Czy DOBRA DIETA Może Kosztować 500 ZŁ MIESIĘCZNIE?
Вставка
- Опубліковано 6 лют 2025
- Jak ułożyć dobrą dietę za 500 zł miesięcznie?
ZDOBĄDŹ EBOOK „DIETA NA BUDŻECIE”:
►►www.stalowyszo...
►►www.stalowyszo...
ZNIŻKI NA SUPLEMENTY:
►KFD -5% KOD:STALOWY ►► sklep.kfd.pl/
►KFD -5% KOD: STALOWY ►► https:/sklep.kfd.pl/
♦INSTAGRAM STALOWY SZOK►► / stalowyszok
♦ Autor miniatury► / tacticalreccon
Da się i za 300 dodatkowo możemy połączyć zakupy z robieniem cardio jeśli bramki zapiszczą.
XD
😂
hahahahah
głosem Stalowego: Co dodatkowo da doskonałe efekty jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że z każdymi kolejnymi zakupami będziemy zwiększać dystans do kolejnego dyskontu.
XD
W Polsce taka inflacja że na końcu filmu koszt diety jest już inny, niż na początku
bo film ma promowac eboka :D
Świetny materiał i równie genialny komentarz na koniec. Trzymaj tak dalej :D
Hej, bardzo fajny odcinek :) Myślę, że warto byłoby jeszcze wspomnieć o tym, że nie należy przesadzać z tą wątróbką (200-300g/tyg.) ze względu na wysoką zawartość żelaza i witaminy A, które w nadmiarze będą toksyczne. Ale jak ktoś podchodzi do diety różnorodnie, nie będzie miał z tym problemu :)
Świetny materiał dla zwykłych prostych ludzi. Pozdrawiam
Ostatnie najlepsze haha pozdro najfajniejszy kanał
Dzięki że pokazujesz również źródła roślinne ;) Na wielu kanałach o nie trudno. Z roślinnych warto też wspomnieć o glutenie (lub mące pszennej jeśli chcemy sami ją wypłukać) i seitanach które wychodzą bardzo tanio.
Hahaha... Końcówka z jagodami acai była dobra. :) I taka życiowa. Pozdrowienia dla autora
Mnie też urzekła 🤣
Cześć 🫡 A może zrobiłbyś odwrotny odcinek na temat drogiej diety. Lubię twoje firmy i twój styl ale niestety chciałabym się również dowiedzieć jakie są najlepsze produkty w sytuacji w której "cena nie gra roli" 🙂 W końcu nie każdy liczy każdy grosz i może zainwestować również więcej sianka w michę 😊 Byłoby miło ❤️
to chyba oczywiste, patrzysz które są najzdrowsze i nie patrzysz na cenę
@@Karol-lh8ph Jakby to było takie oczywiste, to kupowałbyś najtańsze i nie musiałbyś oglądać takich filmów jak ten powyżej 🙂
@@jakubbooda7474 nie oglądałem, bo szczerze mówiąc nie potrzebuje, ale uważam, że na internecie jest masa tego typu rzeczy. Na przykład weźmy tu praktycznie wszystkie świeże ryby, które są zdrowe, smaczne ale drogie. Oprócz tego świeże warzywa, i ogólnie rzecz biorąc nieprzetworzona żywność wysokiej jakości.
@@Karol-lh8ph Dziękuję za podpowiedź 🙂 Jednak wciąż chciałbym zobaczyć materiał autora tego filmu 🥸
Może dieta w cenie przeciętnego kateringu lub połowa ceny dobrego kateringu, ok 1500 zł, jakiś kompromis cena>jakość>opłacalność gotowania. Ja mam też problem taki, że zwykle kupuje się produkty dla 2 osób, moja partnerka zjada ok 1000 kcal mniej niż ja i mniejszą ilość białka.
Dzięki wielkie za ebooka :) świetny materiał który wprowadzam w życie. Zajebista robota
Trzeba częściej wpadać do mamusi czy babci na obiad - i rodzinnie i ekonomicznie, a najecie się jak młode świnki przed zmieleniem ;)
Z tymi podrobami - zwłaszcza wątróbką - to bym tak nie leciał jako zalecenie bo jednak nie można jej spożywać w dużej ilości.
