Маю oukitel p2001. Нормально вона працює, якщо одіялком її не накривати. А то давав по задниці одній особі, яка додумалась накрити станцію. Щоб не шуміла..
Класне відео. Маю попередню версію вже 2 роки. Працює 2 роки як дбж 24/7. На відміну від нової версії вона абезшумна:). Станцію з відео, сьогодні на німецькому амазоні з активованим Prime можна купити за 850 Євро. Як на мене це чудова пропозиція, якщо ви готові миритись з її шумом(а шумить вона знатно)
Я маю p2001. Нарікань ніяких, не шумить, хоча вентилятори орієнтовно мають три режими потужності. вже от на самому останньому може трохи шуміти але він не включається часто. З відключеннями світла пройшла випробування на відмінно, була заживлена вся квартира. З усіма пристроями справляється, єдине ще в мене пралка не інверторного типу, тому її доводиться моніторити.
А Ви впевнені що то, що він не вмикає (або пізно вмикає) вентилятори це добре? Так , це тихо але чи не призводить це до перегріву елементів внутрі станції? Цікаво було щоб хтось розібрав станцію фосібот, встановили термодатчики і подивились до якої температури гріються чутливі елементи внутрі
Щодо охолодлження цієї станції одразу хочу попередити користувачів - китайці як завжди китайці. Все нижче написане буде лише мій субёэктивний погляд, я можу бути не правим, і з ним можна бути не згодним, але, про всяк випадок, я його залишу. Я вважаю що виробник порушив свій же тех. процес. Не знаю у всіх станціях чи ні, але в тій що я купив, звернув увагу що решітка на видув була тепла тільки з одного боку, там два отвори та відповідно два посадкові місця під вентилятори але, по факту, стоїть тільки один. Думав можливо в мене брак але продавець відповів що у них вони такі всі. Я сам переконався, що не тільки в мене, переглянувши огляд якогось німця, який розібрав частково свою станцію (можете знайти на ютюбі, на відео, під самий кінець ролика,буде видно отвори під кріплення ветилятораа та на платі порожній роз'єм що дуже схожий на ті що використовують для живлення кулерів). Можете перевірити свою станцію подивишись через вихідні прорізи вентиляції. Отвори завузькі, але якщо підсвітити то відсутність кулера буде помітна. Чому один? А тому що, на мій хлопський розум, і судячи з відео, другий просто не вліз через невдале розташування кабелів при проектуванні чи при збиранні. І в залишку ми маємо порушення системи охолодження коли вентилятор на видув забирає більшу частину повітря через сусідній отвір замість того щоп тягнути його через станцію, як було спроектовано і якщо б вони обидва булина своїх місцях. Але ж є два на вхід? Так є але на вдув вентилятори вмікаються рідко - тільки під великим навантаженням та під час заряджання. В режимі безперебійника вони не крутились. Інше дивне рішення, через яке маємо цей шум пов'язане, на мою думку, з першим. Щоб компенсувати відсутність цього вентилятора на виході виробник або перемістив його на бокову стінку або замінив їм менший вентилятор. Відстань від цього вентилятора до стінки невелика - через що, він може трохи захлинатися через що стає голосним. Далі - так як у вентилятора що стоїть всередині нема отвору для забору повітря , і так як відвід тепла зроблений через дупу - то він просто пряцює як конвекція у духовці (пропекає рівномірно і зі шкоринкою). Можливо виробник зробив все з таким запасом щоб це ніяк не вплинуло на нормальну єксплуатацію - але погодьтесь виглядає більш ніж дивно і схоже на якийсь неліквид який треба доробити. Маю впевненість, якщо поставити недостаючий вентилятор, і замінити на тихіший і вужчий внутрішній - то станція одразу стане в рази тихішою та холоднішою. Ціна питання - 2 кулері і година часу? Але зробити це не втративши гарантію неможливо. Якщо станція не буде працювати 24/7 - то я думаю це не такий старшний недолік, адже ціна і характеристики в неї гарні. Але все одно післясмак як в приказці - "Танцював, танцював і не вклонився".
@@JustBlogg Глянув відео з розборкою дельти 2 - так один але під другий посадкового місця (кріплення для кулера) не передбачено - вони досить спеціфічні в неї і я його не побачив ні отворів щоб його додати. Тому можна сказати майже напевно, що його там і не планувалось. Виробник продумав іншу логіку охолодження - мені не відомо як саме вона працює, мав справу лише з рівер 2 про. В Oukitel ж видно кріпленя під кулер (можу судити лише з 1го відео яке знайшов, але там чітко видно не просто решітку а саме кріплення для кулера на ній), а так як станція нова і корпус для неї унікальний то виглядає дивно. Відстань між кулерами і решітками входу у дельти значно ближчі ніж у Оукітел, а відстань між сусідніми отворами що знаходяться на одному боці більші, і я не знаю в якому порядку працють кулера. У Оукітел весь час процює саме кулер на відвід тепла - а вхідні отвори розташовані бог зна де. У экофлоу цей один вихідний кулер (якщо він працює на відвід, бо я не знаю) розташований якраз навпроти найбільшої концентрації радіаторів охолодження що логічно і має сенс. В Оукітел навпаки - відсутній там де решіток навпроти більше - знов дуже дивне рішення з точки зору логіки, доки не припустити що він просто не вліз - тоді все стає на свої місця.
@@NotFound-x2s дякую вам за відгук. Глянув також ту розбірку від німця, і судячи з коментарів під оглядом від "мотостаф", той що всередині по центру працює завжди, а останні три в залежності від навантаження. Маю першу версію, вона практично завжди безшумна , а потім є 3 режими роботи вентилятора. 1 режим самий тихий, і з ним комфортно сидіти навіть в 1 метрі від станціїї дискомфорту немає. Також перший режим не сильно заважає навіть спати. 2 режим це вже середні оберти, зазвичай він вмикається коли станцію дуже розряджаеш, ну тобто коли вона всередині вже сильніше прогрілась і потрібне більш сильне охолодження. Зазвичай у моєму режимі використання цей режим не більше 1 години працює безперервно, але він вмикається у мене рідко, 1-2 раза на день. 3 (третій) режим це прямо турбо і він дуже шумний, вмикалось тільки влітку. Якраз була спека і часті відключення, то йому не вистачало другого режиму охолодження при заряджанні і він вмикав третій. Щодо цієї станції, то передумав її купувати, мені записали відео його роботи в режимі простою так би мовити, і рівень шуму може не вище ніж у моєї на першому режимі обертів, але звук трохи інший і більш неприємний здається. Думав між цією і фоссібот ф2400, там такий же режим роботи мабуть як і у укітель першої ревізії (p2001е якщо що). І розумію що для таких речей краще хай буде більше охолодження, але все ж таки якось там і справді дивно встановили вентилятор, так я к позаду наше ніякої решітки немає, значит він десь з іншого місця бере повітря, а якщо немає прямого протоку повітря то і ефективність цього вентилятора стає дуже сумнівною і навряд чи ця ефективність буде дорівнювати тому рівню шуму що він створює. Дякую вам що наголосили на цьому питанні
без розбору там особливо немає на що дивитись, бо він просто працює, а там немає ніяких додатків. Дійсно великий повербанк з функцією ДБЖ. Інвертор тримає 2,4 квт навантаження, акум має один з найгірших ККД до заявленої ємності, але тут вже від ціни залежить, бо в моменті коли фоссібот коштував 35 тис грн, а екофло з ємністю батарей 1 квт/год коштував 55 тис це було дуже вигідно.
