Auto theorie examen 2023 - gevaarherkenning - kennis - inzicht - voorrang
Вставка
- Опубліковано 9 лют 2025
- Gratis CBR examenvragen maken? Klik dan op deze link: theoriefoutloo...
In deze video zijn alle vragen te zien uit het auto theorie examen van mei 2023. Kijk de video nu om zo goed mogelijk voorbereid je examen in te gaan.
Wil jij gemakkelijk slagen voor je auto theorie examen? Volg dan onze cursus op onze website voor maar €14,95. theoriefoutloo...
Of kies voor onze CBR oefenexamens die identiek aan het echte examen zijn. Dit voor maar €9,95. theoriefoutloo...
Ik vind da wel heel netjes niet geslaagd geld terug 💪toppers 👏
Dankje Roy!
Ok snap het niet als niet geslaagd krijg ik geld terug?
@@senaykaeuzesnyeni4140jaa
0 fout ben ik vandaag geslaagd 🎉dank je wel I appreciate alot
Gisteren geslaagd door jullie cursus!! Super bedankt 🎉🎉🎉
Wat goed zeg! Van harte gefeliciteerd!
Nog een keer gratis je kennis testen? Maak ons gratis CBR oefenexamen via deze link! theoriefoutloos.nl/oefenvragen/
Bedankt voor alles ik ben geslaagd!! Kreeg super veel vragen uit de cursus in mn examen 👌👌👌
Ik merk toen ik die theorie examen ff timeout gaf dat ik nu meer en meer situaties begrijp. Het was ekt nodig mang kreeg een error.
Vraag 27: 12m, in 2024
10:45 is toch de laagste snelheid volgen het antwoord moest gas loslaten ?
36:25 het is toch niet omdat je 1 hectorpaaltje kan zien, dat het zicht 100 meter is? als je er net langs rijdt kun je het wellicht zien, maar dan is het bijvoorbeeld op 5 meter van je, wat niet belet dat het zicht niet meer dan 30 meter kan zijn. Ik kom wel vaker vragen tegen die onduidelijk gesteld worden waardoor er geen duidelijk antwoord kan zijn.
Danku wel toppe video 🎉🎉😅❤
❤❤❤❤ik wil examen.
ik vind wel goed ga zo door bro,
Ik heb een fout ontdekt bij u vraag op 10 minuten , dit voertuig een kia picanto heeft van de fabriek een 3de remlicht. deze brand niet. dus het antwoord zal ik als (gas loslaten) aanbevelen.
Als nog een goede uitleg bij elke situatie.
Dank je wel
Veel succes met leren!
Weet hoe openen en leren
toppp uitleg!
Waar ik moet kom dan probieren ik ?
Ik ben helaas niet geslaagd 2 mei moet 15 juni weer heen
De vraag met de drempel bord met ! is toch remmen? Je rijdt 50 en de drempel naar beneden is al bij het 1e witte hekje links en rechts ....😅
Hoe maken zachte banden minder contact met het wegdek juist meer toch?
Dankejewel ❤️
Geen dank!
Thank you so much ❤️
Geen dank! Veel succes!
Ik vind die vraag met het mistlicht en hecto paaltje maar dom… op het moment dat je daadwerkelijk 100 meter vooruit zou kijken zou je naast je nog een paaltje zie en in de verte nog 1 (oftewel je ziet 2 paaltjes) Je ziet maar 1 paaltje, dus je ziet ergens tussen de 0-100 meter voor uit. Slecht geformuleerd.
Eens. Ze houden bij het formuleren van deze vraag geen rekening met de positie van je auto ten opzichte van de hectometerpaaltjes. Voor hetzelde geld zie je nog net wel één paaltje vlak rechts voor de auto binnen 50 meter.
Top video
Dankje!
De hoeveelheid alcohol in wijn is toch niet hetzelfde als die van sterke drank?
Heb vandag jullie pakket besteld hoe
Die laatste vraag is onzin. Stel je ziet één hectometer paaltje nog net 45 meter vóór je en je ziet de volgende niet door de mist, dan zie je nog steeds één hectometer paaltje. Dan zou je dus wél je mistlicht aan kunnen doen. Ze geven te weinig informatie bij de formulering van deze vraag.
Zou je dit kunnen aanvechten als je je theorie examen op zo'n vraag niet haalt?
25: 10 de rode auto mag voor de colonne want deze heeft haaientanden en moet voorang verlenen.
Dat zijn geen haaientanden, dat zijn de blauwe vlaggetjes van het voertuig die aantonen dat dit het eerste voertuig van de colonne is.
Hoi wij je gave ons de films in Engles Ausblift
Bedankt voor de filmpjes. Waren goede vragen bij zeker voor toepassing
Goed om te horen! Succes!
Jammer dat diverse keren dezelfde vraag 2x wordt gesteld.
To the question with the incline and speed up to 70 km/h, if we step off the gas, wouldn't the car just go faster down the hill and reach speed higher than 80?
Depends on your rpm/ which gear you are in.
Heel duidelijk 🙏
Remmen
Viedo çok güzel olmuş
Vraag 13 begrijb ik niet😮
Wat begrijp je niet? We horen het graag!
Vraag 18 is gewoon raar. Ik laat alle bestuurders voorgaan omdat er haaientanden staan. Dat is het meest logische antwoord. Wat een stomme rotvragen. Er klopt geen hout van. Theorie klopt zo niet met praktijk...
Nee want er staat een zebrapad en dus moet je voetgangers voor laten gaan. Voetgangers zijn geen bestuurders en dus bij antwoord C wordt niet gezegd dat voetgangers voor worden laten gaan terwijl dat wel moet.
@@yannickvanmaanenEr zijn geen voetgangers dus die hoef je niet voor te laten gaan. Hele rare vraag dit.
deze mann legt niet goed uit hij zegt in de binnenspiegel kijken
Vraag 27 klopt toch niet, je mag 12 meter voor een bushalte niet parkeren.
Inderdaad! Maar lees de vraag goed! De vraag is op welke plek mag je bij 8 meter nog steeds niet parkeren. Het antwoord is bij een bushalte, want bij een bushalte mag je pas na 12 meter parkeren!
@@theoriefoutloos oh oeps🙊 bedankt voor het antwoord
Niks doen
👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻💪💪💪❤️❤️❤️❤️🥊🥋🥊🚔👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
Gas loslaten
Dank je wel
Remmen
👍🏾👍🏾👍🏾👍🏾👍🏾👍🏾👍🏾👍🏾👍🏾👍🏾👍🏾👍🏾👍🏾👍🏾👍🏾
Remmen
Remmen
Remmen
Remmen
Remmen
Remmen
Remmen
Remmen