класний варік дякую автору за класну роботу я от думаю дійсно все що не вбиває робить нас сильнішими і після перемоги у тяжкі роки відновлення нам буде легше бо і упси і паверстейшени і генератори робимо з підручних слава тобі боже що я Укр маю рівні руки ,мотоблок чи мотокосу і навіть з одноразок можу зробити повербанку мирного всім неба і швидкої перемоги не забуваємо допомагати зсу , залізничникам , рятувальникам енергетикам
Хотів також щось майструвати, але не було часу і в результаті просто купив міні UPS Marsriva KP1 Ultra. Два порти по 12В/2,5А, один порт на 9В/2,5А, один порт на 5В/2,1А і один USB порт також на 2,1А. На всі випадки життя)) Акум на 16000 тримає мій TP-Link Archer AX23 + оптичний термінал приблизно 12 годин. Повна автоматизація - ничого не треба переключати. Нічого не гріється і виглядає дуже якісно. Взяв за 2300 грн. Дуже рекомендую всім, кому потрібен стабільний зв'язок без зайвої метушні) Але за відео дякую! Дуже цікавий та пізнавальний контент у наші непрості часи...
MARSRIVA KP1 Ultra має недолік. Коли батарея розрядилась, UPS автоматично вимикається, а потім через деякий час сам вмикається, трохи поробить і знову вимикається, і так по кругу.
@@Alex_E вчора тільки забрав, тестував - перші чотири години лампочка показувала 100 відсотків заряду (роутер 12в 1А, ГПОН 12в 0.5А). Залишив на ніч, але не відслідкував коли він вимкнувся. Думаю орієнтовно годин шість-сім має тримати моє обладнання
@@futuramaks мій MARSRIVA KP1 Ultra, по USB 5В при навантаженні 5,22W, віддав 52,62Wh. Зарядка з 0% до 100% за 5 год 18 хв. Asus RT-N56U_B1 (5ГГц Off) + ONU BDCOM P1501C1 протримав 11 год 13 хв.
Дякую за ідею! Зробив собі на mikrotik hap ac3 - протримав на 4х акумах більше 10ти годин. Тільки нюанс, на холдері з магазина йшов тоненький провід, то роутер не запускався, падіння напруги було до 5ти вольт. Поміняв провода - все запустилось.
Колись вже писав... у самого такі самі плати ДБЖ... Отримую оптику і через оптичний модем роздаю Сяомі роутером. Живлення 12В обидва. Загалом в один корпус встановив 2 плати ДБЖ - по 1 на кожний пристрій. Їдять 0,5А та 1,5-1,7А відповідно.... спочатку акуми ставив на кожний окремо, але роутер розряджав акуми раніше, відповідно вимикався коли модем працював і далі... не сподобалося... з'єднав акуми разом в збірку з 5 акумів (по 2700 мА/год), і обидві плати ДБЖ підключив до них. Тобто, отримуємо струм заряду акумів порядку 2,5-2,8А з двох плат. Тобто на 1 акум = 0,5-0,6мА. Автономність 4-5 годин. Можна збільшити кількість акумів, але сенсу не бачу. Якщо світла не має більше 4 годин = ставлю акум 12В на вхід, акуми додатково заряджаються.
Не сподіваюсь на відповідь, але спитаю )) В мене таких 3 платки. Одна працює як повинна. Дві - теж працюють, але при заряджанні акумів (в холдері 4 шт.по ~2000) - доходить до напруги ~ 3.8В і починає "блимати" діод зарядки (типу проблема з аккумами). Пересмикую живлення - заряд продовжується до ~4.2В та успішно завершується. З трьома акумами заряджають обидві без "пересмикування". Ті ж акуми з третьою платою заряджаються нормально без "пересмикування" живлення. Не розумію - чи акуми "чудять" - вони "наковиряні" з старого ноутбучного, чи в платках розбіг по напрузі зарядки - може це можна налаштувати?.. Зараз підключив дві цих платки до однієї сбірки акумів (6 шт х ~2000), так як у вас. При зарядці - в кінці (напруга на акумах ~4,1-4.2В) одна платка вимикає заряд раніше. Як у вас з цим?
@@oleg_shvyrka Приколів із 3,8 не було. Маю 5 плат (ще докупив, про всяк випадок). Але дійсно, пара заряджає до 4,15, пара до 4,2 і одна до 4,18-4,19. Блимання світлодіода = відсутність акумів на контактах. Тут може бути багато варіантів причини. Спочатку я загальний холдер поділив і кожна плата заряджала свою групу акумів. Але розрахувати по акумам (теж брав б/у, але підбирав по внутрішньому опору +/-), час роботи було важко, тоді просто всі з'єднав і паралельно підключив дві плати. Загальний зарядний струм став 2А, що для збірки акумів 5шт. по 2,0А/г є досить нормальним. Так, світлодіод однієї плати тухне на напрузі 4,18 В, друга плата доганяє до 4,2 В. Вже рік наблюдаю = політ нормальний! Єдине що замінив акуми на плпаскі... там і ємність вище і без діла не валяються... а 18650 пішли у павербанки, фанарі...
Все так. Автор відео і люди пересічні не знають, що при розрахунку потужностей живлення на вихід, вони мають бути хоча на 60% вище від живлення пристрою. Той самий метод використовують при підборі бж для компів. Інакше живлення буде під постійним навантаженням
Зараз без звязку зі світом, з друзями і різними - нікуди, тому обов язково потрібно мати додаткові джерела живлення, на випадок відключення світла, щоб заживити свої телефонні девайси і роутери, і щоб бути в курсі всіх подій. Автору дякую за класне відео і багато тестів;) кому потрібні акумулятори 18650, то звертайтеся до мене;) телефон є в описі до відео ;) з повагою, Володимир
Дякую за якісне відео! Я свій miniUps спаяв з BMS 3s за 60 грн та трьох 18650 3300mAh. Вистарчає для роутера та ONU термінала на 6 годин. З мінусів, то треба БЖ 12.6В+. Ну і на виході відповідно отримуємо спочатку 12.6В, а далі плавно напруга просідає і захист спрацьовує на 9В, а такий режим не усім роутерам підійде.
купив собі на зиму такий упс для роутера якщо запаритися, то думаю зміг би такий зробити але тут гарна база знань в людини має бути, щоб робити подібне
Бо у мене зараз на повербанках стоять роутер и ону-шка. Наскрізного режиму немає...а по цій платі все влаштовую, лише щоб не залишилось в розібраному вигляді на тимчасово (постійно)
@@bootuseua ще питания...ємність 15 Аг не дуже велика...я можу заживити, наприклад, від БЖ 12 В 5А дві таких платки (щоб вистачало на зарядку батарей струмом 1.3 А кожну і поточне живлення кінцевих користувачів, тобто десь 2.6 А на зарядку і 1.5 А на роутер і термінал)? Чи є варіанти такої плати з більшою ємністю? І як називається та напівпрозора стрічка, якою робив обмотку акумів?