Реле напруги встановили в усьому житлі, налаштували і забули про проблеми! Іноді були стрибки за 260в, або ж просідала до 180в. В місті це не добре. Шум від нашої ЗС на 2кВт також турбував. Станція китайська, але має режим ДБЖ, може з'єднуватися по wi-fi/bt, назва щось Y2000. При увімкненому інверторі на 220в гріється верхня частина станції, вентилятори практично не виикаються, також і при заряджанні. Є варіант зменшення шуму - зайти до сервіс центрів і на розбірці пошукати вентилятори від фірмових системних блоків. Там вони звиду прості і дешеві, але як тихо вони працюють! І замінити згідно розміру. В нашій 4 вентилятори, здається. Хай 200 грн, але це тиша! Дякуємо за практичний цікавий тест і чекаємо розборку!) Успіхів та наснаги, миру і світла!
ну, по першій їх станції дійсно було багато скарг, але там більше враження, що була якась бракована велика партія, і на перегрів багато хто скаржився. В той же час в інших оглядачів таких проблем не було.
Якби не шумні вентилятори, була би ідеальна станція за свою ціну. А так просто хороший варіант) Відео як завжди було цікаве. Ставлю вподобайку, чекаю на розбирайку
@@Electric_UA як варіант, доречі, дякую) Бо я спочатку замовив фосібот ф2400, його загубили, повернули гроші. І вирішив що якщо не повезло з фосіботом, треба замовити окітел) Тепер чекаю на станцію як на відео.
цю станцію можливо доробити- на живлення вентиляторів доставить плати з термодатчиками які ставляться на радіаторі інвертору, і в залежності від температури ці плати регулюють оберти вентиляторів, стоять ці плати копійки
О, оце цікавенька модель. Теж її дивився. 600 баксів він на Алібабі, але ще плюс 2 місяці морем і десь 150 баксів. І потім вже у Львові на митниці як там Місту бог на душу положе. Мої станції з Чехії їхали 30 днів, це прям дуже не дуже.
До слова, в даташитах на акуми від виробників теж нема повного тесту на кількість циклів до 80% залишкової ємності. Є графіки на яких вказано щось 600-800 циклів, а далі лінія просто інтерполюється до 80%.
Компресор холодильника це ж не тільки активна потужнійсть, але й реактивна. Саме тому така велика розбіжність. А лампочка і нагрівач це чисто активна потужність. Реактивна потужніть не виконує корисну роботу, але все одно має бути компенсована. З мережі 220В реактивна потужність всіх приладів береться, але не фіксується лічильником. Це лише компьютерні упси позначались значенням повної потужності ВА ))
Все вірно! А ще незрозуміло навіщо виставляти по виходу АС аж ~230 В? Для чого це робити? Що в цьому позитивного, як для самої станції, так і для струмоприймачів? Невже сучасна електротехніка не буде працювати від мережі АС ~220 В? При налаштуванні на виході АС ~230 В отримаємо лише збільшення пускових струмів від неінверторних холодильників, мікрохвилівок, пральних машин зі звичайним колекторним синхронним електродвигуном і т.д., а також збільшене навантаження від резистивних (чисто активних) навантажень (лампи розжарювання, бойлери, електрочайники, електроплити тощо). Реактивна потужність також не фіксується електронними ватметрами / розумними розетками. Підтримую Ваш коментар.
Мав схожу станцію під назвою Promate 2000, нажаль вже після того як станція наказала всім довго жити, а отримав інформацію від сервісного центру, що ці станції не можна заряджати від звичайного генератора (в мене Husqvarna G3200p). Під час заряджання стації від 10% до 45% я почув тріск та станція припинила заряджання, перестав працювати інвертор.
Хіба існують в природі генератори, що можуть видавати модифіковану синусоїду? Генератор то ж буквально та штука, що видає найсправжнішу сусоїду. У них може плавати частота при перепадах навантаження тому що система контролю двигуна не має достатньої швидкодії, щоб вчасно підгазовувати чи знижувати оберти. Таким чином легко вискочити за допуск +-0,2 герци. І чутливі прилади такого вже не схавають.
AMPService в своєму розборі казав, що взагалі вперше зустрічає такий датчик в зарядній станції і тому не знає що це, ну або з ними ніколи не було проблем і тому він ними не цікавився.
І цей датчик стоїть на купі станцій з торговими марками оукітел, сігма, та іншими. дивно, що людина, яка займається ремонтом силової електроніки цього датчика в очі не бачила.
@@bootuseua ну, то таке, мабуть краще в нього спитати :). Але заради справедливості глянув цей момент в його відео: він каже що не конкретно в цій станції його вперше зустрів, а в аналогічних раніше, просто з ним (датчиком) не було проблем і тому він не докопувався до того, що це за датчик. І в нього там є відео зі спробою ремонту наступної моделі від Oukitel - там такого датчика вже немає, здається
@@bootuseuaкулер на обдув інвертора працює на 100% завжди. Моя ідея заключається в тому щоб регулювати швидкість роботи того кулера який обдуває в залежності від температури завдяки . Ви схоже робили в гибридному інверторі. Пс. Там 2 кулери на видув. Та один 80мм стоїть по центру на задній кришці який і працює завжди та шумить як навіжений. А бокові зліва включаються в залежності від споживання або заряджання. Пс. Там 2х пінові кулери. Можу прислати вам фото. Або свою розберіть. Там зверху зняти 4 резинові заглушки , відкрутити ключем 4 болта , вітянути їх та смикнути кришку вверх.
Таакс..пральна машинка максимально бере, при нагріванні водички - 2500вт. Ємність батарей станції 40Агод, напруга 51,2в. це 2500/51,2= 48,82А що дорівнює розряду в 1,22С від ємності її батарей. Це я до чого - що я переживав чи не стане погано моїм 105им,якщо інколи буде короткотривалий розряд (3-15хв) в 0,75-0,85С (фен, пралка). Але якщо заводські станції розраховані на таке використання і у людей вони працюють, то вже якось спокійніше😅
За майстра (на початку відео) додам свої 5 копійок, віддав йому сяомі робота пилососа, так він його вже як пів року "повертає", каже зробив, замінив батарею а от з відправкою виникають різні причини чому не сьогодні.
@@reznichenkoo мені він павербанки місяці два-три чинив да повертав, то щось нове на платі згоріло, то ще щось видумував. В ітозі ремонту не було, пару smd кондюків відпаяв і все, сказав все виправили, оплату не взяв. В ітозі приїхало з подертими аккумами, кажу "збс ви майстер" - То не я чинив і нова байка пішла... Короче не сервіс а хер зна шо. (Рекомендую тіпа мПочинка, в нього вдалось поремонтувати)
@@uacode цікаво, бо коли в мене згоріла Bluetti EB70 я довго вибирав між AMPservice та його львівським конкурентом і вирішив відправляти у Львів, там все дуже гладко пройшло, хоча і не дуже дешево.
