Українське суспільство і пам'ять про Голокост: наукові та освітні аспекти

Поділитися
Вставка
 • Опубліковано 25 січ 2022
 • XV щорічний круглий стіл
  У Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту вже в пꞌятнадцятий раз проходить Круглий стіл «Українське суспільство і пам'ять про Голокост: наукові та освітні аспекти». За ініціативи Українського центру вивчення історії Голокосту у співпраці з Goethe-Institut в Україні міжнародні експерти представляють і обговорюють актуальні теми та нові імпульси. В цьому році у центрі уваги - аспекти культури пам’яті, особливо з огляду на 80-ті роковини початку так званого Голокосту від куль.
  Відкриває подію офіційна церемонія вшанування памꞌяті у приміщенні Goethe-Institut в Україні, в якій беруть участь представники посольств Ізраїлю, Німеччини та Великої Британії, а також директори Українського інституту національної памꞌяті і Національного музею історії України у Другій світовій війні. Відкриття транслюється наживо, після цього відбуваються презентації і дискусії Круглого столу, які транслюються на наших каналах у Facebook і UA-cam. Дискусія між референтами панелей освіти і культури памꞌяті проходить у спеціальній стрімовій студії в Goethe-Institut в Україні. Результати наукових досліджень презентуються у формі трансляцій онлайн.
  Ініціатори особливо інноваційних та цікавих форматів культури памꞌяті, серед яких концепція проєкту PastFutureArt до вшанування памꞌяті жертв Шоа в Одесі, а також музично-театральний проєкт "Наш спів для Бабиного Яру", що відбувся 7 грудня 2021 року у Києві, презентують свої проєкти онлайн та відповідають на запитання.
  Організатори
  Український центр вивчення історії Голокосту
  Goethe-Institut в Україні
  У співпраці
  Посольство Держави Ізраїль в Україні
  Посольство Федеративної Республіки Німеччина в Україні

КОМЕНТАРІ • 0