Дякую за відео, інформативно! Місто контрастів! Пропоную зробити огляд ділянки дороги біля Жулянського шляхопроводу по вул. Шевченка та поблизу. Ні доріг ні дощової каналізації. Місцеві мешканці самі ремонтують дорогу за власні кошти. Взимку, коли сніг та мороз, то легковим транспортом дуже важко проїхати. Це те, що влада місцева зовсім не звертає увагу на проблеми доріг у житлових мікрорайонах. Ще раз дякую за огляд!
Каждому кто считает что раз в подземном переходе сделали пандус значит проблем для маломобильных нет и наземный переход не надо, предлагаю простой эксперимент: одолжите на сутки колесное кресло (есть активисты которые с этой целью его одолжат бесплатно), и проживите свой обычный день не вставая с него. И вы тут же узнаете что в Киеве только десяток переходов имеют лифты но большая часть из них на вечном ремонте. Узнаете что хоть пандусов много реально нормативных из них единицы. Узнаете как тяжело даже взрослому мужчине вытянуть в гору два длинных пролета. Узнаете что по битым тротуарам и не пониженным переходам передвигаться нереально. Узнаете что на пандусе для галочки которые лепят к каждой аптеке можно запросто упасть и разбить голову. Узнаете что советские пандусы в подземные переходы под 45 градусов это смертельная ловушка и даже если вы туда спуститесь, сами уже никогда не выберетесь. Узнаете как тяжело помогать и вытолкать человека в коляске, особенно если вы женщина или пенсионер. Узнаете что в Киеве маломобильный это не полноценный человек, а словно рыба выброшенная на берег. И каждый такой переход где «там есть пандус-лифт светофор не надо» стает непреодолимым препятствием на всю жизнь. Всем очень жаль автомобилистов которые постоят 20 секунд в карете и помчатся дальше. Но ни капли сострадания к тяжко пострадавшим по жизни людям, для которых отсутствие наземного перехода это буквально отрезанная навсегда часть города. И которые потратят не 20 секунд а 20 минут чтобы по битым тротуарам добраться до ближайшего наземного перехода. Или вообще будут вынуждены бросаться под колеса и ехать поперек восьми полос потому что другой опции просто нет - как фактически на всей длине Галицкого проспекта, и не только.
Дякую Антоне за репортаж ! На жаль не сталася запланована організція розвороту під Ж. шляхопроводом зі стророни Борщагівки , для ліквідації аварійних розвортів біля виїздів з Вишневого (було передбачено в рамках реконструкції шляхопроводу) , де повинна була починатись нова дорога на Вишневе вздовж залізниці . Бажаю творчих успіхів та натхнення.
Шляхопровід у нас на балансі служби відновлення Київської області (раніше автомобільних доріг), тобто це вертикаль державного бюджету. На жаль, держава не заклала капітальні витрати на дороги, але це не стосується Києва, де виконується все за рахунок міського бюджету. Тому шляхопровід хтозна коли очікувати, враховуючи більш нагальну потребу щодо мосту Патона, реконструкцію якого, буде замовляти держава а не місто
Дуже правильно сказано про світлофори. Якби їх було менше (звичайно ураховуючи без барʼєрність) відповідно тягнучок було б також менше. Ще цікаве питання, трошки не по темі правда, чи будуть завершені розвороти на виїздах з Києва?
До повномасштабної війни був в Барселоні, так ось там не бачив жодного підземного переходу, але бачив як машини загоняли в тунелі, а над ними робили парки
як би шикарно було б якщо б Берестейський проспект загнати під землю в районі КПІ. Щоб можна було спуститися по парку КПІ і перейти по парку з фонтанами до зоопарку.
Дякую за огляд. Цікаво почути Вашу думку на рахунок моїх наступних коментарів: Як на мене, то велодоріжки по Окружній чи подібних великих магістралях далеко від центру/районів з офісами - це абсолютно безглузда ідея. Хто ними там буде користуватись? Відстані там в десятки кілометрів і немає жодних пунктів призначення куди можна їхати на велосипеді. Максимум для чого вони будуть використовуватись - велопрогулянка жителів декількох сусідніх вулиць. Велодоріжки потрібні в центрі, де вони можуть бути альтернативою транспорту (на велосипеді чи електро скутері). Там, де їх використання буде більш зручним або швидшим способом пересування, що і буде спонукати людей ними користуватись. От скажіть мені чесно, яка адекватна людина буде їхати на велосипеді 10 км по окружній? А хто на прогулянку туди виїде нюхати вихлопні гази, замість поїздки по парку? Питання риторичні.
