SPEKTAKELSTUK! | Samenvatting: FC Groningen - FCV Dender EH
Вставка
- Опубліковано 7 лют 2025
- FC Groningen speelde woensdagmiddag in Delden de besloten oefenwedstrijd tegen het Belgische FCV Dender. Het bleek een doelpuntrijk duel. De Trots van het Noorden speelde met 4-4 gelijk tegen de ploeg die afgelopen seizoen promoveerde naar het hoogste niveau in België. Bij rust stond het 2-1 in het voordeel van de FC. Voor FC Groningen scoorden Leandro Bacuna en Johan Hove voor rust. Na de pauze maakten Kristian Lien en Maxim Mariani de Groningse treffers.
Mooi om op deze manier de intensiteit langzaam omhoog te schroeven. Zitten al wat goede combinaties in het elftal. Straks ook met de nieuwe aankopen erbij. Toch lijkt het op de counter nog erg zwak bij de FC. Maar goed, er is nog tijd gelukkig. En het blijft een oefenwedstrijd die je niet al te serieus moet nemen qua uitslag/spel!
Wel duidelijk te zien dat de jonkies in de verdediging nog veel te leren hebben, al doen ze het al zeker heel aarding. Aanvallend ziet het er goed uit, kijken of dit ook tegen de sterkere teams straks door zet in deze lijn.
Gemiste kans om bij de 4e goal van Groningen, te zeggen dat de keeper van Dender, er niet denderend uit zag!
Bacuna als CVM. Man met zo'n trap in beide benen moet in de as staan. En de aanvoerder moet toch ook coachen; ook daarom Bacuna als CVM.
Bacuna/Hove? Eredivisiewaardig tandem.
ik vond bacuna echt niet zo goed op het middenveld hoor afgelopen seizoen.
@@danxzHD Duurde lang voordat ie wedstrijdfit was. Te lang. Maar indien fit een oplossing voor als Duarte vertrekt.
Waar is de verdediging?
Okay leerzaam voor onze FC! Maar niet al onze fitte spelers stonden op het veld.
Maar goed, misschien moet je ook nog wel enkele "geheime" wapens nog niet direct aan de oefenpotjes te laten meedoen!
Wacht even. Kan die tante Lien toch wel voetballen???
De nieuwe keeper maakt nog geen onuitwisbare indruk.
Jurjus moet blijven ( keeper)