@@bootuseua в мене також вже 2 збірки, одна на 5кВт, а друга майже на 4кВт. Друга збірка повністю замінила екофлоу, яка була вже в ремонті і знову вилитіли драйвери)
Можна ваш досвід по збірці дізнатися ? 1. Інвертор (модель) 2. Комірки (які і який вольтаж , ємність ) 3. Балансир (модель) 4. Віддалений контроль (є чи нема) Дякую.
@@eugenemaksimenko1191 збірка LiFePo4 + гібридник із заміненими кулерами на тихі - це на мій погляд для квартири ідеально...можна розмістити на кухні під шафами все це діло...і не видно і не шумно
Замовив більше двох місяців за посиланням з опису ролика. Ще навіть не вислали. Все відкладають відправку та відкладають. Майте на увазі та готуйтеся чекати кілька місяців.
@@bootuseua кілька разів. Кожний раз: "Так, так, зараз відправимо. У кінці серпня." Потім 10-15 вересня. Потім 10-15 жовтня. Потвори. І гроши не повертають.
Маю Fossibot 2400, вона зараз працює як ДБЖ для холодильника. Тож помітив, що вона сама розряджається до 90% ,потім знов заряджається до 100 і так повторюється це нормально?
також маю Fossibot f2400 ще з перших ревізій - там не відбувається такого розряду/заряду, вона з весни 2023 в мене увімкнена в якості ДБЖ. Нові ревізії трошки відрізняються і тому алгоритми могли і змінити
За умови що 90% від 2048 це 1843wh. А бойлер використав тільки 1520. То втрати вийшли в розмірі 323 wh. Точніше 50 хв) Та й від дс я недіявся більшого. 218 wh втрат за 16 годин.
Якщо затиснути кнопку USB , то буде включений безшумний режим ( не буде звукової індикації при включенні AC/USB/DC) І також в станції 2 вентилятори на вхід і один на вихід))
Якраз нещодавно думав про це і ніяк не можу зрозуміти А навіщо затримку на реле напруги ставити більше ніж пару секунд? У мене затримка стоїть 10 секунд, та що була з коробки. І то мені здалось що це доволі довго. Може я щось не розумію? Таймер все одно починає свій відлік тільки після того як напруга повернулась до нормального діапазону.
Можна і так, але інколи мережа при вмиканні може повторно вимикатись. Зазвичай таке трапляється, коли при вмиканні спрацьовує захист від перенавантаження. Щоб не допускати такого і ставлять реле з затримкою.
@@bootuseua велику затримку роблять для холодильників, щоб не допускати їх повторного увімкнення у короткий проміжок часу. А з урахуванням того, що більшість споживачів включаться в мережу миттєво, то і можливе відключення відбудеться впродовж перших секунд (залежить від уставок на лінії). Для мережі було б непогано, аби все навантаження вмикалось в рандомний проміжок часу, скажімо 5-20 секунд. Але це все дуже залежить від характеристик лінії, підстанції, споживачів на ній. Як на мене, якщо холодильники/кондиціонери в квартирі/будинку обладнанні додатковою затримкою на включення (або така затримка вже передбачена у пристоях), то 5 - 10 секунд зазвичай достатньо.
Как владелец умершей внезапно и без явных причин китайской станции от б-бренда, которую как оказалось, невозможно отремонтировать, понял, что брать в Украине можно только ecoflow и bluetti.
@@bootuseua від неї працював інверторний холодильник. Зустрічного струму не було. Просто потухла і все. Три тижні мйстер намагався щось зробити, повернув без ремонту. Виставив на олх, на запчастини. Сьогодні зателефонував власник такої самої, яка вмерла взагалі майже не пропрацювавши, він відправляв її 5 різним майстрам, ніхто не зміг відновити. Розпитував, може я знаю що можна зробити. 😅 Ось такий урок вартістю 700$.
@@bootuseua newsmy n1200. Брав її ще 2 роки тому, під час першого блекауту. Циклів 100 повних може загалом пройшла. Нічим особливо не навантажував. Влітку працювала суто на холодильник, бо основною взяв bluetti 240p. Але як виявилось, слабке місце будь якої станції не акумулятори, а електроніка [виправте, якщо помиляюсь]. Вважаю, жодна станція не протягне 3000 циклів, тому що раніше вийде з ладу якісь інвертор, процесор або бмс, тому що вони на відміну від акумуляторів просто не розраховані на такий тривалий термін експлуатації. Відповідно, головний показник на мою думку при виборі - ремонтопридатність.
При пуску асинхронного ел.двигуна компресора неінверторного холодильника, коеф.пртужності cosf складає приблизно 0,3...0,35 Коли вже всі блогери почнуть нарешті відрізняти Вати (Вт/W) і кілоВати (кВт/kW) від ВольтАмперів (ВА/VA) і кілоВольтАмперів (кВА/kVA)...при пуску асинхронного ел.двигуна компресора неінверторного холодильника він споживає короткочасно не близько 2 кВт, а близько 2 кВА...ще одна порада...виставляйте на виході Ваших станцій / інверторів не 230 В, а 220 В - цим Ви зменшите загальне електричне навантаження на станцію і акуми від чисто резистивного навантаження струмоприймачів і можливо трішки збільшити час автономної роботи цих електроприладів
О, знову ви. Зробіть відосик, де ви будете пояснювати тим, хто дивиться відоси в ютубі про вольтампери та косинус фі. про повну, реактивну, активну потужність. Буде хітярою, і може як відео про тернопільську свічку набере 2 мільйони переглядів.
@@bootuseua Щиро дякую...я так гарно не вмію розмовляти нашою рідненькою мовою...в мене немає на миті зібрати 2 млн. переглядів на ютюбі...у Вас це краще виходить)...Тільки синтетичні тести станцій - це мало кому дасть нормально та реалістично оцінити час автономної роботи цих станцій...набагато краще підкючати навантаження квартири на вихід такої станції наприклад через ватметр Аторч і показувати в ватах і годинах скільки пропрацювала та чи інша станція на реальному навантаженні квартири (робота ПК / ноутбука, телевізора, роутера, ONU, LED-освітлення, газового котла, холодильника і витяжного вентилятора в санвузлу, можливо витяжки на кухні і з обережністю, можливо інверторної мікрохвилівки на мінімальній потужності)... навіщо прати з нагрівом води в пральній машині та гріти воду в бойлері? Чи Ви насправді думаєте, що при графіках -3/+3 або -4/+2 при відключенні е/е хтось буде саме прати з нагрівом води і гріти воду в бойлері?
Холодильник - це не реальний тест? Згоден. Синтетика. Бо однокомпресорний на такій станції не 26 годин, а 15 максимум протягне. Холодильник побільше - 12 годин. Але у мене вдома один холодильник. Тому і роблю тести короткі - на максимальну потужність і довгі - на мінімальну потужність споживання.
