ZAKOCHAŁEM SIĘ! Bonneville T100

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 5 вер 2023
  • Triumph Bonneville T100 wydawał mi się nudny. Jak ja się myliłem!
    Jak zawsze więcej (na przykład dokładne dane techniczne) znajdziesz na:
    advlog.pl
    ➡SUBSKRYBUJ KANAŁ aby nie przegapić kolejnych filmów! bit.ly/2IHnXLH​​
    Zapytania i współprace:
    alien.advlog@gmail.com
    ➡PATRONITE: patronite.pl/alienadvlog
    ➡Kup koszulkę, wesprzyj kanał! ➡alienadvlog.cupsell.pl​​
    ➡Jeżdżę w ubraniach polskiej marki SHIMA! Wszystkie produkty znajdziesz tu:
    shima.pl/pl
    ➡ A jeśli szukasz rewelacyjnej odzieży termoaktywnej to:
    🟡Ambasador @advinside
    ⚫️Na hasło AlienADV13 - 13% rabatu
    www.advinside.com
    Media Społecznościowe:
    ➡Facebook: / ​​
    ➡Insta: / alien_advlog
    ➡TikTok: / alienadvlog
    Music:
    CHRIS SHARDS FEAT. ROOF / Ain't Nobody Else but You / courtesy of www.epidemicsound.com
    www.epidemicsound.com/track/D...
    BLACKTOP BANKS / A New Girlfriend / courtesy of www.epidemicsound.com
    www.epidemicsound.com/track/G...
  • Авто та транспорт

КОМЕНТАРІ • 131

  • @integrex_shorts3913
    @integrex_shorts3913 10 місяців тому +9

    W tym szarym, smutnym jak ***** Świecie. Fajnie popatrzeć na przejaskrawione barwy.
    Najważniejszy jest dźwięk, a na tym kanale jest bardzo dobrze.
    Dobrze się Ciebie słucha. W sumie Ciebie i Andrzeja chyba najprzyjemniej.
    Oglądałem wcześniej pewną bandę na moturach, ale odkąd ewoluowali do rangi słupa reklamowego, szukałem czegoś innego. I chyba znalazłem 👌

  • @ewelinapolusik8909
    @ewelinapolusik8909 10 місяців тому +3

    I to jest to !!! Super

  • @de-vil
    @de-vil 10 місяців тому +4

    Teraz proponuję porównać angielską klasę z włoskim stylem. Wybierałem na początku roku pomiędzy T100 a Moto Guzzi V7. Gutek jednak bardziej mnie ujął swoją niegrzeczną Vką, chłodzeniem powietrzem, wałem kardana i... ogólnie tym klimatem lat '60. Jako drugi moto, do nieśpiesznego pokonywania kilometrów z bananem na twarzy, sprawdza się idealnie. Nie mniej, obydwa to mega klimatyczne maszyny.

    • @AlienADVlog
      @AlienADVlog  10 місяців тому

      Postaram się, choć niestety trudno mi to obiecać w tym sezonie 😅

    • @AGumulak
      @AGumulak 2 місяці тому

      Ahoj! I jak wrazenia po V7 po kilku miesiacach jazdy? ;)

    • @de-vil
      @de-vil 2 місяці тому +1

      ​@@AGumulak nie skręca zbyt chętnie, hamuje dość przeciętnie. Nie chcę psuć wyglądu, więc żal przyczepić sakwy czy cokolwiek do dalszej przejażdżki. Mimo wszystko jednak Gutek najczęściej wyjeżdża z garażu i chyba zagrzeje w nim miejsce na bardzo długo :) Typowy pojazd, który się albo pokocha, albo znienawidzi.

    • @moherhat
      @moherhat 16 днів тому +2

      Miałem oba. Oba świetne, ale chyba wał napędowy i fałka kierują mnie w stronę MG. Żałuję sprzedaży Moto Guzzi v7 Stornello...

