Дякую Вам за відео! На днях нарешті збулась моя мрія, - посадила 2 кущика Перовскії 😊❤. Посадила разом з просом і сантоліною. Чистець у мене також є, лаванду люблю безумно просто! Щовесни вирощую цинерарію з насіння і розсади. Коли викопую цибульки тюльпанів, на їх місце її висаджую. Дуже чекаю, коли нарешті відкриється Ваш розплідник рослин.
Андрію, завжди чекаю на ваші відео. У Вас була дуже цікава серія відео з дизайнерських садів , які я переглянула по кілька разів. Мені дуже цікава ця тема поєднання рослин і побудова гармонійних композицій. Я була б рада якби ви цю тему продовжили. У польського блогера я дивилася серію відео, де він відвідував цікаві сади , які створювали самі власники. Чи не розглядали Ви такий формат? Відвідування садів наприклад садових блогерів або ваших підписників, навіть з розбором помилок. Я думаю, що це б було б цікаво.
Дякую за інформацію ❤ Підписалась ❤ Люблю такого кольору рослини. Маю багато. Це головний колір в моєму садочку. Маю сизі ялівці( верт., гориз.), читець, цинерарію, лаванду, сантоліну, шавлію, ясколку. Від чистеця відмовилась, ч з два роки так згустився. Розсаджувати втомилась, втомилась поливати. Не полиєш, то наче зайчик з голоду вмирає, вуха повісив. Взагалі, гарний колір в поєднанні з іншими. З будь яким кольором виглядає дуже гарно. В мене спокійна кольорова гамма там де приватна зона відпочинку. І для вхідної зони яскраві кольори в поєднанні сизим теж Вау! Може комусь розвіє сумніви щодо краси. Ці рослини гарні і влітку, і декоративні взимку. Головне ви вчасно "зачіску" на зиму завчасно зробити😊 І все буде Україна! Дякую❤
Кілька років тому посадила 12 кущиків цинерарії приморської (її ще називають "срібний пил", або "запорошений мірошник"). У мене квітники вздовж цілого паркану (метрів 18-20). І срібною каймою тепер на передньому плані виділяються пухнасті кущики цинерарії. Цвіте дрібними пахучими жовтими квіточками, зібраними у суцвіття. Хоча уже другий рік суцвіття обрізаю одразу, тоді кущики не "розвалююються" і не втрачають своєї декоративності до пізньої осені. Чудово поєднується із темно-зеленим листям троянд!👍
В мене на діляньці : ялівці , лаванда , шавлія , багаторічні дзвоники . Для мене це відео - знахідка !!! Я нарешті зрозуміла що мнеі потрібно досадити , щоб була справжня гармонія на клумбі . Дуже дякую за поради. Займатися садом - це така терапія для души .Особливо зараз під час війни. Ваш канал - найкращій !
Дякую за роботу. В моєму саду на разі є костриця сиза, цинерарія, ясколка, лаванда, гвоздика. Гарно виглядають й хвойні можливо й не зовсім сизі але ж чудові ялівці Блю чіп, Скай ракет , Блю ероу , Блю Карпет . За полинь дякую, обовязково використаю її в своєму новому квітнику. Нещодавнобпчила дуже багато дикої полині- вражаюче видовище!. Тіль
Наче для мене сьогодні цікава розповідь. Дякую. На дикому полину багато чорної попелиці, доводиться обробляти, щоб не пригнічували росту рослин. Також стрижу полин кілька раз до середини червня. Росте набитим кущем в дикому газоні, який коситься, а полин рано весною залишається там де виріс.
Яку красу створив Господь, щоб люди могли милуватись. І вклав це в наше серце. Це ж не їжа і навіть не ліки, а ми їх вирощуємо і радіємо. У мене в садку є рослини з сизим листя і вони разом з вічнозеленими дійсно є окраса квітника. Перовскія, шавлія, костриця сиза, аліссум скельний, лаванда, ясколка. Дуже їх люблю. Дякую за поради.❤️
Дякую,Андрію. Давно підписалась на ваш канал.Завжди із задоволенням слухаю ваші поради.Дуже подобались ваші зустрічі із садівниками та ландшафтними дизайнерами.Учусь у вас та в них удосконалювати свій сад.Слава Україні🇺🇦❤️
Добрий день. Андрію, у нашому садку(південний захід Кіровоградської області) зростають масиви з лаванди, сантоліни кипарисовидної, шавлії лікарської, ясколки, гвоздики сизої. Також росте елімус, чистець та асфоделіна жовта. Чудово тримають нашу посуху.
@@KARANDA_LANDSCAPE Алісум справді чудовий однорічник! я дуже радію що він не виводиться)))))) квітне дуууууже довго, це основа мого квітника. Дякую, Андрію за ваші відео-рекомендації, і окремо за україниський якісний контент!!!
