Із власного досвіду те що колись мій супер інструктор сказав вивчити на пам'ять і це реально потім пригодилось: це визначення обгін /випередження і визначення надання переваги у русі (два інспектори щось невнятне мичали на мою вимогу дати визначення, що значить надати перевагу у русі вміняючи мені свою інтерпретацію "не надання" переваги у русі, але після того як я його процитував дослівно з блідим виглядом мали мене відпустити)
На сьогоднішній день у сучасному світі переважна більшість водіїв поспішає, тому проїзд на червоний - регулярна практика, причому на глибокий червоний, не на миготливий зелений чи жовтий, ще й буває сигналять пішоходам, що починають переходити дорогу, замість того, щоб завчасно зупинитись прискорюються, щоб проскочити. За нерегульовані пішоходні переходи - то просто анекдот. Мало хто пропускає пішоходів, можна стояти хвилинами і всі будуть їхати, наче не бачать тебе. Треба ходити мабуть з цеглиною чи биткою, але тоді з'являться питання у поліції вже до тебе) І доведи, що ти за справедливість, а водії вкрай знахабніли і це тільки, щоб вони виконували правила, які мають виконувати за замовчуванням. Не кажучи про те, що постійно не зважають на розмітку та на напрямок руху по полосах. У нас є багато гарних правил, є багато класних законів і тд, але немає невідворотності покарання, а поки цього не буде, то нажаль ситуація буде дуже сумною. Про що можна казати, якщо багато хто з порушників ще і вилаять тебе, що ти тут переходиш дорогу, чи якраз сам пропускаєш пішохода і затримуєш королів доріг - діарейників. А якби поліція чи камери штрафували цих покидьків, то дивишься і на дорогах стало б безпечніше і спокійніше, бо є люди, які тихцем порушують і права не качають, а є нахаби, що береги поплутали давно.
А ви в якому регіоні живете? У Вінниці пішоходів пускають. У Львові впринципі теж. От жив в Празі, там так як ви кажете, проїжають, а вийдеш, то сигналять. На сході Чехії пускають теж нормально. В столиці типу всі спішуни.
Дніпро славиться тим, що в нас багато бидла на дорозі, і так, це правда, але так, щоб їхали на червоний, я раз, ну може максимум 2 бачила. Проскакуаати на жовтий - це так, стабільна практика
Обов'язково треба знати, в яких випадках поліція взагалі може зупиняти авто - Закон про нацпол стаття 35, і в яких випадках має право перевіряти документи - стаття 32. а ще відзначити, що при військовому стані (та і взагалі також), вони не мають права зупиняти водія "просто щоб перевірити документи". Ну і не зайвим буде знати, як згідно закону має вести себе поліцейський при зупинці авто - його алгоритм дій, поведінка та зовнішній вигляд (однострій) та як правильно він повинен складати постанову. Бо чогось часто поліція не знає основних, написаних для них, законів
@@somerandomvideos645 дивно, що знання законів для вас це бикування, у нас наче як правова держава. Якщо ти себе не можеш згідно закону захистити при спілкуванні з поліцією, то будь певен, що він випише тобі постанову за те, що ти міг в теорії і не робити. Сам на це попадвся і не раз, саме через необізнанність. І ти, як громадянин, маєш вказати поліцейському, де саме він не правий, бо це твоє абсолютне право, а не мовчати в ганчірочку і дозволяти копу робити, що йому заманеться, щоб виписувати незаконні постанови. В суд, якщо вже на то пішло, треба йти з доказами - фільмувати все, а копи можуть тобі сказати - що їх не можна знімати, і ти такий - ну лааадно, не буду, чи шо?)
@@somerandomvideos645проти поліції - ні. А от проти пластмассового мусора, яке є профнепридатним і хрен зна як пройшло розумову і фізичну атестацію - святе діло.
Багато років тому мене на посту зупинив співробітник ДАІ та пробив талон за те що я їхав з включеними фарами в режимі дальнього світла. На мої заперечення що назустріч не було жодної машини він мені відповів: Ви повинні були перемкнути світло коли побачили що з будки виходить співробітник ДАІ. В Правилах такого пункту так і не знайшов
про жовтий сигнал світлофору гарно сказано, але в реальності водії часто тиснуть на газ на зелений миготливий, а потім вже пролітають на жовтий. тому ось ці розповіді про "не зміг зупинитись" в більшості випадків буде брехливим виправданням
@@volodymyrpuziy3426 у тесті на миготливий зелений потрібно зменшити швидкість і якщо буде потрібно, то зупинитись, а не газувати, щоб швидше проїхати.
@@volodymyrpuziy3426 коли рознешеш комусь бочину на перехресті розкажишь про мента), У Харкові так в центрі міста 20 річна дівчина 5 людей вбила в 2017 році, одна спрва коли миготить за 10 метрів і тоді реально залишаеться їхати, але більшість за 50 метрів бачать і тиснуть на газ
Через таких знавців мови як ви, зникає будь-яке бажання вдосконалювати власні знання та вміння. Як людина весь час розмовляла ворожою то, напевне, уже відбувається прогрес у використанні української мови, а ви у найдрібніші дрібниці тицяєте із відчуттям власної переваги і зовсім не там, де це потрібно! Відео про ПДР, а не філологічні нюанси! На початку вторгнення всі були у захваті від того, що російськомовні хоч і криво, але переходили на українську. Що тепер сталося? Що їм тепер робити? Повертатися до тієї, яку ліпше знають(ворожу)?
