Добрий вечір!Христос народився! Так тішуся що попала на Ваш канал і прослухала розповідь про інжир, бо дуже мрію вирощувати , вже один купила незнаю сорту , на зиму прикопала що буде на весну? побачу, але я дуже б хотіла коли вже буде можна саджанця, Львівщина,дякую! Мирної нічки
Дякую за цікаве і корисне відео, інформація дуже корисна і викладено все логічно, доступно і системно!!! Від мене вподобайка й коментар підтримки якісному українському контенту!!! --- Я теж для себе якраз зупинився на цих двох методах і вважаю, що якщо на Півдні (Херсон, Миколаїв, Одеса ітд) можна без клопоту просто вирощувати Інжир у в/г з легким укриттям, або навіть і взагалі без укриття, то для центральних і північних широт України саме такою і є оптимальна схема: 1) основне вирощування кордоном в приямку з обов'язковою прищипкою пагонів після появи першої фіги на пагоні, 2) і плюс додатково вирощування гібридним методом кілька кущів в відрах з боковими дірками для виходу коріння в грунт, з заносом кущів на зиму в підвал (або ще можливе складання кущів на бік прямо на ділянці в ямі з укриттям, якщо немає підвалу). Дуже добре, що вже є в нас в Україні ентузіасти і є напрацювання і досвід якими Ви ділитеся з глядачами!!! Бо Інжир це дійсно дуже корисна, смачна та перспективна культура, яка цілком придатна для вирощування в Україні, але з обов'язковим дотриманням цих не складних правил агротехніки!!! Успіху Вам і слідкуємо за новими цікавими відео))
Такі цікаві у вас експерименти по вирощуванню інжиру.Але для мене це ,як вища математика,а так би хотілося виростити і ще ніколи не вирощували.Мій чоловік з Тернопільщини,я ніколи би не подумала,що можна виростити.Вас вітає Львів!Гарних вам успіхів і гарного врожаю!
Також з Тернополя ,зацікавився інжиром,якщо переживемо цю кляту війну можна було б обмінятись сортами бо в мене зовсім інші!Миру і перемоги нам! До речі спроектував собі також сховок ,але по матеріалах трохи дорожчий і як на мене практичніший,але дозавершити ніяк не виходить!
Доброго і світлого мирного дня. Вітаю вас👋👋👋 з Чернівців. Гарні ваші інжири. Гарно формуєте кущів. Молодці Василь Іванович.👍❤ Чудове вирощувані інжира у відрах і в траншеях. Мені сподобалось вирощувати у бочці і укривати так як я роблю. Дякую за відео і дякую за поради провірені з життям🤝👌 Вам бажаю гарних плодів, расних плодів здоров'я доглядати і мирного неба..🤝👋
В мене росте на балконі і для мене новинка,що за рік так росте. В мене ще постійно паразити обліплюють листя ,такі білі як павутиння. Сьогодні переглянула багато відео ваших,чогось навчилася. Але на балконі врожаю складно мати. Хоч може проблема ще в тому що не підживлювала,не обрізала ,аж до сих пір. Бачу зародки бр дів бо вже два місяці підживлюю фосфором і калієм. Спробую відродити хоч як бачу як ви обрізаєте сильно то аж кричати хочеться🤣 В мене не так ростуть хоч виросли вже великі.
А що робите після того як дерево у відрі наростить велику масу і висоту? Пересджуєте? Чи тримаєте його у відрі певну кількість років а тоді садите новий?
В мене в горшках на траві стояв, через дірки проріс, коріння було багато і деяке до двох сантиметрів в товщину. Треба було добре рубати але цей метод добрий щоб дірки були збоку, легше відрізати пилочкою буде
деякі сорти звичайно не витримують мінусової температури, але якщо посадите сорт "медовий",- то він прекрасно зимує. в Одесі в мене вже років 7 росте (заввишки 4-4,5м) і дає гарний врожай
не розумію в чому проблема перед зимою обрізати лишнє, стягнути гілки до купи да чимось обмотати від вітру..хтось так робив? думаю перші роки поки невелике так можна робити ,а потім воно буде величезне і перенесе все+районувати
@lernichenko.v Полтавщина в мене низина не най кращі умови для інжиру ..вирощую в траншеях та з десяток кущів на верху.Брунсвік в моїх умовах не визрівае Далматскій теж.Оце три роки як посадила Блек Італія дуже ним задоволена,плоди хоть не дуже великі але визріває весь кущ без нормування.Турецкій теж визрівае частково.
Та не може рослина існувати без мінеральних добрив! Де у перегної та кількість калію, магнію, фосфору, яка потрібна рослині для НОРМАЛЬНОГО росту? Розумію, що ви людина літня(маю 70+),але постійно вчусь. Без мінеральних добрив рослина існувати не може!
