Вітає Вас Харків. Підписуюсь під кожним словом,правда в мене досвід з цитрусами,гранатами і інжирами.Шукаю кума чи куму для своєї азимини з кісточки,бо життя навчило - з дички путнього не буде : тільки прищепа культурним або вкорінення черенків вже плодової рослини.Дякую.
@@rozkish Вітаю.Якщо вкорінити черенок з плодового і ростити в посуді,то можна получати плоди і в посуді ? То яка Ваша думка з цього приводу ,як гуру по таким рослинам?Нажаль в мене досвід з цитрусами,інжирами ,гранатами ...,хоча є посуді азиміна с зернятка.Дякую.
@@ВладиславКомпаниец Вітаю! Ростити можна і прищеплений саджанець. І в закритій, навіть не дуже великій посудині (10 літрів) плоди обов'язково будуть. Але їхня кількість та розмір будуть меншими.
@@rozkish Вітаю.Вибачте за затримку,кляті орки не дають спілкуватися.Рослина в посуді,що птиця в клітці,їжа і вода,догляд ,а співати не хоче. Старий це розуміє,але для холодного Харкова ,це поки що єдиний вихід. Хурму Дар Софієвки дід мріє поки ще в посуді,після ПЕРЕМОГИ зробимо оранжереї.Зараз треба малость з кошерної пенсії допомогти тим,хто піклується за наш захист напряму,без всяких посредніков- ворюг. Дякую.
Вітаю Вас з Новим роком та новорічними святами з найкращими побажаннями! Підписався на Ваш канал. Ваше господарство вражає. Мої вподобання Вашому відео. Хай Вам щастить у Ваших справах. На віки Слава Вільній Україні!!!
Добрий день Пане Вячеславе. З задоволенням дивлюся ваші виважені публікації. Я починаючий хурмовод . За три сезони маю кілька сіянців Віргінки на підщепу і кілька придбаних саджанців. Цей сезон випробовую зимовку двох саджанців, які простояли літо без вегетації, але залишились зеленими. За Вашим досвідом, приколов стовбури горизонтально до землі, засипав стружкою з фуганка, пролив добре і залишив зимувати . Результат повідомлю, якщо цікавить.Хотів попросити Вас розкрити тему адаптації до відкритого простору сіянців, які виросли в стаканах, пакетах, горшках в умовах теплиці, чи квартири. Мої результати плачевні. На етапі перевалки у відкритий грунт цеї , ТАК ЗВАНОЇ РОЗСАДИ, маю великі втрати. Або горять на сонці, або сидять на місці практично без росту. Якщо буде у Вас час і натхнення, опублікуйте, будь ласка, такий матеріал на Ютубі. Думаю. не один я потребую такої поради від практика. Зарані вдячний. Віктор Юрченко , ваш підписник.
Згодна з вами! Купляла саджанці привезені з Европи, малину, смородину, дуже гарні зовні, а після посадки в них стрес і рік сидять без розвитку, потім потроху адаптуються. Хоча ями заправляю компостом.
Доброго вечора. Велика подяка за ту інформацію що ви надаєте. З великою цікавістю дивлюсь ваші уроки. Є декілька питань до вас як до фахівця . Минулої осені придбала свої перші два сіянці азиміни чотирирічки(нажаль на той момент ще не знала про такі групи,але це не є проблемою). Вони добре перезимували і вже є перші листочки,але є деякі питання які виникли під час просмотру відео. 1. Проживаю на кордоні Херсонщини і Дніпропетровщини,то чи потрібно затіняти ці саджанці на літній період,чи можна використати замість білого агроволокна затіняючу сітку чи тільки тканина? 2 всюди пишуть що азиміна не має поки своїх шкідників,але ви підтримали мої побоювання що до цієї інформації,чи потрібно проводити якісь профілактичні обробки по саджанцях,і які якщо так? 3. Хочу придбати ваші щеплені саджанці,коли і де дивитись інформацію що є у вас на продаж і ціни?
Доброго дня! Притінювати обов'язково і немає різниці чим. Головне щоб знизу все продувалось. Позитивний результат дає і побілка вапном стовбура та оприскування мідними препаратами слабкої концентрації. Я почав це робити Медян Екстра - 20 міліграм на 10 літрів води. Саджанці почну продавати з кінця цього місяця, ціна за саджанець від 1000 до 3000. Чим менше насіння в плодах, тим дорожчий сорт.