Дякую за пізнавальне відео! Якщо можна то зніміть більше наочних і теоретичних відео про поєднання рослин.Також про оздоблення паркану рослинами не в рядок))) А композиціями. Дуже дякую заздалегідь!
У садочку моєї сестрички у Криму (Сімферопольський р-н) зростає багато рослинок сизого кольору: лаванда, сантоліна, костриця, шавлія лікарська, перовськія, цинерарія, ясколка, гвоздика сиза. Ці рослини знахідка для садочку у південному регіоні, бо витримують пекуче сонечко і скудний полив.
15:51 Дякую за цікаву тему. Використовую всі рослини з перерахованих, крім полину. Дуже люблю ще з сизих сантоліну . В мене якийсь міскантус з дуже тонким сизим листям він ще й варієгатний. Також росте тамарікс з сизим листям, посадила ще обліпихи і дуже люблю все це поєднання з ялівцем Грей Оул і Вілтоні. Також виразно сизі однорічна Цинерарія і багаторічний Алісум скельний. Він жовтий, але мені як раз подобається, як і у випадку сантоліни. Також чудові сизі килимки Яснотки і гвоздики.
Добрий вечір, Андрію! Цікава тема. Я з півдня України. Ці рослини перевірені роками, в степу, без поливу. Мої топ - 8 рослин: сантоліна кипарисоподібна, непета, шавлія, костриця сиза, чістець візантійський, лаванда, ліхніс корончатий, ясколка.
Світлано, доброго вечора! Будь ласка, може ви мені допоможете: непета не квітує, посадила ще восени, кущик вже діаметром 15 см, а квітка з'явилася тільки одна чим можна допомогти рослині?
У мене вже хащі з непети, тому я не спостерігаю за одною рослиною. Може вона як багаторічник розквітне на другий рік. Вона починає квітнути в квітні-травні. Потім треба зрізати і буде ще квітнути. Якщо не зрізати багато самосіву. Я ще в 2008 році виростила перші рослинки з голландського насіння як непета муссіні.
Андрію, доброї затишної ночі! Дякую за поради, як завжди вчасно! Дякую, що пояснюєте агротехніку, бо це важливо, а інформація інколи суперечлива в інеті! Дійсно актуальна тема, бо спека влітку велика, а квітів все одно хочеться садити)) в мене є і полин (але можливо, що звичайна лікарська, а не якась сортова, бо вимахала під мій зріст, спочатку хотіла її вирвати, а потім вирішила спробувати поєднати її з трояндами, тим паче, що полин прокидається навесні раненько і швидко нарощує масу, після вашого відео вже точнісінько не видалю), костриця поки тільки зелена є, про сизу тільки мрію, ліхніс корончатий, цінерарія, шавлія лікарська білого, рожевого і бузькового кольору, сантоліна кипарисовидна, непета (але чомусь тільки одна квіточка була всього😢, може ще молодий кущик?), стахіс шерстистий, перовську садила восени (кущик геть маленький, то може нарощує коріння?), алісум скальний, лаванда, ясколка, деревій лікарський, трава каррі (або ж безсмертник італійський: чудовий запах і навіть використовую, як спецію). Полин і стахіс взагалі не поливаю, а інші рослини тільки поки маленькі через день або два, а от вже більш дорослі один раз на тиждень.
Дякую за відео! Як завжди дуже цікаве та інформативне. Маю в своєму садочку кілька кущикіа сантоліни сріблястої, сизої костриці та лаванди)) Після перегляду вашого відео дуже захотілося висадити полинь!
Чекаємо❤💙💛 Було б ще цікаво побачити про поєднання та агротехніку декоративних кущів та дерев з квітами,травами детальні з наглядними прикладами. І хочеться уроки подовші,хоча би як школі🙂
Дякую,чудовий випуск,тепер зрозуміло чим заповнювати нашу піщану землю.Колись мудрий мистецтвознавець Віталій Ханко казав мені,Яна,гарно поєднувати серебристий з фіолетовим.І з квітами так як із одягом і картинами.Дякую Вам що відкрили мені ті знання ,які припали пилом.
Сизі рослини збільшують простір, на маленьких ділянках, висаджені подалі від квітників підкреслюючи більш яскраві квіти. Я ще тільки почала досліджувати Лебединолистну, міксую, ще побачу, що з того вийде. Дякую за бесіду. Садочок в мене, ще молодий лише три роки. Тому мені підказки дуже корисно почути вчасно. Чекаю на нові поради.
Роговик (ясколка) біберштейна нарощує дуже гарні масиви сріблястого кольору. Мені дуже подобається і полин звичайний, але потрібно вчасно зрізати пагони з насінням. Якось пропустила момент, наступного року отримала дуже багато самосіву і в квітнику, і в садку, і в газоні
Добрий день, дякую за вашу роботу. Дуже цікаві і корисні відео у вас. Прохання зробити випуск і розповісти про злакові рослини, наразі дуже популярні, але дуже мало інформації про них. Дякую.
