Не згоден майже з усім. Абордажі були б унилими? Так може не треба робити унилу систему безкінечного грінду лайна, а робити адекватну систему винагород, прокачки? Зусилля на анімації? По перше реюз анімацій у грі і так є, то і тут можна було б їх взяти, по друге кінцевого споживача не цікавлять зусилля розробника, він за одну ціну купує як рдр2 так і скулл енд бонес, фан, контент і якість єдине що його цікавить. Може не змушувати гравців гріндити 100500 різних ресурсів, унилим клікни щоб зібрати дерево, натисни Ф щоб підняти лут з сундука. Очікувань до гри взагалі не було, якщо роки 4 тому ще були думки про неї в медіа, то потім коли стало всім зрозуміло що тут виробниче пекло, очікувань майже не було, а бета остаточно їх добила. Цей продукт, це рівень фтп гріндових ігор який натягнули на +- сучасний візуал. Взагалі не достойна уваги гра як така, весь контент крутиться навколо грінду,кінцева мета якого більше цифорок які ти наносиш ворогам, і більше циферка рівня, всі активності крутяться навколо механіки боїв на кораблях яка по суті така собі, немає системи пошкоджень та ремоту, чисто хпшка у корабля і рем. комплект, пве контент це унилий гріндан, "сюжет" на рівні гіршому ніж зараз будь який пристойний ШІ згенерує, партійний контент не додає нової площини(стратегії, інтерактив, постановка тощо) а просто збільшує складність в цифровому вираженні. Це халтура, абсолютно бездарна.
Я не казав, що повноцінні абордажі були б унилими. В контексті онлайн гри та наявності PvP зробити їх без милиць та умовностей було би дуже складно. А умовності дають потенціал для експлойтів, що є великою проблемою в онлайн грі. Бойова система це не тільки анімації, це цілий комплекс який потребує часу на реалізацію. І робити його для кількох секунд абордажу безглузде рішення. А якщо розвивати його як повноцінний елемент, то з урахуванням інших механік це зробить гру перевантаженою і відвадить від кораблів. А це гра про кораблі. Система пошкоджень та ремонт тут нормальні з урахуванням аркадності гри та наявності онлайну. Циферок "рівня" тут немає, хіба що у кораблів. І так, всі ігри з прокачкою побудовані на тому, що поступово ми отримуємо більше потужностей, що збільшує кількість циферок нанесеного пошкодження. Сюжет тут не поганий, він дуже простий і без постановки яке описується двома слова: "піратське життя". Про що я сказав в огляді. PvE контент це збір ресурсів, атака босів, розслідування, грабіж фортів, пошук скарбів, контрабанда (яка є окремим великим режимом зі своїми умовами та обмеженнями для гравця).
Програв в ОБТ та після виходу безкоштовну версію з другом, та отримав багато фану. Гра непогана і цікава, але головна її проблема - ціна, для гри у якої головна перевага це те що вона грається на рівні гри якій 10 років, будь вона в 2 рази меньше не було би питань, але вона коштує дорожче за сайберпанк та балдур гейтс, тому і питають її як некст ген гру за фулл прайс. Геймплей порівнюють з ас4, але вона теж була казуальной, і не сказати що sab гірше, місцями більш казуально, місцями більш глибоким і продуманим. Юбісофт можна похвалити вони хоча би дають спробувати. Надіюсь гру будуть допилювати, а скидки та додача в сервіс-підписи, привернуть людей якім гра могла сподобалися, але які і за хейта, та високої ціни, не стали частиною спільноти.
Стріляти одиночними ядрами по червоних точках, замість бортового залпу по ватерлінії - це найуниліша херня, яку можна було придумати в морських боях. Чому було не реалізувати пошкодження корабля в реальному часі? І не було б цього маразму. PS. Проблему частого абордажу можна було спокійно вирішити багатшою здобиччю.
Червоні точки це фізично слабкі місця корабля противника, тобто де зберігаються снаряди, напалм і т.д. Точкова стрільба робить власне стрілянину та бої цікавішими, бо додається більше умов для перемоги. Просте збільшення здобичі знецінить інші джерела доходу. Також в іграх є таке поняття як ризик/винагорада. Чим більший ризик, тим більша винагорода. І навпаки, якщо винагорода велика, відповідно ризик має бути високим. Ризик втрати корабля з поточним балансом практично нічого не вартує, відповідно це потрібно міняти, що потягне за собою цілий ланцюжок змін та ребалансів. А це по суті інша гра буде.
@@ArtemLysUA не знецінить, бо у гравця буде вибір - швидко і менше, або довше і більше. А інші джерела доходу - це неймовірно вбогі міні-ігри, і якщо абордаж їх знецінить, то туди їм і дорога.
