Release tracks on Spotify and iTunes without a label and earn money
Вставка
- Опубліковано 31 січ 2025
- In this video, I will tell you about the distribution of music on a streaming platform, how to move without a label and what you need to do for this. I explain the difference between developing an independent artist and working with a record label. You will find out through which distributor I release my music and why.
List of distributors from Spotify:
artists.spotif...
🔥 Subscribe to the channel so you don't miss new videos:
➡️ www.youtube.co...
💰 Support the creative activity of the author
🫙 Link to the bank: send.monobank....
💳 Bank card number: 5375411204994524
➡️ / altermore
🌎 Follow me on social networks
➡️ li.sten.to/alt...
🎵 My music on platforms
➡️ li.sten.to/alt...
💼 Cooperation and advertising
📧 altermorescore.pr@gmail.com
😊 For fans and subscribers
📧 altermore.fans@gmail.com
Відео було корисним? Залиш вподобайку та коментар 🥰Я сам раніше дуже довго не знав, як взагалі можна випускати свою музику самому, а згодом переконався, що багато хто не знає про це й сьогодні. Отож я задався метою в доступній формі розповісти вам, як можна випускати свою власно музику без музичного лейблу користуючись послугами дистрибуції, щоб ваша музика була доступна для прослуховування на всіх можливих стрімінгових платформах, таких як Apple Music, Spotify, Tidal та багато інших.
*UPD:* В Soundrop вже є доступ до YouYube Content ID і тепер вони також реєструють треки в системі.
Якщо вам подобається те, що я роблю, ви можете добровільно підтримати мою роботу фінансово:
🫙 Посилання на банку: send.monobank.ua/jar/2iLHP7ZjSQ
💳 Номер картки банки: 5375411204994524
Залишайте ваші відгуки в коментарях та підтримуйте відео вподобайкою. Діліться ним з друзями, щоб і вони знали, як випускати власну музику і бути незалежним артистом.
Ваша підтримка допоможе мені й далі робити якісний контент та вижити в цей нелегкий час. Дякую усім!
Кому цікаво, запис голосу в відео зроблений на петличку Andoer, а не на Rode NT1000 ☺
Випуск доступний з субтитрами різними мовами Будь ласка, якщо подивилися, залиште коментар та поставте лайк, адже вам це нічого не коштує, проте дуже допомагає просуванню відео. Це буде чудовим виявом вдячності за мої старання для вас. До речі, весь випуск довелось записувати 3 рази, щоб обрати вдалу версію для каналу 😵💫
Надзвичайно корисна інформація. Дякую!
😊
Ого, невже нове відео! 🙆🏻♂ Тема цікава, дякую. Продовжуй знімати на цю тему.
Дякую за відео, дійсно дуже важлива і майже ніким не розкрита тема
Дякую за відгук 👍 Я ще розкриватиму всю цю тему далі в майбутніх відео. Дуже багато всього в черзі. Подивіться також мій новий випуск про співпрацю з Epidemic Sound: ua-cam.com/video/V91MYec5TnA/v-deo.html
там теж є багато корисного і цікавого 😉
Дякую!Все гарно і зрозуміло розказав.Тобі бажаю успіху і творчих взлетів!Підписався.
☺️
Супер! Дуже дякую!
☺
Цікаво слухати,гарна подача,дякую за інформацію)
☺️
Дякую за таку чітку та приємну подачу інформації, а також за Еклезіаста в перекладі НС :) Раніше я довго співпрацювала з Moon Records, але, схоже, за діяльністю вони мало чим відрізняються від звичайних дистриб'юторів... а проценти беруть, як лейбл... То хочу спробувати тепер самостійно...
