Прийом. Рандомна рекомендація ютуба. Одна з найкращих. Тема радіозв'язку потенційно дуже цікава. Я починаю розуміти людей, які посвятили цьому свої життя
Дуже приємно таке чути. Мені чомусь результат (відео) також сподобався і було цікаво над ним працювати. Не думаю, що він набере багато переглядів, але як мінімум закріпив для себе знання підсумувавши усе, що дізнався за кілька днів.
Я просто в шоці, це дуже цікаво. Знав про існування радіохвиль, і про технології, але про те що це так цікаво і доступно цивільним - відкриття. Автору повага, дуже оригінальний контент! Слава Україні!
Радіо це дуже цікава тема, в єфірі можна почути від космонавтів до матюкливих радіохуліганів)). Зараз правда додалася ще одна умова, окрім обладнання ще й потрібно знаходитися в місці де максимально чистий ефір і немає перешкод. Для тих хто проживає в містах та й ще в густонаселених районах допоможе WEB-SDR чи RTL SDR консоль де можна обирати та підключатися через інтернет до радіоприймачів які знаходяться в різних регіонах планети. Також в кого вже болить голова від шума радіоєфіра є можливість слухати інтернет радіо де можна почути з високою якістю самі віддалені регіони планети.
Автору велика подяка!❤ в кінці ролика азбукою морзе передають навіми та навіпи ( навігаційні попередження) для штурманської служби. А трохи раніше, десь на 7.50 був характерний звук передачі та кінцівки карти погоди в F4 (факсімілє). Раніше карти приймали на бумагу ЭХБ (електрохімічну), а за це радіооператорам давали молоко😅 166 г сгущеного молока з цукром на добу, або 0,5л цельного))
@VicHaz карти передають гарні - норвеги та британці. На далекому сході - ASAS Tokyo surface analysis weather forecast - неймовірно точний та зручний. Сам приймав кожні 6 годин. Навіть льодову карту краще совкових давав ASAS. Колись міг парі заключати, прогнозуючи погоду..)) Японці - це прибульці!)))
@VicHaz досі читаю непогано на слух тільки російською Морзе. Знаків так 150 на хвилину ще чую. Вам, авторе - респект за перші звуки - де п..н х...ло! Дуже влучно!)) Красивий фон)
Дуже цікава тема.В 90-х цим займався, на "піонерському"діапазоні (1,7 Мгц), 400 ват станція була. Гриміло добре, із Казахстаном зв*язувався, РСМ давали добре.На 9-ти Г-807 було на вихідному каскаді. Потім її продав.Залишилася слабенька на6П13С, у гаражі лежить років 20, блок змінного конденсатора "прошиває", на барахолках такого не попадалось (це із старинних лампових).Вже на пенсії,вільного часу стало більше, можливо пригадаю колишні часи, відремонтувати дрібниця. Сам розраховував контура і схему сам складав, працював відмінно, гармоніки не "сіяв".
Багато з того що ви пишете, для мене звісно не зрозуміло. Проте я щиро вам бажаю відремонтувати вашого трансивера (якщо не помиляюсь) і доєднатися до тих Українців, що спілкуються в ефірі.
На 4 хвилині не радіоаматори, це радіохулігани)) А на 5:45 - це не кодування, а тип RTTY, або радіотелетайп. До інтернету це був спосіб обміну між комп'ютерами
@@VicHaz Телетайп - це метод, за яким передавалися текстові повідомлення, ті ж телеграми. Початково по дротах, в 5-бітному кодуванні, шифрувалося-розшифровувалося механічними апаратами по типу друкарської машинки з моторчиком, електромагнітом і купою додаткових реєчок-планочок-гачечків. Радіотелетайп - це коли телетайпний сигнал з дротів переганявся в короткохвильовий ефір в вигляді вузькосмугової (200 Гц, якщо память не підводить) частотної модуляції. Спектрум - це широкосмугове 2-частотне 8-бітове кодування (по суті, кожен імпульс передавався в вигляді 1-го півперіода).
@@VicHaz Нет, загрузка с кассеты напоминает загрузку по RS232. Телетайп напоминает удаленный принтер подключенный к телефонной линии через модем, когда факсов еще не было.