В цій грі НЕ МОЖНА ПЛАВАТМИ. Задумайтесь! В ГРІ ПРО БІСОВИХ ПІРАТІВ НЕ МОЖНА ПРОСТО ВЗЯТИ І ПОПЛАВАТИ! Я думаю більше не має сенсу про цю гру говорити. Доречі, кожен раз як згадую що во AAAA грі про піратів немає можливості поплавати, в мене трошки настрій піднімається, я б подякував за це юбісофт, це точно вартувало двухсот мільйонів, які були витрачені на створення цієї недогри))
@@ArtemLysUA сам факт того що в " квадро А" грі про ПІРАТІВ незя просто поплавати юагато ппо цю гру говорить. Я не спорю, можливо є люди яким сподобається ця гра але для мене про те який болт клали на гравців розробники цієї гри все сказано тим що не можна зробити базової дії, прямо як в вайс сіті, тільки різниця між випуском вайс сіті і скал енд бонс більше ніж в 20 років.
Будь-яка механіка в грі повинна бути виправданою, навіть у квадрипл-Ей грі. Якщо додати в гру плавання, то що може статися? Наприклад ви попливете кудись далеко далеко за обрій, і що ви там будете робити, досліджувати глибини?! Ну от, відпливли ви далеко, а тепер захотіли повернутися, але вам лінь знову 15 хвилин це робити, що далі? Прикликати корабель як плотву?! Ну це не дуже, погодьтеся, тим паче в онлайн грі, та й як корабель без капітана буде. Перезавантажити збереження теж не вийде, бо це онлайн гра. У Vice City вода була свідомим обмеженням гравця, як і в багатьох іграх. В іграх де є плавання, воно не прив'язує гравця до місця чи об'єкту який є основним у грі. Навіть у Sea Of Thieves гра дозволяє грати без власного корабля, бо гравець може зайти на судно інших гравців. В Skull and Bones інша концепція гри.
Нуууу, дивлячись кадри зіткення кораблів один з одним, або з якимось суходолом, пісяля чого вони собі спокійно пливуть далі, можна вже скласти враження про цю "піратську" гру. Можливо я забагато хочу від гри АААА рівня, але пласмасові кораблики, міні ігри по збору деревини і фруктів прямо з корабля, не виходячи на острів, різнокольорові, нереалістичні моделі цих кораблів, просто кричать що це одна велика халтура, а не гра нормального рівня. Звичайно і в купі мобільних ігор можна знайти щось позитивне, але чи варто це робити?
Ну це не симулятор пірата, а все-таки гра. При зіткненні з суходолом корабель отримує пошкодження, чого достатньо для цього жанру. Вихід на суходіл для збиральництва викликало б такий же гнів у гравців як і ця міні-гра. Бо для збору "трьох" бананів витрачати 5хв це нонсенс. Корабіл нормальні, відчувається вага, матеріали теж добре передані. Їх зовнішній вигляд це ігрова умовність он-лайн гри, не більше. Що б кораблі виглядали більш-менш індивідуально. Але рожевих поні поки що нема 😁
@@ArtemLysUA тобто сказати, що гра погана не можете тільки тому що більшість поважних видань теж так написали? типа треба зробити не так як всі? До речі ви гру купили або юбісофти ключ підігнали?
"Місяці роботи" Гра, яка розроблялась 11 років 😐😐. Нашо тоді взагалі додавали наземний геймплей? Як не виправдовуй гру, а шляпа так і залишиться шляпою
@@ArtemLysUA тю так і шо? Це ніяк не виправдовує гру і її кастровані механіки. Вирізали б тоді повністю наземний геймплей і сконцентрувалися на морському. Sea of Thieves як були краще в усьому, так і залишилися.
Те, що та гра яка вийшла, не коштувала 200 млн. Бо частина грошей пішла на розробку ще доповнення, яке скасували. Частина пішла на розробку PvP-гри, яку теж скасували, і т.д. Бюджети всіх цих ітерацій, включно з фінальною і складають 200 млн. Так, Sea of Thieves кращі в цілому, хоча теж має свої (концептуальні) нюанси. Наземний ігролад тут більше як відпочинок від кораблів. По суті як перебивка у відео, кілька секунд перевести подих. Так і тут.
@@ArtemLysUA По-перше: я нічого не казав про бюджет. По-друге: яка це ітерація гри мені абсолютно не цікаво. Гру анонсували, як самостійний проєкт, в 2017, а випустили в 2024. В результаті ми маємо гру, яка не далеко пішла від проєкту 2013 року, з якого вона виросла. А в деяких аспектах навіть гірша, бо маленька французька інді студія не може в ефективний менеджмент. По третє: нашо витрачати кошти на наземний геймплей і робити його абсолютно рудиментарним (ще й завʼязувати на ньому деякі активності), якщо можна зробити «перерву» від кораблів за допомогою доків і меню.
Так би й анонсували що це ворлд оф танк тільки на кораблях. Бо у гравців завищені очікування від сучасних ігор. То в старфелді космос закритий, то там десь щось обмежене. А з такими бюджетами у 200 млн очікуєш чогось ого-го! Ігри стали такою ж розвагою як і кіно, тому якщо фільм шляпа, то і касові збори нульові. Так і тут, змиріться з цим. Випустили то й випустили гру. Це що остання гра убісофт? Ще наштампують))
Якщо 1299 багато, то можна почекати знижок. Є навіть 8годинна тріальна версія, що б зрозуміти чи варто чекати цих знижок взагалі. І так, гра не АААА, це голову Убісофт відчай покусав.
