És ezt milyen rendszerességgel tetszik végezni,gondolok itt időben főleg szőlőnél.Nálam érett tràgya,tyúkszar,fűnyesedék a keverék minden évben.Köszi az ismertetést.👍🌱
Kedves Robert! A szőlők hetente egy alkalommal kapnak. Virágzáskor lesz egy kis szünet, majd utána egészen az érésig tápoldatozás. A tyúktrágya is nagyon jó régebben amikor volt baromfink én is azt használtam.
Érthető, felhasznÁLHATÓ! Köszönöm szépen. Valamelyik videóban láttam, hogy a csalánléhez kézmosó szappant, ill. mosószert kevernek, hogy a tetüktől érzékeny búcsút vehessünk.
Tisztelt Tamás! Szeretném megkérdezni,hogy a konténerben nevelt szőlőt télen hol tárolja? Ugyanis sikerült öt darab ukrán fajtát gyökereztetnem,és most én sem akarom ősszel kiültetni,hanem csak tavasszal! sajnos az ősszel ültetett csemeték közül ,egy Belgrádi magvatlan,és egy Suvenir nem eredt meg,pedig több évtizede működő árudából vettem! Válaszát előre is köszönöm ! További sikereket kívánok! Üdv: János.
Kedves János! Három éve én is pontosan így jártam. Az ősszel ültetett Dubovszkij, Velesz, Landis nem eredt meg hiába voltak szép gyökerei. Ezért legalább egy évig konténerben nevelem a csemetéket, így tökéletesen begyökeresednek és azóta minden szőlő megeredt. A kertben vannak télen - ahogyan a felvételen is látszik -, és szépen átteleltek eddig. Igaz -10 C°-nál nem nagyon volt hidegebb. Nagyobb fagyok esetén a konténereket lehet takarni szalmával vagy földet húzni rá, ahogyan a kiültetett idősebb töveket is én be szoktam kupacolni. Üdvözlettel: Tamás
Érthető,nagyon hasznos videó,köszönöm a feltöltést!Jó egészséget,és még több videót Tamás!
Kedves Ferenc!
Köszönöm szépen a hozzászólást.
Örülök, hogy tudtam segíteni.
Nagyon tetszett. Köszönöm!
Nagyon szívesen!
És ezt milyen rendszerességgel tetszik végezni,gondolok itt időben főleg szőlőnél.Nálam érett tràgya,tyúkszar,fűnyesedék a keverék minden évben.Köszi az ismertetést.👍🌱
Kedves Robert!
A szőlők hetente egy alkalommal kapnak. Virágzáskor lesz egy kis szünet, majd utána egészen az érésig tápoldatozás. A tyúktrágya is nagyon jó régebben amikor volt baromfink én is azt használtam.
Érthető, felhasznÁLHATÓ! Köszönöm szépen. Valamelyik videóban láttam, hogy a csalánléhez kézmosó szappant, ill. mosószert kevernek, hogy a tetüktől érzékeny búcsút vehessünk.
Igen, valóban bevált módszer a szappan vagy a mosogatószer alkalmazása a tetvek ellen.
Karfiolt lehet valamelyikkel öntözni?
Kedves Réka!
Igen, lehet mindegyiket használni karfiol öntözéséhez is.
Tisztelt Tamás!
Szeretném megkérdezni,hogy a konténerben nevelt szőlőt télen hol tárolja? Ugyanis sikerült
öt darab ukrán fajtát gyökereztetnem,és most én sem akarom ősszel kiültetni,hanem csak
tavasszal! sajnos az ősszel ültetett csemeték közül ,egy Belgrádi magvatlan,és egy Suvenir nem eredt meg,pedig több évtizede működő árudából vettem!
Válaszát előre is köszönöm !
További sikereket kívánok!
Üdv: János.
Kedves János!
Három éve én is pontosan így jártam. Az ősszel ültetett Dubovszkij, Velesz, Landis nem eredt meg hiába voltak szép gyökerei. Ezért legalább egy évig konténerben nevelem a csemetéket, így tökéletesen begyökeresednek és azóta minden szőlő megeredt. A kertben vannak télen - ahogyan a felvételen is látszik -, és szépen átteleltek eddig. Igaz -10 C°-nál nem nagyon volt hidegebb.
Nagyobb fagyok esetén a konténereket lehet takarni szalmával vagy földet húzni rá, ahogyan a kiültetett idősebb töveket is én be szoktam kupacolni.
Üdvözlettel: Tamás
@@tamasborai Nagyon szépen köszönöm!