Полини чудові, зокрема наш полин таврійський, а який в нього аромат! Ще можна порекомендувати кануфер, він теж трошки сизуватий) і які ж в нього ефіри!! (дуже його любимо і з ранньої весни використовуємо в салатах потроху, бо дуже гіркий, але ж і цілющий) )
Люблю рослинки сизого кольору! В мене росте шавлія мускатна, вівсяниця сиза, очисток, лаванда, каріоптеріс. Приємний колір в садку та цвітнику. Дякую за поради!
Згодна з Вами, рослини сизого кольору вносять місячну атмосферу в сад . В моєму саду є, крім тих що Ви назвали, цінерарія, ліхніс корончатий, ясколка, полин Шмідта. Дякую Вам за український контент, та слушні поради.
Дякую за чудову розповідь. Ще цікаві сизі рослини- головатень, (або мордовник) я поєднала з перовскією і дикою морквою- освіжаюче прохолодне поєднання. Каріоптеріс ( мені подобається, що квітне на прикінці сезону)
Обожнюю сизі рослини. Що тільки зустрічала зі сизим листям, все стягувала в свій сад. Це і грунтопокривні такі, як ясколка, чистець візантійський. Манжета м'яка у мене теж зі сизим напиленням. Сизі злаки: вівсяниця, перовскія. Напівкущі лаванда, сантоліна. Кущ лох. Можливо, деякі назви мають більш українські відповідники. Забула назвати різні сорти полину)
Дякую за чудове відео! Уже переглянула 3 рази. У моєму садочку поки що є лише гвоздика та лаванда. Після перегляду Ваших відео придбала в цьому році вівсяницю сизу. Дуже хочу перовськію, але ще не вирішила, який сорт (високу чи нижчу). Тепер просто закохалася в стахіс та вероніку сиву. Дякую Вам, Андрію, що Ви повернули мені бажання мріяти! Для мене це дуже важливо! Мої найкращі побажання Вам миру, здоров'я, добробуту та натхнення на нові відео!
Обожнюю рослини сизого кольору 🤩 У мене є цинерарія (стрижу постійно), шавлія і лаванда. І полин українською мовою "він" - чоловічого роду 😉 Дякую за відео.
Ох, у мене перовскія постійно лягає, підкажіть будьласка, якою рослиною їй можна задати тон і щоб вона тримала цей розлогий кущ. Дякую за неймовірно цікаве відео👍🌸
Дякую за цікаві розповіді. Я використовую сантоліну, лаванду, кострицю сизу, шавлію, алісум скельний. Хотіла запитати, де знято цей ролик, це якийсь садовий центр ?
Тобто якщо перовскія прокидається лише в травні то можна на клумбі в жовтні висадити тюльпани і в кінці травня після того як вони від відцвітуть їх викопати ? В Запоріжжі в жовтні ще тепло а в травні вже спека😊
В мене є цинерарія, ясколка, лаванда, овсяниця чистець, брунера, вероніка а також є ліхніс корончатий, який квітне малиновим. Перовскія хочу но мені здається вона буде падати.
@@KARANDA_LANDSCAPE Бо в нашій місцевості ні в кого не бачу і в районі не бачу.А сьогодні ходила по ожини і вибачила вероніку дібровну я її припру в свій садочок😳😉😜😂🌾
Стахіс чудова рослина, але краще б він не квітував, не подобається як це виглядає. Також з часом лисіє середиина куща. Полин Людовіка аж біла, дуже яскрава. Але росте висока, сама себе не тримає, падає. Також сіється як скажена.
неймовірно цікаво. була б дуже рада повивчати ландшафтний дизайн глибше.
може, колись, створю власні курси з ландшафту
Дякую Вам за відео! На днях нарешті збулась моя мрія, - посадила 2 кущика Перовскії 😊❤. Посадила разом з просом і сантоліною. Чистець у мене також є, лаванду люблю безумно просто! Щовесни вирощую цинерарію з насіння і розсади. Коли викопую цибульки тюльпанів, на їх місце її висаджую.
Дуже чекаю, коли нарешті відкриється Ваш розплідник рослин.
Дякую Вам, за приємні слова. І розсадник, дійсно, скоро відкриємо ;)
Андрію, завжди чекаю на ваші відео. У Вас була дуже цікава серія відео з дизайнерських садів , які я переглянула по кілька разів. Мені дуже цікава ця тема поєднання рослин і побудова гармонійних композицій. Я була б рада якби ви цю тему продовжили. У польського блогера я дивилася серію відео, де він відвідував цікаві сади , які створювали самі власники. Чи не розглядали Ви такий формат? Відвідування садів наприклад садових блогерів або ваших підписників, навіть з розбором помилок. Я думаю, що це б було б цікаво.