"спочатку" це 11 років тому. За цей час вона змінила багато концепцій і навіть перший офіційний анонс у 2017 році ніяк не пов'язував гру з АС. Що вже казати про теперішню ітерацію
Артем, був підписаний на Вас з самого 1 відео. Але останнім часом дивне відчуття не щирого огляду від вас. Нажаль, змушений відписатися. Я не розумію плюсів, що в навели ігноруючи величезний мінус. Я не готовий за таке давати 70 баксів. Це ціна нового спайді, зельди, бг3. Я бажаю вам успіхів, але нажаль без мене.
Так, це мінус. Але це мінус у випадку консолей, на пк гра коштує приблизно $30. Щодо нещирості, я провів у цій грі 20 годин, може навіть більше. Як би я дійсно лукавив, то не віддав би їй стільки свого часу. У будь-якому випадку, дякую, що дивилися 😊
@@ArtemLysUA не погоджуюся і з ціною на ПК. Гра то послуга, і я краще критично буду ставитися, бо за свої гроші я хочу сервіс. Ця гра - це обман, з такими механіками має бути безкоштовно. Я абсолютно не прихильник комплементарного ставлення до ігор. Я не повинен шукати плюси там, де мене мають задобрити і зробити щасливішим. Наприклад навіть в бг3 треба, окрім як хвалити, не забувати про поламаний 3 акт. Я надіюся мої підозри щодо вас будуть спростовані в майбутньому.
Там схід Африки і південь Азії, тобто якраз десь вказані мною острови. Про Мадагаскар я теж думав, але він трохи далеко від Азії. Хоча у грі реальна географія не відображена, тут скоріше надихалися нею. "East Africa and Southeast Asia during the late 17th century"
@@ArtemLysUAЧервоний острів - Мадагаскар, Острів Місяця - Коморські острови, французькі острови - Реюньйон і Маврикій, узбережжя Африки - в основному Мозамбік, Три брати - архіпелаг Чагос, Л'Ескаль - Сейшельські острови, Східна Індія - це в основному Західна Індонезія та Малайзія Панджара. Сінгапур
Гра повний кал. Нам розказували шо це АААА гра, а по факту максимум рівень В, але видно шо із цінником АААА гри. 3 бали з 10 максимум шо можна дати цій грі
Я дякую,що відео ти,як автор,не намагаєшся випустити і настругати відос,як тільки виходить гра. За цей час встигаєш пограти,зрозуміти усі моменти,підсумувати,написати підходящий сценарій і тд. Вважаю,що так тебе цікавіше дивитись,люди дійсно приходять просто послухати і почути думку,ну і побачити гарного лиса. Дуже чекаю ваші подкасти,як викладете на загал
Той момент коли автор просто розповідає про ігромеханічні моменти гри, повністю ігноруючи контекст процесу розробки, величини бюджету та ПОВНОЇ невідповідності кількості контенту, різноманітності механік, жахливої технічної реалізації окремих елементів, як то вода яка в Блек флег має кращу фізику взаємодії ніж тут, повному ціннику ААА гри. Ні слова про ідіотські завантаження через чорний екран при висадці на крихітний острівець з 3 з половиною нпц. Про механіки мобільних ігор в проекті з бюджетом в сотню лямів. Це не огляд на гру. Це я навіть не знаю як назвати
@@skoviant це відоме будь кому, хто хоч якось цікавиться темою та користується джерелами для адекватної підготовки матеріалу ширшими ніж "я пограв". У тебе з цим проблеми не менші ніж у автора каналу.
Мені як гравцю, не важливо як гра розроблялася та який її бюджет. Є гра, є її сильні сторони та проблемні, і для тих кому важливо, є цінник. Якщо шо, не 70 баксів, 1300 грн на ПК. Helldivers 2 був у розробці 7 років. Чи схожа вона на гру яка стільки часу розроблялася?! Ні. Чи має це якесь значення для сотень тисяч людей які грають в неї зараз? Аж ніякого. Історія створення це не обов'язкова частина огляду. А у випадку зі Skull and Bones вона така, що про неї окреме відео можна робити. У Блек Флег гірша фізика води та взаємодія. Контенту у грі достатньо, що б грати 15-20 годин і постійно відкривалося щось нове, хай то активність, територія чи кораблі. Про технічну недосконалість гри я сказав і навіть показав деякі моменти. Щодо бюджету, то 200млн це не розробка конкретно цієї гри яка вийшла. Це бюджет усього проєкту з його перезапусками. Тобто могли витратити 40 млн на першочерговий варіант, а потім скасувати його й почати наново. І ця сума входить у фінальний бюджет гри.