Радий, що зміг допомогти ☺ Справді, більшість так званих "лейблів" тільки ними називаються, а по факту нічого суттєвого, окрім того, що наживаються на недосвідчених артистах, вони не роблять. По факту часто з маловідомого артиста лейбл має "копійки". Проте коли таких артистів в лейбла тисячі - то це вже суттєво. Знову ж таки, не всі мають змогу і навіть бажання бути надто популярним і занадто сильно втягуватись в світ комерції, що тягне за собою нові підводні камені. Тому працювати з серйозним лейблом - варіант не для всіх. І добре що зараз є можливість випускати музику і просувати себе самому через ті самі соціальні мережі. Тим більше, враховуючи теперішній час.
На жаль, мало хто розуміє, як відбувається процес самореалізації. А до нас в Україні, так вже склалось, все доходить з суттєвим запізненням. Цікава інформація, дякую.
Коментар в підтримку 🔥🔥🔥☺️
Дякую, дуже цікаво
Дуже приємний автор та манера
@@BabkinAndrey 🙏🏻☺️
Super.
дякую за цікавий контент українською!
Сподіваюсь, було корисно :)
Мені сподобався матеріал і впринципі було цікаво, є питання, а чи можна одночасно на 2 і більше платформах закинути свої пісні?
@@roronoazoro2402 реліз можна випустити одразу на всі доступні платформи або якусь їх частину. Це можна обрати при оформленні релізу.
@altermoremusic дякую
Дякуємо за корисний контент
@@svoigurt ☺️
Доброго дня! Дуже цікава тема для відео.
Щодо дистрибьюторів, чи чули про Routenote? Мені радили користуватися цим дистрибьютором, є варіант безкоштовний та з оплатою. Перші мої релізи не прийняли, але буду пробувати ще.
Цікавий весь процесс як це правильно робити, бо все потрібно шукати по крупицях. Як я розумію, спочатку треба зареєструватися як композитор (наприклад, в BMI), потім релізити трек у дистрибьютора, а потм ще і реєєструвати трек у паблішера, щоб збирати роялті.
Цікаві теми як підготувати реліз і в цілому повний процес релізу треку. Дякую)
Про роутенот перший раз чую і судячи з сайту це якийсь розвод. І такі є. Дистриб'ютор має бути провірений, згідно критеріїв про які я сказав у відео. Інакше можна не отримати ні цента. Стосовно інформації про деталі як публікувати і що потрібно, я ще при нагоді буду готувати матеріал, як і сказав.
@@altermoremusic Супер, дякую!
@@altermoremusic він є у списку рекомендованих Spotify про який ви розповідали самі в відео 😉
@@Martinoides а й справді 👍🏻 Схоже, що я сплутав його з іншим 🐸 Я не дуже вникав в умови інших дистриб'юторів, про які мало відомо на широкий загал і про Routenote взагалі нічого не знаю. А можливо й на момент зйомки відео його не було в списку або що 🤷🏻♂️ Треба буде поцікавитись 🙂 На разі Routenote все одно не викликає в мене належної довіри, як ніби темна конячка.
Все ти розповів правильно, але якось пісеместично. Наприкінці відео склалось вражння що ти розчарувався в намаганні розповсюдити свої пісні не опинившись в кабалі. А я налаштований позитивно). От напишу свій хіт мелодійною українською мовою і його почує весь світ).
@@Blagoday треба бути реалістом. Кожен думає, що ось зараз напише хіт і його почує весь світ. Але трек або пісня виходить і назбирує кілька сотень прослуховувань. І навіть не важливо, наскільки класна музика. Самообманом можна займатись безкінечно, та чи це ефективно? Реальність же така, що музика потребує просування, коли ти незалежний артист. І може статись, що ти дійсно випустиш і випадково твій трек стане популярним. Але шанс на цю випадковість - мізерний в сучасних реаліях. Якщо розуміти як сьогодні світ влаштований і що відбувається в індустрії, то настрої лише песимістичні. Та не варто опускати рук. Просто потрібно далі робити те що робиш і розвиватись, знімати якісь короткі відео зі своєю музикою, купувати рекламу на фейсбуку якщо є можливість. І тоді шанси на успіх виростають 🙂 Так чи інакше, музика все ж повинна бути об'єктивно якісним продуктом.