@@bootuseua звичайний (не інверторний) холодильник, літом при температурі в квартирі / на кухні від +28 до +32 з його пусковими струмами і навантаженням при пуску під 2 кВА і ТЕНом відтайки на 200...300 Вт хоча б 7 годин від неї пропрацював...ще раз рекомендую вмикати до подібних станцій через розумну розетку чи ватметр критичне навантаженея всієї квартири і розказувати на прикладі, що критичні споживачі квартири (приблизний перелік споживачів) по ватметру спожили від станції стільки-то Ват*годин...при цьому автономність склала стільки-то годин...це були б куди краще тести і наближені до реального виживання українців під час введення ГПВ / ГАВ
@@Electric_UA навіщо взагалі холодильник включати від акумів якщо світла не має 3-4 години. Цей час він спокійно тримає холод, якщо тільки не відкривати його по десять раз.
Вентилятори, які крутять без навантаження, або з дуже малим навантаженням - це прям дуже не кайф. Я свій Allpowers за це ненавидів. Зараз перейшов на єтік, і це прям геть інша справа.
@@kochewnic9984 "китайці" різні! У мене рік відпрацювала нормально pecron E600LFP, продав, купив потужнішу, від цього ж бренду E1500LFP. Норма, задоволений.
В Україні стандарт 230вольт ? Давно дивився про новий стандарт на ютубі .., так 230в...але то був контент з раші ...дкже давно дивився Недавно шукав український стандарт - не знайшов текстовой , документальної версії. Може погано шукав . В Україні зараз стандарт 220 чи 230в ?
НАША КРАЇНА ПЕРЕЙШЛА НА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СТАНДАРТ НАПРУГИ 230 В. Міжнародний європейський стандарт CENELEC EN 50160:2010 був прийнятий в Україні 20 травня 2014-го та набрав чинності 1 жовтня того ж року. Цим стандартом установлена напруга 400 В / 230 В ±10% (трифазна/однофазна мережа) за частоти струму 50 Гц.
@@bootuseua О, дякую. В мене кавомашина не працює якщо меньше 200в. І 10% то майже норма... А якщо 230 - вже не норма Значить я погано шукав стандарт Дякую
@@bootuseua Ви абсолютно праві. Але по-перше, бренди дають гарантію і по-друге - воно більш ремонтопридатне. Тому бренди це буде дорожче, але надійніше. Обожнюю нашу українську приказку "чому бідні - бо дурні, чому дурні, бо бідні".
@@Electric_UA не буде, бо кулер це кулер і треба бути взагалі глухим щоб вважати 2500RPM тихими. AC180p поряд стоїть 0 ось це еталон, а не ваш колхоз з кулерами, одне лайно замінити іншим і давати поради.
@@m1nusasusplus897що ж Ви всі такі нервові...замінюйте / купуйте що бажаєте...2500 об/хв. то ж максимальні оберти...кулери 3х пінові...тобто з регулюванням обертів...але то таке...дякую за фітбек😂
Дуже цікавий і інформативний відос, круто що є такі канали як ваш. Дякую за вашу працю!
Дуже цікавий та змістовний огляд. Як завжди.
Можна придивитись на цю станцію
Маю oukitel p2001. Нормально вона працює, якщо одіялком її не накривати. А то давав по задниці одній особі, яка додумалась накрити станцію. Щоб не шуміла..
Одіялко, в шафу засунути.. Знаємо, є такі випадки.
🤣
Вау ! Нарешті ! Дуже цікаве та інформативне відео ! Дякую автору за огляд !
Класне відео. Маю попередню версію вже 2 роки. Працює 2 роки як дбж 24/7. На відміну від нової версії вона абезшумна:).
Станцію з відео, сьогодні на німецькому амазоні з активованим Prime можна купити за 850 Євро.
Як на мене це чудова пропозиція, якщо ви готові миритись з її шумом(а шумить вона знатно)
Проду по розбору і схемотехніці! Поставив дві вподобайки з різних профілів 😅
Дякую, цікаво та інформативно.
Хоч такий прилад і не потрібен, дивлюсь з задоволенням.
Крутий формат ❤
який же приємний голос)
Я маю p2001. Нарікань ніяких, не шумить, хоча вентилятори орієнтовно мають три режими потужності. вже от на самому останньому може трохи шуміти але він не включається часто. З відключеннями світла пройшла випробування на відмінно, була заживлена вся квартира. З усіма пристроями справляється, єдине ще в мене пралка не інверторного типу, тому її доводиться моніторити.
Маю брата близнюка - Fossibot f2400. Певно мізки в них відрізняються бо вентилятори вмикає рідко, зазвичай коли вже заряджається то тихенько крутить.
Теж саме, згоден.
Плюсую, фосібот за свої гроші дуже цікавий варіант
fossibot далеко не близнюк цим, хоча певна схожіть і є
А Ви впевнені що то, що він не вмикає (або пізно вмикає) вентилятори це добре? Так , це тихо але чи не призводить це до перегріву елементів внутрі станції? Цікаво було щоб хтось розібрав станцію фосібот, встановили термодатчики і подивились до якої температури гріються чутливі елементи внутрі
@@oleboz95 не впевнений, буде видно в процесі використання
Дякую за чудовий огляд, моя з Китаю добирається)
вчасно. мені теж їде така. хоч трохи більш про неї буду тепер знати)
Можно не жать ту кнопочку. так же можно несколько раз нажать кнопку USB пока не запищит. Во всяком случае я настроил именно так
Щодо охолодлження цієї станції одразу хочу попередити користувачів - китайці як завжди китайці. Все нижче написане буде лише мій субёэктивний погляд, я можу бути не правим, і з ним можна бути не згодним, але, про всяк випадок, я його залишу. Я вважаю що виробник порушив свій же тех. процес. Не знаю у всіх станціях чи ні, але в тій що я купив, звернув увагу що решітка на видув була тепла тільки з одного боку, там два отвори та відповідно два посадкові місця під вентилятори але, по факту, стоїть тільки один. Думав можливо в мене брак але продавець відповів що у них вони такі всі. Я сам переконався, що не тільки в мене, переглянувши огляд якогось німця, який розібрав частково свою станцію (можете знайти на ютюбі, на відео, під самий кінець ролика,буде видно отвори під кріплення ветилятораа та на платі порожній роз'єм що дуже схожий на ті що використовують для живлення кулерів). Можете перевірити свою станцію подивишись через вихідні прорізи вентиляції. Отвори завузькі, але якщо підсвітити то відсутність кулера буде помітна. Чому один? А тому що, на мій хлопський розум, і судячи з відео, другий просто не вліз через невдале розташування кабелів при проектуванні чи при збиранні. І в залишку ми маємо порушення системи охолодження коли вентилятор на видув забирає більшу частину повітря через сусідній отвір замість того щоп тягнути його через станцію, як було спроектовано і якщо б вони обидва булина своїх місцях. Але ж є два на вхід? Так є але на вдув вентилятори вмікаються рідко - тільки під великим навантаженням та під час заряджання. В режимі безперебійника вони не крутились. Інше дивне рішення, через яке маємо цей шум пов'язане, на мою думку, з першим. Щоб компенсувати відсутність цього вентилятора на виході виробник або перемістив його на бокову стінку або замінив їм менший вентилятор. Відстань від цього вентилятора до стінки невелика - через що, він може трохи захлинатися через що стає голосним. Далі - так як у вентилятора що стоїть всередині нема отвору для забору повітря , і так як відвід тепла зроблений через дупу - то він просто пряцює як конвекція у духовці (пропекає рівномірно і зі шкоринкою). Можливо виробник зробив все з таким запасом щоб це ніяк не вплинуло на нормальну єксплуатацію - але погодьтесь виглядає більш ніж дивно і схоже на якийсь неліквид який треба доробити. Маю впевненість, якщо поставити недостаючий вентилятор, і замінити на тихіший і вужчий внутрішній - то станція одразу стане в рази тихішою та холоднішою. Ціна питання - 2 кулері і година часу? Але зробити це не втративши гарантію неможливо. Якщо станція не буде працювати 24/7 - то я думаю це не такий старшний недолік, адже ціна і характеристики в неї гарні. Але все одно післясмак як в приказці - "Танцював, танцював і не вклонився".