Niezły smaczek dla uważnie słuchających z tym podziałem na 3 części sera xd
'Jeśli pokroisz takie opakowanie na 3 części to do przepisu wrzuć największą"
Dieta na budżecie - bardzo polecam tego e booka, to nie jest monotonne gadanie o ultra super fit przepisach ale przedewszystkim zrodlo limitowanej wiedzy na temat "diety" i bardzo urozmaicone przepisy nie tylko na sniadania, obiady i kolacje ale rowniez np. zupy, sosy, przekąski itp. napisane w normalnym, ludzkim języku
Dobre podsumowanie 👍
Ooo, fajny, ciekawy film. 👍🏼
Metalowe Zaszkoczenie to jeden z moich ulubionych kanałów fitness-informacyjnych, pozdrawiam
Świetny film, czekamy na więcej 😅
Oj stalowy stalowy... jak Ty mnie zaimponowałeś w tym momencie... 😅👍💪
Trzeba pamiętać ze drogo nie znaczy zdrowo:)
Dawno temu robiłem sobie tabelki i liczyłem z ciekawości które źródło białka jest najtańsze w przeliczeniu na 100 g. Wtedy pierś z kurczaka wyszła najtaniej. Dziś pewnie najtaniej wyjdą właśnie te podroby, jedyny minus to to, że mają więcej tłuszczu
tłuszcz też jest potrzebny 😁
Ciecierzyca panie
dobrze piszesz a najtaniej to orzechy włoskie jak masz jakie zdrowe i pożywne i kaszanka jak mieszkasz w pibliżu ubojni
Kurczak to sama chemia i antybiotyki
@@torkilkoval ale tłuszcz masz wszędzie i zazwyczaj je się go w nadmiarze, a białka najczęściej brakuje.
#stalowyszok trzeba dodać że trzeba dodać do tego zielone. Najtańsze w pozyskiwaniu w domowych warunkach są kiełki. Takie kielki z rzodkiewki czy rzeżucha soczewicy. To zrobienie 150 g kiełków kosztuje nie więcej 70 gr
Moja dieta to Harnaś z puchy + Białko w proszku
dobrze powiedziane na koniec :D
Jeszcze nie obejrzałem, ale wiem, że może. Ludzie którzy dbają o dietę, jedzą z głową, nie kupują na zapas, przez co żarcie się nie marnuje. Myślę, że ludzie którzy wpierniczają shitfood, wydają dużo więcej na jedzenie niż osoby, które dbają o każdy posiłek.
Przez ostatnie rok wyrzuciłem do kosza mały kawałeczek swojskiej kiełbasy, bo najzwyczajniej w świecie się zepsuła. Tyle. Nawet jak mi cokolwiek zostaje, a wiem, że nie użyje w pierwotny i zamierzony sposób to staram się to przetworzyć, bo jestem fanem kultury "zero waste". Nie da się jedząc 3-4 posiłki dziennie( na pewno nie kanapki i sałatki) i chodząc na siłkę( ja chodzę raz na jakiś czas, a co dopiero jak chodzisz regularnie) przeżyć za 500 zeta. Nie ma takiej opcji i nie wciskajcie ludziom kitu. Może jak jesteś kobietą 160 cm i wazysz 40kg jedzać jak królik to tak, ale tak jak w moim przypadku 185 cm i prawie 100 kg wagi nie ma takiej opcji. Nie przy tych cenach( nie wiem, może nie chodzisz do sklepu i nie wiesz co ile kosztuje). Dodatkowo jedzac źle, nie tylko zaśmiecasz swój organizm, ale także siada Ci to na głowę.
PS Od razu mówie nie jadam na obiad łososi, trufli czy kawioru. Jem normalnie i wydaje w przedziale od 700-1000.
@@thod921 wiele produktów robię sam, włącznie z pieczywem. To wymaga specjalnego podejścia, ale można to zrobić. Jestem facetem i ważę 80 kg. pozdrawiam ps wydaję na szamę trochę więcej, ale wiem gdzie i na czym mógłbym ściąć koszty, żeby się zmieścić w okolicach 5 stów.