1. главное вода, притенение только в первый год критично (т.е. для сеянцев), ну возможно еще в первый год после посадки привитого дерева, пока корни еще не прижились. А так она очень отзывчива на солнышко, но тут главное полив, по возможности капельный. 2. есть что то вроде листоверки, у американцев видел. Ничем не обрабатывают в таком случае просто убирают из сада листья с гусеницами. Есть еще грибковое заболевание выражается в черных пятнышках по листу и плодам, лечится различными вариантами медесодержащих препаратов. Если очаг появится то попробуйте бордосскую смесь по весне
Слава Ісусу Христу.Слава Україні.Прочитав коментарі і здивувався.Адже зразу зрозуміло, що ключовим моментом є розмір горщика.Якби горщики були одинакові, то тільки тоді мож було би коректно оцінити результат.А в іншому все правильно Дякую за те що розказуєте про свій досвід.
І так, і не так. Саджанець має бути в горщику, який достатній для кореневої системи саме цього саджанця. Якщо в 4 річного коріння не заповнило його горщик, то нема сенсу його садити в більший. Це може призвести до загнивання коріння. Тому на мою думку ваше зауваження слушне, але треба бачити коріння.
@@yura5671 Ви праві. Але для чистоти експерименту потрібні абсолютно одинакові умови, особливе значення має однаковий склад грунту і розмір горщика,..якщо вірно доглядати за рослиною, то трішки більший розмір горщика не приведе до загнивання коріння..
мне в глаза бросилось насколько горшки низкие. Ну и еще вопрос не созреет ли тот молодой. Хотя конечно в августе можно было перестать кормить, как это обычно делается.
Дякую,цікаво ,вегетація і плодоношення ,от цікаво чому плодові дерева наприклад груші ,так як я ними захопився ,у плодоношення вступають у різний віковий період при однаковій підкормці ?
Вступ у плодоношення залежить від кількох факторів. Перше - генетика, друге - догляд і третє - вплив підщепи. Якщо підщепа з сіянців, то навіть один сорт може дати різні варіанти. До "ери" вегетативної підщепи, було чимало клонів різних сортів, які закріпили змінені ознаки та стали окремими сортами.
@@rozkish Дякую, цікаво ,я розумію ці різні фактори які впливають на характеристику , зокрема плодового дерева,виявляється ,що від схрещування двох сортів може проявитися не один новий сорт дерева, а навіть декілька сортів, багато таїн має природа!Завантажуйте побільше відеороликів про свою працю і спостереження ,дякую!
@@rozkish захоплююча ситуація посіяв зернятка груші в минулому році і вже маю пророщені в цьому,цікаво буду спостерігати ,може проявиться щось особливе.Дякую за такі цікаві пояснення !
Шановний Вячеслав! А що робити з тим врожаєм? Через два дні плод азіміни пропадає, неможливо багато з"їсти а тим більше всі плоди одного дерева. Що ж робити з плодами???? Дякую!!
Шановний Анатолій! Дуже слушне питання. Заготовити про запас є кілька простих рішень. Найпростіше, порізати на 5-6 міліметрові скибки разом зі шкіркою вибравши насіння. далі в сушарку... Робити це потрібно як тільки плоди починають давати легкий приємний аромат. У сушарці сохнуть за декілька годин і отримуєте найсмачніші у світі "чіпси". Сушені зберігати у банках. І ще простіший рецепт - дуже спілі плоди - зрізаєте шкірку та вибираєте насіння і саму м'якоть в пластикові стаканчики та до морозильної камери. Готове морозиво без втрати цукру та аромату. А як додати вершків та збити разом, то можливо і крамничку морозива відкривати...
Доброго дня! Зібралась замовляти в одному інтернет-магазині саджанці азіміни, але натрапила на ваші відео про неї. Тепер знаю, що Приму 1216 краще не замовляти. Можна дізнатись, які сорти азіміни продаєте ви, та хоч орієнтовну ціну (на привиті саджанці)? Можливо у Вас є про це відео, але я не знайшла?
Добрий день. Вистачає і одного дерева для плодоношення. Усі сорти азиміни і навіть дички - самоплідні. А все те що розписують та пропонують, лише для збільшення продаж. Зазвичай не добросовісні продавці рекомендують для запилення ті сорти, які гірше продаються. І це стосується не лише азиміни...