@@ArtemLysUA вибачте, а як це може бути неважливо? Саме тому і існують різні категорії Ігор. З різними бюджетами. Та різними очікуваннями та вимогами від них. Інді проекти з піксельною графікою ніхто не буде купляти за 70 доларів. Теж саме ніхто не зможе робити ігри рівня Год оф вор рагнарьок з бюджетом 100к баксів та продавати за 19.99. бо це неможливо. Це як взяти деу Ланос та теслу. І те і те машина. От тільки ціна в них різна. І очікування від юзер експіріенсу теж. Якби Ланос коштував як Тесла, ви б теж сказали що вам неважлива її вартість та отриманий досвід за цю вартість? А щодо подачі матеріалу , це звичайно моє особисте, але мені здається якщо відео називається "огляд", то необхідно хоча б пару хвилин приділити контексту історії розробки та проблем які її супроводжували. Зовсім не обов'язково розповідати все на 30 хв. Контекст завжди важливий. І змінює сприйняття того чи іншого питання дуже сильно.
@@ArtemLysUA ви наводите приклад Хеллдайверс 2 яка не мала і близько таких бюджетів як скалбоунс, і яка продається за 40 баксів? І при цьому чесно себе позиціонує і відпрацьовує свою вартість і статус сессіонки? І на противагу скаллбоунс який продається за 70 і на половину складається з механік мобільних дрочилень? Абсолютно недоречне та некоректне порівняння. Якщо для вас це не очевидні речі, то ваша експертності як ігрооглядача під великим питанням.
Юбісофт не може давати завищені очікування, лол. Їх ігри не залежно від маркетингу останні роки мають виключно занижені очікування. Навпаки чим більше юбіки рекламують свій проект тим більше щодо нього сумнівів. Та і взагалі люди не купуйте і не грайте таке лайно, бо поки вони на цьому заробляють доти в нас не буде крутих ігор, а тільки такий прохідний, штампований шлак.
Як можна глянути коментарі і інші огляди, жертва стала не тільки проблем піару, але і те що вони чекали Блек Флаг 2. (а потім такі, а чому Убі роблять тільки асасіни). Дякую за огляд.
Виходить нова гра. Інші блогери гра-какашка, куди рухається ігро індустрія. Лис гра норм і навіть, бо навіть більше. І так вже неодноразово Автор хайпить на позитивних оглядах. Це цікаво...
Йо-хо-хо 🦜
ПІДТРИМАТИ АВТОРА:
☕Buymeacoffee: buymeacoffee.com/ArtemLysUA
🌄Patreon: www.patreon.com/ArtemLys
💳На картку Mono-банку: 5375414123924226
або за посиланням: send.monobank.ua/48fju6qtVk
Лисайчук Артем Олександрович
🐣Twitter: twitter.com/ALysaichuk
🕹Check Point Game Bar (Житомир): check-point.club/
================================
Повернись Живим: savelife.in.ua/
Допоможи Фронту: dopfrontu.com.ua/
Фонд Сергія Притули prytulafoundation.org/
Гайда до перегляду!
Не згоден майже з усім.
Абордажі були б унилими? Так може не треба робити унилу систему безкінечного грінду лайна, а робити адекватну систему винагород, прокачки?
Зусилля на анімації? По перше реюз анімацій у грі і так є, то і тут можна було б їх взяти, по друге кінцевого споживача не цікавлять зусилля розробника, він за одну ціну купує як рдр2 так і скулл енд бонес, фан, контент і якість єдине що його цікавить.
Може не змушувати гравців гріндити 100500 різних ресурсів, унилим клікни щоб зібрати дерево, натисни Ф щоб підняти лут з сундука.
Очікувань до гри взагалі не було, якщо роки 4 тому ще були думки про неї в медіа, то потім коли стало всім зрозуміло що тут виробниче пекло, очікувань майже не було, а бета остаточно їх добила.
Цей продукт, це рівень фтп гріндових ігор який натягнули на +- сучасний візуал.
Взагалі не достойна уваги гра як така, весь контент крутиться навколо грінду,кінцева мета якого більше цифорок які ти наносиш ворогам, і більше циферка рівня, всі активності крутяться навколо механіки боїв на кораблях яка по суті така собі, немає системи пошкоджень та ремоту, чисто хпшка у корабля і рем. комплект, пве контент це унилий гріндан, "сюжет" на рівні гіршому ніж зараз будь який пристойний ШІ згенерує, партійний контент не додає нової площини(стратегії, інтерактив, постановка тощо) а просто збільшує складність в цифровому вираженні.
Це халтура, абсолютно бездарна.
Я не казав, що повноцінні абордажі були б унилими. В контексті онлайн гри та наявності PvP зробити їх без милиць та умовностей було би дуже складно. А умовності дають потенціал для експлойтів, що є великою проблемою в онлайн грі.
Бойова система це не тільки анімації, це цілий комплекс який потребує часу на реалізацію. І робити його для кількох секунд абордажу безглузде рішення. А якщо розвивати його як повноцінний елемент, то з урахуванням інших механік це зробить гру перевантаженою і відвадить від кораблів. А це гра про кораблі.