@@AnimaVilis Kolego co to jest 2000 kcal? To jest normalna dziennie zapotrzebowanie dla kobiety, która prowadzi średnio intensywny tryb życia, a co dopiero dla mężczyzny? Chyba, ze chcesz schudnąć to inny temat, ale jak chcesz zachować wagę albo jeszcze dorzucić mięsa to jest cały chuj. A jak ktoś jeszcze ma szybki metabolizm? Mam brata, który ma podobną wagę jak ty(tylko ze wzrost ma jak ja) i wyglada jak szkielet. Sorry, ale ja tego co mówisz, że możesz za 500 zeta przeżyć miesiąc - nie kupuje. Pracując 8-10h dziennie, jeszcze siłka i tysiące innych rzeczy międzyczasie to jest NIEMOŻLIWE.
@@thod921, jestem na redukcji, ale dalej się upieram przy swoim. Z drugiej strony weź pod uwagę, że nie chcę Cię przekonywać na siłę. Jak mi ktoś zapłaci, albo chociaż ładnie poprosi, to mogę się nad tym dłużej spuszczać, ale tylko wyraziłem swoją opinię, którą weryfikuję miesiąc w miesiąc. Pozdro
ps. nawet jak jestem na plusie kalorycznym, to jem dwa posiłki dziennie, bo u mnie się to sprawdza. Jeżeli u Ciebie się nie da, to pewnie tak jest.
Zajebisty materiał my friend ❤
Ostatnim zdaniem pozamiatałeś
Serwowanie donośnej w dźwięku aromaterapii😂😂 uwielbiam twoje porównania
Może i można ale gdzie tu miejsce na ryby, dobrej jakosci tłuszcze, różnorodne warzywa i owoce czy przekąski albo dodatki które nadają smak. Ja pewnie w okolicach 2000-3000 wydaję. Ale wyobrażam sobie zejście z dnia na dzień o połowe tej kwoty.
250g makaronu z soczewicy za 6zł, daje nam 65g białka do tego 200g piersi z kurczaka za ok 9zł, i mamy za 15zł ok 120g białka, dla przeciętnej osoby ilość wystarczająca na cały dzień
Może zrobisz odcinek o Anatoly?
Podliczałem drugi miesiąc na keto żeby wiedzieć ile wydaję bo w pierwwszym wyszło mi koło 1000 zł. W lutym na 2200-2300 kcal średnio dziennie, wydałem 650 zł bez supli i nie licząc wody muszynianki bo ona jest dodatkiem w sumie dla przyjemności bo można kranówę żłopać. Jak suple wjadą troszkę się podniesie.
ciekawy materiał
Można kupować : podroby, żołądki, serca, wątróbki, można pogadać z gospodarzem z Pola aby pozbierać ziemniaki po zbiorach, dodatkowo szczaw, mirabelki, jabłka, Karta wędkarska i wykupić zezwolenie na połów ryb, płocie, karasie itd, ponadto można pogadać z jakimś właścicielem piekarni o nieudane wypieki po promocyjnej cenie, dodatkowo przy okazji jakieś puszki, butelki pozbierać. Latem i jesieniom można na grzyby pójść do lasu. Nie wiem czy raki jeszcze można z Polskich jezior wyławiać i gotować. No to na razie wszystko co mi przyszło na myśl. "Dieta na budżecie" a jak xd ;)
orzechy włoskie, ślimaki można pozbierać długi sezon na nie jest i jagody z lasu z kluskami czy z pierogami jak ktos ma pyre . Glapiński mówił dużo o bigosie że zdrowy i tani. można dzemy robic i z tostami jeść. A najtaniej to wyjdzie zasadzić hektar pyry i masz kopytka pierogi frytki obiad z jajkiem sadzonym obiad z bigosem plack ziemniaczane i różne zupy
Niewolnicza dieta może jakimś cudem wyniesie te 500zł, ale tylko i wyłącznie na krótką metę. To niecałe 17 zł dziennie
Imo fajniw by było jakbyś zrobil odcinek z wyjaśnianiem pojęć w kulturystyce i pokazywanie przykladow itp
Słonecznik na mase jest dobry, 2 zl za 100g i 600 kcal, 20+g bialka
Bardzo dobry materiał
Nagraj coś o zerwaniu klatki przez Thora Bjornssona podczas próby 252,5 kg w wyciskaniu
Oceniasz jeszcze sylwetki? mam wrażenie że mam zadatki na mistrza świata
aż nasuwa się pasta o czokoszokach :) Jak to jest z wątróbką, podobno nie można jej jeść za często.
