5 типів запитань, які HR не рекомендує запитувати під час співбесіди.

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 3 гру 2024

КОМЕНТАРІ • 13

  • @HR_UA
    @HR_UA  Рік тому

    🇺🇦Якщо я була корисною для вас, підтримайте, будь ласка, мій канал підпискою і лайком.

  • @tatalarson3588
    @tatalarson3588 2 роки тому +10

    Шановні ейчари
    Забудьте свої вологі фантазії про те, що люди влаштовуються на роботу і готові дарувати кожного дня вісім ( а як правило всі десять ) годин свого життя для розвитку компанії чужого дядька. Для того, щоб сім‘я дядька харчувалася в лакшері ресторанах і одягалася від кутюр.
    Працівник думає в першу чергу про свою сім’ю , і робота йому потрібна для отримання грошей в першу чергу.
    А оці брєдні про « ким ви себе бачите в нашій компанії через три роки» або про кар‘єрний ріст залиште для випускників вузів . Тому питання про зарплату - першочергове для кандидата на робоче місце .
    І самі пам’ятайте, що ви теж наймані працівники, точно такі як і інші в компанії .

    • @HR_UA
      @HR_UA  2 роки тому +2

      Я з вами абсолютно згідна, що всі працівники влаштовуються на роботу щоби заробляти гроші і підтримувати свою сім’ю.
      Я у своїх відео підказую, як потенційному кандидату швидше знайти роботу і знаю, що кандидати, які одразу питають про заробітню плату мають мінімум на 50% менше шансів отримати бажану роботу, ніж ті, які спочатку запитують про функціональні обов’язки, вимоги і показують, чим вони можуть бути корисними для майбутньої компанії.

    • @bambidisney3483
      @bambidisney3483 Рік тому +1

      ​@@HR_UA Деякі кандидати практикують це запитувати ще до самої зустрічі, щоб час даремно не витрачати потім. Логіку цю я розумію, а от роботодавці підозрюю не всі оцінять.
      Ви не рекомендували би так чинити?

    • @HR_UA
      @HR_UA  Рік тому +2

      Все залежить від того в якій ситуації на ринку праці ви знаходитесь. Якщо у вас великий досвід, розвинуті скіли та професійні компетенції і ви себе «продаєте», тоді звичайно ви може вказати яка ваша «ціна» і розуміти за яку ціну вас можуть «купити». А якщо ви «свіжий» кандидат, без досвіду, випускник університету і вам треба «зачепитися» в компанію, щоб розвиватися і набути досвід, професіоналізм, скіли та компетенцію, тоді не рекомендую в першу чергу цікавитися заробітньою платою. Можете запитати вкінці співбесіди.

    • @bambidisney3483
      @bambidisney3483 Рік тому

      @@HR_UA Дякую вам за такі детальні відповіді ❤

    • @HR_UA
      @HR_UA  Рік тому +1

      А вам дякую за такі цікаві запитання:)

  • @Zamorsh
    @Zamorsh 2 роки тому +3

    Це якийсь треш: нічого не запитуй, нічого не повинен знати, здавайся гіршим ніж ти є на справді бо роботодавець шукає безвольних сірих рабів. Такі поради тільки ворогам радити

    • @HR_UA
      @HR_UA  2 роки тому

      Я дала тільки 5 видів запитань, а залишилось ще 100 мільйонів інших, які можна запитувати і напевно варто це робити. Існують компанії, які шукають безхребетних і безхарактерних людей, але їх кількість стає все менша і менша. Особливо після 24го лютого.

  • @Viktor-zq4bg
    @Viktor-zq4bg Рік тому

    Дякую за Віші відео! Ви професіонал і маєте імовірно чималий досвід, але ж одне питання викликає суперечливі відчуття, бо Ви дивитеся з боку роботодавця, а ми знаходимося з іншого боку. Я дуже сумніваюся, що хтось приходить працювати заради чогось, окрім з/п. Звичайно новачки готові заради досвіду та резюме працювати на мінімалках, але це окрема тема. Буває складна ситуація, коли роботодавець питає, скільки ви хочете отримувати з/п, а ти уяви не маєш як об'єктивно відповісти через закритість такої інформації і складність її з'ясування. І все ж таки, головне пам'ятати, що час - це самий дорогий ресурс і на роботі ми проводимо 1/3 свого життя (працездатного віку). Крім того, роботодавець не займається благочинністю, наймаючи нас, а заробляє на своїх працівниках. Тому питання з/п є ключовим і дивно його обходити. Може роботодавець запропонує таку з/п, після якої треба просто попрощатися і швидко йти до дому)))

    • @HR_UA
      @HR_UA  Рік тому

      Дякую за те що дивитесь і за Ваш коментар. Я цілком з Вами згідна що ніхто не працює заради роботи. Ми всі хочемо отримувати зарплатню і маємо на це право.
      Я знаю, що інформація про реальні заробітні плати є закритою. І така ситуація склалась не тільки в Україні.
      В моїх відео я раджу підготуватись до обговорення заробітньої плати з роботодавцем: провести власне дослідження, вивчити наявну інформацію, попрацювати з сайтами, можливо знайти працівників, які працювали в цій, чи схожій компанії, тощо. І ще вам треба знати скільки « коштуєте» Ви (якщо можна так сказати). Для цього теж необхідно провести певну аналітичну роботу, знати що робиться на ринку і наскільки Ваш досвід та експертиза відповідають медіані ринку.
      А далі вже сміливо озвучуйте свої зарплатні очікування на співбесіді. Удачі Вам.

  • @Махакали-ъ3п
    @Махакали-ъ3п 2 роки тому +1

    Дякую, Слава Богу в Украине Героям Слава

    • @HR_UA
      @HR_UA  2 роки тому

      І вам дякую! 🇺🇦 Героям Слава