Від перетворювача на 220 ККД будь-якої зарядної станції буде просідати. Оскільки всередині зарядки батарея тримає напругу 12/24/36 або 48. Відповідно чим менше ВІДНОШЕННЯ між напругою на виході і внутрішнім акумулятором/батареєю (одну напругу поділити на іншу 220/24 = 9.17) - тим ВИЩИЙ ККД ми отримуємо. Орієнтовно це буде десь 680*0.78=530 На практиці і того меньше. Ще момент пов'язаний з кількістю струму. ККД буде знижуватись якщо нам знадобиться більше кількість струму через вихід 220. У випадку з type-c перетворення відбуваються з такими відношеннями 24/20 = 1.2 або 20/12 = 1.67 (або ж 36, 48) і відповідно втрати при перетворенні менші і ККД вищей. Ідеальним варіантом для ПК буде дати йому не змінну напругу 220 а постійні 12, 5 і 3.3 вольти через Pico PSU відповідної потужності (яка потрібна вашому ПК). Такий метод використання дасть найбільший ККД. Оскільки варіант використання станції у відео виглядає наступним чином: (1) станція зарядила внутрішній аккумулятор який має напругу 12/24/36/48 вольт з мережі 220 з втратами електроенергії на вході. (2) Станція перетворює зі своєго внутрішнього акумулятора напругу на вихід 220 змінного струму знову з втратами ККД. (3) В ПК стоїть блок живлення який знову ж таки з втратами ККД перетворює змінний струм 220 на необхідний для нього постійний струм 12/5/3.3 вольти. Тому щоб довше прожити з тією самою ємністю батареї, треба мінімізувати всі перетворення.
я порівнював з EcoFlow River PRO, там ккд набагато ліпший за тих самих умов. Просто ця станція криво зібрана з дешевих мікросхем - єдина причина такого просідання
90w потребление +25w на работу станции с инвестором + 20% потери на преобразования = 138w. 680w/h разделить на 138w получаем 4.9 часа. Заявленная ёмкость правильная, просто её не правильно нам продают.
@@alexander4apkis921 в описі продукту не пишуть. Але питання про реальну місткість батареї неодноразово задавалось представникові бренду (на розетці). І він там визнав, що є момент із споживанням у 25-30 вт самою станцією.
@pashadecl8438 Всё верно. Ещё стоит учесть снижение эффективности инвертора при малых нагрузках, что автор подтверждает на практике. Максимальный КПД в будет примерно при 70% от номинальной мощности инвертора. При малых нагрузках КПД будет 65-70%. Также,батарея никогда не разряжается до 0%, всегда остается запас, бмс отключает нагрузку.
@@dimonskif при совсем малых нагрузках дело обстоит еще печальней. Роутер с ону через инвертор проработают часов 20 - нагрузка вообще не определяется, пишет 0 вт, на деле где-то 6 Вт потребление всего.. Если подключить через DC - пишет что проработает 80+ часов!
Оце так! Не очікував від Ugreen, ледь не купив її, дякувати богу - купив pecron 600LFP, якимось дивом, хоча спершу і не розглядав її до покупки! Дякую за огляд!
Подсказали как решить проблему непрогнозируемых отключений станции. Похоже, что отключение вручную на станции вайфай и блютус (три секунды удерживать левую нижнюю кнопку) и включение режима постоянного включения (3 сек удерживать правую нижнюю кнопку) - решает проблему. Пробуйте и пишите
Купил такую станцию, но почему то она иногда сбрасівает заряд на 0. подключена к розетке постоянно, если выключают свет, бывает такое, что даже при заряде 80% станция отключается и показывает 0%. Не сталкивались с таким?
К стати добавлю, есть еще один косяк. Подключаете роутер и ону для оптики через преобразователь - и станция сама по себе отключается через какое-то время, так как нагрузку не определяет в принципе (хотя время работы, конечно, снижается)
раніше це можна було зробити через додаток від Ugreen, але його десь пів року тому видалили з Android PlayMarket. Зараз я бачу там є оновлений додаток PowerRoam - спробуйте його. Там була опція вимкнути енергозбереження і дати можливість працювати завжди, навіть без навантаження
Добрый день! Получилось ли подключать приборы с небольшой нагрузкой, чтобы девайс не отключался? Ниже в комментах писали, что через мобильную приложуху можно устанавливать режим постоянной работы от малой нагрузки.