Доброго дня. З насінням Ви трішки запізнились... Саджанці планую на кінець травня. Перелік сортів і ціни будуть тут на каналі під кожним з останніх відео. P.S.- насіння краще замовляти з плодами. Платите за насіння і можете спробувати що ж воно таке на смак :-)
Доброго дня! Дуже цікаве питання. Походження Козачка було з'ясоване після моєї публікації у "ЗМГ". Отриманий у Всеросійському науково-дослідному інституті виноградарства та виноробства імені Я.І. Потапенко. Разом з ним в парі був отриманий ще один сорт Козачка - технічний сорт. Козачка зареєстрована та пішла у вільне "плавання". Козачок був залишений для подальшої селекції як донор мускатного смаку серед темно-ягідних, високої врожайності, швидкого визрівання лози та стійкості до хвороб. Він просто випадково потрапив на виноградний ринок.
Добрий день ,скажіть,будь ласка,яка ціна саджанця азиміни ,чи можна у вас заказати один саджанець ,в плодах яких небагато насіння,живу в Київській обл біля Яготина
Доброго дня! Останні два роки нічим не утеплюю. Навіть просто не обмотую агротканиною. Утеплення робить більше шкоди ніж користі. В теплі зимові дні в укритті починається сокорух - далі від невеликих морозів рве кору...
підкажіть, якими саме стимуляторами можна розігнати саджанець? Власні саджанці азимінидуже повільно ростуть в грунті. Поділіться, будь-ласка досвідом. Я поки добавляю стимулятор росту кореневої.
@@rozkish дякую за увагу. Чи не можна купити десь у середині березня, бо далі їду в няньки дг маленької онуки в Європу. Мене цікавить Азиміна Манго, Тайту, Радість Марії Хурма Чучупака, H63A, Пейпер Кизил Шон Черешня Нью Стар Чи годиться для Білої Церкви Київська обл?
Зараз пролийте розчином гумату калію (сухого 5 грам на 10 літрів води) під корінь. Та з початку вегетації і до середини літа поливати раз на три тижні розчином ортофосфорної кислоти під корінь (2 кубики у шприц на 10 літрів води) Це заставить кореневу систему розростатися. А коли корінь росте, росте і вся рослина.
Зі свого досвіду - майже усі прикриті на зиму молоді саджанці у теплі зимові дні прокинулись і були пошкоджені морозом під укриттям (розірвало кору), тому спрактикував уже зовсім нічим не замотувати, лише побілити.
В українській мові (на відміну від французької) наголос у слові "АЗИМІНА" на передостанньому складі: uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%B7%D0%B8%D0%BC%D1%96%D0%BD%D0%B0_%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%BB%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%B2%D0%B0
Доброго дня. Є щеплені саджанці на дворічній підщепі дворічна прищепа в 2-літровому горщику. Ціна від 1000 до 3000, в залежності від сорту. Реалізовувати планую на початку літа.
Наркоман в хаті - проблема для всієї родини ... те саме і з рослинами! Хоча, думаю, якщо зловживання підживленням не патологічне, то тут звісно ж наслідки не такі катастрофічні, як у людей)) Але полюбому вирощені в спартанських умовах рослини (але грамотно і з розумінням справи звісно ж) - це в подальшому як правило хороший результат і менше проблем після посадки у саду!!!
@@rozkish так-так! Хімічні симулятори то взагалі має бути табу у притомних садоводів)) І зловживання Азотом це теж однозначно зло! Для себе вивів - можна тільки весною і тільки в мікро дозах, чи в комплексних добривах!!! А от посипати під кущі/дерева екологічним попелом(без згорання пластику/резини звісно ж), та ПОБІЛЬШЕ-ПОБІЛЬШЕ - оце саме мій метод)) І от що я зауважив - на моєму глинистому і по природі кислуватому грунті - будь яке додавання Попелу у мене ЗАВЖДИ дає тільки позитивний результат!!! Навіть для винограду!!! Адже в попелі по факту є практично вся таблиця хімічних елементів, причому у вже готовому природньому для грунту вигляді!!! Кілька разів я навіть давав випадково Попіл в мега дозах (майже пів відра під 3 річне деревце на м106) і все одно ніяких проблем не зауважив, а от розвиток дерева і врожай були кращі ніж на інших, сусідніх деревах! Тому я зрозумів, що для мого важкого глинистого грунту - Попіл це універсальний ідеальний спосіб підживлення! Але от для карбонатних і легких грунтів десь на Півдні (Херсон, Миколаїв) чи навіть десь в центрі України, де грунти тяжіють до лужної реакції, то там навпаки такий трюк з попелом не пройде, нажаль, і так можна деревам тільки нашкодити(( Тому на лужних грунтах вже доводиться якось інакше людям з підживленням викручуватися, щось інше мозгувати ...
