Це коментар з клавіатурами що не мають величезного маркетингу, як А-бренди. Але вони від цього не менш прекрасні. Якщо не боїшся очікування та відсутності гарантії, то воно того точно буде варте. Дві веселі мембранки: A4Tech FX60H USB - супертонка, ножичний механізм, підсвітка, додатковий USB 2E KG360 68 Key WL - Бездротова 65%, повне RGB Клавіатури з Алі: Yunzii AL75 Aula f75 (f99) (інші клави бренду не бери, ця нормальна, бо зроблена у співпраці з Epomaker). FL ESPORTS MK870 Keydous NJ80 CIDOO V75 Feker Galaxy80 (інші клави бренду посередні, ця нормальна, бо зроблена у співпраці з Epomaker) Бренди клавіатур з високим рівнем довіри до продуктів: MelGeek Novelkeys Epomaker Keychron Womier Skyloong (супер дешево) MonsGeek\Akko NuPhy Idobao Wobkey NIZ (електростатичні) Realforce (електростатичні) Преміум виробники клавіатур: Kbdfans Gok Monokei Antipode Studio SingaKBD Keycult Mode Designs Smith and Rune Hexkeyboards Rama Works (складна комунікація)
Я б додав до списку клавіатур з Алі Redragon k624 pro. Чудова модель, користуюся понад 2 роки без нарікань - як під час ігор, так і роботи. Дякую за відео.
Aula f99 теж зроблена у співпраці з Epomaker, маю таку - одні позитивні емоції. Та ж сама клава, що й f75, але з нумпадом у форматі 98%. Якраз для людей, що не люблять по всій клаві лазити для набору будь-якого числа (того ж ip адреса, чи номеру телефона)
@@ozzi_tech Lofree - це саббренд Xiaomi. Через їх політику маю зуб на компанію. Та нікому не раджу їх продукти, які сам перестав споживати з 2020 року. Реклама в смартфонах, рабська праця на їх заводах, нечесна конкуренція - це все відвертає від користування брендом. Відсутність Lofree - це особиста для мене причина, продукти дійсно чудові.
@@borisman3298 о, супер, що роблять разом ще. Про f99 не знав. Зараз китайці скільки їх за день придумують, що за всім услідкувати не можливо) Більше малось на увазі не купувати Aula за 1200 грн, бо то журба, краще 2 мембранки вже.
Це найкраще відео про механічні клавіатури, що я коли небудь бачив. Дуже структуровано й без догматизму. Якість контенту на найвищому рівні. Подивився від початку до кінця за один раз. Дякую!
Суупер, самий потужний матеріал по клавіатурах в одному місці з гарною структурою і покриттям усіх питань, дякую! Після перегляду, враження наче з науковою роботою ознайомився!!
Господи, я вимушений переглянути це відео дещо пізніше,але... Це шикарне відео від одного з найтоповіших каналів про технології і це півторагодинне відео про клавіатури! Це геніально, шедеврашьно і шикарно! 🎉🎉🎉❤❤❤❤❤❤❤
Мабуть, причина в тім, що вух лише два, а пальців - аж десять, тому масштаби клавіатурної шизофілії легко перевершують аудіофільську і фотоаналогоплівкову разом узяті )
@@5xing8gua безмежно радий, що ви так думаєте) Бо там також вистачає різної шизи по типу спеціальних підставок із дерева під кабелі. Бо якщо кабель просто лежатиме на полу, то звук зміниться. Розрахунки резонансних частот скла вікон у кімнаті, щоб підібрати правильне акустичне оформлення, щоб скло не дзвеніло і т.п. Як на мене, аудіофілія на голову випереджає все. І якщо у вас вдома не висять аудіофільські штори, то ви щаслива людина та можете собі дозволити торкатись руками травички)
Мені, чесно кажучі, трошки байдуже на клавіатури, але я в тотальному захваті від подачі інфи. Це просто якась медітація. Ідеально розгорнута тема, прекрасний відеоряд. Нічого зайвого, все структуровано. Я просто кланяюсь перед вами за те, який шедевральний продукт у вигляді цього відео ви зробили - гарно на стільки, що навіть якщо не дуже цікавився темою з інтересом слухаєш та дивишся. Я в захваті.
Місяць тому купив механіку від Acer за 1300 гривень. 2 тижні перед тим дивився відео на італійській і китайській, а тут на тобі найбільш задротський(в шляхетному розумінні) огляд техніки який я бачив взагалі!) Дякую чоловіче! Було трохи страшно дивитись чи не прогадав з коричневими світчами, але нє, вроді все добре)) Май добро! Процвітання каналу!)
... на тлі сифілітичної політпроституції, яка "накрила все село", як квітнева ніч, у легендарній пісні - перегляд 80хв відео на тему клавіатурної теософії - непогана альтернатива, indeed
знімаю капелюха! 1,2 години розповідати про клавіатури це сильно) У свій час взяв собі AULA F75 - задоволений як слон! думав поміняти кришки, тепер знаю куди треба звернути увагу. Дякую
Сьогодні придбав NuPhy Air 75 v2, і ютуб порадив це відео. Дуже змістовно: якісне, досить детальне та послідовне. Відчувається великий досвід. Спасибі за вашу працю над цим відео! Дивитися його було задоволенням!
Це просто Love, навіть слів не можу підібрати. Це прямо клавіатурна відео-біблія, яку цікаво дивитися. Я й не очікував, що дізнаюся стільки нового. Дякую❤❤❤
Кожне подібне відео це як окремий повноцінний самодостатній гайд. Я ніде і ніколи не знаходив подібних одночасно максимально інформативних та зрозумілих наглядних пояснень. Обожнюю цей формат. Дякую неймовірно!