Скажи будь-ласка, що у нього конкретно з режимом ДБЖ? Я бачу, що він є. Але, припустимо, вимкнули світло, через годину увімкнули, то як станція буде давати напругу напряму на ПК? Тобто буде заряджати себе и давати напругу на комп чи зарядиться. а потім з батареї буде живити комп постійно потрохи розряджуючись та заряджаючись? Чи може вона буде і заряджатись і давати напругу, а після власної підзарядки зупиниться і далі продовжить напряму давати напругу на комп поки світло не вимкнуть?
Поки є світло - віддає струм "наскрізь" - батарею не розряджає. Світло зникло - працює через перетворювач від батарей. Світло дали - заряджається і віддає напругу одночасно..
Хтось пробував підключити зовнішній інвертор накшталт Baseus 150W чи інший? Бо в мене при підключенні монітору та ноутбуку через 10 хвилин роботи вимикається. Ймовірно із-за перегріву. А якщо навантажую на 80-90W, то підключений монітор починає то вмикатися, то вимикатися при вмиканні екрану... Дуже дивно, бо по специфікаціям прикурювач повинен витримувати 120W... Чи це з зовнішнім інвертором щось?
Baseus 150w бувають моделі як з чистим так і модифікованим синусом, можливо не вистачає потужності, адже як розумію з 12v(120w) через baseus робимо 220v а потім знов через блок ноутбуку та монітору 19-20v і втрачаемо на перетворенні
Дякую вам за огляд. А після користування станцією вже майже рік, ви зараз порадите її купувати? І ще, підкажіть, будь ласка, з якими характеристиками придбати кабель Type C to Type C, щоб заряджати ноутбук від станції? Зарядку по USB Type-C ноут підтримує. Заздалегідь дякую за відповідь.
питання тільки в ціні. якщо бюджет дозволяє взяти EcoFlow River 2 Pro - беріть його. Якщо ця по ціні в півтора раза дешевша - беріть цю, вона не така ефективна і потужна, але зі своїми задачами справляється. Кабель купуйте звісно з підтримкою 100Вт, читайте відгуки, бо багато хламу на ринку. Якщо зарядка ноутбука менше 100Вт то можливо знайдете перехідник якийсь, у мене Lenovo 135 Вт зарядка, я придбав перехідник Lenovo - Type C , але по факту не працює (
@@LaoBulat дякую за відповідь, після вашого огляду вже замовила Ugreen BYD PowerRoam GS600 680Wh, чекаю. Просто зовсім не розуміюся на цьому. Послухала вас і зрозуміла, що треба придбати кабель для зарядки від станції через USB Type-C. А от який кабель придбати, незрозуміло. Задаю питання продавцям інет магазинів, а вони кажуть будь який беріть, щоб 100 Вт було. В одному магазині запропонували "кабель USB Type-C to USB Type-C 5.0A (100W)", в іншому - "USB Type-C - 4.0*1.35 mm, PD трігер до 90W, перехідник, адаптер живлення, перетворювач для ноутбуків, зарядного пристрою". Вони з зовсім різні. Треба було мені краще фізику в школі вивчати :)
@@LaoBulat, у дітей ноути - Asus TUF Gaming A15 FA507NU (FA507NU-TT901W) та Lenovo Legion Slim 5 16APH8 (82Y9000QUS). Обидва мають порти для зарядки USB Type-C. Мені потрібні кабелі, бажано 2,5-3 м, щоб заряджати ноутбуки через порт через порт Type-C від зарядної станції через Type-C (100 Вт). Як я зрозуміла, це буде оптимальний спосіб зарядки ноутів від станції. Дякую за відповідь.
Читав також що люди користуються якимись зовнішніми інверторами і типу КПД стає вищий. Але я щось не зрозумів шо це таке і де воно можна купити. Гугл показує геть якісь страшні приблуди. Якщо хтось шарить за це, не могли б поділитися де можна придбати такий зовнішній інвертор? або як він точно називається
Подскажи пожалуйста, есть ли какие-то поправки или замечания к девайсу по прошествии четырех месяцев? Вылезли ли какие-то проблемы, неудобства? У нас в Казахстане их продают, но информации с реальными отзывами не могу нигде в интернете найти, кроме твоего отзыва. В отличие от того же EcoFlow, по которому очень много материала. Из-за этого как-то рука не поднимается пойти на Югрин, и приходится смотреть на более известный Экофлоу, хоть он и дороже.