@@altermoremusic В цей момент ми можемо розійтись своїми дорогами а можемо зробити щось реальне та показати глядачам результат. Та довести що немає нічого неможливого. Тому пропоную тобі зробити хіт разом та зробити його популярним у всьому світі.Отже дай мені тему пісні і я її створю. Ти зробиш мастерінг (якщо вмієш) та будемо доступними інструментами росповсюджувати її. Всі роялті пропоную відправити на ЗСУ. Ну що , робимо?
Ти берешся робити інформаційне відео, називаючи агрегаторів дистрибюторами. Це фіаско))
@@donjan102 фіаско, це коли ти не розібрався і хотів написати дотепний коментар, лишень би в черговий раз когось висміяти. А правда в тому, що цифровий агрегатор і цифровий дистриб'ютор - на ділі одне й теж 🙂 Шкода, що з усієї інформації ти зауважив тільки те, що сам собі надумав 😁
@@altermoremusic не одне й те саме. Дистрибютор - це посередник між агрегатором і артистом. І бере свій відсоток, окрім того, що в агрегатора теж є своя доля. Звичайний музичний брокер. Працючи напряму з агрегатором, ти віддаєш 30% роялті, через дистрибютора - ще 30%, отже замість 70% доходу тобі залишається 40%. Але агрегатори не займаються промоушеном і плейлистами. Якщо вже берешся щось розказувати людям, то розберись сам спочатку нормально в темі. Адіос.
Агрегатор це і є дистриб'ютор, геній
Дякую
Доброго дня, куди можна викласти безкоштовно треки? POND5 взагалi глухо, а фрiланс мертвий.
Як підготувати свій реліз? 🙂Було б цікаво дізнатись, дякую
So interesting!) Но у меня вопрос не по теме... касательно Studio One... у тебя бывало такое, что когда прописываешь автоматизацию модуляции к примеру CSS... эта собака вдруг перестаёт плавно переходить от точки до точки... то бишь резко прыгает... было такое?
И ещё... когда автоматизации прямая... сэмпл резко прыгает на долю секунды... то есть чуть громче становится... всегда в одном и том же месте... которое всегда рандомно появляется
И если первая проблема лечится перезаписыванием (в режиме запись) модуляции... то вторая проблема для меня пока решений не имеет... I need your help, master
Ой, а ещё... хотел высказать недовольство обновой Studio One... но об этом я расскажу в комментариях под твоим обзором обновления :D
Как и в любой другой DAW, особые счастливчики, которые постоянно копаются, натыкаются на баги. Я не знаю, чем конкретно обусловлена твоя проблема, но лично у меня недавно было похожее. В какой то момент авто атоматизация в пиано роле заглючила и прыгала. Что я сделал. Я выделил всю автоматизацию от стартовой позиции, скопировал её, создал автоматизацию нужного параметра поверх трека и вставил туда всю дорожку автоматизации. И всё стало норм. Разные приколы бывают.
Что же до громкости на долю секунды, то вероятно ты что то не так сделал или чего то не учёл или неправильно выставил начало активации автоматизации. Бывает это ещё из-за того что эффекты некоторые стоят на канале, и когда они стартуют, получается такая ерунда. Но тут уж нужно копать, сохраняется ли это после рендера или только в процессе работы из-за настроек производительности.
И конечно, желательно чтобы была свежая версия, так как они много багов и ошибок с каждой обновой исправляют. В верим 6.1.1 у меня, например, частенько стали просто подписать большие проекты, намертво. Иногда решалось только сохранением проекта в новый файл.
@@altermoremusic Хмм... натолкнул на мысль, спасибо) И нет, ошибок у меня быть не может xd как бы это самоуверенно не звучало... Просто я делал это раннее тысячу раз... и всегда... всегда это работало хорошо... И, видимо, после обновы самой DAW, либо Kontakt, всё и начало обрастать багами...