Про те що велодоріжки потрібні по всьому місту - навіть не питання, а вимога. А от чи потрібна вона на Великій кільцевій - думаю, так. Дуже часто там бачу велосипедистів, коли приїжджаю на огляди. Та і не забувайте що не така вона вже і за містом, ще трохи і стане звичайною міською.
Касательно несправедливого обвинения светофора: Больше машин на дорогах - больше пробок. Именно чрезмерное количество машин является единственной причиной проблем с трафиком, поскольку пропускная способность городских улиц ограничена (старой застройкой центра, мостами, узкими улицами и тд). Светофор количество машин не увеличивает, а значит и пробки из-за него больше не становятся. Что светофор делает это понижает, а не повышает количество ДТП за счет регулирования и направления потока. Отсутствие управления потоком - главная причина возникновения аварийных ситуаций. Более того, светофоры позволяют разбить путь на участки и дозировать автомобили, что не позволяет разгон выше принятого. Давайте не будем забывать что с фронта вернулись десятки тысяч людей с травмами, и их состояние просто не позволяет им спуститься два-три пролета в подземный переход. Лифтов же в Киевских переходах единицы, и они чаще закрыты чем нет. Поэтому наличие перехода со светофором на каждой городской улице - абсолютно необходимо. Как минимум ради наших воинов и людей с особыми потребностями. Каждый из них киевлянин и должен иметь возможность комфортно перейти свою улицу. Но и всем остальным людям комфортнее идти по улице, чем спускаться в темную и сырую нору куда ночью просто страшно соваться. Пешеходы являются точно такими же киевлянами как и те что за рулём, более того пересечь собственную улицу - неотъемлемое право каждого, и приносить комфорт тысяч местных жителей в жертву чтобы машины не стояли целых 20 секунд - кощунственно. Напомню что так называемая окружная это городская улица с многоэтажной жилой застройкой, а вовсе не загородное шоссе. И как и на любой улице, удобство для ее жителей приоритетнее сомнительного "общественного блага". Иначе это советский подход жертвоприношений. Если же на этом переходе машины убивают людей которые переходят по правилам - проблема очевидно в машинах, а не в людях. Это наглядно демонстрирует европейский подход Vision Zero, который понизил смертность в разы - в противовес совето-российскому обвинять пешеходов и строить подземные переходы.
@@Snitko-Karpo есть железная дорога, есть речной транспорт. Грузовик - самый дорогой способ доставки, а в нашей стране, где напрочь отсутствует весовой контроль - ещё и вредный.
@@LOTAR_KAYDASH Біля Метро, Епіцентру, інших супермаркетів, збоку від центрального входу є місце розвантаження великих авто, їх там декілька одночасно стоїть. А ваговий контроль повинен бути обов'язковим.
3:22 Тобі за підземний перехід люди скажуть велике "дякую"! Особливо мами з візочками, люди в інвалідному візку та на малицях, пенсіонери. І світлофорний об'єкт не призводить до аварійних ситуацій. До аварійних ситуацій може призвести перевищення допустимої швидкості наприклад. І що значить на таких дорогах світлофору немає бути? Як би це була позаміська магістраль, то там да, немає бути світлофору, а так як це міська магістраль, то згідно ДБН там може бути влаштований світлофор.
А коли в селі Жуляни, тобто до Жулянського шляхопровід зроблять, чи чиновники теж бажають заробити на відселенні людей які потрібно знести, щоб розширити дорогу.
@@Anton_Sydorenko може все ж ми будуємо міста для людей , а не машин? І кращі і комфортніші умови у нас мають в пріорітеті людям а не бляшанкам? Чому людей, а не машини ви вважаєте правильніше заганяти під землю?
@@Anton_Sydorenko, який сенс облаштовувати підземний перехід, якщо там буде заїзд та виїзд з Трублаїні й автотрафік всеодно зупинятиметься. І це навіть якщо опускати візію - міста для людей, а не для автомобілів ...
@@Anton_Sydorenko А то якось дивно вони все роблять, дивними частинами асвальтують міст, під'їзд до мосту з обох боків не починали навіть підготовчі роботи, можна в наступному огляді цієї розв'язки більше інформації про саму розв'язку?!)))