Великий респект за настільки детально розібрану тему, за те що не побоявся тааакий довгий відос зробити, за якість контенту і жарти. Радий що якось знайшов цей канал Собі недавно нову клаву теж купував, тому половину відео вже знав )
Дякую за розповсюдження цієї теми. Думаю для людей які ВЗАГАЛІ не знають в цій темі нічого це дуже повчальне відео, для мене як для людина яка крутиться в цьому вже 2 роки це теж повчальне відео. ДЯКУЮ ЗА ІНФОРМАЦІЙНЕ ТА ПОВЧАЛЬНЕ ВІДЕО (УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ). АВТОРЕ ТИ НАЙКРАЩИЙ
Нічого собі. Наскільки детально викладена інформація, усі терміни та поняття вказані. Дізнався про клавіатури більше аніж за роки сбору інформації самотужки.
В мене ця Лоджитек к-120 з 2011 року, на ній декілька десятків разів відбивалися ніжки, а я їх назад приклеюю суперклеєм. В основному грав в ігри, і що хочу примітити букви на самих часто використовуваних клавішах не стерлися до цього часу. Дякую за широко розгорнуті та зрозумілі відео, дуже гарна подача 💛💙
Та такі клавіатури дуже довговічні. Не у всіх має щось затиратись чи ламатись) Все залежить і від інтенсивності використання, і від акуратності, і від того наскільки технологічно підходять до друку самі виробники. Ймовірність цього вища, але не обов'язкова для кожного.
@@11TY до перегляду відео я думав, що на моїй клаві літери буквально були вилиті відмінним від коліра самої клавіші пластиком. Інакше я не уявляю як за більш ніж десяток років вони могли не стертись. То це все ж виходить просто якийсь якісний друк?
@@kradenahorilka а чому ні? Все як на папері, можна якісно надрукувати, можна - ні. Принтери, фарби, навіть при тампонному друкові можуть сильно відрізнятись. А може у вас і термосублімація. Раніше звичайні клави могли запросто бути із термосублімацією.
Друзі, маю я клаву з розетки за 200 грн списану, мембранка. Потім вирішив оновитися, тепер сиджу на тій самій мембранці з розетки але тепер з гордо відкладеною у шухляду g213 тому це дуже персонально, не купуйте то що не щупали в живу.
Дякую за відео! Насправді давно користуюсь механіками, і якось переодично задумувався, що багато про них не знаю. Це відео буквально закрило усі мої питання)
Не відео, а один кайф🤤 Надзвичайно детально пророблене відео. Монтаж, звук, музика - цукерочка, а ще в додачу влучні жарти :) Дякую за чудовий контент!❤
Офігенське відео. Тут є все що потрібно, та більше! Окремо дякую за гумор! Особисто новий у цій сфері, планую придбати клавіатуру low profile Flow від Lofree, обираю між linear та tactile. В кого є досвід - подякую за відгук.
Чудове відео! Я після цього ще декілька інших переглянув на вашому каналі і це просто ТОП! Підписався і поставив лайки! Дуже сподобалось! От тільки одна біда... Воно мені не допомогло) Ну типу, якщо людина не користувалась раніше механікою - скоріш за все людина шукає щось більш-менш готове, що можна взяти і якийсь рік нічого там не міняти, окрім можливо кейкапів. Якщо через якийсь час користування людина зрозуміла, що хоче більшого відгуку (або звукового, або тактильного), або змінити силу натиску - така людина прийде до цього відео і воно їй допоможе. Але для людини, якак раніше не користувалась механікою - не вистачає більше конкретних порад, що краще взяти для тих чи інших задач, бой перемикачі про які йшла мова зазвичай не ставлять по дефолту. Я досить багато другую і мало граю, особливо в шутери, може щось можете підказати? Бо очі просто розбігаються... Я виділив собі або Ducky One 3 (там є аж 4 варіанти перемикачів на вибір), або FL ESPORTS FL980 V2 Kailh MX Cool Mint, або GamePro MK170W на червоних лінійних перемикачах і між цими клавіатурами прірва як в ціні, так і в різних інших нюансах. Буду дуже вдячний за вашу думку, дякую!
Дякую за приємні слова! У будь-якому випадку для першої клавіатури я би рекомендував обирати або лінійні, або з неяскравою тактильністю перемикачі. В крайнощі завжди встигнете) Ducky One 3 - оверпрайс. Клавіатура гарна, але не на свою ціну. FL980 - класний варіант за свою ціну. Kailh Blueberry дуже непогані перемикачі. Клавіатура зібрана добре та відчувається приємно. Останній варіант в руках не тримав, та дивлячись на компоненти, не дуже впевнений, що комусь би рекомендував. Outemu Red в GamePro - явно ознака поганого смаку виробника. На мою думку, можна розглянути ще два варіанти. Обидва продаються офіційно у нас з гарантіями та гравіюванням українських літер. 1. Aula F99 (або F75, якщо без нампада). Неймовірна клавіатура з недорогих. Один з кращих варіантів для першої механіки. Можна вибирати версію на будь-яких перемикачах. Вони всі зроблені непогано. Особисто мені серед усього асортименту подобаються на ній Leobog Reaper. 2. Dareu A98Pro. Її перемикачі BlueSky одні з найприємніших у своєму бюджеті. Але станом на зараз клавіші не мають гравіювання українських літер. Його додадуть пізніше. Обидва варіанти класно зібрані. І мають звук та тактильність не в свою ціну. У нас коштують стільки ж як на алі. Обидві зараз у мене на руках і скоро будуть огляди на них. Інженери обох брендів вдалися до радикальних рішень, щоб пропрацювати звук та тактильність клавіатур.
@@11TY Дуже вам дякую! Ваш канал, це просто ван лав) І ваші поради дуже допомогли! Aula F99 не знайшов в магазинах про які хоча б чув, лише з китаю можна замовити, або брати модель F75, а для мене цифровий блок то важливо, тому цей варіант відкинув, отже обираю зараз між FL980 і Dareu A98Pro. Коли оберу і протестую - напишу як воно мені. Ще раз дякую!)
