Mit okozhat az önismeret hiánya? | Releváns - Lényeges kérdések magunkról és másokról

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 12 сер 2021
  • 🟣 Csatlakozz az első magyar önfejlesztő streaming platformhoz!
    go.motiverzum.hu/trial
    🤔 Talán veled is előfordult már, hogy nem tudtad, hogyan tovább. Valahol, valami félresiklott, és nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy korábban tervezted. Talán az évekkel ezelőtt magasra tűzött célok veszítettek lassan jelentőségükből, és egyszerűen elhagyott a motiváció, ami korábban hajtott.
    A MotiVerzum egy olyan közösség, ahol támogatást, inspirációt és konkrét eszközöket kínálunk az új szemléletmód kialakításához, amellyel visszanyerheted az életed irányítását. Ne hagyd, hogy a kétségek és a negatív gondolatok uralkodjanak az elméd felett - csatlakozz hozzánk, és fedezd fel, hogy mennyi mindent tehetsz azért, hogy boldogabb és teljesebb életet élj!
    ⭐️ Mi vár rád a MotiVerzumban?
    ➡️ Folyamatosan bővülő könnyed önfejlesztő videók az élet különféle területeire tematizálva (150+ videó)
    ➡️ Nagy értékű, havonta megjelenő exkluzív Mesterkurzusok neves szakértőinktől, a témákhoz kapcsolódó gyakorlatokkal (ami sehol máshol nem elérhető!)
    ➡️ Online előadások, summitok, csúcstalálkozók és webináriumok felvétele
    ➡️ Támogató önfejlesztő közösség, ahol nem vagy egyedül a fejlődés útján
    Ha szeretnéd teremtővé formálni a gondolkodásmódod és gyakorlatias iránymutatást kapni az élet különböző területein, akkor itt a helyed köztünk a MotiVerzumban!
    go.motiverzum.hu/trial
    ===
    Következő témánk az önismeret. Arról fogunk beszélgetni, hogy mit nevezünk önismeretnek, mik a lépései és lehetséges útjai az önismeret kialakításának, hogyan tudjuk mélyíteni és milyen hatással van a hétköznapokra az önismeret hiánya.
    Szó lesz arról is, hogy mikor ajánlott terapeutát választani és milyen sztereotípiák vannak ma a szakemberek bevonásával kapcsolatban. A téma szakértő vendégei: Sarkadi Bálint klinikai szakpszichológus, Sárga Noémi pszichológus és Nagy Györgyi pszichológus.
    ===
    Sarkadi Bálint oldala: budapestpszichologia.hu
    ===
    Ha érdeklődsz Szabó Péter munkássága iránt, és szeretnél részt venni a következő előadások, tréningek valamelyikén, látogass el a www.motievents.hu oldalra.
    További tartalmak: peterszabo.net
    Facebook: / szabopetermotivacio
    Instagram: / szabopeter.attores
    MotiBooks - Motivációs könyvek webáruháza: www.motibooks.hu
    #SzabóPéter #Releváns #Önismeret

КОМЕНТАРІ • 15

  • @ilonaosvath9829
    @ilonaosvath9829 2 роки тому +4

    Nagyon köszönöm, hogy láthattam, hallhattam ezt a beszélgetést, mintha a sors küldte volna ezt nekem. Pár éve szakember segítsége nélkül próbáltam önismeretre szert tenni, mert éreztem, hogy nagy szükségem van rá. Olvastam a pszihológiai témájú könyveket, előadásokra jártam stb. Nagyjából körvonalazódtak a problémáim, de úgy érzem szakember segítségére lenne szükségem, nem tudom kihez fordúljak. Megjegyzem nem vagyok fiatal. Nagyon
    sokat jelentettek nekem Szabó Péter előadásai, beszélgetései, melyeket hálásan köszönök.

  • @magdolnaszabo1335
    @magdolnaszabo1335 12 днів тому

    Köszönöm ezt a nagyon értékes tartalmat, öröm volt hallgatni, elgondolkodni rajta!
    Egy észrevétel: szerintem érték, ha az ember megtanul felülemelkedni önmagán, elfogadni (esetenként, megbízható személytől!) olyan külső irányítást, amit esetleg még nem ért (Mikulás sapka :-))) Úgy gondolom, ez nem akadályozza a személyiség kibontakoztatását.
    Tisztelem azokat a szülőket (és embereket) akik mernek utat mutatni.

  • @martaszekely5016
    @martaszekely5016 2 роки тому +3

    Hálásan köszönöm! Nagyon építő volt ez a beszélgetés is, főleg, hogy a hibákra való rávilágítás után rögtön közölve lett a felszabadító megoldás! Áldás!

  • @tiberiutibor1990
    @tiberiutibor1990 2 роки тому +3

    Mérhetetlen hála és köszönet🙏🥰

  • @marikardos4340
    @marikardos4340 2 роки тому +1

    Köszönöm,hogy hallgathattalak benneteket.

  • @csobanschmidt1063
    @csobanschmidt1063 2 роки тому +2

    Ez a pszihodráma nagyon jól hangzik. Köszönöm ezt az építő tartalmat.

  • @ilonabajcsi2792
    @ilonabajcsi2792 2 роки тому +1

    Köszönöm!

  • @evacsonka2990
    @evacsonka2990 2 роки тому +1

    Wow...ez eszméletlen jó🥰

  • @zoltankoncza6199
    @zoltankoncza6199 2 роки тому

    Köszönöm szépen!

  • @mariacsimanehegyi5231
    @mariacsimanehegyi5231 2 роки тому

    Péter köszi most is egy remek videót láttam!

  • @SolMetta
    @SolMetta 2 роки тому +1

    Köszönöm a beszélgetést. 🙂 Nekem édesapámmal volt nagyobb puttonyom, de úgy érzem, hogy 16 év kölcsönös távolmaradás után sikerült ezt letennem... 💙

  • @manuelfriedmann6076
    @manuelfriedmann6076 2 роки тому +1

    👍💥

  • @kalmanbalog8368
    @kalmanbalog8368 2 роки тому

    Ez a szülős bl9ck nagyon tetszet, jó lenne hallani még róla, illetve ha van valaki ismerős és tudod, hogy segitene neki egy pszichológus akkor azt, hogy kommunikáld felé, hogy ne legyen bántó?

  • @Lindareka
    @Lindareka 2 роки тому

    Vannak jó gondolatok a beszélgetésben, azt viszont , hogy a gyermeket kicsiny felnőttnek lehessen számolni, az túlzás. A kicsi gyermek nem vállalhat fel döntéseket, mert még nincs kialakulva a felelősségtudata. Bő 21 éve van rá , hogy felelősség váljon, az ovódás kor pl, nem az az idő, amikor döntéseket hozhat. Szerintem.
    Azt, hogy kinek hol szükséges korrigálni a személyiségén, azt ma már nem kell találgatni és kinyomozgatni valamikor psziho-helyeken, mert amint megszületik, meg lehet tudni, hogy milyen életterületen van fejlődnivalója. Így nem kell tapogatozni évek múlva, hogy vajon mi a problémák gyökere, hol kell javítani. Nem idegen a gyerek problémája a szülőkétől.

  • @firstlast9654
    @firstlast9654 Рік тому

    Értem én, hogy ez itt a reklám helye. Némi praktikus mindennapi meglátás: baráti beszélgetés... barátok, beszélgetés. Mindkettőből valódi. Akkor nem kell drága pénzért beszélgetni, lehet ingyen is.