Система пошкоджень та ремонт тут нормальні з урахуванням аркадності гри та наявності онлайну.
Циферок "рівня" тут немає, хіба що у кораблів. І так, всі ігри з прокачкою побудовані на тому, що поступово ми отримуємо більше потужностей, що збільшує кількість циферок нанесеного пошкодження. Сюжет тут не поганий, він дуже простий і без постановки яке описується двома слова: "піратське життя". Про що я сказав в огляді.
PvE контент це збір ресурсів, атака босів, розслідування, грабіж фортів, пошук скарбів, контрабанда (яка є окремим великим режимом зі своїми умовами та обмеженнями для гравця).
Бляха, в Total War Empire корабельні перестрілки були цікавіщі.
Боже, Артеме. Ти похвалив гру, це дуже приємно. Кожен перший огляд на YT - більше гру ховає.
Ну не те, що б похвалив, але не засрав))))
Програв в ОБТ та після виходу безкоштовну версію з другом, та отримав багато фану. Гра непогана і цікава, але головна її проблема - ціна, для гри у якої головна перевага це те що вона грається на рівні гри якій 10 років, будь вона в 2 рази меньше не було би питань, але вона коштує дорожче за сайберпанк та балдур гейтс, тому і питають її як некст ген гру за фулл прайс. Геймплей порівнюють з ас4, але вона теж була казуальной, і не сказати що sab гірше, місцями більш казуально, місцями більш глибоким і продуманим. Юбісофт можна похвалити вони хоча би дають спробувати. Надіюсь гру будуть допилювати, а скидки та додача в сервіс-підписи, привернуть людей якім гра могла сподобалися, але які і за хейта, та високої ціни, не стали частиною спільноти.
Комент для підтримки каналу. Дякую за огляд
Стріляти одиночними ядрами по червоних точках, замість бортового залпу по ватерлінії - це найуниліша херня, яку можна було придумати в морських боях. Чому було не реалізувати пошкодження корабля в реальному часі? І не було б цього маразму.
PS. Проблему частого абордажу можна було спокійно вирішити багатшою здобиччю.
Червоні точки це фізично слабкі місця корабля противника, тобто де зберігаються снаряди, напалм і т.д. Точкова стрільба робить власне стрілянину та бої цікавішими, бо додається більше умов для перемоги.
Просте збільшення здобичі знецінить інші джерела доходу. Також в іграх є таке поняття як ризик/винагорада. Чим більший ризик, тим більша винагорода. І навпаки, якщо винагорода велика, відповідно ризик має бути високим. Ризик втрати корабля з поточним балансом практично нічого не вартує, відповідно це потрібно міняти, що потягне за собою цілий ланцюжок змін та ребалансів. А це по суті інша гра буде.
@@ArtemLysUA не знецінить, бо у гравця буде вибір - швидко і менше, або довше і більше. А інші джерела доходу - це неймовірно вбогі міні-ігри, і якщо абордаж їх знецінить, то туди їм і дорога.
Це не тільки "довше", але й потенційність втратити корабель, тобто бути вбитим.
В цій грі НЕ МОЖНА ПЛАВАТМИ. Задумайтесь! В ГРІ ПРО БІСОВИХ ПІРАТІВ НЕ МОЖНА ПРОСТО ВЗЯТИ І ПОПЛАВАТИ!
Я думаю більше не має сенсу про цю гру говорити.
Доречі, кожен раз як згадую що во AAAA грі про піратів немає можливості поплавати, в мене трошки настрій піднімається, я б подякував за це юбісофт, це точно вартувало двухсот мільйонів, які були витрачені на створення цієї недогри))
Що вам дасть плавання конкретно в цій грі про піратів?
@@ArtemLysUA сам факт того що в " квадро А" грі про ПІРАТІВ незя просто поплавати юагато ппо цю гру говорить. Я не спорю, можливо є люди яким сподобається ця гра але для мене про те який болт клали на гравців розробники цієї гри все сказано тим що не можна зробити базової дії, прямо як в вайс сіті, тільки різниця між випуском вайс сіті і скал енд бонс більше ніж в 20 років.
Будь-яка механіка в грі повинна бути виправданою, навіть у квадрипл-Ей грі. Якщо додати в гру плавання, то що може статися? Наприклад ви попливете кудись далеко далеко за обрій, і що ви там будете робити, досліджувати глибини?! Ну от, відпливли ви далеко, а тепер захотіли повернутися, але вам лінь знову 15 хвилин це робити, що далі? Прикликати корабель як плотву?! Ну це не дуже, погодьтеся, тим паче в онлайн грі, та й як корабель без капітана буде. Перезавантажити збереження теж не вийде, бо це онлайн гра.
У Vice City вода була свідомим обмеженням гравця, як і в багатьох іграх. В іграх де є плавання, воно не прив'язує гравця до місця чи об'єкту який є основним у грі. Навіть у Sea Of Thieves гра дозволяє грати без власного корабля, бо гравець може зайти на судно інших гравців. В Skull and Bones інша концепція гри.