Нарешті, маю мас маркет клаву від хайперів, з калічною шумкою, змазаними свічами і новими кейкапами, і я задихаюся від неможливості міняти свічі. Мрією всього життя є нарешті заробити гроші на свій фулл кастом 60% клави, з керамічними кейкапами, підібраними під мене свічами, дерев'яним корпусом, шумкою і вот цим вот зумерським закрученим в спіраль проводом, тому це відео те на шо я чекав, вся корисна і потрібна інформація в одному місці, структуровано і зрозуміло, дякую автору, реаль мужик, робиш красиво
Настільки витончена загальна подача, ідея ролику, а найголовніше донесена інформація! З погляду матеріалу про цю тему, інші її «аспекти» - це неперевершена робота, яка вартує перегляду від початку до кінця!
Моя "Клавіатура дротова RZTK Keypad" настільки дешева, що навіть іконки віндовса немає, просто пише "Win" і я навіть не думаю її міняти, але подивився все відео за один раз і навіть не захотілось відволікатись. Магія!
Дякую за цікаву і інформативну розповідь❤. Багато чого нового дізнався) ще хотілося б якоїсь згадки і висловлення своєї думки щодо клавіатур, у яких кожна клавіша дисплей)
Лайк за старання, ціла лекція про клавіатури) Я користуюсь мембранною, бо звик до них коли був студентом і працював виключено з ноутбуком, то ж теперь і на пк використовую максимально наближені варіанти. Подобається, що вони тихі, невеликий хід клавіш, а також зазвичай вони компактні.
Респект ) Досить змістовне та просте для розуміння відео ) Що до юніфайд ("симетричних профілів"), їх основна перевага - в тому що вони не прив'язані до конкретного рядка через форму. Завдяки цьому на них можна без проблем використовувати нестандартні лейаути (Dvorak / Colemak) , а також вони набагато більш сумісні з різними ергономічними (нестандартними) варіантами клавіатур. Але так, навігація в сліпу на таких кейкапах потребує певних навичок та постійного "центрування" рук на кнопках за барами (F / J)
Завжди дивує крута подача. Завжди здавалося б знаю все, а виявляється щось нове. Пишу комент не так часто із за війни. Але канал дуже крутезний і буду підтримувати завжди.
Еволюція одинадцятого: Березень - відос про монітори на цілу годину Вересень - відос про клави на півтори години Грудень - відос про wi-fi адаптери на 5 годин
Дуже якісний обзор клавіатур (точно найкращій українською), дякую! Останні десять років використовую виключно клавіатуру на лептопі, але якраз зараз хочу спробувати механіку. Цікаво що ви згадали корсар, це один з кандидатів.
Фантастичне, епохальне відео. Для користувача про клавіатури сказано все, тему можна вважати закритою. Далі вже паяльник та дикі хащі ергономічних та спеціалізованих клавіатур. Шокуюча якість відео та режисури, пишаюся, що таке є саме в україномовному контенті. Чекатиму відео про QMK/VIA. А ще можу запропонувати матеріали про клавіатурні розкладки, залюбки поділюся. Бо геть набридли 13 м2, ф666 - мають бути 12 м², ⌀15 та 36,6°C.
Дякую! Попереду ще багато відео, і клавіатурні розкладки дійсно цікавезна тема. Записав собі до ідей. Відео про QMK/VIA залежить від китайської логістики. Сподіваюсь USB ASP приїде цілим та вчасно 😅
Який же кайф.... Бро, буду відвертим - я готовий ще пару серій про клавіатури подивитись. Про артісіан, про якісь кастомні штуки, про програмовані додаткові блоки та будь про що.. І жарт про колишню я саме так і відреагував))
Ніколи б не подумав, що відео про клавіатури із хронометражем 1:20:00 може бути настільки детальним і цікавим. Лайк за хронометраж 1:20:00 краса в деталях.
Висловлюю безмежну повагу вам за вашу працю!👍 Як завжди ваша подача та розкриття теми вражає! Ви вклали титанічну роботу в це відео. - Не погоджуюсь лише з єдиним вашим твердженням, про те, що низькопрофільні механічні перемикачі зменшують задоволення від використання під час гри, порівняно зі стандарною механікою. Оскільки мій власний досвід довів зворонтнє, та після користування низькопрофільною механікою (в іграх і в роботі) повертатися до стандарної механічної вже зовсім не хочеться, бо це фізично не зручно і менш приємно.
Дякую за таке розгорнуте відео. Хоч мене моя стара Мітсумі і влаштовує, але дуже не вистачає одночасного натискання декількох та більше клавіш. Іноді хочеться пограти) Чудова і просто прекрасна клавіатура та ще і за свої гроші (80грн з рук), ще на пс/2, хоча я не вважаю це якимось старим роз'ємом. Може хто постарше пам'ятає дін5. До речі якраз ось і у ті часи були ті закручені дроти, це не якесь нововведення модне) Була японка Мітсумі теж іще із 90х, але на привеликий жаль залив її. Існує проблемка що 100 відсоткових клав із нампадом, кастомок (чи пребілд) мало. І вибір не такий великий як хотілося б. Зупинився на кейхроні v6 max за порадами, до цього обрав C2 pro v2 за дизайном але доплата невелика і кажуть що макс краща буде. Вони підтримують як мак, так і лінукс. Побоююсь брати інші бренди через це, бо гадаю по-перше не знаю як поведе себе софт, а по-друге як опізнає клавіатуру система. Мою Мітсумі наразі лубунту опізнала як афотеч...
це саме, саме. саааме жирне відео інформаційно-навчального характеру, яке я бачив у цих безтолкових інтернетах!!! про все розказано! не просто про два типи клавіш, а про все додаткове, згадані всі потрібні назви брендів, і про модифікацію, і як обрати. і про збірки корпусів і про їх модифікацію також. і про баги, і про переваги. і про плати, і про кастом, і про ПЗ. і все це структуровано ГРАМОТНО!! а не просто накидано в одну велику купу. і окрім того що немає ніякого води і мичання в мікрофон, то власне ще й сама інформаці подана на стільки розжовано, що здається ніби я пройшов кілька-місячці курси по клавіатурам. окремо мораль байки підіб'ю тобі, авторе: те що відео цікаве, пізнавальне це і так зрозуміло. хочу зауважити\наголосити - що це відео є ідеальним з точки зору викладання інформаці. ти зробив все подібно до енциклопедії. це як підручник, який багато років писали і вилизували топові професори. кайф!!! у майбутніх твоїх темах\відео дуже раджу орієнтуватися на цей випуск. бо він просто люкс! і власне дякую за цікеве відео. ще так довго зранку я не пив чай)))
Придбав нещодавно Wooting Two He після користування мембранкою на протязі всього життя, ці відчуття неможливо описати, магнітна клавіатура це просто космос. За відео дякую, було цікаво послухати, хоча і знайомий з темою.