Добрий день , дуже хочу замовити у вас саджанець азиміни . Давно шукаю чи можна надіятись і чи можна купити 2 саджанці ? Як що можна то пришліт каталог рослин , буду дуже вдячна .
Ви так тонко розібрались в такому делікатному питанні, що треба рослині для її росту і обмануть рослину не вдасття. Дуже вам дякую
Дякую!
Вітає Вас Харків. Підписуюсь під кожним словом,правда в мене досвід з цитрусами,гранатами і інжирами.Шукаю кума чи куму для своєї азимини з кісточки,бо життя навчило - з дички путнього не буде : тільки прищепа культурним або вкорінення черенків вже плодової рослини.Дякую.
Вітаю Місто Герой Харків!!! Дякую за підтримку!!!
@@rozkish Вітаю.Якщо вкорінити черенок з плодового і ростити в посуді,то можна получати плоди і в посуді ? То яка Ваша думка з цього приводу ,як гуру по таким рослинам?Нажаль в мене досвід з цитрусами,інжирами ,гранатами ...,хоча є посуді азиміна с зернятка.Дякую.
@@ВладиславКомпаниец Вітаю! Ростити можна і прищеплений саджанець. І в закритій, навіть не дуже великій посудині (10 літрів) плоди обов'язково будуть. Але їхня кількість та розмір будуть меншими.
@@rozkish Дякую за консультацію.Все буде в Україні !!! " І будуть люди на своїй землі"
@@rozkish Вітаю.Вибачте за затримку,кляті орки не дають спілкуватися.Рослина в посуді,що птиця в клітці,їжа і вода,догляд ,а співати не хоче. Старий це розуміє,але для холодного Харкова ,це поки що єдиний вихід. Хурму Дар Софієвки дід мріє поки ще в посуді,після ПЕРЕМОГИ зробимо оранжереї.Зараз треба малость з кошерної пенсії допомогти тим,хто піклується за наш захист напряму,без всяких посредніков- ворюг. Дякую.
Дуже дякую за те, зо ділитесь своїм досвідом
Вітаю Вас з Новим роком та новорічними святами з найкращими побажаннями!
Підписався на Ваш канал.
Ваше господарство вражає.
Мої вподобання Вашому відео.
Хай Вам щастить у Ваших справах.
На віки Слава Вільній Україні!!!
Дякую! І Вам бажаю усяких гараздів!!! Героям Слава!!!
Добрий день Пане Вячеславе. З задоволенням дивлюся ваші виважені публікації. Я починаючий хурмовод . За три сезони маю кілька сіянців Віргінки на підщепу і кілька придбаних саджанців. Цей сезон випробовую зимовку двох саджанців, які простояли літо без вегетації, але залишились зеленими. За Вашим досвідом, приколов стовбури горизонтально до землі, засипав стружкою з фуганка, пролив добре і залишив зимувати . Результат повідомлю, якщо цікавить.Хотів попросити Вас розкрити тему адаптації до відкритого простору сіянців, які виросли в стаканах, пакетах, горшках в умовах теплиці, чи квартири. Мої результати плачевні. На етапі перевалки у відкритий грунт цеї , ТАК ЗВАНОЇ РОЗСАДИ, маю великі втрати. Або горять на сонці, або сидять на місці практично без росту. Якщо буде у Вас час і натхнення, опублікуйте, будь ласка, такий матеріал на Ютубі. Думаю. не один я потребую такої поради від практика. Зарані вдячний. Віктор Юрченко , ваш підписник.
Доброго дня! Дякую! Запропонована тема дійсно цікава, обов'язково розкажу.
Згодна з вами! Купляла саджанці привезені з Европи, малину, смородину, дуже гарні зовні, а після посадки в них стрес і рік сидять без розвитку, потім потроху адаптуються. Хоча ями заправляю компостом.
Дякую!
Величезне дякую!)))
Доброго вечора. Велика подяка за ту інформацію що ви надаєте. З великою цікавістю дивлюсь ваші уроки. Є декілька питань до вас як до фахівця . Минулої осені придбала свої перші два сіянці азиміни чотирирічки(нажаль на той момент ще не знала про такі групи,але це не є проблемою). Вони добре перезимували і вже є перші листочки,але є деякі питання які виникли під час просмотру відео.