Вітаю, так я думав про це і, навіть, вже є колеги, хто до такого готовий - єдиний нюанс - часу на це не має
Дякую за інформацію ❤
Підписалась ❤
Люблю такого кольору рослини. Маю багато. Це головний колір в моєму садочку.
Маю сизі ялівці( верт., гориз.),
читець, цинерарію, лаванду, сантоліну, шавлію, ясколку.
Від чистеця відмовилась, ч з два роки так згустився. Розсаджувати втомилась, втомилась поливати. Не полиєш, то наче зайчик з голоду вмирає, вуха повісив.
Взагалі, гарний колір в поєднанні з іншими. З будь яким кольором виглядає дуже гарно.
В мене спокійна кольорова гамма там де приватна зона відпочинку.
І для вхідної зони яскраві кольори в поєднанні сизим теж Вау!
Може комусь розвіє сумніви щодо краси.
Ці рослини гарні і влітку, і декоративні взимку. Головне ви вчасно "зачіску" на зиму завчасно зробити😊
І все буде Україна!
Дякую❤
Дякую за прекрасне відео. Дуже інформативно. Костриця дуже подобається, чудова рослина.
Вітаю, дякую!
дякую за рoбoту, кoментар задля підтримки українськoгo кoнтенту не менше десяти слів у кoментарі
🙏, дякую, Андрію!!!
Яка красива і різнобарвна наша природа, дякую за корисну інформацію.
Цілком погоджуюсь - природа у нас дуже гарна!!!
Кілька років тому посадила 12 кущиків цинерарії приморської (її ще називають "срібний пил", або "запорошений мірошник"). У мене квітники вздовж цілого паркану (метрів 18-20). І срібною каймою тепер на передньому плані виділяються пухнасті кущики цинерарії. Цвіте дрібними пахучими жовтими квіточками, зібраними у суцвіття. Хоча уже другий рік суцвіття обрізаю одразу, тоді кущики не "розвалююються" і не втрачають своєї декоративності до пізньої осені. Чудово поєднується із темно-зеленим листям троянд!👍
дякую Вам за коментар про ще одну цікаву рослину
Спасибі. Дуже класний випуск. Я теж люблю полин.
А ще, завдяки вам відкрила для себе шавлію, як квітку.
Вітаю, дуже цікаве відео,бо з кожним роком все менше літом опадів і треба багато посухостійких рослин, дякую.
Дякую, Вам, що дивитесь
В мене на діляньці : ялівці , лаванда , шавлія , багаторічні дзвоники . Для мене це відео - знахідка !!! Я нарешті зрозуміла що мнеі потрібно досадити , щоб була справжня гармонія на клумбі . Дуже дякую за поради. Займатися садом - це така терапія для души .Особливо зараз під час війни. Ваш канал - найкращій !
Дякую за роботу. В моєму саду на разі є костриця сиза, цинерарія, ясколка, лаванда, гвоздика. Гарно виглядають й хвойні можливо й не зовсім сизі але ж чудові ялівці Блю чіп, Скай ракет , Блю ероу , Блю Карпет . За полинь дякую, обовязково використаю її в своєму новому квітнику. Нещодавнобпчила дуже багато дикої полині- вражаюче видовище!. Тіль
Вітаю. Тільки памʼятайте, що полин агресор
Наче для мене сьогодні цікава розповідь. Дякую. На дикому полину багато чорної попелиці, доводиться обробляти, щоб не пригнічували росту рослин. Також стрижу полин кілька раз до середини червня. Росте набитим кущем в дикому газоні, який коситься, а полин рано весною залишається там де виріс.
Дякую Вам за коментар
Дякую за цікаве відео, Андрію. В мене зростає лаванда, сантоліна, чистець, костриця сиза.
Вітаю. Гарний вибір
Дякую, що запитали😊Дуже люблю сизі рослини, вирощую стахіс, ясколку, лаванду, ліхнис
Вітаю, і мені ліхніс до вподоби
Яку красу створив Господь, щоб люди могли милуватись. І вклав це в наше серце. Це ж не їжа і навіть не ліки, а ми їх вирощуємо і радіємо. У мене в садку є рослини з сизим листя і вони разом з вічнозеленими дійсно є окраса квітника. Перовскія, шавлія, костриця сиза, аліссум скельний, лаванда, ясколка. Дуже їх люблю. Дякую за поради.❤️
вітаю. дякую, Вам, за такий схвальний відгук!!! і у Вас, дісно, гарні рослини сизого кольору в саду
Дякую,Андрію.