Пишу коментарий с Лоджика на Romer-G, охх сколько же я прошел мучений пока её фиксил от даблклика. Спасибо за видео ❤ Теперь хочу собрать кастомную клавиатуру на своих свичах
Прекрасно почував себе все життя з мембранними клавіатурами, але під інформаційним тиском техноблогерів з ютуба вирішив спробувати цю вашу механіку. Взяв HATOR Mecha TKL і вже десь рік з нею. Ну, із плюсів вона дійсно більш приємна в користуванні, ця тактильність підкупає і дає новий досвід. Із недоліків це підсвітка яка по факту заважає набирати текст, відсутність цифрового блоку, іноді він потрібен (але це вирішується купівлею іншої моделі) і велика товщина. Тож тепер придивляюсь до низькопрофільної механіки типу Logitech MX чи G515 :D Дякую за відево, дуже пізнавально.
дякую, недолюблюю тих клавіатурних задротів, нагадують аудіофілів, які на будь яке нубське питання закочують очі, але завжди хотів собі кастомну клавіатуру, але лінь було розбиратись. зайшов просто глянути що тут, чекав чергового зверхнього і зневажливого ставлення )))), але випадково подивився весь відос без відволікань на шось інше. Цікаво, змістовно, і нема отого аристократичного фльору)))).
Чудове відео, дякую. Окремо дякую за те, що пояснив, чим відрізняються кейкапи, які консультанти в магазинах називіають просто "червоні", "сині" або "коричневі" 😁 Щодо Logitech K120 - вона чудова, але я страждаю за будь-якою не-75% клавіатурою. Якби існував Logitech K88 за ті ж гроші, нічого іншого не бажав би. А так користуюся Keychron-ами
Це коментар з клавіатурами що не мають величезного маркетингу, як А-бренди. Але вони від цього не менш прекрасні. Якщо не боїшся очікування та відсутності гарантії, то воно того точно буде варте.
Дві веселі мембранки:
A4Tech FX60H USB - супертонка, ножичний механізм, підсвітка, додатковий USB
2E KG360 68 Key WL - Бездротова 65%, повне RGB
Клавіатури з Алі:
Yunzii AL75
Aula f75 (f99) (інші клави бренду не бери, ця нормальна, бо зроблена у співпраці з Epomaker).
FL ESPORTS MK870
Keydous NJ80
CIDOO V75
Feker Galaxy80 (інші клави бренду посередні, ця нормальна, бо зроблена у співпраці з Epomaker)
Бренди клавіатур з високим рівнем довіри до продуктів:
MelGeek
Novelkeys
Epomaker
Keychron
Womier
Skyloong (супер дешево)
MonsGeek\Akko
NuPhy
Idobao
Wobkey
NIZ (електростатичні)
Realforce (електростатичні)
Преміум виробники клавіатур:
Kbdfans
Gok
Monokei
Antipode Studio
SingaKBD
Keycult
Mode Designs
Smith and Rune
Hexkeyboards
Rama Works (складна комунікація)
Я б додав до списку клавіатур з Алі Redragon k624 pro. Чудова модель, користуюся понад 2 роки без нарікань - як під час ігор, так і роботи. Дякую за відео.
А як же Lofree?! Не бачу в жодному списку. 😥
В них також якісні клавіатури.
Aula f99 теж зроблена у співпраці з Epomaker, маю таку - одні позитивні емоції. Та ж сама клава, що й f75, але з нумпадом у форматі 98%. Якраз для людей, що не люблять по всій клаві лазити для набору будь-якого числа (того ж ip адреса, чи номеру телефона)
@@ozzi_tech Lofree - це саббренд Xiaomi. Через їх політику маю зуб на компанію. Та нікому не раджу їх продукти, які сам перестав споживати з 2020 року. Реклама в смартфонах, рабська праця на їх заводах, нечесна конкуренція - це все відвертає від користування брендом. Відсутність Lofree - це особиста для мене причина, продукти дійсно чудові.
@@borisman3298 о, супер, що роблять разом ще. Про f99 не знав. Зараз китайці скільки їх за день придумують, що за всім услідкувати не можливо) Більше малось на увазі не купувати Aula за 1200 грн, бо то журба, краще 2 мембранки вже.
Це найкраще відео про механічні клавіатури, що я коли небудь бачив. Дуже структуровано й без догматизму. Якість контенту на найвищому рівні. Подивився від початку до кінця за один раз. Дякую!
Обізнаність в предметі, монтаж, картинка, жарти, харизмачна флегматичність. дуже якісна робота, дякую. ви кльовий )
Ой дякую, прямо примушуєте мене червоніти тут)
Жарти?
@@kradenahorilka нове слово ?
Суупер, самий потужний матеріал по клавіатурах в одному місці з гарною структурою і покриттям усіх питань, дякую!
Після перегляду, враження наче з науковою роботою ознайомився!!
Господи, я вимушений переглянути це відео дещо пізніше,але... Це шикарне відео від одного з найтоповіших каналів про технології і це півторагодинне відео про клавіатури! Це геніально, шедеврашьно і шикарно! 🎉🎉🎉❤❤❤❤❤❤❤
при тому взагалі найтоповіших каналів, навіть іноземних
До чого тут господь в цьому реченні?) Відео може й цікаве але блін , нащо усюди божкати й господькати ?