Забыл сказать про самый интересный баг... не знаю, может это фича... но когда я запускаю проект... он грузит в оперативную память около 20 Гб... всегда... просто темплейт даже запускаю и фулл память забивает... Но минут на 5... после оно нормализуется...
Что касается обновлений, то как я и говорил в комментариии выше, сижу я на последней обнове... которая мне неее понраааавилась... Напишу им жалобу, пусть переделывают) и пусть наконец-то введут предупреждение об автосохранении, господи... неужели так сложно... и какой-нибудь аптайм на автосейв, если секунду назад засейвился вручную... с моими получасовыми сохранениями это действительно проблема)
@@alexandervivian вот после последних обнов у меня тоже появлялись разные траблы, но все решил и что мог ответил по этому поводу. Что же до автосохранений, то в настройках можна настроить же время. Я поставил автосейв на каждые 10 минут и еще и сам добавляю периодически. Перед серьезными изменениями при сведении, а я делаю в том же проекте сведения, то я делаю дополнительную копию файла. Хотя они и так делаются запасными там автоматически, но так я знаю что у меня конкретный сейв до какого то важного изменения, когда их много или они существенно меняют звучание или что то такое.
@@alexandervivian так а что именно не нравится в последней обновке? Я так понимаю, речь именно про версию 6.2?
Невже нове відео? 😅🔥
А чи можна на декількох платформах дистрибуції розміщувати музику? І ще: у мене інструментальний гітарний альбом.В ньому крім своєї музики є два кавери.Чи пропустить це платформи і чи потрібно якось спеціально позначати ці кавери? Дякую
Коли ми випускаємо музику через дистриб'ютора, то він відправляє музику релізу на всі доступні стрімінг платформи. Наприклад, подивись за посиланням до мого релізу: li.sten.to/mybezsvitla Це мультилінк, з якого видно, що можна перейти на різні стрімінг платформи. По факту їх більше але не всі вони широко відомі. А випускати ту саму музику від того самого артиста через різних дистриб'юторів немає змісту.
Що до каверів, то ні, на кавери потрібна ліцензія. Виключи кавери з альбому і випусти його без них. Кавери ж випусти окремо синглами через Soundrop, який якраз заточений на кавери більше.
@@altermoremusic А я можу на Soundrop відразу залити альбом зі своєю музикою і каверами? Чи там платформа виключно для каверів? Ну і трохи не зрозуміло: це ж все одно кавер, тому треба мати права на нього.Чи коли Soundrop бере відстоток з роялті, це і є сплата за використання оригіналу?
Це перший досвід у мене.Не зовсім розумію яку ставити ціну. Як виводити кеш. Можливо у тебе вже відео де пояснюєш.Тільки сьогодні наткнувся на тебе. В любому випадку дякую!
@@donvangelis5602 можна і одразу на Soundrop залити альбом. Я ж все у відео розповів про те, як сервіс працює. Проте на рахунок каверів, не впевнений, що їх можна видати разом з оригінальними треками в альбомі. Є свої нюанси. Краще так не робити, щоб уникнути проблем. Не бачив, щоб хтось так робив. Бачив, що артисти цілі альбоми каверів роблять, хіба що.
На кавери треба мати ліцензію завжди. Те, що хтось робить кавери і йому нічого не прилетіло чи не видалили відео на ютубі, це просто пощастило. Можливо, правовласник монетизує його. Це музичний бізнес, тому це не просто кавер, це копія існуючого продукту інтелектуальної власності. Soundrop дозволяє легко випустити кавер з необхідною ліцензією.
Soundrop бере свій відсоток з роялті, це 15% доходу. А окремо ще сплачується відсоток, про який ти не будеш знати, на користь правовласника оригіналу. Це не те, за що треба перейматись, коли це перший досвід. Головне, випустити правильно і мати ліцензію на кавер, яку надає Soundrop. Я особисто ще каверів офіційно релізом не випускав. Але з часом також будуть. І я випускатиму їх окремо, синглами, через Soundrop.