Давно підписалась на ваш канал.Завжди із задоволенням слухаю ваші поради.Дуже подобались ваші зустрічі із садівниками та ландшафтними дизайнерами.Учусь у вас та в них удосконалювати свій сад.Слава Україні🇺🇦❤️
Вітаю! Героям Слава
Андрію, дякую за Вашу роботу! Дуже багато корисної інформації у Ваших відео, цікаві теми! Окрема подяка за якісний україномовний контент!❤
Дякую і Вам
Андрію, дякую Вам за цікаві та розлогі розповіді, щодо ландшафтного дизайну. Окрема подяка за мелодійну українську мову. Слава ЗСУ. Все буде Україна.
І Вам, величезне, дякую
добрий день Андрію! Дякую Вам за Ваші дуже змістовні ефіри. В мене покищо немає сизих рослин, але планую купити перовскію
👌
Добрий день. Андрію, у нашому садку(південний захід Кіровоградської області) зростають масиви з лаванди, сантоліни кипарисовидної, шавлії лікарської, ясколки, гвоздики сизої. Також росте елімус, чистець та асфоделіна жовта. Чудово тримають нашу посуху.
Чудовий асортимент. Дякую за коментар.
Дякую за поради.
Будь ласка
Дякую ,Андрію .Дивлюся ваші ролики з задоволенням.Дуже цікаво і досить пізнавально.Шкода що раніше в мене не було такої інформації.
але все ще можна змінити :)))
В мене є ешольція. Це однорічник, але вона сама насіюється. Чудово витримує спеку і дуже яскраво цвіте. Жовті квіти на фоні дуже гарні.
Цілком з Вами погоджуюсь. І ще з однорічників алісум білий дуже гарний - потім не виведеш :)), але в цьому його перевага :)
@@KARANDA_LANDSCAPE Алісум справді чудовий однорічник! я дуже радію що він не виводиться)))))) квітне дуууууже довго, це основа мого квітника. Дякую, Андрію за ваші відео-рекомендації, і окремо за україниський якісний контент!!!
Дуже дякую, Андрію. Використовую гвоздику сизу, чудова грунтопокрівна та квітуча рослина. Хоча чомусь не в тренді
Дякую за пізнавальне відео! Якщо можна то зніміть більше наочних і теоретичних відео про поєднання рослин.Також про оздоблення паркану рослинами не в рядок))) А композиціями. Дуже дякую заздалегідь!
Будь ласка. Спробуємо відзняти такі ролики
Дякую за відео! Як завжди цікаво і пізнавально. Наснаги і натхнення у створенні нових дизайнів!
Дякую, натхнення це суперважливо
У садочку моєї сестрички у Криму (Сімферопольський р-н) зростає багато рослинок сизого кольору: лаванда, сантоліна, костриця, шавлія лікарська, перовськія, цинерарія, ясколка, гвоздика сиза. Ці рослини знахідка для садочку у південному регіоні, бо витримують пекуче сонечко і скудний полив.
Я теж із Криму, цілком підтримую ці рослини і я їх дуже полюбляю і за колір і за запах, навмисно чіпляю щоб пухлини. Процвітання і миру!
Цілком з Вами погоджуюсь - це дійсно, незамінні рослини для нас в майбутньому!
Дякую! І Вам всього найкращого
Дякую! Мені дуже подобаються Ваші відео!!!
Будь ласка
Андрію, дякую вам. Все чітко, зрозуміло, дуже цікаво дивитись ваші відео. Окремо дякую за українську мову💛💙
Будь ласка. Завжди радий.
Дякую, Андрію! Використовую: чистець, кострицю сизу, лаванду з білими та бузковими квітами, вероніку сріблясту, сантоліну сріблясту (цвіте жовтим), антенарію (з білими кіточками), каріоптеріс, ліхніс корончатий, гвоздики грунтопокривні, ясколка Біберштейна; є два різновиди деревія з сизим листям: високий (60см) - цвіте жовтим, низенький (10-15 см) - цвіте білим. .
Дякую Вам за коментар
15:51 Дякую за цікаву тему. Використовую всі рослини з перерахованих, крім полину. Дуже люблю ще з сизих сантоліну . В мене якийсь міскантус з дуже тонким сизим листям він ще й варієгатний. Також росте тамарікс з сизим листям, посадила ще обліпихи і дуже люблю все це поєднання з ялівцем Грей Оул і Вілтоні. Також виразно сизі однорічна Цинерарія і багаторічний Алісум скельний. Він жовтий, але мені як раз подобається, як і у випадку сантоліни. Також чудові сизі килимки Яснотки і гвоздики.
Добрий вечір, Андрію! Цікава тема. Я з півдня України. Ці рослини перевірені роками, в степу, без поливу. Мої топ - 8 рослин: сантоліна кипарисоподібна, непета, шавлія, костриця сиза, чістець візантійський, лаванда, ліхніс корончатий, ясколка.