мой лично совет - возьми анкер на 500вт/ч или эко флоу 2 ривер за схожие деньги. Здесь инвертор с низким кпд. Хотя если у тебя ноутбук к примеру питается от Type C и роутер подключить через DC - тогда протянет долго.. К примеру роутер с онушкой через DC протянут 69 часов, а через инвертор - 19! А так пока что других косяков я не наблюдаю.
@@alexander4apkis921 Спасибо большое за ответ! Главное, чтобы у Экофлоу оказался инвертор не хуже. А это большой вопрос. Кто их знает? ))) Потому, что у River 2 Max емкость меньше - 512 Вт.ч (160 000 мА. Ч), а стоит он у нас на 100 долларов дороже, чем этот Югрин. И солнечные панели у него дороже гораздо. У Югрина при большей ЗАЯВЛЕННОЙ емкости стоимость с солнечной панелью 200 ваттной составляет 800 долларов, против 1490 у Экофло с 220 ватной панелью. Тезка, и я там выше задавал еще один вопрос. По поводу устройств с малой нагрузкой. Буду признателен за ответ.
@@AlexFather3 у моего друга EcoFlow RIVER Pro при 85 вт показывает около 8 часов работы. Эта станция протянула реально 5. А батареи как мне кажется вообще всё равно какого производителя брать, они почти все совместимые
Привет, режима как такового нет. Включил станцию, преобразователь на 220, подключил устройства и пользуешься.. Единственное - если нагрузка слабая или нет, то может выключиться сама по себе. Для этого через приложуху надо включить режим "работать всегда" - отключить энергосбережение
Спасибо за этот пусть и небольшой отзыв! Реально инфы о нём крайне мало... Не подскажешь как у него с шумом от кулера? При каких сценариях он вообще включается и насколько шумный становится в зависимости от нагрузки или от зарядки?
отключается когда напряжение есть, или когда нету? С нагрузкой или без? Я с включенным напряжением не пробовал долго работать. А вот на роутер пробовал оставлять без напряжения через преобразователь - пишет что нагрузки нет, разряжается потихоньку но не выключается
@@LaoBulat , отключается когда включена в режиме ИБП при подключенном роутере и холодильнике, при этом и при минимальной нагрузке (около 10 ватт) и при 180 ваттах. Сделал сброс до заводских настроек, сейчас вроде все ОК, но не знаю когда этот глюк может опять повториться
Дякую за огляд!Теж маю цей ГАДжет.Працюватиме з котлом та холодильником(підключав - працює).Сподіваюсь що це не дуже знадобиться(смерть козломордим!).Купився на перші "ура"-відгуки,але що поробиш - треба шукати алгоритми економії заряду.Ще раз дякую за огляд!
жоден акумулятор не віддає 100% свого заряду, зарядні станції всіх виробників так працюють, також слід враховувати споживання інвертора 20-25 це нормально, тому критика так собі
Ємність, що вказана в паспорті - це ємність батарей, що працюють на 3.7в. Далі для ноутів чи чогось іншого 3.7в буде замало, тож треба підвищувати напругу, що також не відбувається без втрат. А для змінносто струму (із використанням інвертору) і поготів.
Від перетворювача на 220 ККД будь-якої зарядної станції буде просідати. Оскільки всередині зарядки батарея тримає напругу 12/24/36 або 48. Відповідно чим менше ВІДНОШЕННЯ між напругою на виході і внутрішнім акумулятором/батареєю (одну напругу поділити на іншу 220/24 = 9.17) - тим ВИЩИЙ ККД ми отримуємо. Орієнтовно це буде десь 680*0.78=530 На практиці і того меньше. Ще момент пов'язаний з кількістю струму. ККД буде знижуватись якщо нам знадобиться більше кількість струму через вихід 220. У випадку з type-c перетворення відбуваються з такими відношеннями 24/20 = 1.2 або 20/12 = 1.67 (або ж 36, 48) і відповідно втрати при перетворенні менші і ККД вищей. Ідеальним варіантом для ПК буде дати йому не змінну напругу 220 а постійні 12, 5 і 3.3 вольти через Pico PSU відповідної потужності (яка потрібна вашому ПК). Такий метод використання дасть найбільший ККД. Оскільки варіант використання станції у відео виглядає наступним чином: (1) станція зарядила внутрішній аккумулятор який має напругу 12/24/36/48 вольт з мережі 220 з втратами електроенергії на вході. (2) Станція перетворює зі своєго внутрішнього акумулятора напругу на вихід 220 змінного струму знову з втратами ККД. (3) В ПК стоїть блок живлення який знову ж таки з втратами ККД перетворює змінний струм 220 на необхідний для нього постійний струм 12/5/3.3 вольти. Тому щоб довше прожити з тією самою ємністю батареї, треба мінімізувати всі перетворення.
