Завдяки #ПНТТ я подивився як працює іонний двигун. Щоправда, зовсім трішки, більше про думки, історію, плани тощо. Я вже звик, що усі усюди брешуть і ваші назви теж НЕ відповідають дійсності. Дякую вам за українську мову.
То дивно, що ви НЕ побачити пояснення у моєму попередньому повідомлені. Добре. Більше коментарів та обговорень, то є краще для просування видива. Саме тому ЯК ПРАЦЮЄ приділяється зовсім мало часу. В мене навіть уяви НЕ додалося як його зробити вдома. Це як сказати, що ДВЗ працює завдяки згорянню рідкого пального. Крапка. Більшість часу йдеться про історію створення, умови використання, проєкти, де такі двигуни вже були та планується використовувати, пообіцяли покращення потужності іонних двигунів у майбутньому, але ЯК саме відбувається ПРАЦЯ ледве торкнулися.
Дуже цікаво! Тобто іонний двигун вигідний тільки за відсутності атмосфери і його доведеться використовувати у комбінації з твердо- та рідкопаливними двигунами для того щоб покинути межі Землі та досягти невагомості в космосі? Це стало б у пригоді для міжпланетних подорожей. Але для чогось більшого варто досліджувати просторово-часові викривлення та кротові нори.
Щодо "поділитися думками": думаю, що багаторазово вдосконалена технологія саме іонних двигунів і є тим "майбутнім, якого ми заслужили". Гадаю через 100 років іонний двигун буде зовсім не тим, що сьогодні. Наші вчені, а також, можливо, близький до сингулярності штучний інтелект знайдуть неочікувані способи вдосконалення цього двигуна.
"В сравнении с могучими огнедышащими двигателями, позволяющими ракетам преодолеть оковы земного притяжения, этот ионный движитель ( прилагается снимок из западногерманского журнала «Sca-1а») развивает буквально микроскопическую тягу. Однако с его помощью можно достичь таких глубин космоса, которые «богатырям-собратьям> и не снились. Дело в том, что ионы, создающие реактивную тягу, выбрасываются из его сопла со скоростями, намного превосходящими скорость истечения химического топлива. Поэтому, потихоньку разгоняя космический корабль, ионные «лошадки» могут придать ему в конечном счете существенно большую скорость." Журнал "Техника молодёжи" 1976г за август. Смі пишуть, що харковські вчені, винайшли "перший у світі", іонно-плазмовій двигун. Мабуть по брехні, хочуть рашку наздогнати і ти верогідно теж. Шкода що раніше ця брехня на очі не потрапила.
Ну якщо ви говорите про старт з Землі на таких двигунах то ніколи, бо вони розраховані на роботу в космосі де немає такої сили тяжіння і опору газів, тобто у вакуумі.
Іонні двигуни хороші. Але через кілька місяців я запропоную інший тип двигуна. Цей двигун знищить " Теорію відносності Ейнштейна" ,бо прийшла пора. Також він виправить розуміння того, що є час. В сучасній ФІЗИЦІ є кілька грубих помилок. Вони дуже тормозять її розвиток. Їх уже давненько прийняли як догму. І цими догмами "годують" (портять) студентів. Рискну і цим зайнятись.
@@Tokarua збіг голосних. Саме тому йод, Йосип тощо. В словах іншомовного походження мається на увазі. Іо теж фіксується, але не так милозвучно і гармонійно.
Казковий світ наукової фантастики. Реально космонавти навіть не сподіваються покинути низькі навколоземні орбіти через пояса Ван Алена, які починаються вже з 400 км. Рівень радіації не дозволить живому організму пересікти ці пояси. (В мене є всі документальні дані, що підтвердять мої слова). Просто НАСА споживають народні гроші на розробки, які нікуди не полетять. Космічна і воєнна гонка вигадані лише для мотивації наукових працівників, щоб розвивати винаходи, що спрямовуються в народне господарство (не минаючи кишень корпорацій - куди ж без цього). Тому пропоную мрійникам відпочити поки не винайдуть той захист або не оголосять, що вони помилилися і радіації не існує.
Звичайна вода затримує радіацію дуже добре, тому при перетині радіоактивних поясів, потрібно буде ховатися у відсіку оточеному запасами води. Можливо також зроблять електромагнітний захист до того часу. Але, навіть якщо ні, скільки там того поясу. Пролетіли і все. От якщо сонячна буря застукає у відкритому космосі - тоді опа.
