ПОРІВНЯННЯ ПОЛТАВСЬКИХ ЕЛЬБОРІВ з ельборами і алмазами Shark

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 16 січ 2025

КОМЕНТАРІ • 15

  • @dokazatochka
    @dokazatochka  3 місяці тому +1

    Шановні глядачі! Крім навчання заточуванню на цьому каналі, я також пропоную послуги заточника для всілякого ріжучого інструменту. Професійно заточу небезпечну бритву, будь-який ніж (крім холодної зброї), ножиці побутові та кравецькі, столярний інструмент, та садовий інвентар (професійні секатори, ножі, садові пилки тощо). Звертайтеся! за тел: +38 050 1070215 (Вайбер, ватсап, телеграм), з 8.00 до 20.00 щоденно.

  • @миколашевчук-э8л
    @миколашевчук-э8л Місяць тому +1

    Дякую. Пізнавально. Маю Ша-рки. Задоволений.

  • @АнатолійШостак
    @АнатолійШостак 14 днів тому +1

    Дякую

  • @ІгорЮрчишин-п2ч
    @ІгорЮрчишин-п2ч 3 місяці тому +5

    Дякую за цікаве інформативне відео. Вподобайка заслужена !!! 👍👍👍

  • @SK-su6xk
    @SK-su6xk 3 місяці тому +3

    Чудове відео! Дякую Вам Ігоре Леонідовичу велике. Якраз зараз чекаю на ельборові бруски виробництва АлДім. Чи траплялись Вам такі ? Якщо так, то яке враження ? Може колись і у Вас буде Їхній огляд. Підписався на Ваш канал недавно. Переглянув вже багато відео. Всі вони, як і це, заслуговують великої поваги і тисячу лайків. Це найкращий канал про заточування👍👍👍

    • @dokazatochka
      @dokazatochka  3 місяці тому +1

      @@SK-su6xk вітаю вас, дякую за добрі слова, алдім не було, нічого не можу по ним сказати))

  • @МаксимВахненко-е7к
    @МаксимВахненко-е7к 3 місяці тому +1

    А навіщо прибрати ці зарізи? По ідеї при звичайній роботі вони не заважають чи типу раз на кілька років клинок може потрапити рівно в тому самому положенні і заразати ще далі зіпсував рк і камінь?

  • @АндрійСтарицький
    @АндрійСтарицький 3 місяці тому +1

    Ігоре Леонідовичу дякую Вам за нове відео.
    "Важку" тему Ви зачіпили, я особисто взагалі не розумію як люди розрізняють аналогічні абразиви різних виробників, що виготовлені в обній країні, якшо абразивне зерно однакове (китайске), технологія змішування; пресування; спікання також мабуть однакові, мабуть склад мідно-оловяної звязки чимось відрізняється?.
    Для мене порівняння даних абразивів нагадує порівняння двох торгових марок бутильованої води "Моршинська" чи "Миргородська", обидві підготовлені до продажу за одним ДСТУ, фільтровані однаковим способом, і форма пляшки дуже схожа. Відрізняються тільки рекламою та наклейками на пляшках.

    • @dokazatochka
      @dokazatochka  3 місяці тому +2

      @@АндрійСтарицький Вітаю Вас Андрію. Це все "психологія" , без неї в нинішньому світі "нІкуда")))

    • @peter_van_alterwald_9726
      @peter_van_alterwald_9726 3 місяці тому +3

      Воду за смаком не розрізняєте??

    • @АндрійСтарицький
      @АндрійСтарицький 3 місяці тому

      @@peter_van_alterwald_9726 Доброго дня, звичайно розрізняю, і в мене навіть є власні вподобання щодо присмаків (післясмаку) деяких загальновідомих торгових марок бутильованих вод.
      Але нажаль в мене не має технічної можливості оцінити якість, все залишається на рівні особистих відчуттів та вподобань. І тому я можу лише висловити власні вподобання, але на основі власних вподобань я не маю права стверджувати щось, це не об'єктивно.
      Будь-яка сучасна бутильвана вода достатньо чиста і втамовує спрагу, і різниця між ними не суттева (на рівні відчуттів).
      Аналогічно з абразивами, обидва виконують свою роботу, з невеликою різницею (на рівні відчуттів).
      Я хотів сказати що бутильована вода, що синтетичні абразиви є продуктом стандартизованого виробництва, і кардинально відрізнятись не можуть.
      На відміну від води з природних джерел, та природних абразивних каменів, які не можна стандартизувати. Тому порівнювати природні абразиви є сенс (тому що вони всі різні, і тільки спеціаліст може сказати що є хорошим що поганим), а синтетика виготовлена за одним стандартом і технологією не може відрізнятись кардинально, тому її порівняння менш доцільне, і обмежується категоріями "подобається", "не подобається".
      Шановний дякую вам що відгукнулися на мій коментар, бажаю вам всього найкращого.

  • @АлександрКрыжановский-э3е

    чим ельбори краще очищувати?

    • @dokazatochka
      @dokazatochka  3 місяці тому

      Так маслом, і витерти

  • @peter_van_alterwald_9726
    @peter_van_alterwald_9726 3 місяці тому +1

    Колись в UA-cam дивився відео, де "профі-заточник" порівнював декілька точилок з поворотним механізмом. Виставляв 15°, перевертав, заміряв кут - і хватався за голову! Кут був вже не 15°. Не пам'ятаю, різниця була , як на мене( не експерта!) зовсім не значна, мізерна. Цей "профі" обіср*в всі точилки, крім однієї, хоча і та не була ідеальною!!! От я і подумав тоді, а яка різниця яким ножем я буду різати сало, м'ясо,ковбасу, тим, що по 15° з обох боків, чи тим, що 15° і 15,1° 😂 Отак і в даному випадку... Хіба оті царапини будуть суттєво впливати на заточку ножа? Хіба що перфекціоністу-заточнику....😂 Нікого не хочу образити! Кожен вільний робити, що йому хочеться! Просто - думка стороннього глядача і комент з лайком автору!

    • @МаксимВахненко-е7к
      @МаксимВахненко-е7к 3 місяці тому

      @@peter_van_alterwald_9726 я свої такі ж порізані камені правлю коли сідло починає з'являтися і прибираю тільки саме сідло. Тобто не прибираю зарізи спеціально бо то треба знімати зайвий абразив. Тому теж цікаво чи дійсно воно на шось впливає бо для мене вигладає так, щогострити воно не заважає. Вірогідно просто замовили вирівняти і прибирати ці зарізи