@@ДмитроБрендак це привід толерувати нецільову розтрату грошей платників податків під час війни за існування Держави? Типу якщо там вкрали то чого б ще тут не вкрасти у нашої армії?
Гарний пляж на Оболонському острові нещодавно відкрили. Також пляж "Венеція" в Гідропарку. Але зараз скрізь небезпечно купатись бо майже на всіх пляжах Києва у воді виявлена інфекція кишківної палички.
Чергова насмішка ні дорога, ні вулиця, яку ще ремонтують.. Капітально потрібно зробити повноцінну дорогу яка буде йти або вище або нижче рівня землі. Без ГТ, без тротуарів, без переходів. Всі вони повинні бути віднесені вздовж де має бути дублююча вулиця
Ніт. треба окружну распахати, посадити дерева і звузити до 2 смуг. А об'їздну дорогу пускати за 40-50 км від міста. У Києві асфальту вже більше ніж треба. Не вистачає парків, алей, пішохідних зон. Для машин треба б було добавить дорог для в'їзду і виїзду з пригороду, бо реально мало шляхів заїхати і виїхати тим хто живе в передмісті. І мало мостів. Тільки сенс не в тому що мало мостів для автомобілів, а мало мостів щоб ЛЮДИ могли швидше рухатися по Києву. Мостів для потягів, мостів для трамваїв, мостів для метро, мостів для велосипедистів.
@@artemkravchenko2056 еммм, окружна траса для того і робиться, щоб трафік йшов навколо міста, а не по місту і можна було покращити ситуаціюв середині міста. Іноді траси бувають в місті, шок і сенсація. Навіть в самому здоровому(в урбаністичному плані) місті Амстердам є окружна траса
@@artemkravchenko2056 треба хаотичну забудову припинити. А так асфальту в Києві не особливо змінилось з часів совку коли і зелені було більше. Тобто проблема не в асфальті, а в забудовці, трафіку і парковках.
@@artemkravchenko2056 нагородив такої маячні що не хочеться вплутуватись. Це навіть на словах навіть не логічно прибрати окружну, бо окружна якраз і виносить трафік за місто. В усіх урбаністичних піонерах-містах є міські траси, це норма. Просто там де руйнують їх набудували так багато, що тепер є з чого руйнувати, а в нас навпаки дефіцит і економія, яка вилилась в такі невулиці і нетраси. Особливо які потім йдуть в центр міста
Светофоры это большое и опасное зло на магистральных дорогах типа Окружной, Богатырской... Венки на обочине никого не учат :( Между частями подземного перехода могли б сделать навес, лучше бетонный, поскольку профнастил может со временем "переехать" к кому-то на дачу.
Скільки ж вони вже будуть той жулянський міст ремонтувати. Вже 30 років його ремонтують і толку нема. Через цей міст вже відмили стільки мильярдів що можно було міст на місяць побудувати
От тільки розбиту в щент паралельну окружній дорогу, по якій зараз, порушуючи в багатьох випадках ПДР, об'їжджають цей ремонт авто ніхто ремонтувати не збирається 🤬
Абсолютно бездарная развязка! Наши города с помощью некомпетентных чиновников и проектировщиков повторяют ошибки которые допускали развитые страны 60 лет назад . А именно расширение дорог в городах. Широкие дороги не решают проблему пробок . Трафик нужно понижать,а не провоцировать к его увеличению. Подземные переходы уже давно никто не делает, но если уже начали , то эффективнее установить эскалаторы , чем заливать столько бетона . Город должен быть комфортным для пешеходов , общественного транспорта, велосипедов только потом для автомобилей. А у нас все наоборот
Полоска колотой брусчатки это "исполнение" градостроительных норм, когда нужно формально пропетлять избежав сути. Смысл норматива был в полноценном разделении тротуара и велодорожки как это делается в Европе: например метр зеленой полосы и ряд кустов. Как два камня брусчатки помешают пешеходам ходить по велодорожке и наоборот - не ясно. Уж явно огромной ширины улицы хватило бы на метр полноценного разделения. А так брусчатка является имитацией решения которое работать не будет. Только лишние расходы и еще больше камня-бетона на и так чрезмерно заасфальтированной улице.
Бруківка не розрахована на функції бар'єру, а лише дозволяє пішоходам та велосипедистам на інтуїтивному та тактильному рівні триматись у своїй смузі у випадку випадкового заступу чи заїзду. У європейських країнах це досить поширений прийом.