@@cherrychan8856 так то просто вигук, що уживається для вираження здивованості, радості, страждання і таке інше, шо з ним власне не так ? XD
@@cherrychan8856аутеїста знайдено😂
@@cherrychan8856 Пане ЧерріЧан вісім вісім п'ять шість, нічого особистого до Бога не маємо. На відміну від "блінів"
О, ця тема ще йобнутіша ніж аудіофілія)))
Не те слово)) Бо тут люди слухають клавіатури через Ютуб
@@11TY😂😂😂😂
Мабуть, причина в тім, що вух лише два, а пальців - аж десять, тому масштаби клавіатурної шизофілії легко перевершують аудіофільську і фотоаналогоплівкову разом узяті )
@@5xing8gua безмежно радий, що ви так думаєте) Бо там також вистачає різної шизи по типу спеціальних підставок із дерева під кабелі. Бо якщо кабель просто лежатиме на полу, то звук зміниться. Розрахунки резонансних частот скла вікон у кімнаті, щоб підібрати правильне акустичне оформлення, щоб скло не дзвеніло і т.п. Як на мене, аудіофілія на голову випереджає все. І якщо у вас вдома не висять аудіофільські штори, то ви щаслива людина та можете собі дозволити торкатись руками травички)
@@5xing8gua пальців 20!
Мені, чесно кажучі, трошки байдуже на клавіатури, але я в тотальному захваті від подачі інфи. Це просто якась медітація. Ідеально розгорнута тема, прекрасний відеоряд. Нічого зайвого, все структуровано. Я просто кланяюсь перед вами за те, який шедевральний продукт у вигляді цього відео ви зробили - гарно на стільки, що навіть якщо не дуже цікавився темою з інтересом слухаєш та дивишся. Я в захваті.
Місяць тому купив механіку від Acer за 1300 гривень. 2 тижні перед тим дивився відео на італійській і китайській, а тут на тобі найбільш задротський(в шляхетному розумінні) огляд техніки який я бачив взагалі!) Дякую чоловіче! Було трохи страшно дивитись чи не прогадав з коричневими світчами, але нє, вроді все добре)) Май добро! Процвітання каналу!)
Йой, годинний відосик про клавіатури, те що треба
... на тлі сифілітичної політпроституції, яка "накрила все село", як квітнева ніч, у легендарній пісні - перегляд 80хв відео на тему клавіатурної теософії - непогана альтернатива, indeed
знімаю капелюха! 1,2 години розповідати про клавіатури це сильно) У свій час взяв собі AULA F75 - задоволений як слон! думав поміняти кришки, тепер знаю куди треба звернути увагу. Дякую
Хочу теж її купити
1.4*
@@kradenahorilka 1 ⅓
@@kradenahorilka 1.33333333333*
Дуже інформативно ., прекрасно розкрита тема клавіатур , допоможе визначитися з майбутнім вибором . Дякую за роботу.
Дякую, яке чудове відео!
Якось ніколи не вистачало терпіння, розібратись у всьому цьому різноманітті
Боже це ідеальне відео, я давно хотів з клавіатурами розібратись, дякую пане!!
Сьогодні придбав NuPhy Air 75 v2, і ютуб порадив це відео. Дуже змістовно: якісне, досить детальне та послідовне. Відчувається великий досвід. Спасибі за вашу працю над цим відео! Дивитися його було задоволенням!
ти дуже крутий. дякую за канал. так ще й виявляється, що ще й інженер. вау. тисну руку.
Дякую, що вставив про магнічні перемикачі!!!!!! Це імба, рік тому купив. перш за все вони приємні
Тижні витрачені на пошук інформації по даній темі...і тут таке відео. Просто ідеально! На стільки круто на скільки це можливо взагалі. Дякую!
Це просто Love, навіть слів не можу підібрати. Це прямо клавіатурна відео-біблія, яку цікаво дивитися. Я й не очікував, що дізнаюся стільки нового. Дякую❤❤❤
Кожне подібне відео це як окремий повноцінний самодостатній гайд. Я ніде і ніколи не знаходив подібних одночасно максимально інформативних та зрозумілих наглядних пояснень. Обожнюю цей формат. Дякую неймовірно!
Великий респект за настільки детально розібрану тему, за те що не побоявся тааакий довгий відос зробити, за якість контенту і жарти. Радий що якось знайшов цей канал
Собі недавно нову клаву теж купував, тому половину відео вже знав )
Дякую за розповсюдження цієї теми. Думаю для людей які ВЗАГАЛІ не знають в цій темі нічого це дуже повчальне відео, для мене як для людина яка крутиться в цьому вже 2 роки це теж повчальне відео. ДЯКУЮ ЗА ІНФОРМАЦІЙНЕ ТА ПОВЧАЛЬНЕ ВІДЕО (УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ). АВТОРЕ ТИ НАЙКРАЩИЙ
Нічого собі. Наскільки детально викладена інформація, усі терміни та поняття вказані. Дізнався про клавіатури більше аніж за роки сбору інформації самотужки.
Тепер з'явилося нове збочення - клавіатурне!
Але за відео однозначний лайк!
Коротко і по суті) відправлятиму усім хто запитає за клавіатури)
А якщо без жартів дійсно дуже зрозуміле і корисне відео, дякую 🤝
Дуже круте відео, з грунтовним підходом, цікавими і якісними жартами. Просто топ. Дуже дякую.
В мене ця Лоджитек к-120 з 2011 року, на ній декілька десятків разів відбивалися ніжки, а я їх назад приклеюю суперклеєм.
В основному грав в ігри, і що хочу примітити букви на самих часто використовуваних клавішах не стерлися до цього часу.
Дякую за широко розгорнуті та зрозумілі відео, дуже гарна подача
💛💙
У мене якась a4tech з тих же часів, нічого не стерлось, не відірвалось
Та такі клавіатури дуже довговічні. Не у всіх має щось затиратись чи ламатись) Все залежить і від інтенсивності використання, і від акуратності, і від того наскільки технологічно підходять до друку самі виробники. Ймовірність цього вища, але не обов'язкова для кожного.
@@11TY до перегляду відео я думав, що на моїй клаві літери буквально були вилиті відмінним від коліра самої клавіші пластиком. Інакше я не уявляю як за більш ніж десяток років вони могли не стертись. То це все ж виходить просто якийсь якісний друк?