@@ZlyjTaksyst Що робити? Вчити далі. І користуватись всіма можливостями. Я чо за них маю переживати? За мене вони переживали з мого народження (з 1973-го)? Та мене цькували "илітниє гарацкіє". Мені глибоко до лямпи їх #єдінастрана.
@@ZlyjTaksyst Вчитися і вдосконалюватися, а ще - не забувати дякувати за виправлення помилок!!!! Будьте чемні і не розпалюйте ненависть! Лагідна українізація вже вилізла нам боком.
6:15 при цьому ігноруємо п.18.1 Водій транспортного засобу, що наближається до нерегульованого пішохідного переходу, на якому перебувають пішоходи, повинен зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися, щоб дати дорогу пішоходам, для яких може бути створена перешкода чи небезпека.
4:00 при цьому всі ігнорують п. 16.4 Забороняється виїжджати на будь-яке перехрестя, у тому числі при сигналі світлофора, що дозволяє рух, якщо на перехресті утворився затор, який змусить водія зупинитися на цьому самому перехресті, що у свою чергу створить перешкоду для руху інших транспортних засобів та пішоходів.
А на сьогоднішній день щодня прохожу по пішохідному переходу і наштовхують на автомобілі що повністю перекривають вихід з пішохідного переходу на тротуар. Звернення у відповідну службу нічого не дало. Співробітники поліції самі петляють між машинами щоб пройти на тротуар. А для мам з колясками взагалі біда. Перетинаєш "зебру"і впираєшся в чиєсь авто. Власники авто, як правило, нахабніші від пішоходів
Раджу водіям, яких зупинив мусар і щось відразу випитує і хоче звинуватити, не розмовляти з ним взагалі, так як ви не зобов'язані доказувати свою невинуватість і жодних показів і даних щодо себе і своїх близьких родичів теж не зобов'язані говорити (згідно 62 і 63 статті конституції) будуть докази правопорушення, тобто відео зняте в автоматичному режимі або покази свідків (мусара не можуть бути свідками), тоді вже можна "розслабитися і видихнути" і пробувати захищати свої права!
Якщо не працює підсвічування номерного знаку і неможливо усунути на місті. З вашого роліку (з пдр) забороняється керувати тз , а не експлуатація тз. Тобто з аварійкою я не можу доїхати ? Яки мої дії?
В Польщі заборонено обгін вантажівкою на дорозі з двома смугами в одному напрямку. Чи це так? Чи можете прокоментувати і яке покарання за порушення. З повагою, Віктор.
Якщо дорога має як мінімум 2 смуги для руху хоча б в одному напрямку, на ній виїзд на смугу зустрічного руху заборонено. Зважаючи на те, що обгін - це випередження з виїздом на смугу зустрічного руху, на дорогах, які мають як мінімум 2 смуги для руху хоча б в одному напрямку, обгони заборонені взагалі будь-яких транспортних засобів. Дозволяється тільки випередження, тобто рух транспортного засобу зі швидкістю, що перевищує швидкість попутного транспортного засобу, що рухається поряд по суміжній смузі
8:50 а можна і підпис не ставити одразу їхати на вечірку бухати, а інший учасник ДТП вже сам викликає поліцію і првидомить, що ви спричінили аварію та поїхали з місця (номер вашої магини в нього вже є і мабуть фото). А вранці ви вже будете розповілати поліції що були ЩЕ тверезі і нікуди не тікали😂
6:12 але 18.1 каже, що Водій транспортного засобу, що наближається до нерегульованого пішохідного переходу, на якому перебувають пішоходи, повинен зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися, щоб дати дорогу пішоходам, для яких може бути створена перешкода чи небезпека.
щас по городу все движутся с большим превышением скорости на светофоры не обращают внимания за городом встречники идут в лобовое лиш бы обогнать с большим превышением скорости подрезают если я не принял вправо когда он меня обгоняет. про гаишников вопрос кто этим должен заниматся
Правила указывают что все должны ехать в правой крайней полосе, если она не занята. В левые ряды нужно выезжать для поворота налево, разворота и опережения. Хоть на трассе, хоть в городе! Так зачем вылазить в левый ряд, еле ползти там и потом обижаться что бубочку справа обгоняют и подрезают? То же касается и грузовозов: вылезли в левый ряд - сами виноваты что появились машины в слепой зоне справа!
@@ZlyjTaksyst если это мне написал то не пойму каким боком оно меня касается?? у нас к примеру треллеры с танками шуруют по центру а не по разметке и по рядам.
Нічого про проїзд направо при червоному сигналі світлофору. Чи в Україні це заборонено? В США, для повороту направо, круглий червоний сигнал працює як знак "стоп", а от на червону стрілку забороняється проїзд. Мені на практичному екзамені відняли -1 балл за те, що я не проїхав, коли не було перешкод, а чекав зелений. І ще поясніть мені таку річ: чому в Україні після червоного включається знову жовтий, для чого це? Щоб починати рухатись, коли інші машини ще не закінчили рух? Не розумію такої логіки.
@@autoschoolonlinechas підготуйтесь до руху, ніби це якісь перегони - логіка во 👍 А на ділі - всі починають рухатись на жовте. А тепер логіка в США: червоне>зелене>жовте>червоне, тобто, коли ви рухаєтесь і вам вмикається жовтий перед червоним - іншим на перехресті ще горить червоний і тільки коли вам загоряється червоний то іншим загоряється зелений через секунду. Тобто десь секунду горить червоне світло в обох напрямках щоб зменшити вірогідність аварій, а жовтий сигнал після червоного геть не потрібний.
