Дуже приємно на вис дивитися в нашому національному одязі, особливо коли готуєте з підв'язаним волоссям (стрічкою, кружевом..уйма варіантів.. не ображайтеся Лариса, але бажано бути на кухні більше українкою. Нам чужого не потрібно !!! Нашу ДУШУ і БАТЬКІВЩИНУ забрати і забруднити НІХТО не зможе !!! Влада приходить і уйде ... а УКРАЇНА - це народ !!! це ми!!! ЧЕРГОВІ звірства КИЇВСЬКОЇ хунти! :))) Ні в чому не винних людей, одягають в національний одяг і змушують з радісними обличчями ходити по містам. Чи не шкодують навіть дітей і домашніх вихованців! ВІЧНИЙ ГАНЬБА федірастім Слава Україні! Героям слава! СЛАВА НАЦІЇ !!! СМЕРТЬ ворогам!
Андрійку , який ти молодець! Дякуємо твоїм батькам за тебе, що так виховали цінувати своє , знати і розповсюджувати по всім світі де тільки є українці. Хай Бог благословить тебе!
Із захопленням, як зачарована дивилася ваше відео. Особлива подяка пану Андрію за дримбу і гуцульські пісні. Цікавий рецепт сиру з додаванням ферменту. Я додаю сік лимону, або сметану, або кефір. Привіт з Києва, усім добра і миру.
Гарненно! Моя мама навіть в місті робила простий сир,проте без сквашування пепсином-лише з кислого молока(у нас на на таке молоко кажуть просто "кисляк").Та і по цей день робить,а сироватку потім використовує на вареники .За дримбу окрема подяка,завжди той звук бентежив,хоч я і не гуцул,я родом з Київщини. п.с. Файний складаний ніж у Ваших жінок.
Вік живи, вік учись. Ми також робимо будз, але сир для пирогів не так, але то є файна ідея для смачної вурди.. Усіх вам благ. Дивилася на вас як зачарована.
Спасибо огромное за рецепты. У нас есть где купить молоко с коровы но не знала,что можно использовать пепсин( слыхать- слыхала а как не знала) В Украине делали с желудка теля или ягня,а за пепсин точно не знала. Вспоминаю нашу брынзу аж слюни текут! Такую брынзу как в Украине - больше нигде не делают. Пробовала армянскую брынзу- и коровью и овечью,и козью- не то. Не такая! А наша козья да с медом- верх совершенства! А плачинды с брынзой! А мамалыга с брынзой. Вкуснота необыкновенная! Я уже не помню как звали у нас то что вы готуете еще до брынзы,но все так как делали и мы. А сыворотку я пью всегда. И детей приучила. Даже окрошку делаю не с квасом,а с сывороткою. Жду ваших дальнейших рецептов.Вас послушала- как на родине оказалась. Огромное спасибо!
@@vitaliy8022 не поняла? Мейто- это когда с желудка делают,а в аптеке пепсин. К сожалению я сейчас живу в городе и мейто мне нигде не купить.не в Украине сейчас.
@@vitaliy8022 к сожалению в ветклинике даже спросить не удастся,здесь такое даже не слышали. А ветназвания я не знаю. Очень давно моя тетка добавляла уродан( я еще маленькая была) и делала ,что то типа брынзы. В России об этом( по крайней мере в нашем городе) точно не знают. Просто я жила в Одессе. И по- этому все знаю,даже держала коз и сама делала и сыр,и брынзочку
@@vitaliy8022 о! Выяснила,что таки закваску по интернету продают но похоже на разводиловку,да и цена кусается. Вам везет больше. У вас это можно просто купить. А у нас молоко я могу взять( у меня подруга коров держит) а остальное.. да и желудок не купить.
Надзвичайно подобається Ваші передачі. Напевно не зроблю собі сир, (бо на базарі не знайдеш молока , не розбавленого добрими господинями) але дуже цікаво Вас слухати, хай Вам робиться і смакує! Дякую
Та не робіт так . Вже йду спати . І ваше відео . Тепер простую до кухні їсти сир . І нам , сиру нам можна і з кулешков з'їсти . І запити то вином червоним . І не прозивайте ваш сир іноземними словами . Бо ваш сир найліпший .