Дякую за відео, інформативно! Місто контрастів!
Пропоную зробити огляд ділянки дороги біля Жулянського шляхопроводу по вул. Шевченка та поблизу. Ні доріг ні дощової каналізації. Місцеві мешканці самі ремонтують дорогу за власні кошти. Взимку, коли сніг та мороз, то легковим транспортом дуже важко проїхати. Це те, що влада місцева зовсім не звертає увагу на проблеми доріг у житлових мікрорайонах. Ще раз дякую за огляд!
Чудовий репортаж!
Дякую за огляд! О це вже реально красиво виглядає кільцева дорога, та авжеж реально було цікаво почути від вас що раніше ви були залізничником!
Каждому кто считает что раз в подземном переходе сделали пандус значит проблем для маломобильных нет и наземный переход не надо, предлагаю простой эксперимент: одолжите на сутки колесное кресло (есть активисты которые с этой целью его одолжат бесплатно), и проживите свой обычный день не вставая с него. И вы тут же узнаете что в Киеве только десяток переходов имеют лифты но большая часть из них на вечном ремонте. Узнаете что хоть пандусов много реально нормативных из них единицы. Узнаете как тяжело даже взрослому мужчине вытянуть в гору два длинных пролета. Узнаете что по битым тротуарам и не пониженным переходам передвигаться нереально. Узнаете что на пандусе для галочки которые лепят к каждой аптеке можно запросто упасть и разбить голову. Узнаете что советские пандусы в подземные переходы под 45 градусов это смертельная ловушка и даже если вы туда спуститесь, сами уже никогда не выберетесь. Узнаете как тяжело помогать и вытолкать человека в коляске, особенно если вы женщина или пенсионер. Узнаете что в Киеве маломобильный это не полноценный человек, а словно рыба выброшенная на берег. И каждый такой переход где «там есть пандус-лифт светофор не надо» стает непреодолимым препятствием на всю жизнь.
Всем очень жаль автомобилистов которые постоят 20 секунд в карете и помчатся дальше. Но ни капли сострадания к тяжко пострадавшим по жизни людям, для которых отсутствие наземного перехода это буквально отрезанная навсегда часть города. И которые потратят не 20 секунд а 20 минут чтобы по битым тротуарам добраться до ближайшего наземного перехода. Или вообще будут вынуждены бросаться под колеса и ехать поперек восьми полос потому что другой опции просто нет - как фактически на всей длине Галицкого проспекта, и не только.
👍
пiдписався лайкос поставив , гарний контент!
Дякую Антоне за репортаж ! На жаль не сталася запланована організція розвороту під Ж. шляхопроводом зі стророни Борщагівки , для ліквідації аварійних розвортів біля виїздів з Вишневого (було передбачено в рамках реконструкції шляхопроводу) , де повинна була починатись нова дорога на Вишневе вздовж залізниці . Бажаю творчих успіхів та натхнення.
Дякую за інфо. В наступний раз підійду до цього розвороту. Реконструкція шляхопроводу не завершена ще.
Шляхопровід у нас на балансі служби відновлення Київської області (раніше автомобільних доріг), тобто це вертикаль державного бюджету. На жаль, держава не заклала капітальні витрати на дороги, але це не стосується Києва, де виконується все за рахунок міського бюджету.
Тому шляхопровід хтозна коли очікувати, враховуючи більш нагальну потребу щодо мосту Патона, реконструкцію якого, буде замовляти держава а не місто
Там взагалі є місце під ту нову дорогу на Вишневе? Там вже так забудували, що незрозуміло де вона має проходити
Дуже правильно сказано про світлофори. Якби їх було менше (звичайно ураховуючи без барʼєрність) відповідно тягнучок було б також менше.
Ще цікаве питання, трошки не по темі правда, чи будуть завершені розвороти на виїздах з Києва?
Будуть. Але поки рішення не прийнято.
До повномасштабної війни був в Барселоні, так ось там не бачив жодного підземного переходу, але бачив як машини загоняли в тунелі, а над ними робили парки
як би шикарно було б якщо б Берестейський проспект загнати під землю в районі КПІ. Щоб можна було спуститися по парку КПІ і перейти по парку з фонтанами до зоопарку.
Для нас це мрія, хай хоч би біля парку КПІ просто шумопоглинаючі барʼєри поставили, щоб у парку було тихіше, щоб можна було насолодитися природою
Антон, дякуємо Вам за огляд !
