UPDATE: Вже після виходу цього відео зʼявились нові, дуже достойні батончики: український виробник FitWin, два варіанти: не глазуровані без начинки - Formabar, і з начинкою. Перші ультрадієтичні і адекватні на смак (як для такого складу - всього 3,5 г вуглеводів на батон 60 грам(!!!), і з них 0,8 г цукру, багато харчових волокон, тому і жирів теж небагато), а другі, з начинкою - то моя нова любов ) Там всього 6 г вуглеводів на батон 60 грам (!!!), в районі 1.1 г цукру, теж мало жирів і багато харчових волокон, і начинка дуже додає смаку. Коли кусаєш, начинка вилазить з середини як на фото )))
Я дуже здивувалася, коли побачила кількість переглядів у цього відео, бо, як на мене, подача (автор навіть склав таблицю для детального порівняння, то це значить, що все серйозно), якість (звук, музика, картинка), мета (навчити людей як правильно обирати протеїнові батончики й на що слід звертати увагу) контенту майже на найвищому рівні. Гідне для перегляду відео, дякую.
Дякую за такий зворотній звʼязок. Чесно кажучи, сам дивуюсь ))) Тому поки що знімаю відео в вільний від основної роботи час, якого мало, а готуюсь до відео довго. Не можу зняти аби зняти, хоч і треба мінімум 1 відео в тиждень, щоб перегляди росли. Але. Зняв я відео про магній. Далі почав розбиратися глибше з формами магнію. Чудова ідея для нового відео. Почав збирати матеріал. Доволі гарно розказано за форми магнію в кількох російськомовних відео, які мільйони переглядів зібрали. І тут на якомусь етапі ловлю на абсолютно неправдивій інформації. Все, довіряти решті інформації не можу. Починаю гребти форми магнію по наукових англомовних статтях, на pubmed. Збирати всю інфу з нуля по доказових джерелах і власному досвіді. На даний момент, поки готую відео, вже всі основні форми випробував або на собі, або на клієнтах, відгукам яких довіряю. Тобто по своїй суті моє відео про форми магнію буде #1 в україномовному і російськомовному просторі. По переглядах думаю все одно буде небагато. Але я це роблю не заради переглядів, а заради власного розвитку. Бо на даний момент знаю про магній вже більше, ніж 99,9% лікарів в Україні. А все завдяки підготовці до відео )
@@serhii.filipchuk Я думаю, що розвиток каналу та зростання переглядів займатимуть певний час, навіть не зважаючи на кількість відео. Хоча згідно з моїми уподобаннями, канал, який має багато відео, здається більш перспективним для подальшого перегляду й я врешті-решт підписуюся, бо я розумію, що автор налаштований й надалі розвиватися. Щодо магнію, то дуже цікава історія у вас вийшла, але моя порада на майбутнє (начебто хтось її просив😅) - це шукати інформацію одночасно трьома мовами, тобто починати з українських джерел, а потім, якщо чогось бракує, звертатися до російських. І в кінці підкріпити все це англомовними джерелами, бо, як правило, спочатку інформацію люди беруть з них, таким чином вона потрапляє у рос. та укр. джерела.
Я також згодна, що треба розвивати канал насамперед із власного бажання щось творити, розвиватися, дізнаватися щось нове. Саме такі канали, як правило, найуспішніші. Це як приготуванням їжі, напевно. Якщо ти не віддаєшся справі по-справжньому, то результат може не сподобатися як і тобі, так й іншим.
Дякую) Ідею товариш підкинув, бо він в моїх сторіз побачив, як я їм батончик Go On 33% Солона Карамель, і купив такого в спортзалі в себе - і йому сподобалось. А потім побачив оті батони в атб - і питає, а чого вони настільки дешевші? Я пішов, глянув, і офігів. А потім мої родичі ще й для батька в ЗСУ там в АТБ купили "протеїнових", то я вже тоді і вирішив, що треба відос зробити.
Корисне відео, я якраз підсів на протеїнові батони, заміняють один перекус або коли за прийом їжі не можу набрати необхідну кількість білку. Зробіть ще з іншими варіантами)
Дякую ) Якщо треба просто добрати кількість білку - то я просто після їжі як десерт випиваю порцію протеїну. Так дешевше ) Хороший протеїн порція в районі 50 грн, і це 24 г класного білку. А батончики протеїнові вже використовую тоді, коли нема можливості розмішати і випити протеїн, або коли хочеться просто посмакувати до кави, але при цьому щоб не шкідливу кондитерку їсти, а шось корисніше.
@@reed2388 однозначно буде краще ) А коли рецептори відвикнуть від великої кількості цукру в раціоні, то батончики без цукру будуть смакувати ще краще, а традиційні солодощі вже будуть приторні і занадто солодкі
З моменту виходу відео зʼявились нові, дуже достойні батончики: український виробник FitWin, два варіанти: не глазуровані без начинки - Formabar, і з начинкою. Перші ультрадієтичні і адекватні на смак (як для такого складу), а другі, з начинкою - то моя нова любов ) Там всього 6 г вуглеводів на батон, в районі 1.1 г цукру, і начинка дуже додає смаку.
А мої улюблені - 33% Солона Карамель. Але це якщо обирати серед тих, які зараз популярні, бо коштують адекватно. А взагалі мої улюблені батончики за все життя - це Weider Yuppie
Хороше відео. Я якраз в останній час з кавою їм протеїнові батончики як альтернатива кондитерці. Зараз шукаю ідеальний батончик, щоб менше цукру і всякої хімії. Зараз зупинився на Olimp Matrix.