Добрий день, Лариса. Добру справу робите: люди повинні знати про своє коріння: про побут і традиційні страви з ріних куточків України. Назва сиру вурда в відео нагадало мені про мою свекруху з Хмельниччини 1910 року народження. Вона розповідала, що в ії дитинстві готували дуже смачні "вареники з вурдом". Але це зовсім інша страва. Вурд (або вурду?) на Хмельниччині готували з ростертого і увареного конопляного насіння. Як я розумію, то ця начинка зовнішньо віддалено нагадувала сир. В мене до Вас прохання, Лариса. Моїй родичці після хіміотерапії , яка дуже підсилює остеопороз (вимивання кальцію з кісток) лікар порадив вживати багато кальцію, але тільки з їжі. Також була порада не вживати продукти промислової переробки в якіх багато всіляких консервантів та інше. Родичка плануе виготовляти карпатський сир будз ( бо він багато має в собі кальцію)за рецептом своєї покійної матері. Але родичка зараз живе за кордоном і не має змогі придбати натуральний полонецький глег, якім користувалась ії мати. Вона зробила самостійно глег на сироватці зі шлуночка козеняті, але не знає, як його зберігати. Ії мати колись користувалась висушеним глегом. Андрій в відео згадуе про зберігання глегу, але дуже всковзь. Прохання до Вас, Лариса, розповісти про те, як висушити той глег, або як інакше його зберігати. Ферменти, які використовуються для сироваріння зараз, лікар не радив з причини глибокої промислової переробки. Я підписалася на Ваш канал і дуже сподіваюся на Вашу відповідь, бо справа невідкладна.
Андрію вурда нетак готується у полонині.Цей казан із жинтицею кладеться на вогонь і доводиться до кипіння постійно помішуючи і якщо добрий гуцул то навіть і молока нидодає,а тимбільше клєґ. Вурда це продукт жирний. Як що молоко справжнє то вурда вийде тому що вурда із сметани,а будз із молока. І як що будз мож зробити із збираного молока( молоко з якого відділили сметану) то вурди з цього невийде. Бистриця вітає!!!
Вурду не дуже , хіба з пирогами . А от свіжий будз , то шос... . Колис з дідом ходив до лісу , згуста заходили там до одної кошари , і от той свіжий будз з зеленою цибулькою , з свіжою помидорою , хліб домашній , трохи соли... , ммм))) , той смак ніколи не забути !
Дома мати варила кулешу, на тарілку ложкою клала кулешу , получалася паляниця на тарілці , потім на цю паляницю лягало масло у кришена бринза...! Шо за смак!
Боже, яка краса!!! Це найкращій Будз що я бачив у своєму житті!!!
Людям гвуулам доброго ждоровья бажаю вам пане Андрію завжди нас радувати своїми талантами завжди чогось нового навчати ми раді вас чутизавжди
Андрійку дякую,що популізуєте наше українське.Побут гуцульщини.Яка краса ,колорит неймовірний!Хай буде мир,і наша культура вічна!
Пане Андрію нехай ваші Карпати процвітають люди там щасливі живутьбажаю гарного процвітання вам вашим родинам процвітання добрим людямнехац вам завжди щастить
Дякую за вашу програму Ви є дуже браві Хай вам Бог допомагає
Живіть Карпати,живіть гуцули.Боже ,який талант! 👏
Они и живут как могут эти Карпаты. Культура и быт у них не похож на украинцев.
Дай вам Боже здоров'я т а миру
Яка ж гарна і милозвучна наша українська мова і співи з її діалектами!
Люблю Карпати!!!! Людей з Карпат! Це неймовірно!!! Слава Україні з її народним менталитетом.
Героям Слава!
най вам Бог здоровья дасть,достатку,i наснаги,радувати нас файними вiдео
Дякуємо.
Супер файно!!! Натур продукт!!! Люби своє - цінуй своє!!!
Дякуємо.
+
Величезне задоволення отримала від цього відео! Дякую з Київщини! Бомбезно!!!!
Вподобайка від мене!
Дякуємо.
краще перфектно :)
Слухати українську мову- це музика для вух.
Дякуємо.
Пізнавально, цікаво, захоплююче! Відчувається щирість, доброта і гостинність прекрасних людей!
Низький уклін вам і всій Гуцульщині! Так тримати!
Тримаймося! Дякуємо за підтримку.
Щиро дякую за Ваші програми!!! Велике задоволення дивитися і слухати Вас! Дай Бог Вам здоров‘я!!!
Дякуємо.
Дякую за цікавий гуцульський контент!
Дякуємо.
Оце так !
Щойно дізнався ,
що наша пані Лариса
не тільки крутий блогер,
а й Вчитель Року !
👍👍
Дякую
Дуже файно говорят люди дякую гуцулы ростов на дону
Моя мама была гуцулка и мне дуже приемно все что связано с Украиной и Закарпатья
Які молодці неможу наслухатися вашої мови.
