Як знайти мотивацію та почати діяти?

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 4 чер 2024
  • Для лінивих прокрастинаторів та тих, хто впевнений, що лише на силі волі можна досягти успіху
    У відео розберемось чому вам все так складно дається та скільки ще потрібно себе примушувати щось робити
    Я 5 років йшла цим шляхом супротиву сама, тому дуже хочу додати і від себе декілька історій, у яких ви точно впізнаєте себе
    Вірю в вас)
    Напишіть в коментарях що ви берете з відео для себе, яку думку. Це допоможе вам швидше рости та рухатись до ваших цілей
    Таймкоди:
    00:00 - Що буде у відео
    00:10 - Хто я, мої відносини з лінню
    01:30 - Як змушення себе щось робити впливає на здоровʼя
    02:41 - Історія про те, як те, що "треба" ледь не вбило те, що "хочу"
    04:52 - Як на мене повпливав трудоголізм
    07:09 - Кафе, яке показую називається "Кабінет"
    07:41 - Чому мотиваційні книги та поради не працюють
    09:43 - Чому існує мотиваційний, анти-прокрастиційний контент і для кого він
    10:30 - Рекомендації як почути себе та побачити свій шлях
    18:48 - Для тих, хто залишився
    #українськийконтент #українськийютуб #київ #львів #робота #влогмас

КОМЕНТАРІ • 13

  • @set.mindset
    @set.mindset  6 місяців тому +2

    Напишіть чи часто зтикаєтесь з прокрастинцією та лінню? Як думаєте, в чому причина?

  • @inna_b_26
    @inna_b_26 6 місяців тому +4

    Не знаю чи відноситься це до прокрастинації, але мені дуже важко вчитись по вечорам чи на вихідних. Дуже подобається моя спеціальність і хочу розвиватись в ній, але після роботи бажання відпочити завжди сильніше. Тому вчусь повільними темпами і злюсь на себе за це. Заздрю людям, в яких достатньо енергії, щоб відпрацювати 8 годин, потім повчитись, а потім ще виділити час на друзів чи сім'ю, а там ще й відпочити...вони точно вклали якусь угоду з дияволом.

    • @set.mindset
      @set.mindset  6 місяців тому

      Дякую за коментар! Дуже розумію вас, ви молодець, що потрохи навчаєтесь та йдете до своєї мрії. Це цілком зрозуміло, що після роботи сил може ні на що не вистачати. Тут важливо розуміння себе, коли варто прислухатись до себе і відпочити, щоб більше було сил на те, що хочеться. Можливо, подивитись що можна поміняти у графіку - чи можна змінити графік роботи чи саму роботу, щоб в житті було більше того, що подобається. Не все одразу, звісно, змінювати, але ставити те, що важливо вам в приорітет потрохи. Вам стане легше, бо буде розуміння, що ви йдете до приорітизації своїх бажань

  • @livermore21
    @livermore21 6 місяців тому +4

    Від комфортної роботи не втомлюєшся.
    Менеджери нещадно експлуатують людей коли змушують багато працювати в сезон. Це шкідливо для здоров'я. Зато менеджерам потім дадуть солідний бонус який може дорівнювати 1-2 їх річної зарплати. І як правило менеджери не діляться цими бонусами з командою.

    • @set.mindset
      @set.mindset  6 місяців тому +1

      Відпочинок потрібен усім, проте так, не на всіх роботах можна вигоріти. Не впевнена, що саме моє вигорання повʼязане з менеджментом, бо я маю схильність до трудоголізму і була впевнена, що за більшу кількість роботи я швидше отримаю визнання та досягну своїх цілей (це було помилкою)))

    • @livermore21
      @livermore21 6 місяців тому +1

      @@set.mindset можна тільки так що якщо наперед домовишся що якщо щось більше зробиш то щось понад норму отримаєш і прописано на бумагі точно скільки і за що. Інакше всі бонуси всі менеджер забирає і потихому так що ніхто навіть не знає що ті бонуси були.
      Але це складно домовлятися. Трудоголіку простіше віддалено на 2 роботах працювати по 4 години на кожній, але щоб платили за повні робочі дні або на роботу тратити по мінімуму часу і розвивати свій бізнес

    • @set.mindset
      @set.mindset  6 місяців тому

      @@livermore21 з 1 абзацом мені здається, що на багатьох роботах не згодяться😅 Типу спочатку працюй понаднормово, а потім щось десь може дамо, частіше такий принцип
      от другий абзац точно правда, як трудоголік підтверджую 😂😂😂 Офіси створені не для мене, втрачається багааато часу

    • @livermore21
      @livermore21 6 місяців тому

      @@set.mindset справа в тому що як правило твою ефективність міряють по тобі.
      Якщо не скажеш що ти хочеш підвищення і будеш занадто трудитися то це менеджер вважає як твою норму продуктивності бо він не спеціаліст тому ніяк інакше не може оцінити продуктивність, а коли стаєш меньше стаєш працювати то запитаєш що сталося і подумають чи не звільнити тебе.
      А підвищення дають не за тругоголізм, а за досягнуті осяжнімрезультати які потрібні компанії і наперед проговорено що за них дадуть конкертне підвищення і це запоановано в бюджеті компанії.
      І навіть якщо раптом всі розуміють що підвищення заслужене прямо зараз але воно не заплановане в бюджеті який складається раз на рік або пів року то неможливо узгодити підвищення у великих компаніях. Прийдеться тоді чекати нового бюджету багато місяців.
      На практиці простіше і швидше знайти роботу на +100% зп, ніж домовитись на +30% до зп

  • @anastasiiahorbachova5565
    @anastasiiahorbachova5565 6 місяців тому +1

    Дуже дякую. Трошки поборолась із собою поки дивилась це відео, я розуміла, що хочу його додивитись, відчувала, що воно мені допоможе, але все одно руки тяглися вимкнути його. Все таки додивилась, дякую❤

    • @set.mindset
      @set.mindset  6 місяців тому

      Дякую за коментар дуже! І круто що додивились все ж. Підкажіть чи хотіли виключити, бо воно суперечить тому, що зазвичай говорять про мотивацію чи щось інше?

  • @nadiiadidenko
    @nadiiadidenko 6 місяців тому +2

    ⛈️⛈️⛈️⛈️☔️☔️☔️☔️🫶🏻🫶🏻🫶🏻

  • @irynapovkh4564
    @irynapovkh4564 6 місяців тому

    нда, маркетолог повчає про мотивацю))))))

    • @set.mindset
      @set.mindset  6 місяців тому

      У цьому відео і на каналі: по-перше, я нікого не повчаю, я ділюсь знаннями, науковою інформацією та своїм власним досвідом.
      По-друге, я працюю маркетологом, що дає мені можливість глибше розуміти людей, а також навчаюсь на коуча в Канадському інституті (про що кажу у відео), а також все життя цікавлюсь та вивчаю психологію