Матрікси доволі непогані, я їх колись любив, але потім з їх подорожчанням, переключився на інші, ще кращі варіанти. Weider 52% - це по характеристиках, мабуть, ідеальний батончик. А Weider Yippie - по смаку мабуть на 1 місці серед усіх, мені і багатьом, хто його пробував, теж без цукру, хоча 52% по характеристиках все одно крутіший. Коли батончики Weider коштували адекватно, сенс їсти і продавати Олімп Матрікс пропав. Але зараз і Вейдер по ціні такий, що їх практично перестали купувати. Тим більше, коли є за вдвічі менші гроші такі батони,як Go On. Вони і по білку ще кращі за Олімп (не тільки процентом білка, а й складом), і цукру ще менше. Але загалом, Матрікс доволі цікавий і смачний, але спробуйте Go On 33%, якщо ще не куштували. Ну а з дорожчих - то батони Weider 52% і Яппі - тоя моя любов. Quest Bar теж круті, але Вейдер мені смачніші
@@serhii.filipchuk Weider 52% та Weider Yippie нещодавно куштував. Вони як на мене найкращі батончики але дуже дорогі. А от Go On ще не куштував. Обов'язково скушую у найближчий час. Я бачу в них навіть є версія 50%.
Дякую за такий корисний контент! Було дуже цікаво!) Віднедавна я почала активно займатись спортом і вирішила повністю переглянути своє харчування. Помітила, що не добираю білок продуктами, тому вперше вирішила спробувати додатковий протеїн. Після того як побачила в протеїнових батончиках з АТБ величезну кількість цукру, перехотілось взагалі будь-які пробувати, бо думала що вони всі такі. Але дякую за ваші відео і за просвітницьку роботу ☺😅
Щиро дякую за такий відгук! Це надихає щось знімати далі. Бо ютуб для мене - це спосіб поділитись знаннями, а не метод заробітку, тому без зворотнього звʼязку не дуже є мотивація виділяти на це час ⏱️ Зверніть увагу на ті нові батони, які я в закріпленому коментарі дописав. Я зараз їх найчастіше їм, щось новеньке, і по складу кльові. Хоча загалом Go On 33% найменше приїдаються. Коли не знаю, що хочу - беру 33% солону карамель або ваніль малина - і це завжди смакує.
В рекомендаціях побачив ваше відео, сподобалась подача, цікава тема, так тримати. Шкода, що мало підписників, потрібно просувати україномовний контент ! З мене лайк і підписка, чекаю наступні цікаві відео)
@@OlegBolibrukh Будуть. Хоча такої великої перерви без відео для ютуба погано робити, але коли закриваєш задачі за 3-х працівників через брак людей, то зйомка відео відходить на задній план. Короткі відео для інстаграму регулярно знімаю (підписуйтесь, @infit.com.ua) Для ютуба потрохи пишу сценарії відразу на декілька відео: як вибрати правильну форму магнію (тут в процесі копнув так глибоко, що на днях подав на патент свій опитувальник, який склав для індивідуального підбору магнію), SPM (протизапальна натуральна штука, круто працює, вже перевірив на собі), Астрагал, Енімал Тест, Енімал М-Стак, Енімал Стак, Цистанхе, Туркестерон, Фадогія. На деякі продукти - з аналізами до/після
Дякую за контент! Доступно і корисно ... Ті батончики які купував в супермаркетах мені жоден не сподобався тепер розумію чому. І справді причиною чому їх там купував це слово "протеїн" у назві. Мені Power Pro з горіхами смакує, але тепер бачу що варто перепробувати всі інші ... P.S. Кайф на 3й хвилині .)
Так, варто спробувати всі, і обрати. Чомусь 33% не приїдаються нікому, не знаю, що це за магія. Ну і розбирав я ті батони, які зараз адекватно по ціні коштують. Бо є батончики ще кращі по складу, і ще кращі по смаку. Але їх ціна роздрібна 100 і більше грн. В Києві може й купують, але в нас люди морально собі не дозволяють купувати батончик за такі гроші, навіть якщо фінансове становище дозволяє. Тому ми зараз не тримаємо їх в асортименті. Мова про батончики Weider і американські Quest Bar
Дякую! 👏Дуже наглядне та адекватне порівняння, а головне дає можливість відрізнити маркетинг мережевих супермаркетів від дійсно толкових, якісних продуктів!👍 P.S. Але "кайфові котики" суттєво згладили репуатацію АТБ😻)))
Дуже на часі виявилося ваше відео, бо почав цікавитися протеїновими батончиками. Цікаво було подивитися, дякую вам! Побачив, що в моєму АТБ почали продавати протеїнові батончики фірми Go On, як ви рекомендували, але серії Energy, а не Protein. Є смаки з арахісом або кокосом. Подивившись склад, побачив відсутність транс-жирів та невеликий вміст різних вітамінів, що добре, але 34% цукру та всього 9% білка (що конкретно за білок не побачив у складі), що не ідеально. Наскільки такі батончики корисні за вашою думкою та чи не нанесуть більше шкоди ніж користі здоров'ю, якщо вживати, наприклад, 1/день?
Дякую за зворотній звʼязок:) По батончиках ситуація наступна. Це енергетичний вуглеводний батончик, вміст протеїну в ньому ігноруйте. Його доцільно використовувати саме як енергетичний батончик, під час тривалої їзди на велосипеді наприклад, чи під час пішого походу в горах ) В процесі навантаження навпаки треба цукри. Якщо взяти енергетичні гелі для марафону - там якраз практично всі вуглеводи будуть простими цукрами, бо так і треба, щоб швидко отримати вуглеводну енергію під час навантаження. Якщо нема таких задач, то доцільності в таких батончиках нема. Ну хіба просто бо смачно (а він смачний насправді). Але з точки зору харчування це буде те саме, що снікерс їсти. Коли хочеться просто зʼїсти і посмакувати - то будь ласка. Але коли це системно кожний день - то краще все-таки заміняти традиційні солодощі з цукром на протеїнові солодощі без цукру. Щоб не провокувати інсулін, бо це замкнене коло, чим більше їсиш цукру - тим більше хочеться. Цукор провокує більше інсуліну, інсулін швидко опускає рівень цукру, і це призводить до дикого бажання знову підняти рівень цукру. А з часом інсулінорезистентність, діабет і тд. Якщо не їсиш солодощів з цукром, то рецептори стають чутливіші, і тоді батончики без цукру стають ніби смачнішими, а батончики з цукром видаються вже занадто солодкими і приторними.