я порівнював з EcoFlow River PRO, там ккд набагато ліпший за тих самих умов. Просто ця станція криво зібрана з дешевих мікросхем - єдина причина такого просідання
Геній, розкажи мені бідь ласка. Бп у пк 110-240 вольт по паспорту, то мені вигідніше вмикати станцію на 110 вольт?
90w потребление +25w на работу станции с инвестором + 20% потери на преобразования = 138w. 680w/h разделить на 138w получаем 4.9 часа. Заявленная ёмкость правильная, просто её не правильно нам продают.
мда. это очень печальный КПД - 65%
заявляют не 20% потерь, а 15. Про 25 Вт на работу станции ничего не пишут
@@alexander4apkis921 в описі продукту не пишуть. Але питання про реальну місткість батареї неодноразово задавалось представникові бренду (на розетці). І він там визнав, що є момент із споживанням у 25-30 вт самою станцією.
@pashadecl8438 Всё верно. Ещё стоит учесть снижение эффективности инвертора при малых нагрузках, что автор подтверждает на практике. Максимальный КПД в будет примерно при 70% от номинальной мощности инвертора. При малых нагрузках КПД будет 65-70%. Также,батарея никогда не разряжается до 0%, всегда остается запас, бмс отключает нагрузку.
@@dimonskif при совсем малых нагрузках дело обстоит еще печальней. Роутер с ону через инвертор проработают часов 20 - нагрузка вообще не определяется, пишет 0 вт, на деле где-то 6 Вт потребление всего.. Если подключить через DC - пишет что проработает 80+ часов!
Оце так! Не очікував від Ugreen, ледь не купив її, дякувати богу - купив pecron 600LFP, якимось дивом, хоча спершу і не розглядав її до покупки!
Дякую за огляд!
і скільки він показує годин при схожих навантаженнях? 40 Вт скільки потягне..?
@@alexander4apkis921 котел газовий у мене десь 60-80Вт, то вистачає на 7.5-8.00 годин... От і рахуйте, це в двічі~
Подсказали как решить проблему непрогнозируемых отключений станции. Похоже, что отключение вручную на станции вайфай и блютус (три секунды удерживать левую нижнюю кнопку) и включение режима постоянного включения (3 сек удерживать правую нижнюю кнопку) - решает проблему. Пробуйте и пишите
Спасибо за обзор.Спустя год взял бы что другое? Зарядка насколько быстрая до 100%? Для солнечных панелей есть разъёмы?
Купил такую станцию, но почему то она иногда сбрасівает заряд на 0. подключена к розетке постоянно, если выключают свет, бывает такое, что даже при заряде 80% станция отключается и показывает 0%. Не сталкивались с таким?
у меня таких косяков не наблюдалось
Подскажите обычный холодильник 220 вольт 150 ват можно подключить к ней? Чистый синус у неё или модифицированный?
К стати добавлю, есть еще один косяк. Подключаете роутер и ону для оптики через преобразователь - и станция сама по себе отключается через какое-то время, так как нагрузку не определяет в принципе (хотя время работы, конечно, снижается)
Там есть режим постоянной работы в приложении
Вітаю, підкажіть як включити режим іпб? В мене вона через деякий час виключається… дякую за відповідь
раніше це можна було зробити через додаток від Ugreen, але його десь пів року тому видалили з Android PlayMarket. Зараз я бачу там є оновлений додаток PowerRoam - спробуйте його. Там була опція вимкнути енергозбереження і дати можливість працювати завжди, навіть без навантаження
ура! Нарешті хоч трохи інфи по цій станції) Дякую
Добрый день! Получилось ли подключать приборы с небольшой нагрузкой, чтобы девайс не отключался? Ниже в комментах писали, что через мобильную приложуху можно устанавливать режим постоянной работы от малой нагрузки.
да, в настройках через мобильное приложение и правда есть такая возможность..
Скажи будь-ласка, що у нього конкретно з режимом ДБЖ? Я бачу, що він є. Але, припустимо, вимкнули світло, через годину увімкнули, то як станція буде давати напругу напряму на ПК? Тобто буде заряджати себе и давати напругу на комп чи зарядиться. а потім з батареї буде живити комп постійно потрохи розряджуючись та заряджаючись? Чи може вона буде і заряджатись і давати напругу, а після власної підзарядки зупиниться і далі продовжить напряму давати напругу на комп поки світло не вимкнуть?