1. Проживаю на кордоні Херсонщини і Дніпропетровщини,то чи потрібно затіняти ці саджанці на літній період,чи можна використати замість білого агроволокна затіняючу сітку чи тільки тканина?
2 всюди пишуть що азиміна не має поки своїх шкідників,але ви підтримали мої побоювання що до цієї інформації,чи потрібно проводити якісь профілактичні обробки по саджанцях,і які якщо так?
3. Хочу придбати ваші щеплені саджанці,коли і де дивитись інформацію що є у вас на продаж і ціни?
Доброго дня! Притінювати обов'язково і немає різниці чим. Головне щоб знизу все продувалось. Позитивний результат дає і побілка вапном стовбура та оприскування мідними препаратами слабкої концентрації. Я почав це робити Медян Екстра - 20 міліграм на 10 літрів води. Саджанці почну продавати з кінця цього місяця, ціна за саджанець від 1000 до 3000. Чим менше насіння в плодах, тим дорожчий сорт.
@@rozkishА який сорт ,де менше насіння і добрий вкус?
1. главное вода, притенение только в первый год критично (т.е. для сеянцев), ну возможно еще в первый год после посадки привитого дерева, пока корни еще не прижились. А так она очень отзывчива на солнышко, но тут главное полив, по возможности капельный.
2. есть что то вроде листоверки, у американцев видел. Ничем не обрабатывают в таком случае просто убирают из сада листья с гусеницами. Есть еще грибковое заболевание выражается в черных пятнышках по листу и плодам, лечится различными вариантами медесодержащих препаратов. Если очаг появится то попробуйте бордосскую смесь по весне
Слава Ісусу Христу.Слава Україні.Прочитав коментарі і здивувався.Адже зразу зрозуміло, що ключовим моментом є розмір горщика.Якби горщики були одинакові, то тільки тоді мож було би коректно оцінити результат.А в іншому все правильно Дякую за те що розказуєте про свій досвід.
І так, і не так. Саджанець має бути в горщику, який достатній для кореневої системи саме цього саджанця. Якщо в 4 річного коріння не заповнило його горщик, то нема сенсу його садити в більший. Це може призвести до загнивання коріння. Тому на мою думку ваше зауваження слушне, але треба бачити коріння.
@@yura5671 Ви праві. Але для чистоти експерименту потрібні абсолютно одинакові умови, особливе значення має однаковий склад грунту і розмір горщика,..якщо вірно доглядати за рослиною, то трішки більший розмір горщика не приведе до загнивання коріння..
мне в глаза бросилось насколько горшки низкие. Ну и еще вопрос не созреет ли тот молодой. Хотя конечно в августе можно было перестать кормить, как это обычно делается.
Добрий день. Яка орієнтована ціна саджанця буде? Самоплодні сорти будуть?
Доброго дня. Усі сорти самоплідні. Від 1000 до 3000
Знову шедевр!!! Нічого подібного в мережах немає.
Топ
Дякую!
Така інформація є давно, що за допомогою добрив виростає "рослина-наркоман".
Про це колись розповідав Борис Бублик та Хольцер.
підтримую шановного Степана Михайловича повністю - завжди дуже цікаві і корисні відео у пана В'ячеслава! :))
Дякую,цікаво ,вегетація і плодоношення ,от цікаво чому плодові дерева наприклад груші ,так як я ними захопився ,у плодоношення вступають у різний віковий період при однаковій підкормці ?
Вступ у плодоношення залежить від кількох факторів. Перше - генетика, друге - догляд і третє - вплив підщепи. Якщо підщепа з сіянців, то навіть один сорт може дати різні варіанти. До "ери" вегетативної підщепи, було чимало клонів різних сортів, які закріпили змінені ознаки та стали окремими сортами.
@@rozkish Дякую, цікаво ,я розумію ці різні фактори які впливають на характеристику , зокрема плодового дерева,виявляється ,що від схрещування двох сортів може проявитися не один новий сорт дерева, а навіть декілька сортів, багато таїн має природа!Завантажуйте побільше відеороликів про свою працю і спостереження ,дякую!
@@syvakmyroslav3370 Наприклад - насіння з одного плоду може дати до 30 варіацій як в материнський бік, так і стільки ж в батьківський.
@@rozkish захоплююча ситуація посіяв зернятка груші в минулому році і вже маю пророщені в цьому,цікаво буду спостерігати ,може проявиться щось особливе.Дякую за такі цікаві пояснення !
