Bi Garip Kutu Açılışı | Oğulcan Selçuk Akbulut | Fujifilm X-T5

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 21 жов 2024
  • Bu videoda sevgili Oğulcan Selçuk Akbulut ile yeni aldığı video ekipmanlarını ve yeni youtube kanal planlarını konuşuyoruz. Teknoloji muhabbeti ile güzel bir video sizleri bekliyor.
    🔹Oğulcan Selçuk Akbulut : / ogulcansakbulut
    👋 Merhaba Ben Kahraman Uğurlu. Teknoloji ve hayatımıza kattıklarına dair videolar yayınlıyorum. Ayrıca gezdiğim yerleri ve kahve tutkuma dair videoları da siz değerli izleyenlerle paylaşıyorum.
    ✨Umarım sizler de beğenirsiniz.
    🔹Lütfen abone olmayı, beğenmeyi ve yorum yapmayı unutmayın.
    🔹Anlık paylaşımlarım için instagram ve twitter’dan takip edebilirsiniz;
    📸Instagram: / kahramanugurlu
    🐦Twitter: / kahramanugurlu
    🐦Twitter: / kahramanugurlu
    📸Instagram: / kahramanugurlu
    🔸Dlive: dlive.tv/Kahraman
    👋Clubhouse: www.clubhouse....
    📘Facebook: / kahramanugurlucom
    👻Snapchat: / kahramanugurlu
    🤪TikTok: vm.tiktok.com/...
    📹Twitch: / kahramanugurlu
    Apple Podcast: podcasts.apple...
    Google Podcast: www.google.com...
    Anchor: anchor.fm/kahr...
    Overcast: overcast.fm/it...
    RadioPuclic: radiopublic.co...

КОМЕНТАРІ • 11

• @OkanBarlas
    @OkanBarlas Рік тому +2

Cok keyifli bir dost sohbeti olmus. Kahvenin 40 yil hatri var konusu biraz yanlis anlasilmis. Makineler hayirli olsun. Ama artik video gormek istiyoruz kanallarinda. Kahraman senden de bu tarz videolarin devami gelsin istiyoruz :)

• @Ozgur-Bilge
    @Ozgur-Bilge Рік тому +2

Ee hani fake news diyordun Kahraman efendi. 😅 Kahve dökülmüş. ❤

•  Рік тому +1

Ben dökmedim, ben dökmedim!🤣

• @yoldakideli
    @yoldakideli Рік тому +1

Sevgili dostum, NEFİS Bir video olmuş. Gülmekten sık sık durdurmak zorunda kaldım :)

•  Рік тому +1

Senin de muhabbetine sağlık dostum.😊🙋🏻‍♂️

• @emincumhurundeyici9497
    @emincumhurundeyici9497 Рік тому

Kahraman abi, senden ricam var, sözü çok kesiyorsun, senin sesin de mikrofonda daha gür çıkıyor, ekstra üste biniyor ses. Bir de görgü kuralı:)

• @yoldakideli
      @yoldakideli Рік тому +1

Merhabalar, ben Oğulcan. Yani o videoda sesi kesilen adam :) Biz o gün o kadar heyecanlıydık ki, birbirimizin sözlerini sık sık kestik. İkimiz can dostuzdur. Böyle şeylere takılmayız. Lütfen siz de takılmayınız. Sevgiler Osa.

•  Рік тому +1

Eyvallah kardeşim. O gün heycanımız vardı biraz evet. Yorumunu dikkate alacağım. İzlediğin için ben teşekkür ederim. Selamlar sevgiler 🙋🏻‍♂️

•  Рік тому +2

Sağol abi. Sözünü kestiysem de kusuruma bakma. Eğlendik, muhabbet ettik. Sonrakinde mikrofon sende olacak söz ;)

• @emincumhurundeyici9497
      @emincumhurundeyici9497 Рік тому +1

​@@yoldakideli ikinizin enerjisi de güzel ve izleyene de bul geçiyor:) benim derdim; senden bilgi dinlerken sürekli Kahraman abinin araya girmesiydi. Amacım aranızı açmak değil:) Dalaman dayım bende, tanışıp, detaylı bilgi almaktan mutluluk duyarım. Tabii halen xt5 kullanıyorsan:)

• @ferruhmentes
    @ferruhmentes 2 місяці тому

kutudan tepe flahı çıkmaması sıkıcı.