Скласти відповідний державний іспит. Для цього попередньо вивчити мову. Зважте, що іспити по певному графіку. Часто треба чекати. І на результати чекати десь пів року. Тож плануйте здачу заздалегідь.
Добрий день. Якщо я хочу поступити до школи вищої, школу закінчила в 2010 році в Україні, ЗНО не здавала. Як бути в такій ситуації? Диплом про повну середню освіту маю.
Нажаль, зараз ми - українці з песелем Ukr, не можемо вступити до Полициальної школи, так як основний документ це "вид на жительство", якого в нас немає 😕. Чи може хтось знає якусь школу де беруть?
@@YuliiaHopkalo мені теж так казали, але я наполегла на том щоб директор дала мені точну інформацію, і потім через деякий час сказала, що можу вступити до поліціальной школи
Для подання на навчання до Університету чи Інституту ВНЗ в закордоні тобто. Європейському Союзі ЄС, Вам потрібні такі документи мати як основа: 1). Атестат про повню загальну середню освіту. (Atestat über die Vollständige Allgemeine Mittlere Bildung) 2). Паспорт громадянина України або паспорт на отримання захисту тієї певної країни. Або дозвіл на проживання в тій певній країні (наприклад Німеччина: / Aufenthaltstitel - Aufenthaltserlaubnis /, Niederlassungserlaubnis. 3). Мовний Сертифікат тієї певної країни до якої Ви поступаєте (наприклад як в Німеччину чи в Австрії В2 буде Вам Б2 (В2) або Ц1 (С1) для вступу до Університету. Sprachzertifikat B2-C1. В Австрії достатньо А2 для Заяви до вступу і до овіційного Вступу (Inskription oder Immatrikulation oder Einschreibung) потрібно B2 рівень німецької мови. С1 не потрібно. В Німеччині також є Університети які беруть до навчання з B2 рівнем мови. 4). Перекласти всі документи на ту національну мову тієї держави де Ви поступаєте (той переклад повинний в тій країні перекладений бути, український переклад не буде акцептуватися, тобто можна з України також перекласти але Вам буде потрібно нотаріальне завірення того перекладу і додатково завірення того перекладу і Апостиль. Тому раджу самому після приїзду в тій країні перекласти документи на навчання. 5). Академічну Довідку (Akademische Bescheinigung) Transcript of Records про 2 Семестри навчання в українському вищому навчальному закладі ВНЗ, тому що наприклад в Німеччині буде Вам потрібно Transcript of Records (Академічна Довідка) для того щоб компенсувати той рівень навчання як у Німеччині бо в Німеччині Школу закінчують після 12 або 13 класу навчання. Не всі ЄС -Країни вимагають 2 Семестри навчання у ВНЗ, наприклад Австрія можна поступити з Атестатом про повну загальну середню освіту !!! 6). І наші документи як дозвіл на проживання та страховий поліс (Krankenversicherung). 7). Свідоцтво про народження а також для не повнолітніх довідка від батьків на дозвіл на навчання. 8). Апостили до Атестата про повню загальну середню освіту буде бажано потрібно в Київі отримати. Але: не всі в ЄС Апостиль вимагають. В Австрії ці Апостили до 2022 року ВИМАГАЛИ. Але щодо війни в Україні, не вимагали. 9). В Австрії вимагають ще довідку з вищої школи тобто гімназії : Довідку про те що той Атестат про повню загальну середню освіту дозволяю до вступу до ВНЗ в Україні (Bescheinigung über die Hochschulzugangsberechtigung für allen Universitäten und allen Hochschulen). 10). І ще але не всі університети вимагають Табличну Біографію (tabellarische Biographie-Lebenslauf) і мотиваційний Лист сому Ви хочете на ту професію навчатися- АЛЕ НЕ ВСІ ЦЕ ВИМАГАЮТЬ. Разом підсумково: в ЄС різні національні Університети різних країн, вимагають різні документи. Європейська Нострифікація тобто Признання і Підтвердження Українського Атестату і Диплому є ENIC NARIC: www.enic-naric.net
Як отримати сертифікат на рівні C1 з польської мови та чи є якісь вікові обмеження щодо отримання даного сертифікату?
Скласти відповідний державний іспит. Для цього попередньо вивчити мову. Зважте, що іспити по певному графіку. Часто треба чекати. І на результати чекати десь пів року. Тож плануйте здачу заздалегідь.
@@salvation_from_war Наскільки зрозумів щодо віку обмежень немає?
@@nazariysikora6771 Звичайно, немає. Їх немає в жодній країні. Принаймні я таких країн не знаю, де б було обмеження на освіту через вік.
Добрий день. Якщо я хочу поступити до школи вищої, школу закінчила в 2010 році в Україні, ЗНО не здавала. Як бути в такій ситуації? Диплом про повну середню освіту маю.
А що у вас є про закінчення школи? Атестат з оцінками? Його достатньо.