Шановний Вячеслав! А що робити з тим врожаєм? Через два дні плод азіміни пропадає, неможливо багато з"їсти а тим більше всі плоди одного дерева. Що ж робити з плодами???? Дякую!!
Шановний Анатолій! Дуже слушне питання. Заготовити про запас є кілька простих рішень. Найпростіше, порізати на 5-6 міліметрові скибки разом зі шкіркою вибравши насіння. далі в сушарку... Робити це потрібно як тільки плоди починають давати легкий приємний аромат. У сушарці сохнуть за декілька годин і отримуєте найсмачніші у світі "чіпси". Сушені зберігати у банках. І ще простіший рецепт - дуже спілі плоди - зрізаєте шкірку та вибираєте насіння і саму м'якоть в пластикові стаканчики та до морозильної камери. Готове морозиво без втрати цукру та аромату. А як додати вершків та збити разом, то можливо і крамничку морозива відкривати...
Добрий день чи можна купити у Вас сажанці Азиміни
Добрий день, продаю в два строки - травень та вересень. На вересень уже все продано. Телефонуйте у березні 0673810785
Доброго дня! Зібралась замовляти в одному інтернет-магазині саджанці азіміни, але натрапила на ваші відео про неї. Тепер знаю, що Приму 1216 краще не замовляти. Можна дізнатись, які сорти азіміни продаєте ви, та хоч орієнтовну ціну (на привиті саджанці)? Можливо у Вас є про це відео, але я не знайшла?
Доброго дня! У середині травня буде каталог на щеплену азиміну. Біля 10 сортів, ціна в залежності від сорту від тисячі до трьох.
Добрий день . При посадки сажанця Азимини необхідно два садити для перехресного запилення? Чи то залежить від того щі щеплений він? Дякую.
Добрий день. Вистачає і одного дерева для плодоношення. Усі сорти азиміни і навіть дички - самоплідні. А все те що розписують та пропонують, лише для збільшення продаж. Зазвичай не добросовісні продавці рекомендують для запилення ті сорти, які гірше продаються. І це стосується не лише азиміни...
Щіро вам дякую за відповідь. Дай Боже вам счастя!
@@rozkishПравильно ви сказали.
Огляд 👀👍👍👍
А можна непривиту вирощувати,щоб вона дала плоди?
Звичайно, від насінини до плодоношення від 5 до 8 років.
Добрий день.Чи можно придбати у Вас привитий садженець азіміни,або її насіння.
Доброго дня. З насінням Ви трішки запізнились... Саджанці планую на кінець травня. Перелік сортів і ціни будуть тут на каналі під кожним з останніх відео. P.S.- насіння краще замовляти з плодами. Платите за насіння і можете спробувати що ж воно таке на смак :-)
Дякую
Чи є у наявності привиті саджанці азиміни Пріма 1216?
Доброго дня! Скажіть будьласка чому так не просто знайти саджанці винограду Козачок? Чому так все заплутано?
Доброго дня! Дуже цікаве питання. Походження Козачка було з'ясоване після моєї публікації у "ЗМГ". Отриманий у Всеросійському науково-дослідному інституті виноградарства та виноробства імені Я.І. Потапенко. Разом з ним в парі був отриманий ще один сорт Козачка - технічний сорт. Козачка зареєстрована та пішла у вільне "плавання". Козачок був залишений для подальшої селекції як донор мускатного смаку серед темно-ягідних, високої врожайності, швидкого визрівання лози та стійкості до хвороб. Він просто випадково потрапив на виноградний ринок.
Доброго дня, дуже хочу звмовити у Вас озіміну, 2-3 саджанці, 3-4 річні. Як можна з Вами зв'язатися?
Доброго дня! Саджанці плануються на кінець травня. По сортах та цінах телефонуйте у квітні 0673810785
Дякую, обов'язково зателефоную
Добрий день ,скажіть,будь ласка,яка ціна саджанця азиміни ,чи можна у вас заказати один саджанець ,в плодах яких небагато насіння,живу в Київській обл біля Яготина
Доброго дня! Саджанці плануються на кінець травня. По сортах та цінах телефонуйте у квітні 0673810785
Слава Україні!
Скиньте, будь ласка, контакти. Хочу придбати саджанці азиміни та хурми.
Героям Слава!!! rozkish.com.ua/price/
Доброго вечора.
Дайте будь ласка пораду.
Чи потрібно на зиму утеплювати саджанці азиміни у вг?