Це неправда,ми звикли затравлювати рослини тими добривами.А як же рослини раніше росли і розвивалися,коли ще добрив не виробляли.Повірте в перегної є величезна маса різних корисних речовин і вони природні,а не хімічні.Природу треба рятувати від всіх хімічних добрив,відроджувати природним способом і підживлювати тільки екологічними підживками,тоді і люди будуть менше хворіти,споживаючи чисті продукти
Я тоже хотела выбросить а потом посадила в самую плохую землю песок чисто лесной без каких то удобрений или добавок а он как начал расти вымахал дал урожай сначала небольшой на следующий год больше потом стала удобрять перегноем и в этом году ели всё лето от июня до сентября
Добрий вечір!Христос народився! Так тішуся що попала на Ваш канал і прослухала розповідь про інжир, бо дуже мрію вирощувати , вже один купила незнаю сорту , на зиму прикопала що буде на весну? побачу, але я дуже б хотіла коли вже буде можна саджанця, Львівщина,дякую! Мирної нічки
Дякую за цікаве і корисне відео, інформація дуже корисна і викладено все логічно, доступно і системно!!!
Від мене вподобайка й коментар підтримки якісному українському контенту!!!
---
Я теж для себе якраз зупинився на цих двох методах і вважаю, що якщо на Півдні (Херсон, Миколаїв, Одеса ітд) можна без клопоту просто вирощувати Інжир у в/г з легким укриттям, або навіть і взагалі без укриття, то для центральних і північних широт України саме такою і є оптимальна схема:
1) основне вирощування кордоном в приямку з обов'язковою прищипкою пагонів після появи першої фіги на пагоні,
2) і плюс додатково вирощування гібридним методом кілька кущів в відрах з боковими дірками для виходу коріння в грунт, з заносом кущів на зиму в підвал (або ще можливе складання кущів на бік прямо на ділянці в ямі з укриттям, якщо немає підвалу).
Дуже добре, що вже є в нас в Україні ентузіасти і є напрацювання і досвід якими Ви ділитеся з глядачами!!!
Бо Інжир це дійсно дуже корисна, смачна та перспективна культура, яка цілком придатна для вирощування в Україні, але з обов'язковим дотриманням цих не складних правил агротехніки!!! Успіху Вам і слідкуємо за новими цікавими відео))
Дякую за коментар
Такі цікаві у вас експерименти по вирощуванню інжиру.Але для мене це ,як вища математика,а так би хотілося виростити і ще ніколи не вирощували.Мій чоловік з Тернопільщини,я ніколи би не подумала,що можна виростити.Вас вітає Львів!Гарних вам успіхів і гарного врожаю!
Я би хотіла садженці купити весною і які сорти хороші ранні?Я з Львівщини.
Гарний у вас інжир і цікаві пізнавальні відео. Дякую, що ділитесь досвідом. Слава Україні.
Христос Воскрес, Слава Ісусу Христу...
Дякую за Ваше відео.
Також з Тернополя ,зацікавився інжиром,якщо переживемо цю кляту війну можна було б обмінятись сортами бо в мене зовсім інші!Миру і перемоги нам!
До речі спроектував собі також сховок ,але по матеріалах трохи дорожчий і як на мене практичніший,але дозавершити ніяк не виходить!
Пізнавально.Гарно дякую.
Доброго і світлого мирного дня.
Вітаю вас👋👋👋 з Чернівців.
Гарні ваші інжири.
Гарно формуєте кущів.
Молодці Василь Іванович.👍❤
Чудове вирощувані інжира у відрах і в траншеях.
Мені сподобалось вирощувати у бочці і укривати так як я роблю.
Дякую за відео і дякую за поради провірені з життям🤝👌
Вам бажаю гарних плодів, расних плодів здоров'я доглядати і мирного неба..🤝👋
Ви просто молодець.
Дякую за цікаву інформацію 😊
Гарна інформація!
Дякую цікаво🎉
ДОБРОГО ДНЯ ВАМ А ЯКИЙ СОРТ У ВАС ЩЕ Е !
В мене росте на балконі і для мене новинка,що за рік так росте. В мене ще постійно паразити обліплюють листя ,такі білі як павутиння.
Сьогодні переглянула багато відео ваших,чогось навчилася. Але на балконі врожаю складно мати. Хоч може проблема ще в тому що не підживлювала,не обрізала ,аж до сих пір.
Бачу зародки бр дів бо вже два місяці підживлюю фосфором і калієм.
Спробую відродити хоч як бачу як ви обрізаєте сильно то аж кричати хочеться🤣
В мене не так ростуть хоч виросли вже великі.
посадіть у відро максимально велике яке можете і побачите врожай, чим більше коренів тим більше буде врожаю
А що робите після того як дерево у відрі наростить велику масу і висоту? Пересджуєте? Чи тримаєте його у відрі певну кількість років а тоді садите новий?
Доброго дня! Ваш умовно " Тернопільський" дуже схожий на "Браун туркей" . Було з насіння вирощування?
Доброго вечера. Слава Україні. Подскажить а якщо я купила цього року інжир і посадила в ґрунт можливо викопати у відро на зиму?