Поки є світло - віддає струм "наскрізь" - батарею не розряджає. Світло зникло - працює через перетворювач від батарей. Світло дали - заряджається і віддає напругу одночасно..
Хтось пробував підключити зовнішній інвертор накшталт Baseus 150W чи інший?
Бо в мене при підключенні монітору та ноутбуку через 10 хвилин роботи вимикається. Ймовірно із-за перегріву.
А якщо навантажую на 80-90W, то підключений монітор починає то вмикатися, то вимикатися при вмиканні екрану...
Дуже дивно, бо по специфікаціям прикурювач повинен витримувати 120W... Чи це з зовнішнім інвертором щось?
може і сам інвертор не витягує заявлену потужність
А какое время работы при использовании устройств через 12 в разъем. Интересно, сколько проработает автохолодильник
Baseus 150w бувають моделі як з чистим так і модифікованим синусом, можливо не вистачає потужності, адже як розумію з 12v(120w) через baseus робимо 220v а потім знов через блок ноутбуку та монітору 19-20v і втрачаемо на перетворенні
Дякую вам за огляд. А після користування станцією вже майже рік, ви зараз порадите її купувати?
І ще, підкажіть, будь ласка, з якими характеристиками придбати кабель Type C to Type C, щоб заряджати ноутбук від станції? Зарядку по USB Type-C ноут підтримує.
Заздалегідь дякую за відповідь.
питання тільки в ціні. якщо бюджет дозволяє взяти EcoFlow River 2 Pro - беріть його. Якщо ця по ціні в півтора раза дешевша - беріть цю, вона не така ефективна і потужна, але зі своїми задачами справляється. Кабель купуйте звісно з підтримкою 100Вт, читайте відгуки, бо багато хламу на ринку. Якщо зарядка ноутбука менше 100Вт то можливо знайдете перехідник якийсь, у мене Lenovo 135 Вт зарядка, я придбав перехідник Lenovo - Type C , але по факту не працює (
@@LaoBulat дякую за відповідь, після вашого огляду вже замовила Ugreen BYD PowerRoam GS600 680Wh, чекаю.
Просто зовсім не розуміюся на цьому. Послухала вас і зрозуміла, що треба придбати кабель для зарядки від станції через USB Type-C. А от який кабель придбати, незрозуміло.
Задаю питання продавцям інет магазинів, а вони кажуть будь який беріть, щоб 100 Вт було.
В одному магазині запропонували "кабель USB Type-C to USB Type-C 5.0A (100W)", в іншому - "USB Type-C - 4.0*1.35 mm, PD трігер до 90W, перехідник, адаптер живлення, перетворювач для ноутбуків, зарядного пристрою". Вони з зовсім різні.
Треба було мені краще фізику в школі вивчати :)
@@Olena_K який у вас ноутбук, напишіть модель точно. Подивлюсь чи вийде у вас його зарядити через Type C
@@LaoBulat, у дітей ноути - Asus TUF Gaming A15 FA507NU (FA507NU-TT901W) та Lenovo Legion Slim 5 16APH8 (82Y9000QUS).
Обидва мають порти для зарядки USB Type-C.
Мені потрібні кабелі, бажано 2,5-3 м, щоб заряджати ноутбуки через порт через порт Type-C від зарядної станції через Type-C (100 Вт).
Як я зрозуміла, це буде оптимальний спосіб зарядки ноутів від станції.
Дякую за відповідь.
EcoFlow River 2 Pro як і усі станції цього бренду дико шумні. І я бачив начинку ерофлоу і цієї, так як усе зібрано. Якість EcoFlow бажає кращого
Читав також що люди користуються якимись зовнішніми інверторами і типу КПД стає вищий. Але я щось не зрозумів шо це таке і де воно можна купити. Гугл показує геть якісь страшні приблуди. Якщо хтось шарить за це, не могли б поділитися де можна придбати такий зовнішній інвертор? або як він точно називається
Можливо ви маєте на увазі автомобільний інвертор 12v-220v, якщо підключити його через прикурювач зарядної станції КПД буде вище
@@ТарасДячек-р5б ага, тепер второпав. Це за нього мова і велася. Дуже вам дякую 🔥👍
Подскажи пожалуйста, есть ли какие-то поправки или замечания к девайсу по прошествии четырех месяцев? Вылезли ли какие-то проблемы, неудобства? У нас в Казахстане их продают, но информации с реальными отзывами не могу нигде в интернете найти, кроме твоего отзыва. В отличие от того же EcoFlow, по которому очень много материала. Из-за этого как-то рука не поднимается пойти на Югрин, и приходится смотреть на более известный Экофлоу, хоть он и дороже.