Дуже цікаво було послухати, дякую! Якби ще не AI ілюстрації :') Цікава тема насправді, але мені куди більше імпонує таким займатись через власний SDR приймач. Звісно так багато на нього не спіймаєш, бо є ряд певних обмежень (локація, антена, і тд), але все одно, так мені здається набагато цікавіше
А що не так з АІ ілюстрації. На UA-cam кадр треба чимось зайнятий. Не своєю з не голеною пикою) Якщо вже говорити про більш серйозний підхід до цієї теми, то це вже братись за хоббі на повну і виходити в ефір. А якщо послухати, то через інтернет саме те, адже слухати можна звідусіль
Мені особисто AI ілюстрації не дуже подобаються. Вони виглядають так собі, ще й часто мають купу геометричних, логічних, та інших проблем, тому мене воно трішки дратує. Але розумію, тим паче більшість людей нормально ставляться до цього
А зачем откладывать? Скачиваешь и изучаешь "Регламенту аматорського радіозв'язку України", подаешь заявку на присвоение радиолюбителького позывного, покупаешь "Рація Baofeng UV-5" или "Рація Quansheng UV-K5" и присоединяешься к сообществу "Радиолюбителей Украины" и можешь даже участвовать в соревнованиях.
GGMorseApp. А чим відрізняються рівні "любитель" та "профі"? Апаратура, навики, ліцензія? В чому взагалі інтерес цього заняття? Ну от послухали ви когось, чи вийшли в ефір, чи не набридає це? Там є якийсь ріст, чим вище тим цікавіше, чи як?
@VicHaz тільки слухаю. Свого позивного нема. Передавачів нема, в основному різні приймачі. В тому плані любитель. Ну і цікавість прийняти і розкодувати. Навіть проста погода з noaa це затягує.
Та так.. хотів якось теж в цю тусовку залетіти, але це треба посвячувати час. Хотів на приватній ділянці зафігачить іпровізовану "радіорубку", і погратися з діапазоном "довгих хвиль") Та поки ніяк..
Дякую за цікаве відео. Питання наступні: можна слухати тільки через їх сайт чи через программу на своєму компі? Враховуючт що в назві програми стоїть Linux на компи з віндою мабуть не буде ставитися, так це чи ні? Чи є ця програма (або ж близький аналог) у вигляді додатку для смартфонів, може знаєш?
Не знав про таке. Про звичайний ефір знав ще років 25 тому і те що радіолюбителів використовували виділяючи їм певні частоти що дослідити безкоштовно відбивання сигналів від стратосфери.
Наші Козаки на відео яких чути, це радіохулігани, вони працюють в амплітудній модуляції, а легальні радіоаматори працюють в однополосній модуляції (ssb) і у легальних є багато діапазонів частот де їх можна почути
@VicHaz відслідковувати можна і знайти, цим повинна займатись контора яка є в Україні, Державний центр радіочастот, але їм до лампочки, в них на це відповідь одна, що їм ніхто кошти на радіоаматорів не виділяє, а так вони майже не звпртають на це увагу
Цікаво, а як в Україні справи з мережею Meshtastic? Знаю, що існує пара нод і на цьому все. Сам інколи залипаю скануючи діапазони своїм Tecsun PL-330, але цікаве рідко знаходжу :(
@@VicHaz з цікавого чув якусь нашу станцію на середніх хвилях. Один раз, більше я її не чув, як не намагався впіймати протягом тижня (це було ще на початку повномасштабки). З цікавого пробував знайти "хуліганів" на 3 МГц та 1.5 МГц.
@@VicHaz ні, це я про звичайний аматорський радіозв'язок. Мештастик трохи по іншому працює. Думав, що у Вас є якась інформація про стан та можливий розвиток цієї мережі в Україні. Я так зрозумів, що дуже мало людей цим цікавляться.
@nwo_akil та ні, я взагалі майже нічого не знаю. По суті у відео це все. Просто почитав про цей мештатік поверхнево і не зовсім розумію для яких саме цілей він використовує. Передача даних для IoT, комунікації чи ще щось
Звісно, що є подібні програми для Андроїд. Пошукайте Web SDR приймачі в плеймаркеті для Вашої версії Андроїд. Також до більшості телефонів та планшетів можна підключити SDR приймач через USB.
