Why is there only one child in the family? (Eng. subtitles)

Поділитися
Вставка

КОМЕНТАРІ • 27

  • @user-ro2wh7ji4n
    @user-ro2wh7ji4n 24 дні тому +1

    Таке життя сучасної людини... ❤❤❤

  • @robiplay9409
    @robiplay9409 18 днів тому +1

    Тільки суспільство що поважає і захищає життя кожної людини з моменту зачаття має майбутнє. Також треба безкоштовна державна медична допомога в зачатті дітей в природних циклах ДРТ для всіх бажаючих громадян.

    • @hympytyevhen5744
      @hympytyevhen5744  18 днів тому

      думаю, що в перелічених розвинених країнах з цим все в порядку, але народжуваність на дуже низькому рівні

  • @Im_FreeMan
    @Im_FreeMan 22 дні тому +3

    Уже давали бомжам за дітей по30-60-120000..Помогло? У мене такі сусіди наплодили 4 дитини.Всі гроші про..рали.Кока-Кола рікою, "Снікерси", "Марси" відрами...Веселились. гуляли.Діти виросли на манній каші з водою.У всіх анемія.Навіть старі трухляві вікна не замінили.Замість вбиральні-відро, у яке ходять всім виводком.Дайте їм ще грошей.Вони вам іще родять.

    • @hympytyevhen5744
      @hympytyevhen5744  22 дні тому

      ну це такий досвід не лише України

  • @user-pk3ku3ko9g
    @user-pk3ku3ko9g 21 день тому

    Було єдине покоління, яке більш-менш жило стабільно. Це покоління , народжене в кінці 30-х - 40рр.
    Ні війни не бачили, ні тривог не чули. І у всіх майже було по 2, а то і 3 дитини. Звичайно, я не про всіх, а взагалі по колишній країні.

  • @DoctorStoun
    @DoctorStoun 22 дні тому +3

    Тут треба для порівняння подивитися у яких умовах живуть люди з високою народжуваністю, і зробити так у нас. І справа зовсім не у грошах , про які завжди скиглять жінки. Бо їм завжди мало грошей. Страждають від жадоби постійно.

    • @hympytyevhen5744
      @hympytyevhen5744  22 дні тому +1

      якщо Ви про країни з високою народжуваністю, то це Нігер,Уганда,Ангола,Малі, Чад, Сомалі... Можна уявити як вони живуть) Про гроші згоден. Так, в багатьох в Україні це перша думка. "От якби держава платила хоча би..... грн"

    • @DoctorStoun
      @DoctorStoun 22 дні тому

      @@hympytyevhen5744 шоб була вища народжуваність, то треба зробити так, щоб жінка почала цінувати сім'ю. Бо понад 80% розлучень трапляються з жіночої ініціативи. Жінці зараз вигідніше стрибати по х..ям, ніж бути дружиною, тому що у жінок є залежність від наркотика ,,Uvaga", і вони відкрили для себе соц мережі нещодавно, де безкоштовно їм роздають щодня з ранку до вечора те, чого у минулі роки до виникненя інтернету треба було очікувати і цінувати якщо хтось до неї залицявся чи шось таке. А ще аліменти. Необхідно їх заборонити, щоб у жінки не було ще одної причини хотіти розлучитися. Бо вони часто самі живуть на них, а дитині крихти.

  • @TT-qd9uj
    @TT-qd9uj 23 дні тому +1

    А чи можна досягти природнього відтворення населення в нашій країні за сприятливих умов та підвищенної соціалки на дитину?

    • @hympytyevhen5744
      @hympytyevhen5744  23 дні тому

      На 92% впевнений, що ні. Чимало країн "спокушали" різними благами. До необхідних 2,2 не доходило. Стимулюється народження (переважно) в найбідніших верствпх, мігранти з бідних країн і т.д. Зараз народжувати в нас мають 1990-і - поч.2000-х р.н., а їх і так обмаль, бо вже тоді була низька народжуваність

    • @user-xv8jl9wd6z
      @user-xv8jl9wd6z 22 дні тому

      Народження дитини має бути виключно добровільним рішенням. Ми нічого нікому не повинні. Покоління 2000 ще самі не стоять твердо на ногах, бо тільки но пішли в самостійне життя, ще нічого не маємо, а вже всім винні. Для початку хай закінчиться війна, бо в таких умовах хоч би самому не подохнути.