мой лично совет - возьми анкер на 500вт/ч или эко флоу 2 ривер за схожие деньги. Здесь инвертор с низким кпд. Хотя если у тебя ноутбук к примеру питается от Type C и роутер подключить через DC - тогда протянет долго.. К примеру роутер с онушкой через DC протянут 69 часов, а через инвертор - 19! А так пока что других косяков я не наблюдаю.
@@alexander4apkis921 Спасибо большое за ответ! Главное, чтобы у Экофлоу оказался инвертор не хуже. А это большой вопрос. Кто их знает? ))) Потому, что у River 2 Max емкость меньше - 512 Вт.ч (160 000 мА. Ч), а стоит он у нас на 100 долларов дороже, чем этот Югрин. И солнечные панели у него дороже гораздо. У Югрина при большей ЗАЯВЛЕННОЙ емкости стоимость с солнечной панелью 200 ваттной составляет 800 долларов, против 1490 у Экофло с 220 ватной панелью.
Тезка, и я там выше задавал еще один вопрос. По поводу устройств с малой нагрузкой. Буду признателен за ответ.
@@AlexFather3 у моего друга EcoFlow RIVER Pro при 85 вт показывает около 8 часов работы. Эта станция протянула реально 5. А батареи как мне кажется вообще всё равно какого производителя брать, они почти все совместимые
Спасибо большое!
Привет, как включить режим бесперебойник? 🙏🏻
Привет, режима как такового нет. Включил станцию, преобразователь на 220, подключил устройства и пользуешься.. Единственное - если нагрузка слабая или нет, то может выключиться сама по себе. Для этого через приложуху надо включить режим "работать всегда" - отключить энергосбережение
@@LaoBulat Спасибо, уже разобрался 🫱🏻🫲🏼
Спасибо за этот пусть и небольшой отзыв! Реально инфы о нём крайне мало...
Не подскажешь как у него с шумом от кулера? При каких сценариях он вообще включается и насколько шумный становится в зависимости от нагрузки или от зарядки?
к вентилятору вопросов нет. Тихий и адекватный. Раскручивается при нагрузках и зарядке, а так - ели слышно
Добрый день а обычные экономки к ней подходят???
что такое обычные экономки? Я не понял вашего вопроса
А X boost есть
есть, но это больше маркетинговый ход. Всё равно больше 600 вт отдавать не будет
@@LaoBulat похож на ecoflow river 2
@@LaoBulat но другая фирма
Хоть и включил режим «постояннная работа» - все равно отключается иногда
отключается когда напряжение есть, или когда нету? С нагрузкой или без? Я с включенным напряжением не пробовал долго работать. А вот на роутер пробовал оставлять без напряжения через преобразователь - пишет что нагрузки нет, разряжается потихоньку но не выключается
@@LaoBulat , отключается когда включена в режиме ИБП при подключенном роутере и холодильнике, при этом и при минимальной нагрузке (около 10 ватт) и при 180 ваттах. Сделал сброс до заводских настроек, сейчас вроде все ОК, но не знаю когда этот глюк может опять повториться
Дякую за огляд!Теж маю цей ГАДжет.Працюватиме з котлом та холодильником(підключав - працює).Сподіваюсь що це не дуже знадобиться(смерть козломордим!).Купився на перші "ура"-відгуки,але що поробиш - треба шукати алгоритми економії заряду.Ще раз дякую за огляд!
жоден акумулятор не віддає 100% свого заряду, зарядні станції всіх виробників так працюють, також слід враховувати споживання інвертора 20-25 це нормально, тому критика так собі
Вам мабуть нема з чим порівнювати, тому і кажете що 25 Вт це норма. Для мене - не норма.
Ємність, що вказана в паспорті - це ємність батарей, що працюють на 3.7в. Далі для ноутів чи чогось іншого 3.7в буде замало, тож треба підвищувати напругу, що також не відбувається без втрат. А для змінносто струму (із використанням інвертору) і поготів.
Гавно полное.Вчера купил.Сегодня несу обратно.Не заряжается от сети.Новая техника и уже с такой проблемой....
А я смотрю там люди к wi-fi подключают, зачем это вообще?
А что по котлу? Подключали? Чистая синусоида здесь?