Дякуємо щиро.
Будз - то смакота! З помідором та свіжим хлібом - нема нічого смачніше!
Чуваки ви просто БОМБА!
Дякуємо.
Дуже приємно на вис дивитися в нашому національному одязі, особливо коли готуєте з підв'язаним волоссям (стрічкою, кружевом..уйма варіантів..
не ображайтеся Лариса, але бажано бути на кухні більше українкою.
Нам чужого не потрібно !!! Нашу ДУШУ і БАТЬКІВЩИНУ забрати і забруднити НІХТО не зможе !!! Влада приходить
і уйде ... а УКРАЇНА - це народ !!! це ми!!!
ЧЕРГОВІ звірства КИЇВСЬКОЇ хунти! :)))
Ні в чому не винних людей, одягають в національний одяг
і змушують з радісними обличчями ходити по містам.
Чи не шкодують навіть дітей і домашніх вихованців!
ВІЧНИЙ ГАНЬБА федірастім
Слава Україні! Героям слава!
СЛАВА НАЦІЇ !!! СМЕРТЬ ворогам!
Дуже гарний і розумний хлопчик!
Дякуємо вам!
Андрійку , який ти молодець!
Дякуємо твоїм батькам за тебе, що так виховали цінувати своє , знати і розповсюджувати по всім світі де тільки є українці.
Хай Бог благословить тебе!
Які ж ви молодці!!!! =)
Дякуємо.
ЗДОРОВЕНЬКИ БУЛИ ! ШАНОВНІ ДОБРОДІЇ АНДРЕ , ТЕТЯНО , ІРЕН та АНТІН ! ДЯКУЮ , ДУЖЕ ! ОСОБИСТО ВИМОВКУ ТА СОПІЛКУ ..
Щиро дякуємо вам за підтримку.
То не сопілка, то ДРИМБА
Із мокрими очима слухав вашої співаночки! То є рідне.
какое красивый диалект
Дякуємо, нашi будителi. Най зерно, вами посіяне, проросте. Херсон на то надіється.
Дякуємо.
Молодці здоровїчка Вам Усім
Супер молодці, Андрій респект!!!
Дякуємо вам від щирого серця!
Люби своє!
Цінуй своє !
Насолоджуюсь мовою,настроєм,дякую!
Від душі дякую вам 🙏!
Смачного! Дякуємо за підтримку.
Дуже файні ваші відое. Це потрібно показувати по телебачню.
Дуже гарно. Дякую вам щиро
Працюємо для вас. Дякуємо за підтримку.
Вітаю,дякую за відео.Україна Понад Усе.👍👍👍💙💛❤🖤👍👍👍
Щиро дякуємо.
Лариса это супер. Лучшая популяризация украинского что я видел. Без политики и принуждения. Полный кайф.
Спасибо!
Лариса Іроденко вам дякую, ви молодець, гарне дiло робите
Спасибо!
Із захопленням, як зачарована дивилася ваше відео. Особлива подяка пану Андрію за дримбу і гуцульські пісні. Цікавий рецепт сиру з додаванням ферменту. Я додаю сік лимону, або сметану, або кефір. Привіт з Києва, усім добра і миру.
Як мені до вподоби ваші рецепти,ви молодці!!!!!!!!!
Щиро дякуємо за підтримку.
Дуже файно!
Прочитала в коментах,що пані Лариса-учитель Року,Вітаю !!!я спокійна за наших дітей,бо пані Лариса навчить наших дітей тільки хорошому.👍👍👍💙💛❤🖤
Дякую щиро за побажання
Гарненно! Моя мама навіть в місті робила простий сир,проте без сквашування пепсином-лише з кислого молока(у нас на на таке молоко кажуть просто "кисляк").Та і по цей день робить,а сироватку потім використовує на вареники .За дримбу окрема подяка,завжди той звук бентежив,хоч я і не гуцул,я родом з Київщини.
п.с. Файний складаний ніж у Ваших жінок.
Дякуємо.
Дуже цікаве відео. Вподобайка з Харкова.
Привіт з Іспаній ми підтримуєм вашу справу в пригутуванні гоцульських страв і традицій .
А я собі дримбу куплю, аби'м була боса. Бо вна мені задримбає коло мого носа!!!Файно є!!!
Щиро дякуємо.
Вік живи, вік учись. Ми також робимо будз, але сир для пирогів не так, але то є файна ідея для смачної вурди.. Усіх вам благ. Дивилася на вас як зачарована.
