Змініть на BMS температури заряда батареї, поставте плюсові, їх не можна заряджать при мінусових . А також змініть на інверторі максимальну напругу заряда. У вас там десь 3.51в на комірку, поставте 3.45-3.47в
Все у вас ок . Чисто эстетически балансировочные красные можно было обрезать ровно что б не висели сопли . Корпус - если загорится уже пофик будет с метала он или из дерева )))) Вместо кнопки пуск купите экранчик сенсорный 👍. Калибровку делать на клеммах акб мереть - пока с инвертора добежит идут потери на проводах . Перемычки надо было пошкурить наждачной мелкой от грязи и окислов . Вольтаж в настройках бмс можно немного снизить с 3.6 и немного поднять с 2.5 то прям впритык по умолчанию китайцы ставят ). Вподобайка!!! Дякую за цікаве відео!!! 💙💛 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Вітаю. Налаштовувати напруги на BMS і інверторі треба так, щоб під час роботи при великих токах в акум чи з нього BMS ні в якому разі не спрацьовувала на захист. Бо інакше є великий шанс виходу інвертора з ладу. Тобто порогові напруги в BMS 2.5В і 3.65В. В інверторі 3В і 3,45В. В цьому діапазоні напруг комірки мають приблизно 95% своєї номінальної ємності. Задирать робочі напруги немає ніякого сенсу, а так вони проживуть дуже довго. І ота дельта напруги в інверторі при повному заряді при залізофосфаті ні до чого, то більше для запобігання сульфатації кислотних свинцевих акумів. Ставте обидві напруги 3,45В та і все. І по струмам так само, щоб бмс не спрацьовувала по захисту коли не треба.
@@AndrewGarageU Ну тоді зустрічне питання: а навіщо ота напруга плаваюча взагалі? При використанні залізофос.комірок дуже крута вольтамперна характеристика при закінченні заряду. У свинця вона набагато пологіша. Тому, щоб повільний свинець(зазвичай 0,1С) швидше дозарядити під кінець заряду, йому дають джязу як то кажуть, завищену трохи напругу. Тобто більшу, чим треба при довготривалому простої. БМСки в свинцевих акумах нема і такий номер проходить. Якось так. А ще завищеною напругою вирівнюють окремі банки в свинцевих акумах. За все ж тією відсутністю БМС.
Да,напряжение лучше выставить меньше,комментарий от другого человека поддерживаю.Меню 26:27.3в, меню 27:26.7в Есть видео на ютубе,человек расказывает про акб lifepo,напряжение более 3.47 на ячейку не имеет смысла и разряжать до 2.5в это смерть акб,лучше разряд до 2.9-3.0в, заряд до 3.45в И да,на инверторе выставлено например заряд 27в,но акб мультиметром и бмс показывает 27.3в
@@TECHNOCENTRE-SHPOLA звідки в вас така інформація? ви прям з представником виробника спілкувались. можете кинути посиланя на таку інформацію на офіційному сайті чи ще десь.
Меблева фанера горить, щоб там не казали, я перевіряв, на 250 градусів ще й сама загораєтся. Робіть корпуси з металу, я вас прошу, це не набагато дорожче.
Два провода в комплекте для RS485 обжимаете на 7 и 8 контакт в разъёме, который вставляется в инвертор, пробуете подкидывать протоколы, пока на индикаторе инвертора не загорится соответствующая иконка возле иконки АКБ.
@Axelon-wu2ti це перевірена інформація? чи це припущення? і як зрозуміти де там A і B. по картинках бачив що той розєм де написано 485 в більшості там показана розпіновка кан хай і кан лов. наскільки я памятаю. а от в розємі джпс через модуль485 там було вказано а і б. можливо то іформація стара. через те не відомо що й до чого бо чіткої інструкції прям конкретно на цю бмс не має.