не повірите, але в Україні зараз також на пару секунд у всіх червоний загоряється. "Всі їдуть на жовтий". Ну, не знаю, Вам мабуть з США видніше, що у нас тут робиться і як хто їздить. Дійсно, трапляються такі водії, що починають рух на поєднання червоного і жовтого, але слово "всі" ну дуже, дуже перебільшено@@BMonk
@@autoschoolonlinechas я знаходжусь в Україні з 2015 року, тому може мені не видніше, але різниця дуже відчувається. За цих 9 років довелось по Україні покататись вздовж і впоперек з різними водіями, так що бачу хто і як їздить, особливо таксисти. Але щось ми далеко відійшли від теми, бо насамперед я запитував, чи в Україні дозволяється поворот направо при червоному сигналі?
@@BMonk поворот праворуч при червоному сигналі дозволяється в 2 випадках. 1) Якщо є додаткова секція світлофора у вигляді стрілки біля зеленого сигналу - тоді, коли вона увімкнена. 2) Якщо є намальована зелена стрілка навпроти червоного сигналу. В будь-якому випадку при русі праворуч на червоний треба дати дорогу Тз, що їдуть з інших напрямків і пішоходам
😅 а так от чого стіььки поліцейских пріусів розбивають ага вони з телефонами їздять і такі гад кончені правила знаю але як їх використовувати на дорозі ні
Щоб застосовувати якусь міру до пішоходів необхідно щоб пішоход пройшов науку і здав нкзамени як це роблять водії.і тільки після цього пішоход може бути покараний.а так пішоход знає правила тільки по наслишке. Звідки пішоход може знати як правильно ??? Якщо ніхто його не вчив.хто в селах людей вчить???? Та ніхто.попавши в місто людина губиться а багато вумніків верещать типу ти що тупа.... .а на справді сттуація набагато гірша
правила дорожнього руху у відкритому доступі в інтернеті, там для пішохода на сторінку А4 максимум, кожен хто хоче може почитати, не треба ля ля. Не вірю що в селі в школі не кажуть що переходити дороху треба на зебрі, більшість проблем з пішохдами що вони переходять дорогу де попало
Додаткове питання до попереднього. В чому різниця юридично заборона експлуатації і заборона керування? Сп'яніння і підсвічування номерного знаку в одному списку : Заборона керування. П'яний же не може з аварійкою коротшим шляхом доїхати до дому, так і з несправною підсвіткою треба залишити тз з несправністю там де її виявив?
Яке може бути "додаткове" запитання ?!! Ти взагалі бачив таку книжку, як "ПДР України" ?! Ти візьми і почитай ! І дужє погано, якщо ти задаєш такі питання і в тебе вже є "права" ! По-перше, в ст 31.4 , 31.5, 31.6 ніде не пишуть про "заборону КЕРУВАННЯ " ! Там написано про заборону ЕКСПЛУАТАЦІЇ транспортного засобу ! По-друге, про заборону КЕРУВАННЯ ТЗ відносно стану водія, пишуть в ст. 2.9 п. "а ", а про освітлення номерного знаку в п. "в" ! Тобто, ст. 2.9 - заборона керування ТЗ по стану водія, а ст.31.4 ,5,6 - по технічному стану водія ! Не путай праведне з грішним !
Не плутайте проїзд на жовтий для запобігання екстренного гальмування і проїзд на червоний. Це дуже різні речі. Скажу більше- починати рух на зелений можна лише після того, як ви впевнились, що перехрестя не зайняте тр.засобом, що закінчує проїзд перехрестя... Ігакше вас можуть звинуватити, хоч ви їхали на зелений
хтось жеш грамотний правила пише тоді чому у правилах про НОМЕРНІ знаки мова йде про один номерний знак?...можна зрозуміти якщо щось недавно змінилось,так ні,номерів завжди було двоє
Вони (номерні знаки) розглядаються не вкупі, а окремо. Один з них має підсвічування, другий ні. І якщо забруднений один з них, це порушення. Якщо прописати "номерні знаки", то буде купа опротестувань- що один був забруднений, але ж не обидва (наприклад). Тож, якщо є порушення хочаб по одному знаку- то вже є порушення...
Де це таке написано, що пішохід має перевагу на перехід на нерегульованому переході. Не плутайте перевагу на перехід з перевагою під час переходу. Пішохід не має права переходити поки не впевниться в своїй безпеці, а якщо він дурень пішов, то водій уже повинен його пропустити, якщо зможе.
читаємо п. 18.1. "Водій транспортного засобу, що наближається до нерегульованого пішохідного переходу, на якому перебувають пішоходи, повинен зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися, щоб дати дорогу пішоходам, для яких може бути створена перешкода чи небезпека." Також читаємо п. 4.16а. Пішохід має право: a) на перевагу під час переходу проїзної частини позначеними нерегульованими пішохідними переходами, а також регульованими переходами за наявності на те відповідного сигналу регулювальника чи світлофора; З іншого боку, є п. 4.14а,б. Пішоходам забороняється: a) Виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху; б) раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід; Тому, з одного боку так, пішохід має переконатися у безпеці, тут Ви праві і неправі відносно того, що у пішохода немає переваги
@@autoschoolonlinechas Верховний Суд встановив, що за змістом пп «ґ» п. 8.7.3. ПДР вбачається, що жовтий сигнал світлофора забороняє рух і попереджає про наступну зміну сигналів. У разі подання світлофором (крім реверсивного) або регулювальником сигналу, що забороняє рух, водії повинні зупинитися у місцях, визначених п. 8.10 цих Правил. Такого висновку дійшов Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду при розгляді справи №751/5437/17.