Дякую за зворотній звʼязок:) По батончиках ситуація наступна. Це енергетичний вуглеводний батончик, вміст протеїну в ньому ігноруйте. Його доцільно використовувати саме як енергетичний батончик, під час тривалої їзди на велосипеді наприклад, чи під час пішого походу в горах ) В процесі навантаження навпаки треба цукри. Якщо взяти енергетичні гелі для марафону - там якраз практично всі вуглеводи будуть простими цукрами, бо так і треба, щоб швидко отримати вуглеводну енергію під час навантаження. Якщо нема таких задач, то доцільності в таких батончиках нема. Ну хіба просто бо смачно (а він смачний насправді). Але з точки зору харчування це буде те саме, що снікерс їсти. Коли хочеться просто зʼїсти і посмакувати - то будь ласка. Але коли це системно кожний день - то краще все-таки заміняти традиційні солодощі з цукром на протеїнові солодощі без цукру. Щоб не провокувати інсулін, бо це замкнене коло, чим більше їсиш цукру - тим більше хочеться. Цукор провокує більше інсуліну, інсулін швидко опускає рівень цукру, і це призводить до дикого бажання знову підняти рівень цукру. А з часом інсулінорезистентність, діабет і тд. Якщо не їсиш солодощів з цукром, то рецептори стають чутливіші, і тоді батончики без цукру стають ніби смачнішими, а батончики з цукром видаються вже занадто солодкими і приторними. В Go On є ще лінія Crisp - там з протеїном, але й купа цукру. Тому з Go On я рекомендую серію 33% або 50% (але останні мені не такі смачні, як 33%)
Ну маркетинг працює, написати "без глютену" і більше будуть купувати, навіть якщо це написано на пляшці мінералки. А monsters оцією дешевою лінією здивували, бо до їхньої масової появи у супермаркетах пробувала їхні батончики (що маркуються, до речі як HIGH protein), які далеко не супер за складом і відношенням калорійності до кількості білку, але непогані на смак і дуже ситні. а от оці дешеві версії на смак гидкі і краще вже з'їсти шоколадку просто чи якийсь сирок у глазурі
Мене теж монстерз здивували, і по цьому я зробив висновок, що це мережа супермаркетів задає граничну роздрібну ціну, а виробник вже робить під ту ціну, що виходить. Бо Power Pro в епіцентрі колись теж продавались зменшені в розмірах версії, по 40 г батони, і люди питали, чого там настільки дешевше. Кажу, ви вагу порівняйте, в звичайних 60 г, в Епіцентрі 40 г продають. Ну і монстерз ми колись теж продавали, вони дійсно були непогані, і ситні. Цукор там був теж,але не так багато, і білка було норм. По-суті, ми їх перестали продавати, бо вони досить сильно "дубіли". Поки геть свіжі - все супер, а через трохи ставали настільки в'язкі, що можна було пломби з зубів повиймати ними, поки жуєш. Під гарячий чай ще йшло, а так просто вже було важко їсти. Термін придатності ще дуже хороший, а їсти вже їх не хотілось, хотілось свіжий. Ось саме через це вивели їх з асортименту.
З Монстерс більш варті уваги великі 80 г версії з чотирма смаками, яких немає в АТБ. Там хороша доза сироватки з казеїном + досить смачні і хороша ціна. З мінусів - цукор і жири у глазурі, а також штучні барвники у деяких версіях.
Ви праві. В АТБ продукти не просто так дешевші - дуже часто це спецзамовлення "зробіть дешевшу версію". Ми колись продавали ці більші батони Монстерз. Вивели з асортименту з двох причин: все одно багатенько цукру, але головне - вони дуже твердіють з часом, раніше, ніж закінчиться термін придатності. Поки свіжі - їсиш і все ок, ситні, дійсно досить смачні. А через деякий час - твердіють, і в зуби заліпають настільки, що нереально їсти без дуже гарячого чаю, яким запиваєш кожен шматочок, щоб він підтавав в роті ))) Таке враження, що от-от всі пломби з зубів залишаться на тому батоні, настільки заліпає на зубах. Власне, це основна причина, чому ми перестали їх продавати. Ну і плюс появились смачні альтернативи без цукру і за адекеватні гроші - бо ж коли Монстерз тільки починали робити ці батони, то GO ON 33% на ринку не було, в батонах PowerPro було теж цукру більше, а версій без цукру просто не існувало. І без цукру та з нормальним складом по суті були дорогі Quest Bar (бо з США), або кілька класних варіантів від Weider (Німеччина). Вейдер я дуже любив, там і Яппі просто божественні, і круті варіанти з 50% та 60% білка були адекватні на смак... Але з ростом курсу євро ціна цих батонів стала суттєво вищою від психологічної межі для більшості споживачів в регіонах. В Києві може й досі вони популярні )
@@liko5341 тут згоден, по співвідношенню ціна-кількість білку напевно #1. Питання тільки, наскільки якісний там концентрат сироваткового білка доданий, при такій ціні. Ну і всі 20 грам вуглеводів - дешева фруктоза, що теж впливає на ціну. На сушці/схудненні його не зʼїсиш, на масі - має право на життя, особливо під гарячий чай (щоб менше на зуби налипав).
