Чи варто купувати акції заради дивідендів?

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 10 сер 2022
  • #finances #investinginukraine #інвестування
    Mail: customer.service@golovchuk.group
    Instagram: / golovchuk.group
    Dividend History (Платна)
    apps.apple.com/us/app/dividen...
    Dividend History (Безкоштовна)
    apps.apple.com/us/app/dividen...
    Календар дивідендів
    www.marketbeat.com/dividends/...
    Yahoo Finance
    finance.yahoo.com/
    Якщо ви задумувались над тим щоб купити акції на довгий строк, суто заради отримання дивідендів, дане відео розкаже вам про нюанси пов'язані з отриманням та оподаткуванням дивідендів у нашій країні.
    Дивіденди - це виплати акціонерам. Періодичність визначають акціонери на зборах, спираючись на рекомендації ради директорів. Найчастіше виплати здійснюються раз на квартал, півріччя або рік. Керівництво може й зовсім не передавати прибуток на виплату дивідендів, а використовувати його для потреб і розвитку підприємства.
    Дивіденди по акціях розподіляються пропорційно внеску - кількості акцій, що їх має власник.
    Наприклад: інвестор Х володіє 3% капіталу компанії. При розподілі прибутку він отримає 3% від загального бюджету для виплат (не від загального прибутку компанії, а лише від тієї частини, що було вирішено передати на виплати акціонерам).
    Як отримують дивіденди з акцій?
    Якщо частка інвестора невелика і він не бере участь у зборах акціонерів, процес отримання дивідендів автоматизований. Після розподілу частини прибутку між власниками цінних паперів і відрахування податків, гроші надходять на рахунок брокера автоматично. Власник рахунку отримує повідомлення та може вільно розпоряджатися капіталом.
    Чи потрібно платити податки від дивідендів?
    Так, в залежності від домовленостей між Україною та країною, де ви купили акції, сума податків може різнитися. Інвестори, які вкладають кошти в акції іноземних компаній на довгий термін, повинні щорічно звітувати в декларації лише про доходи з дивідендів. Вони обкладаються за ставкою 9% плюс 1,5% військового збору.

КОМЕНТАРІ • 1

  • @user-xj7db6ww5e
    @user-xj7db6ww5e 6 місяців тому

    Інформація досі актуальна про подвійний податок?