@@navyua 15 Аг це багато. Армований скоч. Роутер споживає мало. До однієї батареї можна лише 1 такий ДБЖ підключати. Бажано 1. Але можна і 2, тільки 1 буде і на заряд і на розряд, а 2й тільки на розряд
Робив заміри ККД роботи саме підвищуючого перетворювача на цій платі, тобто робота від аккумулятора, при вихідній потужності 7,4вт на вході із кроком в 100мВ з 4.2в зниживув до 3.1в. Тож результат ККД лінійно падав з позначки 82% до 70%. Був не задоволений, та й закинув до кращих часів =) Тож планую варіант дбж при 3sXp (12.6В) без перетворювача на виході..
Доброго вечора! Хочу поділитись власним досвідом влаштування безперебійного інтернету. Роутер Mikrotik hAPlite живиться від microUSB 5 В. В нормальному режимі реально споживає 0.15 А. Тобто 0.75 Вт. Самі порахуйте скільки він проживе від звичайної "банки" на 10000 мАг (37 Втг). Keenetic Giga 3, наприклад, споживає 4 Вт.
Дякую за контент. Таке питання - я можу поставити в паралель модуль TP4056 (з'єднати відповідно контакти B+ до B+ та B- до B-) для збільшення струму заряджання до 2А, щоб зарядити 3 або 4 акумулятори. Я правильно розумію - я тоді можу з'єднати також контакти IN+ до IN+ та IN- до IN- і використовувати роз'єм на самій TP4056 щоб живити обидва модуля?
Коли робив собі ДБЖ для роутерів, спочатку поміряв споживання. Виявилося шо TP-Link Archer C24 бере близько 2,2Вт на 9В, а мобільний роутер Strong їсть аж 1,8Вт на 12В. Тому завжди рекомендую вимірювати реальне споживання будь-якого приладу перед тим як робити для нього ДБЖ.
Використовую 2 такі платки - для роутера і ONU термінала. Працюють вже майже місяць. В якості джерела живлення служить старий комп'ютерний ATX блок живлення на 350 Вт. Платки під'єднані на лінію 12В. Розмістив їх так, щоб вони охолоджувались кулером блоку живлення. В режимі заряду акумуляторів гріються досить сильно. Думаю, з активним охолодженням проживуть довше. Струм заряду довелось збільшити щоб батарея встигала заряджатись в режимі наявності світла -4/+2. Акумулятори 18650 зі старих батарей від ноутбуків. На одній платі 3 шт більш менш живих, на іншій - 6 шт зовсім заюзаних. За 4 години відсутності світла напруга на акумуляторах падає з 4,2 до 3,6 - 3,8 В в залежності від інтенсивності використання інтернету.
@@bootuseua Поміряти зараз нічим. Думаю, 10 - 20 Вт в залежності від режиму роботи: тільки живлення пристроїв чи зарядка плюс живлення. Свіжіші акумулятори є для інших задач. Тих, що використовуються, вистачить не менше ніж на 8 годин роботи. Дуже сумніваюсь в тому, що батарея на обладнанні у провайдера витримає стільки.
Вже біля двох місяців працює такий модуль в парі з двома 18650 акумами ємність кожного близько 11 Вт, вистачає на 4 год, заживлені анушка і роутер, роутер через понижайку на 9 в.
Як тобі струмові кліщі ці? Будеш тестувати з максимальним зарядним струмом?Він буде віддавати на заряд аккумів 1.36 навіть з навантаженням? Теж дивився на цю плату, але малуватий струм заряду для наших графіків та навантаження (на 4 аккума ампера 3-4 було б добре)Це як що тільки робити одну плату на один девайс. Знайшов таку плату на алі на 42 ватти, але коштуе 580 грн:(( для 4s сбірки)
Одну плату на один девайс. Піднімати струм до 2А можна, але собі не буду таке робити - роутер як кошеня їсть,ну лише як не маленьке таке кошеня. Кліщі - бомба, потрібно не забувати на REL напискати.
Доброго дня. а підскажіть будь ласка як зробити так шоб на батарею замість 4 акумів мати можливість підєднати павербанк, наскільки я розумію то дана плата не змоде повністюю зарядити павербанк образно 60000 mah, чи є в теорії підхід для такого рішення? ситуація наступна, є GPON термінал і мікротік. Хотілося б мати невиличкий блок в який входить DC 12 v на виході 2 DC по 12 в які живлять як термінал так і мікротік. термінал має 12 в 0,5 ам, мікротік 12в 1 ам. я розглядаю використавння двох таких плат, кожна плата на кожний пристрій, на вході блок живлення 12 в 2 ам. але ось питання з підлкюченням павербанка я не можу вирішити шоб була можливість його заряду від плати
Вітаю. Підскажіть будь ласка, що можна підібрати щоб зробити ДБЖ для потужного роутера 2А і також підключити модем GPON. Фактично два споживача. Дякую.
Спасибо, классная тема. У меня УПС как раз 12 вольт и 0.5 А. А есть такая же платка на 5 вольт, но до 3А? У меня оптика заводится через такую коробочку(( Не могу на Али найти, на 1А куча...
Доброго дня. Ви не тестували плату дбж 12в 15Вт з холдерами для запайки. Навантажив на неї паралельно онушку і роутер. Струм споживання обох 350Мла. Через 4год перегрівається. Можливо не треба ставити в корпус?
Дякую за інформацію. Купив таку - їде. Але там нема світлодіодів - тільки написано що можна додати. Але які і як - немає інформації. І що вони показуватимуть?
Я тоже на такой плате собрал, купил эти диоды и нифига они не работают ни в каком режиме. Хотя плата работает. Да и еще заметил странную вещь, в режиме сквозного когда есть сеть он на выход дает то что приходит от блока питания, а когда нет то выдает то что выставленно 9 или 12. Я подключил 12 вольтовый блок питания и на выходе 12 в. Хотя перемычка выставленна на 9 в. Блок питания вырубаю и на выходе уже от батарей 9 в. Думал там есть стабилизатор пониж или повыш. А оказывается нет. Померял на выходах светодиода где его нужно паять, так там 9 в. Либо я что-то намудрил когда собирал либо плата говно, гне нет с ходу этих светодиодов. Радует что как упс работает,)))
Вчора нарешті зробив собі таку дбж чисто для роутера, на 9 вольт. І не знаю як так виходить, але в мене стоїть три акумулятори, приблизно по 2100мА, і роутер пропрацював 10 годин, а не 4 як у Вас, хоча у Вас взагалі 4 акуми.
@@bootuseua Ну щось якось більше ніж в два рази? Притому що у мене всього лиш 3 акуми. Хоча можливо ще різниця в амперажі, хоча все одно якось приємно дивно)))
це все супер, але чи можна варіант з використанням батерей для шуруповерта? тих що 18 вольтові в якості готовой батареї? зробив собі просто перетворювач з 18 на 12 на базі плати LM2596, але замахує постійно самому переключати, може є щось готове
Не обов'язково на точкову зварку ставити окремий блок живлення, можна поставити по плюсу діод і електроліт за діодом, і живити вже кола керування зварки від основного живлення зварки, а не від окремого. І коли буде зварювання і впаде напруга, то конденсатор з діодом не дадуть потухнути колам керування зварки. Було в проекті таке відео, але нажаль від зварки нічого не лишилося після приходу росіян в місто. І ця платка для АВР не дуже вдала, там в продажі є трохи більша за розмірами, яка набагато краща по роботі і характеристиках.
