Best infantry section competition 2019

• Опубліковано 4 лис 2019
  • 2019 m. rugpjūčio 27-30 d. Gaižiūnų poligone (Jonavos r.) vyko kasmetinės Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų geriausio pėstininkų skyriaus varžybos. Dėl nugalėtojų titulo rungėsi Lietuvos karių skyriai ir komandos iš užsienio šalių.
    „Nugalėtojo taurę iškovojo ir garbingą geriausio skyriaus vardą šiais metais pelnė Krašto apsaugos savanorių pajėgų 8 rinktinės kariai. Antroje vietoje liko savanoriai iš trečios rinktinės, o Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono skyrius užėmė trečiąją vietą. Nugalėtojų taurės kopiją, iškovoję pirmą vietą tarp užsienio komandų, išsivežė pėstininkų skyrius iš Danijos“, - šiandien paskelbė Sausumos pajėgų Juozo Lukšos mokymo centras.
    Sausumos pajėgų padalinių atstovai ir varžybų svečiai turėjo įveikti eilę pėstininkams pritaikytų taktinių užduočių. Varžybose tikrinti karių komandinio darbo įgūdžiai, gebėjimai greitai ir sumaniai priimti sprendimus, orientavimasis vietovėje, prisitaikymas prie netikėtumų.
    2018 m. rugpjūtį vykusiose varžybose pereinamąją nugalėtojų taurę kėlė kariai iš LDK Algirdo mechanizuotojo pėstininkų bataliono.
    Varžyboms vadovavo Sausumos pajėgų vyriausiasis puskarininkis srž. mjr. Darius Masiulis, varžybas organizavo Juozo Lukšos mokymo centras.