А гра про космос, який існує лиш в екранах між завантаженнями, вас не бентежить?)
Я в неї грав годину десь, ПК не потягнув 🫠
👍
Треба буде колись спробувати. Чомусь нагадало Risen 2, але після того, як розповів про механіки, то зрозумів, що це навіть і близько не Risen 😅
Skull and Bones - це по словам Ubisoft "АААА гра", але по факту - це сервіс гра про кораблики, як на смартфонах.
Нуууу, дивлячись кадри зіткення кораблів один з одним, або з якимось суходолом, пісяля чого вони собі спокійно пливуть далі, можна вже скласти враження про цю "піратську" гру. Можливо я забагато хочу від гри АААА рівня, але пласмасові кораблики, міні ігри по збору деревини і фруктів прямо з корабля, не виходячи на острів, різнокольорові, нереалістичні моделі цих кораблів, просто кричать що це одна велика халтура, а не гра нормального рівня. Звичайно і в купі мобільних ігор можна знайти щось позитивне, але чи варто це робити?
Ну це не симулятор пірата, а все-таки гра. При зіткненні з суходолом корабель отримує пошкодження, чого достатньо для цього жанру.
Вихід на суходіл для збиральництва викликало б такий же гнів у гравців як і ця міні-гра. Бо для збору "трьох" бананів витрачати 5хв це нонсенс.
Корабіл нормальні, відчувається вага, матеріали теж добре передані. Їх зовнішній вигляд це ігрова умовність он-лайн гри, не більше. Що б кораблі виглядали більш-менш індивідуально. Але рожевих поні поки що нема 😁
За порівння цього лайна із Sea of Thieves - Rare, XBox та Microsoft мають назавжди банити таких осіб в усіх своїх сервісах та на всіх своїх івентах XD
Гра гівно асасин був крутіший, та навіть корсар 2 були крутіші 😂 там була мінігра абордажу
Це спіноф асасин його рекламували як спіноф асасину а не кораблі онлайн
Спіноффом він був 7 років тому. Після того гру перезапускали й після останнього ре-анонсу про Асасинів вже ніхто не згадував.
Ого, перший компліментарний огляд, що я бачив)))
але оці "міні-ігри" клікери зі збором ресурсів то звісно дноооооо))) імхо
Та я справді в неї залип, навіть з усіма її недоліками 🫣
@@ArtemLysUAну, головне що зайшло і що є час пограти))
Я ж не можу розповідати, що "гра - лайно", бо всі так роблять. Але розумію тих, хто пограв і кому не дуже зайшло, з цією грою це дуже легко.
@@ArtemLysUA тобто сказати, що гра погана не можете тільки тому що більшість поважних видань теж так написали? типа треба зробити не так як всі? До речі ви гру купили або юбісофти ключ підігнали?
Ні, я не можу сказати що ця гра лайно, бо я так не вважаю.
Я не купував цю гру, як і більшість ігор по яким робив огляд.
скам & боатс
Ще одна гра про вітрильники в яких напрямок і сила вітру не мають зовсім ніякого вливу на рух корабля...
мають вплив, якщо йти проти вітру швидкість знижується.
Тоді очікую на стрім😁
Декілька слів підтримки та подяка, щоб ютуб просував це відео! Дякую!
Дякую 😊
"Місяці роботи" Гра, яка розроблялась 11 років 😐😐. Нашо тоді взагалі додавали наземний геймплей? Як не виправдовуй гру, а шляпа так і залишиться шляпою
11 років це шлях від доповнення для Black Flag до сервісної гри. Версія яка вийшла була в розробці з 2020 року.
@@ArtemLysUA тю так і шо? Це ніяк не виправдовує гру і її кастровані механіки. Вирізали б тоді повністю наземний геймплей і сконцентрувалися на морському. Sea of Thieves як були краще в усьому, так і залишилися.
Те, що та гра яка вийшла, не коштувала 200 млн. Бо частина грошей пішла на розробку ще доповнення, яке скасували. Частина пішла на розробку PvP-гри, яку теж скасували, і т.д. Бюджети всіх цих ітерацій, включно з фінальною і складають 200 млн.
Так, Sea of Thieves кращі в цілому, хоча теж має свої (концептуальні) нюанси.
Наземний ігролад тут більше як відпочинок від кораблів. По суті як перебивка у відео, кілька секунд перевести подих. Так і тут.
@@ArtemLysUA По-перше: я нічого не казав про бюджет. По-друге: яка це ітерація гри мені абсолютно не цікаво. Гру анонсували, як самостійний проєкт, в 2017, а випустили в 2024. В результаті ми маємо гру, яка не далеко пішла від проєкту 2013 року, з якого вона виросла. А в деяких аспектах навіть гірша, бо маленька французька інді студія не може в ефективний менеджмент. По третє: нашо витрачати кошти на наземний геймплей і робити його абсолютно рудиментарним (ще й завʼязувати на ньому деякі активності), якщо можна зробити «перерву» від кораблів за допомогою доків і меню.
