X-TRON T88 User Review / X-TRON T88

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 25 сер 2024
  • Please don't forget to subscribe to the channel and stay tuned.
    I am examining the device known in the world as X-TRON T88. Will you like it?
    Enjoy watching
    To watch the video in your language, please open it in a web browser.
    After clicking the subtitle icon at the bottom, Turkish subtitles will be created automatically.
    Then click on settings on the right and select the translation language you want.
    Unfortunately automatic Translation is not very good, but at least it will be understandable.
    =))

КОМЕНТАРІ • 70

• @cihanbozkir
    @cihanbozkir 11 місяців тому +1

P2 statordaki mıknatıs sayısı olabilir.

• @once_tevhid
    @once_tevhid 2 місяці тому

*19:00** da p ayarı 52 yapmak ne anlama geliyor cihaz 52v kapatması için mi 48v yaparsak ne olur Ertan abi*

• @muratlutfi
    @muratlutfi Місяць тому

1 yıl da pillerde güç kaybı başlıyor , sıfır pil ücretleri ne kadar bilgi mevcut mu

• @war_thunder_battleplayer
    @war_thunder_battleplayer Рік тому +1

bişey sorcaktımda bu anahtarsız galba anahtarlı şeklini taktırabiliyor muyuz cioway falan

• @snapscr
    @snapscr Рік тому +1

Ben bunu almayı düşünüyorum da genelde evden okula,şehir içinde dolaşmak için ve,sahilde dolaşmak için almayı düşünüyorum 70kg 180 boyum var sizce bunu mu almalıyım

• @EVRENUST
    @EVRENUST 7 місяців тому

Hocam selam. Bu scooter şuan 62000 tl ocak 2024 tarihinde bu scooterı almamı önerir misin?

• @blackmovie7322
    @blackmovie7322 Рік тому +1

Harika film izler gibi sürükleyici

• @hebuntoprak1648
    @hebuntoprak1648 Рік тому +1

Video için teşekkür ederim bir sorum olacaktı cevap verirseniz sevinirim dağda bayır kullanmak için bana bi tavsiye de bulunur musunuz marka model önemli değil fiyat aralığı da önemli değil yeter ki dağı tepeyi yesin 🙂

• @mizanmikromobilite
      @mizanmikromobilite  Рік тому +1

Buda yer. Çift çeker offroad lastiği olan 60v her ciahz yer. Gruba katılın.

• @hebuntoprak1648
      @hebuntoprak1648 Рік тому

@@mizanmikromobilite bir tane alacağım özellikle Offroad kullanmak için o zaman bunu alıyorum Allahın izniyle

• @mizanmikromobilite
      @mizanmikromobilite  Рік тому

@@hebuntoprak1648 bence gruba katıl

• @hebuntoprak1648
      @hebuntoprak1648 Рік тому

@@mizanmikromobilite nasıl katılacağım

• @mizanmikromobilite

@@hebuntoprak1648 Açıklamada link var

• @talo196
    @talo196 Рік тому +1

Merhaba iyi günler bir sorum olacaktı bunun biz satışını yapıyoruz bu scooter normal yolda yada e5 de sorun yaratırmı acaba cevaplarsan sevinirim iyi günler

• @muhammedmuazbasaran
    @muhammedmuazbasaran 5 місяців тому

Merhaba. Bu Çekim yaptığınız alan tam olarak neresi bilgi verirmisiniz ?

• @emrahselcukgultekin2892
    @emrahselcukgultekin2892 Рік тому +1

Onvo rx7 yada rx 8 le, yuki city king karşılaştırsanız tercihiniz ne olurdu?

• @Onurayaz3453
    @Onurayaz3453 Рік тому

19:30 tekerin çap ayarı 11" değil mi,18 giriyorsunuz.

• @uygar0683
    @uygar0683 Рік тому

Videolarınızı ilgi ile takip ediyoruz merak ettiğim rx7 ile bunun arasında kaldım da hangisini tavsiye edersiniz acaba, uzun dönemde hangisi daha dayanıklı olur ve sorunsuz kullanılır

• @mizanmikromobilite

İkiside aynı kalite. İkiside her an bir yeri gecşwyecwk bir yeri arıza verecek şekilde bir cihaz. Tabi bunlar hemen değilde kullandıktan sonra olacak durumlar. Yuki bizdeki arkadaşlarda Var ve modlamaya fazlaca uygun bir cihaz. Kanaldaki gezi viseolarınd olan arkadaşlar. Telegram mizan e-scooter grubunda bilgi alabilirsiniz.

• @emres4234
    @emres4234 Рік тому

Mizan hocam son hızı kesin 71km mi şimdi bu scooterin ? Bilgilerindeki 95km/h aynı gorilla g3 deki gibi boş sallama bilgi mi ?