    • @AGumulak
      @AGumulak 16 днів тому +2

      @@moherhat wzialem czarnego Stone'a III, serce sie raduje :)

  • @dansko9080
    @dansko9080 4 місяці тому

    Świetny materiał
    Strój dobrany w punkt no i pogoda dopisała 😂 idealnie a co do Triumph-a to w mojej ocenie jest genialnym sprzętem, jest trochę takim wehikułem czasu przenoszącym nas w lata 60-te i to jest w nim wspaniałe.

    • @AlienADVlog
      @AlienADVlog  4 місяці тому

      Dokładnie! Przypominały mi się jazdy pożyczonym Junakiem M10 na początku mojej moto drogi.... takie jazdy byle gdzie, niespiesznie, tylko po to by jechać przed siebie ❤️❤️❤️

  • @bartoszruminski968
    @bartoszruminski968 4 місяці тому +1

    Świetna recenzja, która przekonała mnie do zakupuT100🥃

  • @KrzychuJanga
    @KrzychuJanga 10 місяців тому +2

    Przyjemny motór 😁 bardzo fajnie go przedstawiłeś 👍 dobrze ktoś napisał o braku kompleksów, podpinam się pod to w 100% 😉

  • @sleep41
    @sleep41 10 місяців тому

    Zlatan dobrze mówisz po polsku, Szacun 😉

  • @podunkman2709
    @podunkman2709 9 місяців тому +1

    Piekny motocykl, piekne video, piekny prowadzacy. Zamienilbym tylko "technologie" na technike. Masz na mysli technike 😊

    • @AlienADVlog
      @AlienADVlog  9 місяців тому

      Ok fair enough - definicja mówi jasno co jest czym, poprawię swoją polszczyznę w przyszłych filmach 😅 Nie linczuj, jeśli się pojawi w ciągu najbliższych miesięcy bo mam dużo nagranego już materiału....

  • @karol_on_road
    @karol_on_road 10 місяців тому

    Boneville to jeden z moich celów w życiu do spełnienia. Ale wiem że nie starczyl by mi jako jedyna maszyna, więc z spełnieniem tego marzenia jeszcze muszę chwilę poczekać:)

    • @AlienADVlog
      @AlienADVlog  10 місяців тому +1

      Trzymam kciuki 😎👽🤟

  • @andrzejt5570
    @andrzejt5570 10 місяців тому +1

    Dzięki za taki test. Zgadzam się tego typu motocykle nic nie muszą udowadniać. Po prostu fun z jazdy spokojny fun.

    • @AlienADVlog
      @AlienADVlog  10 місяців тому

      Dokładnie o to chodzi! Pozdrawiam!

  • @jankohudy2290
    @jankohudy2290 5 місяців тому

    W zieleni by się kojarzył za bardzo z kawą 😉Też jest niezła i ma dwie wersje pojemności. Od siebie bym jedynie dodał inną kanapę jeszcze. Opcjonalnie dwuczęściowa. Chcesz, bierzesz angielską Różę na wyścigi konne, nie, samotnie na herbatkę u wujka😁👍🏻Klasyk. Dwa zegary, super. To takie must have moim zdaniem. Plastikowy błotnik... Ouch, for dog sake 😁To kosztuje ponad 50 tysięcy 😁

  • @przemysawpietrucha7275
    @przemysawpietrucha7275 10 місяців тому +1

    Muchy w musze, muchy w klapie, to jest jazda z fasonem!😉👍

    • @AlienADVlog
      @AlienADVlog  10 місяців тому

      Chyba trzeba będzie namówić Shimę na produkcję marynarek moto 😅

  • @MaRmAn1337
    @MaRmAn1337 8 місяців тому

    posiadam Scramblera 900, bliźniaczy model - nawet nie wiem po co go kupiłem: po mieście na motocyklu nie jeżdżę, do dłuższych wycieczek się nie nadaje, w offroad też nie, ale wygląda świetnie :)

  • @386dragon
    @386dragon 10 місяців тому

    👍Fajny
    Przypomina mi moją CeZeTe którą miałem dawno dawno temu.
    Gdyby nie moje skrzywienie enduro i wzrost 202 to jak bym miał kasę to bym z chęcią sprawił sobie taką maszynę.
    Śliczny
    Fajny materiał 👍

