Kempink Salad | Josef Holub
Вставка
- Опубліковано 7 лют 2025
- Kempink Salad: Soft salami 250g, onions 80g, bell peppers 100g, pickled cucumbers 100g, pickled hot peppers 40g, sugar 25g, vinegar 25g, mustard 20g, fresh hot pepper, ground pepper, salt, and mayonnaise 150g.
Recipe for homemade mayonnaise: Link to the video
#salami #coldkitchen #hotpeppers #josef_holub #chefjosefholub #czechcuisine
Jste prostě Mistr. Na toto jsem opravdu čekal. Tento salát je asi můj nejoblíbenější. Mám sice staré normy studené kuchyně ale ty jsou z roku 1962 a recept na tento salát v nich ještě není. Takže Vam mockrát děkuji za recept a jdu na to.
Vas jen tak nikdo neporazí,vy jste proste spicka ve vasem oboru,moc dekuji za vese nádherne recepty
krásný vecer a hlavne zdravícko.
Babi že Šumavy děkuje za opět skvělý nápad a dnes máme tento salát k večeři 😊❤
Taky by jsme potřebovali takového šikovného dědu. 👍❤️❤️❤️❤️
Dědo, jste šikula. Moc se mi to líbilo, udělám také pro mého dědečka 😂, snad mu bude chutnat. Díky za videa co pro nás připravujete, jsou velkou inspirací. 👏
Super Dědo,to je retro salát jak má být,můj nejoblíbenější ❤️👍🥰🌶️
Je to radost koukat na vaše kulinářské umění
Moc dekuji .
Zdravím. Perfektný šalát. ❤.Radosť pozerať, úplná rýchlovka a určite veľmi chutné. S pozdravom Maja. ❤
Ďakujem za recept...šalát sa bude hodiť k jarným opekačkám...
Děkuju dědo za skvělé recepty a za to co děláš 👍
Super dědo ❤
Zdravím z Jizerských hor moc děkuji za Vaše skvělè české recepty hodně zdraví 👍🍀🤝
Aussie deda (puvodem taky z Prahy) mnohokrat dekuje za uzasny recept! Az se s babickou vratime z dovolene, tak 100% vyzkousime. Deda z Austru take zdravi a jeste jednou moc dekuju dedo sefe!!!
😁👍
Mňam-zase velká dobrota 👍
Milý pane Holube, tento salát mám moc rád. nicméně se pořád nemohu dopátrat původní receptury, kdy se začátkem 70. let prodával pod názvem Zbojnický. Tehdy stál 2 Kčs/100 gr. , pozdější snahy o inovaci (= zdražení) znamenaly změny názvu na Rumcaj, Řáholecký a posléze Kemping. Ale poslední normy/receptury uvádějí ČSN jako Rumcajs. Původní předpis byl asi jen jako oborová norma podniku Pramen (ON). Nicméně ten byl nejlepší. Bohužel i Rumcajs uváděl jako složku tzv. paprikový salát, k němu se již ČSN á dohledat. Já vím, je to jen takové puntičkářství, ale původní chuť a původní receptura je vždy unikátní. Každopádně děkuji za připomínku a i podle Vašeho videa se dá dosti obdobný salát připravit. Hezký večer a děkuji za vaše video recepty.
Jo holt je vidět že jste opravdový Mistr svého řemesla díky za recept 👍
Opět jste nezklamal. 👍🏻a sdílečka.Ať se daří🍀.Zdravím z podhůří ŠUMAVY.
Díky za nápad! Zítra bude k večeři! 😊
Krásná práce👍
Pane mistr ❤
Dobrý recept. Moc dobré.
Jsem šťastná, že konečně vím, jak na tenhle báječný salát. Jsem vděčná. Ještě bych uvítala a byla vděčná, za ukázku, jak udělat Lipský salát ze zelených fazolek. Už léta marně sháním recept. Tak možná se dočkám u vás.
👍🤔
Famózní 👍Jako vždy
Tenhle salát miluju,jsem ráda že teď mám návod,jak si ho udělat doma
Krása jako vždy pane Mistr. Akorát jak to že ho mají do červena. ? Tam přidávají papriku sladkou koření? Nebo čím to je??. Moc děkuji za video.
🤔
Co to je za feferonky , hodně pálí ??? 👏👏👏
No krása
Pokud by me nekdo neukradl no r my studene kuchyne rad bych obcas varil salaty do ted. Tam jich bylo snad nekolik set.
I kdyz mame u nas mozna i60 let mlecny bufet. Salaty. Smazenky atd
Neni to ono.
Pokud by to melo byt kvalitni muselo by kilo stat cca 300 korun. Nyni asi vetsina pod 200' jsme malomesto tak se asi boji to zmenit a delat fakt top top kvalitu. Jaky vas nazor pane Holub dali by lide za poctive salaty vyssi cenu. Napr parizsky za 300
Kdyz v retezcich se prodavaji skoro za tretinu ale s kvalitou to nema nic spolecneho.
Jake jsou ceny kvalitnich salatu. V praze ?
Děkuji
Kvalita nemůže být levná ale zda by se saláty prodávaly nevím
Krásný kempink, mám ho moc rád, ale proč tam dávat to rajče?
Tam se nedává kečup ?
Děláte to jen pro rodinu , anebo na kšeft? Já jsem sám a tak, když mám na to chuť, tak si to jdu koupit. Jinak asi dobrý. Hlavně si vážím Vaší houževnatosti a dlouhodobého působení na UA-cam. Kdybych to ochutnal, věděl bych víc. Přeji Vám a paní hodně štěstí a zdraví. 👍
Pro nás pro rodinu👍
Dobrý den. Prosím, jaký přesně měkký salám jste použil. Myslím že to nejde vyrobit z jakéhokoliv. Děkuji velice za odpověď. Jinak vaše gastro schopnosti 👍👍👍👍👍🤗
Děkuji, použil jsem šunkový, ale může to být jakýkoli měkký 👍
👍👍👏👏
Milý dědo, mohu poprosit o recept na 'Bolševický biftek'? :)
Campingáč, no dlouho jsem to neměl.
🤤
Mohl by jste prosím dát rcpt na domácí houskový knedlik? Děkuji 😊
Máme pod recepty, koukněte 👍
Prosím Vás, kapie čerstvá nebo nakládaná. Děkuji
Nakládaná👍
ňamka👍👨🍳🥄
Jaký to máte ocet a jakou hořčici. ???
8% ocet, plnotučná👍
A proč se ta cibule máchá ve vodě. Mám moc dotazů , vím. Děkujeme. ☀️☀️☀️☀️
Aby se odplavily nepříjemné silice👍
Ten salám šunkový? V popisu je měkký, ve videu šunkový, ne?
To je to samé 👍
Camping salát bez kečupu to snad ne...