@@irina.sh. Ті що в АТБ - ні. А ті що вони через спортивні магазини реалізовують - кращі, як в супермаркеті, але гірші, як нормальні протеїнові батончики без цукру (Sporter Zero One, Go On 33%, FitWin, Brisee, і тд)
Очень не выгодно,по сути на один батончик получаеться в среднем 6-7 грамм белка на один батон!А стоит дороже чем коктейль протеиновый в котором 21 грамм белка минимум
Саме так, хороший протеїн завжди вигідніше, ніж будь- який батончик. Але батончик зручно коли хочеться саме пожувати щось, або до кави. Ну а після тренування - то тільки протеїн, а не батончик
Але білка в нормальних батончиках в середньому 15-20 г, а не 6-7. 6-7 це в тій фігні з супермаркету, яку називають протеїновими батончиками, а по факту звичайні солодощі
Zero One я ж і включив в список батончиків з магазину спортивного харчування. BiotechUSA - раніше любив Zero Bar, поки вони не подорожчали до непристойності. Та й загалом, BiotechUSA - це не USA, а Угорщина, з усіма витікаючими.
Как по мне, не хватает критерия "жири". Люди гонятся за отсутствием сахара, и пугаются 5 грамм на батончик, но при этом могут сточить условный физи. Какой смысл есть батончик без сахара, если в нем больше каллорий за счет жиров. Даже если в батончике мало углеводов, но много жиров, его нельзя будет считать менее калорийным к чаю. Тот же физи может принести пользу только вегетарианцам с моральной точки зрения. Для обычного человека это тот же сникерс. 21 грамм жира на батончик, алло) Как это фуфло можно считать протеиновым батончиком, не понимаю.
@@yaroslavmikhno загалом згоден, але колонку «жири» якраз я теж в таблицю вивів, бо це дійсно важливо для планування свого раціону. Для тих, хто заміняє звичайну кондитерку на щось корисніше - якраз Фізі зайняли цю нішу. Але сам я рідко їх їм, саме по тій причині, що ви написали - в протеїнових багато жиру, а білок - веганський, ну а в непротеїнових багато вуглеводів з сухофруктів. Я обираю ті, що мають мінімум цукру, небагато жиру і вуглеводів, і багато білка. Але в такій комбінації батончики або не такі смачні, або смачні, але досить дорогі. Але, як на мене, краще їсти менше дорожчих продуктів, ніж багато - дешевих
Power Pro роблять багато різних батонів. Як хороших, так і не дуже. Я читаю з етикетки, всі дані в таблиці, і Brisee від Power Pro цілком непоганий варіант. Повна таблиця з аналізом - за посиланням в описі )
чуму такий хейт цукру головне це кількість жиру в баточку бо 1 грам жиру 9 калорій а вуглеводів 4 батончік 25 грам білку 10 вуглеводів і 5 жиру буде краще баточку 25 білку 0 вуглеводів і 15 жиру
Бо на цукор виділяється більше інсуліну Жир - не проблема, якщо його адекватна кількість. На жир не виділяється інсулін. Батончик з цукром, хай навіть з 0 жиру - це погана ідея під час схуднення, а батончик з хорошим вмістом протеїну і без цукру - це те, що може підійти за перекус
@@serhii.filipchuk жир одразу йде в депо , а вуглеводи йдуть спочатку на поповнення глікогену в мʼязах і печінці . Якщо людина має вагу 75 кілограмів і активно тренується то вона спокійно в день може їсти 100 грамів швидких вуглеводів . А жиру 65 грамів це добова норма . Тому важливим жир є в батончику
@@twich2662 якщо в батончику є цукор, то в результаті скачків інсуліну він провокує потім ще більший жор. Якщо ви не худнете, а підтримуєте вагу або набираєте масу - то дійсно, трохи цукру для вас може бути не проблема. Але для тих, хто на схудненні - батончики з цукром - це зло, а не смаколик. Краще тоді взагалі їх не їсти.
UPDATE: Вже після виходу цього відео зʼявились нові, дуже достойні батончики: український виробник FitWin, два варіанти: не глазуровані без начинки - Formabar, і з начинкою. Перші ультрадієтичні і адекватні на смак (як для такого складу - всього 3,5 г вуглеводів на батон 60 грам(!!!), і з них 0,8 г цукру, багато харчових волокон, тому і жирів теж небагато), а другі, з начинкою - то моя нова любов ) Там всього 6 г вуглеводів на батон 60 грам (!!!), в районі 1.1 г цукру, теж мало жирів і багато харчових волокон, і начинка дуже додає смаку. Коли кусаєш, начинка вилазить з середини як на фото )))
Дякую за цікаве відео.👍🇺🇦
@@ЮрійВод дякую за підтримку 🙏
Вогонь відео! Наступне про порівняння спорт харчування проти повсякденного перекусу)
Мені подобаються твої ідеї )
Обдумаю )
Я дуже здивувалася, коли побачила кількість переглядів у цього відео, бо, як на мене, подача (автор навіть склав таблицю для детального порівняння, то це значить, що все серйозно), якість (звук, музика, картинка), мета (навчити людей як правильно обирати протеїнові батончики й на що слід звертати увагу) контенту майже на найвищому рівні. Гідне для перегляду відео, дякую.
Дякую за такий зворотній звʼязок. Чесно кажучи, сам дивуюсь )))
Тому поки що знімаю відео в вільний від основної роботи час, якого мало, а готуюсь до відео довго. Не можу зняти аби зняти, хоч і треба мінімум 1 відео в тиждень, щоб перегляди росли.