На Екофлоу Делта 2 також на видув 2 отвори і місця під кулер також 2, але кулер один.
Маю Pecron E1500LFP, тільки два кулера на видув і все, охолоджується, працює
@@JustBlogg Глянув відео з розборкою дельти 2 - так один але під другий посадкового місця (кріплення для кулера) не передбачено - вони досить спеціфічні в неї і я його не побачив ні отворів щоб його додати. Тому можна сказати майже напевно, що його там і не планувалось. Виробник продумав іншу логіку охолодження - мені не відомо як саме вона працює, мав справу лише з рівер 2 про. В Oukitel ж видно кріпленя під кулер (можу судити лише з 1го відео яке знайшов, але там чітко видно не просто решітку а саме кріплення для кулера на ній), а так як станція нова і корпус для неї унікальний то виглядає дивно. Відстань між кулерами і решітками входу у дельти значно ближчі ніж у Оукітел, а відстань між сусідніми отворами що знаходяться на одному боці більші, і я не знаю в якому порядку працють кулера. У Оукітел весь час процює саме кулер на відвід тепла - а вхідні отвори розташовані бог зна де. У экофлоу цей один вихідний кулер (якщо він працює на відвід, бо я не знаю) розташований якраз навпроти найбільшої концентрації радіаторів охолодження що логічно і має сенс. В Оукітел навпаки - відсутній там де решіток навпроти більше - знов дуже дивне рішення з точки зору логіки, доки не припустити що він просто не вліз - тоді все стає на свої місця.
@@NotFound-x2s дякую вам за відгук. Глянув також ту розбірку від німця, і судячи з коментарів під оглядом від "мотостаф", той що всередині по центру працює завжди, а останні три в залежності від навантаження. Маю першу версію, вона практично завжди безшумна , а потім є 3 режими роботи вентилятора. 1 режим самий тихий, і з ним комфортно сидіти навіть в 1 метрі від станціїї дискомфорту немає. Також перший режим не сильно заважає навіть спати. 2 режим це вже середні оберти, зазвичай він вмикається коли станцію дуже розряджаеш, ну тобто коли вона всередині вже сильніше прогрілась і потрібне більш сильне охолодження. Зазвичай у моєму режимі використання цей режим не більше 1 години працює безперервно, але він вмикається у мене рідко, 1-2 раза на день. 3 (третій) режим це прямо турбо і він дуже шумний, вмикалось тільки влітку. Якраз була спека і часті відключення, то йому не вистачало другого режиму охолодження при заряджанні і він вмикав третій. Щодо цієї станції, то передумав її купувати, мені записали відео його роботи в режимі простою так би мовити, і рівень шуму може не вище ніж у моєї на першому режимі обертів, але звук трохи інший і більш неприємний здається. Думав між цією і фоссібот ф2400, там такий же режим роботи мабуть як і у укітель першої ревізії (p2001е якщо що). І розумію що для таких речей краще хай буде більше охолодження, але все ж таки якось там і справді дивно встановили вентилятор, так я к позаду наше ніякої решітки немає, значит він десь з іншого місця бере повітря, а якщо немає прямого протоку повітря то і ефективність цього вентилятора стає дуже сумнівною і навряд чи ця ефективність буде дорівнювати тому рівню шуму що він створює. Дякую вам що наголосили на цьому питанні
Дякую
Панове, дайте, будь ласка, хтось автору на тест фоссібота 2400, поки зі світлом все добре. Цікаво було б людський огляд подивитись
@@Kaliberdos плюсую до коментаря. Було б цікаво подивитися.
без розбору там особливо немає на що дивитись, бо він просто працює, а там немає ніяких додатків. Дійсно великий повербанк з функцією ДБЖ. Інвертор тримає 2,4 квт навантаження, акум має один з найгірших ККД до заявленої ємності, але тут вже від ціни залежить, бо в моменті коли фоссібот коштував 35 тис грн, а екофло з ємністю батарей 1 квт/год коштував 55 тис це було дуже вигідно.
Реле напруги встановили в усьому житлі, налаштували і забули про проблеми! Іноді були стрибки за 260в, або ж просідала до 180в. В місті це не добре.
Шум від нашої ЗС на 2кВт також турбував. Станція китайська, але має режим ДБЖ, може з'єднуватися по wi-fi/bt, назва щось Y2000.
При увімкненому інверторі на 220в гріється верхня частина станції, вентилятори практично не виикаються, також і при заряджанні.
Є варіант зменшення шуму - зайти до сервіс центрів і на розбірці пошукати вентилятори від фірмових системних блоків. Там вони звиду прості і дешеві, але як тихо вони працюють! І замінити згідно розміру. В нашій 4 вентилятори, здається. Хай 200 грн, але це тиша!
Дякуємо за практичний цікавий тест і чекаємо розборку!)
Успіхів та наснаги, миру і світла!
ну, по першій їх станції дійсно було багато скарг, але там більше враження, що була якась бракована велика партія, і на перегрів багато хто скаржився. В той же час в інших оглядачів таких проблем не було.
Якби не шумні вентилятори, була би ідеальна станція за свою ціну. А так просто хороший варіант) Відео як завжди було цікаве. Ставлю вподобайку, чекаю на розбирайку
Міняєте рідні кулери, наприклад від SUNON з рівнем шуму 10,3 дБА на 2500 об/хв. (60х60х25 мм) і буде Вам щастя.
@@Electric_UA як варіант, доречі, дякую) Бо я спочатку замовив фосібот ф2400, його загубили, повернули гроші. І вирішив що якщо не повезло з фосіботом, треба замовити окітел) Тепер чекаю на станцію як на відео.
@@instantfun4384 я замінив в своєму гібриднику той шлак, що в нього вузькоглазі запхнули на SUNON...небо і земля...тихіше стало в де-кілька разів
@@Electric_UAці кулери маете на увазі HA60251V4-A99-A ?
Дякую за огляд! А чи Можна рекомендацію по Вашій "врізній коробочці", як зібрати, і що саме туди вкласти?)
Вподобайку поставив) комент написав. Чекаю розбірку. Які думки про вживані зарядні станції? Варто, не варто?
Як реле напруги нема, а є стабілізатор - то можна через стабілізатора заряджати?