• @muhammetakpnar8361
    @muhammetakpnar8361 10 місяців тому

Ertan abi senın yuki city king bana geldi Okandan aldım oda senden almış :D
    Cihaz 58 voltaja gelince çift çekere geçince kapanıyor bidaha açılmıyor bugün işe giderken yolda kaldım geri döndüm 2kmh sonra şarja taktım çektim acıldı tek motorla işe gittim 1 saat geç kaldım.
    Cihazı Cioway scootera bıraktım pile bakcaklar bide modifiye edecekler :D

• @mizanmikromobilite
      @mizanmikromobilite  10 місяців тому

58 değil ama 55 lerde abanorsan kapanabilir.

• @muhammetakpnar8361

@@mizanmikromobilite bugün denedim tam 58 de kapandı :) pilin hücrelerinde problem olabilir normalde yapmaması gerekiyor.

• @mizanmikromobilite

@@muhammetakpnar8361 çin pili her şey olabilir. 58 de abandım da mı kapandı.

• @muhammetakpnar8361

@@mizanmikromobilite hayır 20 ile gidiyordum çif motora aldim tetiğe bastığım anda gazı kesti , 3-4 saniye sonra ekran kapandi

• @muhammetakpnar8361

Neyse iyi geceler abim ben yatiyim.sabah iş var :)

• @ahmetalparslancelebi4187
    @ahmetalparslancelebi4187 7 місяців тому

abi yayalar benim onvo 012 xpustaki kornayı duyupta yine senin anlattığın gibi çekilmiyorlar

• @serdar664
    @serdar664 Рік тому

Abi bu cihaz yukinin sitesinde ki CITY KING offrad mı? Birde sence bu mu yoksa Kaabo Wolf Warrior X mi? Arada 10.000 tl var

• @mizanmikromobilite

Evet o cihaz. Duruma göre kişiye göre değişir. Telegram grubuna katıl.

• @emres4234
    @emres4234 11 місяців тому

Sa Ertan hocam,
    Ben 3/4 sefer aldıpımdan beri kullandım scooteri. Anlayamadığım. İr olay var. Ya benim scooterda bir problem var.
    Öncelikle 3 ayrı hız kademesinden hangisini seçersem seçeyim hızım hepsinde aynı gidiyor.
    Eco Mode yada turbo mod, tek çeker yada çift çekere cihazı alacağımda ekranında herhangi bir işaret vs çökmüyor sanırım çok çok saçma birşey. Turboya aldığımızda cihazın gücünden turboya geçtiğini anlıyoruz ama tek çeker ve çift çekeri o an yolda giderken hangisinde olduğunu anlayamıyoruz sanırım. Tuşlar acaba basınca içine girip kalıyormu sizde yoksa basınca geri bastığınız ilk konuma geri mi geliyor ? Vitesleri yolda giderken acaba tek çekerden mi hep aynı hızda gidiyor diyorum, çift çekere basıyorum çift çekerde de hızım değişmiyor ne yaptıysam. Bi arıza mı var acaba ben mi bilemedim😊

• @mizanmikromobilite
      @mizanmikromobilite  11 місяців тому +1

Aleykümselam cihazda bence bir arıza var ya düğmeler tam çalışmıyor ya da bir problemi var çünkü çift şekeri aldığın an anlıyorsun çift çeker gittiğinizi yazın acayip güçleniyor Eco modda evet kademe bir iki üç çok bir değişiklik olmuyor fakat turbo moda aldığın zaman 1 2 3 acayip değişiyor dolayısıyla sende bunlar yoksa bence servise bir göstereceğiz

• @emres4234
      @emres4234 11 місяців тому

O zaman eco modda değil sadece tam güç turbo modda 1,2,3 çalışıyor yani. O zaman birde öyle deneyeyim. Turbo modda 1,2,3 hızlarım aynı mı ?
      Peki düğmelere bastığımız zaman mesela geri düğme aynı seviyeye mi geliyor yoksa bastığımız anda basılı mı kalıyor tekrar basınca geri çıkıyor mu düğme yerinden umarım anlatabildim. 😊

• @fuatb405
    @fuatb405 Рік тому

Yuki city kingler önden çekişlimi acaba ? tekli motorda direkt ön motor çalışıyor yoksa arka motora çevrilebiliyor mu ?

• @spoilsportmotofree612
    @spoilsportmotofree612 Рік тому

Meehaba dostum urunun yeni kasasi cok daha basarili birde su var arkadaslardan biri belirtmis p ayarlarinda lastik capib18 gorunuyor yani normal deger degil cunku o makina 90-95 gibi hizlari gorebiliyor ..dalginligina gelmis olabilir sonucta ..