Тоді треба було порадити французам накривати ЧАЕС водяними ємностями. Це ще й до того, що рівнеь радіації там як під кришкою ЧАЕС. Одного разу їхав з полькою в купе. Вона за Союзу працювала в Москві атомним енергетиком (точно назви посади не знаю). Її свідчення: від радіації захищає лише свинець, та й то обмежений час. Одним словом, по розрахункам необхідно 50 см свинцю, який допоможе лише до спалаху на Сонці, тому що після спалаху не допоможе будь-який за товщки шар свинцю, тому що вже в самому свинцю будуть відбуватися ланюгові реакції. Звичайно, якщо наука говорить правду про всі ці речі. Достатньо того, що вона собі у всьому суперечить. Нагадаю, що це лише однісінька проблема. Інші: 1. термосфера - подивись які там температури і по таблиці глянь на теспературі плавлення свинцю і коефіцієнт його теплового розсширення, щоб уявити конструкцію.. або не уявити. Свинець в металевих ємностях не допоможе, тому що радіація і температура поширяться по металу ємностей. 2. І навіть якщо термосфера буде подолана, то космонавтів там чекає 1кВт/год променевої Сонячної енергії. Тепловий захист? Якими матеріалами? Доречі я в темі самих досконалих теплоізоляторів з коеф. теплопровідності 0,0016Вт/м.кв К. Скажу зразу, що мало що допоможе, тому що ефективність теплоізоляції падає в квадраті по товщині, або й більше. Про здатність полірованого алюмінію відбивати 99% випрмінювання треба забути, тому що при відбиванні алюміній сам страшенно нагрівається. Нехай в нас до космонавта долетить дуже мала кількість тепла. Наступне непрохідне питання: куди те тепло + тепло самого космонавта, а це 80 Вт/год буде відводитися? Відповідь - нікуди, тому що вакуум не теплопровідний. Хтось скаже, що буде променевим способом. Але пам'ятаймо що на космонавті фольга, яка відбиває майже все всередину, і навіть якщо не фольга, то віддаватися випромінюванням буде лише 15% тепла (читай складові коефіцієнта теплопровідності). Далі питання вакууму та реактивної тяги... і т.д. Одинм словом, якщи Ви ще вірите в польоти в космос, тоді ми йдемо до Вас)))
@@Shameduza ви спочатку самі водою накрийтеся, перш ніж радити французам. На земній орбіті потужність сонячного випромінювання складає 1,7кВт. Коли будете летіти на Марс, візьміть із собою свинцеві труси товщиною 50см, з розрахунку 1 пачка на тиждень.
Як бачу, накрилися Ваші аргументи. Це ж на Вашу приватну антинаукову думку вода захищає від радіації. Курам на сміх. Ваш проект - Ви і радьте французам)) Якщо на орбіті потужність випромінювання 1,7кВт, то космонавти швидше би заварилися. Тих клоунів знімають в Глівуді, про що вони "з орбіти" не раз самі проговорилися. Не посилайте мене на Марс - Вам по дорозі з іншим клоуном - Ілоном Маском, який і ім'я собі взяв з голівудського фантастичного фільму. Послухайте краще голос офіційної науки, Біла Ная: "Я хочу, щоб ваше покоління (відповідь студентці) збагнуло, що Земля - це закрита система, і не має ззовні жодного місця, куди ми могли би полетіти". Проти Вашої індокринованої уяви в мене гора фактів.
Shameduza Moreblizko Якщо зараз космонавти на МКС захищаються водою від радіації у космосі , то чому це антинаукове твердження ? Про « водяну стіну» можна прочитати тут www.bbc.com/ukrainian/vert-fut-43004293
Шикарний переклад та відео. Дякую за Вашу роботу!
РОЗКІШНИЙ , а не шикарний...
Щиро вдячний за озвучку!
Дякуємо :)
Дякую цікаве відео
шикарний відос, дякую!
Дякуємо )
«Для освоєння космосу, виведення супутників на орбіту, польотів на Місяць і Марс планується використовувати перспективні іонно-плазмові двигуни. У світі є лише кілька компаній-розробників таких технологій, серед них - харківські підприємства.
Українські компанії з аеро-космічного кластеру планують запустити виробництво таких двигунів протягом найближчих кількох років, йдеться у сюжеті Еспресо.TV.