Доброго дня! Останні два роки нічим не утеплюю. Навіть просто не обмотую агротканиною. Утеплення робить більше шкоди ніж користі. В теплі зимові дні в укритті починається сокорух - далі від невеликих морозів рве кору...
@@rozkish дякую
Завжди цiкаво..
Доброго мирного дня вам.Буде щепа Азімина на продаж.
Дякую, навзаєм! Планую на кінець травня. Каталог у той час буде на каналі.
Какой должна быть почва для Азимины?Спасибо
Грунт любий, головне мульчування.
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, зараз у Вас є азіміна для продажу?
Доброго дня! У травні буде перелік на посилання - docs.google.com/spreadsheets/d/14w5dcNgH0VnSzM6LicxdWzJ9NxAL2Bv0hL8THJxusls/edit#gid=0
Добрый день саженцы хурмы есть на продаж
Доброго дня, будуть на осінь Первісток та Соснівська по 1000 гр.
👍🌳
Доброго дня. Ви саджанці продаєте?
Доброго дня! На наступний рік.
підкажіть, якими саме стимуляторами можна розігнати саджанець? Власні саджанці азимінидуже повільно ростуть в грунті. Поділіться, будь-ласка досвідом. Я поки добавляю стимулятор росту кореневої.
Пролийте Радифармом, стимулятором росту коріння. Це найкраще з того що може бути.
@@rozkish спасибі. Значить я правильно все роблю для кращого вкорінення нових рослин
Добрий день.
Як придбати саджанці азиміни? Чи можна купити щеплені дерева? Дякую
Доброго дня! Щеплені саджанці будуть. У квітні побачу як перезимували. Тоді і телефонуйте 0673810785
@@rozkish дякую за увагу.
Чи не можна купити десь у середині березня, бо далі їду в няньки дг маленької онуки в Європу.
Мене цікавить Азиміна Манго, Тайту, Радість Марії
Хурма Чучупака, H63A, Пейпер
Кизил Шон
Черешня Нью Стар
Чи годиться для Білої Церкви Київська обл?
Я до цієї пори не побачу як вона перезимувала. Можуть бути невдачі.@@valent55555
Будь ласка чем пролити кореневу систему азимини не має приросту, італянський сажінец.
Зараз пролийте розчином гумату калію (сухого 5 грам на 10 літрів води) під корінь. Та з початку вегетації і до середини літа поливати раз на три тижні розчином ортофосфорної кислоти під корінь (2 кубики у шприц на 10 літрів води) Це заставить кореневу систему розростатися. А коли корінь росте, росте і вся рослина.
@@rozkish дякую за пораду
Доброго дня! А чи можна дерево садити одне,чи треба у парі? Можна у вас замовити?
Доброго дня! Так, любий сорт азиміни може плодоносити сам. У середині квітня буде каталог на саджанці азиміни.
Добрий вечір, де можна подивитися каталог на саджанці азіміна,? Хочу придбати у Вас.
почем
Как на зиму утеплить лучше подскажите??
Зі свого досвіду - майже усі прикриті на зиму молоді саджанці у теплі зимові дні прокинулись і були пошкоджені морозом під укриттям (розірвало кору), тому спрактикував уже зовсім нічим не замотувати, лише побілити.
Азиміна боїться ранньо-осінніх заморозків?
Усі сорти азиміни дуже добре стійкі до ранньо-осінніх заморозків. Плоди на пізніх сортах завжди попадають, але на якість плодів це не впливає.
які матимете сорта саме привитих?
У мене понад 30 сортів, але в продажі буде з 10. Перелік сортів та ціни будуть у травні на каналі.
@@rozkish і хурма?
В яку ціну у вас садженці? І які сорти є в наявності?
Від однієї тисячі до трьох, в залежності від сорту. На жаль в цьому сезоні все продано.
В українській мові (на відміну від французької) наголос у слові "АЗИМІНА" на передостанньому складі: uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%B7%D0%B8%D0%BC%D1%96%D0%BD%D0%B0_%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%BB%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%B2%D0%B0
👍👍👍
Доброго дня. Яка ціна саджиня азиміни 4 роки?
Доброго дня. Від 1000 до 3000 в залежності від сорту. Чим менше насіння у плодах, тим дорожчий сорт.
@rozkish їх краще на весну саджати?
@@РоманКотелюк-б1м Гарний час для посадки азиміни з травня по вересень. Посадка в цей час дає хороші результати.
@@rozkish а у вас є вайбер? Можна ваш номер?