@@salvation_from_war так є оцінки, і є графа оцінки с екзаменами
@@salvation_from_war дякую за відповідь
@@yana_omelkova Пробуйте вступати. Має бути лише співбесіда щодо знання мови.
Чи можна зробити карту побиту по навчаннющоб безкоштовно вчитись?
Там карти побиту недостатньо щоб вчитись безкоштовно, нажаль. Поки пробуйте по тимчасовому захисту і вчіть мову. А там буде видно.
які умови зараз безкоштно навчання?
Оформляєте Pesel. І подаєте доеументи. Треба знати мову (В2).
Які потрібно документи дитина після 9 класу
Уточнюйте у ліцеї, до якого вступатимете. Від нас крім песеля не просили нічого. Але ми не вступали, нас просто взяли на кінець 1-го класу ліцею.
Скажіть будь ласка а навчання проходитиме на якій мові? якщо польської ще не знаю? дякую.
Нажаль, зараз ми - українці з песелем Ukr, не можемо вступити до Полициальної школи, так як основний документ це "вид на жительство", якого в нас немає 😕. Чи може хтось знає якусь школу де беруть?
Це неправда. Ви натрапили на можливо не дуже проінформованого працівника. Зверніться до іншої школи. Але знаю що вступ до сьогодні.
@@salvation_from_war у трьох різних школах такі умови надали...
@@YuliiaHopkalo В якому ви місті? Чи маєте песель УКР? Чи зверталися до відділу едукації вашого міста (району)?
@@YuliiaHopkalo мені теж так казали, але я наполегла на том щоб директор дала мені точну інформацію, і потім через деякий час сказала, що можу вступити до поліціальной школи
Для подання на навчання до Університету чи Інституту ВНЗ в закордоні тобто. Європейському Союзі ЄС, Вам потрібні такі документи мати як основа:
1). Атестат про повню загальну середню освіту. (Atestat über die Vollständige Allgemeine Mittlere Bildung)
2). Паспорт громадянина України або паспорт на отримання захисту тієї певної країни. Або дозвіл на проживання в тій певній країні (наприклад Німеччина: / Aufenthaltstitel - Aufenthaltserlaubnis /, Niederlassungserlaubnis.
3). Мовний Сертифікат тієї певної країни до якої Ви поступаєте (наприклад як в Німеччину чи в Австрії В2 буде Вам Б2 (В2) або Ц1 (С1) для вступу до Університету. Sprachzertifikat B2-C1.
В Австрії достатньо А2 для Заяви до вступу і до овіційного Вступу (Inskription oder Immatrikulation oder Einschreibung) потрібно B2 рівень німецької мови.
С1 не потрібно. В Німеччині також є Університети які беруть до навчання з B2 рівнем мови.
4). Перекласти всі документи на ту національну мову тієї держави де Ви поступаєте (той переклад повинний в тій країні перекладений бути, український переклад не буде акцептуватися, тобто можна з України також перекласти але Вам буде потрібно нотаріальне завірення того перекладу і додатково завірення того перекладу і Апостиль. Тому раджу самому після приїзду в тій країні перекласти документи на навчання.
5). Академічну Довідку (Akademische Bescheinigung) Transcript of Records про 2 Семестри навчання в українському вищому навчальному закладі ВНЗ, тому що наприклад в Німеччині буде Вам потрібно Transcript of Records (Академічна Довідка) для того щоб компенсувати той рівень навчання як у Німеччині бо в Німеччині Школу закінчують після 12 або 13 класу навчання.
Не всі ЄС -Країни вимагають 2 Семестри навчання у ВНЗ, наприклад Австрія можна поступити з Атестатом про повну загальну середню освіту !!!
6). І наші документи як дозвіл на проживання та страховий поліс (Krankenversicherung).
7). Свідоцтво про народження а також для не повнолітніх довідка від батьків на дозвіл на навчання.
8). Апостили до Атестата про повню загальну середню освіту буде бажано потрібно в Київі отримати. Але: не всі в ЄС Апостиль вимагають.
В Австрії ці Апостили до 2022 року ВИМАГАЛИ. Але щодо війни в Україні, не вимагали.
9). В Австрії вимагають ще довідку з вищої школи тобто гімназії : Довідку про те що той Атестат про повню загальну середню освіту дозволяю до вступу до ВНЗ в Україні (Bescheinigung über die Hochschulzugangsberechtigung für allen Universitäten und allen Hochschulen).
10). І ще але не всі університети вимагають Табличну Біографію (tabellarische Biographie-Lebenslauf) і мотиваційний Лист сому Ви хочете на ту професію навчатися- АЛЕ НЕ ВСІ ЦЕ ВИМАГАЮТЬ.
Разом підсумково:
в ЄС різні національні Університети різних країн, вимагають різні документи.
Європейська Нострифікація тобто Признання і Підтвердження Українського Атестату і Диплому є ENIC NARIC: www.enic-naric.net