Іонно-плазмовий двигун вдесятеро менший ніж звичайний рідинний ракетний двигун й при цьому спроможний працювати у відкритому космосі десятиліттями. Виготовлення дослідного зразку вже на завершальному етапі...»©
Вже!
Кацами розбомбили вже.🤨
Чудова робота, незважаючи на ГаМінед... дякую)
Дякую! Дуже цікаве відео.
Дякуємо :)
6:58 ГаНіМед!
Помилка, дякуємо
хотів був написати, та побачив ваш комент. ГаМінед )))
Дякую! Якраз думав про цю тему на днях, і тут зразу відео. Вдячний Вам!
Дякуємо :)
Майбутнє космічних подорожей бачится мені дуже цікавим.
До зустрічі на Марсі)))
Завдяки #ПНТТ я подивився як працює іонний двигун. Щоправда, зовсім трішки, більше про думки, історію, плани тощо. Я вже звик, що усі усюди брешуть і ваші назви теж НЕ відповідають дійсності. Дякую вам за українську мову.
Це відео про те, як працює іонний двигун. Чому на вашу думку назва не відповідає дійсності?
То дивно, що ви НЕ побачити пояснення у моєму попередньому повідомлені. Добре. Більше коментарів та обговорень, то є краще для просування видива. Саме тому ЯК ПРАЦЮЄ приділяється зовсім мало часу. В мене навіть уяви НЕ додалося як його зробити вдома. Це як сказати, що ДВЗ працює завдяки згорянню рідкого пального. Крапка. Більшість часу йдеться про історію створення, умови використання, проєкти, де такі двигуни вже були та планується використовувати, пообіцяли покращення потужності іонних двигунів у майбутньому, але ЯК саме відбувається ПРАЦЯ ледве торкнулися.
@@БажанКозаченкогеній, побудувати іонний двигун в дома😂
@@СашаЛевчук-е7унайпростіші іонні двигуни будують діти на заняттях з фізики. З фольги і зубочисток. Так, що смійтесь з себе )
@@БажанКозаченко так а що ти хотів, ці відео створенні на широку аудиторію + сомніваюсь що NASA в подробицях розповідало про свої нові технології.
Довго чекав на те коли вже люди відмовляться від "паротяґів" ! Іонний двигун вже давно не фантастика ! Токаr.ua -super!
Думав, тема вже була розкрита, але переглянувши відео, зрозумів що помилявся))
Дякую за контент
❤️
Краще щось нове ніж палити вогонь!!
Супутник Юпітера - ГАМІНЕД :D:D:D:D Ахахахахаха 6:57
На підтримку канала 👍
Файний контент українською, потрібно поширювати! Наша зброя в цей момент - вподобайка і комент
Це просто дивовижно
Дякуємо )
думав наша наука вмерла , приємно здивований !!!.
Дуже цікаво! Тобто іонний двигун вигідний тільки за відсутності атмосфери і його доведеться використовувати у комбінації з твердо- та рідкопаливними двигунами для того щоб покинути межі Землі та досягти невагомості в космосі? Це стало б у пригоді для міжпланетних подорожей. Але для чогось більшого варто досліджувати просторово-часові викривлення та кротові нори.
Щодо "поділитися думками": думаю, що багаторазово вдосконалена технологія саме іонних двигунів і є тим "майбутнім, якого ми заслужили". Гадаю через 100 років іонний двигун буде зовсім не тим, що сьогодні. Наші вчені, а також, можливо, близький до сингулярності штучний інтелект знайдуть неочікувані способи вдосконалення цього двигуна.
Варто побачити, чи зможе цей тип двигунів замінити ДВЗ із часом. Чи можливо з часом придумають щось зовсім інше.
Гарна робота Брате
Дуже дякую! :)
Це двигуни майбутнього їх треба постійно вдосконалювати тоді такі двигуни будуть можуть використовуватися для посадки на якісь планети
На це й сподіваємось )
Думаю що можна додати один чи декілька магнітних прискорювачів, тільки підозрюю що велика тяга не потрібна.
Думаю що нещодавно, дехто, розробив перший у світі іонно-плазмовий двигун)))
Коментар для просування відео
Дякую, Вікторе!
Виходить наступні 100 років будуть віком освоєння Сонячної системи 😜
дуже на це сподіваємося!
