Виїзд військовозобов'язаного за межі місця проживання. Так потрібен дозвіл чи ні?

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 13 лип 2022
  • Розставляємо крапки над "і" в питання необхідності отримання дозволу війсковозобов'язаного при зміні місця проживання.
    ty.kiev.ua сайт
    / tytarenkoyaresko Фейсбук
    / legal.attorney Інстаграм
    t.me/chat_lawyers телеграм чат
    / @advokatkyiv наш UA-cam канал
    Тел. 0968144992

КОМЕНТАРІ • 5

  • @user-xx6bu8eo3v
    @user-xx6bu8eo3v 8 місяців тому

    Прийшов у міграційна службу подать заяву на пмп. Вони требуют довідку з военкомата. Що робить у цьому випадку мені?

  • @TheMax990WoT
    @TheMax990WoT Рік тому

    ЦНАП вимагає згоду ТЦК у вигляді довідки або відмітки про уточнення даних призовника. Порядок видачі довідок скасували, проте норма про згоду ТЦК наявна і не скасована. То як правильно змінити місце реєстрації?

    • @advokatKyiv
      @advokatKyiv  Рік тому +1

      Ми про це в відео і говоримо, що Генштаб просто скасувавши порядок дозволив громадянам звільнятися від відповідальності за зміну місця проживання/перебування, однак сама проблема не зникла, бо це не зона відповідальності Генштаба, а зона відповідальності Верховної Ради, яка нічорта не робить.
      Ще один важливий момент - це все стосується зміни проживання/перебування, але не зміни реєстрації. Якщо Ви говорите за ЦНАП, то це вже реєстрація, а там нічого не змінилося з часів совка. Там все по-старому - йдете в ТЦК, пишете заяву, де повідомляєте про переїзд в інше місце, де зазначаєте, що зобовязуєтесь стати на облік по новому місцю реєстрації. Вам дають стандартну довідку (це не та довідка, яка була передбачена скасованим порядком!!!).

  • @Demiurg27
    @Demiurg27 Рік тому +1

    почему никто не вспоминает что "місце проживання" это "место проживания"
    а не город проживания. а место проживания это квартира. и поскольку
    нельзя выйти с квартиры без разрешения и нельзя его получить не выйдя из
    квартиры то получается коллизия. а все коллизии трактуются в пользу
    гражданина.

    • @advokatKyiv
      @advokatKyiv  Рік тому +2

      Чому не згадуємо? Ми як раз про це говоримо. Більше того, там норми зразка 92 року, і в одному з трьох профільних законів прописано взагалі місце перебування, тобто місце, де Ви знаходитесь менше ніж [365/2]= 182 днів у році. Ось наприклад, хочете Ви заночувати в хостелі - просіть у ТЦК дозвіл, хочете у кума на ДР переночувати - дозвіл просіть, їдете на дачу чи рибалку з ночовкою - дозвіл просіть, до дівчини - теж дозвіл.
      Коли не було війни, то ці норми просто ігнорували, бо відповідальності не було, а зараз є особливий період і мобілізація. Верховна рада не змінила ці норми, не адаптувала під воєнний стан. Через це Генштаб був вимушений писати Порядок.