підключив кабель який йшов в комплекті до розєму 485 і підключив до нього вольт метр і пробував міняти протоколи в юарт1 то ніяких змін не має а от в кан протоколи то змінюється напруга. тому скоріш за все то і є кан шина. і через неї до інвертора на рс485 не підключити. а потрібен додатково модуль купувати в розєм джпс і то не факт що вдасться підключити.
@@Axelon-wu2ti на відео чоловік підключає рс485 на батареї з рс485 на інверторі і як це допоможе при підключені до кан шини в випадку цієї бмс що в мене. чи ви так як пишете зробили і вас підключилась така бмс до інвертора? якщо так зніміть будьласка відео. детально по меню бмс які в вас там пункти, маркуваня бмс . там є інформація в програмці бмс яка версія і яка прошивка.
@@AndrewGarageU Мне такой инвертор приедет через пару недель и такая же БМС, буду пробовать. В Вашем инверторе порт 485 а не Кан, мультиметром его активность увидеть нельзя, только осцилографом.
Вітання автору 1. Наконечники на високі струми краще тільки обжимати (у випадку нагріву під час роботи припій просто витече, провід вилетить, наслідки невідомі) 2. 25mm - до 100A достатньо 3. RS485 / CAN з інверторами працюють, але чи працюватиме конкретно з вашим - питання, варто пошукати інформацію. Через 485 можна також підключатись до компа (є окремий софт, на сторону компа знадобиться usb адаптер 4. Трохи зависока напруга, залізофосфат не любить довго "сидіти" на високих напругах. Радив би знизити до 3.45В на комірку для Bulk та до 3.35 на комірку для Float 5. Нагрів працює. BMS вмикає вимикає по пороговим температурам в налаштуванні. Нагріваючий елемент купляєте окремо. "+" елементу - на клему акумулятора, "-" - до порта нагрівача BMS. В комплекті мав бути провід, десь 20см, з багатьох тоненьких жил - все скручуєте в один і до елементу. Максимальний струм для нагрівача через BMS - до 3A
можна більш детально про 3 пункт. ви такі бмс підключали через 485? якщо так може детально описати. чи якесь посиланя де це можна глянути. бо іформації для звичайних користувачів з покроковою іструкцією я такого не знайшов.
@@AndrewGarageU Дивіться перелік доступних у вашій BMS протоколів для UART і пошукайте інформацію які з них підтримує ваш інвертор. Або на власний страх і ризик пробувати. "Такі" BMS - насправді різні. Набір доступних протоколів може відрізнятись від моделі до моделі в від версії до версії. В JK інверторних наприклад з оновленням прошивки можуть додатись протоколи. В вашій BMS здається оновлення прошивки не передбачено, дивіться по наявним. А для власне фізичного підключення - за документацією подивитись на яких контактах роз'єма у вас лінії A B 485го інтерфейсу (використовуватимуться власне лише два проводи) на стороні інвертора і BMS і виготовити кабель з відповідним розведенням для підключення. Підключаєте кабель, обираєте протоколи (в меню інвертора також може бути вибір) і отримуєте на інверторі дані SOC Готової перевіреної інструкції саме для вашої комбінації BMS/інвертор на жаль, не маю (
@@romanmorozovsky730 в інструкції до інвертора написано що ідтримує pylon us2000 3.5v.та standart communication protocol from inverter suplier. чогось подібного в юарт на бмс я не знайшов.
Зачем вы использовали такие толстые провода 25мм2 на 50А? 1мм2 сечения держит 7А. Так что вам с запасом хватит провод 10мм2. А на 100А в принципе хватает провода 15мм2, не то что 2*25мм2 😂😂😂
а для того щоб не грілись. вчора пробував розяджати щоб зрозуміти ємність. то при 80 ампер той кабель що в мене гріється. точно заміряти в мене не вийшло на глаз то десь 30-40 градусів.