👍
дуже цікаво... покажіть це Маску :)
Із задоволенням :)
Іонний двигун гідний вподобайки #ПНТТ від мене, але, здається, дещо регулярно потрапляє до спаму.
Тримайте вподобайку #ПНТТ за спробу розповісти Як працює іонний двигун.
"В сравнении с могучими огнедышащими двигателями, позволяющими ракетам преодолеть оковы земного притяжения, этот ионный движитель ( прилагается снимок из западногерманского журнала «Sca-1а») развивает буквально микроскопическую тягу. Однако с его помощью можно достичь таких глубин космоса, которые «богатырям-собратьям> и не снились. Дело в том, что ионы, создающие реактивную тягу, выбрасываются из его сопла со скоростями, намного превосходящими скорость истечения химического топлива. Поэтому, потихоньку разгоняя космический корабль, ионные «лошадки» могут придать ему в конечном счете существенно большую скорость." Журнал "Техника молодёжи" 1976г за август. Смі пишуть, що харковські вчені, винайшли "перший у світі", іонно-плазмовій двигун. Мабуть по брехні, хочуть рашку наздогнати і ти верогідно теж. Шкода що раніше ця брехня на очі не потрапила.
ОЗВУЧКА FanFOX Я ЗРАЗУ ЗГАДУЮ ВАНПАНЧМЕНА І МОБА
Це AdrianZP :)
Цікаво, скільки років потрібно йому безперервно нарощувати потужність, щоб подолати земну гравітацію
Ну якщо ви говорите про старт з Землі на таких двигунах то ніколи, бо вони розраховані на роботу в космосі де немає такої сили тяжіння і опору газів, тобто у вакуумі.
@Daniil Krasnogolov теоретично ви цю тягу зможете наростити лише в космосі.
Іонні двигуни хороші. Але через кілька місяців я запропоную інший тип двигуна. Цей двигун знищить " Теорію відносності Ейнштейна" ,бо прийшла пора. Також він виправить розуміння того, що є час. В сучасній ФІЗИЦІ є кілька грубих помилок. Вони дуже тормозять її розвиток. Їх уже давненько прийняли як догму. І цими догмами "годують" (портять) студентів. Рискну і цим зайнятись.
Хотілося б дізнатись докладніше про Ваші досліди, пане Василю.
Ну як там?
Дізнаєтесь, пане Токарua. На все свій час. . . . праця. !
Боже бережи Америку!
Цікаво.
❤️
іонні двигуни працюють на іонному бензині!
Може, на іонному дизелі?
@@Tokarua ні, нас не проведеш
@@Tokarua іонна газова установка дозволить зекономити на пальному
Альфа центаурі ?
Ніт
ем... А хто текст читає? Вже двічи "Гамінед". НАвіть для гуманітарія це надто контраверсійно...
Цікаво. Нарешті вихід.
Принаймні, поки так здається
:)
Чому ніхто не дає ні розголосу ані розвитку іоним аес?
Пішов гуглити супутники Юпітера. Чи то диктор помилився чи то я неправильно завчив? Таки диктор
Та буває, так :)
@@Tokarua За відео я лайк уже поставив але ще скажу: "Чудово!"
А чого це тут так мало лайків та переглядів? Ледве не єдиний контент українською, хоч і переклад, на тему космічних двигунів.
Я тепер роблю вже власні відео, а не переклади 😉
@@Tokarua Так заради них я і підписався)
Да украйна каждом годам развивается как казахстан у нас космодром у вас ионно плазменный технология давай совместно сделаем ракету квантовый СОГЛАСНЫ
Не очікувано цікаво
Дякую. Підписуйтесь на канал. Далі буде ще цікавіше.)
+ на тему космосу ми маємо доволі велику кількість відео.
І будемо час від часу робити ще.
Двигун звичайно йонний, а ніякий не іонний.
Чому саме так?
@@Tokarua збіг голосних. Саме тому йод, Йосип тощо. В словах іншомовного походження мається на увазі. Іо теж фіксується, але не так милозвучно і гармонійно.
Дякую
ГаНІмед...
Казковий світ наукової фантастики. Реально космонавти навіть не сподіваються покинути низькі навколоземні орбіти через пояса Ван Алена, які починаються вже з 400 км. Рівень радіації не дозволить живому організму пересікти ці пояси. (В мене є всі документальні дані, що підтвердять мої слова). Просто НАСА споживають народні гроші на розробки, які нікуди не полетять. Космічна і воєнна гонка вигадані лише для мотивації наукових працівників, щоб розвивати винаходи, що спрямовуються в народне господарство (не минаючи кишень корпорацій - куди ж без цього). Тому пропоную мрійникам відпочити поки не винайдуть той захист або не оголосять, що вони помилилися і радіації не існує.