Сенс в чому людина проїжджала на жовтий перехрестя щоб уникнути екстренного гальмування. Але Верховний Суд України всеодно притягнув її до відповідальності за проїзд на жовтий забороняючий.
Водій повинен знати і виконувати ПДР!!! І А не вісім пунктів щоб сперечатись з інспектором. Таке враження що ваші відео щоб допомогти моральним уродам на шляхах загального користування.
З приводу "всі поголовно не знають п. 10.3" я би не став так звинувачувати, навіть 70%. Величезна кількість людей, особливо протягом останніх років, навчаються і отримують права "за знання". Крім того, держава наразі активно бореться з корупцією в цій сфері і отримати права "за сало" та і за гроші, за які можна купити тонну сала практично неможливо. Не буду стверждувати на 100%, що не можна "домовитися", але якщо і можна, то це поодинокі випадки недовигнанних корупціонерів, які не носять массовий характер. Ці "рєшали" нададуть Вам свої "послуги" за дуже великі гроші за "ризик". Значно простіше і правильніше вивчити і здати без хабарів. Україна - європейська країна і досить вже цього лайна
Про що ти мелеш?? Пішоходи що вивчають правила дорожнього рузу??? Ти іще права забери в пішохода.пішоходи не знають правил дорожнього руху.як мож від них щось вимагати
Закон о национальной полиции статья 35 причины остановки. Купап статья 251 доказательства. И вести видео съемку согласно 34 ст КУ и прозрачности их деятельности. Только это все не рабочее. Я даже права не могу обменять, 1300грн требуют бегунки чтоб получить талон на обмен
Я у травні міняв водійське посвідчення 1994 року на нове. Близько трьохсот гривень. Але години три довелося почекати, бо воно не оцифроване і потрібно було підіймати архів.
Із власного досвіду те що колись мій супер інструктор сказав вивчити на пам'ять і це реально потім пригодилось: це визначення обгін /випередження і визначення надання переваги у русі (два інспектори щось невнятне мичали на мою вимогу дати визначення, що значить надати перевагу у русі вміняючи мені свою інтерпретацію "не надання" переваги у русі, але після того як я його процитував дослівно з блідим виглядом мали мене відпустити)
Дякую за важливу інформацію. Всім миру і натхнення
Напам'ять навряд. Але ВСІ правила треба знати. Можна не дослівно, але зміст - так. Плюс пару стетей з Кодексу про адмін. порушення
Дякую Вам, Важливо, треба поширювати
На сьогоднішній день у сучасному світі переважна більшість водіїв поспішає, тому проїзд на червоний - регулярна практика, причому на глибокий червоний, не на миготливий зелений чи жовтий, ще й буває сигналять пішоходам, що починають переходити дорогу, замість того, щоб завчасно зупинитись прискорюються, щоб проскочити. За нерегульовані пішоходні переходи - то просто анекдот. Мало хто пропускає пішоходів, можна стояти хвилинами і всі будуть їхати, наче не бачать тебе. Треба ходити мабуть з цеглиною чи биткою, але тоді з'являться питання у поліції вже до тебе) І доведи, що ти за справедливість, а водії вкрай знахабніли і це тільки, щоб вони виконували правила, які мають виконувати за замовчуванням. Не кажучи про те, що постійно не зважають на розмітку та на напрямок руху по полосах. У нас є багато гарних правил, є багато класних законів і тд, але немає невідворотності покарання, а поки цього не буде, то нажаль ситуація буде дуже сумною. Про що можна казати, якщо багато хто з порушників ще і вилаять тебе, що ти тут переходиш дорогу, чи якраз сам пропускаєш пішохода і затримуєш королів доріг - діарейників. А якби поліція чи камери штрафували цих покидьків, то дивишься і на дорогах стало б безпечніше і спокійніше, бо є люди, які тихцем порушують і права не качають, а є нахаби, що береги поплутали давно.
А ви в якому регіоні живете? У Вінниці пішоходів пускають. У Львові впринципі теж. От жив в Празі, там так як ви кажете, проїжають, а вийдеш, то сигналять. На сході Чехії пускають теж нормально. В столиці типу всі спішуни.
@@denyspilia Дніпро
Дніпро славиться тим, що в нас багато бидла на дорозі, і так, це правда, але так, щоб їхали на червоний, я раз, ну може максимум 2 бачила. Проскакуаати на жовтий - це так, стабільна практика
@@svitlana_chi Та отож, що багато. Їздять на червоний тільки так, я бачу кожну 3-4 поїздку, а їжджу через день.
Та буває так що ти аже на середині пішохідної доріжки,а водій їде на тебе, та щей голова десь у бік повернута..
Дякую, пiдписався, незабаром здача!