Problem jej polega na tym że jak to wątroba działa jako filtr dla organizmu. Podobno przez to że za życia Twojego obiadu podawano mu dużo antybiotyków itp specyfików, część z nich odkłada się właśnie w wątrobie. Stąd też wzięło się maczanie jej w mleku który je neutralizuje.
Czy to legenda czy poparta badaniami praktyka to nie wiem 🧐
wołowe serca, itp. wchodzi jak złoto
polecam robić dokładnie tak jak stek.
@@torkilkoval wątróbka też
jak brakowało do pierwszego a chciałem zachować kaloryke to: serca z koguta
@@adamk1234 wątróbkę to raczej większość zna, a z serc wołowych można robić prawilne steki i to naprawdę niezłe
Stalowy mógłbyś zrobić odcinek o diecie keto a trenowaniu przy tym sporty walki ?
Boje się powrotu do szkoły,ponieważ obawiam się,ze nie zmieszczę się w moim zerze kalorycznym. W szkole prawie ciagle jestem głodna. Najgorsze jest to,ze zawsze od razu po przebudzeniu jestem głodna ale śniadanie przed szkołą już totalnie zakłóci to wszystko. Przez to,ze dużo zjem w szkole na resztę dnia zostanie mi bardzo malo;(( szkole mam zazwyczaj 8:00-14:30. Jakieś rady?🥹
Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 220zł miesiecznie.
Właśnie kończe taki miesiąc za 220zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzeony, zapchany.
Nie zaliczam do jedzenia pica, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia a picie to picie i na samą Cole wydałem koło 280zł(2 litry dziennie, czsami jescze wieczorem dokupowałem litrowa Colę).
A więc przechodząc do jadłospisu za 220 zł.
Aby przezyć miesiąc za 220 zł potrzeba:
1kg ryżu ok.6,23zł
1kg makaronu ok.6 zł
1kg kaszy jęczmiennej około 3.5 zł
6kg ziemniaków ok.17zł
2kg margarany ok 18 zł
150 bułek około 93zł
10 paczek Chochoszoków ok. 44
15 sosów do potraw jeden po około 1.7 złotych -około 26 zł
Razem około 213zł.
Zostało mi jescze 7 złotych z tej kwoty. Nieźle.
Jak to jemy?
Rano zagtować gar sosu-mamy na 2 dni.
Pierwszy tydzień-makaron. 5 bułek dziennie, pół paczki Chocoszoków.
Drugi tydzień-ryż. 5 bułek dziennei, pół paczki Chocoszokw.
Trzeci tyedzień-kasza jęczmienna, 5 bułek, pół paczki Chocoszokwó.
Czwarty tydzień-6 kilo ziemniaków, 5 bułek , pół, paczki Chocoszoków.
Także jadłsopsis jest sprawdzony i bardzo sycący-nawet zostało mi jeszcze trochę rużu i kaszy, bo kilogram na tydzień to naprawdę jest aż nadto.
Brakowało mi jedynie serków, jogurtów i rybek.
Ale bez problemu mogę taki miesiąc powtórzyć-mówię to jako osoba która lubi jeść, objadać się, czy nawet obżerać.
Dwóch i pół Władysławów Jagiełło i masz jedzenie na cały miesiąc.
Pozdrawiam.
Lecz sie chlopie.
Te jagody acai zrobiły mi dzień 😂
Fajny odcinek. Uwazam tez ze na ryzu, kaszy i innych wartosciowych produktach można w fajnej cenie miec spoko michę ale trzeba chcieć 😊
ja chcę wyglądać jak Jeff Seid za ok 100 zł miesięcznie
Stalowy możesz nagrać cos o poście przerywanym ? 16/8 , jaki ma wpływ na treningi. Dzięki
po co takie rzeczy robić?