@@bootuseua Ну якщо кола живлення 12В, то з 7,4В ставити підвищуючий перетворювач після діода і конденсатора і все повинно працювати, по крайній мірі я робив таке в ЛБП і все було ОК, коли при КЗ напруга могла впасти на стільки, що ланцюги керування могли вимикатися. Якщо Li-Po від радіокерованих моделей з гарним струмом, то варити повинно добре, при зварюванні в першу чергу треба великий струм, але ви і так то знаєте. А вбитий автомобільний акум напевно варити вже не буде, зазвичай убитий акум вже не може видавати високий струм.
Якраз те що треба! У мене декілька таких плат в роботі з перших днів відключення електрики. Один "мінус" плати - нема гістерезису при розряді акума. P.S. Бачу на столі Фнірсі FNB58 - було б цікаво огляд на нього.
13:25 - я щось трішечки не зрозумів. Якщо акб вистачає на 4 години, а заряджається за 6-7 і світло відключають кожні 4 години, то як же його вистачало?
Не вистачає його. При липневих графіках плюс 2, мінус 7 годин, заряджатися за 2 години не встигає. Я паралельно акумуляторам на платі UPS додав зарядний пристрій (окреме джерело живлення з пдатою cc/cv), таким чином, загальний струм заряду склав 3+ Ампери. При липневих графіках цього вистачало.
Шановний, треба варіант сборки на максимально швидкої зарядки акумов, світло 2 через 8, 6-8 годин це довго Щось що можна зарядити за 3-4 години на 300 ВАТт
Вітаю. Підкажіть, будь ласка, чи не траплялися Вам подібні плати для літійзалізофосфатних акумів, і з вищою потужністю заряду-розряду, ват на 36+? Круту плату за $40 з іншого відео бачив, але то занадто круто для моїх потреб, тим паче, що хочу декілька безперебіників зібрати, які б за орієнтовної ємності 30-40 Вт*год могли б зарядитися не довше, ніж за годину з копійками.
Така ідея прийшла в голову, а якщо підключити павербенк з батареєю 10000 3.7в, до такої платки. Але підключати мікросхему напряму до акуму, чи буде коректно працювати? Щоб при необхідно використовувати павербенк за призначенням, чи не буде ніяких конфліктів і чи часом не зійде з розуму плата павербенку?
Зробіть огляд на той міні-пк, було би цікаво глянути що там в ньому в середині, скільки він споживає електрохарчування, і для яких цілей можна його задіяти. Бо для себе я його бачу як домашній медіа сервер, але знаю що можна зробити і власне хмарне сховище, і ще якісь можливі варіанти використання.
Ну переозвучувати відос поки що сенсу не бачу, але ж все зміюється. 3 місяці тому у мене україномовного каналу не було, а зараз росіни біжуть підписуватись.
Все круто, я якраз шукав такий варіан, задовбався переключати. Але попрошу вас скинути посилання де можна купити таку плату DC5V-12V to 12V Charging в нас. на ОЛх не найшов.
А чи можна використати літійіонні акб з не робочих повербанків замість 18650 ? Чи буде дана плата їх коректно заряджати і працювати чи потрібно саме 18650 ?
АКБ - акумуляторна кислотна батарея. А у вас літієва. Яка напруга написана на пакеті? 3,65 чи 3,7? якщо 3,7 то її можна використовувати чк звичайний літій-іонний акум. А якщо 3,65, то можна перезарядити, тож потрібно буде шукати плати які будуть відключати заряд на 4,15, а не на 4.20.
Дякую за якісний контент! Питання до спеціалістів, тому що я тільки почав вивчати електротехніку. Блок живлення 12В 0.5А Навантаження: роутер - 9В, 0.6А та онушка - 12В, 0.5А. Перетворювач знижувальний DC-DC LM2596 з вольтметром для роутера. Підкажіть, чи не критично це для блоку живлення, що ток настільки малий? Або, можливо, для навантаження це погано?
Чому китайці пишуть максимальна ємкість батареї 15Аг. Для збільшення потрібно перешивати. Як збільшити батарею. Китайці пишуть що зарядка працює по часу близько 8 годин. Я зрозумів що є якийсь таймер, тому і обмеження 15Аг. Як можна збільшити час щоб модуль працював із 20-25Аг акумами.
Спасибо за отличный контент. Вам осталось купить 3Дпринтер и тогда весь дом будет в разного вида и повербанках, УПСах, преобразователях, автономных фонариках 😁
@@sergiydy2820 у нас продают в KZ, читал отзывы - половину надо апгрейдить, спулер с пластиком стирается итд, так что не торопитесь с ендером, если только недорого достанется
@@AlexanderBukh у меня ендер3 пятый год, ничего не апгрейдил, кроме обдува для пластика pla, остальное стоковое. Напечатано не один киллограм разных пластиков
Сам думаю про ДБЖ для роутера на акумах, бо зараз треба через розгалужувач вмикати повер, а потім вимикати стаціонарний ДБЖ. Так от не простіше взяти x4 18650 послідовно і через понижувач 12v живити роутер? Чи через BMS одночасно заряджати і розряджати елементи не получиться?
гарний огляд. Я все чекав поради, як можна з цього модуля витягти хоча б 1.5А у піку й 1А постійного 🙂. Бо переклад з китайського опису дещо невірний, китаєць каже, що модуль потягне навантаження у 1А, але лише пікове, постійно з нього це брати не можна. А в мене рутер (по інфі з інету) тягне десь 8 ват, тож запас невеликий. Може є сенс кудись радіатор втикнуть, щоб гарантовано тягнуло? Ще одне питання. 1S4P - наскільки безпечно та надійно так вмикать? Хоча на платі захист є й декларується до 15А-год, тож нібито норм.
@@bootuseua важче підбирати по внутрішньому опору, ніж, наприклад, для 2P. Послідовне з'єднання до нього толерантне, а от паралельне - чутливе. Дуже бажано підібрать з мінімальною різницею. На таких струмах не смертельно, звичайно, але бажано.
Я так зажив роутер і термінал,потестив 4 години далі мучити його не став,в збірку входило чотири аккуми по 2900ма і ще окремо стояла плата захисту 3.7в
Дивіться, таке питання: Що буде, якщо в режимі упс тримати звичайний павербанк (в моєму випадку старенький, ще перший алюмінієвий сяомі на 10000) Тобто як швидко він згорить (чи ні) якщо з одного боку на нього подати постійне живлення а з іншого через шнурок 5в-12в підключити роутер? Наприклад телефон в такому режимі якось заряджав... Дякую
Наскрізний режим є на більшості повербанків. Тільки проблема в тому, що якщо до павербанка підключити і зарядку і споживача, то павербанк моментом перейде в низьковольний режим - на 5В. Якщо у вас підвищувач напруги з 5 до 12, чи до 9В, то норм. Якщо QC тригер - то отримаєте 5В на виході павербанка. І при появі світла буде перезавантажуватись роутер.
І ще одне)) Раз я вже зайшов сюди в коменти, спитаю про ще одне. Давно було цікаво, чи е якийсь готовий девайс, чи може плата на базі якої можна таке зробити - умовний павербанк з можливістю виставляти необхідну напругу в діапазоні від 5 до, на приклад, 30 вольт. Так щоб для ноутбука, наприклад треба 18, для монітора 22, для приставки 14 і тд. І в залежності від потреби просто виставляєш необхідне і користуєшся.