Помиляєтесь. Я міленіал. Мабуть коли ви по звичці продовжили слухати VEF, я перейшов на цифру. А в 90х декодувати Морзе чи просто отримати інформацію про радіозв'язок в такій доступності, як зараз, було складено. Та й навіщо воно мені було в мої умовні 14-18.
@ ні я радіоаматор і видкрив для себе радіо в тих самих 90 з саморобних конструкцій, потім були Кенвуди й Айкоми з Езу))) Зараз слухаю і два топові SDR в себе вдома, але й аналоговою класикою теж бавлюсь, бо вона вміє звучати так, що сучасні балалайки відсмоктують🤷 ну ось наприклад Grundig satellite 6000 - це ж краса, ніякому «Малахіту» й не снилося так звучати
Я в свої 12-14 років, коли жив в маленькому містечку, куди пробивався 1-2 телевізійні сигнали і ще наче не було FM, крутив на VEFі радіо Промінь і можливо ще щось. До речі , у нас ще час від часу можна було почути в ефірі перемовини військових. Але дуже рідко і дуже не розбірливо. Поряд вертольотчики і зв'язківці. Тоді мріяв про те, щоб мати власну радіостанцію. Але інформацію про це знайти мені було ніде, а може і не дуже хотів докладати зусиль. Тож ті часи пройшли і я про це все забув під впливом комп'ютера та Інтернету. То і так ще добре, що я у свій час, встиг обзавестись паяльником і трохи побавитись Arduino. Ну і мабуть під впливом цього усього старого мотлоху, що колись був вдома, зараз я маю вініловий програвач.
Ну скоріш за все, хоч можу помилятись, нею не користуються в тому вигляді, як колись де радист сидить і тицяє рукою кожен сигнал, а от ввести текст на комп'ютері, щоб він перетворився в код Морзе і відправився через радіопередавач, то чому би й ні. Там де немає покриття мобільного, а за супутниковий зв'язок платити дорого, це наче не поганий варіант.
@@VicHazще й як користуються! Радіоаматори всього світу продовжують використовувати цей вид зв'язку, саме ним можна провести цікаві дальні прийоми сигналів. Звісно ж є і сучасніші види з комп'ютерною обробкою таке як FT8 але і стара морзянка не забувається!
Аматори радіо допомагали і допомагають шкода що скоро не буде кому дітей навчати особливо морзянці лишились пенсіонери а гуртки масово зникають всеукраїнські змагання скоро взагалі зникнуть керівників лишилось одиниці
Прийом. Рандомна рекомендація ютуба. Одна з найкращих. Тема радіозв'язку потенційно дуже цікава. Я починаю розуміти людей, які посвятили цьому свої життя
Дуже приємно таке чути. Мені чомусь результат (відео) також сподобався і було цікаво над ним працювати. Не думаю, що він набере багато переглядів, але як мінімум закріпив для себе знання підсумувавши усе, що дізнався за кілька днів.
приємно чути і бачити таких шукачів пригод роумом..))!!
згоден на усі 100 найкращий рандом ))) з усіх за останні часи або гуглль краще нас розуміє
Я просто в шоці, це дуже цікаво. Знав про існування радіохвиль, і про технології, але про те що це так цікаво і доступно цивільним - відкриття. Автору повага, дуже оригінальний контент! Слава Україні!
Натрапив на відео о 4 ночі і вже півтори години заліпаю в sdr. Дякую за відкриття)
Та, то штука залипальна )))
Дякую за відео! Рік тому грався з SDR, потім закинув. Натрапив на це відео випадково, сподобалося !
Прийом! Чути чудово, відео витримане в своїй "атмосфері", наче інший план буття цивілізації, формат підтримується! Підписуюсь! 👍💪🏼✊🏼
Прийнято! Вас зрозумів, тримаємо зв'язок! Прийом!
дуже гарна подача і тема, котра теж почала недавно цікавити.. не спиняйтесь
Дякую! Дуже цікаво!