    • @AlienADVlog
      @AlienADVlog  10 місяців тому

      Dzięki! Tak, jest to bardzo klasyczny motocykl, uderza w nutkę nostalgii za starymi sprzętami:)

  • @tadeuszmencel5775
    @tadeuszmencel5775 10 місяців тому

    T 100 coś fajnego. W te wakacjezrobiłem swoim T100SE 2012 trasę z Londynu do Viseu (Portuglia) i z powrotem, potrzebowałem tylko czasu i paliwa, Polecam

    • @AlienADVlog
      @AlienADVlog  10 місяців тому

      Rewelacja! Jechałbym 😎👽🤟

    • @japa6987
      @japa6987 10 місяців тому

      wspaniała trasa, może kiedyś ...

  • @Mirmaghindar
    @Mirmaghindar 10 місяців тому +1

    Jak zawsze łapka i karmimy potworka xD co do motocykla nie mój gust, klasyki mi się w ogóle nie podobają, ale mimo to fajnie się słucha, super materiał , fajne podejście.
    Po za tym wiedziałem ze są ciuchy motocyklowe sportowe, advenczerowe, są tez typowo crossowe, skórzane dla harleyowcow, bardziej luźne co nie przypominają zwykłych motocyklowych, ale z wieczorowymi się jeszcze nie spotkałem xD w sumie pomysł niezły, mogło by się przyjąć xD garnitur motocyklowy dla prawdziwych byznesmenow na swych gejesach jadących 5 km codziennie do pracy xD
    Generalnie nie mam nic do gejesow i sam się czasem bije z myślami nad lisingiem na takie cudo, ale nie po to żeby jeździć w pełnym okufrowaniu na codzień do pracy xD

    • @AlienADVlog
      @AlienADVlog  10 місяців тому

      No właśnie taki outfit w motocyklowym wydaniu mógłby pewnie znaleźć niejednego nabywcę 😁 dobrze skrojona marynarka z ochraniaczami i kevlarem, czy co tam jeszcze innego dziś używa się do takich tekstyli.... byłoby fajnie 😎

  • @earlgrey9384
    @earlgrey9384 10 місяців тому +1

    Abstrahując Triumph ;) "Piłka nożna to gra dżentelmenów, w którą grają chuligani, a rugby to gra chuliganów, w której uczestniczą dżentelmeni." Pomysł na odcinek Mega Yoga Style. Entourage na następny odcinek kamieniołomy Kazimierz Dolny. PzdRo

    • @AlienADVlog
      @AlienADVlog  10 місяців тому

      A zrobię tam jakiś odcinek, kamieniołomy pojawiły się z resztą na pierwszym teście na kanale - Bmw F650gs 😁 Pozdrowienia! 👽🤟

  • @Romski1978
    @Romski1978 10 місяців тому

    Chodzę za tym moto od paru lat, ale moim wyborem byłby speed twin 1200 lub Thruxton, choć nadal w mim serduchu pozostaje yamaha xsr700, retro chuligan do wszystkiego wystkiego

  • @ConradoDeDragon1973
    @ConradoDeDragon1973 10 місяців тому

    Mam tegoroczną wersję T120, zrobiłem już ponad 6k km i jestem nim zachwycony. Jakość ,wykończenie, kultura pracy i sporo charakteru .Pokonując nim codzienną drogę do pracy, często nadkładam sporo kilometrów tylko dlatego, że żal z niego schodzić🙂

    • @AlienADVlog
      @AlienADVlog  10 місяців тому

      Też bym tak robił 😅😁👽🤟

  • @daraas9421
    @daraas9421 10 місяців тому

    Tak, Bonneville robi robotę... Dla mnie to kwintesencja motocykla :)

    • @AlienADVlog
      @AlienADVlog  10 місяців тому

      Może nawet.... definicja? 😱

  • @jazdanakuliblogmotocyklowy136
    @jazdanakuliblogmotocyklowy136 10 місяців тому +1

    Fajny, ale lepiej mi się jeździło na Scrambler 800. Triumph moim zdaniem ostatnio wybił sie na nr1 w jakości wykonania, wystarczy porównać np Tigera 900 z Gs 850. Pozdrawiam

