Чудове відео!! Буду практикуватись) і буду дуже вдячна, якщо Ви зробите ще відео на тему масажу . Як краще працювати в техніці масажу гуаша , з чого починати чим закінчувати . Загалом цікава техніка самомасажу , будь якого!!) Вас дуже приємно слухати і видно що Ви дійсно зацікавлені в якісній подачі інформації) Дякую!
Я думаю, що потрібно полюбити масаж, щоб зробити його Вашою рутиною. Не обов'язково робити його щодня, можна виділити час, наприклад, 1 раз на тиждень. Ввімкнути улюблену пісню, взяти ароматне масло, і релаксанути, приділивши час собі, і здоров'ю своєї шкіри і м'язів 💞 У вирі турботи за своїми рідними ми, жінки, часто забуваємо попіклуватись про самих себе 💔
У косметології існує так звана "шкала комедогенності масел". Вона вказує на ймовірність того, що продукт може закупорити пори чи навіть викликати висипання залежно від його компонента, тому тут потрібно обирати уважно. Кожній олії присвоюється комедогенний рейтинг від 0 до 5, 0-2 підходять для будь-якого типу шкіри (і для жирної, і для сухої, і для комбінованої). Це дуже корисні для шкіри масла, які зволожать її, наситять корисними елементами і вітамінами. Я перечитала багато статей і українською, і англійською, і ось невеликий список масел зі шкалою комедогенності від 0 до 2: 1. Жожоба Комедогенний рейтинг: 2 Підходить для всіх типів шкіри, включаючи жирну та комбіновану. Це масло має протимікробні та антиоксидантні властивості, допомагаючи загоювати рани, сонячні опіки тощо. Багате джерело вітаміну Е. 2. Виноградних кісточок Комедогенний рейтинг: 1 Має високий вміст вітамінів С і Е, антиоксидантів і лінолевої кислоти. Воно також має протизапальні та антимікробні властивості, ідеально підходять для шкіри, схильної до акне. Будучи багатим на вітамін С, це масло підходить для лікування гіперпігментації. 3. Олія з насіння шипшини Комедогенний рейтинг: 1 Ця олія є потужним джерелом антиоксидантів, вітамінів С, А, Е, К і незамінних жирних кислот, таких як лінолева кислота. Легко вбирається. Корисна для лікування запалень та допомагає зберегти шкіру м’якою та зволоженою. Також: олія з календули (1), солодких мигдальних кісточок (2), обліпихова олія (1), персикових кісточок (2). Не рекомендую: кокосове масло, пальмове масло, масло какао, масло макадамії, вони мають високий ступінь комедогенності. Масло для масажу можна купити у аптеці, не замовляти у якихось розрекламованих брендів. Дешево і сердито :)
Щодо гелю алое - якщо він не занадто швидко вбирається у Вашу шкіру, і з ним пальці можуть вільно ковзати по ній під час масажу, не розтягуючи її, то це хороший варіант :)
Крутезне відео 👐🌟 обов'язково спробую цей масаж☺️
хехе, дякую! 🥰
🥰🥰🥰🥰
Чудове відео!! Буду практикуватись) і буду дуже вдячна, якщо Ви зробите ще відео на тему масажу . Як краще працювати в техніці масажу гуаша , з чого починати чим закінчувати . Загалом цікава техніка самомасажу , будь якого!!) Вас дуже приємно слухати і видно що Ви дійсно зацікавлені в якісній подачі інформації) Дякую!
@@happy8797 дуже дякую за такий приємний кометар! 😭♥️
в майбутньому обов'язково зроблю ще як мінімум 1 відео з самомасажем 💆
@@Alericreates , дякую 😍❤️
Клас, чому я раніше не думала про розслаблення жувальних мʼязів з допомогою масажу? 😟 я думаю це зможе допомогти мені менше скребти зубами вночі
Дуже рада, що відео було корисним для Вас ♥️
Комент для просування відео. Останній смайлик, яким ви користувались?
🥺
🎉❤🎉
🤩
😍
Як знайти час та натхнення оце все робити регулярно🫤😵💫🥱
Я не включаю камеру на мітінгах і роблю під час якихось нудних зустрічей 😅
@@tanyaferrum1609 ось це справді ефективний, корисний тайм - менеджмент 💆♥️
Я думаю, що потрібно полюбити масаж, щоб зробити його Вашою рутиною. Не обов'язково робити його щодня, можна виділити час, наприклад, 1 раз на тиждень.
Ввімкнути улюблену пісню, взяти ароматне масло, і релаксанути, приділивши час собі, і здоров'ю своєї шкіри і м'язів 💞
У вирі турботи за своїми рідними ми, жінки, часто забуваємо попіклуватись про самих себе 💔
Порадьте будь ласка яке масло краще використовувати для масажу? І чи можна робити масаж наприклад по гелю алое? Дякую
У косметології існує так звана "шкала комедогенності масел". Вона вказує на ймовірність того, що продукт може закупорити пори чи навіть викликати висипання залежно від його компонента, тому тут потрібно обирати уважно. Кожній олії присвоюється комедогенний рейтинг від 0 до 5, 0-2 підходять для будь-якого типу шкіри (і для жирної, і для сухої, і для комбінованої). Це дуже корисні для шкіри масла, які зволожать її, наситять корисними елементами і вітамінами.
Я перечитала багато статей і українською, і англійською, і ось невеликий список масел зі шкалою комедогенності від 0 до 2:
1. Жожоба
Комедогенний рейтинг: 2
Підходить для всіх типів шкіри, включаючи жирну та комбіновану.
Це масло має протимікробні та антиоксидантні властивості, допомагаючи загоювати рани, сонячні опіки тощо. Багате джерело вітаміну Е.
2. Виноградних кісточок
Комедогенний рейтинг: 1
Має високий вміст вітамінів С і Е, антиоксидантів і лінолевої кислоти. Воно також має протизапальні та антимікробні властивості, ідеально підходять для шкіри, схильної до акне. Будучи багатим на вітамін С, це масло підходить для лікування гіперпігментації.
3. Олія з насіння шипшини
Комедогенний рейтинг: 1
Ця олія є потужним джерелом антиоксидантів, вітамінів С, А, Е, К і незамінних жирних кислот, таких як лінолева кислота. Легко вбирається. Корисна для лікування запалень та допомагає зберегти шкіру м’якою та зволоженою.
Також: олія з календули (1), солодких мигдальних кісточок (2), обліпихова олія (1), персикових кісточок (2).
Не рекомендую: кокосове масло, пальмове масло, масло какао, масло макадамії, вони мають високий ступінь комедогенності.
Масло для масажу можна купити у аптеці, не замовляти у якихось розрекламованих брендів. Дешево і сердито :)
Щодо гелю алое - якщо він не занадто швидко вбирається у Вашу шкіру, і з ним пальці можуть вільно ковзати по ній під час масажу, не розтягуючи її, то це хороший варіант :)