Дякую, такі відео мотивують починати щось в тому розбиратись)
На приеме! Слышно нормально, модуляция яркая, информация читается хорошо 👌, продолжай в том же духе! Удачи и 73 !
Всім 73. Привіт з Буковини 🙌
Шо означає 73?
Дуже цікаво! Давай більше відео на цю тематику
Рекомендація ютюба, яка мені потрапила в серденько.
Прекрасне відео) записуйте і далі відео як вивчаєте цю тему і діліться досвідом і знаннями, це неймовірно цікаво і важливо, дякую, козаче)
Чудове відео на цікаву тему. завжди цікаво зазирнути туди куди не можна просто так зазирнути.
О, це дійсно круто! Я люблю іноді посидіти біля приймача, покрутити бігунок. Послухати зовсім іншу музику, передачі. Тож той сайт дійсно крутий)
Гарне відео!
Це круто, не знав, що таке існує 👍Чекаю на інші цікаві відео
Радіо це дуже цікава тема, в єфірі можна почути від космонавтів до матюкливих радіохуліганів)). Зараз правда додалася ще одна умова, окрім обладнання ще й потрібно знаходитися в місці де максимально чистий ефір і немає перешкод. Для тих хто проживає в містах та й ще в густонаселених районах допоможе WEB-SDR чи RTL SDR консоль де можна обирати та підключатися через інтернет до радіоприймачів які знаходяться в різних регіонах планети. Також в кого вже болить голова від шума радіоєфіра є можливість слухати інтернет радіо де можна почути з високою якістю самі віддалені регіони планети.
Та слухати просто музичні чи новинні радіостанції, то не так цікаво ніж послухати аматорів чи Морзе. Але від шуму, дійсно, голова починає напрягатись.
Дуже цікаво
Автору велика подяка!❤ в кінці ролика азбукою морзе передають навіми та навіпи ( навігаційні попередження) для штурманської служби. А трохи раніше, десь на 7.50 був характерний звук передачі та кінцівки карти погоди в F4 (факсімілє). Раніше карти приймали на бумагу ЭХБ (електрохімічну), а за це радіооператорам давали молоко😅 166 г сгущеного молока з цукром на добу, або 0,5л цельного))
Ці карти погоди звідки передають?
@VicHaz карти передають гарні - норвеги та британці. На далекому сході - ASAS Tokyo surface analysis weather forecast - неймовірно точний та зручний. Сам приймав кожні 6 годин. Навіть льодову карту краще совкових давав ASAS. Колись міг парі заключати, прогнозуючи погоду..)) Японці - це прибульці!)))
@VicHaz досі читаю непогано на слух тільки російською Морзе. Знаків так 150 на хвилину ще чую. Вам, авторе - респект за перші звуки - де п..н х...ло! Дуже влучно!)) Красивий фон)
Дуже цікаво❤
Дуже цікава тема.В 90-х цим займався, на "піонерському"діапазоні (1,7 Мгц), 400 ват станція була. Гриміло добре, із Казахстаном зв*язувався, РСМ давали добре.На 9-ти Г-807 було на вихідному каскаді. Потім її продав.Залишилася слабенька на6П13С, у гаражі лежить років 20, блок змінного конденсатора "прошиває", на барахолках такого не попадалось (це із старинних лампових).Вже на пенсії,вільного часу стало більше, можливо пригадаю колишні часи, відремонтувати дрібниця. Сам розраховував контура і схему сам складав, працював відмінно, гармоніки не "сіяв".
Багато з того що ви пишете, для мене звісно не зрозуміло. Проте я щиро вам бажаю відремонтувати вашого трансивера (якщо не помиляюсь) і доєднатися до тих Українців, що спілкуються в ефірі.
Прикольно!
На 4 хвилині не радіоаматори, це радіохулігани))
А на 5:45 - це не кодування, а тип RTTY, або радіотелетайп. До інтернету це був спосіб обміну між комп'ютерами
Телетайп це не той же метод яким ZX spectrum чи подібні компи з касети завантажували програми?