Змініть на BMS температури заряда батареї, поставте плюсові, їх не можна заряджать при мінусових . А також змініть на інверторі максимальну напругу заряда. У вас там десь 3.51в на комірку, поставте 3.45-3.47в
Все у вас ок . Чисто эстетически балансировочные красные можно было обрезать ровно что б не висели сопли . Корпус - если загорится уже пофик будет с метала он или из дерева )))) Вместо кнопки пуск купите экранчик сенсорный 👍. Калибровку делать на клеммах акб мереть - пока с инвертора добежит идут потери на проводах . Перемычки надо было пошкурить наждачной мелкой от грязи и окислов . Вольтаж в настройках бмс можно немного снизить с 3.6 и немного поднять с 2.5 то прям впритык по умолчанию китайцы ставят ).
Вподобайка!!! Дякую за цікаве відео!!! 💙💛 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Пхах, а інший блогер казав, що краще не обрізати тоненькі дроти до BMS, щоб у них опір однаковий був.
@@IgorYegorkinтак він і говорить, що обрізати до однакової довжини всі, що є щоб не звисали!
Дякую за гарне пояснення свої дій, я теж буду монтування скоро.
@@molfro так я говорю, що обрізати не треба
цікаво вийшло👍
що справді?
Вітаю.
Налаштовувати напруги на BMS і інверторі треба так, щоб під час роботи при великих токах в акум чи з нього BMS ні в якому разі не спрацьовувала на захист. Бо інакше є великий шанс виходу інвертора з ладу.
Тобто порогові напруги в BMS 2.5В і 3.65В. В інверторі 3В і 3,45В. В цьому діапазоні напруг комірки мають приблизно 95% своєї номінальної ємності. Задирать робочі напруги немає ніякого сенсу, а так вони проживуть дуже довго. І ота дельта напруги в інверторі при повному заряді при залізофосфаті ні до чого, то більше для запобігання сульфатації кислотних свинцевих акумів. Ставте обидві напруги 3,45В та і все.
І по струмам так само, щоб бмс не спрацьовувала по захисту коли не треба.
тобто напруга плаваючого також 3.45?
@@AndrewGarageU ну да.
@@mihacoolhatsker1121 а чому так. тут мені в коментах писали що плаваючи треба ставити 3.36 вольт на комірку.
@@AndrewGarageU Ну тоді зустрічне питання: а навіщо ота напруга плаваюча взагалі?
При використанні залізофос.комірок дуже крута вольтамперна характеристика при закінченні заряду. У свинця вона набагато пологіша. Тому, щоб повільний свинець(зазвичай 0,1С) швидше дозарядити під кінець заряду, йому дають джязу як то кажуть, завищену трохи напругу. Тобто більшу, чим треба при довготривалому простої. БМСки в свинцевих акумах нема і такий номер проходить. Якось так.
А ще завищеною напругою вирівнюють окремі банки в свинцевих акумах. За все ж тією відсутністю БМС.
Моє бачення таке:
SOC-100% -- 3.4 (відображення 100% заряду батареї)
Cell OVPR -- 3.38 (відновлення дозволу на заряд)
Cell UVPR -- 3.0 (відновлення дозволу на розряд)
SOC-0% -- 2.9 (відображення 0% заряду батареї
Сell UVP -- 2.8 (заборона розряду)
Pover off -- 2.66 (вимкнення БМС)
Continued charge curr -- 55 (тривалий струм заряду, 55 щоб точно випадково не вимкнувся)
Continued discharge curr -- ""можна 150 чи 200 поставити"" (тривалий струм розряду)
Charge OTP -- 55 (заборона заряду по температурі)
Charge OTPR -- 50 (відновлення дозволу на заряд по температурі)
Charge UTPR -- 6 (відновлення дозволу на заряд по нижній температурі)
Сharge UTP -- 3 (заборона заряду по нижній температурі)
MOS OTP -- 80 (захист перегріву БМС)
MOS OTPR -- 70 (Зняття захисту перегріву БМС)
Да,напряжение лучше выставить меньше,комментарий от другого человека поддерживаю.Меню 26:27.3в, меню 27:26.7в Есть видео на ютубе,человек расказывает про акб lifepo,напряжение более 3.47 на ячейку не имеет смысла и разряжать до 2.5в это смерть акб,лучше разряд до 2.9-3.0в, заряд до 3.45в
И да,на инверторе выставлено например заряд 27в,но акб мультиметром и бмс показывает 27.3в
а це що таке Меню 26:27.3в, меню 27:26.7в?
