Полісся - Металург (З). Огляд матчу VBET UA Перша. 09.04.2023

• Опубліковано 8 кві 2023
  • У матчі 1-го туру другого етапу «Чемпіонської» групи VBET UA Перша сезону 2022/23, «Полісся» поступилось запорізькому «Металургу». Поєдинок завершився з рахунком 1:2.
    #ПоліссяМеталургЗ #ПФЛ #VBETUAПерша #Полісся #МеталургЗ #ПоліссяМеталургЗОглядМатчу #Футбол
    ❗ Підписуйтесь на UA-cam-канал ПФЛ, коментуйте та ставте лайки у підтримку українського футболу ⚽

@sergiidikhtiar3935 Рік тому +12

Рефері чітко розібралася в ключових епізодах матчу.Молодчина!

@maximusfilipov1657 Рік тому +4

а чего ж не показали как рефери сзади толкнули, за что красную, дома наверно для этого футболиста тоже наверное - это норма

• @user-xe9fi2vc4p
    @user-xe9fi2vc4p Рік тому +1

Металлург вперёд ! Молодцы!

• @user-qe4qx6co4z
    @user-qe4qx6co4z Рік тому

Если Усик не вышел Полісся перемогла))))

• @user-atlant
    @user-atlant Рік тому

пофіг...Житомир однією ногою в прем.лізі..

• @user-zv6sc2oj8d
      @user-zv6sc2oj8d Рік тому

Навіть двома. Це всім відомо. Цей результат не вплине на підсумок чемпіонату. Так, Полісся гратиме в УПЛ.

@borysyashchuk989 Рік тому +5

Суддя ще не доросло до обслуговування 1 ліги. Але у нашому футболі,на жаль, як і кругом в нашій країні - потрібно мати тата,кума,брата.

• @user-qh2xg8vn6d
      @user-qh2xg8vn6d Рік тому +1

А в чем она не права?

@borysyashchuk989 Рік тому +1

@@user-qh2xg8vn6d Слишком юная для обслуживания мужского чемпионата. И вообще,я не приветствую когда женщины облуживают мужской чемпионат.

@user-qh2xg8vn6d Рік тому

@@borysyashchuk989 обслуживают проститутки и официанты.

@@borysyashchuk989 то есть для тебя важен гендерный критерий, а не профессионализм?

• @sm-vo2yt
    @sm-vo2yt Рік тому

дєточка-суддя канєшна це повний брєд

• @user-vw6zo9vu6q
    @user-vw6zo9vu6q Рік тому +5

ПФЛ, ви в адекваті взагалі? Кого ставите судити такі матчі? Ще б восьмикласницю поставили, ідіоти. А потім ці дівчатка висмоктують подібні пенальті. Зіткнення ігрове, в воротарському майданчику, момент відіграний вже був.

@user-vw6zo9vu6q Рік тому

@K1ndryk Про воротарський майданчик не чув?

@user-tz1xz4cg5f Рік тому

Команда, яка має найбільший бюджет в першій лізі, скаржеться на суддівство))) Команда яка за 97 хвилин нічого не зробила, щоб перемогти. Ганьба. При чому тут суддівство?

• @user-ub2pm2bn4o
      @user-ub2pm2bn4o Рік тому +3

@@user-vw6zo9vu6q Він вийшов з воротарського майданчику і прямо в гравця Запоріжжя влетів, так це пенальті. А от випрашувати у судьї пенальті ставити 3 раз, то вже сором. Перший був при подачі кутового гравці обоїх команд випригнули і боролись за м'яч, а вже при падінні гравець Полісся вже тримався за голову, мабуть гравець Запоріжжя випадково ногою зачепив голову, але вару не було, щоб це побачити. Другий при виході воротаря с воротарського майданчику і гри в мяч, гравець Полісся налетів на нього і вимагав пенальті тримаючись за голову, смішно. Третій з вилученням гравця Полісся, то просто сором. Гравець Запоріжжя ставить ногу на газон перед гравцем Полісся і після намається уникнути контакту з гравцем Полісся, що суддя прекрасно баче, а гравець Полісся просто пірнає і видає з себе жертву. Тобто контакту не було, гри в суперника не було, а от симуляція і требування поставити пенальті було. Жалюгідний Полісся, по зимовому кубку можна було це зрозуміти. Теж саме що було з Вересом, не могли забити, давай будем вимагати пенальті. Сором!!!

@@user-tz1xz4cg5f Нічого не зробила? Ти шо, довбойоб?© Може хоч моменти з нарізки порахуєш?