@@kradenahorilka а чому ні? Все як на папері, можна якісно надрукувати, можна - ні. Принтери, фарби, навіть при тампонному друкові можуть сильно відрізнятись. А може у вас і термосублімація. Раніше звичайні клави могли запросто бути із термосублімацією.
Крутий відос, дякую за повний розбір, тепер я розумію чому інколи промахуюсь по клавішам ;3
чекаю такий же розбір з навушниками
Вогонь, більше б таких відео з довгим хронометражем і повним розкриттям теми, усе просто чудово🎉
Дуже якісне відео, коли побачив хронометраж прям здивувався, бо в українському сегменті такої детальної інформації по якійсь ніші це рідкість, дякую!
Друзі, маю я клаву з розетки за 200 грн списану, мембранка. Потім вирішив оновитися, тепер сиджу на тій самій мембранці з розетки але тепер з гордо відкладеною у шухляду g213 тому це дуже персонально, не купуйте то що не щупали в живу.
У мене був вибір між 213 і хатором. Взяв хатор, вже 1.5р радує мене)
Дякую за відео! Насправді давно користуюсь механіками, і якось переодично задумувався, що багато про них не знаю. Це відео буквально закрило усі мої питання)
Дуже грунтовне відео, величезна повага. Також цікаво все розказано та структуровано. Дякую.
титанічна робота, шикарне відео, величезне дякую автору!!!
Це прям ціла документалка про клавіатури. Дуже сподобалося, по кайфу!
Не відео, а один кайф🤤 Надзвичайно детально пророблене відео. Монтаж, звук, музика - цукерочка, а ще в додачу влучні жарти :)
Дякую за чудовий контент!❤
Довелося арендувати цілий кінотеатр для перегдяду цього шедевра ❤
клавіатурний продукт 😆
дізнався про механічні клавіатури більше ніж хотів. канал - топ. ви - крутий
Офігенське відео. Тут є все що потрібно, та більше! Окремо дякую за гумор!
Особисто новий у цій сфері, планую придбати клавіатуру low profile Flow від Lofree, обираю між linear та tactile.
В кого є досвід - подякую за відгук.
Дуже класне відео, я навіть не очікував такого ще й на рідній мові. Все по факту і без води. Чекаю відео про твою спроектовану клавіатуру👌🔥
Это самый подробный обзор клавиатур, что я когда-нибудь видел. Как говорится "Респект и уважуха" :-)
Чудове відео! Я після цього ще декілька інших переглянув на вашому каналі і це просто ТОП! Підписався і поставив лайки! Дуже сподобалось! От тільки одна біда... Воно мені не допомогло) Ну типу, якщо людина не користувалась раніше механікою - скоріш за все людина шукає щось більш-менш готове, що можна взяти і якийсь рік нічого там не міняти, окрім можливо кейкапів. Якщо через якийсь час користування людина зрозуміла, що хоче більшого відгуку (або звукового, або тактильного), або змінити силу натиску - така людина прийде до цього відео і воно їй допоможе. Але для людини, якак раніше не користувалась механікою - не вистачає більше конкретних порад, що краще взяти для тих чи інших задач, бой перемикачі про які йшла мова зазвичай не ставлять по дефолту. Я досить багато другую і мало граю, особливо в шутери, може щось можете підказати? Бо очі просто розбігаються... Я виділив собі або Ducky One 3 (там є аж 4 варіанти перемикачів на вибір), або FL ESPORTS FL980 V2 Kailh MX Cool Mint, або GamePro MK170W на червоних лінійних перемикачах і між цими клавіатурами прірва як в ціні, так і в різних інших нюансах. Буду дуже вдячний за вашу думку, дякую!
Ага, після відправки побачив закріплений коментар) Заряз гляну, але все ж думка про вибрані варіанти теж цікавить
Дякую за приємні слова! У будь-якому випадку для першої клавіатури я би рекомендував обирати або лінійні, або з неяскравою тактильністю перемикачі. В крайнощі завжди встигнете) Ducky One 3 - оверпрайс. Клавіатура гарна, але не на свою ціну. FL980 - класний варіант за свою ціну. Kailh Blueberry дуже непогані перемикачі. Клавіатура зібрана добре та відчувається приємно. Останній варіант в руках не тримав, та дивлячись на компоненти, не дуже впевнений, що комусь би рекомендував. Outemu Red в GamePro - явно ознака поганого смаку виробника. На мою думку, можна розглянути ще два варіанти. Обидва продаються офіційно у нас з гарантіями та гравіюванням українських літер. 1. Aula F99 (або F75, якщо без нампада). Неймовірна клавіатура з недорогих. Один з кращих варіантів для першої механіки. Можна вибирати версію на будь-яких перемикачах. Вони всі зроблені непогано. Особисто мені серед усього асортименту подобаються на ній Leobog Reaper. 2. Dareu A98Pro. Її перемикачі BlueSky одні з найприємніших у своєму бюджеті. Але станом на зараз клавіші не мають гравіювання українських літер. Його додадуть пізніше. Обидва варіанти класно зібрані. І мають звук та тактильність не в свою ціну. У нас коштують стільки ж як на алі. Обидві зараз у мене на руках і скоро будуть огляди на них. Інженери обох брендів вдалися до радикальних рішень, щоб пропрацювати звук та тактильність клавіатур.
@@11TY Дуже вам дякую! Ваш канал, це просто ван лав) І ваші поради дуже допомогли! Aula F99 не знайшов в магазинах про які хоча б чув, лише з китаю можна замовити, або брати модель F75, а для мене цифровий блок то важливо, тому цей варіант відкинув, отже обираю зараз між FL980 і Dareu A98Pro. Коли оберу і протестую - напишу як воно мені. Ще раз дякую!)