Дякуємо.
Молодці
Дякуємо вам.
Але ФАЙНО!!! Дєкую)))
Дякуємо.
Дивлюсь всі відео, дуже цікаво!
Дякуємо!
Тепер уже є готовий глєг тай можна наробити бо як що є своя корова.молодці👍👍👍👍👍👌👌👌👌💖💖💖💯
Дякуємо.
Гарно ❤️
Дякуємо.
Ох, та ще в травні місяці треба було викладати відео. Забарилися, Ви, з такою чудовою стравою.
Дякуємо.
Живіть гуцули ірадуй те нас своєю красотою карпат
Жевемо довгий час у ЧЕхии. Але сами з надвирни.. Ради вас чути... Вид чуття як дома... Дякуем
Дуже сподобалось відео! Дякую! Ось приїду в Надвірну з Краматорська на ровері-це ж яка мандрівка буде гарна,та й сиру спробую)))
Не пошкодуєте! Щиро дякуємо!
Дякую Вам Широ
дякую і вам
Дякуємо.
Файні флєкі Надвірнєнські! Газдівські
Щиро дякуємо вам!
Дякую, дуже приємно!)
The best part is when the Chef sings.
Yes. The Hutsul songs, are the best )))
Файний хлопчиско.
Дякуємо вам.
Йой, ґречно дякую!
Певно, смачно будоу
Спасибо огромное за рецепты. У нас есть где купить молоко с коровы но не знала,что можно использовать пепсин( слыхать- слыхала а как не знала) В Украине делали с желудка теля или ягня,а за пепсин точно не знала. Вспоминаю нашу брынзу аж слюни текут! Такую брынзу как в Украине - больше нигде не делают. Пробовала армянскую брынзу- и коровью и овечью,и козью- не то. Не такая! А наша козья да с медом- верх совершенства! А плачинды с брынзой! А мамалыга с брынзой. Вкуснота необыкновенная! Я уже не помню как звали у нас то что вы готуете еще до брынзы,но все так как делали и мы. А сыворотку я пью всегда. И детей приучила. Даже окрошку делаю не с квасом,а с сывороткою. Жду ваших дальнейших рецептов.Вас послушала- как на родине оказалась. Огромное спасибо!
Спасибо огромное.
@@vitaliy8022 не поняла? Мейто- это когда с желудка делают,а в аптеке пепсин. К сожалению я сейчас живу в городе и мейто мне нигде не купить.не в Украине сейчас.
@@vitaliy8022 к сожалению в ветклинике даже спросить не удастся,здесь такое даже не слышали. А ветназвания я не знаю. Очень давно моя тетка добавляла уродан( я еще маленькая была) и делала ,что то типа брынзы. В России об этом( по крайней мере в нашем городе) точно не знают. Просто я жила в Одессе. И по- этому все знаю,даже держала коз и сама делала и сыр,и брынзочку
@@vitaliy8022 о! Выяснила,что таки закваску по интернету продают но похоже на разводиловку,да и цена кусается. Вам везет больше. У вас это можно просто купить. А у нас молоко я могу взять( у меня подруга коров держит) а остальное.. да и желудок не купить.
@@vitaliy8022 вот спасибо! А у нас в интернете предлагают закваску на 15л молока- 1тыс руб.
Клас !
Дякуємо!
Файно і Пізнавально.
Молодці😅
Надзвичайно подобається Ваші передачі. Напевно не зроблю собі сир, (бо на базарі не знайдеш молока , не розбавленого добрими господинями) але дуже цікаво Вас слухати, хай Вам робиться і смакує! Дякую
Смачного! Щиро дякуємо.
Фист !
Дякуємо.
Лайк))
Йой, йду будз їсти...
Смачного!
Телєтко шкода....мав би жити!
Як слабе вродилося, то все одно ж пропаде. То хоч яка користь з нього. Хто би здорове та міцне заради будзу різав.
Коли Іван їсть курку?
-коли Іван слабий,або коли курка слаба...
Привіт з Холодного Яру
Дякуємо за підтримку.
Варган від слова варги...))) а варги то не по монгольськи... Але ваші правда, що у горах кажесі лишень дримба!!! МОЛОДЦІ!!!
Дякуємо.
В нас на Вінниччині в Ямполі, теж і будз кажуть, і плескатий. Але буде це саме форма мається на увазі, що в марлі. Будз сиру, ось так кажуть
Щиро дякуємо за добрі слова.
like
Які ви класні
Дякуємо.