Дуже гарний канал! Перша порада:
Ставляйте "Прямоток" увімкніть аварійку і педаль в підлогу "Я їду на СТО" 😂😂😂
Далі теж вчать *******
Дякую за вашу роботу. Слава Україні
Обов'язково треба знати, в яких випадках поліція взагалі може зупиняти авто - Закон про нацпол стаття 35, і в яких випадках має право перевіряти документи - стаття 32.
а ще відзначити, що при військовому стані (та і взагалі також), вони не мають права зупиняти водія "просто щоб перевірити документи".
Ну і не зайвим буде знати, як згідно закону має вести себе поліцейський при зупинці авто - його алгоритм дій, поведінка та зовнішній вигляд (однострій) та як правильно він повинен складати постанову.
Бо чогось часто поліція не знає основних, написаних для них, законів
знати що б що? бикувати проти поліції? максимум що можна з цього - потім в суд.
@@somerandomvideos645 дивно, що знання законів для вас це бикування, у нас наче як правова держава. Якщо ти себе не можеш згідно закону захистити при спілкуванні з поліцією, то будь певен, що він випише тобі постанову за те, що ти міг в теорії і не робити. Сам на це попадвся і не раз, саме через необізнанність. І ти, як громадянин, маєш вказати поліцейському, де саме він не правий, бо це твоє абсолютне право, а не мовчати в ганчірочку і дозволяти копу робити, що йому заманеться, щоб виписувати незаконні постанови.
В суд, якщо вже на то пішло, треба йти з доказами - фільмувати все, а копи можуть тобі сказати - що їх не можна знімати, і ти такий - ну лааадно, не буду, чи шо?)
Та ти напевно мент, і захищаєш своє плем'я @@somerandomvideos645
@@somerandomvideos645проти поліції - ні. А от проти пластмассового мусора, яке є профнепридатним і хрен зна як пройшло розумову і фізичну атестацію - святе діло.
Дякую!
Дякую! За український контент!
Багато років тому мене на посту зупинив співробітник ДАІ та пробив талон за те що я їхав з включеними фарами в режимі дальнього світла. На мої заперечення що назустріч не було жодної машини він мені відповів: Ви повинні були перемкнути світло коли побачили що з будки виходить співробітник ДАІ. В Правилах такого пункту так і не знайшов
Респект💯
Всім безпеки на дорогах, а то потрапите до мене у добірку😅
СУПЕР!👍👍👍
Дякую! Цікаво)
А интеллект то -- супер, попал.👍
про жовтий сигнал світлофору гарно сказано, але в реальності водії часто тиснуть на газ на зелений миготливий, а потім вже пролітають на жовтий. тому ось ці розповіді про "не зміг зупинитись" в більшості випадків буде брехливим виправданням
Миготливий зелений лише попереджує, що скоро буде жовтий сигнал. Не варто включати "мента"
@@volodymyrpuziy3426 то треба готуватись до зупинки, а не гнати на жовтий
@@volodymyrpuziy3426 у тесті на миготливий зелений потрібно зменшити швидкість і якщо буде потрібно, то зупинитись, а не газувати, щоб швидше проїхати.
@@volodymyrpuziy3426так, і це означає що треба гальмувати, а не тиснути на газ до перевищення дозволеної швидкості аби проскочити.
@@volodymyrpuziy3426 коли рознешеш комусь бочину на перехресті розкажишь про мента), У Харкові так в центрі міста 20 річна дівчина 5 людей вбила в 2017 році, одна спрва коли миготить за 10 метрів і тоді реально залишаеться їхати, але більшість за 50 метрів бачать і тиснуть на газ
Дякую
На всіх світлофорах поставити камери і ШТРАФУВАТИ усіх хто порушує
Особливо тцкак, які зупиняють авто без будь-яких повноважень під прикриттям мєнтів
В твоєму плані є одне АЛЕ, і це кількість людей за пультами у всіх містах)
По магістралях, дорогаХ, доріжкаХ. А ще ліпше дорогаМИ, доріжкаМИ, магістраляМИ
Не ліпше, а правильно! Правильно буде лише ПО голові.
@@volodymyrpuziy3426 ліпше. Бо інакше #єдінаястрана. Уесесер.
Через таких знавців мови як ви, зникає будь-яке бажання вдосконалювати власні знання та вміння. Як людина весь час розмовляла ворожою то, напевне, уже відбувається прогрес у використанні української мови, а ви у найдрібніші дрібниці тицяєте із відчуттям власної переваги і зовсім не там, де це потрібно! Відео про ПДР, а не філологічні нюанси! На початку вторгнення всі були у захваті від того, що російськомовні хоч і криво, але переходили на українську. Що тепер сталося? Що їм тепер робити? Повертатися до тієї, яку ліпше знають(ворожу)?
@@ZlyjTaksyst Що робити? Вчити далі. І користуватись всіма можливостями.
Я чо за них маю переживати? За мене вони переживали з мого народження (з 1973-го)? Та мене цькували "илітниє гарацкіє". Мені глибоко до лямпи їх #єдінастрана.
@@ZlyjTaksyst Вчитися і вдосконалюватися, а ще - не забувати дякувати за виправлення помилок!!!! Будьте чемні і не розпалюйте ненависть! Лагідна українізація вже вилізла нам боком.
Ага, правильно, учите новичков проскакивать на желтый, ведь он же всегда зажигается внезапно (после 3 мигающих зеленых)
6:15 при цьому ігноруємо п.18.1 Водій транспортного засобу, що наближається до нерегульованого пішохідного переходу, на якому перебувають пішоходи, повинен зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися, щоб дати дорогу пішоходам, для яких може бути створена перешкода чи небезпека.