    • @AlienADVlog
      @AlienADVlog  10 місяців тому

      Ja bym powiedział więcej- Europejczycy wybili się na top jakości w ogóle

  • @motorajzing
    @motorajzing 7 місяців тому

    w zupełności się zgadzam 😉 w lipcu tego roku miałem przyjemność pojeździć Bonneville T120 🙂 to niesamowite uczucie... wsiadasz jedziesz, nie porównujesz... po prostu RIDE & FUN 🤩 na same wspomnienie o tej, niespełna 500km przygodzie "mordka" się uśmiecha , a w uszach pobrzmiewa IL TEMPO SE NE VA od Adriano Celentano🥰 (ua-cam.com/video/VcAKaVQFzX0/v-deo.html)
    ps. świetny materiał, pozdrawiam 😉

    • @AlienADVlog
      @AlienADVlog  7 місяців тому +1

      Ten motocykl dokładnie taki jest :) Po nic i po wszystko :D

  • @youngtimerbike
    @youngtimerbike 9 місяців тому

    W latach 60. każdy motocykl był trochę terenowy, więc luz. :-) Triumph robi zdecydowanie najlepsze neoklasyki. Bez dwóch zdań.

    • @AlienADVlog
      @AlienADVlog  9 місяців тому

      Dokładnie! W tamtych czasach chyba wszystkie musiały być trochę off 😅

  • @wojteksienkiewicz8331
    @wojteksienkiewicz8331 10 місяців тому +1

    Właśnie jeszcze w trakcie filmu chciałem zapytać "a jak na koleinach", ale dobrze, że poczekałem. To co opisujesz zdarza się też w Moto Guzzi V7 - akurat miałem wersję III Carbon - i to było trochę denerwujące, bo moja okolica to właśnie nieskoczone kilometry szos z podłużnymi uszkodzeniami i Gutek na nich zachowywał się niepokojąco. Co prawda miałem oponę 130 mm, ale nie sądzę, by to był problem, tylko raczej stawiam nie do końca sztywny wahacz i dwa amortyzatory. Na tych samych drogach jadąc na dowolnych motocyklach z pojedynczym elementem resorującym nie ma w ogóle takich nieprzyjemnych "kołysań", czy to CB500X, czy F900XR czy RnineT. Co ciekawe, mała Honda jest na nich jeszcze spokojniejsza, niż BMW z Dynamic ESA :)

    • @AlienADVlog
      @AlienADVlog  10 місяців тому +1

      A to fakt, że Cebulka w takich warunkach zachowuje się bardzo dobrze :) niestety te klasyki tak mają, taki urok 😉

    • @wojteksienkiewicz8331
      @wojteksienkiewicz8331 10 місяців тому

      @@AlienADVlog dokładnie, chociaż jak ktoś jest "świeży" to może się przestraszyć, jak wcześniej jeździł czymś "współcześniejszym" na kursie ;) natomiast fajnie swoją wersję "heritage" zrobiły Kawaaki czy Yamaha - masz motocykl nawiązujący (to słowo - klucz) do klasyki, a kompletnie współczesny, przy czym nic tam nie ma na siłę :) co nie zmienia faktu, że Triumph - moim zdaniem - jest o niebo bardziej sexy :)

    • @AlienADVlog
      @AlienADVlog  10 місяців тому +1

      Jest, bo właśnie nie jest współczesnym motocyklem przebranym w retro sukienkę, tylko jest dużo mocniej umocowany w starych czasach 😁 tym niedoskonałym zawiasem itd

  • @bogdanszafarz5221
    @bogdanszafarz5221 3 місяці тому

    Witam, fajny materiał. Proponuję przetestować Brixton-a Cromwell-a 1200...też stylistyka retro i też odbiera się wrażenia serduchem a nie rozumem. Do tego przyczynia się 109 niuta i 83 kucyki a do tego nie robi potężnej dziury w budżecie😁 Pozdrowienia i czekam na następne testy.