Дякую за огляд. Цікаво почути Вашу думку на рахунок моїх наступних коментарів:
Як на мене, то велодоріжки по Окружній чи подібних великих магістралях далеко від центру/районів з офісами - це абсолютно безглузда ідея. Хто ними там буде користуватись? Відстані там в десятки кілометрів і немає жодних пунктів призначення куди можна їхати на велосипеді. Максимум для чого вони будуть використовуватись - велопрогулянка жителів декількох сусідніх вулиць. Велодоріжки потрібні в центрі, де вони можуть бути альтернативою транспорту (на велосипеді чи електро скутері). Там, де їх використання буде більш зручним або швидшим способом пересування, що і буде спонукати людей ними користуватись. От скажіть мені чесно, яка адекватна людина буде їхати на велосипеді 10 км по окружній? А хто на прогулянку туди виїде нюхати вихлопні гази, замість поїздки по парку? Питання риторичні.
Про те що велодоріжки потрібні по всьому місту - навіть не питання, а вимога.
А от чи потрібна вона на Великій кільцевій - думаю, так. Дуже часто там бачу велосипедистів, коли приїжджаю на огляди. Та і не забувайте що не така вона вже і за містом, ще трохи і стане звичайною міською.
Велодоріжка як завжди, закінчується неочікувано, хоча була можливість продовжити її аж до Жулянського шляхопроводу.
++
Що я скажу. Для машин норм, але для пішоходів як завжди.
Касательно несправедливого обвинения светофора: Больше машин на дорогах - больше пробок. Именно чрезмерное количество машин является единственной причиной проблем с трафиком, поскольку пропускная способность городских улиц ограничена (старой застройкой центра, мостами, узкими улицами и тд). Светофор количество машин не увеличивает, а значит и пробки из-за него больше не становятся. Что светофор делает это понижает, а не повышает количество ДТП за счет регулирования и направления потока. Отсутствие управления потоком - главная причина возникновения аварийных ситуаций. Более того, светофоры позволяют разбить путь на участки и дозировать автомобили, что не позволяет разгон выше принятого.
Давайте не будем забывать что с фронта вернулись десятки тысяч людей с травмами, и их состояние просто не позволяет им спуститься два-три пролета в подземный переход. Лифтов же в Киевских переходах единицы, и они чаще закрыты чем нет. Поэтому наличие перехода со светофором на каждой городской улице - абсолютно необходимо. Как минимум ради наших воинов и людей с особыми потребностями. Каждый из них киевлянин и должен иметь возможность комфортно перейти свою улицу. Но и всем остальным людям комфортнее идти по улице, чем спускаться в темную и сырую нору куда ночью просто страшно соваться.
Пешеходы являются точно такими же киевлянами как и те что за рулём, более того пересечь собственную улицу - неотъемлемое право каждого, и приносить комфорт тысяч местных жителей в жертву чтобы машины не стояли целых 20 секунд - кощунственно. Напомню что так называемая окружная это городская улица с многоэтажной жилой застройкой, а вовсе не загородное шоссе. И как и на любой улице, удобство для ее жителей приоритетнее сомнительного "общественного блага". Иначе это советский подход жертвоприношений.
Если же на этом переходе машины убивают людей которые переходят по правилам - проблема очевидно в машинах, а не в людях. Это наглядно демонстрирует европейский подход Vision Zero, который понизил смертность в разы - в противовес совето-российскому обвинять пешеходов и строить подземные переходы.
Еще немаловажный аспект - убрать длиномеры с дороги.
@@LOTAR_KAYDASH А вантажі перевозити велосипедами.
@@Snitko-Karpo есть железная дорога, есть речной транспорт. Грузовик - самый дорогой способ доставки, а в нашей стране, где напрочь отсутствует весовой контроль - ещё и вредный.
@@LOTAR_KAYDASH Біля Метро, Епіцентру, інших супермаркетів, збоку від центрального входу є місце розвантаження великих авто, їх там декілька одночасно стоїть. А ваговий контроль повинен бути обов'язковим.
@@Snitko-Karpoи что? В каждом городе есть опорный пункт полиции. Это оправдывает преступность?))))
3:22 Тобі за підземний перехід люди скажуть велике "дякую"! Особливо мами з візочками, люди в інвалідному візку та на малицях, пенсіонери. І світлофорний об'єкт не призводить до аварійних ситуацій. До аварійних ситуацій може призвести перевищення допустимої швидкості наприклад.