👍👍👍
4:00 при цьому всі ігнорують п. 16.4 Забороняється виїжджати на будь-яке перехрестя, у тому числі при сигналі світлофора, що дозволяє рух, якщо на перехресті утворився затор, який змусить водія зупинитися на цьому самому перехресті, що у свою чергу створить перешкоду для руху інших транспортних засобів та пішоходів.
Супер
А на сьогоднішній день щодня прохожу по пішохідному переходу і наштовхують на автомобілі що повністю перекривають вихід з пішохідного переходу на тротуар. Звернення у відповідну службу нічого не дало. Співробітники поліції самі петляють між машинами щоб пройти на тротуар. А для мам з колясками взагалі біда. Перетинаєш "зебру"і впираєшся в чиєсь авто. Власники авто, як правило, нахабніші від пішоходів
Раджу водіям, яких зупинив мусар і щось відразу випитує і хоче звинуватити, не розмовляти з ним взагалі, так як ви не зобов'язані доказувати свою невинуватість і жодних показів і даних щодо себе і своїх близьких родичів теж не зобов'язані говорити (згідно 62 і 63 статті конституції) будуть докази правопорушення, тобто відео зняте в автоматичному режимі або покази свідків (мусара не можуть бути свідками), тоді вже можна "розслабитися і видихнути" і пробувати захищати свої права!
Якщо не працює підсвічування номерного знаку і неможливо усунути на місті. З вашого роліку (з пдр) забороняється керувати тз , а не експлуатація тз. Тобто з аварійкою я не можу доїхати ? Яки мої дії?
Думаю в пдд набагааааатоооооо більше пунктів ,які водій має знати
🚙💛👌
В Польщі заборонено обгін вантажівкою на дорозі з двома смугами в одному напрямку. Чи це так? Чи можете прокоментувати і яке покарання за порушення. З повагою, Віктор.
Якщо дорога має як мінімум 2 смуги для руху хоча б в одному напрямку, на ній виїзд на смугу зустрічного руху заборонено. Зважаючи на те, що обгін - це випередження з виїздом на смугу зустрічного руху, на дорогах, які мають як мінімум 2 смуги для руху хоча б в одному напрямку, обгони заборонені взагалі будь-яких транспортних засобів. Дозволяється тільки випередження, тобто рух транспортного засобу зі швидкістю, що перевищує швидкість попутного транспортного засобу, що рухається поряд по суміжній смузі
Судячі з усього, автор запитання плутає поняття "обгін" і "випередження". Для водія категорії С це сер'йозний недолік (а мова саме про фуру).
👍
8:50 а можна і підпис не ставити одразу їхати на вечірку бухати, а інший учасник ДТП вже сам викликає поліцію і првидомить, що ви спричінили аварію та поїхали з місця (номер вашої магини в нього вже є і мабуть фото). А вранці ви вже будете розповілати поліції що були ЩЕ тверезі і нікуди не тікали😂
6:12 але 18.1 каже, що Водій транспортного засобу, що наближається до нерегульованого пішохідного переходу, на якому перебувають пішоходи, повинен зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися, щоб дати дорогу пішоходам, для яких може бути створена перешкода чи небезпека.
Лиса ГУМА!!!
Не тільки з червоним,навіть жовтим торба
щас по городу все движутся с большим превышением скорости на светофоры не обращают внимания за городом встречники идут в лобовое лиш бы обогнать с большим превышением скорости подрезают если я не принял вправо когда он меня обгоняет. про гаишников вопрос кто этим должен заниматся
Может тебе нужно убраться с дороги со своим транспортом,а не тошнить 20-30км по городу
@@Lionsgat чё ты так решил тогда узаконь это и стань полноправным хозяином дорог а так каждый ляпнет.
Правила указывают что все должны ехать в правой крайней полосе, если она не занята. В левые ряды нужно выезжать для поворота налево, разворота и опережения. Хоть на трассе, хоть в городе! Так зачем вылазить в левый ряд, еле ползти там и потом обижаться что бубочку справа обгоняют и подрезают? То же касается и грузовозов: вылезли в левый ряд - сами виноваты что появились машины в слепой зоне справа!
@@ZlyjTaksyst если это мне написал то не пойму каким боком оно меня касается?? у нас к примеру треллеры с танками шуруют по центру а не по разметке и по рядам.
@@vadimbrusencov225 тебе, конечно! Это ведь ты жалуешься что тебя подрезают если вправо не принял.
а чим вiдрiзняеться заборона експлуатацii вiд заборони подальшого руху?
заборона експлуатації, якщо ти знайшов поламку під час зупинки, а заборона подальшого руху, якщо ти зламався просто на дорозі
Нічого про проїзд направо при червоному сигналі світлофору. Чи в Україні це заборонено? В США, для повороту направо, круглий червоний сигнал працює як знак "стоп", а от на червону стрілку забороняється проїзд. Мені на практичному екзамені відняли -1 балл за те, що я не проїхав, коли не було перешкод, а чекав зелений.
І ще поясніть мені таку річ: чому в Україні після червоного включається знову жовтий, для чого це? Щоб починати рухатись, коли інші машини ще не закінчили рух? Не розумію такої логіки.