    • @AlienADVlog
      @AlienADVlog  3 місяці тому

      A sprawdzę! Ciekawe czy da się go gdzieś ogarnąć na test 🤔

    • @bogdanszafarz5221
      @bogdanszafarz5221 3 місяці тому

      @@AlienADVlog ja kupiłem go w "ciemno" bez jazdy próbnej tylko na chwilę na nim siedząc i nie żałuję ani trochę ciesząc się każdym przejechanym kilometrem!

    • @AlienADVlog
      @AlienADVlog  3 місяці тому

      @@bogdanszafarz5221 wygląda super! Motocykle trzeba trochę kupować serduchem :D Skąd jesteś, może uda się zrobić materiał o Twoim? :)

    • @bogdanszafarz5221
      @bogdanszafarz5221 3 місяці тому

      @@AlienADVlog Mieszkam w Lubece niedaleko Hamburga czyli trochę daleko...

    • @AlienADVlog
      @AlienADVlog  3 місяці тому

      @@bogdanszafarz5221 No to faktycznie kawalek :P

  • @Gulgozaur
    @Gulgozaur 10 місяців тому +2

    Alien kiedy będzie coś z turystyki dawno chyba nie nagrywałem jakiś Chorwacji czy innych zagranic. Bigosa też dawno nie było.

    • @AlienADVlog
      @AlienADVlog  10 місяців тому +1

      A prawdopodobnie będzie niebawem coś z turystyki, o Bigosie też myślę, bo się nudzi w garażu, ale kto się spodziewał, że sprawy się tak potoczą, że będzie okazja jeździć i kręcić tyle wspaniałych innych motocykli 😅
      Ps. Czekałem na ten komentarz 😎👽🤟

  • @krzysztofja-----------ki8548
    @krzysztofja-----------ki8548 10 місяців тому

    Z ładnymi rzeczami jest tak że nawet jak nie są idealne to i tak przymykamy oko na niedoskonałości a triumph sroce z pod ogona nie wypadł tak jak indian , harley norton i parę innych to są marki prestiżowe i to jest to czego nie mają japońskie motocykle które powstały tak naprawdę po 2-wojnie brak im dziedzictwa początków motoryzacji.

    • @AlienADVlog
      @AlienADVlog  10 місяців тому

      Dziedzictwo dziedzictwem, odebralibyśmy nowym prawo do uzurpowania pozycji 😉 Ja nie do końca rozpatruję motocykle przez pryzmat historii. Co innego jak taki "dzisdkowóz" urzecze mnie na miejscu.... po prostu love ❤️ P.S. tak se myślę że mohe ukochane auta to Volvo - więc w sumie też dziadkowozy.... szut 🤦‍♂️🤣

    • @krzysztofja-----------ki8548
      @krzysztofja-----------ki8548 10 місяців тому

      @@AlienADVlog Tak sobie myślę może byś przetestował Triumph Scrambler 1200 bo to tak wygląda jak miałby być do wszystkiego i tak naprawdę nie wiadomo czy to ładne czy to w sumie dual sport 😂 w wydaniu retro

    • @AlienADVlog
      @AlienADVlog  10 місяців тому +1

      @@krzysztofja-----------ki8548 już jeździłem, cierpliwosci, niebawem na kanale (jak się moce przerobowe na edycję znajdą 😅)

  • @michagorski602
    @michagorski602 10 місяців тому

    Fajna stylów,film i motocykle też.

    • @olekkrk6142
      @olekkrk6142 10 місяців тому

      Poszukaj Distingiushed Gentleman's Ride w necie i zrozumiesz dlaczego

    • @michagorski602
      @michagorski602 10 місяців тому

      @@olekkrk6142 Rozumiem,Keanu Reeves też tak jeździ na swoich triumphach i nortonach.