Поясніть мені будь-ласка, чому не можна просто приєднати блок живлення до акумів через БМС, а споживачів під'єднати до акуму (через DC-DC якщо треба). Плати UPS коштують дорого, або зовсім слабі.
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка. Є ecoflow та mac(не хвалюсь😁) Якщо використовувати для зарядки спеціальний кабель macSave2 - type c замість звичайної зарядки 220v та тому ж ecoflow, чи буде відчутна різниця в автономності ecoflow? Дякую за відповідь!
Так буде, екофлоу буде жити довше. Все дуже просто ви на екофлоу перетворюєте живлення на 220(110) щоб потім його допустити до 45/65/95(ват) це зазвичай 12 вольт і якісь ампери (дивлячись який мак). При підключенні через тупе-с ви зможете кількість перетворень та узлів де губиться живлення
Доброго дня. Підкажіть, в мене є поламаний павербанка, майже новий redmi на 20000 міліампер, накрилась плата, я його розібрав, там 2 акумулятора по 10000, з них якось можна зробити безперебійник для роутера і маршрутизатора, бо мені колись в кометах був хтось відповів на це, що під ці аккуми все роблять індивідуально, і з них вже нічого не вийде.
Якщо відкрили акуратно - можна спробувати відновити той павербанк. Є різні готові модулі для різних варіантів, але іноді важко підібрати саме з таким розташуванням роз'ємів. Ну а якщо хочеться зробити саме мініУПС - також можна.
Вітаю, плата може у корисна, але за 2 години вона не зможе зарядити те що віддала за 4 години, таке підійде якщо відключення один або два рази на день на пару годин.
Я правильно розумію что така збірка буду сама переключати на акуми якщо світ зникає, а коли появляется живиться з розетки і паралельно заряджає аккуми?
Дякую, друже за якісний контент і цікаву інфу! Лайк! Просуваємо своє! Слава Україні!
класний варік дякую автору за класну роботу я от думаю дійсно все що не вбиває робить нас сильнішими і після перемоги у тяжкі роки відновлення нам буде легше бо і упси і паверстейшени і генератори робимо з підручних слава тобі боже що я Укр маю рівні руки ,мотоблок чи мотокосу і навіть з одноразок можу зробити повербанку мирного всім неба і швидкої перемоги не забуваємо допомагати зсу , залізничникам , рятувальникам енергетикам
Це найкращий відос з цієї платою
Хотів також щось майструвати, але не було часу і в результаті просто купив міні UPS Marsriva KP1 Ultra.
Два порти по 12В/2,5А, один порт на 9В/2,5А, один порт на 5В/2,1А і один USB порт також на 2,1А. На всі випадки життя))
Акум на 16000 тримає мій TP-Link Archer AX23 + оптичний термінал приблизно 12 годин. Повна автоматизація - ничого не треба переключати. Нічого не гріється і виглядає дуже якісно. Взяв за 2300 грн. Дуже рекомендую всім, кому потрібен стабільний зв'язок без зайвої метушні)
Але за відео дякую! Дуже цікавий та пізнавальний контент у наші непрості часи...
Супер, дякую за рекомендацію. Якраз шукав для джпона і такого ж роутера арчер безперебійник і якраз дивився чи вистачить мені кп1 ультра.
@@futuramaks Радий що зміг допомогти)
MARSRIVA KP1 Ultra має недолік. Коли батарея розрядилась, UPS автоматично вимикається, а потім через деякий час сам вмикається, трохи поробить і знову вимикається, і так по кругу.
@@Alex_E вчора тільки забрав, тестував - перші чотири години лампочка показувала 100 відсотків заряду (роутер 12в 1А, ГПОН 12в 0.5А). Залишив на ніч, але не відслідкував коли він вимкнувся. Думаю орієнтовно годин шість-сім має тримати моє обладнання
@@futuramaks мій MARSRIVA KP1 Ultra, по USB 5В при навантаженні 5,22W, віддав 52,62Wh. Зарядка з 0% до 100% за 5 год 18 хв.
Asus RT-N56U_B1 (5ГГц Off) + ONU BDCOM P1501C1 протримав 11 год 13 хв.
Дякую за ідею! Зробив собі на mikrotik hap ac3 - протримав на 4х акумах більше 10ти годин. Тільки нюанс, на холдері з магазина йшов тоненький провід, то роутер не запускався, падіння напруги було до 5ти вольт. Поміняв провода - все запустилось.
Колись вже писав... у самого такі самі плати ДБЖ... Отримую оптику і через оптичний модем роздаю Сяомі роутером. Живлення 12В обидва. Загалом в один корпус встановив 2 плати ДБЖ - по 1 на кожний пристрій. Їдять 0,5А та 1,5-1,7А відповідно.... спочатку акуми ставив на кожний окремо, але роутер розряджав акуми раніше, відповідно вимикався коли модем працював і далі... не сподобалося... з'єднав акуми разом в збірку з 5 акумів (по 2700 мА/год), і обидві плати ДБЖ підключив до них. Тобто, отримуємо струм заряду акумів порядку 2,5-2,8А з двох плат. Тобто на 1 акум = 0,5-0,6мА. Автономність 4-5 годин. Можна збільшити кількість акумів, але сенсу не бачу. Якщо світла не має більше 4 годин = ставлю акум 12В на вхід, акуми додатково заряджаються.
Не сподіваюсь на відповідь, але спитаю ))
В мене таких 3 платки. Одна працює як повинна. Дві - теж працюють, але при заряджанні акумів (в холдері 4 шт.по ~2000) - доходить до напруги ~ 3.8В і починає "блимати" діод зарядки (типу проблема з аккумами). Пересмикую живлення - заряд продовжується до ~4.2В та успішно завершується. З трьома акумами заряджають обидві без "пересмикування". Ті ж акуми з третьою платою заряджаються нормально без "пересмикування" живлення. Не розумію - чи акуми "чудять" - вони "наковиряні" з старого ноутбучного, чи в платках розбіг по напрузі зарядки - може це можна налаштувати?..
Зараз підключив дві цих платки до однієї сбірки акумів (6 шт х ~2000), так як у вас. При зарядці - в кінці (напруга на акумах ~4,1-4.2В) одна платка вимикає заряд раніше.
Як у вас з цим?
@@oleg_shvyrka Приколів із 3,8 не було. Маю 5 плат (ще докупив, про всяк випадок). Але дійсно, пара заряджає до 4,15, пара до 4,2 і одна до 4,18-4,19. Блимання світлодіода = відсутність акумів на контактах. Тут може бути багато варіантів причини. Спочатку я загальний холдер поділив і кожна плата заряджала свою групу акумів. Але розрахувати по акумам (теж брав б/у, але підбирав по внутрішньому опору +/-), час роботи було важко, тоді просто всі з'єднав і паралельно підключив дві плати. Загальний зарядний струм став 2А, що для збірки акумів 5шт. по 2,0А/г є досить нормальним. Так, світлодіод однієї плати тухне на напрузі 4,18 В, друга плата доганяє до 4,2 В. Вже рік наблюдаю = політ нормальний! Єдине що замінив акуми на плпаскі... там і ємність вище і без діла не валяються... а 18650 пішли у павербанки, фанарі...