Я в принципі очікував гіршого, але навіть з того що я бачу я в це грати не буду, тим паче за таку ціну!
класна гра, купив и кайфую
Аж неочікуваний коментар 😊
Так би й анонсували що це ворлд оф танк тільки на кораблях. Бо у гравців завищені очікування від сучасних ігор. То в старфелді космос закритий, то там десь щось обмежене. А з такими бюджетами у 200 млн очікуєш чогось ого-го! Ігри стали такою ж розвагою як і кіно, тому якщо фільм шляпа, то і касові збори нульові. Так і тут, змиріться з цим. Випустили то й випустили гру. Це що остання гра убісофт? Ще наштампують))
Юбісофти переплюнули себе чи ще ні? Я досі не можу пробачити собі купівлю вальгали, мене купили вікінгами 😂
Як би це не дивно було, але відчуття наче граєш в The Division. Всратий The Division
Ну це точно не аааа проєкт. І ціна неадекватна.
Якщо 1299 багато, то можна почекати знижок. Є навіть 8годинна тріальна версія, що б зрозуміти чи варто чекати цих знижок взагалі.
І так, гра не АААА, це голову Убісофт відчай покусав.
Грає є фактично черговим «ребутом» старих-добрих Pirates!. Чому всі її порівнюють з Блек Флег, а не з «простими» Піратами, мені не дуже зрозуміло.
Бо її так рекламували
Бо гру так рекламували і наголошували що це спіноф грубо кажучи асасину, а вийшов World of Warships тільки але зі своїми фішками і недоліками
Скільки разів її так рекламували за останні 3 роки?
Тому що з початку ця гра розроблялася як доповнення до Assassin's creed IV Black flag
"спочатку" це 11 років тому. За цей час вона змінила багато концепцій і навіть перший офіційний анонс у 2017 році ніяк не пов'язував гру з АС. Що вже казати про теперішню ітерацію
Артем, був підписаний на Вас з самого 1 відео. Але останнім часом дивне відчуття не щирого огляду від вас. Нажаль, змушений відписатися. Я не розумію плюсів, що в навели ігноруючи величезний мінус. Я не готовий за таке давати 70 баксів. Це ціна нового спайді, зельди, бг3.
Я бажаю вам успіхів, але нажаль без мене.
Так, це мінус. Але це мінус у випадку консолей, на пк гра коштує приблизно $30. Щодо нещирості, я провів у цій грі 20 годин, може навіть більше. Як би я дійсно лукавив, то не віддав би їй стільки свого часу.
У будь-якому випадку, дякую, що дивилися 😊
@@ArtemLysUA не погоджуюся і з ціною на ПК. Гра то послуга, і я краще критично буду ставитися, бо за свої гроші я хочу сервіс. Ця гра - це обман, з такими механіками має бути безкоштовно. Я абсолютно не прихильник комплементарного ставлення до ігор. Я не повинен шукати плюси там, де мене мають задобрити і зробити щасливішим. Наприклад навіть в бг3 треба, окрім як хвалити, не забувати про поламаний 3 акт.
Я надіюся мої підозри щодо вас будуть спростовані в майбутньому.
Та таке. Краще піду нести демократію.
си оф сифс. Май Інгліш іс вері велл
Яких сейшелів та малдів? То мадагаскар
Там схід Африки і південь Азії, тобто якраз десь вказані мною острови. Про Мадагаскар я теж думав, але він трохи далеко від Азії. Хоча у грі реальна географія не відображена, тут скоріше надихалися нею.
"East Africa and Southeast Asia during the late 17th century"
@@ArtemLysUAЧервоний острів - Мадагаскар, Острів Місяця - Коморські острови, французькі острови - Реюньйон і Маврикій, узбережжя Африки - в основному Мозамбік, Три брати - архіпелаг Чагос, Л'Ескаль - Сейшельські острови, Східна Індія - це в основному Західна Індонезія та Малайзія Панджара. Сінгапур
Гра повний кал. Нам розказували шо це АААА гра, а по факту максимум рівень В, але видно шо із цінником АААА гри. 3 бали з 10 максимум шо можна дати цій грі
І за це маркетологів гри та Іва Гіймо треба по руках бити.