@@VicHazНі не той, там передається інакша інформація
@@VicHaz Телетайп - це метод, за яким передавалися текстові повідомлення, ті ж телеграми. Початково по дротах, в 5-бітному кодуванні, шифрувалося-розшифровувалося механічними апаратами по типу друкарської машинки з моторчиком, електромагнітом і купою додаткових реєчок-планочок-гачечків. Радіотелетайп - це коли телетайпний сигнал з дротів переганявся в короткохвильовий ефір в вигляді вузькосмугової (200 Гц, якщо память не підводить) частотної модуляції.
Спектрум - це широкосмугове 2-частотне 8-бітове кодування (по суті, кожен імпульс передавався в вигляді 1-го півперіода).
@@VicHaz Нет, загрузка с кассеты напоминает загрузку по RS232. Телетайп напоминает удаленный принтер подключенный к телефонной линии через модем, когда факсов еще не было.
Вподобайка і підписка!
Дуже цікаво було послухати, дякую!
Якби ще не AI ілюстрації :')
Цікава тема насправді, але мені куди більше імпонує таким займатись через власний SDR приймач. Звісно так багато на нього не спіймаєш, бо є ряд певних обмежень (локація, антена, і тд), але все одно, так мені здається набагато цікавіше
А що не так з АІ ілюстрації. На UA-cam кадр треба чимось зайнятий. Не своєю з не голеною пикою) Якщо вже говорити про більш серйозний підхід до цієї теми, то це вже братись за хоббі на повну і виходити в ефір. А якщо послухати, то через інтернет саме те, адже слухати можна звідусіль
Мені особисто AI ілюстрації не дуже подобаються. Вони виглядають так собі, ще й часто мають купу геометричних, логічних, та інших проблем, тому мене воно трішки дратує. Але розумію, тим паче більшість людей нормально ставляться до цього
1:00 - 1000%!!!
От би ще барабан і ла-ла-ла😅😅
73!
І вам плюсик в карму за уважність! 🥳
73. Ukraine 🇺🇦
Лайк натиснув, комент залишив. Підписався. Продовжуйте ще розповідати щось цікаве.
В мене вдома є шарманка,якою в 70 роки хуліганили,після перемоги,спробую запстити.😊
Передавач якийсь?
@VicHaz саме так,на 6п6с,включається в анод 6п14 і виходить радіошарманка,гармонік і шумів багато,але в ам діапазоні можна похуліганити.
@sarmatskif6660 хулігани )
Тільки після перемоги. Треба відновити і заохочувати молодь до цієї справи. Аби з законом не було проблем
А зачем откладывать? Скачиваешь и изучаешь "Регламенту аматорського радіозв'язку України", подаешь заявку на присвоение радиолюбителького позывного, покупаешь "Рація Baofeng UV-5" или "Рація Quansheng UV-K5" и присоединяешься к сообществу "Радиолюбителей Украины" и можешь даже участвовать в соревнованиях.
Я знаю людину яка пів життя цим захоплювався, жив на окупованому кімбурі, сподіваюся що з ним все в порядку
потужно прийнято!
Я в цій темі давно але з любителя до профі так і не перейшов. Підкажіть що за прога на телефоні в відео на морзянці.
GGMorseApp. А чим відрізняються рівні "любитель" та "профі"? Апаратура, навики, ліцензія? В чому взагалі інтерес цього заняття? Ну от послухали ви когось, чи вийшли в ефір, чи не набридає це? Там є якийсь ріст, чим вище тим цікавіше, чи як?
@VicHaz тільки слухаю. Свого позивного нема. Передавачів нема, в основному різні приймачі. В тому плані любитель. Ну і цікавість прийняти і розкодувати. Навіть проста погода з noaa це затягує.
Файно є
Цікаве відео. Підписався на канал. Давайте ще
Послухайте частоту 7055кГц он де страсті розгораються 😅😂
Дякую за наводку! Весело у них там. Правда ще не розчув добре. Не знайшов хороше місце звідки слухати.
@VicHaz там срач скрізь по діапазонах, але це основна частота 😁
Та так.. хотів якось теж в цю тусовку залетіти, але це треба посвячувати час.
Хотів на приватній ділянці зафігачить іпровізовану "радіорубку", і погратися з діапазоном "довгих хвиль")
Та поки ніяк..