цю станцію можливо доробити- на живлення вентиляторів доставить плати з термодатчиками які ставляться на радіаторі інвертору, і в залежності від температури ці плати регулюють оберти вентиляторів, стоять ці плати копійки
О, оце цікавенька модель. Теж її дивився. 600 баксів він на Алібабі, але ще плюс 2 місяці морем і десь 150 баксів. І потім вже у Львові на митниці як там Місту бог на душу положе. Мої станції з Чехії їхали 30 днів, це прям дуже не дуже.
З Чехії яка ціна вийшла?
@@inbox7609 в мене їхав bluetti, не oukitel. Мова суто про час доставки і митного оформлення Meest
Підкажіть, чи не пробували заряджати цю станцію від не інверторного бензинового генератора? Чи нормально зарядка йде?
Не пробував.
А як думаєте, чи можна заряджати, враховуючи неідеальні параметри які видає генератор?
А це тільки спробувати. Станція сама зрозуміє, чи заряджатись, чи ні.
До слова, в даташитах на акуми від виробників теж нема повного тесту на кількість циклів до 80% залишкової ємності.
Є графіки на яких вказано щось 600-800 циклів, а далі лінія просто інтерполюється до 80%.
А підкажіть будь ласка, наскільки складно замовити цю станцію з-за кордону?
Як Ви порекомендуйте це краще зробити?
Посилання в описі є. Замовляється на склад мeest.shopping або np.shopping. Краще польські склади.
Класний огляд
А можна рекомендації по реле, який хоч бренд дивитися, якщо воно настільки необхідне?
ЗУБР. Зроблено в Україні. Працює в тисячах українських будинків.
@@bootuseua Digitop ще. Як на мене виглядає цікавіше ніж зубр.
До Home Assistant OS додати можна?
@@VolodymyrKrupa ще нема інтеграції.
Компресор холодильника це ж не тільки активна потужнійсть, але й реактивна. Саме тому така велика розбіжність. А лампочка і нагрівач це чисто активна потужність. Реактивна потужніть не виконує корисну роботу, але все одно має бути компенсована. З мережі 220В реактивна потужність всіх приладів береться, але не фіксується лічильником. Це лише компьютерні упси позначались значенням повної потужності ВА ))
Все вірно! А ще незрозуміло навіщо виставляти по виходу АС аж ~230 В? Для чого це робити? Що в цьому позитивного, як для самої станції, так і для струмоприймачів? Невже сучасна електротехніка не буде працювати від мережі АС ~220 В? При налаштуванні на виході АС ~230 В отримаємо лише збільшення пускових струмів від неінверторних холодильників, мікрохвилівок, пральних машин зі звичайним колекторним синхронним електродвигуном і т.д., а також збільшене навантаження від резистивних (чисто активних) навантажень (лампи розжарювання, бойлери, електрочайники, електроплити тощо). Реактивна потужність також не фіксується електронними ватметрами / розумними розетками. Підтримую Ваш коментар.
Мав схожу станцію під назвою Promate 2000, нажаль вже після того як станція наказала всім довго жити, а отримав інформацію від сервісного центру, що ці станції не можна заряджати від звичайного генератора (в мене Husqvarna G3200p). Під час заряджання стації від 10% до 45% я почув тріск та станція припинила заряджання, перестав працювати інвертор.
А можете щось сказати про зарядну станцію Fossibot F2400?
@@boolbara а якраз в телеграм каналі активне йде обговорення
Хіба існують в природі генератори, що можуть видавати модифіковану синусоїду? Генератор то ж буквально та штука, що видає найсправжнішу сусоїду. У них може плавати частота при перепадах навантаження тому що система контролю двигуна не має достатньої швидкодії, щоб вчасно підгазовувати чи знижувати оберти. Таким чином легко вискочити за допуск +-0,2 герци. І чутливі прилади такого вже не схавають.
Є і модифікована, є й інверторні. Але частота теж має значення.
#внізапна я дізнався що датчики хола можна використовувати не тільки для вимірювання швидкості обертання, але і струму
Датчик Холла вимірює магнітне поле. Двигун - магнітне поле, провід зі струмом - магнітне поле.
AMPService в своєму розборі казав, що взагалі вперше зустрічає такий датчик в зарядній станції і тому не знає що це, ну або з ними ніколи не було проблем і тому він ними не цікавився.
І цей датчик стоїть на купі станцій з торговими марками оукітел, сігма, та іншими. дивно, що людина, яка займається ремонтом силової електроніки цього датчика в очі не бачила.
@@bootuseua тепер не буде куди нести, якщо зламається.. тьфу-тьфу..
@@bootuseua ну, то таке, мабуть краще в нього спитати :). Але заради справедливості глянув цей момент в його відео: він каже що не конкретно в цій станції його вперше зустрів, а в аналогічних раніше, просто з ним (датчиком) не було проблем і тому він не докопувався до того, що це за датчик. І в нього там є відео зі спробою ремонту наступної моделі від Oukitel - там такого датчика вже немає, здається
Було б добре якшо б ви модернізували цю станцію через регулятор ШИМ. Та показали це на відео. Дякую )
От це зараз про що? Поясніть, бо не зрозумів.
@@bootuseuaкулер на обдув інвертора працює на 100% завжди. Моя ідея заключається в тому щоб регулювати швидкість роботи того кулера який обдуває в залежності від температури завдяки . Ви схоже робили в гибридному інверторі.
Пс. Там 2 кулери на видув. Та один 80мм стоїть по центру на задній кришці який і працює завжди та шумить як навіжений. А бокові зліва включаються в залежності від споживання або заряджання.
Пс. Там 2х пінові кулери. Можу прислати вам фото. Або свою розберіть. Там зверху зняти 4 резинові заглушки , відкрутити ключем 4 болта , вітянути їх та смикнути кришку вверх.
Таакс..пральна машинка максимально бере, при нагріванні водички - 2500вт. Ємність батарей станції 40Агод, напруга 51,2в. це 2500/51,2= 48,82А що дорівнює розряду в 1,22С від ємності її батарей.
Це я до чого - що я переживав чи не стане погано моїм 105им,якщо інколи буде короткотривалий розряд (3-15хв) в 0,75-0,85С (фен, пралка). Але якщо заводські станції розраховані на таке використання і у людей вони працюють, то вже якось спокійніше😅
Ви не рівняйте 105 еву і ті 40135 елементи. У еви 105 по даташитам максимальний розряд 1С, а в тих банках 3С.
За майстра (на початку відео) додам свої 5 копійок, віддав йому сяомі робота пилососа, так він його вже як пів року "повертає", каже зробив, замінив батарею а от з відправкою виникають різні причини чому не сьогодні.
Майстер часом не з AMP?
@@uacode так
@@reznichenkoo мені він павербанки місяці два-три чинив да повертав, то щось нове на платі згоріло, то ще щось видумував. В ітозі ремонту не було, пару smd кондюків відпаяв і все, сказав все виправили, оплату не взяв. В ітозі приїхало з подертими аккумами, кажу "збс ви майстер" - То не я чинив і нова байка пішла... Короче не сервіс а хер зна шо. (Рекомендую тіпа мПочинка, в нього вдалось поремонтувати)
@@uacode цікаво, бо коли в мене згоріла Bluetti EB70 я довго вибирав між AMPservice та його львівським конкурентом і вирішив відправляти у Львів, там все дуже гладко пройшло, хоча і не дуже дешево.