це як батарейки. чим більше «А», тим меньший розмір 😅
Я дякую,що відео ти,як автор,не намагаєшся випустити і настругати відос,як тільки виходить гра. За цей час встигаєш пограти,зрозуміти усі моменти,підсумувати,написати підходящий сценарій і тд. Вважаю,що так тебе цікавіше дивитись,люди дійсно приходять просто послухати і почути думку,ну і побачити гарного лиса. Дуже чекаю ваші подкасти,як викладете на загал
Дякую за відео ❤
дуже приємно чути не жовчний хейт у бік гри. Дякую за огляд :)
Дякую за відео. Провести стрім гарна ідея
Гарний огляд)
Той момент коли автор просто розповідає про ігромеханічні моменти гри, повністю ігноруючи контекст процесу розробки, величини бюджету та ПОВНОЇ невідповідності кількості контенту, різноманітності механік, жахливої технічної реалізації окремих елементів, як то вода яка в Блек флег має кращу фізику взаємодії ніж тут, повному ціннику ААА гри. Ні слова про ідіотські завантаження через чорний екран при висадці на крихітний острівець з 3 з половиною нпц. Про механіки мобільних ігор в проекті з бюджетом в сотню лямів. Це не огляд на гру. Це я навіть не знаю як назвати
Той момент, коли допис до відео про щось відоме лише автору. Це не допис, а не знаю навіть що
@@skoviant це відоме будь кому, хто хоч якось цікавиться темою та користується джерелами для адекватної підготовки матеріалу ширшими ніж "я пограв". У тебе з цим проблеми не менші ніж у автора каналу.
Мені як гравцю, не важливо як гра розроблялася та який її бюджет. Є гра, є її сильні сторони та проблемні, і для тих кому важливо, є цінник. Якщо шо, не 70 баксів, 1300 грн на ПК. Helldivers 2 був у розробці 7 років. Чи схожа вона на гру яка стільки часу розроблялася?! Ні. Чи має це якесь значення для сотень тисяч людей які грають в неї зараз? Аж ніякого. Історія створення це не обов'язкова частина огляду. А у випадку зі Skull and Bones вона така, що про неї окреме відео можна робити.
У Блек Флег гірша фізика води та взаємодія.
Контенту у грі достатньо, що б грати 15-20 годин і постійно відкривалося щось нове, хай то активність, територія чи кораблі. Про технічну недосконалість гри я сказав і навіть показав деякі моменти.
Щодо бюджету, то 200млн це не розробка конкретно цієї гри яка вийшла. Це бюджет усього проєкту з його перезапусками. Тобто могли витратити 40 млн на першочерговий варіант, а потім скасувати його й почати наново. І ця сума входить у фінальний бюджет гри.
@@ArtemLysUA вибачте, а як це може бути неважливо? Саме тому і існують різні категорії Ігор. З різними бюджетами. Та різними очікуваннями та вимогами від них. Інді проекти з піксельною графікою ніхто не буде купляти за 70 доларів. Теж саме ніхто не зможе робити ігри рівня Год оф вор рагнарьок з бюджетом 100к баксів та продавати за 19.99. бо це неможливо. Це як взяти деу Ланос та теслу. І те і те машина. От тільки ціна в них різна. І очікування від юзер експіріенсу теж. Якби Ланос коштував як Тесла, ви б теж сказали що вам неважлива її вартість та отриманий досвід за цю вартість? А щодо подачі матеріалу , це звичайно моє особисте, але мені здається якщо відео називається "огляд", то необхідно хоча б пару хвилин приділити контексту історії розробки та проблем які її супроводжували. Зовсім не обов'язково розповідати все на 30 хв. Контекст завжди важливий. І змінює сприйняття того чи іншого питання дуже сильно.
@@ArtemLysUA ви наводите приклад Хеллдайверс 2 яка не мала і близько таких бюджетів як скалбоунс, і яка продається за 40 баксів? І при цьому чесно себе позиціонує і відпрацьовує свою вартість і статус сессіонки? І на противагу скаллбоунс який продається за 70 і на половину складається з механік мобільних дрочилень? Абсолютно недоречне та некоректне порівняння. Якщо для вас це не очевидні речі, то ваша експертності як ігрооглядача під великим питанням.
Юбісофт не може давати завищені очікування, лол. Їх ігри не залежно від маркетингу останні роки мають виключно занижені очікування. Навпаки чим більше юбіки рекламують свій проект тим більше щодо нього сумнівів. Та і взагалі люди не купуйте і не грайте таке лайно, бо поки вони на цьому заробляють доти в нас не буде крутих ігор, а тільки такий прохідний, штампований шлак.
Ну от зробили Принца, який класний. Але щось люди не дуже поспішають його купувати, якщо вірити звітам студії. Та й таке.
@@ArtemLysUA можливо жанр не такий популярний
Та відносно нормальний.
Як можна глянути коментарі і інші огляди, жертва стала не тільки проблем піару, але і те що вони чекали Блек Флаг 2. (а потім такі, а чому Убі роблять тільки асасіни). Дякую за огляд.
До речі, в цьому році це не перший випадок. Ліга Самогубців теж жертва маркетингу
Виходить нова гра.
Інші блогери гра-какашка, куди рухається ігро індустрія.
Лис гра норм і навіть, бо навіть більше.
І так вже неодноразово
Автор хайпить на позитивних оглядах. Це цікаво...
Довкола й так забагато лайна, треба давати світу трішки позитиву 😊
Та й по правді я не вважаю лайном ті ігри до яких я дав помірно позитивний відгук.
Цікаво, що наші козаки з Києва розробляли
Кал енд босс це не гра,це хер зна шо і хер зна для кого!😑