@@empeyoutubeLIVE po co robić post przerywany ? Czy po co stalowy ma nagrać film o tym ?
zastanawiam się nad kupowaniem niektórych artykułów przez allegro. typu makaron, ryż, soczewica. korzysta ktoś i poleca?
Szkoda że nie wspomniałeś o soji i ciecierzycy, moczy się przez noc zawsze. Groch soje cieciore i socze kupuje się z neta za 10zl/kg i można spory zapas bo to suche
Od strączkowych faja mięknie
@@zow1260Twoja mama narzeka tylko na bąki
Witam ponownie przesłuchałem materiał menu brzmiało smacznie mała rada dla tych którzy chodzą do pracy i nie mają czasu aby gotować idźcie do marketu i kupcie w promocji za wszystkie pieniądze mięso a w aptece wyciąg z czerwonego ryżu
Owszem moze zalezy kto jakie ma zapotrzebowanie ale najdrozsze w diecie jest bialko, oczywiscie mozna wżucic przetwory mleczne roslinne itp ale jesli policzymy jakosciowe miesiwo ryby itp to 500zl nie starczy nawet na to bo przykladowo jesli ktos zjada 0,5kg kury czy indora dziennie a koszt obecny 1kg to 27-30zl prostym liczeniem to na 30dni wyjdzie okolo 450zl a to tylko 100g bialka dziennie nie mowiac o jajkach odzywce bialych serach i innych by zaliczyc dzienne zapotzebowanie na bialko.
Dorzuciłbym fasole, ciecierzycę i tuńczyka z puszki (chociaż to ostatnie raz w tygodniu). Tanie, zdrowe i smaczne :)
Czemu 1 w tygodniu?
@@dobrydzik1808 ze względu na zawartość rtęci, to dobre źródło białka, ale w ograniczonej ilości :)
Podziwiam ludzi, którym uda się przeżyć za 500 zł.
Wątróbka z cebulką jest git.
ale materiał całkiem konkret
Ja też jeszcze nie obejrzałem ale hahaha dobra dieta może kosztować 500 zł o ile waży się 30 kg przed inflacją dobra dieta dla chłopa na redukcji to 1500
Stalowy jak zwykle z rigczem
No spoko. Fajnie. Białe pieczywo i trochę mało owoców i warzyw. Jak kto lubi. Jak dla mnie porażka:) rozumiem podejście. Strączki jako tanie źródło białka popieram, ale odżywka jest o tyle super, że z nią i np z kako stworzysz super wartościowe śniadanie i kolacja (owoc owsianka skyr) wtedy zostaję tylko ten obiad... smutne ze niedługo warzywa i owoce będą jedli tylko zamożni ludzie:) Jak w stanach:)
Zawsze można piec samodzielnie dowolne pieczywo. Przy odrobinie wprawy można, za grosze, mieć chleby lepsze jakościowo od tych z piekarni.
Ja wydaje 1000 czesem 1200zł na jedzenie miesięcznie ale jak dalej tak będzie to będzie trzeba się przeżucić na twoje porady :) Dziękuję za materiał
Dorzucę coś od siebie i wyjdzie 700zł a pomyśleć że jeszcze 3 lata temu na mase wydawałem 600zł miesięcznie hahahh A teraz na redukcji 1000 -1200zł porażka
to teraz na ile byś wycenił dietę na masę ok 3500 kcal? ma być różnorodnie i eliminując z diety różne mniej lubiane produkty typu wątróbka czy seler? w końcu nie jesteśmy psami i raczej ciężko jest w siebie wpychać codziennie to samo
Gdzie film o alanie?
Kiedyś w intermarche wziąłem zwykły najtańszy dżem i jakiś eco o 5zł droższy. Zagdnijcie. W eco o 10g cukru więcej niż w tym najtańszym.