@@Flintyura Дякую за відповідь! Десь так і думав, не може копійчана плата бути ідеальною. Теж замовив пару штук в запас ))
Я чекав такого огляду, дуже дякую.
Вот такие модули у меня, как по мне - супер!
Аналогічно . В мене вже 3місяуь пішов як вони працюють . Правда 1А при 12в не тягнуть , дуже гріється микруха та що сама крайня :(
Все так. Автор відео і люди пересічні не знають, що при розрахунку потужностей живлення на вихід, вони мають бути хоча на 60% вище від живлення пристрою. Той самий метод використовують при підборі бж для компів. Інакше живлення буде під постійним навантаженням
@@ZapieLчи може така платка заживити одразу 2 пристрої (роутер та онушку чи як там її)? Дякую за відповідь
Дякую за детальний огляд встановлених мікросхем на платі.
Певний час користуюся такою платою ДБЖ, але тільки від вас почув що можна збільшити струм заряду АКБ. Увечері запаяю і перевірю)
Дивлюсь відос і паралельно паяю таку ж збірку. дякую за інфу!! До речі, 1,5А не потянула платка(( Добре що я дві замовив)
Що значить не потянула?
Можна до неї підключити блок живлення 12 в 3 а?
Тільки вчора доробив свою схему ДБЖ для роутера і виклав відео, як тут бачу у тебе новий ролик і теж ДБЖ але набагато простіше все👍👍👍
Наступний буде ще простіший.
Як завжди цікавий та корисний контент. 👍
Зараз без звязку зі світом, з друзями і різними - нікуди, тому обов язково потрібно мати додаткові джерела живлення, на випадок відключення світла, щоб заживити свої телефонні девайси і роутери, і щоб бути в курсі всіх подій.
Автору дякую за класне відео і багато тестів;) кому потрібні акумулятори 18650, то звертайтеся до мене;) телефон є в описі до відео ;) з повагою, Володимир
О ЄЄЄЄЄ!!!!!! Як же мені подобаються ваші "рожеві поросятка 35Е"
перекупи рулять!
В мене дуже нагріваються ці плати
Робити я цього не буду але слухаю як подкаст гарної української в тому числі технічної мови)
Дякую за якісне відео!
Я свій miniUps спаяв з BMS 3s за 60 грн та трьох 18650 3300mAh. Вистарчає для роутера та ONU термінала на 6 годин. З мінусів, то треба БЖ 12.6В+. Ну і на виході відповідно отримуємо спочатку 12.6В, а далі плавно напруга просідає і захист спрацьовує на 9В, а такий режим не усім роутерам підійде.
Плату можна живити від 5 до 12В. А не 12,6.
@@bootuseua Так, я це розумію і це перевага плати з вашого відео. Я просто описав недоліки свого рішення на примітивній BMS.
Точно, не побачив самого головного, вибачаюсь. БМС. В мене так освітлення організовано.
Такий варіант, мабуть, найефективний по ккд. Якщо девайс працює від 12-9 вольт.
Приємно здивований україномовним цікавим технічним каналом. Однозначно лайк і підписка. Велика подяка за Вашу кропітку працю!
Сам приємно здивований. Дякую.
Контент відстійний.
купив собі на зиму такий упс для роутера
якщо запаритися, то думаю зміг би такий зробити
але тут гарна база знань в людини має бути, щоб робити подібне
Чи можна включити 2 таких плати паралельно, щоб отримати на виході 1.5А? Дякую
Круто! Чекаю відео з більшою ємністю! І, по можливості, з установкою в корпус, для краси
3д принтер дивлюся, але дорого.
Бо у мене зараз на повербанках стоять роутер и ону-шка. Наскрізного режиму немає...а по цій платі все влаштовую, лише щоб не залишилось в розібраному вигляді на тимчасово (постійно)
Нічого не буває більш постійного, ніж тимчасове.
@@bootuseua ще питания...ємність 15 Аг не дуже велика...я можу заживити, наприклад, від БЖ 12 В 5А дві таких платки (щоб вистачало на зарядку батарей струмом 1.3 А кожну і поточне живлення кінцевих користувачів, тобто десь 2.6 А на зарядку і 1.5 А на роутер і термінал)? Чи є варіанти такої плати з більшою ємністю? І як називається та напівпрозора стрічка, якою робив обмотку акумів?
@@navyua 15 Аг це багато. Армований скоч. Роутер споживає мало. До однієї батареї можна лише 1 такий ДБЖ підключати. Бажано 1. Але можна і 2, тільки 1 буде і на заряд і на розряд, а 2й тільки на розряд
Робив заміри ККД роботи саме підвищуючого перетворювача на цій платі, тобто робота від аккумулятора, при вихідній потужності 7,4вт на вході із кроком в 100мВ з 4.2в зниживув до 3.1в. Тож результат ККД лінійно падав з позначки 82% до 70%. Був не задоволений, та й закинув до кращих часів =)
Тож планую варіант дбж при 3sXp (12.6В) без перетворювача на виході..
чи можна з'єднати 2 паралельно і отримати 24Вт вихідної потужності?
У мене така система працює вже 2 місяця . 3акума 18650 тримає до 6 годин . Хороше відео
Це вже цікавіше, більше відосів про збірки бжд.
Доброго вечора! Хочу поділитись власним досвідом влаштування безперебійного інтернету.
Роутер Mikrotik hAPlite живиться від microUSB 5 В. В нормальному режимі реально споживає 0.15 А. Тобто 0.75 Вт. Самі порахуйте скільки він проживе від звичайної "банки" на 10000 мАг (37 Втг). Keenetic Giga 3, наприклад, споживає 4 Вт.
Дякую за контент. Таке питання - я можу поставити в паралель модуль TP4056 (з'єднати відповідно контакти B+ до B+ та B- до B-) для збільшення струму заряджання до 2А, щоб зарядити 3 або 4 акумулятори. Я правильно розумію - я тоді можу з'єднати також контакти IN+ до IN+ та IN- до IN- і використовувати роз'єм на самій TP4056 щоб живити обидва модуля?
Коли робив собі ДБЖ для роутерів, спочатку поміряв споживання. Виявилося шо TP-Link Archer C24 бере близько 2,2Вт на 9В, а мобільний роутер Strong їсть аж 1,8Вт на 12В. Тому завжди рекомендую вимірювати реальне споживання будь-якого приладу перед тим як робити для нього ДБЖ.
Чудова порада!
Дякую за корисне відео!!!!
А реверс інженеринг ви б змогли зробити при потребі? (Якщо прислати плату поставити технічне завдання) за окрему оплаиу звичайно.
Гарна платка, вже пару місяців робить. Раджу платку клеїти термоклеем, на невеликий радіатор.
Дякую за відео, дуже цікаво і пізнавально.