Добрий день. Зараз не маєте саджанців привитої азиміни?
Доброго дня! На наступний рік у червні будуть саджанці. Замовляти потрібно у квітні.
А де можна купити такий саджанець?
На цю осінь уже все продано. Телефонуйте у травні, розкажу що буде на наступний сезон. 0673810785
Від власників зустрічав скарги на шкідників які нападають на квіти Азиміни під час періоду цвітіння. Чим ви обробляєте Азиміну в цей період?
👍
Хочу дуже придбати
Хочу купити 4- річний саджанець
Телефонуйте з кінця цього місяця 0673810785
Доброго вечора. Хочу купити саженці4х річні
Доброго дня! Телефонуйте у березні 0673810785
У Вас що не відео - то для мене аграрний шок! Чи смачна азиміна і чи треба вкривати у нас від морозів?
Вкривати азиміну не потрібно, добре зимує у всіх регіонах України. Це сама смачна культура з того що можна виростити в наших садах.
@@rozkish дякую за відповідь. Її можна посадити в умови ліщини? Витримує притінок?
Доброго дня є в наявності привиті саженці , вік ціна
Доброго дня. Є щеплені саджанці на дворічній підщепі дворічна прищепа в 2-літровому горщику. Ціна від 1000 до 3000, в залежності від сорту. Реалізовувати планую на початку літа.
Напишіть які сорти є , як забронювати
Список буде у квітні, зима покаже...@@Kseniatv24
@@rozkish дякую
Купить можно?
Саджанці будуть на кінець травня.
@@rozkish ваши контакты
Чи потрібно вкривати на зиму
На зиму не вкривати.
Дякую
Наркоман в хаті - проблема для всієї родини ... те саме і з рослинами!
Хоча, думаю, якщо зловживання підживленням не патологічне, то тут звісно ж наслідки не такі катастрофічні, як у людей))
Але полюбому вирощені в спартанських умовах рослини (але грамотно і з розумінням справи звісно ж) - це в подальшому як правило хороший результат і менше проблем після посадки у саду!!!
Гарна думка! І сам хочу спробувати з підживленням щось посередині. Головне без стимуляторів росту.
@@rozkish так-так!
Хімічні симулятори то взагалі має бути табу у притомних садоводів))
І зловживання Азотом це теж однозначно зло! Для себе вивів - можна тільки весною і тільки в мікро дозах, чи в комплексних добривах!!!
А от посипати під кущі/дерева екологічним попелом(без згорання пластику/резини звісно ж), та ПОБІЛЬШЕ-ПОБІЛЬШЕ - оце саме мій метод))
І от що я зауважив - на моєму глинистому і по природі кислуватому грунті - будь яке додавання Попелу у мене ЗАВЖДИ дає тільки позитивний результат!!! Навіть для винограду!!!
Адже в попелі по факту є практично вся таблиця хімічних елементів, причому у вже готовому природньому для грунту вигляді!!!
Кілька разів я навіть давав випадково Попіл в мега дозах (майже пів відра під 3 річне деревце на м106) і все одно ніяких проблем не зауважив, а от розвиток дерева і врожай були кращі ніж на інших, сусідніх деревах!
Тому я зрозумів, що для мого важкого глинистого грунту - Попіл це універсальний ідеальний спосіб підживлення!
Але от для карбонатних і легких грунтів десь на Півдні (Херсон, Миколаїв) чи навіть десь в центрі України, де грунти тяжіють до лужної реакції, то там навпаки такий трюк з попелом не пройде, нажаль, і так можна деревам тільки нашкодити((
Тому на лужних грунтах вже доводиться якось інакше людям з підживленням викручуватися, щось інше мозгувати ...
Саджанці є
Планую на кінець травня. Перелік можна буде знайти тут на каналі.
@@rozkish ціна
@@ОлегКвальчук Від тисячі до трьох, в залежності від сорту.
Всё было интересно, но можно было бы обойтись без политических лозунгов, или теперь так положено?
Тут нема політики, це війна - кривава, жорстока на винищення усього живого.
🤦🏻🧟
Ще можна замовити саджанці на весну?
На початку травня буде каталог з цінами та переліком сортів. Тоді і буду приймати замовлення.
@@rozkish де можно побачити ваш каталог? Дякую.
Добрий день , дуже хочу замовити у вас саджанець азиміни . Давно шукаю чи можна надіятись і чи можна купити 2 саджанці ? Як що можна то пришліт каталог рослин , буду дуже вдячна .
🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