@@MaksimDyachenko Думаю Ви не прогадали з вибором))) Я теж подивився відоси, думав ну ок, чувак шарить...
Можна її використати як джампстатер для авто?
Один раз можна спробувати. Не факт, що авто заведеться.
Як ви з неї збираетесь отримати "джамп"? через прикурювач з допустимим струмом в 15А ? :)
Зайшов, вліпив лайк, але все рівно таке купувати не буду)
Збірка на lifepo4 + інвертер рулить)))
@@eugenemaksimenko1191 у мене вже 2 збірки. А станція поїде працювати в інше місце.
@@bootuseua в мене також вже 2 збірки, одна на 5кВт, а друга майже на 4кВт. Друга збірка повністю замінила екофлоу, яка була вже в ремонті і знову вилитіли драйвери)
Можна ваш досвід по збірці дізнатися ? 1. Інвертор (модель) 2. Комірки (які і який вольтаж , ємність ) 3. Балансир (модель) 4. Віддалений контроль (є чи нема)
Дякую.
Так все є - ua-cam.com/video/ykzbhb-zj1k/v-deo.html
@@eugenemaksimenko1191 збірка LiFePo4 + гібридник із заміненими кулерами на тихі - це на мій погляд для квартири ідеально...можна розмістити на кухні під шафами все це діло...і не видно і не шумно
Якраз на нього приглядаюсь. На pinduoduo його за 26К грн продають (китайську версію).
Це вже з доставкою?
Скільки він стане ₴ з доставкою в Україну і як довго їхатиме ?
Я замовляв на Алібаба, доставка 150$ буде їхати більше двох місяців
@@bootuseuaз доставкою по Китаю. Доставка в Україну морем приблизно $100
@@andriy4353Пливти морем буде 30-45 діб, вартість доставкт 4000 грн. Якщо китайські розетки АС норм - то можна брати.
Замовив більше двох місяців за посиланням з опису ролика. Ще навіть не вислали. Все відкладають відправку та відкладають. Майте на увазі та готуйтеся чекати кілька місяців.
@@Sarmintu а писали їм на сайті? У них там форма є.
@@bootuseua кілька разів. Кожний раз: "Так, так, зараз відправимо. У кінці серпня." Потім 10-15 вересня. Потім 10-15 жовтня. Потвори. І гроши не повертають.
Дивно, мені прострочили кілька днів я написав в підтримку і за кілька днів відправили бо були якісь свята про які вони в листі попередили.
я заказывал 7 августа. 19 уже выслали на склад Миста в польше. с 28 августа висела 2 недели на таможне. Вторая такая же еще висит в ожидании
@@Sentinelkievмаєте адресу міст в Польщі ? І як оформити доставку в Україну ?
Маю Fossibot 2400, вона зараз працює як ДБЖ для холодильника. Тож помітив, що вона сама розряджається до 90% ,потім знов заряджається до 100 і так повторюється це нормально?
@@vladmamchur2766 це нормально.
також маю Fossibot f2400 ще з перших ревізій - там не відбувається такого розряду/заряду, вона з весни 2023 в мене увімкнена в якості ДБЖ. Нові ревізії трошки відрізняються і тому алгоритми могли і змінити
Якщо у когось є oukitel bp2000e, то апку до неї теж можна підключити.
Як щодо інтеграції з home assistant?
@@vitaliinormatov ще нема.
За умови що 90% від 2048 це 1843wh. А бойлер використав тільки 1520. То втрати вийшли в розмірі 323 wh. Точніше 50 хв)
Та й від дс я недіявся більшого. 218 wh втрат за 16 годин.
2048*0,9*0,9 + власне споживання інвертора + похибка вимірювання.
@@bootuseua так це правило діє тільки для dc портів. А для АС 2048*0,9*х=1520wh бойлер. Звідси х=1520÷1840=82%
А власне споживання інвертора? А просідання напруги при навантаженні?
Хочу подивитись розбір і збір
Якщо затиснути кнопку USB , то буде включений безшумний режим ( не буде звукової індикації при включенні AC/USB/DC)
І також в станції 2 вентилятори на вхід і один на вихід))
Якраз нещодавно думав про це і ніяк не можу зрозуміти
А навіщо затримку на реле напруги ставити більше ніж пару секунд? У мене затримка стоїть 10 секунд, та що була з коробки. І то мені здалось що це доволі довго. Може я щось не розумію?
Таймер все одно починає свій відлік тільки після того як напруга повернулась до нормального діапазону.
Можна і так, але інколи мережа при вмиканні може повторно вимикатись. Зазвичай таке трапляється, коли при вмиканні спрацьовує захист від перенавантаження. Щоб не допускати такого і ставлять реле з затримкою.
@@hulakdar я ставлю мінімум хвилину до стабілізації мережі.
Це для холодців, після відключки не можна сходу стартувати, бо для двигуна не гуд (взагалі є штатний захист в них)
@@bootuseua велику затримку роблять для холодильників, щоб не допускати їх повторного увімкнення у короткий проміжок часу. А з урахуванням того, що більшість споживачів включаться в мережу миттєво, то і можливе відключення відбудеться впродовж перших секунд (залежить від уставок на лінії). Для мережі було б непогано, аби все навантаження вмикалось в рандомний проміжок часу, скажімо 5-20 секунд. Але це все дуже залежить від характеристик лінії, підстанції, споживачів на ній. Як на мене, якщо холодильники/кондиціонери в квартирі/будинку обладнанні додатковою затримкою на включення (або така затримка вже передбачена у пристоях), то 5 - 10 секунд зазвичай достатньо.
@@andriihorishnii подякував, тепер все стало на свої місця
Как владелец умершей внезапно и без явных причин китайской станции от б-бренда, которую как оказалось, невозможно отремонтировать, понял, что брать в Украине можно только ecoflow и bluetti.
А чого вмерла? має бути причина.
@@bootuseua від неї працював інверторний холодильник. Зустрічного струму не було. Просто потухла і все. Три тижні мйстер намагався щось зробити, повернув без ремонту. Виставив на олх, на запчастини. Сьогодні зателефонував власник такої самої, яка вмерла взагалі майже не пропрацювавши, він відправляв її 5 різним майстрам, ніхто не зміг відновити. Розпитував, може я знаю що можна зробити. 😅 Ось такий урок вартістю 700$.
А що за станція?
@@bootuseua newsmy n1200. Брав її ще 2 роки тому, під час першого блекауту. Циклів 100 повних може загалом пройшла. Нічим особливо не навантажував. Влітку працювала суто на холодильник, бо основною взяв bluetti 240p. Але як виявилось, слабке місце будь якої станції не акумулятори, а електроніка [виправте, якщо помиляюсь]. Вважаю, жодна станція не протягне 3000 циклів, тому що раніше вийде з ладу якісь інвертор, процесор або бмс, тому що вони на відміну від акумуляторів просто не розраховані на такий тривалий термін експлуатації. Відповідно, головний показник на мою думку при виборі - ремонтопридатність.