  • @arturr7646
    @arturr7646 10 місяців тому +2

    NIE mój klimat ale ŁAPA W GÓRĘ za film, pozdrawiam

    • @AlienADVlog
      @AlienADVlog  10 місяців тому

      Dzięki, choćby za karmienie żarłocznego algorytmu łapkami i komentarzami :) co do moto - polecam kiedyś przy okazji się przejechać 😁👽🤟

  • @japa6987
    @japa6987 10 місяців тому

    Może i jest nieco nudny, choć nie z wyglądu, dla mnie jest trochę za słaby, więc kupiłem T120 i mam wszystko co trzeba, piękny wygląd i powera tyle, że frajdy jest masa, a kilogramów jest więcej ok 20, ale podczas jazd testowych nie odczułem różnicy. Polecam t 120, przelot 500 km na dzień jest bezproblemowy, a kanapa naprawdę wygodna, lepsza niż w turystycznej Yamasze. Wibracji jest tyle co trzeba, przyjemnie i nie męcząco, oryginalne kominy brzmią bosko, nic w motocyklu więcej nie trzeba, z wyjątkiem centralnej stopki i bagażnika na dalsze wyjazdy, które od niedawna trzeba dodatkowo dokupić

    • @AlienADVlog
      @AlienADVlog  10 місяців тому

      Silnik w t120 miód i orzeszki, zgadzam się 😎💪

  • @pisklakiwogrodzie
    @pisklakiwogrodzie 10 місяців тому +1

    Odwaliłeś się jak stróż z w boże ciało :) ... jeździłem sprzętem.
    T100 robił wrażenie do puki nie zacząłem jeździć CB1100EX.

    • @AlienADVlog
      @AlienADVlog  10 місяців тому

      Trudno porównywać je bezpośrednio, na pewno cb daje odrobinę więcej emocji :)

    • @japa6987
      @japa6987 10 місяців тому +1

      to trzeba było pojeździć t120 albo speed twinem 1200

    • @AlienADVlog
      @AlienADVlog  10 місяців тому

      @@japa6987 to prawda, że duży twin od brytoli jest kozak :D

  • @silverrambo1508
    @silverrambo1508 10 місяців тому +1

    W końcu ktos na YT wymowil poprawnie nazwe marki 0:11

  • @dawidmorawski5267
    @dawidmorawski5267 10 місяців тому

    Ten moto też jest produkowany w Indiach?

    • @AlienADVlog
      @AlienADVlog  10 місяців тому +1

      Cześć podzespołów na pewno, w pełni hinduski będzie nadchodzący na przyszły rok mały Scrambler 400

    • @olekkrk6142
      @olekkrk6142 10 місяців тому

      UK albo Tajlandia

    • @przemysawpietrucha7275
      @przemysawpietrucha7275 10 місяців тому

      W Indiach jest produkowany Rotal Enfield 650 w podobnym klasycznym stylu.

  • @krzysztofarndt207
    @krzysztofarndt207 8 місяців тому +1

    Szkoda że nie ma wersji z silnikiem 650ccm,byłby lżejszy,poręczniejszy i tańszy a takim motocyklem nie jeździ się szybko czy jakoś specjalnie dynamicznie.

    • @AlienADVlog
      @AlienADVlog  8 місяців тому

      Ten silnik wydaje mi się właśnie idealny do takiego moto. 650 mogła by być ale jak ktoś szuka bardzo to coś takiego mają w Royal Enfieldzie 😉👽🤟

    • @krzysztofarndt207
      @krzysztofarndt207 8 місяців тому

      @@AlienADVlog po nowym roku będzie dostępny Triumph 400 ,czekam,może mi podejdzie....

  • @JS-swiyc
    @JS-swiyc 10 місяців тому

    Heja, za ten material Triumph powinien Ci zaplacic, jak i producent marynarki - wyszło jak profesjonalna reklama 😀💪
    Zaskoczyles mnie z wykorbieniem 270 stopni, wydawalo mi sie, ze Bonneville ma wykorbienie 360, a tu taka niespodzianka 😀 Z innej beczki, dla równowagi powinieneś zrobic odcinek z RE 🙂 Dobta robota 💪

    • @AlienADVlog
      @AlienADVlog  10 місяців тому +1

      Odcinek z RE już nagrany 😎 a wykorbienie - masz jak najbardziej rację, Bonneville miał 360 do 2017 roku :) najnowsza generacja ma już 270 :)

    • @JS-swiyc
      @JS-swiyc 10 місяців тому +1

      @@AlienADVlog ... a szkoda, bo 360 ma zajebisty dźwięk :( pozdro dla Wszystkich :)