Але.
Зняв я відео про магній. Далі почав розбиратися глибше з формами магнію. Чудова ідея для нового відео. Почав збирати матеріал. Доволі гарно розказано за форми магнію в кількох російськомовних відео, які мільйони переглядів зібрали. І тут на якомусь етапі ловлю на абсолютно неправдивій інформації. Все, довіряти решті інформації не можу.
Починаю гребти форми магнію по наукових англомовних статтях, на pubmed. Збирати всю інфу з нуля по доказових джерелах і власному досвіді. На даний момент, поки готую відео, вже всі основні форми випробував або на собі, або на клієнтах, відгукам яких довіряю.
Тобто по своїй суті моє відео про форми магнію буде #1 в україномовному і російськомовному просторі.
По переглядах думаю все одно буде небагато.
Але я це роблю не заради переглядів, а заради власного розвитку. Бо на даний момент знаю про магній вже більше, ніж 99,9% лікарів в Україні. А все завдяки підготовці до відео )
@@serhii.filipchuk Я думаю, що розвиток каналу та зростання переглядів займатимуть певний час, навіть не зважаючи на кількість відео. Хоча згідно з моїми уподобаннями, канал, який має багато відео, здається більш перспективним для подальшого перегляду й я врешті-решт підписуюся, бо я розумію, що автор налаштований й надалі розвиватися. Щодо магнію, то дуже цікава історія у вас вийшла, але моя порада на майбутнє (начебто хтось її просив😅) - це шукати інформацію одночасно трьома мовами, тобто починати з українських джерел, а потім, якщо чогось бракує, звертатися до російських. І в кінці підкріпити все це англомовними джерелами, бо, як правило, спочатку інформацію люди беруть з них, таким чином вона потрапляє у рос. та укр. джерела.
Я також згодна, що треба розвивати канал насамперед із власного бажання щось творити, розвиватися, дізнаватися щось нове. Саме такі канали, як правило, найуспішніші. Це як приготуванням їжі, напевно. Якщо ти не віддаєшся справі по-справжньому, то результат може не сподобатися як і тобі, так й іншим.
@@tokhuga так, повністю згоден
Топ)Відоси виходять на новий рівень)
Актуальну тему підняли)Бо ці АТБшні протеїнові батони,ними тільки ракети заправляти,жосткі штуки)
Дякую)
Ідею товариш підкинув, бо він в моїх сторіз побачив, як я їм батончик Go On 33% Солона Карамель, і купив такого в спортзалі в себе - і йому сподобалось.
А потім побачив оті батони в атб - і питає, а чого вони настільки дешевші?
Я пішов, глянув, і офігів.
А потім мої родичі ще й для батька в ЗСУ там в АТБ купили "протеїнових", то я вже тоді і вирішив, що треба відос зробити.
Рада, що наткнулась на ваше відео, дуже цікаво і повчально, дякую за інформацію
Дякую за відгук!
Корисне відео, я якраз підсів на протеїнові батони, заміняють один перекус або коли за прийом їжі не можу набрати необхідну кількість білку. Зробіть ще з іншими варіантами)
Дякую ) Якщо треба просто добрати кількість білку - то я просто після їжі як десерт випиваю порцію протеїну. Так дешевше ) Хороший протеїн порція в районі 50 грн, і це 24 г класного білку. А батончики протеїнові вже використовую тоді, коли нема можливості розмішати і випити протеїн, або коли хочеться просто посмакувати до кави, але при цьому щоб не шкідливу кондитерку їсти, а шось корисніше.
Дуже дякую. Доїм дико солодкий сникерс і замовлю ці батончики , все ж буде краще)
@@reed2388 однозначно буде краще ) А коли рецептори відвикнуть від великої кількості цукру в раціоні, то батончики без цукру будуть смакувати ще краще, а традиційні солодощі вже будуть приторні і занадто солодкі
Дуже якісне відео! Дуже круто
Дякую!!!
Ну, інтуїція правильно працює в мене. Перші два самі улюблені. Дякую за відео!
З моменту виходу відео зʼявились нові, дуже достойні батончики: український виробник FitWin, два варіанти: не глазуровані без начинки - Formabar, і з начинкою. Перші ультрадієтичні і адекватні на смак (як для такого складу), а другі, з начинкою - то моя нова любов ) Там всього 6 г вуглеводів на батон, в районі 1.1 г цукру, і начинка дуже додає смаку.
Класно передав смакові якості батончиків і взагалі відео цікаве 👍🏻
Мої улюблені Protein 33% шоколад 🍫 і Brisee журавлина ❤
А мої улюблені - 33% Солона Карамель.
Але це якщо обирати серед тих, які зараз популярні, бо коштують адекватно.
А взагалі мої улюблені батончики за все життя - це Weider Yuppie
Хороше відео. Я якраз в останній час з кавою їм протеїнові батончики як альтернатива кондитерці. Зараз шукаю ідеальний батончик, щоб менше цукру і всякої хімії. Зараз зупинився на Olimp Matrix.
Матрікси доволі непогані, я їх колись любив, але потім з їх подорожчанням, переключився на інші, ще кращі варіанти. Weider 52% - це по характеристиках, мабуть, ідеальний батончик. А Weider Yippie - по смаку мабуть на 1 місці серед усіх, мені і багатьом, хто його пробував, теж без цукру, хоча 52% по характеристиках все одно крутіший.
Коли батончики Weider коштували адекватно, сенс їсти і продавати Олімп Матрікс пропав.
Але зараз і Вейдер по ціні такий, що їх практично перестали купувати. Тим більше, коли є за вдвічі менші гроші такі батони,як Go On. Вони і по білку ще кращі за Олімп (не тільки процентом білка, а й складом), і цукру ще менше.
