Чи варто купувати акції заради дивідендів?

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 19 вер 2024
  • #finances #investinginukraine #інвестування
    Mail: customer.service@golovchuk.group
    Instagram: / golovchuk.group
    Dividend History (Платна)
    apps.apple.com...
    Dividend History (Безкоштовна)
    apps.apple.com...
    Календар дивідендів
    www.marketbeat...
    Yahoo Finance
    finance.yahoo....
    Якщо ви задумувались над тим щоб купити акції на довгий строк, суто заради отримання дивідендів, дане відео розкаже вам про нюанси пов'язані з отриманням та оподаткуванням дивідендів у нашій країні.
    Дивіденди - це виплати акціонерам. Періодичність визначають акціонери на зборах, спираючись на рекомендації ради директорів. Найчастіше виплати здійснюються раз на квартал, півріччя або рік. Керівництво може й зовсім не передавати прибуток на виплату дивідендів, а використовувати його для потреб і розвитку підприємства.
    Дивіденди по акціях розподіляються пропорційно внеску - кількості акцій, що їх має власник.
    Наприклад: інвестор Х володіє 3% капіталу компанії. При розподілі прибутку він отримає 3% від загального бюджету для виплат (не від загального прибутку компанії, а лише від тієї частини, що було вирішено передати на виплати акціонерам).
    Як отримують дивіденди з акцій?
    Якщо частка інвестора невелика і він не бере участь у зборах акціонерів, процес отримання дивідендів автоматизований. Після розподілу частини прибутку між власниками цінних паперів і відрахування податків, гроші надходять на рахунок брокера автоматично. Власник рахунку отримує повідомлення та може вільно розпоряджатися капіталом.
    Чи потрібно платити податки від дивідендів?
    Так, в залежності від домовленостей між Україною та країною, де ви купили акції, сума податків може різнитися. Інвестори, які вкладають кошти в акції іноземних компаній на довгий термін, повинні щорічно звітувати в декларації лише про доходи з дивідендів. Вони обкладаються за ставкою 9% плюс 1,5% військового збору.

КОМЕНТАРІ • 1

  • @user-xj7db6ww5e
    @user-xj7db6ww5e 8 місяців тому

    Інформація досі актуальна про подвійний податок?