Вауууу
Цікаво зібрати пристрій на базі Lora. Читав що для цього в Україні виділена частота 433
433.92? У мене розетка з пультом керування на цій частоті працює.
Добре!
Фест файно є!
Дуже цікаве відео👍 Навіть при тому що я цим звймаюсь купу років.
UR7WKH, 73!❤
Дуже вражений. Але сайт не працює...😢
Щойно заходив - працює
Дякую за цікаве відео. Питання наступні: можна слухати тільки через їх сайт чи через программу на своєму компі? Враховуючт що в назві програми стоїть Linux на компи з віндою мабуть не буде ставитися, так це чи ні? Чи є ця програма (або ж близький аналог) у вигляді додатку для смартфонів, може знаєш?
Не досліджував цих питань.
Лайк від UR5SDB
Дякую!
Не знав про таке. Про звичайний ефір знав ще років 25 тому і те що радіолюбителів використовували виділяючи їм певні частоти що дослідити безкоштовно відбивання сигналів від стратосфери.
Як називається застосунок для перетвоння морзянки в текст?
GGMorseApp
Наші Козаки на відео яких чути, це радіохулігани, вони працюють в амплітудній модуляції, а легальні радіоаматори працюють в однополосній модуляції (ssb) і у легальних є багато діапазонів частот де їх можна почути
А що таких радіохуліганів ніхто не ганяє? Тож відслідкувати сигнал мабуть можна, чи як?
@VicHaz відслідковувати можна і знайти, цим повинна займатись контора яка є в Україні, Державний центр радіочастот, але їм до лампочки, в них на це відповідь одна, що їм ніхто кошти на радіоаматорів не виділяє, а так вони майже не звпртають на це увагу
@ВолодимирХамраєв я просто згадав, що дядько розказував, як вони в молоді роки так хуліганили, то за ними наче прийшли
@@VicHaz у Радянські часи так, і апарату забирали, і суди були і штрафи, а потім цю апарату в комісійних магазинах самі ж викуповували)))
ua-cam.com/video/ZO8U326tYtk/v-deo.htmlsi=fUMMNq87TOFj-T4N
Цікаво, а як в Україні справи з мережею Meshtastic? Знаю, що існує пара нод і на цьому все. Сам інколи залипаю скануючи діапазони своїм Tecsun PL-330, але цікаве рідко знаходжу :(
А що там взагалі можна знайти? Або чого цікавого вам попадалося?
@@VicHaz з цікавого чув якусь нашу станцію на середніх хвилях. Один раз, більше я її не чув, як не намагався впіймати протягом тижня (це було ще на початку повномасштабки). З цікавого пробував знайти "хуліганів" на 3 МГц та 1.5 МГц.
@@nwo_akil це ви про Meshtastic? Для чого взагалі ця мережа, хіба радіостанції чи хулігани не можуть виходити в ефір без цього?
@@VicHaz ні, це я про звичайний аматорський радіозв'язок. Мештастик трохи по іншому працює. Думав, що у Вас є якась інформація про стан та можливий розвиток цієї мережі в Україні. Я так зрозумів, що дуже мало людей цим цікавляться.
@nwo_akil та ні, я взагалі майже нічого не знаю. По суті у відео це все. Просто почитав про цей мештатік поверхнево і не зовсім розумію для яких саме цілей він використовує. Передача даних для IoT, комунікації чи ще щось
А чи э щось подібне на андроїд?
Звісно, що є подібні програми для Андроїд. Пошукайте Web SDR приймачі в плеймаркеті для Вашої версії Андроїд. Також до більшості телефонів та планшетів можна підключити SDR приймач через USB.
Цікаво... можете дати посилання на цю програму?
GGMorseApp
Коли замерить відкрили для себе радіо )))
Помиляєтесь. Я міленіал. Мабуть коли ви по звичці продовжили слухати VEF, я перейшов на цифру. А в 90х декодувати Морзе чи просто отримати інформацію про радіозв'язок в такій доступності, як зараз, було складено. Та й навіщо воно мені було в мої умовні 14-18.