@@donvangelis5602 вся допоміжна інформація про вивід грошей та форму що до стягнення податків - все це оформляється в дистриб'ютра, з яким ти співпрацюєш. Вся інформація про всі нюанси є в центрі підтримки любого сервісу (Help Center або Support).
Дякую за чудове відео.
А як в кінцевому результаті отримати кошти від цих дистриб’юторів?)
Читай в розділі підтримки на сайті дистриб'ютора. Зазвичай це або через рахунковий переказ, PayPal або чеком.
🎉😊❤
Так, за CD baby я з тобою згодна 100% , а ван рпм вже не випускають безкоштовно, якщо що!
Як ні? У OneRPM нічого не змінилось. Ось вирізка з їхнього актуального FAQ:
What percentage will I be paid for my distributions?
There are no upfront fees to use the platform and ONErpm pays out 85% of royalties on digital streams and 70% for UA-cam monetization and channel management.
ONErpm очень мутная контора. Сталкивались. Не советую. Тюнкор и сдбеби норм. Ещё работали с multiza. Это тоже дно.
А реально колись без лейблу нічого не зробиш. Тільки так можна було порасти на диски і бітпорт 🙆🏻♂️
Soundrop начебто має доступ до UA-cam Content ID та на ньому випуск релізу коштує 1$/1 трек.
Коли я знімав це відео, вони не співпрацювали з UA-cam Content ID, але тепер співпрацюють і реєструють файли в системі. Випуск релізу коштує $1. Ну це вже смішно, не заплатити за реліз до 40 гривень 🙂
@@altermoremusic Так, 40 гривень не багато.
Але в мене така історія сталася - я виклав свій перший реліз через Routenote. Але через те, що я подумав, що він не працює (тому що чекав тиждень, поки вони перевірять інформацію і т.д., та вони так і нічого не перевірили (було написано Pending Moderation)), бо ніяких відео про нього не знайшов, я вирішив викласти його через Soundrop, заплативши 6 доларів (бо 6 треків). Та все-ж таки RouteNote працював і реліз вийшов через тиждень після того, як я вже забив. І вийшло так, що на Spotify (тільки на Spotify) дистриб'ютори створили мені 2 профілі з однаковим псевдонімом.
Тепер не знаю, що робити))
"We are just letting you know that your artist separation request has arrived safely and will be processed within 1-3 days. Once processed, your content will move to the correct page within 1-3 weeks. We’ll contact you if we need any other information!", по логіці у п'ятницю вже повинні перенести.
@@dopust а в чому справа? Не зрозумів. Це після оформлення фіта з кимось ще?
@@altermoremusic тобто я не дочекався поки реліз вийде через RouteNote, та випустив новий реліз через Soundrop. І на обох дистриб'юторах поставив "створити новий профіль". Шось таке.
Привіт! Підскажи будь-ласка про роялті, якщо я завантажу свої релакс треки, і в мене є Ютуб канал з анімацією. Чи маю я платити їм за відсоток від монетизаціі, саме с переглядів ? Дякую!
На ютубі воно зазвичай як, якщо у відео є авторська музика, то вона монетизується з цього відео. Роялті за перегляди будуть нараховуватись на твою користь самим дистриб'ютором, за умови, що трек занесений в базу UA-cam Content ID. Свою комісію з роялті дистриб'ютор сам зніме. Кожна відео, де буде твоя музика, буде рахуватись як прослуховування і дистриб'ютор збиратиме за це гроші. В розділах FAQ або Help Center в дистриб'ютора можна знайти і почитати, скільки комісії він бере. Але загалом це не те, за що варто перейматись артисту. Головне - писати якісну музику і просувати її через якісний контент 🙂
@@altermoremusic не зовсім я можливо правильно трактував питання. Я не є артист, заробляю саме з переглядів на ютуб, музику я роблю просту або купуюу ноунеймів. чисто на фон по типу джазу без слів. Ось саме її я хочу залити в спотіфай, чи буду я платити відсоток саме за монетизацію с каналу ютуб, цим дистибьюторам, чи тільки з спотіфай ? Дякую.