    • @TT-qd9uj
      @TT-qd9uj 22 дні тому +1

      @@user-xv8jl9wd6z якраз я покоління 2000. Народжуваність однозначно треба пробувати стимулювати будь яким чином. Хотілось щоб і не тільки кількісно, а й якісно.. Буремні часи

    • @user-tp4gg8cr8l
      @user-tp4gg8cr8l 22 дні тому

      ​@@TT-qd9ujтак чому не народжуєш, діти з коментарів не з'являються

    • @TT-qd9uj
      @TT-qd9uj 22 дні тому

      @@user-tp4gg8cr8l бо вчусь, працюю, намагаюсь стати "на ноги". Коли будуть сприятливі за моїми міркуваннями умови - буду думати про створення сім'ї. Більшість вільних коштів на СОУ віддаю, це найкраща інвестиція станом на зараз

  • @user-pk3ku3ko9g
    @user-pk3ku3ko9g 21 день тому +1

    Жить негде ...

  • @user-tp4gg8cr8l
    @user-tp4gg8cr8l 22 дні тому +1

    Скільки дітей прогодуєш на мінімалку, а на дві? Десь мінус 2-3 дитини. В цій країні однаково дорого що народжувати, що помирать.. А якщо з дружиною військовозобов'язані то дітей на фронт брати?

    • @hympytyevhen5744
      @hympytyevhen5744  22 дні тому

      Начебто ,якщо обоє віймьковозобов'язані, то хтось один з дитиною

  • @user-xv8jl9wd6z
    @user-xv8jl9wd6z 23 дні тому +1

    Причини скорочення народжуваності полягають в тотальній бідності населення та неспроможності прогодувати навіть себе за ту зарплату що пропонують, також в війні та мобілізації чоловіків, бо навіщо народжувати, якщо жінка буде ростити дитину сама без допомоги з боку держави, особливо, якщо їй нема кому допомогти. Також скорочення народжуваності полягає в зниженні больового порогу жінки, а також через акушерське насилля в пологових будинках та відсутності самостійно обирати спосіб розродження. От і все.

    • @hympytyevhen5744
      @hympytyevhen5744  23 дні тому +2

      Але чи стосуються вказані Вами причини Кореї, Іспанії, Японії, Португалії, Швейцарії, Фінляндії, Хорватії, де показники майже на тому ж наднизькому рівні, що й в Україні?

    • @user-xv8jl9wd6z
      @user-xv8jl9wd6z 22 дні тому +1

      У кожної країни свої причини низької народжуваності, але то питання особистого вибору, або поширення нетрадиційної сексуальної орієнтації. Але хіба ті країни живуть так як ми? Вони хоч мають права. А в нас хіба вони діють? А з іншого боку, самі подумайте, будучи жінкою, чи хотіли б ви декілька раз переживати родові муки та підривати своє здоров'я? Головне не кількість дітей, а виховати їх так, щоб вони стали достойними людьми, а не ресурсом для держави.

    • @hympytyevhen5744
      @hympytyevhen5744  22 дні тому +2

      @@user-xv8jl9wd6z але ж і раніше жінки народжували з болем, зараз хоча б допоміжні засобі знеболювальні чи стимулюючі є. Орієнтації різні завжди були, просто так активно про них не говорилося. Звісно в Україні є свої причини, але і до 2014, і до 2022 рр ніякого демографічного вибуху чомусь не було, хоча держава різними способами йшла назустріч

    • @user-xv8jl9wd6z
      @user-xv8jl9wd6z 22 дні тому

      Ха-ха, держава йшла назустріч? Яким чином? Що ти по своїй професії не може заробляти нормально? Чи може у нас медицина нормальна? Чим держава стимулювала народжуваність? За ті 860 грн на дитину можна в місяць доглядати за нею? Часи змінюються і люди змінюються. Тут хоч би одній дитині дати освіту, добробут, комфортні умови, стартові умови для розвитку. Подивіться на африканські країни де є приріст народжуваності, а толку з того. Ті діти безпорадні, без освіти, медицини, нормальної води та харчування, так ще й суспільні традиції заганяють їх в рамки.

    • @user-xv8jl9wd6z
      @user-xv8jl9wd6z 22 дні тому

      Ви звісно порівняли витривалість людей тоді і зараз. Зараз вже не ті люди. Особисто за себе скажу, тут по здоров'ю хоч би одного народити благополучно