І що значить на таких дорогах світлофору немає бути? Як би це була позаміська магістраль, то там да, немає бути світлофору, а так як це міська магістраль, то згідно ДБН там може бути влаштований світлофор.
Який же треш з рекламою на Кільцевій... Дякую за огляд!
Наземные пешеходные переходы , только и должны быть!!!! Город должен быть максимально комфортным для пешеходов!
А коли в селі Жуляни, тобто до Жулянського шляхопровід зроблять, чи чиновники теж бажають заробити на відселенні людей які потрібно знести, щоб розширити дорогу.
Тобто нерегульований розворот на такій вулиці - це норм, а от світлофор для пішоходів - то проблема?
посил був на те що в рамках капітального ремонту можна було зробити підземний перехід. Не зробили.
@@Anton_Sydorenkoа чому пішоходи мають страждати й пішки йти під землю, а водії не можуть почекати трохи на світлофорі?
@@Anton_Sydorenko може все ж ми будуємо міста для людей , а не машин? І кращі і комфортніші умови у нас мають в пріорітеті людям а не бляшанкам? Чому людей, а не машини ви вважаєте правильніше заганяти під землю?
Правильно пишите і я тільки за.
Але на жаль, у нас це не реально.
@@Anton_Sydorenko, який сенс облаштовувати підземний перехід, якщо там буде заїзд та виїзд з Трублаїні й автотрафік всеодно зупинятиметься.
І це навіть якщо опускати візію - міста для людей, а не для автомобілів ...
1:45 роботи почались у 2023 😉
Мости над водоймами, а це шляхопровід!
Можливо десь омовився
Дякую
Без трусів, зато в кедах!!!
А Жулянський шляхопровід не потребує ще одного кільця? Наприклад, щоб зручно було з'їжджатии з проспекту Повітряних Сил на Кільцеву?
А що буде з асфальтом на жулянському мосту, його змінюватимуть повністю чи залишиться недоробок?
Повністю
@@Anton_Sydorenko А то якось дивно вони все роблять, дивними частинами асвальтують міст, під'їзд до мосту з обох боків не починали навіть підготовчі роботи, можна в наступному огляді цієї розв'язки більше інформації про саму розв'язку?!)))
еще на 2 года растянут попил бюджета
@@filfilfil2008 Це вони можуть!))))
Велодоріжка ж буде по всій довжині відремонтованої вулиці?
По всій відремонтованій
@@Anton_Sydorenko Окей, а то я бачив в деяких місцях суміжку
04:32 - з червоної плитки лінія - це лінія відмежування?
типу того, від додаткової смуги яку зробили
Бруківка використовується в Кракові всюди між проїжджою частиною дороги та пішохідною і велозоною
Між велодоріжкою і пішохідною, окрім бруківки є зелена зона? Чи так само як і на відео? Цікаво
@@Anton_Sydorenko У Варшаві велодоріжка відділена колотою бруківкою, інколи кущами
Дякую
Расптл дерибан бюджета
шо за церква там "видніється"?
Церква мормонів
5:54 це що за склеп леніна на горизонті?
Мармони
Церква
Не бачили ні де
А хто підкажє, як наразі з Трублаїни повернути в сторону Теремків🤔? Раніше був за поворотом зразу розворіт
Так само
Дякую, це все для перемоги. Особливо військові дякують за стратегічні велодоріжки.
А ще для перемоги у Міноборони за 2023 рік спистили 15млрд грн. До них в тебе питань нема?
@@ДмитроБрендак це привід толерувати нецільову розтрату грошей платників податків під час війни за існування Держави? Типу якщо там вкрали то чого б ще тут не вкрасти у нашої армії?
Які можуть бути питання. Списали значить так треба@@ДмитроБрендак
ко всем есть вопросы. грабили грабят и будут грабить
Де в Києві файний пляж покупатись?
Гарний пляж на Оболонському острові нещодавно відкрили. Також пляж "Венеція" в Гідропарку. Але зараз скрізь небезпечно купатись бо майже на всіх пляжах Києва у воді виявлена інфекція кишківної палички.