Та не робіт так . Вже йду спати . І ваше відео . Тепер простую до кухні їсти сир . І нам , сиру нам можна і з кулешков з'їсти . І запити то вином червоним . І не прозивайте ваш сир іноземними словами . Бо ваш сир найліпший .
😄😄😄
Дякуємо.
Слава гуцулам! )
Добрий день, Лариса. Добру справу робите: люди повинні знати про своє коріння: про побут і традиційні страви з ріних куточків України. Назва сиру вурда в відео нагадало мені про мою свекруху з Хмельниччини 1910 року народження. Вона розповідала, що в ії дитинстві готували дуже смачні "вареники з вурдом". Але це зовсім інша страва. Вурд (або вурду?) на Хмельниччині готували з ростертого і увареного конопляного насіння. Як я розумію, то ця начинка зовнішньо віддалено нагадувала сир. В мене до Вас прохання, Лариса. Моїй родичці після хіміотерапії , яка дуже підсилює остеопороз (вимивання кальцію з кісток) лікар порадив вживати багато кальцію, але тільки з їжі. Також була порада не вживати продукти промислової переробки в якіх багато всіляких консервантів та інше. Родичка плануе виготовляти карпатський сир будз ( бо він багато має в собі кальцію)за рецептом своєї покійної матері. Але родичка зараз живе за кордоном і не має змогі придбати натуральний полонецький глег, якім користувалась ії мати. Вона зробила самостійно глег на сироватці зі шлуночка козеняті, але не знає, як його зберігати. Ії мати колись користувалась висушеним глегом. Андрій в відео згадуе про зберігання глегу, але дуже всковзь. Прохання до Вас, Лариса, розповісти про те, як висушити той глег, або як інакше його зберігати. Ферменти, які використовуються для сироваріння зараз, лікар не радив з причини глибокої промислової переробки. Я підписалася на Ваш канал і дуже сподіваюся на Вашу відповідь, бо справа невідкладна.
Я запитаю у Андрія і вам напишу (якщо Андрій має таку інформацію)
@@ЛарисаІроденко Дякую, буду дуже чекати.
Тримайтеся свого
Дякуємо вам.
Окрім пирогів чи існують ще якісь традиційні рецепти з вурдую?
Можна додавати до салатів.
Підписавсь)
В Одеській областві глеш то е тяг
😍
Що таке глек?
Полонинський глег, капшук з молочком телятка
Дякуємо!
+++
Де ж купити того глегу .? ..тільки не того що з пакетика 😉..
Андрію вурда нетак готується у полонині.Цей казан із жинтицею кладеться на вогонь і доводиться до кипіння постійно помішуючи і якщо добрий гуцул то навіть і молока нидодає,а тимбільше клєґ. Вурда це продукт жирний. Як що молоко справжнє то вурда вийде тому що вурда із сметани,а будз із молока. І як що будз мож зробити із збираного молока( молоко з якого відділили сметану) то вурди з цього невийде. Бистриця вітає!!!
Пам'ятаймо, що "сарака" означає бідолаха.
Ваша правда. Дякуємо вам за підтримку.
@@ЛарисаІроденкоДякую вам.
Вурду не дуже , хіба з пирогами . А от свіжий будз , то шос... . Колис з дідом ходив до лісу , згуста заходили там до одної кошари , і от той свіжий будз з зеленою цибулькою , з свіжою помидорою , хліб домашній , трохи соли... , ммм))) , той смак ніколи не забути !
Дякуємо щиро.
Дома мати варила кулешу, на тарілку ложкою клала кулешу , получалася паляниця на тарілці , потім на цю паляницю лягало масло у кришена бринза...! Шо за смак!
Надзвичайний смак! Дякуємо за підтримку.
Полонина,гуцульська бринза, будз
Один вопрос где нашли вяленые помидоры ? В Черновцах не нашел 🤔
Самі приготували. Дякуємо.
:) то може пан не тією мовою запити писав?
@@АлексБрейк-и4в а тебе не один хрен на каком языке писал ?
@@bukovinec78 а я маю штучну говірку розуміти? то йди до фраса ординцю!
@@АлексБрейк-и4в сам иди еретик 😁
Наварити ріпи та зверху бринзі ліпшої їди нетреба і ще квасної капусти від мискі немож відтігнути😀😀😀🇺🇦рекомендую всім і ніхто не пошкудує
Дякуємо.
Ви таки моторни я нэ поспиваю ставит подобайки
Дякуємо.
А не легше просто перецідити, а не витягувати будз руками?
Можна і так