FORM SAND - ALUMINIUM CASTING
Вставка
- Опубліковано 8 лют 2025
- I have a review for you on red oil molding sand. I didn't think it would be such a difference, but it really is. Write me in the comments what sand you use.
Sand BENTOMIX A from SANDTEAM www.sandteam.cz
Price 29kč / kg sold in package 25Kg.
#aluminium #casting #formsand
Chtělo by to trochu přidat na hlasitosti videjí. Jinak díky za nové informace ohledně písku.
Ano v nových videích už je zapracováno. Díky ;)
A mozem Vas poprosit kde sa to da objednat a kolko sa toho oleja v nejakom pomere s tym pieskom miesa.Dakujem
Dakujem za odpoved a ako pod akym nazvom najdem Vas e shop alebo web stranku.
www.bradac3d.cz ale jak jsem psal na skladě bude až od ledna. Bude pod názvem oživovač písku.
Cau Honzo, vzdycky me zajimalo coo se deje s tim piskem po pouziti, da se teda znovu pouzit, po uprave? provlhceni? kolikrat se da pouzit ten cerveny? A kdyz je to klasickej kremicitej, ten se da taky pouzit znovu? nikde jsem na toto tema nenasel videa, mozna bys mohl jedno udelat.
Pokusim se. Ale v rychlosti tomco se spálí na uhel použít nejde
@@JanBradac Existuje nějaký písek na vyšší teplotu, který by se dal s hliníkem použít opakovaně?
@@NiMareQ dá se opakovaně používat bentomix co mám na eshopu. Http://www.bradac3d.cz jen je potřeba slabou vrstvučku vyhodit co je spálenej na prach. Jinak to nefunguje
Zdravím a pozdravuji. Náhodou jsem narazil na tento kanál a docela se mi to zalíbilo, takže zkusím odběr. Mám jednu otázku . Když zbyde v tyglíku materiál nelze ho tam nechat pro příští tavbu? Ať se ti daří a žij blaženě 😀
Když zůstane tavenina v kelímku tak pri další tavbě dokáže kelímek roztrhnout.
Dobry ja tiez odlievam kadeco zvonce pracky atd. Ja ho berem z Nemecka a prosim Vas cim sa regeneruje je na to nejaky olej som pocul alebo neviete mi Vy poradit. Dakujem
Mám objednaný regenerační olej snad během příštího týdne ho budu mít k dispozici napíši Vám název.
Dobry a nemozete mi povedat kde sa da objednat ten regeneracny olej a pomer ako sa to pridava.Dakujem
Název zatím netuším, ale dá se poptat u sandteam.cz
Jmenuje se to Rejuvenating oil cena cca 370,-kč/litr vč. DPH a po novém roce bude u mě na eshopu nebo jak jsem psal poptat přímo v sandteam.cz cena stejná.
Paráda
Díky
Hned ako ho pridate na ESHOP objednam si .Spozdravom
Dobrý den, oživovač písku je skladem. :)
@@JanBradac O jakém eshopu mluvíte? Hledám nějaký rozumný eshop s potřebami pro odlévání a nic kloudného se nedá najít.
@@cesta2156 zdravím je to můj eshop, určitě si vyberete. www.bradac3d.cz
Existuje ještě Rájecký písek?..na tom byla hnedle vidět i struktura povrchu prstu..
Dakujem a este jedna otazka v akom pomere sa piesok regeneruje kolko ake mnozstvo oleja a piesku.
1l oživovače na 100kg písku zhruba. Dodám i technický list.
V akom baleni to bude na zaciatok by som si zobral zo 5 litrov bude to mozne poslat aj na SLOVENSKO.Dakujem
Balení bude 1 a 5 litrů
Ano na slovensko také posílám
Ten bentomix je moc suchej a hlavně licí teplota je ideálně cca 720 st. I když u tohoto lití je to asi buřt. Já bych to alespoň primitivně odplynil. Jinak je to samá bublina. Bentomix je pro amatérismus nejlepší.
Je zajímavé, že bentomix používají slévárny nejen v Evropě ve velkém měřítku takže bych netvrdil, že pro amaterizmus je nejlepší.
@@JanBradac Takhle to vypadá, když jeden není pochopen. Já přeci nevylučuji, že se Bentomix průmyslově nevyužívá ve velkém a že je jen pro amatérské odlévání. Já tvrdím, že v amatérské rovině, tedy pro amatérské lití, je Bentomix nejlepší, než nějaké domácí slátaniny, či cokoli jiného. Takže místo blbé reakce by to občas chtělo použít to bláto v palici. Je to jasný?
@@stinacdutohlav6737 no o blbé reakci klidně můžeme podebatovat jelikož jak může být nový olejový písek suchý? A poprosil bych bez urážek. Pokud je to jediné co umíte tak prosím.
@@JanBradac Ale mě je úplně u prdele jestli umím urážet, nebo ne. Já jen nesnáším blbce, co se do něčeho serou a hovno vědí. Písek olejový může být suchý, ať je nový, nebo starý. Suchý, může být ať je míchán s vodou, nebo olejem. Obé je kapalinou a tudíž, sypký materiál může být prost zmíněných kapalin. Prokristapána vy jste ale znalostní ubohost sama.
dá sa ten 25 kg pytel nekde kúpiť ?
Ano na www.bradac3d.cz
Co je to za hmotu na formovani
Je to olejový formovací písek BENTOMIX A od firmy sandteam.cz