@@AndrewGarageU В anenji,меню 26 заряд полное,меню 27 заряд поддерживающий.
@SergGerman дякую! бо ютуб порахував це як посиланя на таймінг відео і виділив і не дуже було зрозуміло.
Вітаю. А чому різьба М6 ? Рідна М4 . В комплекті в A-Grade ідуть перемички з гвинтами М4. Чи це спеціально самі на М6 перейшли ?
ні купував з м6. не знаю чи такі були чи вже переробили. але там зверху під білою бумажкою. є лазерне чи що маркуваня м6.
@@AndrewGarageU A-Grade з завода тільки М4. Головне нормальні попались.
Бо підйобка а не комірки
@@TECHNOCENTRE-SHPOLA звідки в вас така інформація? ви прям з представником виробника спілкувались. можете кинути посиланя на таку інформацію на офіційному сайті чи ще десь.
@@AndrewGarageU Тому що отримував з Нідерландів і ще є даташит
Яке маркування накінечників?
DT 25
@@AndrewGarageU Там отвір 8мм?
@@Borysfenit так
Меблева фанера горить, щоб там не казали, я перевіряв, на 250 градусів ще й сама загораєтся. Робіть корпуси з металу, я вас прошу, це не набагато дорожче.
був би якийсь підходящий металевий матеріал то зробив би. а так з того що було.
@@AndrewGarageU Та я не вам, я іншим щоб так не робили. Ви вже прийняли для себе ризики.
Два провода в комплекте для RS485 обжимаете на 7 и 8 контакт в разъёме, который вставляется в инвертор, пробуете подкидывать протоколы, пока на индикаторе инвертора не загорится соответствующая иконка возле иконки АКБ.
@Axelon-wu2ti це перевірена інформація? чи це припущення? і як зрозуміти де там A і B. по картинках бачив що той розєм де написано 485 в більшості там показана розпіновка кан хай і кан лов. наскільки я памятаю. а от в розємі джпс через модуль485 там було вказано а і б. можливо то іформація стара. через те не відомо що й до чого бо чіткої інструкції прям конкретно на цю бмс не має.
підключив кабель який йшов в комплекті до розєму 485 і підключив до нього вольт метр і пробував міняти протоколи в юарт1 то ніяких змін не має а от в кан протоколи то змінюється напруга. тому скоріш за все то і є кан шина. і через неї до інвертора на рс485 не підключити. а потрібен додатково модуль купувати в розєм джпс і то не факт що вдасться підключити.
@@AndrewGarageU ua-cam.com/video/MdZaNfIyfqA/v-deo.html минус вызвонить в инверторе и BMS и соединить их, второй провод получится информационным.
@@Axelon-wu2ti на відео чоловік підключає рс485 на батареї з рс485 на інверторі і як це допоможе при підключені до кан шини в випадку цієї бмс що в мене. чи ви так як пишете зробили і вас підключилась така бмс до інвертора? якщо так зніміть будьласка відео. детально по меню бмс які в вас там пункти, маркуваня бмс . там є інформація в програмці бмс яка версія і яка прошивка.
@@AndrewGarageU Мне такой инвертор приедет через пару недель и такая же БМС, буду пробовать. В Вашем инверторе порт 485 а не Кан, мультиметром его активность увидеть нельзя, только осцилографом.
така бмс не конектиться з інвертором для обміну інформації.
А нащо тоді вибір протокола для підключення по CAN та RS-485?