@@bootuseua написав розгорнуту відповідь, але схоже youtube видаляє коментарі зі згадуванням ТМ
Купив цю модель
При пуску асинхронного ел.двигуна компресора неінверторного холодильника, коеф.пртужності cosf складає приблизно 0,3...0,35
Коли вже всі блогери почнуть нарешті відрізняти Вати (Вт/W) і кілоВати (кВт/kW) від ВольтАмперів (ВА/VA) і кілоВольтАмперів (кВА/kVA)...при пуску асинхронного ел.двигуна компресора неінверторного холодильника він споживає короткочасно не близько 2 кВт, а близько 2 кВА...ще одна порада...виставляйте на виході Ваших станцій / інверторів не 230 В, а 220 В - цим Ви зменшите загальне електричне навантаження на станцію і акуми від чисто резистивного навантаження струмоприймачів і можливо трішки збільшити час автономної роботи цих електроприладів
О, знову ви. Зробіть відосик, де ви будете пояснювати тим, хто дивиться відоси в ютубі про вольтампери та косинус фі. про повну, реактивну, активну потужність. Буде хітярою, і може як відео про тернопільську свічку набере 2 мільйони переглядів.
@@bootuseua Щиро дякую...я так гарно не вмію розмовляти нашою рідненькою мовою...в мене немає на миті зібрати 2 млн. переглядів на ютюбі...у Вас це краще виходить)...Тільки синтетичні тести станцій - це мало кому дасть нормально та реалістично оцінити час автономної роботи цих станцій...набагато краще підкючати навантаження квартири на вихід такої станції наприклад через ватметр Аторч і показувати в ватах і годинах скільки пропрацювала та чи інша станція на реальному навантаженні квартири (робота ПК / ноутбука, телевізора, роутера, ONU, LED-освітлення, газового котла, холодильника і витяжного вентилятора в санвузлу, можливо витяжки на кухні і з обережністю, можливо інверторної мікрохвилівки на мінімальній потужності)... навіщо прати з нагрівом води в пральній машині та гріти воду в бойлері? Чи Ви насправді думаєте, що при графіках -3/+3 або -4/+2 при відключенні е/е хтось буде саме прати з нагрівом води і гріти воду в бойлері?
Холодильник - це не реальний тест? Згоден. Синтетика. Бо однокомпресорний на такій станції не 26 годин, а 15 максимум протягне. Холодильник побільше - 12 годин. Але у мене вдома один холодильник. Тому і роблю тести короткі - на максимальну потужність і довгі - на мінімальну потужність споживання.
@@bootuseua звичайний (не інверторний) холодильник, літом при температурі в квартирі / на кухні від +28 до +32 з його пусковими струмами і навантаженням при пуску під 2 кВА і ТЕНом відтайки на 200...300 Вт хоча б 7 годин від неї пропрацював...ще раз рекомендую вмикати до подібних станцій через розумну розетку чи ватметр критичне навантаженея всієї квартири і розказувати на прикладі, що критичні споживачі квартири (приблизний перелік споживачів) по ватметру спожили від станції стільки-то Ват*годин...при цьому автономність склала стільки-то годин...це були б куди краще тести і наближені до реального виживання українців під час введення ГПВ / ГАВ
@@Electric_UA навіщо взагалі холодильник включати від акумів якщо світла не має 3-4 години. Цей час він спокійно тримає холод, якщо тільки не відкривати його по десять раз.
Вентилятори, які крутять без навантаження, або з дуже малим навантаженням - це прям дуже не кайф. Я свій Allpowers за це ненавидів. Зараз перейшов на єтік, і це прям геть інша справа.
Fossibot 2400 = 879є тобто на 50 євро дешевше. Просто для точності
@@MukolaRud 809євро
у мене Bluetti Zonergy AC200P 2000 Вт, 2150 Вт·год важить 27кг)
Датчик хола вимірює магнітне поле О_О. Стум вимірюють здебільшу падінням напруги на шунті.
@@PavloPavlyshyn А струм по проводами проходить, що створює?
Імхо, тільки Ecoflow
Вони теж ломаються.
@@bootuseua так, але вже ремонтують все, в тому числі заміна cpu, але не ломається не зрозуміло чого як у більшості китайців
Та і є гарантія
@@kochewnic9984 "китайці" різні! У мене рік відпрацювала нормально pecron E600LFP, продав, купив потужнішу, від цього ж бренду E1500LFP. Норма, задоволений.
В Україні стандарт 230вольт ?
Давно дивився про новий стандарт на ютубі .., так 230в...але то був контент з раші ...дкже давно дивився
Недавно шукав український стандарт - не знайшов текстовой , документальної версії. Може погано шукав .
В Україні зараз стандарт 220 чи 230в ?
НАША КРАЇНА ПЕРЕЙШЛА НА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СТАНДАРТ НАПРУГИ 230 В.
Міжнародний європейський стандарт CENELEC EN 50160:2010 був прийнятий в Україні 20 травня 2014-го та набрав чинності 1 жовтня того ж року. Цим стандартом установлена напруга 400 В / 230 В ±10% (трифазна/однофазна мережа) за частоти струму 50 Гц.
@@bootuseua
О, дякую.
В мене кавомашина не працює якщо меньше 200в.
І 10% то майже норма...
А якщо 230 - вже не норма
Значить я погано шукав стандарт
Дякую
@@ДмитрийПышка але ще є купка документів які дозволяють РЕС-ам експлуатувати мережі з номіналом 220В на перехідний період.
послухайте розумну людину (мене) - не беріть оце. беріть якісь іменні бренди, або ліпіть вже самі інвертор+акум.
Іменитими брендами також сервіси завалені.
@@bootuseua Ви абсолютно праві. Але по-перше, бренди дають гарантію і по-друге - воно більш ремонтопридатне. Тому бренди це буде дорожче, але надійніше.
Обожнюю нашу українську приказку "чому бідні - бо дурні, чому дурні, бо бідні".
Є ще одна приказка - кожен по собі міряє. На опорніку пацанам і така станція буде за щастя.
@@bootuseua А на опорники то взагалі не про "економію".
Ой..... тейбл, тейбл.....Ну невже важко в гугл вдарити як portable вимовляється?
Ви з якогось дива вирішили, що я не знаю, як промовляється portable?
@@bootuseua ну то читайте пОртебл а не портЕйбл
@@ВікторМайкут-п4ф дивують подібні коментарі. Розумієш, що це пише людина, яка знає три слова англійською, але так цим пишається.
Єдиний косяк - шумність і робота вентилятора навіть в режимі упса.
Міняєте рідні кулери, наприклад від SUNON з рівнем шуму 10,3 дБА на 2500 об/хв. (60х60х25 мм) і буде Вам щастя.
@@Electric_UA не буде, бо кулер це кулер і треба бути взагалі глухим щоб вважати 2500RPM тихими. AC180p поряд стоїть 0 ось це еталон, а не ваш колхоз з кулерами, одне лайно замінити іншим і давати поради.
@@m1nusasusplus897що ж Ви всі такі нервові...замінюйте / купуйте що бажаєте...2500 об/хв. то ж максимальні оберти...кулери 3х пінові...тобто з регулюванням обертів...але то таке...дякую за фітбек😂