That was delicious but make sure your casserole dish has high sides. I used a standard 9 X 13 with 2.5 inch sides and it was a mess in my oven. USE A DEEP DISH and save yourself the mess. But again, it was delicious!
Well it looks good , But right now how expensive food is that is one pricey cinnamon roll dump cake. 1 or 2 cans of cinnamon rolls with heavy whipping cream is that expensive lots can afford that. Sorry but this your making alot of people wouldn't be able too afford that right now. Price in your cream cheese icing is about $ 2.99 here plus 2 cans cinnamon rolls are $ 3.99 a can plus that our box of cinnamon cake mix you had put on there that cost at least $3.99 a box here . All that is expensive for a dump cake . And the reason for dump cakes when dump cakes started was because it was cheap easy way for a good cake 😊 👍
Whew that is toooo SWEET!!
Looks so yummy, D! Thank you for sharing! 😋
Looks delicious 😋. I am making this. 😊
That looks so yummy 😋 I have to try that ❤😊
Looks delicious 😋 good job D.
Looks delicious 😋 I want to make that 😊
Wow….that looks soooo delicious.
Now this one rung my bell! I will be trying this!
Forgot the 2 sticks of butter and that cost $4.99 to $5.99 for 4 sticks of butter. I agree with some of the others here sure is way too sweet
Yum!❤❤❤
Hi Darryl and Miss Annie. Replay
Looks delicious is right! Rang my bell to!!
That was delicious but make sure your casserole dish has high sides. I used a standard 9 X 13 with 2.5 inch sides and it was a mess in my oven. USE A DEEP DISH and save yourself the mess. But again, it was delicious!
Oh guys , this is a sugar Bomb.!!!!
Looks good but waaay too sweet!!
Well it looks good , But right now how expensive food is that is one pricey cinnamon roll dump cake. 1 or 2 cans of cinnamon rolls with heavy whipping cream is that expensive lots can afford that. Sorry but this your making alot of people wouldn't be able too afford that right now. Price in your cream cheese icing is about $ 2.99 here plus 2 cans cinnamon rolls are $ 3.99 a can plus that our box of cinnamon cake mix you had put on there that cost at least $3.99 a box here . All that is expensive for a dump cake . And the reason for dump cakes when dump cakes started was because it was cheap easy way for a good cake 😊 👍
Well that looks delicious... But what's with the teeny, tiny slice??? You have a huge cake...a close up shot would help too.😢😊
That's one fat & pricey dish.
1 bite puts you into sugar shock. Very disappointed, since it wasn't cheap to make. Never again.