Звичайна вода затримує радіацію дуже добре, тому при перетині радіоактивних поясів, потрібно буде ховатися у відсіку оточеному запасами води. Можливо також зроблять електромагнітний захист до того часу. Але, навіть якщо ні, скільки там того поясу. Пролетіли і все. От якщо сонячна буря застукає у відкритому космосі - тоді опа.
Тоді треба було порадити французам накривати ЧАЕС водяними ємностями. Це ще й до того, що рівнеь радіації там як під кришкою ЧАЕС. Одного разу їхав з полькою в купе. Вона за Союзу працювала в Москві атомним енергетиком (точно назви посади не знаю). Її свідчення: від радіації захищає лише свинець, та й то обмежений час. Одним словом, по розрахункам необхідно 50 см свинцю, який допоможе лише до спалаху на Сонці, тому що після спалаху не допоможе будь-який за товщки шар свинцю, тому що вже в самому свинцю будуть відбуватися ланюгові реакції. Звичайно, якщо наука говорить правду про всі ці речі. Достатньо того, що вона собі у всьому суперечить. Нагадаю, що це лише однісінька проблема. Інші: 1. термосфера - подивись які там температури і по таблиці глянь на теспературі плавлення свинцю і коефіцієнт його теплового розсширення, щоб уявити конструкцію.. або не уявити. Свинець в металевих ємностях не допоможе, тому що радіація і температура поширяться по металу ємностей. 2. І навіть якщо термосфера буде подолана, то космонавтів там чекає 1кВт/год променевої Сонячної енергії. Тепловий захист? Якими матеріалами? Доречі я в темі самих досконалих теплоізоляторів з коеф. теплопровідності 0,0016Вт/м.кв К. Скажу зразу, що мало що допоможе, тому що ефективність теплоізоляції падає в квадраті по товщині, або й більше. Про здатність полірованого алюмінію відбивати 99% випрмінювання треба забути, тому що при відбиванні алюміній сам страшенно нагрівається. Нехай в нас до космонавта долетить дуже мала кількість тепла. Наступне непрохідне питання: куди те тепло + тепло самого космонавта, а це 80 Вт/год буде відводитися? Відповідь - нікуди, тому що вакуум не теплопровідний. Хтось скаже, що буде променевим способом. Але пам'ятаймо що на космонавті фольга, яка відбиває майже все всередину, і навіть якщо не фольга, то віддаватися випромінюванням буде лише 15% тепла (читай складові коефіцієнта теплопровідності). Далі питання вакууму та реактивної тяги... і т.д. Одинм словом, якщи Ви ще вірите в польоти в космос, тоді ми йдемо до Вас)))
@@Shameduza ви спочатку самі водою накрийтеся, перш ніж радити французам.
На земній орбіті потужність сонячного випромінювання складає 1,7кВт.
Коли будете летіти на Марс, візьміть із собою свинцеві труси товщиною 50см, з розрахунку 1 пачка на тиждень.
Як бачу, накрилися Ваші аргументи. Це ж на Вашу приватну антинаукову думку вода захищає від радіації. Курам на сміх. Ваш проект - Ви і радьте французам)) Якщо на орбіті потужність випромінювання 1,7кВт, то космонавти швидше би заварилися. Тих клоунів знімають в Глівуді, про що вони "з орбіти" не раз самі проговорилися. Не посилайте мене на Марс - Вам по дорозі з іншим клоуном - Ілоном Маском, який і ім'я собі взяв з голівудського фантастичного фільму. Послухайте краще голос офіційної науки, Біла Ная: "Я хочу, щоб ваше покоління (відповідь студентці) збагнуло, що Земля - це закрита система, і не має ззовні жодного місця, куди ми могли би полетіти". Проти Вашої індокринованої уяви в мене гора фактів.
Shameduza Moreblizko Якщо зараз космонавти на МКС захищаються водою від радіації у космосі , то чому це антинаукове твердження ? Про « водяну стіну» можна прочитати тут www.bbc.com/ukrainian/vert-fut-43004293
Брехня і фальсифікація!!!
Щиро вдячний за озвучку!