зі спеціалістами урізноманітнюють контент. АЛЕ на початку відео мене, немов африканська бджола, укусила одна сумна звістка: пан Чаплінський на мить погарячкував і промовив слово: "не переключайтесь", хоча останнім часом завжди звучало тепле ласкаве "не перемикайтесь". Але ще раз, відео бомба!
Божжее! Ви як з язика зняли… Мені також було сумно, бо я вже теж звикла до «не перемикайтесь» і ТУТ!!….
Буває) Дякую)
Дякую за канал, дуже цікаво!
Дякую вам)
Класне відео
Дякую!
Дякую.
Цей гарний будинок - з польського проекту, з журнала. У мене на початку 2000х теж був замовник, який захотів такий будинок під Франківськом. Правда, в польських проектах з журналів теж є помилки, особливо по сходах, кількості сходинок, і т.д. Ну і орієнтація на різних ділянках різна, треба було підкореговувати. Часто замовники хотіли проекти по чеським журналам, це вже пізніше, або в стилі мінімалізму.
Коли у Львові 90-х будували краще, ніж у Харкові сьогодні)
Ви явно перебільшуєте. Я живу у Львові і раніше жив у Харкові. Тому можу порівняти. І в архітектурі обізнаний.
@@wydawnyctwourbino де саме живете у Львові?цікава позиція у харків'ян,не люблячи столицю і місто Львів,активно заселяєте ці міста,де цей фанатизм до міста Харків,чому ви не живете там!якщо воно таке прекрасне,а переїхали в поганий Львів!?
@@Happy-Gappy я поважаю думку кожної людини!!!коли ця людина не ображає моє місто і людей які в ньому живуть,харків'яни просто не навидять Зах.України,якщо ми бандерівці і фашисти для чого сюди їхати?що не так написано?тут не про думку цієї особи,ця особа тонко намікає що у нас тут у Львові все гавно а у них Америка,чому таки висновки!!!знаю багато харків'ян,і наблюдаю в багатьох блогах як вони моє місто поливають брудом,лиш через це що наше місто колиска всього Українського,їм це як кістка в горлі.Якщо так любите рускій мір шуруйте в москву ніхто не тримає,чого сюди пертись????
Спасибо! Интересно :)
Цікаво було почути історію моїх викладачів)
спасибо! очень познавательно
Дякую!
Зразу вподобайку!
Дякую)
ковочка, обкласти паркан камінчиком - це і зараз актуально по селах
Абсолютно вірно, по досі профільний забор із стовпчиками
Дякую!
Інформативно і цікаво !
Дякую)
Файно
Не було б 90х - не було б і 00х. Хоча мені здається, що дехто лишився ідеями в 00х)
А штукатурка будинків гранітною крошкою з побитим склом це не з 90-х?
У Франківскьку просто жопа з тими гаражами. Кожна друга новобудова незалежно від ціни з гаражами на першому. Це просто катастрофа.
Дякую, було цікаво
Давно задумуюсь над тим, якими ж примітивними були погляди людей на будівництво, після розвалу союзу, особливо будівництво котеджів.
У 18 столітті, люди не маючи ні журналів, ні інтернетів, ні електронних приладів, будували в 10-ки разів стильніше і грамотніше.
У вас спотворений погляд на часи розвалу союзу і 18ст. Що було насправді:
1. Після розвалу союзу не було нічого: ні поглядів, ні будматеріалів, ні будівельників, ні грошей, а сов.архітектори здебільшого проектували ферми/корівники/свинарники/хрущобки/панельні спальні райони і т.д.
2. у 90-х не було інтернетів, журналів і т.д., а були чеські кульмани, як верх мрії архітектора/проектувальника. Навіть моб.тел. не було. Були пейджери.
3. У 18 столітті те, що було стильніше і грамотніше, будувалось кваліфікованими архітекторами/будівельниками, а не пастухами овець. Пастухи ж овець будували стайні, котрі були не такими стильними.
Робив сам невеликий єкономічний теплий будинок, для відпочинку.Розрахунок був такий,більще сонячної площі землі більше єкологічного врожаю.Палац не потрібен, бо газ вічно по 72коп.не буде, а сусіди тепер великі кімнати заповють соломою або дровами.Єкономіка--- раціональне використання часу, тепла, їжі і т.д.
Юліане, хотів би побачити Вінницю , чи є у ваших планах це місто ?
Є, але десь у вересні
Не можу погодитись з фразою про відсутність архітектурних стилів сільські хати радянського часу. Національний музей народної архітектури та побуту України відділ "соціалістичне село".
Це буде щось круте!
Доброго дня. Я зі Львову , мене дуже цікавить вулиця Федорова , а точніше ціла площа , яка чомусь вкрай покинута , обгороджена та стоять смітники. Розкажіть історію цієї площі і чому так є , чого того ще ніхто не купив ?
Точно ніхто не купував?) Там просто десятиліттями вже тривають страсті з судами, купівлями, продажами і т.д. За таку землю йде дуже сильна боротьба.
Будинок на Єфремова збудований вже двохтисячних роках.(там був скверик, де збирались місцеві алкоголіки і шахматисти)
Чи планується продовження цієї серії влогів?
П. Юліан скажіть будь ласка два слова про канал Makahon, урбаністи повинні підтримувати один одного, на благо всім нам
Вони наче робили вже колаборацію.
коментар в підтримку розвитку цього каналу!
Короїд це якийсь кошмар.. Можно будь який шедевр старовини ним покрити і все-хата в Карпатах. З іншого боку деяка архітектура 90х це постмодернізм, гротеск і знущання, що є добре. Зараз клепають просто коробки, а тоді кітч.
Жила в приватному секторі який забудовувався в 90ті, такий собі район не здійснених мрій. Були закинуті будинки, власники яких (по пліткам) або сидять в Росії, або виїхали в Ізраїль.
Чесно кажучи, взагалі не бачу прикладів хорошої архітектури у цей період.
Хороші приклади архітектури з 90х - БЦ у Києві на площі Толстого і забудова на Подолі, бізнес-центр Цитадель-2 у Дніпрі, міжнародний бізнес-центр у Донецьку.
@@s.yemchenko5010 Як на мене - бездушний постмодерн.
Ваш огляд архітектури, та оцінка реставрації є необхідні і в містечку Самбір)
Дякую за запрошення)
Дорохо - бахато !
дякую вам
13:45 я так на першому курсі робив =)
Розкажіть історію вежі на пасічній 67.
мати кульман вдома, дитиною було прикольно, але я ніц не розумів що воно й навіщо і отримував часто люлей за малювання на фоновому папері
Це дивне відчуття розглядати архітектуру 90х з історичної точки зору, але же незабаром доведеться дивись на сталінки, як колись люди дивилися на модернові будівлі поч.ХХ ст. Чи дійде черга но цього вінегрету 90х, чи воно раніше розвалиться через низьку якість будівництва? 🤷🏼♀️
Цікаво)
Будинок з невеличкою пропорційною вежею я бачив в журналі з проектами для садибної забудови
, на Львівщині їх чимало збудовано з тими чи іншими відхиленнями
Примітивне жлобство а не архітектура
Круто
👍
Чи можна не називати металодахівку і бітімну дахівку черепицею?
Будинок на Єфремова будував Галбуд