Використовую 2 такі платки - для роутера і ONU термінала. Працюють вже майже місяць. В якості джерела живлення служить старий комп'ютерний ATX блок живлення на 350 Вт. Платки під'єднані на лінію 12В. Розмістив їх так, щоб вони охолоджувались кулером блоку живлення. В режимі заряду акумуляторів гріються досить сильно. Думаю, з активним охолодженням проживуть довше. Струм заряду довелось збільшити щоб батарея встигала заряджатись в режимі наявності світла -4/+2. Акумулятори 18650 зі старих батарей від ноутбуків. На одній платі 3 шт більш менш живих, на іншій - 6 шт зовсім заюзаних. За 4 години відсутності світла напруга на акумуляторах падає з 4,2 до 3,6 - 3,8 В в залежності від інтенсивності використання інтернету.
А скільки жере ваш старий БП? А якщо купити акуми свіжіші? В описі під відео є контакт з хорошими акумами.
@@bootuseua Поміряти зараз нічим. Думаю, 10 - 20 Вт в залежності від режиму роботи: тільки живлення пристроїв чи зарядка плюс живлення. Свіжіші акумулятори є для інших задач. Тих, що використовуються, вистачить не менше ніж на 8 годин роботи. Дуже сумніваюсь в тому, що батарея на обладнанні у провайдера витримає стільки.
@@AlexanderJohnson-u1w буде можливість , поміряйте. Може здивуєтесь як я здивувався.
На скільки ом замінив резистор?
Вже біля двох місяців працює такий модуль в парі з двома 18650 акумами ємність кожного близько 11 Вт, вистачає на 4 год, заживлені анушка і роутер, роутер через понижайку на 9 в.
Дякую за корисну інформацію!
А можна відео про ДБЖ для роутера на LiFePO4?
А можна паралельно підключити TP5100 або TP4056 наприклад, з додатковим блоком живлення, для швидшої зарядки?
Як тобі струмові кліщі ці?
Будеш тестувати з максимальним зарядним струмом?Він буде віддавати на заряд аккумів 1.36 навіть з навантаженням? Теж дивився на цю плату, але малуватий струм заряду для наших графіків та навантаження (на 4 аккума ампера 3-4 було б добре)Це як що тільки робити одну плату на один девайс. Знайшов таку плату на алі на 42 ватти, але коштуе 580 грн:(( для 4s сбірки)
Одну плату на один девайс. Піднімати струм до 2А можна, але собі не буду таке робити - роутер як кошеня їсть,ну лише як не маленьке таке кошеня. Кліщі - бомба, потрібно не забувати на REL напискати.
Приїхали ще дві плати, одна на 12, друга на 9. Але обі видають 12 чомусь. Прибирав та запаював JP1, але ніяк 9 не виходить.
Як зрозуміти що акуми зарядилися?
По індикаціі
Доброго дня. а підскажіть будь ласка як зробити так шоб на батарею замість 4 акумів мати можливість підєднати павербанк, наскільки я розумію то дана плата не змоде повністюю зарядити павербанк образно 60000 mah, чи є в теорії підхід для такого рішення? ситуація наступна, є GPON термінал і мікротік. Хотілося б мати невиличкий блок в який входить DC 12 v на виході 2 DC по 12 в які живлять як термінал так і мікротік. термінал має 12 в 0,5 ам, мікротік 12в 1 ам. я розглядаю використавння двох таких плат, кожна плата на кожний пристрій, на вході блок живлення 12 в 2 ам. але ось питання з підлкюченням павербанка я не можу вирішити шоб була можливість його заряду від плати
Вітаю. Підскажіть будь ласка, що можна підібрати щоб зробити ДБЖ для потужного роутера 2А і також підключити модем GPON. Фактично два споживача. Дякую.
Спасибо, классная тема. У меня УПС как раз 12 вольт и 0.5 А. А есть такая же платка на 5 вольт, но до 3А? У меня оптика заводится через такую коробочку(( Не могу на Али найти, на 1А куча...
Доброго дня. Ви не тестували плату дбж 12в 15Вт з холдерами для запайки. Навантажив на неї паралельно онушку і роутер. Струм споживання обох 350Мла. Через 4год перегрівається. Можливо не треба ставити в корпус?
А доп пітаніе можно добавить?Для швидшого заряду батареї?
А який саме потрібно замінити резистор для струму 2А ?
Дуже вчасне відео по перемичках. Дякую...
Дуже корисно, дякую!
Дякую за інформацію. Купив таку - їде. Але там нема світлодіодів - тільки написано що можна додати. Але які і як - немає інформації. І що вони показуватимуть?
ПОкажуть коли йде заряд, а коли працює від акума. На платі побачите куди паяти і як.
Я тоже на такой плате собрал, купил эти диоды и нифига они не работают ни в каком режиме. Хотя плата работает. Да и еще заметил странную вещь, в режиме сквозного когда есть сеть он на выход дает то что приходит от блока питания, а когда нет то выдает то что выставленно 9 или 12. Я подключил 12 вольтовый блок питания и на выходе 12 в. Хотя перемычка выставленна на 9 в. Блок питания вырубаю и на выходе уже от батарей 9 в. Думал там есть стабилизатор пониж или повыш. А оказывается нет. Померял на выходах светодиода где его нужно паять, так там 9 в. Либо я что-то намудрил когда собирал либо плата говно, гне нет с ходу этих светодиодов. Радует что как упс работает,)))
Вчора нарешті зробив собі таку дбж чисто для роутера, на 9 вольт. І не знаю як так виходить, але в мене стоїть три акумулятори, приблизно по 2100мА, і роутер пропрацював 10 годин, а не 4 як у Вас, хоча у Вас взагалі 4 акуми.
Ну, роутер на 9В споживає менше ніж роутер на 12В.
@@bootuseua Ну щось якось більше ніж в два рази? Притому що у мене всього лиш 3 акуми. Хоча можливо ще різниця в амперажі, хоча все одно якось приємно дивно)))
В мене такий на 9 вольт роутер протягнув на 18 годин, 3 двома акумами по 3 А. Вважаю результат гідний.
це все супер, але чи можна варіант з використанням батерей для шуруповерта? тих що 18 вольтові в якості готовой батареї? зробив собі просто перетворювач з 18 на 12 на базі плати LM2596, але замахує постійно самому переключати, може є щось готове
А які сюди світлодіоди треба паяти (на скільки вольт), та що саме вони показують? Треба саме два як у вас чи можна один на два кольори?
Не обов'язково на точкову зварку ставити окремий блок живлення, можна поставити по плюсу діод і електроліт за діодом, і живити вже кола керування зварки від основного живлення зварки, а не від окремого. І коли буде зварювання і впаде напруга, то конденсатор з діодом не дадуть потухнути колам керування зварки. Було в проекті таке відео, але нажаль від зварки нічого не лишилося після приходу росіян в місто. І ця платка для АВР не дуже вдала, там в продажі є трохи більша за розмірами, яка набагато краща по роботі і характеристиках.
А якщо в ролі акумурятора в мене ліпошка на 7,4В? Або якщо вбитий автомобільний акум поставити? Не знаєте, що буде зі сваркою?
@@bootuseua Ну якщо кола живлення 12В, то з 7,4В ставити підвищуючий перетворювач після діода і конденсатора і все повинно працювати, по крайній мірі я робив таке в ЛБП і все було ОК, коли при КЗ напруга могла впасти на стільки, що ланцюги керування могли вимикатися.
Якщо Li-Po від радіокерованих моделей з гарним струмом, то варити повинно добре, при зварюванні в першу чергу треба великий струм, але ви і так то знаєте.