@@Dmytro_cook я все вірно відповів. Спотіфай - це платформа, куди доставляють музику дистриб'ютори. Ютуб - це інша платформа. Воно не має нічого спільного і монетизується окремо. До речі, якщо ти купив музику, а я підозрюю за дешево, в ноунейма чи ні, автор музики все одно залишається автором і це не дає тобі права публікувати публікувати музику на стрімінг від свого імені. Це лише дає тобі право використовувати цю музику для того, для чого ти її купував. Авторське право на твори мало хто продає в здоровому глузді, а якщо і продає, то дорого. Що до того, як монетизується музика з ютуб і при яких умовах, я пояснив в попередньому коментарі. Щоб дізнатися більше, як це все працює, варто зануритись в тему. Бо так просто тут не поясниш і я не маю на це часу 🙂
А що скажете про TuneCore?
Багато поганих відгуків від різних незалежних артистів. Можливо з лейблами вони співпрацюють краще, а так незалежному артисту немає довіри до TuneCore. Такий мій висновок наразі.
Дуже крутий контенти, а найголовніше що українською
☺️
Якщо ти водиш українську мову тоді DISTROKID каже що твій track не зарелізиться на таких платформах як Spotify та Apple Music
@@Taras_Melnyk дивно якось. Проте для себе зауважив, що краще навіть українськи назви краще прописувати англійськими літерами, так як це міжнародно прийнято. І так більше шансів знайти і слухати цю музику. Також, до прикладу, форми заповнення даних в ASCAP не підтримують назви пісень українською чи іншою мовами, лише англійською 🤷🏻♂️
Ось новіше відео на тему дистрибуції: ua-cam.com/video/6gQIZHtZuP8/v-deo.html
@@altermoremusic Я анулював вже підписку і сподіваюсь на повернення грошей і зробив підписку на TuneCore 🙂
@@altermoremusic Дякую!
CD baby, soundrop (занотував для себе)
Схоже, ти вже знайшов відповідь, якими дистриб'юторами я користуюсь 🙂
@@altermoremusic Так знайшов, дякую а корисну інформацію. Чи знаєш щось про Routnote ? Здається ніби не поганий варіант.
@@dunkelego4664 радий, що зміг допомогти. Routnote - це один з тих псевдо-дистриб'юторів, в яких все ніби вигідно, а на ділі швидше за все якийсь розводняк. В описі під відео є посилання на сторінку Spotify з рекомендованими відомими дистриб'юторами. Якщо якогось немає в тому списку, то і пробувати співпрацювати з таким не варто.
@@altermoremusic Так, я дивився список. RouteNote є в тому списку. А перед ним ONErpm та Amuse. Ще RouteNote працює з 2007 року... доволі не мало. Для мене виявився розводняком Songtradr, починав як безкоштовний дистрб'ютор, а тут оп і виявилося що вже все. Лавочка закрита. Навіть ніякого попередження на сайті не було як це було на Freshtunes. Тільки коли вирішив загрузити нове, через 3 дні прийшла звістка, що вже не можна.
А не використовувати дистрибютор, який працює в расєї ви не розглядали?
@@metrawell про якого саме дистриб'ютора йде мова? І чому саме на цьому моменті зі всього відео ви загострили свою увагу? До речі, багато українських артистів, яких ви слухаєте, співпрацюють з лейблом, який досі працює і в Росії 🤷🏻♂️ Я ж користуюся послугами лише двох дистриб'юторів: CD Baby та LANDR.
90% води
Ділюся досвідом. Всім корисно, а тобі вода
😅 Ну нехай. Дякую за перегляд 🙂
хорошо читаешь с листочка
Стараюсь 🙂
Дуже слушно сказано про лейбли і їх цілі
'Promosm'
ну по большей части это реклама )
Конечно, конечно. А ещё мне сверху заплатили миллион -_-