REZUMAT: Chindia - FC Botoşani 2-3. Spectacol la Ploieşti

• Опубліковано 19 жов 2024
  • Chindia şi FC Botoşani au oferit cel mai spectaculos meci al anului. Popa (6-pen) şi Ţigănaşu (11-aut) au făcut ca scorul să arate 2-0 pentru Chindia. Fili (26) şi Keyta (42) au restabilit egalitatea până la pauză. Chindriş (77) a adus victoria echipei sale în repriza secundă.
    Abonează-te la canalul nostru oficial pentru mai multe noutati - bit.ly/2ZBdIPw

КОМЕНТАРІ • 17

• @santinomorello7610
    @santinomorello7610 3 роки тому +11

"Arbitrul a vazut bine" :)))) Hoțugan si comentatorii Look. Legends :))) Vai de capu' nostru !

@mihaidragos97 3 роки тому +4

Chindia... v-a făcut Hațegan, v-a luat și banii și nu v-a adus 3 puncte... ce trist

@ilieilie494 3 роки тому +3

Cum dracu face Hategan asta greselele astea de arbitraj in campionat si in cupele europene arbitreaza impecabil?

• @Cristian-zp7hn
      @Cristian-zp7hn 3 роки тому +2

Money money money

• @cristiansubasu7759
      @cristiansubasu7759 3 роки тому +4

Dacă meciul acesta era în cupele europene, la faza penaltiului, (indiferent de adversar și de arbitru), ar fi fost penalty. Faptul că Botosaniul are o clasă, (produce un fotbal generos), peste Chindia, a făcut diferența. Chindia a încercat să fie pragmatică și nu i-a ieșit. Felicitări Botoșani, (nu neapărat pentru victorie), pentru spectacolul oferit.

• @buzzbiz878
    @buzzbiz878 3 роки тому

Ia dat cu mingea în cap la golul 3

• @cristiionn1560
    @cristiionn1560 3 роки тому +1

Arbitru sia facut treaba... A luat cateva mii pentru un penalty inventat dar pana la urma botosaniul a juccat fotbal si nu au trebuit sa cumpere nici un penalty de la HOTUGAN

@cristiionn1560 3 роки тому +3

Arbitru de liga 4.. Penalty cumparat de chindia.. Brabo botosani.. Furati la greu dar au batut contra la 11 + 1 arbitru

@cristiansubasu7759 3 роки тому +1

Dacă vă fura arbitrul ar fi câștigat Chindia. La faza penaltiului fundașul vostru chiar l-a tras de tricou pe jucătorul Chindiei. Puțin dar l-a tras. Felicitări pentru Botoșani că a reușit să întoarcă scorul. Calitatea jucătorilor și prestației a făcut diferența. Cu tot respectul, dacă arbitrul avea ca temă să câștige Chindia meciul, îl câștiga că doar Chindia nu juca cu Bayern.