Але загалом, Матрікс доволі цікавий і смачний, але спробуйте Go On 33%, якщо ще не куштували.
Ну а з дорожчих - то батони Weider 52% і Яппі - тоя моя любов. Quest Bar теж круті, але Вейдер мені смачніші
@@serhii.filipchuk Weider 52% та Weider Yippie нещодавно куштував. Вони як на мене найкращі батончики але дуже дорогі. А от Go On ще не куштував. Обов'язково скушую у найближчий час. Я бачу в них навіть є версія 50%.
Дякую за такий корисний контент! Було дуже цікаво!)
Віднедавна я почала активно займатись спортом і вирішила повністю переглянути своє харчування. Помітила, що не добираю білок продуктами, тому вперше вирішила спробувати додатковий протеїн. Після того як побачила в протеїнових батончиках з АТБ величезну кількість цукру, перехотілось взагалі будь-які пробувати, бо думала що вони всі такі. Але дякую за ваші відео і за просвітницьку роботу ☺😅
Щиро дякую за такий відгук! Це надихає щось знімати далі. Бо ютуб для мене - це спосіб поділитись знаннями, а не метод заробітку, тому без зворотнього звʼязку не дуже є мотивація виділяти на це час ⏱️
Зверніть увагу на ті нові батони, які я в закріпленому коментарі дописав.
Я зараз їх найчастіше їм, щось новеньке, і по складу кльові.
Хоча загалом Go On 33% найменше приїдаються. Коли не знаю, що хочу - беру 33% солону карамель або ваніль малина - і це завжди смакує.
Корисне відео, дякую!
Дякую за відгук)
В рекомендаціях побачив ваше відео, сподобалась подача, цікава тема, так тримати. Шкода, що мало підписників, потрібно просувати україномовний контент ! З мене лайк і підписка, чекаю наступні цікаві відео)
Щиро дякую за коментар і зворотній зв'язок.
Нове відео вже відзняв і монтую )
Відео супер) тільки от попалось в рекомендаціях. Чи будуть нові випуски?
@@OlegBolibrukh Будуть. Хоча такої великої перерви без відео для ютуба погано робити, але коли закриваєш задачі за 3-х працівників через брак людей, то зйомка відео відходить на задній план. Короткі відео для інстаграму регулярно знімаю (підписуйтесь, @infit.com.ua)
Для ютуба потрохи пишу сценарії відразу на декілька відео: як вибрати правильну форму магнію (тут в процесі копнув так глибоко, що на днях подав на патент свій опитувальник, який склав для індивідуального підбору магнію), SPM (протизапальна натуральна штука, круто працює, вже перевірив на собі), Астрагал, Енімал Тест, Енімал М-Стак, Енімал Стак, Цистанхе, Туркестерон, Фадогія.
На деякі продукти - з аналізами до/після
Дякую за контент! Доступно і корисно ... Ті батончики які купував в супермаркетах мені жоден не сподобався тепер розумію чому. І справді причиною чому їх там купував це слово "протеїн" у назві. Мені Power Pro з горіхами смакує, але тепер бачу що варто перепробувати всі інші ... P.S. Кайф на 3й хвилині .)
Так, варто спробувати всі, і обрати.
Чомусь 33% не приїдаються нікому, не знаю, що це за магія.
Ну і розбирав я ті батони, які зараз адекватно по ціні коштують.
Бо є батончики ще кращі по складу, і ще кращі по смаку. Але їх ціна роздрібна 100 і більше грн.
В Києві може й купують, але в нас люди морально собі не дозволяють купувати батончик за такі гроші, навіть якщо фінансове становище дозволяє.
Тому ми зараз не тримаємо їх в асортименті.
Мова про батончики Weider і американські Quest Bar
Класний розбір батонів по всім позиціям🔥
А тепер можна випити каву з хорошим Протеїновим☝️ батоном 🤤😊😉
Смачного )
Дякую! 👏Дуже наглядне та адекватне порівняння, а головне дає можливість відрізнити маркетинг мережевих супермаркетів від дійсно толкових, якісних продуктів!👍
P.S. Але "кайфові котики" суттєво згладили репуатацію АТБ😻)))
Котики - це завжди кльово )
Гарний контент!
Щиро дякую!!!!
Дякую, вберегли від злого, не буду то брати погане!
Завжди будь ласка, скоро зроблю випуск і про енергетики з супермаркетів!
Дуже на часі виявилося ваше відео, бо почав цікавитися протеїновими батончиками. Цікаво було подивитися, дякую вам! Побачив, що в моєму АТБ почали продавати протеїнові батончики фірми Go On, як ви рекомендували, але серії Energy, а не Protein. Є смаки з арахісом або кокосом. Подивившись склад, побачив відсутність транс-жирів та невеликий вміст різних вітамінів, що добре, але 34% цукру та всього 9% білка (що конкретно за білок не побачив у складі), що не ідеально. Наскільки такі батончики корисні за вашою думкою та чи не нанесуть більше шкоди ніж користі здоров'ю, якщо вживати, наприклад, 1/день?
Дякую за зворотній звʼязок:)
По батончиках ситуація наступна. Це енергетичний вуглеводний батончик, вміст протеїну в ньому ігноруйте. Його доцільно використовувати саме як енергетичний батончик, під час тривалої їзди на велосипеді наприклад, чи під час пішого походу в горах )
В процесі навантаження навпаки треба цукри. Якщо взяти енергетичні гелі для марафону - там якраз практично всі вуглеводи будуть простими цукрами, бо так і треба, щоб швидко отримати вуглеводну енергію під час навантаження.