@ ні я радіоаматор і видкрив для себе радіо в тих самих 90 з саморобних конструкцій, потім були Кенвуди й Айкоми з Езу))) Зараз слухаю і два топові SDR в себе вдома, але й аналоговою класикою теж бавлюсь, бо вона вміє звучати так, що сучасні балалайки відсмоктують🤷 ну ось наприклад Grundig satellite 6000 - це ж краса, ніякому «Малахіту» й не снилося так звучати
Я в свої 12-14 років, коли жив в маленькому містечку, куди пробивався 1-2 телевізійні сигнали і ще наче не було FM, крутив на VEFі радіо Промінь і можливо ще щось. До речі , у нас ще час від часу можна було почути в ефірі перемовини військових. Але дуже рідко і дуже не розбірливо. Поряд вертольотчики і зв'язківці. Тоді мріяв про те, щоб мати власну радіостанцію. Але інформацію про це знайти мені було ніде, а може і не дуже хотів докладати зусиль. Тож ті часи пройшли і я про це все забув під впливом комп'ютера та Інтернету. То і так ще добре, що я у свій час, встиг обзавестись паяльником і трохи побавитись Arduino. Ну і мабуть під впливом цього усього старого мотлоху, що колись був вдома, зараз я маю вініловий програвач.
Нет ребята, это уже не радиосвязь... Без интернета вы ничего не услышите.
А радиосвязь - это рация, радиоприемник, радиопередатчик, радиостанция.
❤😂🎉😢😮😅😊
73🎉
Я чогось не знаю, але 73 вже десь бачив. Це що?
@@VicHaz 73 код радіоаматорів, означає - найкращих побажань.
@@zlobniyburatino5051 зрозуміло. Дякую!
@@VicHaz То не ті 73😁😁😁
@@taras900956 які ще ті, не ті
5:15 Шифрування ж. Кодування, зазвичай, відоме
Дякую! Fixed
Цікаво. а скажи, будь ласка, по яких частотах обрізав голос?
Який голос? Мій у відео? Це просто ефект в відеоредакторі
@@VicHaz Зрозуміло, дякую.
Чувак, говори швидше блін
Чувак, це художній твір. Поклади телефон, не бери дурного до рук
Хотів дітям порекомендувати, але ж вони в мене морзянку знають😆
Цікава тема. Не думав навіть що морзянкою ще користуються.
Дякую за відео.
Ну скоріш за все, хоч можу помилятись, нею не користуються в тому вигляді, як колись де радист сидить і тицяє рукою кожен сигнал, а от ввести текст на комп'ютері, щоб він перетворився в код Морзе і відправився через радіопередавач, то чому би й ні. Там де немає покриття мобільного, а за супутниковий зв'язок платити дорого, це наче не поганий варіант.
@@VicHazще й як користуються! Радіоаматори всього світу продовжують використовувати цей вид зв'язку, саме ним можна провести цікаві дальні прийоми сигналів. Звісно ж є і сучасніші види з комп'ютерною обробкою таке як FT8 але і стара морзянка не забувається!
Інтернет приходящий , а Морзянка вічна !
ex UR5EGR. all 73 ! ..
1:16 Ла-ла-ла😁
Знайшли пасхалочку? :)
А на що ловите? 😊
Це ви про риболовлю?
Характерне мелодійне булькання це обробка звукового сигналу ЗАС (засекречивающая аппаратура связи). Без спецаппаратури не обійтися.
Зараз і радіоаматорське "булькання"є...
Нічого там засекреченого немає, просто кодований сигнал
@@bogdans9590 Щоб зрозуміти сигнал потрібна відповідна ЗАС в яку вводиться код, а це секрет!
Як називається сайт
Гляньте опис до відео
73
Я б порадив вам якось допомагати нашим бійцям таким чином.
Це лише відкриті радіо передачі. Я не думаю, що все так просто. І майже впевнений, що те що треба слухати, наші слухають.
Переказувати їм новини з BBC ?
Аматори радіо допомагали і допомагають шкода що скоро не буде кому дітей навчати особливо морзянці лишились пенсіонери а гуртки масово зникають всеукраїнські змагання скоро взагалі зникнуть керівників лишилось одиниці
Побільше таких відео про антени про трансівера.аідсилювачі.кв діапазонів уддачі
Військові кодують інформацію групами по п'ять цифер