@@НастюшаНастенька-б3ь Доброго вечора. Можна
@@lernichenko.v бо я купила в цьому році інжир і ківі. А тепер шукаю варіанти. Живу в центрі України і клімат у нас вологий зимой
В якому живете місті?де можна купити ківі іінжир?
@@ЛюдмилаШапран-в8с Ви до кого звертайтесь?
А якщо інжир у кімнані і не родить уже років 5,що робити?
@@МаріяРуда-ф8в Вирощувати в відкритому грунті, в кімнаті йому не вистачає світла
👍
Доброго дня.Садженці продаєте?
Дякую за відео, цікаво спробувати комбінований метод.
Корінь дуже потужний до осені?
Важко зрубувати бокові корені, що виходять з відра?
Ні, коріння дрібне, є на каналі відео, коли я заносив інжир на зиму
@@lernichenko.v дякую.
В мене в горшках на траві стояв, через дірки проріс, коріння було багато і деяке до двох сантиметрів в товщину. Треба було добре рубати але цей метод добрий щоб дірки були збоку, легше відрізати пилочкою буде
@@agpawpaw5912 дякую за відповідь
Доброго дня. Дякую за корисне і змістовне відео. Чи продаєте саджанці?
@@НаталіяОмельченко.Мійтихийрай Доброго дня, тільки сорту Далматський
@lernichenko.v Дякую, а ціна?
@@НаталіяОмельченко.Мійтихийрай По 200 грн,з ВКС
@lernichenko.v Зрозуміло.Дякую.
Дякую за цікаві відео, а чи будуть у Вас на продаж живці чи саджанці умовно тернопільського інжиру?
Доброго дня. Живці будуть, саджанці всі замовленні
Найбільш морозостійкий сорт Брунсвік, а великі грушоподібні світлі плоди у Далматського
деякі сорти звичайно не витримують мінусової температури, але якщо посадите сорт "медовий",- то він прекрасно зимує. в Одесі в мене вже років 7 росте (заввишки 4-4,5м) і дає гарний врожай
не розумію в чому проблема перед зимою обрізати лишнє, стягнути гілки до купи да чимось обмотати від вітру..хтось так робив? думаю перші роки поки невелике так можна робити ,а потім воно буде величезне і перенесе все+районувати
А у мене у в,грунті вже чотири роки росте і родить
Відкритий грунт це найкращий варіант в відрах не буде такіх урожаїв.Рекомендую сорт Блек Італія не пошкодуєте.. визрівае весь кущ вже з другого року.
@@Tasia-1276 Яка Ваша локація
@lernichenko.v Полтавщина в мене низина не най кращі умови для інжиру ..вирощую в траншеях та з десяток кущів на верху.Брунсвік в моїх умовах не визрівае Далматскій теж.Оце три роки як посадила Блек Італія дуже ним задоволена,плоди хоть не дуже великі але визріває весь кущ без нормування.Турецкій теж визрівае частково.
Слава Україні! А в мене інжир не зав'язує плодів. я посадила їх кілька поряд і жодного плодика. А вони в мене вже років п'ять-шість. Шо не так з ними?
Аналогічно
Не дуже зрозуміла , що ви робите з тим закопаним відром восени ? Адже проросло коріння . То що ви обрізаєте кожен рік ті пророслі коріння ?
@@ДоськаТекля Так, коріння щороку омолоджується
@lernichenko.v дякую за відповідь
Та не може рослина існувати без мінеральних добрив! Де у перегної та кількість калію, магнію, фосфору, яка потрібна рослині для НОРМАЛЬНОГО росту?
Розумію, що ви людина літня(маю 70+),але постійно вчусь. Без мінеральних добрив рослина існувати не може!
Не смішить..як рослини в природі ростуть...тим паче інжир він на каміннях росте.
Це неправда,ми звикли затравлювати рослини тими добривами.А як же рослини раніше росли і розвивалися,коли ще добрив не виробляли.Повірте в перегної є величезна маса різних корисних речовин і вони природні,а не хімічні.Природу треба рятувати від всіх хімічних добрив,відроджувати природним способом і підживлювати тільки екологічними підживками,тоді і люди будуть менше хворіти,споживаючи чисті продукти
А навіщо в відрі ?
Уже 7 років росте, три сорта є і ніразу не плодоносив
Важливо взимку дотримуватись температурного режиму.
@@МарияВербенец якого саме?
Нет я выкопаю свой инжир выкину нафиг мне такая канетель за 10 каких-то фигов каких не фига нет больше на нем.я люблю чтобы собрать хотябы ведро.😂
Я тоже хотела выбросить а потом посадила в самую плохую землю песок чисто лесной без каких то удобрений или добавок а он как начал расти вымахал дал урожай сначала небольшой на следующий год больше потом стала удобрять перегноем и в этом году ели всё лето от июня до сентября
А де ваш долматский ви від него відмовились чому
@@Aleksandr-gs7hu Маю, показував у відео про урожай інжиру
ну ви так прибумали....а чому б і ні.....
Славик в Украине