Вітання автору
1. Наконечники на високі струми краще тільки обжимати (у випадку нагріву під час роботи припій просто витече, провід вилетить, наслідки невідомі)
2. 25mm - до 100A достатньо
3. RS485 / CAN з інверторами працюють, але чи працюватиме конкретно з вашим - питання, варто пошукати інформацію. Через 485 можна також підключатись до компа (є окремий софт, на сторону компа знадобиться usb адаптер
4. Трохи зависока напруга, залізофосфат не любить довго "сидіти" на високих напругах. Радив би знизити до 3.45В на комірку для Bulk та до 3.35 на комірку для Float
5. Нагрів працює. BMS вмикає вимикає по пороговим температурам в налаштуванні. Нагріваючий елемент купляєте окремо. "+" елементу - на клему акумулятора, "-" - до порта нагрівача BMS. В комплекті мав бути провід, десь 20см, з багатьох тоненьких жил - все скручуєте в один і до елементу. Максимальний струм для нагрівача через BMS - до 3A
можна більш детально про 3 пункт. ви такі бмс підключали через 485? якщо так може детально описати. чи якесь посиланя де це можна глянути. бо іформації для звичайних користувачів з покроковою іструкцією я такого не знайшов.
@@AndrewGarageU Дивіться перелік доступних у вашій BMS протоколів для UART і пошукайте інформацію які з них підтримує ваш інвертор. Або на власний страх і ризик пробувати.
"Такі" BMS - насправді різні. Набір доступних протоколів може відрізнятись від моделі до моделі в від версії до версії. В JK інверторних наприклад з оновленням прошивки можуть додатись протоколи. В вашій BMS здається оновлення прошивки не передбачено, дивіться по наявним.
А для власне фізичного підключення - за документацією подивитись на яких контактах роз'єма у вас лінії A B 485го інтерфейсу (використовуватимуться власне лише два проводи) на стороні інвертора і BMS і виготовити кабель з відповідним розведенням для підключення.
Підключаєте кабель, обираєте протоколи (в меню інвертора також може бути вибір) і отримуєте на інверторі дані SOC
Готової перевіреної інструкції саме для вашої комбінації BMS/інвертор на жаль, не маю (
@@romanmorozovsky730 то це потрібно модуль купувати чи прям через той розєм рс485?
@@romanmorozovsky730 в інструкції до інвертора написано що ідтримує pylon us2000 3.5v.та standart communication protocol from inverter suplier. чогось подібного в юарт на бмс я не знайшов.
@@AndrewGarageU так, потрібно придбати модуль
Зачем вы использовали такие толстые провода 25мм2 на 50А?
1мм2 сечения держит 7А. Так что вам с запасом хватит провод 10мм2.
А на 100А в принципе хватает провода 15мм2, не то что 2*25мм2 😂😂😂
а для того щоб не грілись. вчора пробував розяджати щоб зрозуміти ємність. то при 80 ампер той кабель що в мене гріється. точно заміряти в мене не вийшло на глаз то десь 30-40 градусів.
@@AndrewGarageU , у вас батарея 105Ач. Толку в ней если вы будете вешать на нее нагрузку (80А), которая будет разряжать батарею за 1 час с небольшим?
Всі кажуть 300 кг, але мало хто розуміє, що воно таке😂😂😂
на мою думку коли комірки почнуть "пухнути" то можуть створити 300кг розривної сили на стінки корпусу
@@СергійЖуравський-м7ч 300 кг - це тиск, 300 кг на кв. м. То скільки буде на кв. см?
Якщо БМС впаде, буде великий бада-бум
ви мабуть не дуже уважно дивились. бо побачили-б що бмс прикручена. на відео принаймні 1 шруп видно а прикручено на 3 шурупи
чи у вас якась вибухонебепечна бмс тай ви вирішили поділитись цим фактом.
@@AndrewGarageUале краще її прикрутити збоку . Бо якщо спрацюють захисні клапани не дай Господь , то весь вихлоп піде на бмску . І може її спалити