Світлано, доброго вечора! Будь ласка, може ви мені допоможете: непета не квітує, посадила ще восени, кущик вже діаметром 15 см, а квітка з'явилася тільки одна чим можна допомогти рослині?
У мене вже хащі з непети, тому я не спостерігаю за одною рослиною. Може вона як багаторічник розквітне на другий рік. Вона починає квітнути в квітні-травні. Потім треба зрізати і буде ще квітнути. Якщо не зрізати багато самосіву. Я ще в 2008 році виростила перші рослинки з голландського насіння як непета муссіні.
Вітаю. У Вас дуже гарний асортимент!!!
Вітаю. Вона любить сонце, ніякої тіні і не велику кількість води
Вона має цвісти в перший же рік - тут питання з агротехнікою
Андрію, доброї затишної ночі! Дякую за поради, як завжди вчасно! Дякую, що пояснюєте агротехніку, бо це важливо, а інформація інколи суперечлива в інеті! Дійсно актуальна тема, бо спека влітку велика, а квітів все одно хочеться садити)) в мене є і полин (але можливо, що звичайна лікарська, а не якась сортова, бо вимахала під мій зріст, спочатку хотіла її вирвати, а потім вирішила спробувати поєднати її з трояндами, тим паче, що полин прокидається навесні раненько і швидко нарощує масу, після вашого відео вже точнісінько не видалю), костриця поки тільки зелена є, про сизу тільки мрію, ліхніс корончатий, цінерарія, шавлія лікарська білого, рожевого і бузькового кольору, сантоліна кипарисовидна, непета (але чомусь тільки одна квіточка була всього😢, може ще молодий кущик?), стахіс шерстистий, перовську садила восени (кущик геть маленький, то може нарощує коріння?), алісум скальний, лаванда, ясколка, деревій лікарський, трава каррі (або ж безсмертник італійський: чудовий запах і навіть використовую, як спецію).
Полин і стахіс взагалі не поливаю, а інші рослини тільки поки маленькі через день або два, а от вже більш дорослі один раз на тиждень.
Дякую Вам, за таку розгорнуту відповідь !!!! Це, дійсно, цінний досвід
Дуже гарно виглядають квіти в монопосадких
дякую
Дякую за відео! Як завжди дуже цікаве та інформативне. Маю в своєму садочку кілька кущикіа сантоліни сріблястої, сизої костриці та лаванди)) Після перегляду вашого відео дуже захотілося висадити полинь!
Вітаю. Приємно це читати!!!!
Чекаємо❤💙💛
Було б ще цікаво побачити про поєднання та агротехніку декоративних кущів та дерев з квітами,травами детальні з наглядними прикладами.
І хочеться уроки подовші,хоча би як школі🙂
Вітаю. Для того, щоб були уроки, як в школі, потрібно школу створювати :)
Дякую за інформацію! В мене є лаванда,шавлія,овсяниця,,перовскія,декоративний полин,котяча М ята,
Вітаю, дякую за коментар
1. Костриця сиза 1:11
2. Перовскія лебединолистна 3:12
3. Стахіс шерстистий/ чистець візантійський 6:20
4. Вероніка сиза 8:44
5. Полин луїзіанський 10:12
Дякую
Дякую Андрій за цінні поради,споглядаю за вашою роботою давно і бачу великий прогрес у подачі матеріалу,вашого іміджу.Все чудово!!!!!
Дякую,чудовий випуск,тепер зрозуміло чим заповнювати нашу піщану землю.Колись мудрий мистецтвознавець Віталій Ханко казав мені,Яна,гарно поєднувати серебристий з фіолетовим.І з квітами так як із одягом і картинами.Дякую Вам що відкрили мені ті знання ,які припали пилом.
і Вам дякую!!!
Сизі рослини збільшують простір, на маленьких ділянках, висаджені подалі від квітників підкреслюючи більш яскраві квіти. Я ще тільки почала досліджувати Лебединолистну, міксую, ще побачу, що з того вийде. Дякую за бесіду. Садочок в мене, ще молодий лише три роки. Тому мені підказки дуже корисно почути вчасно. Чекаю на нові поради.
Дякую і Вам за таку відповідь
Роговик (ясколка) біберштейна нарощує дуже гарні масиви сріблястого кольору. Мені дуже подобається і полин звичайний, але потрібно вчасно зрізати пагони з насінням. Якось пропустила момент, наступного року отримала дуже багато самосіву і в квітнику, і в садку, і в газоні
Так, деякі рослини можуть бути надагресивними
Добрий день, дякую за вашу роботу. Дуже цікаві і корисні відео у вас. Прохання зробити випуск і розповісти про злакові рослини, наразі дуже популярні, але дуже мало інформації про них. Дякую.