2500 kcal to na redukcje ja na masie jadłem 3500-4000 kcal niestety musiałem ją przerwać ze względu na inne nie planowane wydatki
ale nie każdy przerzuca tony na siłowni, ja na 2500kcal bede tył
To nie jest dieta siłowania a zwłaszcza nie na masę a bardziej zdrowa dieta dla przeciętnego Kowalskiego który chce utrzymać wagę i zdrowo się odżywiać moim zdaniem
@@bruno149 , nie wiesz czy to zdrowa dieta, bo nie znasz makro. Poza tym, zapotrzebowanie kaloryczne, to indywidualna kwestia. Jakbym wpierdalał 4k kalorii, to nawet podczas ciężkich treningów, upasłbym się jak prosie.
jak nie trenujesz 2h dziennie na siłowni siłowo a 4000 to utrzymanie wagi to albo robisz bardzo ciężko fizycznie albo masz problemy z wchłanianiem składnikow, ewentualnie jesteś ektomorfikiem, ale nie mówimy o wyjątkach tylko o średniej populacji i dal nich jest liczona dieta 2000-2500kcal
@Chorąży Michał Głuś No to mniej wysilku, marzenie latwo spelnic, dla urzymania pelnego zdrowia wystarczy 3 razy mniejsza aktywnosc, zas przy tym co piszesz to i na 3 k mozna zredukowac
Warto dodać że wątróbka ma znaczące ilośći witaminy A. Spożywanie wątróbki zbyt często może źle wpłynąć na zdrowie.
Dlatego nie wolno jej codziennie jeść ale co jakiś czas warto👍 Bo zbyt dużo wit A tam jest.
@@mioszcyran460 Dokładnie byczku ,pozdro
@@smoku6619 Dzięki wielkie😎👍 Wzajemnie Pozdro👍
Tymczasem ja kiedy do końca miesiąca zostało 100 zł:
Challenge accepted
polecam zoladki z kurczaka 1kg ma 1140 kcal 180 bialka i koszt dyszka
czy soczewica nie wplywa negatywnie na meskie hormony?
Prawdę mówiąc, to negatywny wpływ pewnych, naturalnych produktów może może wystąpić jedynie w przypadku, gdy ktoś już ma rozregulowaną gospodarkę hormonalną. Zdrowy człowiek nie powinien się tym przejmować.
Estrogeny ze straczków niezbyt, gorzej z mięta pieprzową, mielonym lnem lukrecją czy kurkumina
@@rolandpiszczelok8383 kurkumina? masakra
Jak ktoś myśli że soczewica albo groch zastąpi im białko z wołowiny indyka łopatki szynki to pozdrawiam :-D
Jak nie masz pieniędzy na dobrą dietę to nie ma co zaczynać przygody z siłownią tyle w tym temacie :-)
W, jak to ująłeś, "eko wynalazkach" raczej nie chodzi o makro czy mikro składniki, lecz o cały proces wytwarzania, konserwowania itd., a które to mają mieć wpływ potem na jakość tej żywności, a przede wszystkim o uniknięcie szkodliwych dodatków, które są stosowane w najtańszych produktach, stąd różnice w cenach. Patrząc wyłącznie na makro czy skład etykiety za daleko się nie zajdzie - tam producent nie umieści informacji np. o stosowanych środkach owadobójczych, czy z czego była zrobiona "pasza" dla zwierzęcia.
Warto też zauważyć, że przedstawiona budżetowa dieta nie uwzględnia zapotrzebowania na mikro składniki. Myślę, że o tyle warto o tym mówić, bo generalnie na yt czy w social mediach głównie wybijają się informacje o zapotrzebowaniu kalorycznym czy makro składnikach, ale już nikt specjalnie nie wchodzi w szczegóły co do np. witamin, minerałów czy innych związków organicznych, które pozwolą w dłuższej perspektywie uchronić się przed chorobami i pożyć trochę dłużej niż 60-70 lat.
A nie potem dziwić się, że w wieku 50 lat ma się raka jelita grubego gdzie nasza dieta składała się przede wszystkim z taniego, przetworzonego i poprzerabianego żarcia. Budowanie masy to jedno, ale pamiętajcie, że jest jeszcze oprócz tego pozostała część cennego życia.
Jedyna słuszna dieta to Czkokoszokowa.
Idę na zakupy
500 zł? Kurde, będe musiał zrobić bombelka, żeby mić na dietę....