А вбитий автомобільний акум напевно варити вже не буде, зазвичай убитий акум вже не може видавати високий струм.
Якраз те що треба! У мене декілька таких плат в роботі з перших днів відключення електрики.
Один "мінус" плати - нема гістерезису при розряді акума.
P.S. Бачу на столі Фнірсі FNB58 - було б цікаво огляд на нього.
Чекаю дещо.
Доброго дня!А кабельне тріолан без світла буде чи ні?
Дякую!
Кабельне? Це ви про телебачення? РОків 14 телевізор не дивився. Не знаю.
@@bootuseua Ясно.Дякую
13:25 - я щось трішечки не зрозумів. Якщо акб вистачає на 4 години, а заряджається за 6-7 і світло відключають кожні 4 години, то як же його вистачало?
Не вистачає його. При липневих графіках плюс 2, мінус 7 годин, заряджатися за 2 години не встигає. Я паралельно акумуляторам на платі UPS додав зарядний пристрій (окреме джерело живлення з пдатою cc/cv), таким чином, загальний струм заряду склав 3+ Ампери. При липневих графіках цього вистачало.
Шановний, треба варіант сборки на максимально швидкої зарядки акумов, світло 2 через 8, 6-8 годин це довго
Щось що можна зарядити за 3-4 години на 300 ВАТт
Дякую за корисну інформацію))
Підкажіть, будь ласка, модуль UPS щоб можна було підключити до літійоного акума 3s3p (12v) з балансиром?
3D модель корпусу не знаходи для цього модуля?
Вітаю. Підкажіть, будь ласка, чи не траплялися Вам подібні плати для літійзалізофосфатних акумів, і з вищою потужністю заряду-розряду, ват на 36+? Круту плату за $40 з іншого відео бачив, але то занадто круто для моїх потреб, тим паче, що хочу декілька безперебіників зібрати, які б за орієнтовної ємності 30-40 Вт*год могли б зарядитися не довше, ніж за годину з копійками.
Така ідея прийшла в голову, а якщо підключити павербенк з батареєю 10000 3.7в, до такої платки. Але підключати мікросхему напряму до акуму, чи буде коректно працювати? Щоб при необхідно використовувати павербенк за призначенням, чи не буде ніяких конфліктів і чи часом не зійде з розуму плата павербенку?
Не повинна зійти з розуму, але індикація може брехати. Теоретично можна
Зробіть огляд на той міні-пк, було би цікаво глянути що там в ньому в середині, скільки він споживає електрохарчування, і для яких цілей можна його задіяти. Бо для себе я його бачу як домашній медіа сервер, але знаю що можна зробити і власне хмарне сховище, і ще якісь можливі варіанти використання.
НАберіть на youtubr - n5105 -і без проблем знайдете на нього огляд. Як сервер - бімба.
@@bootuseua Дякую, гляну) Шкода тільки що подібного контенту українською мовою малувато(
Ну переозвучувати відос поки що сенсу не бачу, але ж все зміюється. 3 місяці тому у мене україномовного каналу не було, а зараз росіни біжуть підписуватись.
@@bootuseua 😀😁🇺🇦💪
Все круто, я якраз шукав такий варіан, задовбався переключати. Але попрошу вас скинути посилання де можна купити таку плату DC5V-12V to 12V Charging в нас. на ОЛх не найшов.
Ищите по названию miniUPS (на али цена около 60-70 грн)
А чи можна використати літійіонні акб з не робочих повербанків замість 18650 ? Чи буде дана плата їх коректно заряджати і працювати чи потрібно саме 18650 ?
Любий літій з максимальною напругою 4.2В
@@bootuseua а платку захисту-балансир BSM додатково не потрібно ставити ? Я мав на увазі АКБ формою подушечки, можна використати ?
АКБ - акумуляторна кислотна батарея. А у вас літієва. Яка напруга написана на пакеті? 3,65 чи 3,7? якщо 3,7 то її можна використовувати чк звичайний літій-іонний акум. А якщо 3,65, то можна перезарядити, тож потрібно буде шукати плати які будуть відключати заряд на 4,15, а не на 4.20.
@@bootuseua Дякую Вам за пояснення.
Квічардж трігер дє ссилка?
а що буде якщо плата на 12v(вихід) і на вхід подати не 9,а ті ж 12?
Дякую за якісний контент!
Питання до спеціалістів, тому що я тільки почав вивчати електротехніку.
Блок живлення 12В 0.5А Навантаження: роутер - 9В, 0.6А та онушка - 12В, 0.5А. Перетворювач знижувальний DC-DC LM2596 з вольтметром для роутера.
Підкажіть, чи не критично це для блоку живлення, що ток настільки малий? Або, можливо, для навантаження це погано?
Забагато для такого блоку. Гріється?
@@bootuseua не можу сказати, що дуже. Думаю десь 40-50°.
Чому китайці пишуть максимальна ємкість батареї 15Аг. Для збільшення потрібно перешивати. Як збільшити батарею. Китайці пишуть що зарядка працює по часу близько 8 годин. Я зрозумів що є якийсь таймер, тому і обмеження 15Аг. Як можна збільшити час щоб модуль працював із 20-25Аг акумами.
Підкажіть будь ласка, чи підійде для терміналу 12 вольт, 2 ампера?
Цю плату можно якось переробити для використання с заліфосфатними акумуляторами, або можедете порекомендувати іншу плату для залізофосфата?
Спасибо за отличный контент. Вам осталось купить 3Дпринтер и тогда весь дом будет в разного вида и повербанках, УПСах, преобразователях, автономных фонариках 😁
І красивих бокальчиках для ЗСУ. Але тут питання - який зд принтер купити?
@@bootuseua Увы не подскажу. Не разбираюсь в вопросе 😔 Но думаю тут найдутся спецы среди подписчиков
@@bootuseua якщо "для дома, для семьи" (с) то Ender-3
@@sergiydy2820 у нас продают в KZ, читал отзывы - половину надо апгрейдить, спулер с пластиком стирается итд, так что не торопитесь с ендером, если только недорого достанется
@@AlexanderBukh у меня ендер3 пятый год, ничего не апгрейдил, кроме обдува для пластика pla, остальное стоковое. Напечатано не один киллограм разных пластиков
А можно чуть подробнее по поводу запитки логики сварочной платы? Спасибо
Окремо зроблю відео на зварку. багато запитань по ній
Дякую. Про перемичку-повишайку я геть забув. Треба буде запаяти. (від своєї збірки на 4х 18650 я просто у захваті).
Дякую за змістовне відео.
Підкажіть де можна придбати роутер,що у Вас
на відео? Дякую
Який роутер?
@@bootuseua цей ,що на початку відео,Ваш домашній роутер
Сам думаю про ДБЖ для роутера на акумах, бо зараз треба через розгалужувач вмикати повер, а потім вимикати стаціонарний ДБЖ. Так от не простіше взяти x4 18650 послідовно і через понижувач 12v живити роутер? Чи через BMS одночасно заряджати і розряджати елементи не получиться?
Точно не простіше.
Для цієї збірки у вас випадкоко нема 3Д моделі корпуса, можливо десь зустрічали чи моделювали корпус такий?)