    • @AlienADVlog
      @AlienADVlog  10 місяців тому +1

      Może kiedyś zrobię jeszcze materiał o tym starszym, bo wiem kto niedaleko ma i myślę, że uda się go namówić na przejażdżkę 😉

    • @JS-swiyc
      @JS-swiyc 10 місяців тому +1

      @@AlienADVlog no to czekam z naciskiem na dźwięk klasy HiFi 😀

  • @przemysawpietrucha7275
    @przemysawpietrucha7275 10 місяців тому +1

    Drogi gentlemanie, Scramblera 1200 XE w terenie proszę!!!

  • @Slawek0306
    @Slawek0306 10 місяців тому +1

    Alien jaka stylówa👨‍✈️

    • @AlienADVlog
      @AlienADVlog  10 місяців тому

      Na specjalne okazje 😉👽🤟

  • @adambadura7196
    @adambadura7196 10 місяців тому

    A mi tam sprawy techniczne nie przeszkadzają. Ale w tym filmie te spodnie 😭. Jakby były kanty było by 👍. A tak poważnie dziwnie wyglądasz na takim przęcie 😂😂😂

    • @AlienADVlog
      @AlienADVlog  10 місяців тому

      Ej! Spodnie są akurat motocyklowe i bezpieczne🤣

  • @NaMotocyklowany
    @NaMotocyklowany 10 місяців тому +1

    Ależ on piękny!

  • @Lukas96
    @Lukas96 10 місяців тому +1

    Udało ci się załatwić wjazd tam? Lux 😎

    • @AlienADVlog
      @AlienADVlog  10 місяців тому

      Udało się nawet załatwić, żeby ekipą remontowa na chwilę zajęła się innymi narzędziami niż młoty pneumatyczne 😅

    • @Lukas96
      @Lukas96 10 місяців тому

      @@AlienADVlog jeszcze tam grzebią? Kurde..
      Obstawiam że zajęli się butelką zamiast robotą i nastała cisza 😄

    • @AlienADVlog
      @AlienADVlog  10 місяців тому

      Jeszcze grzebią i jeszcze chwilę to potrwa myślę... na butelkę to chcieli wydębic jeszcze budżet gałgany 🤣

    • @Lukas96
      @Lukas96 10 місяців тому

      @@AlienADVlog dobra flaszka to zawsze dobry argument w negocjacjach 😄😎

  • @Dominik-zu4kt
    @Dominik-zu4kt 10 місяців тому +1

    Kurde Alien zainwestował w muchę 😳

    • @AlienADVlog
      @AlienADVlog  10 місяців тому

      Wy mnie po prostu jeszcze za mało, za krótko znacie 😉🧑‍⚖️

  • @ADV-LBL
    @ADV-LBL 10 місяців тому

    🤚

    • @AlienADVlog
      @AlienADVlog  10 місяців тому +1

      Jesteś w formie ostatnio :D

  • @wnukjunior
    @wnukjunior 10 місяців тому +1

    No to kapitan Wąs mówił tak samo 😂😂😂

  • @lukejohnr159
    @lukejohnr159 10 місяців тому

    Alien się zepsuł 😂

    • @AlienADVlog
      @AlienADVlog  10 місяців тому

      In which way dear?😉

    • @AlienADVlog
      @AlienADVlog  10 місяців тому

      Teraz to jestem dwukrotnie zmieszany, a nawet wstrząśnięty 😅

    • @lukejohnr159
      @lukejohnr159 10 місяців тому

      @@AlienADVlog czyli jakby Martini Bonda, ale nie do końca 😃
      No jakieś fancy ciuszki, gadka niczym w Polimatach, kaszkiecik i mucha - no coś jest na rzeczy 😃🤣
      A serio - fajny format, zajebisty motocykl (jak dla mnie to jak wzorzec metra z Sevres) - mega 😃

    • @AlienADVlog
      @AlienADVlog  10 місяців тому

      @@lukejohnr159 no jak już jestem porównywany do Radka to nie wypada nie podziękować :)

  • @pp9040
    @pp9040 10 місяців тому

    Jako jeden z niewielu polskich youtuberów poprawnie wymawiasz nazwę producenta tego motocykla. Pewnie dlatego, że kiedyś mieszkałeś w UK.
    Pozdrawiam

  • @jannowak8973
    @jannowak8973 10 місяців тому +1

    Mam takiego diabła czarnego matowego T120 jeżdżę nim wszędzie
    Reszta maszyn stoi są mi nie potrzebne T120 jest uniwersalny jak WSK kiedyś tylko ludzie inni.