Co do miesa mielonego to proponuje znalezc mieso na promoce i samemu zmielic
Trzymam dietę na mase 4k, miesięcznie 1k na jedzenie😂.
Przydał by się współczynnik... koszt 1 kcal pożywienia.
Mediana z danych produktów, diet i da wykres A jednostka to Ss= [kcal/PLN], nazwał bym Jednostka Stalowego 🙊🙈😜
Aktualnie redukuje jem 3500 kcal i wydaje na jedzenie jakieś 1600-1800 zł
to w sumie mega dużo ja obecnie na 3200 (masa) wydaje jakies 700-800 miesiecznie
jedyny fakt to jajka mam za darmo ale to nadal nie wiecej niz 50zl na miesiac
@@krystiank5641 być może kolega ma dietę pudełkową, z drugiej strony Twoja kwota wydaje się trochę za niska, ale to wiadomo, każdy ma nieco inne wymagania co do jakości czy samych dań.
To nie jest duzi 1500zl na jedzenie idzie luźno. Wystarczy codziennie kupić pitny jogurt proteinowy i już masz ponad 300zl miesięcznie. Nie licząc innych produktów.
@@kryrek Nie mam diety pudełkowej.Sam wszystko gotuje itp a mieszkam sam xD
Co znaczy dobra?
Nie każdemu służy wegloza patrz R. Piotrkowicz?
Ja wydaje 1100-1300 na miesiąc beż suplementów i odżywek. Dieta na poziomie 3200-3500kcal
Wystarczy połączyć soczewice z ryżem aby uzyskać białko pełnowartościowe
Jeśli chcesz zaoszczędzić na materiałach edukacyjnych to możesz takie PDFy bez trudu pobrać z Internetu za free. I wcale nie jest mi przykro, że uraziłem jakiegoś prawaka-youtubera czy fanatyków dochodu pasywnego.
Skuszę się na pewno na soczewicę dobry pomysł ! 💪 Za to wątróbka mi puchnie w ryju i nie chce przejść 🤣 miałem kilka prób 🤣🤣
stalowy, był jakiś odcinek o tym gościu z tik toka który zwie się anatoly ?
Coś się grubo nie zgadza z tabelką 6:47
Wydaje teraz 1500zl miesięcznie bez rarytasów xd
jak mozna kupowac najtansze produkty to ja nie wiem. Zamiast czytac jak budowac miesnie proponuje zaczac czytac jak producenci produkuja zywnosc i co sypia zwierzetom do paszy - co pozniej odklada sie w organizmie zwierzecia. I co pozniej zjadacie.
Tanie jaja, kurczaki - 100% nowotwor, nie ma innej opcji. Chyba ze kupujcie od sprawdzonego rolnika. Ja kurczaka do ust nie wlozylem od 10 lat, wole glodny chodzic.
ja tam wątróbke z blonami jem XD
Taka dieta to byłaby dla mnie śmierć. Jadałem juz podobnie. Apatia, senność, trening to jak kara. Brak warzyw, zakwaszony organizm. Tylko bym spał. Nigdy do tego bym nie wrócił.
Jak bym widział jadłospis na keto😉🙂👌
Stalowy Szok układasz diety za PLN?
Żeby tak w miarę podjeść to trzeba 30zł/1 dzień :)
ceny już nie spadną nawet jak będzie inflacja spadał czysty interes zawsze coś
Nie zgodze się, ceny mogą spaść bo ich wynik to wina różnych rzeczy jak ceny benzyny nawozów marży, spekulacji i prognoz ekonomicznych i podatków nikt nie wie czy za 5 lat nie doświadczy nas deflacja
fasola i jajka jako baza, żyje na tym i wydaje 500zł miesięcznie na redukcji
Stalowy chyba dawno w sklepie nie był...
Jak bym nie liczył to 7 setek mi wychodzi co miesiąc1
Problem polega na tym ze taka dieta zajmuje zajebiście dużo czasu na gotowaniu...
Nie spadków a conajwyżej spazmów xD
za 500 to teraz nawet diety czokoszokowej nie kupisz
Cooo, ja SAM wydaje 1800zl na zarcie miesiecznie
600 tygodniwo musze płacic za jakościowa diete