Полини чудові, зокрема наш полин таврійський, а який в нього аромат! Ще можна порекомендувати кануфер, він теж трошки сизуватий) і які ж в нього ефіри!! (дуже його любимо і з ранньої весни використовуємо в салатах потроху, бо дуже гіркий, але ж і цілющий) )
Вітаю. Так, він в мене росте в саду - видова форма - дуже мені до вподоби
Люблю рослинки сизого кольору! В мене росте шавлія мускатна, вівсяниця сиза, очисток, лаванда, каріоптеріс. Приємний колір в садку та цвітнику. Дякую за поради!
і Вам, дякую, що постійно нас дивитесь. С Новим роком та Перемогою нас
Ще раз добрий вечір, забула за цинерарію😉
Так, і вона гарна!!!!
Дякую, як завжди, дуже цiкаво i приємно вас слухати🤩
І Вам, дякую
У нас цього року усі узбіччя заросли полином, хоча раніше такого не було. Але дуже красивий сизий колір
Згоден, вона неймовірна
Прекрасна подача інформації
Дякую!!!
Дякую
Згодна з Вами, рослини сизого кольору вносять місячну атмосферу в сад . В моєму саду є, крім тих що Ви назвали, цінерарія, ліхніс корончатий, ясколка, полин Шмідта. Дякую Вам за український контент, та слушні поради.
і Вам дякую,, за коментар
Андріє,дякую за ґрунтовну розповідь про сизі рослини !🔥❤️
Будь ласка :)
Дякую за чудову розповідь. Ще цікаві сизі рослини- головатень, (або мордовник) я поєднала з перовскією і дикою морквою- освіжаюче прохолодне поєднання. Каріоптеріс ( мені подобається, що квітне на прикінці сезону)
Вітаю, так, це дійсно, гарні рослини
Дякую дуже цікаво.
Приємно це читати
Дуже корисне і зрозуміле відео. Приємно Вас слухати. Хотілося почути про рослини які мають поверхневу, компактну кориневу Цікаво саме тінь тіні
Вітаю. Спробуємо з часом щось подібне відзняти
Обожнюю сизі рослини. Що тільки зустрічала зі сизим листям, все стягувала в свій сад. Це і грунтопокривні такі, як ясколка, чистець візантійський. Манжета м'яка у мене теж зі сизим напиленням. Сизі злаки: вівсяниця, перовскія. Напівкущі лаванда, сантоліна. Кущ лох. Можливо, деякі назви мають більш українські відповідники. Забула назвати різні сорти полину)
Дякую Вам за те, що ділитеся своїм досвідом
Чудово!
Дякую
Дякую❤! Так люблю Ваші ефіри💙💛
Будь ласка
Дякую Вам за працю❤ Ви скарб для мене 😊.
А ха ха, дякую ;)
Дякую за цікаве відео 😊😊😊
Будь ласка :)
Дякую за відео, дуже цікаво було послухати. У мене також ростуть такі рослини сизого кольору.
Вітаю. Дякую за Ваш відгук
Дякую за відео! У нас в саду є перша костриця, полин, стахіс, лаванда, сантоліна та головатень. Ціную ваші відео про рослини!
Дякую Вам!!!!
Спасибо за красоту.
І Вам, дякую
Дякую, маю мрію про срібний сад, тому з задоволенням дивлюся такі огляди)
Будь ласка :)
Дякую за чудове відео! Уже переглянула 3 рази. У моєму садочку поки що є лише гвоздика та лаванда. Після перегляду Ваших відео придбала в цьому році вівсяницю сизу. Дуже хочу перовськію, але ще не вирішила, який сорт (високу чи нижчу). Тепер просто закохалася в стахіс та вероніку сиву. Дякую Вам, Андрію, що Ви повернули мені бажання мріяти! Для мене це дуже важливо! Мої найкращі побажання Вам миру, здоров'я, добробуту та натхнення на нові відео!
Дякую за такі щирі та відверті слова!!!!
Дякую, дуже цікаво і корисно. Знайшла для себе декілька нових рослин.👍❤️🇺🇦
Будь ласка
Обожнюю рослини сизого кольору 🤩
У мене є цинерарія (стрижу постійно), шавлія і лаванда.
І полин українською мовою "він" - чоловічого роду 😉
Дякую за відео.
Дякую за коментар
Перовскія, вівсянниця сиза, сантоліна, чистець, ясколка, гвоздика периста, брунеру можна зарахувати?
Звісно і брунеру можна, тільки для півтіні ;)
Супер! Коментар на підтримку! ❤
дякую
Дякую. Цікаво, як завжди.
Будь ласка!
Дуже дякую за інформацію! Завжди чекаю ваші відео! Якщо не секрет, в якому рослинному центрі ви знімали?