гарний огляд. Я все чекав поради, як можна з цього модуля витягти хоча б 1.5А у піку й 1А постійного 🙂. Бо переклад з китайського опису дещо невірний, китаєць каже, що модуль потягне навантаження у 1А, але лише пікове, постійно з нього це брати не можна. А в мене рутер (по інфі з інету) тягне десь 8 ват, тож запас невеликий. Може є сенс кудись радіатор втикнуть, щоб гарантовано тягнуло?
Ще одне питання. 1S4P - наскільки безпечно та надійно так вмикать? Хоча на платі захист є й декларується до 15А-год, тож нібито норм.
1S4P - а що не так з цим?
@@bootuseua важче підбирати по внутрішньому опору, ніж, наприклад, для 2P. Послідовне з'єднання до нього толерантне, а от паралельне - чутливе. Дуже бажано підібрать з мінімальною різницею. На таких струмах не смертельно, звичайно, але бажано.
@@itop єрунда, спокійно можна ставити в паралель 4 аккуми
А на выходе не нужно кондёр электролитический кинуть? Там же возможно пульсирующее напряжение будет.
Порадьте чи варто збирати банк на 21700 чи триматися звичного 18650?
21700 - то казка!
Питання не тільки в тому скільки акумулятор може віддати енергії, а на скільки він встигне зарядитись поки будже централізоване електропостачання.
Дякую за цікаву інфу! А такою збіркою можна заживити одночасно роутер (12v 1a) і "оптоволокно" (12v 0,5a)??
Можна спробувати, але на старті медіаконвертер може брати забагато струму. Тільки брати і тестити.
Я так зажив роутер і термінал,потестив 4 години далі мучити його не став,в збірку входило чотири аккуми по 2900ма і ще окремо стояла плата захисту 3.7в
Вітання! А що це за заварювальний апарат і від чого він живиться?
Чудовий контент!
Дивіться, таке питання: Що буде, якщо в режимі упс тримати звичайний павербанк (в моєму випадку старенький, ще перший алюмінієвий сяомі на 10000)
Тобто як швидко він згорить (чи ні) якщо з одного боку на нього подати постійне живлення а з іншого через шнурок 5в-12в підключити роутер? Наприклад телефон в такому режимі якось заряджав... Дякую
ЦЕ є в відосах про повербанки.
@@bootuseua а можна якесь посилання де конкретно, бо у вас майже всі відомий про павербанки)))
Наскрізний режим є на більшості повербанків. Тільки проблема в тому, що якщо до павербанка підключити і зарядку і споживача, то павербанк моментом перейде в низьковольний режим - на 5В. Якщо у вас підвищувач напруги з 5 до 12, чи до 9В, то норм. Якщо QC тригер - то отримаєте 5В на виході павербанка. І при появі світла буде перезавантажуватись роутер.
@@bootuseua Добре, дякую за відповідь!
І ще одне)) Раз я вже зайшов сюди в коменти, спитаю про ще одне. Давно було цікаво, чи е якийсь готовий девайс, чи може плата на базі якої можна таке зробити - умовний павербанк з можливістю виставляти необхідну напругу в діапазоні від 5 до, на приклад, 30 вольт. Так щоб для ноутбука, наприклад треба 18, для монітора 22, для приставки 14 і тд. І в залежності від потреби просто виставляєш необхідне і користуєшся.
Дякую за ролик!
Але мені особисто не вистачає якоїсь модульної схемки з відображенням і назвою усіх приєднаних елементів.
Ну там 3 плюсики, 3 мінусики. І все.
@@bootuseua та воно то так. Але коли з недосипу в голові шумить хотілося б простіньку схемку з назвою модулів. Там же три плюсікі, три мінусікі і все.
@@AirCors так є на сайті алі. Я ж посилання дав. В телеграм каналі закинули картинку.
@@bootuseua ну ок.
Там пише де in +-, out+-,b+-
Посоветуйте пожалуйста как подключить Wi Fi router 19v 1.7a ,и какой PowerBank для єтого нужен.Дякую.
А підкажіть будь ласка а 6 шт. акумуляторів 4.2V. 3 Am. Можна встановити? Це буде 18 Am.
Привіт цей ДБЖ на вході світлодіоди були чи сам впаював, в мене прийшли з китаю без світлодіодів
Поясніть мені будь-ласка, чому не можна просто приєднати блок живлення до акумів через БМС, а споживачів під'єднати до акуму (через DC-DC якщо треба). Плати UPS коштують дорого, або зовсім слабі.
Ну так вони весь час будуть від акумов пітатся, даже коли світло є
@@Slivadima ну то й що? On-line UPS так і працюють. Телефони так працюють...
На скільки я зрозумів можна спокійно ставити на LiFePo4 батареї і не переживати?
Яка напруга йде на світлодіоди ?
Можна якось к цій платі припати 3 послідовно світодіода 3в що б вони вмикались коли світло проподало?
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка.
Є ecoflow та mac(не хвалюсь😁)
Якщо використовувати для зарядки спеціальний кабель macSave2 - type c замість звичайної зарядки 220v та тому ж ecoflow, чи буде відчутна різниця в автономності ecoflow?
Дякую за відповідь!
Давайте мак та екофлоу на тиждень - виясню.
Так буде, екофлоу буде жити довше. Все дуже просто ви на екофлоу перетворюєте живлення на 220(110) щоб потім його допустити до 45/65/95(ват) це зазвичай 12 вольт і якісь ампери (дивлячись який мак). При підключенні через тупе-с ви зможете кількість перетворень та узлів де губиться живлення
@@b_maylove це я розумію, цікавить на скільки довше проживе ecoflow
А як зробити два виходи з напругою 9 і 12 вольт? Для двох пристроїв? Може використовувати дві таких плати?
Так, дві плати потрібні.
Коли буде продовження з цією платою?
продовження? куди ж далі? Є якісь побажання?
Піщать акуми при живленні роутера на 12в і напруга падає до 5в, при живленні роутера на 9в все ок. Змінити товщину кабеля чи що?
Хтось пробував ці плати запаралелити, щоб підняти потужність?
По аналогії як МТ3608.
Доброго дня. Підкажіть, в мене є поламаний павербанка, майже новий redmi на 20000 міліампер, накрилась плата, я його розібрав, там 2 акумулятора по 10000, з них якось можна зробити безперебійник для роутера і маршрутизатора, бо мені колись в кометах був хтось відповів на це, що під ці аккуми все роблять індивідуально, і з них вже нічого не вийде.
Якщо відкрили акуратно - можна спробувати відновити той павербанк. Є різні готові модулі для різних варіантів, але іноді важко підібрати саме з таким розташуванням роз'ємів. Ну а якщо хочеться зробити саме мініУПС - також можна.
@@olegloa1094 дякую, уже зробив. Все ок, єдино побоююсь щоб не загорілись ці упс, а то десь прочитав що ці акуми li-po дуже легкозаймисті
Вітаю, плата може у корисна, але за 2 години вона не зможе зарядити те що віддала за 4 години, таке підійде якщо відключення один або два рази на день на пару годин.
Я правильно розумію что така збірка буду сама переключати на акуми якщо світ зникає, а коли появляется живиться з розетки і паралельно заряджає аккуми?
Так.