    • @AlienADVlog
      @AlienADVlog  10 місяців тому +1

      Rany, czekałem na coś takiego w komentarzach 🔥🔥🔥🔥💪👽🤟

    • @japa6987
      @japa6987 10 місяців тому

      o tak tak właśnie 👌👌

  • @jarosawgasiorowski7544
    @jarosawgasiorowski7544 10 місяців тому +2

    Motocykl bez kompleksów dla faceta bez kompleksów.

    • @AlienADVlog
      @AlienADVlog  10 місяців тому

      Nic dodać, nic ująć.

  • @mariuszkaminski5991
    @mariuszkaminski5991 10 місяців тому

    Osobiście jak ma być stare to brał bym coś z dawnych lat.

    • @AlienADVlog
      @AlienADVlog  10 місяців тому

      Tak i nie. Niby tak, ale jak bierzesz to, to wiesz, że zrobisz spokojnie rundę 10k km i nie będziesz musiał 3x na poboczu czegoś poprawiać :)

    • @japa6987
      @japa6987 10 місяців тому

      te zabytki to się słabo serwisuje niestety

    • @mariuszkaminski5991
      @mariuszkaminski5991 10 місяців тому

      @@AlienADVlog To fakt, mam kilka takich staroci i żona się śmieje, że częściej je rozbieram niż śmigam 😃

    • @AlienADVlog
      @AlienADVlog  10 місяців тому

      @@mariuszkaminski5991 no taka rola zabytków :D I dlatego obok nich fajnie mieć takiego neoklasyka, który faktycznie jeździ :P

  • @oloomannnmm4966
    @oloomannnmm4966 10 місяців тому +8

    Musze cos oglosić , Alien ogladam cie osd nie dawna , i musze powoedziec ze masz cos źle kamere ustawioną , cos masz z kontrastem , bardzo jaskrawe kolory masz ustawione , aż źle sie oglada materiały .Ty jesteś pomaraćczowy na filmach , a trawa tak bije zielenią po galach ze tragedia , czy się mylę ???

    • @AlienADVlog
      @AlienADVlog  10 місяців тому +3

      Mam, lubię podbite kolory, pozdrawiam 😉

    • @sebastiankiryluk333
      @sebastiankiryluk333 7 місяців тому

      @@AlienADVlog… za nic masz opinie innych?… niby jarasz się detalami w tym klasyku, ale w dupie masz, że błotniki z plastiku ma🤷🏻‍♂️😂… Romet 400 Classic , Kawasaki W800, Royal Enfield 400 Classic mają metalowe błotniki… więc coś kręcisz😂✌️… a zapewniasz wszystkich, że „sponsorowanym” testom mówisz NIE😎✌️

  • @mtb8396
    @mtb8396 10 місяців тому

    Ten bak jak z WSKi brzydki . Mocowanie lampy też paskudne. Za 50 tysi to inaczej powinno wyglądać według mnie.

    • @AlienADVlog
      @AlienADVlog  10 місяців тому

      Możesz pójść w stronę Duke'a od KTM - tam to wygląda całkiem inaczej 😉 Ps. Mocowanie lampy i mi się nie podoba, ale to kwestia doświadczeń z UK - tyle się tego gówna naprzerzucałem, że masakra 😅

  • @1984mietek
    @1984mietek 8 місяців тому

    Kolejny material, gdzie podczas jazdy zamiast posłuchać silnika muszę słuchać jakąś glośną piosenke... Żenada

  • @user-ge9mt2pu6p
    @user-ge9mt2pu6p 5 місяців тому

    ten motocykl jest wart maks 20kpln.