Вітаю, це розсадник нашої компанії
Дуже дякую за огляд. Використовую шавлію(шалфей),лаванду, гвоздику біля голубої ялини
дякую за коментар
Ох, у мене перовскія постійно лягає, підкажіть будьласка, якою рослиною їй можна задати тон і щоб вона тримала цей розлогий кущ. Дякую за неймовірно цікаве відео👍🌸
Вітаю. По-перше, потрібно перестати її поливати - через це вона може лягати, а по-друге, обсадіть її очитком видним - він буде її підтримувати
@@KARANDA_LANDSCAPEі правда поливаю, дякую, непогана ідея щодо очитку... 👍
Підкажіть, будь-ласка, де можна купити ці рослини в Київській області?
Ми скоро відкриємо свій розсадник - зможете у нас :) - про це буде відео на каналі
Дякую за Вашу працю.
Будь ласка ;)
Дякую за відео
Будь ласка
Щиро дякую за інформацію. Андрію,підкажіть будь ласка, чи можна у Вас купити квіти,злаки,тощо?
Вітаю. На сайті в розділі контакти є тел. Напишіть в телеграм і ми скинемо прайс
Як на мене це ідеальні рослини ,чудові сади
Дякую Вам
Дякую.
Будь ласка
І ще дерева маслинку і тополю білу) взагалі іноземний пейзаж вийде
дякую за пораду
Ще чудова рослина неймовірного сизо- голубого кольору - колосняк піщаний.
Так, він гарний, але безумно агресивний
Із задоволенням подивилася на ці рослини. 2 рослинки вже у мене із цього списку росте. Але придивляюся ще)
Приємно, що ми спонукаємо Вас до залучення нових рослини Ваш сад
Дякую
Будь ласка
Дякую за цікаві розповіді. Я використовую сантоліну, лаванду, кострицю сизу, шавлію, алісум скельний. Хотіла запитати, де знято цей ролик, це якийсь садовий центр ?
Вітаю. Так, це наш розсадник
Шановний Андрію, дякуємо за відео й чудову інформацію. Але полин в українській мові чоловічого роду.
Тобто якщо перовскія прокидається лише в травні то можна на клумбі в жовтні висадити тюльпани і в кінці травня після того як вони від відцвітуть їх викопати ? В Запоріжжі в жовтні ще тепло а в травні вже спека😊
цибулинкові, взагалі можна саджати серед будь-яких квітив, незважаючи чи зелені вони вже в травні чи ні
❤️❤️❤️❤️❤️
Ще можна використати цинерарію приморську
Так, вона, дійсно, гарна рослина
В мене є цинерарія, ясколка, лаванда, овсяниця чистець, брунера, вероніка а також є ліхніс корончатий, який квітне малиновим. Перовскія хочу но мені здається вона буде падати.
А Ви спробуйте щодо перовскія і подивитесь :)
Цікаво, дякуємо. Використовую шавлію лікарську.Рекомендую.
Дякую. Так, вона дивовижна
Чим відрізняється костриця від овсянниці?
вітаю. нічим. костриця - укр. мова, овсянница - рос. назва цієї ж рослини
І в нас дощів малувато(захід)ясколка,чистець(незнаю як правильно)приперла з поля полин,лаванда!Але дуже хочу перовскія😢😢😢
Вітаю, а чому її не висаджуєте - перовскію?
@@KARANDA_LANDSCAPE Бо в нашій місцевості ні в кого не бачу і в районі не бачу.А сьогодні ходила по ожини і вибачила вероніку дібровну я її припру в свій садочок😳😉😜😂🌾
Хочу в сад "класичний" полин, рослина з дитинства
Чому б і ні? Я бачив видову рослину в одному з садів
З сизолистих на дачному участку садила лаванду, шавлію, вероніку, перевскія, кострицю, молінію, циненарію,заячі вуха.
Дякую Вам
У нас в степу-дика олива.
Дерево компактне,невисоке,витримує посуху
Скоріш за все це маслинка вузьколиста
💛💙😮
Дякую
В мене ще росте синьоголовник. Він колючий, але дуже гарний.
І він мені також подобається
Забули алісум скальний: сизий, вічнозелений, квітне жовтим з надзвичайним запахом в травні, невибагливий до всього!
Довго не живе-- 2 роки
Вітаю. Так, він там ріс поруч :), але рослин мало бути всього 5 для огляду :)
Стахіс чудова рослина, але краще б він не квітував, не подобається як це виглядає. Також з часом лисіє середиина куща.
Полин Людовіка аж біла, дуже яскрава. Але росте висока, сама себе не тримає, падає. Також сіється як скажена.
Щодо стахісу, то мені, навпаки, подобається його цвітіння, а щодо полин, то я не помічав, щоб вона насівалася, але кореневищам точно розповсюджується.
Цк ж треба так бур'яни любити)
Саме так. Любимо їх сильно
У мому квітнику ліхніс,костриця,ясколка,лаванда
Ще забула про чистець і гвоздику
Дякую