Ця окружна уже ремонтується 20 років підряд
І далі буде
бесконечный источник откатов
Чергова насмішка ні дорога, ні вулиця, яку ще ремонтують.. Капітально потрібно зробити повноцінну дорогу яка буде йти або вище або нижче рівня землі. Без ГТ, без тротуарів, без переходів. Всі вони повинні бути віднесені вздовж де має бути дублююча вулиця
Ніт. треба окружну распахати, посадити дерева і звузити до 2 смуг. А об'їздну дорогу пускати за 40-50 км від міста. У Києві асфальту вже більше ніж треба. Не вистачає парків, алей, пішохідних зон. Для машин треба б було добавить дорог для в'їзду і виїзду з пригороду, бо реально мало шляхів заїхати і виїхати тим хто живе в передмісті. І мало мостів. Тільки сенс не в тому що мало мостів для автомобілів, а мало мостів щоб ЛЮДИ могли швидше рухатися по Києву. Мостів для потягів, мостів для трамваїв, мостів для метро, мостів для велосипедистів.
@@artemkravchenko2056 еммм, окружна траса для того і робиться, щоб трафік йшов навколо міста, а не по місту і можна було покращити ситуаціюв середині міста. Іноді траси бувають в місті, шок і сенсація. Навіть в самому здоровому(в урбаністичному плані) місті Амстердам є окружна траса
@@artemkravchenko2056 треба хаотичну забудову припинити. А так асфальту в Києві не особливо змінилось з часів совку коли і зелені було більше. Тобто проблема не в асфальті, а в забудовці, трафіку і парковках.
@@artemkravchenko2056 Підтримую. Але це щось нереальне
@@artemkravchenko2056 нагородив такої маячні що не хочеться вплутуватись. Це навіть на словах навіть не логічно прибрати окружну, бо окружна якраз і виносить трафік за місто. В усіх урбаністичних піонерах-містах є міські траси, це норма. Просто там де руйнують їх набудували так багато, що тепер є з чого руйнувати, а в нас навпаки дефіцит і економія, яка вилилась в такі невулиці і нетраси. Особливо які потім йдуть в центр міста
Дякуємо меру Кличко!За те що Київ все краще та краще!
Светофоры это большое и опасное зло на магистральных дорогах типа Окружной, Богатырской... Венки на обочине никого не учат :(
Между частями подземного перехода могли б сделать навес, лучше бетонный, поскольку профнастил может со временем "переехать" к кому-то на дачу.
венки це свідчення того, що таки як ти їздити в місті не вміють і порушують ПДР!
Скільки ж вони вже будуть той жулянський міст ремонтувати. Вже 30 років його ремонтують і толку нема. Через цей міст вже відмили стільки мильярдів що можно було міст на місяць побудувати
От тільки розбиту в щент паралельну окружній дорогу, по якій зараз, порушуючи в багатьох випадках ПДР, об'їжджають цей ремонт авто ніхто ремонтувати не збирається 🤬
Паралельна ремонтуємій ділянка вже відремонтована. Такий же відрізок зробили в 2023 році.
Паралельно Кільцевій іде вул. Шевченка, де у випадку корки йде великий потік автомобілів, ніхто не ремонтував років 20 а може і більше.
Абсолютно бездарная развязка! Наши города с помощью некомпетентных чиновников и проектировщиков повторяют ошибки которые допускали развитые страны 60 лет назад . А именно расширение дорог в городах. Широкие дороги не решают проблему пробок . Трафик нужно понижать,а не провоцировать к его увеличению. Подземные переходы уже давно никто не делает, но если уже начали , то эффективнее установить эскалаторы , чем заливать столько бетона . Город должен быть комфортным для пешеходов , общественного транспорта, велосипедов только потом для автомобилей. А у нас все наоборот
Полоска колотой брусчатки это "исполнение" градостроительных норм, когда нужно формально пропетлять избежав сути. Смысл норматива был в полноценном разделении тротуара и велодорожки как это делается в Европе: например метр зеленой полосы и ряд кустов. Как два камня брусчатки помешают пешеходам ходить по велодорожке и наоборот - не ясно. Уж явно огромной ширины улицы хватило бы на метр полноценного разделения. А так брусчатка является имитацией решения которое работать не будет. Только лишние расходы и еще больше камня-бетона на и так чрезмерно заасфальтированной улице.
Бруківка не розрахована на функції бар'єру, а лише дозволяє пішоходам та велосипедистам на інтуїтивному та тактильному рівні триматись у своїй смузі у випадку випадкового заступу чи заїзду. У європейських країнах це досить поширений прийом.