Якщо нема таких задач, то доцільності в таких батончиках нема. Ну хіба просто бо смачно (а він смачний насправді). Але з точки зору харчування це буде те саме, що снікерс їсти. Коли хочеться просто зʼїсти і посмакувати - то будь ласка. Але коли це системно кожний день - то краще все-таки заміняти традиційні солодощі з цукром на протеїнові солодощі без цукру.
Щоб не провокувати інсулін, бо це замкнене коло, чим більше їсиш цукру - тим більше хочеться. Цукор провокує більше інсуліну, інсулін швидко опускає рівень цукру, і це призводить до дикого бажання знову підняти рівень цукру. А з часом інсулінорезистентність, діабет і тд.
Якщо не їсиш солодощів з цукром, то рецептори стають чутливіші, і тоді батончики без цукру стають ніби смачнішими, а батончики з цукром видаються вже занадто солодкими і приторними.
Дякую за зворотній звʼязок:)
По батончиках ситуація наступна. Це енергетичний вуглеводний батончик, вміст протеїну в ньому ігноруйте. Його доцільно використовувати саме як енергетичний батончик, під час тривалої їзди на велосипеді наприклад, чи під час пішого походу в горах )
В процесі навантаження навпаки треба цукри. Якщо взяти енергетичні гелі для марафону - там якраз практично всі вуглеводи будуть простими цукрами, бо так і треба, щоб швидко отримати вуглеводну енергію під час навантаження.
Якщо нема таких задач, то доцільності в таких батончиках нема. Ну хіба просто бо смачно (а він смачний насправді). Але з точки зору харчування це буде те саме, що снікерс їсти. Коли хочеться просто зʼїсти і посмакувати - то будь ласка. Але коли це системно кожний день - то краще все-таки заміняти традиційні солодощі з цукром на протеїнові солодощі без цукру.
Щоб не провокувати інсулін, бо це замкнене коло, чим більше їсиш цукру - тим більше хочеться. Цукор провокує більше інсуліну, інсулін швидко опускає рівень цукру, і це призводить до дикого бажання знову підняти рівень цукру. А з часом інсулінорезистентність, діабет і тд.
Якщо не їсиш солодощів з цукром, то рецептори стають чутливіші, і тоді батончики без цукру стають ніби смачнішими, а батончики з цукром видаються вже занадто солодкими і приторними. В Go On є ще лінія Crisp - там з протеїном, але й купа цукру.
Тому з Go On я рекомендую серію 33% або 50% (але останні мені не такі смачні, як 33%)
@@serhii.filipchukЗрозумів Вас, дуже дякую за розвернуту та інформативну відповідь!
Дякую за інформацію😊
Дякую за коментар :)
Ну маркетинг працює, написати "без глютену" і більше будуть купувати, навіть якщо це написано на пляшці мінералки. А monsters оцією дешевою лінією здивували, бо до їхньої масової появи у супермаркетах пробувала їхні батончики (що маркуються, до речі як HIGH protein), які далеко не супер за складом і відношенням калорійності до кількості білку, але непогані на смак і дуже ситні. а от оці дешеві версії на смак гидкі і краще вже з'їсти шоколадку просто чи якийсь сирок у глазурі
Мене теж монстерз здивували, і по цьому я зробив висновок, що це мережа супермаркетів задає граничну роздрібну ціну, а виробник вже робить під ту ціну, що виходить. Бо Power Pro в епіцентрі колись теж продавались зменшені в розмірах версії, по 40 г батони, і люди питали, чого там настільки дешевше. Кажу, ви вагу порівняйте, в звичайних 60 г, в Епіцентрі 40 г продають.
Ну і монстерз ми колись теж продавали, вони дійсно були непогані, і ситні. Цукор там був теж,але не так багато, і білка було норм.
По-суті, ми їх перестали продавати, бо вони досить сильно "дубіли". Поки геть свіжі - все супер, а через трохи ставали настільки в'язкі, що можна було пломби з зубів повиймати ними, поки жуєш.
Під гарячий чай ще йшло, а так просто вже було важко їсти. Термін придатності ще дуже хороший, а їсти вже їх не хотілось, хотілось свіжий.
Ось саме через це вивели їх з асортименту.
раджу робити написи коли кажете склад, вагу, назву. Так краще сприймати
Еммм, ніби ж робив відповідні написи і інфографіку на кожен продукт. Чи маєте на увазі, крім цього, прописувати взагалі всі цифри?
Go on дійсно найсмачніші. Проте наявніть соєвого протеїну - найбільший їх недолік.
@@dimontaurus згоден повністю. А ще, вони найменше приїдаються 😳
З Монстерс більш варті уваги великі 80 г версії з чотирма смаками, яких немає в АТБ. Там хороша доза сироватки з казеїном + досить смачні і хороша ціна. З мінусів - цукор і жири у глазурі, а також штучні барвники у деяких версіях.
Ви праві. В АТБ продукти не просто так дешевші - дуже часто це спецзамовлення "зробіть дешевшу версію". Ми колись продавали ці більші батони Монстерз. Вивели з асортименту з двох причин: все одно багатенько цукру, але головне - вони дуже твердіють з часом, раніше, ніж закінчиться термін придатності. Поки свіжі - їсиш і все ок, ситні, дійсно досить смачні. А через деякий час - твердіють, і в зуби заліпають настільки, що нереально їсти без дуже гарячого чаю, яким запиваєш кожен шматочок, щоб він підтавав в роті ))) Таке враження, що от-от всі пломби з зубів залишаться на тому батоні, настільки заліпає на зубах. Власне, це основна причина, чому ми перестали їх продавати. Ну і плюс появились смачні альтернативи без цукру і за адекеватні гроші - бо ж коли Монстерз тільки починали робити ці батони, то GO ON 33% на ринку не було, в батонах PowerPro було теж цукру більше, а версій без цукру просто не існувало. І без цукру та з нормальним складом по суті були дорогі Quest Bar (бо з США), або кілька класних варіантів від Weider (Німеччина). Вейдер я дуже любив, там і Яппі просто божественні, і круті варіанти з 50% та 60% білка були адекватні на смак... Але з ростом курсу євро ціна цих батонів стала суттєво вищою від психологічної межі для більшості споживачів в регіонах. В Києві може й досі вони популярні )
@@serhii.filipchukнормальної альтернативи Monster досі немає. Покажіть де є 29г білку за 32грн?