Нарешті, маю мас маркет клаву від хайперів, з калічною шумкою, змазаними свічами і новими кейкапами, і я задихаюся від неможливості міняти свічі. Мрією всього життя є нарешті заробити гроші на свій фулл кастом 60% клави, з керамічними кейкапами, підібраними під мене свічами, дерев'яним корпусом, шумкою і вот цим вот зумерським закрученим в спіраль проводом, тому це відео те на шо я чекав, вся корисна і потрібна інформація в одному місці, структуровано і зрозуміло, дякую автору, реаль мужик, робиш красиво
Настільки витончена загальна подача, ідея ролику, а найголовніше донесена інформація!
З погляду матеріалу про цю тему, інші її «аспекти» - це неперевершена робота, яка вартує перегляду від початку до кінця!
Дуже дякую автору цього відео за його неймовірну роботу. Тепер все стало супер зрозуміло ❤
просто шикарна робота. дякую за таке розжовування теми
Крутезне відео. Дякую за корисну інформацію.
Моя "Клавіатура дротова RZTK Keypad" настільки дешева, що навіть іконки віндовса немає, просто пише "Win" і я навіть не думаю її міняти, але подивився все відео за один раз і навіть не захотілось відволікатись. Магія!
Тема клавіатур мені взагалі нецікава, але відео подивитися із задоволенням. Тепер я багато чого дізнався про клавіатури!
Дуже круто! Дякую
Найприємніший канал на UA-cam, дуже дякую за роботу)
Обожнюю твої відоси. Всьо як завжди розгорнуто й інформативно ✨
Це гуніальний і простий відос, чекаю відос про прошивки для клавіатур. Прикол про сокети, окрема повага😁🔥
Дякую за цікаву і інформативну розповідь❤. Багато чого нового дізнався) ще хотілося б якоїсь згадки і висловлення своєї думки щодо клавіатур, у яких кожна клавіша дисплей)
Дякую за це як завжди чудово зроблене та інформативне відео!
Знайшла для себе прикольний канал, дякую, відео, все, від монтажу до темпу - топ :)
хотів вибрати клавіатуру... зрозумів що я нічого не зрозумів... за відео лайк!
Лайк за старання, ціла лекція про клавіатури) Я користуюсь мембранною, бо звик до них коли був студентом і працював виключено з ноутбуком, то ж теперь і на пк використовую максимально наближені варіанти. Подобається, що вони тихі, невеликий хід клавіш, а також зазвичай вони компактні.
і яка у тебе?
@@MooooseJaw RZTK Keypad Wireless 2.4G
Респект )
Досить змістовне та просте для розуміння відео )
Що до юніфайд ("симетричних профілів"), їх основна перевага - в тому що вони не прив'язані до конкретного рядка через форму.
Завдяки цьому на них можна без проблем використовувати нестандартні лейаути (Dvorak / Colemak) , а також вони набагато більш сумісні з різними ергономічними (нестандартними) варіантами клавіатур.
Але так, навігація в сліпу на таких кейкапах потребує певних навичок та постійного "центрування" рук на кнопках за барами (F / J)
дуже цікаве та інформативне відео, дякую за такий контент!
А ж не віриться, що про клавіатуру можна зняти такий доооооовгий відос і ЦІКАВИЙ.
Дякую! Подивився на одному диханні ❤
Це якийсь космос, а не відос. Дуже якісно, змістовно, підписався і зайду ще. І щей українською, лайк.
Я ще не подивився й 10% від відео але я впевнений що це буде просто ахуєнно. Одразу підписався і лупанув лайк. Бажаю здобути популярність яппі :3
передивився з сім'єю це відео 15 разів, і можу сказати, шо у одинадцятого великий Shift
Та середньостатистичний 2,25U як у всіх)
Вельми вдячний за такий крутий пізнавальний контент.
Завжди дивує крута подача. Завжди здавалося б знаю все, а виявляється щось нове. Пишу комент не так часто із за війни. Але канал дуже крутезний і буду підтримувати завжди.
Дякую ❤️
Боже, ну це топовий автор. Дякую за відео!
Ще не дивився, але лайк треба поставити. Один з найкращих україномовних ютуб каналів про компухтери)
Відео так добре зроблено, що я подивився повністю, навіть не цікавлячись темою клавіатур)))
Послухав як подкаст і збережу на майбутнє, може згодиться колись 😅
Еволюція одинадцятого:
Березень - відос про монітори на цілу годину
Вересень - відос про клави на півтори години
Грудень - відос про wi-fi адаптери на 5 годин
😂
дякую за вашу роботу, відео супер!
Дуже якісний обзор клавіатур (точно найкращій українською), дякую! Останні десять років використовую виключно клавіатуру на лептопі, але якраз зараз хочу спробувати механіку.
Цікаво що ви згадали корсар, це один з кандидатів.
Я обовязково виділю час на перегляд повністю... Залишаю коментар поки :). Дуже цікаво та ще й українською
величезне дякую❤ дуже інфоомативно
Обожнюю довгі і інформативні відео🥰
Заради такого Ютубчик і створювався😋
Дуже дякую за базований розбір. Скинув друзям і буду чекати відос про мишки)
Та вже є відео про мишки)
@@11TY Упс, не повидів. Тоді гляну зразу опісля відео про монітори)
Я, настільки крутого відео технічного плану, Українською мовою, ще не бачив😮
Автор, Ви круті!!!
Фантастичне, епохальне відео. Для користувача про клавіатури сказано все, тему можна вважати закритою. Далі вже паяльник та дикі хащі ергономічних та спеціалізованих клавіатур. Шокуюча якість відео та режисури, пишаюся, що таке є саме в україномовному контенті. Чекатиму відео про QMK/VIA. А ще можу запропонувати матеріали про клавіатурні розкладки, залюбки поділюся. Бо геть набридли 13 м2, ф666 - мають бути 12 м², ⌀15 та 36,6°C.
Дякую! Попереду ще багато відео, і клавіатурні розкладки дійсно цікавезна тема. Записав собі до ідей. Відео про QMK/VIA залежить від китайської логістики. Сподіваюсь USB ASP приїде цілим та вчасно 😅
Ніфіга собі бро контент наварив, жорстки кукінг, дякую!)
дякую за відео, вподобайка та й коментар для популяризації контенту
Який же кайф....