Поєднання червоного і жовтого сигналів забороняє рух і інформує про наступне вмикання зеленого сигналу. Логіка - підготуйтеся до початку рухц
@@autoschoolonlinechas підготуйтесь до руху, ніби це якісь перегони - логіка во 👍 А на ділі - всі починають рухатись на жовте. А тепер логіка в США: червоне>зелене>жовте>червоне, тобто, коли ви рухаєтесь і вам вмикається жовтий перед червоним - іншим на перехресті ще горить червоний і тільки коли вам загоряється червоний то іншим загоряється зелений через секунду. Тобто десь секунду горить червоне світло в обох напрямках щоб зменшити вірогідність аварій, а жовтий сигнал після червоного геть не потрібний.
не повірите, але в Україні зараз також на пару секунд у всіх червоний загоряється. "Всі їдуть на жовтий". Ну, не знаю, Вам мабуть з США видніше, що у нас тут робиться і як хто їздить. Дійсно, трапляються такі водії, що починають рух на поєднання червоного і жовтого, але слово "всі" ну дуже, дуже перебільшено@@BMonk
@@autoschoolonlinechas я знаходжусь в Україні з 2015 року, тому може мені не видніше, але різниця дуже відчувається. За цих 9 років довелось по Україні покататись вздовж і впоперек з різними водіями, так що бачу хто і як їздить, особливо таксисти. Але щось ми далеко відійшли від теми, бо насамперед я запитував, чи в Україні дозволяється поворот направо при червоному сигналі?
@@BMonk поворот праворуч при червоному сигналі дозволяється в 2 випадках.
1) Якщо є додаткова секція світлофора у вигляді стрілки біля зеленого сигналу - тоді, коли вона увімкнена.
2) Якщо є намальована зелена стрілка навпроти червоного сигналу.
В будь-якому випадку при русі праворуч на червоний треба дати дорогу Тз, що їдуть з інших напрямків і пішоходам
Як мало транспорту у цьому мультику... Так би у житті.
Стосовно пішоходів.
У пдр є і Обов'язки
пішоходіа.
2
А де про фари ? Про те що з неробочою лівою рух заборонено в темний час доби
ПДР 31.4.3. почитайте всі підпункти. Там і про неробочу ліву, і про регулювання фар досить чітко написано
Водій має напам"ять знати пп. 1.4, 12.3, 13.1 - усе інше побічне
Все так змішано до купи і так монотонно розказано - що важко виокремити 8 пунктів. (((
Звуки авто вообще радуют..😂
Я не чую тут монотонності
😅 а так от чого стіььки поліцейских пріусів розбивають ага вони з телефонами їздять і такі гад кончені правила знаю але як їх використовувати на дорозі ні
Щоб застосовувати якусь міру до пішоходів необхідно щоб пішоход пройшов науку і здав нкзамени як це роблять водії.і тільки після цього пішоход може бути покараний.а так пішоход знає правила тільки по наслишке. Звідки пішоход може знати як правильно ??? Якщо ніхто його не вчив.хто в селах людей вчить???? Та ніхто.попавши в місто людина губиться а багато вумніків верещать типу ти що тупа.... .а на справді сттуація набагато гірша
правила дорожнього руху у відкритому доступі в інтернеті, там для пішохода на сторінку А4 максимум, кожен хто хоче може почитати, не треба ля ля. Не вірю що в селі в школі не кажуть що переходити дороху треба на зебрі, більшість проблем з пішохдами що вони переходять дорогу де попало
Телефон у руках постійно тримають багато водіїв...хоча Bluetooth вже давно є!!
Додаткове питання до попереднього. В чому різниця юридично заборона експлуатації і заборона керування? Сп'яніння і підсвічування номерного знаку в одному списку : Заборона керування. П'яний же не може з аварійкою коротшим шляхом доїхати до дому, так і з несправною підсвіткою треба залишити тз з несправністю там де її виявив?
Яке може бути "додаткове" запитання ?!! Ти взагалі бачив таку книжку, як "ПДР України" ?! Ти візьми і почитай ! І дужє погано, якщо ти задаєш такі питання і в тебе вже є "права" ! По-перше, в ст 31.4 , 31.5, 31.6 ніде не пишуть про "заборону КЕРУВАННЯ " ! Там написано про заборону ЕКСПЛУАТАЦІЇ транспортного засобу ! По-друге, про заборону КЕРУВАННЯ ТЗ відносно стану водія, пишуть в ст. 2.9 п. "а ", а про освітлення номерного знаку в п. "в" ! Тобто, ст. 2.9 - заборона керування ТЗ по стану водія, а ст.31.4 ,5,6 - по технічному стану водія ! Не путай праведне з грішним !
+
Зараз купа людей їздить на червоний і потім будуть казати що не могли зупинитися без екстреного гальмування ((
Не плутайте проїзд на жовтий для запобігання екстренного гальмування і проїзд на червоний. Це дуже різні речі. Скажу більше- починати рух на зелений можна лише після того, як ви впевнились, що перехрестя не зайняте тр.засобом, що закінчує проїзд перехрестя... Ігакше вас можуть звинуватити, хоч ви їхали на зелений
@@408ko тільки за останній тиждень двічі повз мене проїхали авто свідомо на червоне світло. Але дякую за уточнення з приводу завершення маневру
Бляха, скільки вам говорити про відмінність слів «включати» і «вмикати». За скільки років досі не вивчили 🙄
То, что пешеход нарушает, не снимает ответственности с водителя
Звуки не нужны.немного раздражают
Пам'ятайте що приватна патрульна Поліція, немає право шукати інші відмінності порушення при зупинці!