• @snapscr
      @snapscr Рік тому

11 inç degilmi lastikler benmi yanlış biliyorum

• @saykokado7290
    @saykokado7290 10 місяців тому

Cift motor o yokuşu cikamiyorsa alinmaz.. benim hifree g1 cihazim ivvelenme yapinca oda cikar

• @emreaslan953
    @emreaslan953 Рік тому

Abi tavsiye ediyor musun, şehir içinde bütün modları en düşüğe getirip hızı 25km ayarlicam limit koyacam, bu şekilde kaç kilometre yol alırım şehir içi

• @huseyininal9611
    @huseyininal9611 10 місяців тому

Abi videoda sağından solundan ses geliyor deyince dikkatimi çekti ben de sway 1000 var. ilk aldığım zamanlar yoktu da şimdi üzerine ayağımı attığımda binerken arka taraftan takır tokur sesler geliyor sonrasında bir şey yok bu nedendir göstermeliyim bir yere sizce yoksa kullandıkça öyle olması normal mi

• @mizanmikromobilite

Normal. Yağlanması bakım yapılması lazım.

• @huseyininal9611
      @huseyininal9611 10 місяців тому

@@mizanmikromobilite teşekkür ederim 🙏

• @doganxgunes
    @doganxgunes Рік тому

Bu cihaz bende var şöyle bir sorun var eko modda giderken max 30km hızları görüyor son gaz 30da giderken biraz frenleyince hız 22 lere düşünce tekrar gaz verdiğimde gaz boşa gidiyor 22 lerde gidiyor sert fren yapıp tekrar gaza basınca hız alıyor

• @kamertepe2151
    @kamertepe2151 2 роки тому +1

Nereden aldınız ve kaç km/h hız yapıyor max

• @skarademirlidag
    @skarademirlidag 22 дні тому

50 yeter atar :) çift çeker 70 le gitsin

• @direktoraliby
    @direktoraliby 2 роки тому

Ulan 384949 kere turbo cift ceker pili emiyo dediniz 1 kere bu modda ne kadar gidiyo soylemediniz

• @mizanmikromobilite
      @mizanmikromobilite  2 роки тому +12

Ulan diyen terbiyesiz insan. Videoda zaten eko mod ve çift çeker km anlatılıyor. Kafatasının içindeki et parçasını kullan ve kanaldaki diğer videoya da bak. O et parçası kullanmak için verdi Allah Cellle. Biraz kullan. Ve konuşma uslubüne dikkat et.

• @cashflow6717
    @cashflow6717 Рік тому

Bunlara sele takılabiliyormu acaba

• @mehmetoz7993
    @mehmetoz7993 2 роки тому

14 derece %25 eğime karşılık gelir yanlışlık yok

• @halilibrahimcakmak7845
    @halilibrahimcakmak7845 2 роки тому

Uuuu uuuaaaaa

• @İbrahim0733
    @İbrahim0733 9 місяців тому

şimdi 150 bine fiyatı😂😂

• @kamertepe2151
    @kamertepe2151 2 роки тому

Her yerde 100 km/h hız yazıyor motorlar da elverişli ama 68 km hız yapıyor diyorsunuz belli bir nedeni varmı

• @mizanmikromobilite
      @mizanmikromobilite  2 роки тому

Ne diyorsak o. Onu bunu şunu boşver :)))))) Milletin ne nedir haberi yok. Tribünlere oynuyorlar.

• @fatihunlu9197
    @fatihunlu9197 2 роки тому

Merhaba bu ürün yukide Max hız 95 km/h yapmiyormu? Ve 3200 watt scooterlarda 5600 watt turbo mod olayı var yakasuma çıta ile kıyasladığımızda hangisi daha iyi yardımcı olursanız çok sevinirim alicam.

• @mizanmikromobilite

Videoda ne diyorsam o :( mağazanın bu cihazdan haberi yok :)))

• @dsdsddsd607
      @dsdsddsd607 2 роки тому

Bunda öyle bi peak güç yok ve almanı tavsiye etmem Wolf warrior x 2200w ama peak güçü 3900w bundan daha güçlü bunda peak güç olayı yok öyle

• @dsdsddsd607
      @dsdsddsd607 2 роки тому

Ve malzemesi kaliteli wolfun bide servisi iyi

• @mizanmikromobilite

Bu yanlış. Bunun nominal gücü 1600 peak en kötü 2200 2500. Zaten wolf den çok daha güçlü. Wolf kilodan ve teker çapından dolayı bununla aynı gibi oluyor kazanıyor.

• @fatihunlu9197
      @fatihunlu9197 2 роки тому

@@mizanmikromobilite her bir motor için doğrumu yukide

• @sakahaber57
    @sakahaber57 2 роки тому

bu çözüm olabilir mi
    ua-cam.com/video/u6wzgdonNQ0/v-deo.html