@@liko5341 тут згоден, по співвідношенню ціна-кількість білку напевно #1.
Питання тільки, наскільки якісний там концентрат сироваткового білка доданий, при такій ціні. Ну і всі 20 грам вуглеводів - дешева фруктоза, що теж впливає на ціну.
На сушці/схудненні його не зʼїсиш, на масі - має право на життя, особливо під гарячий чай (щоб менше на зуби налипав).
А протеїнові батончики монст хороші ?
@@irina.sh. Ті що в АТБ - ні.
А ті що вони через спортивні магазини реалізовують - кращі, як в супермаркеті, але гірші, як нормальні протеїнові батончики без цукру (Sporter Zero One, Go On 33%, FitWin, Brisee, і тд)
Дякую за огляд
Дякую за відгук!
Але я бачу у батончику go on nutrition у складі є пальмовий негідрогенізований жир - це не вважається трансжиром?
Саме так, транс жир - це гідрогенізований жир.
Цікава тема, такого на Ютубі мало
Сподіваюсь, наступні теми теж будуть всім цікавими )
Очень не выгодно,по сути на один батончик получаеться в среднем 6-7 грамм белка на один батон!А стоит дороже чем коктейль протеиновый в котором 21 грамм белка минимум
Забыл добавить что эти батончики весят 40-50 грамм
Саме так, хороший протеїн завжди вигідніше, ніж будь- який батончик.
Але батончик зручно коли хочеться саме пожувати щось, або до кави.
Ну а після тренування - то тільки протеїн, а не батончик
Але білка в нормальних батончиках в середньому 15-20 г, а не 6-7.
6-7 це в тій фігні з супермаркету, яку називають протеїновими батончиками, а по факту звичайні солодощі
Дуже класний є ZeroOne,і Protein bar BiotechUSA
Zero One я ж і включив в список батончиків з магазину спортивного харчування. BiotechUSA - раніше любив Zero Bar, поки вони не подорожчали до непристойності. Та й загалом, BiotechUSA - це не USA, а Угорщина, з усіма витікаючими.
Как по мне, не хватает критерия "жири". Люди гонятся за отсутствием сахара, и пугаются 5 грамм на батончик, но при этом могут сточить условный физи. Какой смысл есть батончик без сахара, если в нем больше каллорий за счет жиров. Даже если в батончике мало углеводов, но много жиров, его нельзя будет считать менее калорийным к чаю. Тот же физи может принести пользу только вегетарианцам с моральной точки зрения. Для обычного человека это тот же сникерс. 21 грамм жира на батончик, алло) Как это фуфло можно считать протеиновым батончиком, не понимаю.
@@yaroslavmikhno загалом згоден, але колонку «жири» якраз я теж в таблицю вивів, бо це дійсно важливо для планування свого раціону. Для тих, хто заміняє звичайну кондитерку на щось корисніше - якраз Фізі зайняли цю нішу. Але сам я рідко їх їм, саме по тій причині, що ви написали - в протеїнових багато жиру, а білок - веганський, ну а в непротеїнових багато вуглеводів з сухофруктів. Я обираю ті, що мають мінімум цукру, небагато жиру і вуглеводів, і багато білка. Але в такій комбінації батончики або не такі смачні, або смачні, але досить дорогі.
Але, як на мене, краще їсти менше дорожчих продуктів, ніж багато - дешевих
Блин,ты такую чушь задвигаешь,особенно для Power Pro 😅.Если кто хочет купить такой батон,на нем читаете состав,там кроме углей ничего нету
Power Pro роблять багато різних батонів. Як хороших, так і не дуже. Я читаю з етикетки, всі дані в таблиці, і Brisee від Power Pro цілком непоганий варіант. Повна таблиця з аналізом - за посиланням в описі )
чуму такий хейт цукру
головне це кількість жиру в баточку бо 1 грам жиру 9 калорій а вуглеводів 4
батончік 25 грам білку 10 вуглеводів і 5 жиру
буде краще баточку 25 білку 0 вуглеводів і 15 жиру
Бо на цукор виділяється більше інсуліну
Жир - не проблема, якщо його адекватна кількість. На жир не виділяється інсулін. Батончик з цукром, хай навіть з 0 жиру - це погана ідея під час схуднення, а батончик з хорошим вмістом протеїну і без цукру - це те, що може підійти за перекус
@@serhii.filipchuk жир одразу йде в депо , а вуглеводи йдуть спочатку на поповнення глікогену в мʼязах і печінці . Якщо людина має вагу 75 кілограмів і активно тренується то вона спокійно в день може їсти 100 грамів швидких вуглеводів . А жиру 65 грамів це добова норма . Тому важливим жир є в батончику
@@twich2662 якщо в батончику є цукор, то в результаті скачків інсуліну він провокує потім ще більший жор.
Якщо ви не худнете, а підтримуєте вагу або набираєте масу - то дійсно, трохи цукру для вас може бути не проблема. Але для тих, хто на схудненні - батончики з цукром - це зло, а не смаколик. Краще тоді взагалі їх не їсти.