Бро, буду відвертим - я готовий ще пару серій про клавіатури подивитись. Про артісіан, про якісь кастомні штуки, про програмовані додаткові блоки та будь про що..
І жарт про колишню я саме так і відреагував))
Та я зробив свою клавіатуру з нуля. Це має бути цікаве відео. Якщо мені виллють кришки не за всі гроші світу 😁
Ніколи б не подумав, що відео про клавіатури із хронометражем 1:20:00 може бути настільки детальним і цікавим. Лайк за хронометраж 1:20:00 краса в деталях.
Доволі круте відео, і знято круто приємно дивитись
Висловлюю безмежну повагу вам за вашу працю!👍 Як завжди ваша подача та розкриття теми вражає! Ви вклали титанічну роботу в це відео.
- Не погоджуюсь лише з єдиним вашим твердженням, про те, що низькопрофільні механічні перемикачі зменшують задоволення від використання під час гри, порівняно зі стандарною механікою.
Оскільки мій власний досвід довів зворонтнє, та після користування низькопрофільною механікою (в іграх і в роботі) повертатися до стандарної механічної вже зовсім не хочеться, бо це фізично не зручно і менш приємно.
Дякую вам за чудове відео
Ух, кожне нове відео, наче нова частина улюбленого фільму
Дуже цікаве відео, дякую!!!
Дякую за таке розгорнуте відео. Хоч мене моя стара Мітсумі і влаштовує, але дуже не вистачає одночасного натискання декількох та більше клавіш. Іноді хочеться пограти)
Чудова і просто прекрасна клавіатура та ще і за свої гроші (80грн з рук), ще на пс/2, хоча я не вважаю це якимось старим роз'ємом. Може хто постарше пам'ятає дін5. До речі якраз ось і у ті часи були ті закручені дроти, це не якесь нововведення модне)
Була японка Мітсумі теж іще із 90х, але на привеликий жаль залив її. Існує проблемка що 100 відсоткових клав із нампадом, кастомок (чи пребілд) мало. І вибір не такий великий як хотілося б. Зупинився на кейхроні v6 max за порадами, до цього обрав C2 pro v2 за дизайном але доплата невелика і кажуть що макс краща буде. Вони підтримують як мак, так і лінукс. Побоююсь брати інші бренди через це, бо гадаю по-перше не знаю як поведе себе софт, а по-друге як опізнає клавіатуру система. Мою Мітсумі наразі лубунту опізнала як афотеч...
Дякую. Це було неймовірно)))
це саме, саме. саааме жирне відео інформаційно-навчального характеру, яке я бачив у цих безтолкових інтернетах!!! про все розказано! не просто про два типи клавіш, а про все додаткове, згадані всі потрібні назви брендів, і про модифікацію, і як обрати. і про збірки корпусів і про їх модифікацію також. і про баги, і про переваги. і про плати, і про кастом, і про ПЗ. і все це структуровано ГРАМОТНО!! а не просто накидано в одну велику купу. і окрім того що немає ніякого води і мичання в мікрофон, то власне ще й сама інформаці подана на стільки розжовано, що здається ніби я пройшов кілька-місячці курси по клавіатурам.
окремо мораль байки підіб'ю тобі, авторе: те що відео цікаве, пізнавальне це і так зрозуміло. хочу зауважити\наголосити - що це відео є ідеальним з точки зору викладання інформаці. ти зробив все подібно до енциклопедії. це як підручник, який багато років писали і вилизували топові професори. кайф!!! у майбутніх твоїх темах\відео дуже раджу орієнтуватися на цей випуск. бо він просто люкс!
і власне дякую за цікеве відео. ще так довго зранку я не пив чай)))
Придбав нещодавно Wooting Two He після користування мембранкою на протязі всього життя, ці відчуття неможливо описати, магнітна клавіатура це просто космос. За відео дякую, було цікаво послухати, хоча і знайомий з темою.
Пишу коментарий с Лоджика на Romer-G, охх сколько же я прошел мучений пока её фиксил от даблклика. Спасибо за видео ❤ Теперь хочу собрать кастомную клавиатуру на своих свичах
Дякую тобі *Одинадцятий* ! Тепер я знаю набагато більше всього про клавіатури, ніж мені було потрібно знати з самого початку😜
Прекрасно почував себе все життя з мембранними клавіатурами, але під інформаційним тиском техноблогерів з ютуба вирішив спробувати цю вашу механіку. Взяв HATOR Mecha TKL і вже десь рік з нею. Ну, із плюсів вона дійсно більш приємна в користуванні, ця тактильність підкупає і дає новий досвід. Із недоліків це підсвітка яка по факту заважає набирати текст, відсутність цифрового блоку, іноді він потрібен (але це вирішується купівлею іншої моделі) і велика товщина. Тож тепер придивляюсь до низькопрофільної механіки типу Logitech MX чи G515 :D Дякую за відево, дуже пізнавально.
Дякую автору за круту роботу.
О, це мені цікаво, перегляну, дякую
А я думав що знаю щось про клавіатури, дякую!👍
дякую, недолюблюю тих клавіатурних задротів, нагадують аудіофілів, які на будь яке нубське питання закочують очі, але завжди хотів собі кастомну клавіатуру, але лінь було розбиратись. зайшов просто глянути що тут, чекав чергового зверхнього і зневажливого ставлення )))), але випадково подивився весь відос без відволікань на шось інше. Цікаво, змістовно, і нема отого аристократичного фльору)))).
так детально і так круто давно не дивився відос , повага, респект, може змотивує мене купити клаву до ноутбука якусь)❤
Увявіть протсо роботу про знайдення усієї інформації але всеодно у людини всього навсього 18к підписників...... дякуюємо за відео!)
Чудове відео, дякую. Окремо дякую за те, що пояснив, чим відрізняються кейкапи, які консультанти в магазинах називіають просто "червоні", "сині" або "коричневі" 😁
Щодо Logitech K120 - вона чудова, але я страждаю за будь-якою не-75% клавіатурою. Якби існував Logitech K88 за ті ж гроші, нічого іншого не бажав би. А так користуюся Keychron-ами