хтось жеш грамотний правила пише тоді чому у правилах про НОМЕРНІ знаки мова йде про один номерний знак?...можна зрозуміти якщо щось недавно змінилось,так ні,номерів завжди було двоє
Вони (номерні знаки) розглядаються не вкупі, а окремо. Один з них має підсвічування, другий ні. І якщо забруднений один з них, це порушення. Якщо прописати "номерні знаки", то буде купа опротестувань- що один був забруднений, але ж не обидва (наприклад). Тож, якщо є порушення хочаб по одному знаку- то вже є порушення...
Гума - українською!😮
а я думав що всі треба знати, дурак
а тут можна було тільки 8 вивчити🤔
Подача жахлива, але інформація корисна
Де це таке написано, що пішохід має перевагу на перехід на нерегульованому переході. Не плутайте перевагу на перехід з перевагою під час переходу. Пішохід не має права переходити поки не впевниться в своїй безпеці, а якщо він дурень пішов, то водій уже повинен його пропустити, якщо зможе.
читаємо п. 18.1. "Водій транспортного засобу, що наближається до нерегульованого пішохідного переходу, на якому перебувають пішоходи, повинен зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися, щоб дати дорогу пішоходам, для яких може бути створена перешкода чи небезпека."
Також читаємо п. 4.16а. Пішохід має право:
a) на перевагу під час переходу проїзної частини позначеними нерегульованими пішохідними переходами, а також регульованими переходами за наявності на те відповідного сигналу регулювальника чи світлофора;
З іншого боку, є п. 4.14а,б.
Пішоходам забороняється:
a) Виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху;
б) раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід;
Тому, з одного боку так, пішохід має переконатися у безпеці, тут Ви праві і неправі відносно того, що у пішохода немає переваги
А он так и сказал.
@@autoschoolonlinechas6:00 у вас там солевой застрял на островке безопасности 😂
2:40 @@autoschoolonlinechas
Пункт 8.10 і 8.11 Верховний Суд України розтоптав, і постановив що проїзд на жовтий, в будь-яких-випадках, є порушенням. Номер постанови не пам'ятаю.
ніколи такого не чув, змін в ПДР також не було. Можливо Ви чули дзвін та не знаєте де він і повелися на якийсь вкид в інтернеті?
@@autoschoolonlinechas Верховний Суд встановив, що за змістом пп «ґ» п. 8.7.3. ПДР вбачається, що жовтий сигнал світлофора забороняє рух і попереджає про наступну зміну сигналів. У разі подання світлофором (крім реверсивного) або регулювальником сигналу, що забороняє рух, водії повинні зупинитися у місцях, визначених п. 8.10 цих Правил. Такого висновку дійшов Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду при розгляді справи №751/5437/17.
Сенс в чому людина проїжджала на жовтий перехрестя щоб уникнути екстренного гальмування. Але Верховний Суд України всеодно притягнув її до відповідальності за проїзд на жовтий забороняючий.
Водій повинен знати і виконувати ПДР!!! І
А не вісім пунктів щоб сперечатись з інспектором. Таке враження що ваші відео щоб допомогти моральним уродам на шляхах загального користування.
Водій повинен знати все напам'ять....🤦🤷♂️
В Україні водії поголовно не знають елементарного п. 10.3.! І таких відсотків 70. Бо права за сало купили.
З приводу "всі поголовно не знають п. 10.3" я би не став так звинувачувати, навіть 70%. Величезна кількість людей, особливо протягом останніх років, навчаються і отримують права "за знання". Крім того, держава наразі активно бореться з корупцією в цій сфері і отримати права "за сало" та і за гроші, за які можна купити тонну сала практично неможливо. Не буду стверждувати на 100%, що не можна "домовитися", але якщо і можна, то це поодинокі випадки недовигнанних корупціонерів, які не носять массовий характер. Ці "рєшали" нададуть Вам свої "послуги" за дуже великі гроші за "ризик". Значно простіше і правильніше вивчити і здати без хабарів. Україна - європейська країна і досить вже цього лайна
@@autoschoolonlinechasсогласен с Вами
Про що ти мелеш?? Пішоходи що вивчають правила дорожнього рузу??? Ти іще права забери в пішохода.пішоходи не знають правил дорожнього руху.як мож від них щось вимагати
А інші пункти ПДР знать не треба? Тупізм якийсь..
Закон о национальной полиции статья 35 причины остановки. Купап статья 251 доказательства. И вести видео съемку согласно 34 ст КУ и прозрачности их деятельности. Только это все не рабочее. Я даже права не могу обменять, 1300грн требуют бегунки чтоб получить талон на обмен
Я у травні міняв водійське посвідчення 1994 року на нове. Близько трьохсот гривень. Але години три довелося почекати, бо воно не оцифроване і потрібно було підіймати архів.
Мне сказали неделю будешь ходить в очередях стоять, и на терминале вечно нет талонов...@@volodymyrpuziy3426
Позавчора колєга стародавні радянські права за годину поміняв і ніяких бігунків йому не потрібно було.
@@ZlyjTaksyst Я говорил о городе Днепр. А он в каком городе производил обмен?
Неисправность, есть ли такое слово в украинском языке.
Є слово "несправність". Про неісправность у відео нічого немає
А ти вивчи українську і дізнаєшся